Uitslagen Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 1 [2018]

Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Lycurgus JC Team 1 AV Lycurgus - JJC 10 7664
2 AV Lycurgus JC Team 2 AV Lycurgus - JJC 7 5775
3 AV NEA-Volharding JC Team 1 AV NEA-Volharding - JJC
Begeleider: Rob
4 3862
4 AV Atos JC AV Atos - JJC
Begeleider: Jesse Lafeber
7 3670
5 DEM JC DEM - JJC
Begeleider: Rob Boellaard
Jurylid: Corry Pirovano (kogel)
5 3249
6 AV NEA-Volharding JC Team 2 AV NEA-Volharding - JJC
Begeleider: Rob
2 1429
7 AV Zaanland JC AV Zaanland - JJC
Begeleider: Kim Vos
Jurylid: Wim van de Poel
1 1327
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Lycurgus JD Team 1 AV Lycurgus - JJD
Jurylid: Mieke Cotterink
8 5320
2 AV Zaanland JD Team 1 AV Zaanland - JJD
Begeleider: Oscar de Gauw
Jurylid: Wim van de Poel
6 4870
3 AV Atos JD Team 1 AV Atos - JJD
Begeleider: Kim van Egmond
Jurylid: Hans
7 4685
4 DEM JD Team 1 DEM - JJD
Begeleider: Sebastian Schijffelen
7 4501
5 AV Lycurgus JD Team 2 AV Lycurgus - JJD 8 4230
6 AV Lycurgus JD Team 3 AV Lycurgus - JJD
Begeleider: Arnold Dokter
7 3347
7 AV Zaanland JD Team 2 AV Zaanland - JJD
Begeleider: Linda Deijkers
Jurylid: Wim van de Poel
6 3292
8 AV NEA-Volharding JD AV NEA-Volharding - JJD
Begeleider: Jongejeugd
Jurylid: Veen
4 2907
9 AV Lycurgus JD Team 4 AV Lycurgus - JJD 4 1778
10 DEM JD Team 2 DEM - JJD
Begeleider: Sebastian Schijffelen
5 1722
11 AV Castricum JD AV Castricum - JJD
Begeleider: Maria Sofan
2 1266
12 AC Waterland JD AC Waterland - JJD
Begeleider: Tim Roos
Jurylid: Mark Essenburg
1 902
13 AV Atos JD Team 2 AV Atos - JJD
Begeleider: Kim van Egmond
Jurylid: Hans
1 581
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV NEA-Volharding MC Team 1 AV NEA-Volharding - MJC
Begeleider: Rob
9 5679
2 DEM MC DEM - MJC
Begeleider: Rob Boellaard
Jurylid: Ger Willemse
6 5661
3 AV Lycurgus MC Team 1 AV Lycurgus - MJC
Begeleider: Rens Eijsing
Jurylid: Ellen van Herp
9 5159
4 AV Castricum MC AV Castricum - MJC
Begeleider: Maria Sofan
6 4078
5 AV Lycurgus MC Team 2 AV Lycurgus - MJC 7 3967
6 AV Atos MC AV Atos - MJC
Begeleider: Jesse Lafeber
3 2870
7 AC Waterland MC AC Waterland - MJC
Begeleider: Tim Roos
Jurylid: Mark Essenburg
4 2483
8 AV Zaanland MC AV Zaanland - MJC
Begeleider: Kim vos
Jurylid: Wim van de Poel
4 2479
9 AV NEA-Volharding MC Team 2 AV NEA-Volharding - MJC
Begeleider: Rob
3 1743
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 DEM MD Team 1 DEM - MJD
Begeleider: Sebastian Schijffelen
9 5259
2 AV NEA-Volharding MD Team 1 AV NEA-Volharding - MJD
Begeleider: Huybrechtse
Jurylid: Leeninga
7 5065
3 AV Lycurgus MD Team 1 AV Lycurgus - MJD 9 4680
4 AV Atos MD AV Atos - MJD
Begeleider: Kim van Egmond
Jurylid: Hans
9 4329
5 AV Zaanland MD Team 1 AV Zaanland - MJD
Begeleider: Mark Scheijde
Jurylid: Wim van de Poel
6 4121
6 DEM MD Team 2 DEM - MJD
Begeleider: Sebastian Schijffelen
6 3578
7 AV Lycurgus MD Team 2 AV Lycurgus - MJD
Jurylid: Barry de Bruin
7 3153
8 AV Castricum MD AV Castricum - MJD
Begeleider: Maria Sofan
Jurylid: Judith Kerssens
10 3049
9 AV NEA-Volharding MD Team 3 AV NEA-Volharding - MJD
Begeleider: Kavehercy
Jurylid: -
6 2560
10 AV NEA-Volharding MD Team 2 AV NEA-Volharding - MJD
Begeleider: De Wit
Jurylid: Mulder
4 2428
11 AC Waterland MD AC Waterland - MJD
Begeleider: Tim Roos
Jurylid: Mark Essenburg
6 1898
12 AV Lycurgus MD Team 3 AV Lycurgus - MJD 6 1878
13 AV Zaanland MD Team 2 AV Zaanland - MJD
Begeleider: Mark Scheijde
Jurylid: Wim van de Poel
3 1028