• Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 AV Lycurgus JD Team 1 AV Lycurgus - JJD
    Jurylid: Mieke Cotterink
    8 5320
    2 AV Zaanland JD Team 1 AV Zaanland - JJD
    Begeleider: Oscar de Gauw
    Jurylid: Wim van de Poel
    6 4870
    3 AV Atos JD Team 1 AV Atos - JJD
    Begeleider: Kim van Egmond
    Jurylid: Hans
    7 4685
    4 DEM JD Team 1 DEM - JJD
    Begeleider: Sebastian Schijffelen
    7 4501
    5 AV Lycurgus JD Team 2 AV Lycurgus - JJD 8 4230
    6 AV Lycurgus JD Team 3 AV Lycurgus - JJD
    Begeleider: Arnold Dokter
    7 3347
    7 AV Zaanland JD Team 2 AV Zaanland - JJD
    Begeleider: Linda Deijkers
    Jurylid: Wim van de Poel
    6 3292
    8 AV NEA-Volharding JD AV NEA-Volharding - JJD
    Begeleider: Jongejeugd
    Jurylid: Veen
    4 2907
    9 AV Lycurgus JD Team 4 AV Lycurgus - JJD 4 1778
    10 DEM JD Team 2 DEM - JJD
    Begeleider: Sebastian Schijffelen
    5 1722
    11 AV Castricum JD AV Castricum - JJD
    Begeleider: Maria Sofan
    2 1266
    12 AC Waterland JD AC Waterland - JJD
    Begeleider: Tim Roos
    Jurylid: Mark Essenburg
    1 902
    13 AV Atos JD Team 2 AV Atos - JJD
    Begeleider: Kim van Egmond
    Jurylid: Hans
    1 581

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    1 Roy Deijkers AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 10,86 +0.8 m/s--- 642
    2 Simon Veldhuis DEM DEM JD Team 1 11,44 -0.2 m/s11,80 549
    3 Sven van Gelderen AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 1 11,46 +0.4 m/s--- 546
    4 Damian Paap AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 1 11,50 +0.4 m/s--- 540
    5 Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 1 11,51 +0.4 m/s--- 0
    6 Timon Kalogeris AV Atos AV Atos JD Team 1 11,93 +0.4 m/s--- 477
    7 Joey Veen NEAV AV NEA-Volharding JD 12,05 -0.2 m/s11,61 461
    8 Thor Hakon Koopman AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 12,18 +0.8 m/s--- 443
    9 Mauro Grasso AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 2 12,21 +2.0 m/s--- 439
    10 Ilias Toutziarakis DEM DEM JD Team 1 12,29 -0.2 m/s12,12 428
    11 Luan Kruijff AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 2 12,35 +2.0 m/s--- 421
    12 Louie Isibor AV Atos AV Atos JD Team 1 12,38 +0.4 m/s--- 417
    13 Jannes Boon AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 2 12,45 +2.0 m/s--- 0
    14 Leroy Eisden AV Atos AV Atos JD Team 1 12,46 +0.4 m/s--- 0
    15 Shawn Dokter AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 3 12,64 +2.0 m/s--- 383
    16 David Nieuwenhuizen ACWA AC Waterland JD 12,69 -0.2 m/s--- 377
    17 Bjorn Boll AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 3 12,97 +2.0 m/s--- 343
    18 Bram Klepper DEM DEM JD Team 2 13,13 -0.2 m/s13,02 325
    19 Tjeerd Molenaar AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 3 13,17 +2.0 m/s--- 0
    20 Ronan Molenaar DEM DEM JD Team 1 13,29 -0.2 m/s12,68 0
    21 Rodrigo Smit AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 4 13,53 +0.8 m/s--- 280
    22 Max Swagerman AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 4 13,65 +0.8 m/s--- 267
    23 Olivier Dijkhuizen AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 13,69 +0.8 m/s--- 263
    24 Matthijs Heistek AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 13,71 +0.8 m/s--- 260
    25 Weslie Silfhout DEM DEM JD Team 2 13,98 -0.2 m/s14,26 232
    26 Twan Fatels DEM DEM JD Team 2 15,23 +0.8 m/s--- 0

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    1 Sil Westenbrink AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 1 3:11,96 --- 604
    2 Jelmer de Gauw AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 3:22,02 --- 532
    3 Jonne Roos AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 2 3:22,81 --- 526
    4 Leon Heijman AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 3:24,81 --- 513
    5 Salvador ...ito Bosma AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 1 3:25,57 --- 508
    6 Leroy Eisden AV Atos AV Atos JD Team 1 3:27,04 3:35,16 498
    7 Bryan van der Putten AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 1 3:35,12 --- 0
    8 Aodhan Wadey NEAV AV NEA-Volharding JD 3:35,71 3:40,21 445
    9 Jannes Boon AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 2 3:36,85 --- 438
    10 Sam van der Aar DEM DEM JD Team 1 3:42,16 3:46,41 407
    11 Kevin van ...lkerwaard AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 3 3:43,84 --- 398
    12 Elf Meerman AV Atos AV Atos JD Team 1 3:44,37 3:41,46 395
    13 Thijs van Roermund AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 3:48,17 --- 375
    14 Tjeerd Molenaar AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 3 3:51,63 --- 356
    15 Bram Klepper DEM DEM JD Team 2 4:10,12 4:34,03 268
    16 Vanya Lubbers DEM DEM JD Team 1 4:20,57 --- 224
    17 Max Swagerman AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 4 4:21,64 --- 219
    18 Zef Kranenburg DEM DEM JD Team 1 4:21,79 --- 0
    19 Jasper Blommesteijn AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 4 4:38,47 --- 155
    Finn Castricum AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 2 DNS --- 0
    Tycho ten Hoorn AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 DNS --- 0
    Tom Janssen DEM DEM JD Team 2 DNS 3:53,91 0
    Tijmen van der Laan AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 3 DNF --- 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    1 Joris Cotterink AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 1 15,37 m/s--- 373
    2 Ilias Toutziarakis DEM DEM JD Team 1 15,53 m/s--- 360
    3 Sam van der Aar DEM DEM JD Team 1 15,54 m/s--- 360
    4 Pim Leibbrand AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 15,86 m/s--- 336
    5 Damian Paap AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 1 16,22 m/s--- 311
    6 Louie Isibor AV Atos AV Atos JD Team 1 16,28 m/s--- 307
    7 Elf Meerman AV Atos AV Atos JD Team 1 16,30 m/s--- 305
    8 Zack Rot AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 1 16,66 m/s--- 0
    9 Jibbe Boonacker DEM DEM JD Team 1 16,90 m/s--- 0
    10 Joey van der Plas AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 2 17,63 m/s--- 222
    11 Mattia Noom AV Atos AV Atos JD Team 1 17,89 m/s--- 0
    12 Jonne Roos AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 2 17,98 m/s--- 202
    13 Seda Kooks AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 3 18,54 m/s--- 171
    14 Koot Bink AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 18,62 m/s--- 167
    15 Olivier Dijkhuizen AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 18,81 m/s--- 157
    16 Weslie Silfhout DEM DEM JD Team 2 19,18 m/s--- 139
    17 Thijs van Roermund AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 19,21 m/s--- 137
    18 Twan Fatels DEM DEM JD Team 2 19,67 m/s--- 115
    19 Tyrone Lak AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 2 20,04 m/s--- 0
    Tom Janssen DEM DEM JD Team 2 DNS 18,62 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    1 Joris Cotterink AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 1 25,76 --- 427
    2 Timon Kalogeris AV Atos AV Atos JD Team 1 22,85 --- 376
    3 Koot Bink AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 22,71 --- 374
    4 Sam van der Aar DEM DEM JD Team 1 21,97 --- 361
    5 Mauro Grasso AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 2 21,87 --- 359
    6 Salvador ...ito Bosma AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 1 20,43 --- 0
    7 Rens Denneman Castricum AV Castricum JD 20,38 --- 331
    8 Seda Kooks AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 3 19,83 --- 321
    9 Jermain Rothuizen AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 3 19,30 --- 0
    10 Timo Koenen AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 2 17,75 --- 0
    11 Jelmer de Gauw AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 17,63 --- 277
    12 Lucas Koopmans AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 16,40 --- 0
    13 Mauro Rodrigus NEAV AV NEA-Volharding JD 16,15 --- 247
    14 Quinten va...Herwijnen AV Atos AV Atos JD Team 1 15,10 --- 0
    15 Rodrigo Smit AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 4 14,97 --- 221
    16 Leon Heijman AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 14,77 --- 0
    17 David Nieuwenhuizen ACWA AC Waterland JD 14,52 --- 211
    18 Mink Hageman AV Atos AV Atos JD Team 2 13,69 --- 192
    19 Ronan Molenaar DEM DEM JD Team 1 11,40 --- 0
    20 Bram Klepper DEM DEM JD Team 2 8,30 --- 53
    21 Liam Hoevers Castricum AV Castricum JD 7,49 --- 0
    Daniel Brouwer DEM DEM JD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Roy Deijkers AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 11,10 --- 574
    2 Simon Veldhuis DEM DEM JD Team 1 9,05 --- 476
    3 Christian Prins AV Atos AV Atos JD Team 1 8,96 --- 471
    4 Tyrone Lak AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 2 8,46 --- 445
    5 Joris Cotterink AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 1 7,55 --- 397
    6 Mink Hageman AV Atos AV Atos JD Team 2 7,41 --- 389
    7 Bryan van der Putten AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 1 7,33 --- 0
    8 Shawn Dokter AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 3 6,51 --- 337
    9 Timo Koenen AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 2 6,48 --- 0
    10 Dante Staneke AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 6,33 --- 0
    11 Joey Veen NEAV AV NEA-Volharding JD 6,29 --- 324
    12 Mauro Rodrigus NEAV AV NEA-Volharding JD 6,00 --- 0
    13 Louie Isibor AV Atos AV Atos JD Team 1 5,85 --- 0
    14 Tycho ten Hoorn AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 5,83 --- 295
    15 Jilles Steenstra AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 4 5,61 --- 281
    16 Rens Denneman Castricum AV Castricum JD 5,58 --- 279
    17 Jermain Rothuizen AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 3 5,48 --- 0
    18 Liam Hoevers Castricum AV Castricum JD 4,97 --- 0
    18 Matthijs Heistek AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 4,97 --- 0
    20 Twan Fatels DEM DEM JD Team 2 4,43 --- 201
    21 Vanya Lubbers DEM DEM JD Team 1 4,20 --- 0
    Daniel Brouwer DEM DEM JD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Zack Rot AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 1 1,45 --- 582
    1 Pim Leibbrand AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 1,45 --- 582
    3 Sil Westenbrink AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 1 1,40 --- 0
    4 Yarno Dijkman NEAV AV NEA-Volharding JD 1,40 --- 541
    4 Christian Prins AV Atos AV Atos JD Team 1 1,40 --- 541
    6 Jelmer de Gauw AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 1,35 --- 0
    7 Simon Veldhuis DEM DEM JD Team 1 1,35 --- 499
    8 Jibbe Boonacker DEM DEM JD Team 1 1,30 --- 0
    9 Tyrone Lak AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 2 1,25 --- 426
    10 Koot Bink AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 1,25 --- 0
    11 Lucas Koopmans AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 1,25 --- 426
    12 Joey van der Plas AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 2 1,20 --- 0
    13 Weslie Silfhout DEM DEM JD Team 2 1,20 --- 389
    14 Kevin van ...lkerwaard AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 3 1,15 --- 352
    14 Liam Hoevers Castricum AV Castricum JD 1,15 --- 352
    16 Mattia Noom AV Atos AV Atos JD Team 1 1,10 --- 0
    Jasper Blommesteijn AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 4 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    1 Zack Rot AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 1 4,42 m/s--- 502
    2 Sven van Gelderen AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 1 4,29 m/s--- 0
    3 Yarno Dijkman NEAV AV NEA-Volharding JD 4,29 m/s--- 476
    4 Christian Prins AV Atos AV Atos JD Team 1 4,17 m/s--- 452
    5 Thor Hakon Koopman AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 4,11 m/s--- 440
    6 Dante Staneke AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 4,04 m/s--- 426
    7 Quinten va...Herwijnen AV Atos AV Atos JD Team 1 4,01 m/s--- 0
    8 Ilias Toutziarakis DEM DEM JD Team 1 3,91 m/s--- 400
    9 Seda Kooks AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 3 3,87 m/s--- 392
    10 Aodhan Wadey NEAV AV NEA-Volharding JD 3,62 m/s--- 0
    11 David Nieuwenhuizen ACWA AC Waterland JD 3,48 m/s--- 314
    12 Rens Denneman Castricum AV Castricum JD 3,43 m/s--- 304
    13 Luan Kruijff AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 2 3,39 m/s--- 296
    14 Bjorn Boll AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 3 3,34 m/s--- 0
    15 Zef Kranenburg DEM DEM JD Team 1 3,32 m/s--- 0
    16 Joey van der Plas AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 2 3,31 m/s--- 0
    17 Olivier Dijkhuizen AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 3,25 m/s--- 0
    18 Matthijs Heistek AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 3,12 m/s--- 0
    19 Jilles Steenstra AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 4 2,67 m/s--- 152
    Daniel Brouwer DEM DEM JD Team 2 DNS --- 0
    Tom Janssen DEM DEM JD Team 2 DNS --- 0