• Teams
  • 80m
  • 800m
  • 300mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 Hellas Utrecht - MJC 8 6138
    2 AAV `36 MC Team 1 AAV `36 - MJC
    Begeleider: Ron van der Veer
    Jurylid: Nancy Binsbergen Martin Heemkserk
    7 5838
    3 AV Gouda MC AV Gouda - MJC
    Begeleider: Laura Molenaar
    8 5538
    4 AV `47 MC AV `47 - MJC
    Begeleider: Henk
    6 4754
    5 AV Triathlon MC Team 2 AV Triathlon - MJC
    Begeleider: Jeroen Bol
    Jurylid: nvt
    9 4644
    6 SC Antilope MC SC Antilope - MJC
    Begeleider: Vincent Kruit
    Jurylid: Richard moons
    7 4464
    7 AV Clytoneus MC AV Clytoneus - MJC
    Begeleider: Lars van Golstein
    6 4317
    8 Hellas Utrecht MC Team 3 Hellas Utrecht - MJC 7 4052
    9 AV Triathlon MC Team 1 AV Triathlon - MJC
    Begeleider: Jeroen Bol
    Jurylid: nvt
    9 3791
    10 AAV `36 MC Team 2 AAV `36 - MJC
    Begeleider: Ron van der Veer
    Jurylid: Nancy Binsbergen Martin Heemkserk
    4 3624
    11 Avantri MC Avantri - MJC
    Begeleider: Marillion Zwijnenburg
    6 3536
    12 Trackstars Nesselande MC Trackstars Nesselande - MJC
    Begeleider: Ingrid Evovo
    Jurylid: Ouders
    8 3347
    13 Hellas Utrecht MC Team 2 Hellas Utrecht - MJC 3 1621
    14 SC Reeuwijk MC SC Reeuwijk - MJC
    Begeleider: Daphne Droog
    Jurylid: Martin de Haan
    1 1334

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Coos Veldpaus HLLS Hellas Utr...MC Team 1 10,61 +0.0 m/s10,50 685
    2 Kim Brouwer HLLS Hellas Utr...MC Team 1 11,14 +0.0 m/s10,90 596
    3 Sacha Goedhart AV Gouda AV Gouda MC 11,16 -1.8 m/s--- 593
    4 Robin Bishop AAV `36 AAV `36 MC Team 1 11,19 +0.0 m/s11,04 588
    5 Justine de...Hollander HLLS Hellas Utr...MC Team 3 11,48 -1.8 m/s--- 543
    6 Anne-Lin Zwartjes AAV `36 AAV `36 MC Team 1 11,60 +0.0 m/s11,50 525
    7 Leonie Mariën HLLS Hellas Utr...MC Team 1 11,61 +0.0 m/s11,20 0
    8 Valerie Bernasco Triathlon AV Triathl...MC Team 1 11,67 -1.3 m/s--- 515
    9 Eva van Schaik Clytoneus AV Clytoneus MC 11,69 -1.7 m/s11,69 512
    10 Luus Bruijn HLLS Hellas Utr...MC Team 3 11,74 -1.8 m/s--- 504
    10 Thyra de Bruin SC Antilope SC Antilope MC 11,74 +0.0 m/s11,63 504
    12 Sacha Stalman HLLS Hellas Utr...MC Team 3 11,76 -1.8 m/s--- 0
    13 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 AV `47 MC 11,79 -1.7 m/s11,88 497
    13 Evy Bitter AV Gouda AV Gouda MC 11,79 -1.7 m/s12,00 497
    15 Hilal Karadirek AAV `36 AAV `36 MC Team 1 11,81 +0.0 m/s11,30 0
    16 Lena Broere Triathlon AV Triathl...MC Team 2 11,82 -1.3 m/s--- 493
    17 Yara Janssen Triathlon AV Triathl...MC Team 1 11,91 -1.3 m/s--- 480
    18 Noor Verduin AAV `36 AAV `36 MC Team 2 11,93 +0.0 m/s11,60 477
    19 Madelief de Jong SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 12,13 -1.1 m/s12,34 450
    20 Katie Postma AV Gouda AV Gouda MC 12,15 -1.7 m/s12,00 0
    21 Bodie de Haas AAV `36 AAV `36 MC Team 2 12,30 -1.7 m/s12,30 427
    21 Renee van der Marel Clytoneus AV Clytoneus MC 12,30 -1.7 m/s11,93 427
    23 Chantal ten Tije SC Antilope SC Antilope MC 12,31 -1.8 m/s--- 426
    24 Fay Jonkers HLLS Hellas Utr...MC Team 2 12,44 -1.8 m/s--- 409
    25 Sanne Bakker Schut Triathlon AV Triathl...MC Team 2 12,46 -1.3 m/s--- 406
    26 Annika van Luijken AV `47 AV `47 MC 12,59 -1.7 m/s12,20 390
    27 Tess Koeling Triathlon AV Triathl...MC Team 1 12,67 -1.3 m/s--- 0
    28 Daphne Legerstee TSNL Trackstars...elande MC 12,75 -1.3 m/s--- 370
    29 Julie van Driel SC Antilope SC Antilope MC 12,80 -1.8 m/s--- 0
    30 Ninthe Hamel Avantri Avantri MC 12,85 -1.1 m/s12,70 358
    31 Tess Berghout TSNL Trackstars...elande MC 12,91 -1.1 m/s--- 350
    32 Annabel Rem Avantri Avantri MC 13,27 -1.1 m/s13,00 309
    33 Rosalie van Kakum Clytoneus AV Clytoneus MC 13,49 -1.1 m/s13,20 0
    34 Eeske Roex Triathlon AV Triathl...MC Team 2 13,78 -1.1 m/s--- 0
    35 Alieke van...wenhuizen AV `47 AV `47 MC 14,12 -1.1 m/s13,40 0
    36 Jente van der Lugt TSNL Trackstars...elande MC 14,66 -1.3 m/s--- 0
    Arwen Hamel Avantri Avantri MC DNS 12,00 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Maud van Beest AAV `36 AAV `36 MC Team 1 2:22,15 2:24,00 639
    2 Luna Zimnik Clytoneus AV Clytoneus MC 2:37,45 2:36,13 491
    3 Rianne Buijs AV Gouda AV Gouda MC 2:40,51 2:40,00 464
    4 Meike Stoter Triathlon AV Triathl...MC Team 2 2:40,61 --- 464
    5 Isabel van Steenwijk AV Gouda AV Gouda MC 2:40,94 2:45,00 461
    6 Marloes Bosman HLLS Hellas Utr...MC Team 1 2:41,67 2:35,00 455
    7 Luca Verhagen Avantri Avantri MC 2:43,45 2:49,13 440
    8 Lisa van der Willik AV `47 AV `47 MC 2:44,77 2:46,68 430
    9 Annika van Luijken AV `47 AV `47 MC 2:46,91 2:54,28 413
    10 Julie van Driel SC Antilope SC Antilope MC 2:47,49 2:58,27 408
    11 Bodie de Haas AAV `36 AAV `36 MC Team 2 2:48,39 2:51,70 401
    12 Lisanne Boot HLLS Hellas Utr...MC Team 1 2:49,38 2:50,00 394
    13 Annika Zornig AAV `36 AAV `36 MC Team 1 2:49,92 2:46,70 390
    14 Nora Kwakman Triathlon AV Triathl...MC Team 2 2:53,80 --- 361
    15 Anouk de Ruiter SC Antilope SC Antilope MC 2:56,02 2:54,80 346
    16 Lise Mayer Triathlon AV Triathl...MC Team 1 2:56,93 --- 339
    17 Marit Jansons Triathlon AV Triathl...MC Team 1 2:58,14 --- 331
    18 Fay Vink Triathlon AV Triathl...MC Team 2 2:59,07 --- 0
    19 Jolijn Stemerdink Triathlon AV Triathl...MC Team 1 2:59,77 --- 0
    20 Roos Idema SC Antilope SC Antilope MC 3:08,27 --- 0
    21 Roos Kortekaas HLLS Hellas Utr...MC Team 3 3:11,12 --- 248
    22 Arwen Hamel Avantri Avantri MC 3:21,17 3:00,00 192
    23 Rebecca Spiering TSNL Trackstars...elande MC 3:21,21 --- 192
    24 Daphne Legerstee TSNL Trackstars...elande MC 3:25,07 --- 171
    25 Annabel Rem Avantri Avantri MC 3:26,78 3:24,95 0
    26 Rosalie van Kakum Clytoneus AV Clytoneus MC 3:28,74 --- 153
    27 Esmée de Rijke TSNL Trackstars...elande MC 3:46,48 --- 0
    Maartje de Gruijl HLLS Hellas Utr...MC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen 300 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Isis Hordijk HLLS Hellas Utr...MC Team 1 48,39 47,00 590
    2 Maud van Beest AAV `36 AAV `36 MC Team 1 50,22 49,48 537
    3 Robin Bishop AAV `36 AAV `36 MC Team 1 51,29 52,56 507
    4 Leonie Mariën HLLS Hellas Utr...MC Team 1 51,65 54,00 498
    5 Isabel van Steenwijk AV Gouda AV Gouda MC 54,13 53,77 435
    6 Sacha Goedhart AV Gouda AV Gouda MC 54,14 --- 435
    7 Kato van Wilgen AV `47 AV `47 MC 54,89 58,28 417
    8 Meike Stoter Triathlon AV Triathl...MC Team 2 55,93 --- 393
    9 Ilse Tabak Clytoneus AV Clytoneus MC 56,15 --- 388
    10 Janneke van Hofslot Triathlon AV Triathl...MC Team 2 56,20 --- 387
    11 Luna Zimnik Clytoneus AV Clytoneus MC 56,57 56,91 379
    12 Julie van Driel SC Antilope SC Antilope MC 57,13 --- 366
    13 Thyra de Bruin SC Antilope SC Antilope MC 57,22 --- 364
    14 Anouk Luiken Avantri Avantri MC 57,23 --- 364
    15 Noor Verduin AAV `36 AAV `36 MC Team 2 58,60 58,10 335
    16 Mieke van de Pasch AV Gouda AV Gouda MC 58,65 56,28 0
    17 Emma Jacobs HLLS Hellas Utr...MC Team 3 59,19 --- 323
    18 Fay Jonkers HLLS Hellas Utr...MC Team 2 1:00,73 --- 293
    19 Dieke van Veen AV `47 AV `47 MC 1:01,81 1:00,18 272
    20 Anouk de Ruiter SC Antilope SC Antilope MC 1:02,84 --- 0
    21 Annika Zornig AAV `36 AAV `36 MC Team 1 1:05,30 1:00,00 0
    22 Justine de...Hollander HLLS Hellas Utr...MC Team 3 1:05,36 --- 210
    23 Rebecca Spiering TSNL Trackstars...elande MC 1:07,56 --- 175
    24 Tess Berghout TSNL Trackstars...elande MC 1:08,37 --- 163
    25 Jente van der Lugt TSNL Trackstars...elande MC 1:10,96 --- 0
    Kim Brouwer HLLS Hellas Utr...MC Team 1 DNF 53,00 0

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Nienke Overgoor HLLS Hellas Utr...MC Team 1 28,27 --- 468
    2 Maud van Beest AAV `36 AAV `36 MC Team 1 27,73 --- 459
    3 Dieuwertje Janssen AV Gouda AV Gouda MC 25,18 --- 417
    4 Meike van Ieperen HLLS Hellas Utr...MC Team 3 21,85 --- 358
    5 Lisa van der Willik AV `47 AV `47 MC 21,26 --- 348
    6 Chaja Plochg Triathlon AV Triathl...MC Team 2 21,09 --- 344
    7 Madelief de Jong SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 21,02 --- 343
    8 Coos Veldpaus HLLS Hellas Utr...MC Team 1 20,67 --- 0
    9 Nina van der Vat Triathlon AV Triathl...MC Team 2 19,48 --- 0
    10 Daphne Zintel AAV `36 AAV `36 MC Team 1 19,23 --- 0
    11 Alieke van...wenhuizen AV `47 AV `47 MC 19,18 --- 0
    12 Evy Bitter AV Gouda AV Gouda MC 17,38 --- 0
    13 Vera van der Nagel AAV `36 AAV `36 MC Team 2 16,12 --- 246
    14 Kendra Limburg Triathlon AV Triathl...MC Team 1 16,01 --- 244
    15 Ymke Evovo TSNL Trackstars...elande MC 15,58 --- 235
    16 Romee Spek SC Antilope SC Antilope MC 14,80 --- 218
    17 Kaixin Tensen Triathlon AV Triathl...MC Team 1 14,64 --- 0
    18 Jonne de Gelder SC Antilope SC Antilope MC 14,03 --- 0
    19 Ninthe Hamel Avantri Avantri MC 13,84 --- 196
    20 Maaike Meewisse HLLS Hellas Utr...MC Team 2 13,72 --- 193
    21 Eva van Schaik Clytoneus AV Clytoneus MC 13,19 15,73 181
    22 Isa Haaksman HLLS Hellas Utr...MC Team 3 12,02 --- 0
    23 Kyra Terlouw Avantri Avantri MC 9,34 --- 0
    Mara Donker Clytoneus AV Clytoneus MC DNS --- 0
    Charleen v...der Heide TSNL Trackstars...elande MC DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Mieke van de Pasch AV Gouda AV Gouda MC 10,45 --- 544
    2 Nienke Overgoor HLLS Hellas Utr...MC Team 1 10,21 --- 533
    3 Dieuwertje Janssen AV Gouda AV Gouda MC 9,89 --- 0
    4 Azual Jok Agok AAV `36 AAV `36 MC Team 1 9,34 --- 490
    5 Emma te Winkel Triathlon AV Triathl...MC Team 1 8,74 --- 460
    6 Sanne Bakker Schut Triathlon AV Triathl...MC Team 2 8,65 --- 455
    7 Lisanne Boot HLLS Hellas Utr...MC Team 1 8,51 --- 0
    8 Ymke Evovo TSNL Trackstars...elande MC 8,40 --- 442
    9 Alieke van...wenhuizen AV `47 AV `47 MC 8,16 --- 430
    10 Maaike Meewisse HLLS Hellas Utr...MC Team 2 7,76 --- 408
    11 Daphne Zintel AAV `36 AAV `36 MC Team 1 7,75 --- 0
    12 Renee van der Marel Clytoneus AV Clytoneus MC 7,74 --- 407
    13 Vera van der Nagel AAV `36 AAV `36 MC Team 2 7,61 6,49 400
    14 Romee Spek SC Antilope SC Antilope MC 7,58 --- 398
    15 Mara Donker Clytoneus AV Clytoneus MC 7,18 --- 0
    16 Tess Koeling Triathlon AV Triathl...MC Team 1 6,60 --- 0
    17 Annika van Luijken AV `47 AV `47 MC 6,53 --- 0
    18 Arwen Hamel Avantri Avantri MC 6,52 --- 338
    19 Meike van Ieperen HLLS Hellas Utr...MC Team 3 6,19 --- 318
    20 Fay Vink Triathlon AV Triathl...MC Team 2 5,90 --- 0
    21 Roos Idema SC Antilope SC Antilope MC 5,45 --- 0
    22 Roos Kortekaas HLLS Hellas Utr...MC Team 3 5,17 --- 0
    23 Kyra Terlouw Avantri Avantri MC 4,66 --- 0
    Charleen v...der Heide TSNL Trackstars...elande MC NM --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Azual Jok Agok AAV `36 AAV `36 MC Team 1 1,45 --- 582
    1 Pien van Berk AV Gouda AV Gouda MC 1,45 --- 582
    3 Madelief de Jong SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 1,40 --- 541
    3 Emma Jacobs HLLS Hellas Utr...MC Team 3 1,40 --- 541
    3 Nienke Overgoor HLLS Hellas Utr...MC Team 1 1,40 --- 541
    3 Kato van Wilgen AV `47 AV `47 MC 1,40 --- 541
    7 Romee Spek SC Antilope SC Antilope MC 1,35 1,35 499
    8 Yara Janssen Triathlon AV Triathl...MC Team 1 1,30 --- 462
    8 Ilse Tabak Clytoneus AV Clytoneus MC 1,30 --- 462
    10 Elise Spijkers AAV `36 AAV `36 MC Team 2 1,25 --- 426
    10 Janneke van Hofslot Triathlon AV Triathl...MC Team 2 1,25 --- 426
    10 Luca Verhagen Avantri Avantri MC 1,25 --- 426
    13 Nienke Leck HLLS Hellas Utr...MC Team 1 1,25 --- 0
    14 Marije Tijdgat TSNL Trackstars...elande MC 1,25 --- 426
    15 Katie Postma AV Gouda AV Gouda MC 1,20 --- 0
    16 Jonne de Gelder SC Antilope SC Antilope MC 1,15 --- 0
    17 Jente van der Lugt TSNL Trackstars...elande MC 1,10 --- 0
    18 Isa Haaksman HLLS Hellas Utr...MC Team 3 1,00 --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Isis Hordijk HLLS Hellas Utr...MC Team 1 5,15 +1.1 m/s--- 650
    2 Sacha Goedhart AV Gouda AV Gouda MC 4,58 +0.6 m/s--- 535
    3 Azual Jok Agok AAV `36 AAV `36 MC Team 1 4,52 +1.4 m/s--- 523
    4 Nienke Leck HLLS Hellas Utr...MC Team 1 4,33 +0.0 m/s--- 0
    5 Anne-Lin Zwartjes AAV `36 AAV `36 MC Team 1 4,29 +2.2 m/s--- 0
    6 Chantal ten Tije SC Antilope SC Antilope MC 4,19 +0.9 m/s--- 456
    7 Sacha Stalman HLLS Hellas Utr...MC Team 3 4,16 +2.1 m/s--- 450
    8 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 AV `47 MC 4,05 +2.5 m/s--- 428
    9 Luus Bruijn HLLS Hellas Utr...MC Team 3 3,99 +2.5 m/s--- 0
    10 Marit Jansons Triathlon AV Triathl...MC Team 1 3,98 +1.7 m/s--- 414
    11 Eva van Schaik Clytoneus AV Clytoneus MC 3,95 +3.4 m/s4,21 408
    12 Chaja Plochg Triathlon AV Triathl...MC Team 2 3,91 +1.3 m/s--- 400
    13 Anouk Luiken Avantri Avantri MC 3,80 +3.4 m/s--- 378
    14 Jolijn Stemerdink Triathlon AV Triathl...MC Team 1 3,74 +1.2 m/s--- 0
    15 Marije Tijdgat TSNL Trackstars...elande MC 3,68 +2.3 m/s--- 354
    16 Elise Spijkers AAV `36 AAV `36 MC Team 2 3,66 +0.9 m/s--- 350
    17 Jonne de Gelder SC Antilope SC Antilope MC 3,61 +0.4 m/s--- 0
    18 Fay Jonkers HLLS Hellas Utr...MC Team 2 3,50 +0.2 m/s--- 318
    19 Dieke van Veen AV `47 AV `47 MC 3,45 +2.7 m/s--- 0
    20 Eeske Roex Triathlon AV Triathl...MC Team 2 3,20 +2.9 m/s--- 0
    21 Annabel Rem Avantri Avantri MC 3,07 +0.1 m/s--- 0
    22 Esmée de Rijke TSNL Trackstars...elande MC 2,24 +0.0 m/s--- 0
    Rosalie van Kakum Clytoneus AV Clytoneus MC DNS --- 0