Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 DEM MD Team 1 DEM - MJD
Begeleider: Sebastian Schijffelen
9 5259
2 AV NEA-Volharding MD Team 1 AV NEA-Volharding - MJD
Begeleider: Huybrechtse
Jurylid: Leeninga
7 5065
3 AV Lycurgus MD Team 1 AV Lycurgus - MJD 9 4680
4 AV Atos MD AV Atos - MJD
Begeleider: Kim van Egmond
Jurylid: Hans
9 4329
5 AV Zaanland MD Team 1 AV Zaanland - MJD
Begeleider: Mark Scheijde
Jurylid: Wim van de Poel
6 4121
6 DEM MD Team 2 DEM - MJD
Begeleider: Sebastian Schijffelen
6 3578
7 AV Lycurgus MD Team 2 AV Lycurgus - MJD
Jurylid: Barry de Bruin
7 3153
8 AV Castricum MD AV Castricum - MJD
Begeleider: Maria Sofan
Jurylid: Judith Kerssens
10 3049
9 AV NEA-Volharding MD Team 3 AV NEA-Volharding - MJD
Begeleider: Kavehercy
Jurylid: -
6 2560
10 AV NEA-Volharding MD Team 2 AV NEA-Volharding - MJD
Begeleider: De Wit
Jurylid: Mulder
4 2428
11 AC Waterland MD AC Waterland - MJD
Begeleider: Tim Roos
Jurylid: Mark Essenburg
6 1898
12 AV Lycurgus MD Team 3 AV Lycurgus - MJD 6 1878
13 AV Zaanland MD Team 2 AV Zaanland - MJD
Begeleider: Mark Scheijde
Jurylid: Wim van de Poel
3 1028

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

# Naam Team 60m OBPTeam punten
1 Alyshia Kavehercy NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 8,33 +2.1 m/s8,31 686
2 Yvana Pol DEM DEM MD Team 1 8,81 +2.1 m/s8,67 586
3 Annabel Stottelaar AV Atos AV Atos MD 8,97 +1.5 m/s--- 554
4 Nena Schuijt DEM DEM MD Team 2 9,06 +2.1 m/s9,32 537
5 Jeslyn Doran NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 9,12 +2.1 m/s8,97 526
6 Noa Sonius AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 9,15 +0.5 m/s--- 521
7 Nicole Splinter NEAV AV NEA-Volharding MD Team 3 9,28 +2.1 m/s9,33 497
8 Isabella Kruijff AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 1 9,30 +0.6 m/s--- 494
9 Bibi Benkova NEAV AV NEA-Volharding MD Team 3 9,39 +1.5 m/s9,68 478
10 Puck Schipper AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 9,52 +0.5 m/s--- 455
11 Babbette Ketel AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 1 9,55 +0.6 m/s--- 450
12 Femke Haverkort AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 1 9,57 +0.6 m/s--- 0
13 Isa Schram DEM DEM MD Team 1 9,59 +2.1 m/s9,66 444
14 Lizzy Lieverst DEM DEM MD Team 1 9,64 +1.5 m/s9,68 0
15 Eva Galesloot NEAV AV NEA-Volharding MD Team 3 9,66 +1.5 m/s9,87 0
16 Deirdre Groot Castricum AV Castricum MD 9,72 +0.1 m/s--- 422
17 Stella Kuijs AV Atos AV Atos MD 9,81 +0.6 m/s--- 408
18 Erzsi Diehl AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 2 9,98 +0.6 m/s--- 381
19 Dominique Beentjes DEM DEM MD Team 2 10,02 +1.5 m/s10,03 375
20 Nikki Lagrand DEM DEM MD Team 2 10,10 +0.1 m/s--- 0
21 Lenneke Pettinga Castricum AV Castricum MD 10,11 +0.1 m/s--- 361
22 Lonneke Berkhout AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 2 10,18 +0.6 m/s--- 351
23 Emma Leeninga NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 10,25 +1.5 m/s10,96 341
24 Daphne Beket AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 10,30 +0.5 m/s--- 333
25 Eva Krijtenburg AV Atos AV Atos MD 10,34 +0.6 m/s--- 0
26 Famke Nijssen Castricum AV Castricum MD 10,61 +0.1 m/s--- 0
27 Kim Hopman ACWA AC Waterland MD 10,61 +0.1 m/s--- 290
28 Pippa Kuiper AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 10,80 +0.5 m/s--- 264
29 Laura Babucci NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 11,01 +1.5 m/s10,93 237
30 Lionne Simonides AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 3 11,70 +0.5 m/s--- 155
Priscilla Rijs AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 3 DNS --- 0
Eline van Beuzekom AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 DNS --- 0
Imee Landkoer ACWA AC Waterland MD DNS --- 0

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Sien van Vuuren DEM DEM MD Team 1 3:22,72 3:22,43 527
2 Anne Palenstijn DEM DEM MD Team 2 3:32,38 --- 465
3 Carmen Guellai AV Atos AV Atos MD 3:38,30 3:30,91 429
4 Sascha Kroon AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 1 3:39,62 --- 422
5 Annabel Stottelaar AV Atos AV Atos MD 3:40,96 --- 414
6 Brenda de Vos NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 3:41,56 3:47,67 411
7 Isa Schram DEM DEM MD Team 1 3:42,10 3:43,56 408
8 Leonie Deumers AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 1 3:43,35 --- 401
9 Nienke Mast NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 3:43,43 3:44,40 400
10 Jet Commandeur DEM DEM MD Team 1 3:43,85 3:46,71 0
11 Deirdre Groot Castricum AV Castricum MD 3:48,21 --- 374
12 Iris Kleverlaan Castricum AV Castricum MD 3:49,14 --- 369
13 Ileana Meijer NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 3:50,01 3:50,20 0
14 Laura Babucci NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 3:50,12 3:49,64 364
15 Silver Noomen AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 3:51,06 --- 359
16 Nynke Kooij AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 1 3:53,47 --- 0
17 Eveline Krom DEM DEM MD Team 2 3:59,13 4:21,45 319
18 Joy Kuiper ACWA AC Waterland MD 3:59,54 --- 317
19 Bo de Wilde Castricum AV Castricum MD 4:01,55 --- 0
20 Merel Hoff AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 2 4:04,83 --- 292
21 Julia Janssen AV Atos AV Atos MD 4:07,87 --- 0
22 Mara van den Dongen AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 3 4:13,32 --- 254
23 Pien Bakker AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 4:15,42 --- 245
24 Mila de Bruin AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 2 4:24,23 --- 209
Floor Scholtens AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 3 DNS --- 0
Iris Verbeek ACWA AC Waterland MD DNS --- 0

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

# Naam Team 60mH OBPTeam punten
1 Lotte Ploeger DEM DEM MD Team 1 10,93 +1.4 m/s12,62 489
2 Sascha Kroon AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 1 11,46 +3.1 m/s--- 430
3 Isabella Kruijff AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 1 12,05 +3.1 m/s--- 370
4 Noa Sonius AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 12,48 +3.1 m/s--- 330
5 Ileana Meijer NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 12,64 +1.4 m/s12,66 316
6 Maaike Hiemstra ACWA AC Waterland MD 12,96 +1.1 m/s--- 288
7 Rachida Loukili DEM DEM MD Team 1 13,04 +1.1 m/s--- 281
8 Nikki Lagrand DEM DEM MD Team 2 13,07 +1.1 m/s--- 279
9 Uma van Nes AV Atos AV Atos MD 13,14 +1.4 m/s13,28 273
10 Pien Bakker AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 13,18 +1.1 m/s--- 270
11 Jet Commandeur DEM DEM MD Team 1 13,19 +1.4 m/s13,75 0
12 Pleun Boon AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 2 13,43 +3.1 m/s--- 250
13 Carmen Guellai AV Atos AV Atos MD 13,44 +1.4 m/s12,00 249
14 Nynke Kooij AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 1 13,46 +3.1 m/s--- 0
15 Rianne Kooij DEM DEM MD Team 2 13,72 +1.1 m/s--- 228
16 Dominique Beentjes DEM DEM MD Team 2 14,13 +1.1 m/s--- 0
17 Daphne Beket AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 14,14 +1.1 m/s--- 198
18 Lente van Dijk AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 2 14,49 +3.1 m/s--- 174
19 Nienke Mast NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 14,69 +1.4 m/s16,34 160
20 Famke Nijssen Castricum AV Castricum MD 16,68 +1.4 m/s--- 46
21 Eva Krijtenburg AV Atos AV Atos MD 20,85 +3.1 m/s--- 0

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Jayda Essenburg ACWA AC Waterland MD 23,60 --- 390
2 Isa Landsaat DEM DEM MD Team 1 22,99 --- 379
3 Charlotte Meurs NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 16,59 --- 256
4 Nikki Lagrand DEM DEM MD Team 2 15,87 --- 241
5 Roxy Mijzen NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 14,99 --- 222
6 Lindsey van der Plas AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 1 14,00 --- 200
7 Alta Herkul AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 1 13,95 --- 0
8 Rianne Kooij DEM DEM MD Team 2 13,71 --- 0
9 Robyn Houbiers AV Atos AV Atos MD 13,44 --- 187
10 Sophie Janssen AV Atos AV Atos MD 13,18 --- 0
11 Keira Mulder NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 12,78 --- 0
12 Rachida Loukili DEM DEM MD Team 1 12,05 --- 0
13 Dania Klaver Castricum AV Castricum MD 9,88 --- 98
14 Eline Booms Castricum AV Castricum MD 9,69 --- 0
15 Nicole Splinter NEAV AV NEA-Volharding MD Team 3 9,35 --- 83
16 Floor Bakker AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 9,29 --- 81
17 Fauve Oosterveld AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 2 7,67 --- 34
18 Pippa Kuiper AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 7,02 --- 13
19 Jamillah Bokhove NEAV AV NEA-Volharding MD Team 3 6,64 --- 0
20 Esmee Beentjes AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 3 6,41 --- 0
Floor Scholtens AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 3 DNS --- 0
Suzanne Otto AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 DNS --- 0
Imee Landkoer ACWA AC Waterland MD DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Alyshia Kavehercy NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 11,35 --- 585
2 Yvana Pol DEM DEM MD Team 1 8,72 --- 459
3 Nena Schuijt DEM DEM MD Team 2 6,98 --- 364
4 Noelle Veraart AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 1 6,76 --- 352
5 Tania Willemse DEM DEM MD Team 1 6,56 --- 0
6 Alta Herkul AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 1 6,33 --- 0
7 Elin van Breemen AV Atos AV Atos MD 6,29 --- 324
8 Robyn Houbiers AV Atos AV Atos MD 6,17 --- 0
9 Floor Bakker AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 6,08 --- 311
10 Esmee Beentjes AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 3 6,06 --- 310
11 Eveline Krom DEM DEM MD Team 2 5,96 --- 0
12 Alyssa Clerx NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 5,47 --- 272
13 Erzsi Diehl AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 2 5,46 --- 272
14 Dania Klaver Castricum AV Castricum MD 5,25 --- 258
15 Bibi Benkova NEAV AV NEA-Volharding MD Team 3 5,20 --- 255
16 Lotte Hooijer NEAV AV NEA-Volharding MD Team 3 5,09 --- 0
17 Lionne Simonides AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 3 4,78 --- 0
18 Sophie ten Wolde Castricum AV Castricum MD 4,06 --- 0
19 Fauve Oosterveld AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 2 3,62 --- 0
Eline van Beuzekom AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 DNS --- 0
Iris Verbeek ACWA AC Waterland MD DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Charlotte Meurs NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 1,40 --- 541
1 Carmen Guellai AV Atos AV Atos MD 1,40 1,41 541
1 Lizzy Lieverst DEM DEM MD Team 1 1,40 --- 541
4 Babbette Ketel AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 1 1,25 --- 426
4 Senna van Diest AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 3 1,25 --- 426
4 Eva Galesloot NEAV AV NEA-Volharding MD Team 3 1,25 --- 426
7 Uma van Nes AV Atos AV Atos MD 1,25 --- 0
8 Eveline Krom DEM DEM MD Team 2 1,25 --- 426
9 Lotte Ploeger DEM DEM MD Team 1 1,25 --- 0
10 Lindsey van der Plas AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 1 1,20 --- 0
11 Mila de Bruin AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 2 1,20 --- 389
12 Nienke Mast NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 1,20 --- 0
13 Floor Bakker AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 1,20 --- 389
14 Caitlin Hijstee NEAV AV NEA-Volharding MD Team 3 1,15 --- 0
14 Pien Bakker AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 1,15 --- 0
14 Dominique Beentjes DEM DEM MD Team 2 1,15 --- 0
17 Merel Hoff AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 2 1,10 --- 0
18 Bo de Wilde Castricum AV Castricum MD 1,10 --- 316
18 Emma Leeninga NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 1,10 --- 316
20 Esmee Beentjes AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 3 1,05 --- 0
21 Eline Booms Castricum AV Castricum MD 1,00 --- 0
Eline van Beuzekom AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 DNS --- 0
Jayda Essenburg ACWA AC Waterland MD DNS --- 0

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Alyshia Kavehercy NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 4,58 m/s--- 535
2 Puck Schipper AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 3,85 m/s--- 388
3 Lotte Ploeger DEM DEM MD Team 1 3,77 m/s--- 372
4 Isa Landsaat DEM DEM MD Team 1 3,74 m/s--- 0
5 Anne Palenstijn DEM DEM MD Team 2 3,63 m/s--- 344
6 Rianne Kooij DEM DEM MD Team 2 3,63 m/s--- 0
7 Femke Haverkort AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 1 3,60 m/s--- 338
7 Uma van Nes AV Atos AV Atos MD 3,60 m/s--- 338
9 Brenda de Vos NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 3,57 m/s--- 0
10 Noelle Veraart AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 1 3,51 m/s--- 0
11 Nicole Splinter NEAV AV NEA-Volharding MD Team 3 3,48 m/s--- 314
12 Stella Kuijs AV Atos AV Atos MD 3,44 m/s--- 0
13 Roxy Mijzen NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 3,38 m/s--- 294
14 Lonneke Berkhout AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 2 3,37 m/s--- 292
15 Lente van Dijk AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 2 3,36 m/s--- 0
16 Jamillah Bokhove NEAV AV NEA-Volharding MD Team 3 3,28 m/s--- 0
17 Bente Mon...zinos Mul Castricum AV Castricum MD 3,26 m/s--- 270
18 Silver Noomen AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 3,15 m/s--- 0
19 Maaike Hiemstra ACWA AC Waterland MD 3,15 m/s--- 248
20 Alyssa Clerx NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 3,08 m/s--- 0
21 Daphne Beket AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 3,01 m/s--- 220
22 Lisa Thompson Castricum AV Castricum MD 2,97 m/s--- 0
22 Joy Kuiper ACWA AC Waterland MD 2,97 m/s--- 0
24 Priscilla Rijs AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 3 2,95 m/s--- 208
25 Pippa Kuiper AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 2,89 m/s--- 0
26 Mara van den Dongen AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 3 2,81 m/s--- 0