Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

# Naam 100m QOBP
1 Corinne Humphreys GBR 11,74 +0.7 m/sQ11,39 Gemeld
2 Jolene Jacobs Namibië 11,98 +1.3 m/sQ11,50 Gemeld
3 Maria Räsänen Finland 12,59 +1.3 m/sQ11,88 Gemeld
4 Iris Bastmeijer AV Attila 12,79 +0.7 m/sQ12,55 Gemeld
5 Iris de Ruiter AV 1923 12,98 +1.3 m/sq13,07 Gemeld
6 Puck Harms GACH 13,37 +0.7 m/sq13,30 Gemeld
7 Justine Fleming GACH 13,37 +0.7 m/s-13,04 Gemeld
8 Marlou van Rhijn Phanos 13,46 +1.3 m/s-13,16 Gemeld
Evelien Bos Phanos --- -12,44 Afgemeld
Lianne van Krieken PH --- -12,00 Afgemeld

Uitslagen 100 meter finale Senioren vrouwen

# Naam 100m_f Qm
1 Corinne Humphreys GBR 11,66 +0.2 m/s11,74 Gemeld
2 Jolene Jacobs Namibië 11,80 +0.2 m/s11,98 Gemeld
3 Maria Räsänen Finland 12,52 +0.2 m/s12,59 Gemeld
4 Iris Bastmeijer AV Attila 12,80 +0.2 m/s12,79 Gemeld
Iris de Ruiter AV 1923 DNF 12,98 Afgemeld
Puck Harms GACH DNF 13,37 Afgemeld

Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

# Naam 400mOBP
1 Hannah Williams GBR 54,06 52,50 Gemeld
2 Yanique Haye-Smith Jamaica 54,08 52,25 Gemeld
3 Dawnalee Loney Jamaica 54,64 52,05 Gemeld
4 Gianna Woodruff Panama 55,27 53,42 Gemeld
5 Eva Hovenkamp Climax 57,40 52,83 Gemeld
6 Floortje van Kampen AV Hylas 57,71 57,42 Gemeld
7 Tessa Strijp AV 1923 58,25 58,36 Gemeld
8 Eline Dalderop GACH 1:00,41 58,83 Gemeld
Judith Rasch GACH --- 59,33 Afgemeld
Femke Bol Altis --- 54,33 Afgemeld

Uitslagen 800 meter Senioren vrouwen

# Naam 800mOBP
1 Britt Ummels Maastricht 2:05,57 2:07,38 Gemeld
2 Oumaima Saoud Marokko 2:06,25 2:04,10 Gemeld
3 Maddie Alm GBR 2:09,29 2:05,93 Gemeld
4 Kristen Niedrach AV Haarlem 2:09,47 2:10,75 Gemeld
5 Jetske van Kampen AV Hylas 2:10,12 2:09,64 Gemeld
6 Amina Maatoug Leiden 2:12,07 2:10,10 Gemeld
7 Danel du Plessis Zuid-Afrika 2:14,82 2:11,94 Gemeld
8 Carlijn Wagenaar Groningen 2:18,45 2:12,32 Gemeld
9 Nienke van Dok AV Aalsmeer 2:20,36 2:25,65 Gemeld
10 Manon Stringa AV Atverni 2:23,21 2:20,29 Gemeld
11 Bobet Kloosterman Leiden 2:25,26 2:19,51 Gemeld
12 Charlotte ...Breukelen AV Atverni 2:25,79 2:29,36 Gemeld
13 Ijke Mourits Phanos 2:29,25 2:26,09 Gemeld
Tessa Str... - Haas B AV 1923 DNF --- Gemeld
Sabine Ru... - Haas A VAV DNF --- Gemeld
Aline Kootstra ACO --- 2:19,41 Niet gemeld
Claire Mooney Ierland --- 2:02,82 Niet gemeld
Lotte Krause AKU --- 2:09,36 Afgemeld
Suzet Doornheim GACH --- 2:30,54 Afgemeld
Lynn van der Schaaf Groningen --- 2:37,24 Afgemeld
Carly Muscaro USA --- 2:02,44 Afgemeld

Uitslagen 100 meter horden Senioren vrouwen

# Naam 100mH OBP
1 Nickiesha Wilson Jamaica 13,14 +1.6 m/s12,81 Gemeld
2 Kendell Williams USA 13,20 +1.6 m/s12,82 Gemeld
3 Anouk Vetter AV Sprint 13,44 +1.6 m/s13,31 Gemeld
4 Elin Westerlund Zweden 13,56 +1.6 m/s13,11 Gemeld
5 Iris de Ruiter AV 1923 14,92 +1.6 m/s14,82 Gemeld
6 Maruska Eduarda Rotterdam 14,98 +1.6 m/s14,84 Gemeld
Iris Bastmeijer AV Attila --- 15,25 Gemeld (reserve)
Kato Leusink GACH --- 14,87 Afgemeld

Uitslagen Discuswerpen Senioren vrouwen

# Naam DiscusOBP
1 Taryn Gollshewsky Australië 56,62 59,94 Gemeld
2 Lianne Bruins GACH 46,30 45,04 Gemeld
3 Bibi Lotte...der Horst AAC 43,38 48,23 Gemeld
4 Sacha Popping Leiden 40,50 40,68 Gemeld
5 Karlien Sleper ARV Ilion 40,29 43,48 Gemeld
6 Anna Goede AV 1923 39,74 38,99 Gemeld
Nina De Poorter Eindhoven --- 50,32 Niet gemeld
Corinne Nugter AV NOP --- 60,02 Afgemeld

Uitslagen Kogelstoten Senioren vrouwen

# Naam KogelOBP
1 Melissa Boekelman PH 17,89 18,66 Gemeld
2 Benthe Konig Ciko `66 16,80 16,07 Gemeld
3 Nadine Broersen AV Sprint 14,37 15,14 Gemeld
4 Keeley Heijdeman AAC 14,01 14,15 Gemeld
5 Moniek Stijvers GACH 10,82 11,49 Gemeld

Uitslagen Kogelslingeren Senioren vrouwen

# Naam KogelslOBP
1 Wendy Koolhaas Groningen 60,43 65,34 Gemeld
2 Femke Hollander AV PEC 1910 49,15 50,95 Gemeld
3 Emma Boeve AV PEC 1910 44,10 46,03 Gemeld
4 Judith Essemiah AV Feniks 43,64 43,75 Gemeld
5 Marieke Van der Laan GACH 41,78 40,95 Gemeld
6 Maaike Westerdijk Flevo Delta 35,53 37,33 Gemeld
Evelien Bos Phanos --- 39,13 Afgemeld
Marije Efdee Leiden --- 52,21 Afgemeld

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren vrouwen

# Naam PolshoogOBP
1 Killiana Heymans PAC 4,25 4,32 Gemeld
2 Robin Wingbermühle Rotterdam 4,20 4,20 Gemeld
3 Sterre de Booy ARV Ilion 3,80 3,90 Gemeld
4 Thyra van Diemen ARV Ilion 3,70 3,85 Gemeld
5 Eva Jaarsma AV Lycurgus 3,50 3,70 Gemeld
6 Sanne Eekel GACH 3,40 3,55 Gemeld
7 Annemieke Dunnink AV Phoenix 3,30 3,41 Gemeld
Anita Karregat PH NM 4,02 Gemeld
Femke Pluim AAV `36 --- 4,45 Afgemeld

Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

# Naam Ver OBP
1 Kendell Williams USA 6,40 -0.8 m/s6,69 Gemeld
2 Anouk Vetter AV Sprint 6,16 -1.3 m/s6,32 Gemeld
3 Cora Salas Spanje 6,13 -1.1 m/s6,34 Gemeld
4 Emma Oosterwegel DVTR 5,62 +0.9 m/s5,88 Gemeld
5 Lieke van den Brink DVTR 5,59 +0.6 m/s5,91 Gemeld
6 Eva Bastmeijer AV Attila 5,53 -0.8 m/s5,78 Gemeld
7 Natalie Puper AV Atverni 5,47 -0.6 m/s5,92 Gemeld
8 Amy Hasselton Spado 5,42 -0.8 m/s5,63 Gemeld
9 Meike Verdaasdonk Spado 5,41 -1.6 m/s5,62 Gemeld
10 Anouk Oosterhuis AV Lycurgus 5,20 +0.9 m/s5,37 Gemeld
11 Daphne Linnekamp HLLS 5,14 -1.5 m/s5,43 Gemeld
Eline Dalderop GACH quit 5,02 Gemeld
Luca Bos GACH --- 4,95 Niet gemeld
Sanne Eekel GACH --- 5,25 Afgemeld
Judith Rasch GACH --- 5,06 Afgemeld
Meruska Eduarda Rotterdam --- 5,90 Afgemeld
Karin Melis Mey Turkije --- 6,65 Afgemeld