• Teams
  • 80m
  • 800m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV NEA-Volharding MC Team 1 AV NEA-Volharding - MJC
    Begeleider: Rob
    9 5679
    2 DEM MC DEM - MJC
    Begeleider: Rob Boellaard
    Jurylid: Ger Willemse
    6 5661
    3 AV Lycurgus MC Team 1 AV Lycurgus - MJC
    Begeleider: Rens Eijsing
    Jurylid: Ellen van Herp
    9 5159
    4 AV Castricum MC AV Castricum - MJC
    Begeleider: Maria Sofan
    6 4078
    5 AV Lycurgus MC Team 2 AV Lycurgus - MJC 7 3967
    6 AV Atos MC AV Atos - MJC
    Begeleider: Jesse Lafeber
    3 2870
    7 AC Waterland MC AC Waterland - MJC
    Begeleider: Tim Roos
    Jurylid: Mark Essenburg
    4 2483
    8 AV Zaanland MC AV Zaanland - MJC
    Begeleider: Kim vos
    Jurylid: Wim van de Poel
    4 2479
    9 AV NEA-Volharding MC Team 2 AV NEA-Volharding - MJC
    Begeleider: Rob
    3 1743

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    1 Eline Brouwer DEM DEM MC 11,08 +0.0 m/s--- 606
    2 Marit Bout NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 11,24 +0.0 m/s11,34 580
    3 Rosaly Zomerdijk NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 11,41 +0.0 m/s10,78 553
    4 Laura Wilde NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 11,46 +0.0 m/s11,35 0
    5 Danique Schram DEM DEM MC 11,59 +1.2 m/s11,84 526
    6 Lakeisha Adams AV Atos AV Atos MC 11,73 +1.8 m/s--- 506
    7 Liv de Haas AV Zaanland AV Zaanland MC 11,82 +1.8 m/s--- 493
    8 Laura Bookelman ACWA AC Waterland MC 11,89 +1.8 m/s--- 483
    9 Bernou van Dam Castricum AV Castricum MC 11,94 +1.8 m/s--- 476
    10 Lian Kuijken AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 12,04 +0.0 m/s11,70 462
    11 Bella Bar...Solorzano AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 12,27 +1.2 m/s11,70 431
    12 Aukje Hiemstra ACWA AC Waterland MC 12,35 +1.8 m/s--- 421
    13 Jingshi Brasser AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 2 12,42 +1.2 m/s13,70 411
    14 Zoe Lammertink DEM DEM MC 12,44 +1.2 m/s12,33 0
    15 Raisa Diehl AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 2 12,70 +1.8 m/s13,74 376
    16 Elisa Babuccci NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 12,77 +1.2 m/s12,69 367
    17 Estella Verwiel AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 12,82 +0.0 m/s10,01 0
    18 Meinou Janssen AV Atos AV Atos MC 12,95 +1.8 m/s--- 346
    19 Cynthia H...n 't Veld Castricum AV Castricum MC 13,20 +1.8 m/s--- 317
    20 Lisa Arts Castricum AV Castricum MC 13,70 +1.8 m/s--- 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    1 Fee Eising AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 2:30,01 2,35 559
    2 Tessa van Herp AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 2:30,26 2:30,97 557
    3 Danique Schram DEM DEM MC 2:35,11 2:33,30 511
    4 Franka Holland Castricum AV Castricum MC 2:38,83 --- 479
    5 Melissa Steenbakker AV Atos AV Atos MC 2:42,91 --- 445
    6 Silke de Haas DEM DEM MC 2:42,95 2:38,00 444
    7 Arwen de Wit NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 2:43,50 3:00,68 440
    8 Pipp Pauzinga Castricum AV Castricum MC 2:44,86 --- 429
    9 Djeedy Manhoef NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 2:47,59 3:04,45 407
    10 Silvia Bloemendaal NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 2:50,81 2:47,75 0
    11 Cynthia H...n 't Veld Castricum AV Castricum MC 2:54,48 --- 0
    12 Estella Verwiel AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 2:55,38 2:59,43 0
    13 Jill Petra AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 2 2:56,20 2:55,00 344
    14 Jente Brouwer AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 2 2:59,23 3:05,00 324
    15 Luna Huiberts AV Zaanland AV Zaanland MC 3:07,45 --- 271
    16 Elisa Babuccci NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 3:14,03 3:01,26 231
    Chiara Linschoten ACWA AC Waterland MC DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    1 Eline Brouwer DEM DEM MC 4,79 m/s4,93 578
    2 Jessamy Roubos AV Zaanland AV Zaanland MC 4,19 m/s--- 456
    3 Fleur Luttikhuizen AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 4,14 m/s4,02 446
    4 Franka Holland Castricum AV Castricum MC 4,04 m/s--- 426
    5 Gwen Broek NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 4,03 m/s4,26 424
    6 Fee Eising AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 1 4,01 m/s4,09 0
    7 Thyra Terweij NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 3,95 m/s4,73 0
    8 Nadia Lensen AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 2 3,68 m/s3,60 354
    9 Lakeisha Adams AV Atos AV Atos MC 3,66 m/s--- 350
    10 Elisa Babuccci NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 3,62 m/s3,89 342
    11 Liv de Haas AV Zaanland AV Zaanland MC 3,62 m/s--- 0
    12 Romy Leenstra NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 3,46 m/s3,66 0
    13 Chiara Linschoten ACWA AC Waterland MC 3,43 m/s--- 304
    14 Lisa van den Brink ACWA AC Waterland MC 3,38 m/s--- 0
    15 Tess Maijer AV Lycurgus AV Lycurgus MC Team 2 3,28 m/s2,85 0
    Lisa Arts Castricum AV Castricum MC DNS --- 0