Uitslagen Junioren A Poule 31 Wedstrijd 2 [2018]

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sven Jansons Altis Jongens 11,04 -0.4 m/s11,06 795
2 Gino van Wijk AV Lycurgus Jongens 11,16 -0.4 m/s11,21 766
3 Sil Negenman KAV Hollan...ns Team 1 11,51 -0.4 m/s11,41 685
4 Skip Renders GAC Hilver...m Jongens 11,63 -0.4 m/s11,49 659
5 Jereno Macnack AV Lycurgus Jongens 11,70 -0.5 m/s11,70 0
6 Marten Prince Altis Jongens 11,85 -0.5 m/s11,70 0
7 Kevin Jansen DEM Jongens 11,96 -0.4 m/s11,53 589
8 Synnargio Ignatia DEM Jongens 12,02 -0.5 m/s11,80 0
9 Silvan Wolff KAV Hollan...ns Team 1 12,07 -0.5 m/s12,11 0
10 Roderick de Vries AV Atos Jongens 12,08 +0.0 m/s12,25 564
11 Simon Negasi AV Atos Jongens 12,20 +0.0 m/s12,25 0
12 Sion Meijers AAC Jongens 12,30 +0.0 m/s12,47 520
13 Jelle Kelderman AV Haarlem Jongens 12,69 -0.5 m/s12,22 447
14 Hein Pieters AAC Jongens 12,77 +0.0 m/s--- 0
Antwi Mansoh Phanos Jon...ns Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Henrik Kok Altis Jongens 50,95 49,64 763
2 Tijmen van 't Land AV Lycurgus Jongens 51,87 51,00 724
3 Mika Taag KAV Hollan...ns Team 1 52,08 51,55 716
4 Michiel va...der Groen DEM Jongens 53,15 53,99 672
5 Kristof va...amperdijk GAC Hilver...m Jongens 53,46 53,78 660
6 Yohance Valks Phanos Jon...ns Team 1 54,03 56,00 638
7 Marijn Kriegsman Altis Jongens 54,30 54,53 0
8 Mats Beentjes DEM Jongens 56,18 56,00 0
9 Marijn Bindels AV Atos Jongens 57,87 57,10 501
10 Jasper Scheerder AV Atos Jongens 1:00,72 59,90 0
Olle Bosma AV Lycurgus Jongens DNS 56,43 0



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Fabian Pusceddu AV Lycurgus Jongens 2:01,26 1:59,34 726
2 Max van Groeningen GAC Hilver...m Jongens 2:01,37 2:01,21 724
3 Tijn Pronk KAV Hollan...ns Team 1 2:03,91 2:06,01 682
4 Daan Woldring AV 1923 Jongens 2:06,11 2:07,10 647
5 Stijn van Essen Altis Jongens 2:06,20 2:09,39 646
6 Meseret Mebrahtom Phanos Jon...ns Team 1 2:06,72 2:04,00 638
7 Mitchel de Vries Altis Jongens 2:06,98 2:09,62 0
8 Lex van Honschoten KAV Hollan...ns Team 1 2:07,22 2:06,01 0
9 Gijs Veltenaar AV 1923 Jongens 2:08,93 2:10,56 0
10 Timo van der Stoep DEM Jongens 2:11,92 2:13,00 560
11 Renger Borsboom KAV Hollan...ns Team 2 2:13,14 2:11,11 543
12 Achraf Mohammadi AAC Jongens 2:15,18 2:15,00 515
13 Lars Mol GAC Hilver...m Jongens 2:15,61 2:25,72 0
14 Sirito Mathijssen AAC Jongens 2:19,01 2:26,00 0
15 Ismail Ismail AV Atos Jongens 2:36,32 2:08,20 266



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Hielke Hilberts GAC Hilver...m Jongens 9:34,14 8:52,78 641
2 Luco van Bergen Phanos Jon...ns Team 1 9:47,11 9:51,00 600
3 Mike de Dood AV Lycurgus Jongens 9:52,12 10:04,00 584
4 Tijn van Zijl KAV Hollan...ns Team 1 9:54,89 10:01,63 576
5 Amin el Feddaly AAC Jongens 10:26,18 10,00 485
6 Piet van Vuuren DEM Jongens 10:29,40 11:00,00 476
7 Ingmar Veltman Altis Jongens 10:45,33 --- 434
8 Daan Kothman Altis Jongens 10:46,60 --- 0
Coen Blan...Henkemans AV Lycurgus Jongens DNF 10:10,22 0



Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Joppe Stokvis Altis Jongens 15,01 +1.0 m/s14,96 848
2 Sil Negenman KAV Hollan...ns Team 1 15,12 +1.0 m/s14,80 836
3 Philip van de Beek Phanos Jon...ns Team 1 15,14 +1.0 m/s16,00 834
4 Mika Taag KAV Hollan...ns Team 1 15,40 +1.0 m/s15,20 0
5 Arthur van Essen Altis Jongens 15,63 +1.0 m/s15,78 0
6 Siem ter Braake GAC Hilver...m Jongens 15,97 +1.0 m/s16,27 752
7 Casper van den Top AV Lycurgus Jongens 16,08 +1.0 m/s16,00 741
8 Sjors van der Schot AV 1923 Jongens 17,09 -1.0 m/s16,51 653
9 Mats Beentjes DEM Jongens 17,24 -1.0 m/s17,00 641
10 Jelle Schaap DEM Jongens 17,49 -1.0 m/s16,70 0
11 Marijn Bindels AV Atos Jongens 19,50 -1.0 m/s17,50 480
12 Jolmer Siersma AV Atos Jongens 20,92 -1.0 m/s--- 0



Jongens Junior A - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis Jongens (4x100m) Altis - JJA 4 43,61 829
2 AV Lycurgus Jongens (4x100m) AV Lycurgus - JJA 4 44,42 779
3 KAV Holland Jongens Team 1 (4x100m) KAV Holland - JJA 4 45,66 707
4 GAC Hilversum Jongens (4x100m) GAC Hilversum - JJA 4 46,19 677
5 DEM Jongens (4x100m) DEM - JJA 4 47,03 632
6 AV Atos Jongens (4x100m) AV Atos - JJA 4 48,22 570
7 AAC Jongens (4x100m) AAC - JJA 0 DNS 0
7 AV 1923 Jongens (4x100m) AV 1923 - JJA 0 DNS 0
7 AV Feniks Jongens (4x100m) AV Feniks - JJA 0 DNS 0
7 AV Haarlem Jongens (4x100m) AV Haarlem - JJA 0 DNS 0
7 AV NEA-Volharding Jongens (4x100m) AV NEA-Volharding - JJA 0 DNS 0
7 AV Pijnenburg Jongens (4x100m) AV Pijnenburg - JJA 0 DNS 0
7 AV Suomi Jongens (4x100m) AV Suomi - JJA 0 DNS 0
7 KAV Holland Jongens Team 2 (4x100m) KAV Holland - JJA 3 DNS 0
7 Phanos Jongens Team 1 (4x100m) Phanos - JJA 3 DNS 0
7 Phanos Jongens Team 2 (4x100m) Phanos - JJA 0 DNS 0



Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Bram van der Laan GAC Hilver...m Jongens 54,16 --- 688
2 Olle Bosma AV Lycurgus Jongens 48,07 44,39 607
3 Tim de Greef Altis Jongens 46,05 --- 579
4 Arthur van Essen Altis Jongens 42,02 --- 0
5 Maarten Quaars KAV Hollan...ns Team 1 40,17 --- 494
6 Jesse Pupping AV Lycurgus Jongens 39,81 --- 0
7 Olaf van de Pavert GAC Hilver...m Jongens 38,21 --- 0
8 Roderick de Vries AV Atos Jongens 32,37 --- 370
9 Daan Heus Phanos Jon...ns Team 1 30,81 --- 344
10 Jelle Schaap DEM Jongens 30,53 --- 339
11 Hugo Botman AV Atos Jongens 30,11 --- 0
12 Renger Borsboom KAV Hollan...ns Team 2 27,86 --- 292
13 Hein Pieters AAC Jongens 25,95 --- 257
Antwayne White DEM Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sonny Meijers AAC Jongens 11,96 --- 597
2 Tim de Greef Altis Jongens 11,88 --- 592
3 Marten Prince Altis Jongens 11,82 --- 0
4 Marten Voorberg AV Lycurgus Jongens 11,32 --- 554
5 Jesse Pupping AV Lycurgus Jongens 11,29 --- 0
6 Kristof va...amperdijk GAC Hilver...m Jongens 11,17 --- 543
7 Dylan Langeveld DEM Jongens 11,11 --- 539
8 Maarten Quaars KAV Hollan...ns Team 1 10,43 --- 491
9 Kevin Jansen DEM Jongens 9,86 --- 0
10 Luuk Meesters KAV Hollan...ns Team 1 9,72 --- 0
11 Hein Pieters AAC Jongens 9,37 --- 0
12 Harm Steehouwer KAV Hollan...ns Team 2 8,99 --- 384



Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tim de Greef Altis Jongens 46,43 --- 752
2 Bram van der Laan GAC Hilver...m Jongens 40,29 --- 660
3 Marten Voorberg AV Lycurgus Jongens 33,06 --- 542
4 Mats Beentjes DEM Jongens 29,02 --- 471
5 Sonny Meijers AAC Jongens 28,81 --- 467
6 Jolmer Siersma AV Atos Jongens 20,18 --- 294
7 Maarten Quaars KAV Hollan...ns Team 1 19,23 --- 273
8 Harm Steehouwer KAV Hollan...ns Team 2 17,35 --- 230



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sven Jansons Altis Jongens 1,95 --- 813
2 Olaf van de Pavert GAC Hilver...m Jongens 1,85 --- 725
3 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus Jongens 1,80 --- 680
4 Jelle Schaap DEM Jongens 1,75 --- 634
5 Ton van Mameren Altis Jongens 1,75 --- 0
6 Mike van Dijk AV Haarlem Jongens 1,70 1,70 587
7 Boris Hoogervorst KAV Hollan...ns Team 1 1,65 --- 540
8 Antwayne White DEM Jongens 1,65 --- 0
9 Olle Bosma AV Lycurgus Jongens 1,60 --- 0
10 Jolmer Siersma AV Atos Jongens 1,60 --- 492
11 Jelle Kelderman AV Haarlem Jongens 1,55 1,55 0
12 Raphael Winkel KAV Hollan...ns Team 2 1,55 --- 444



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Siem ter Braake GAC Hilver...m Jongens 4,10 --- 833
2 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus Jongens 4,00 --- 807
3 Joppe Stokvis Altis Jongens 4,00 --- 807
4 Dylan Langeveld DEM Jongens 4,00 --- 807
5 Mika Taag KAV Hollan...ns Team 1 3,70 --- 727
6 Hugo Botman AV Atos Jongens 2,10 --- 234
Philip van de Beek Phanos Jon...ns Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Skip Renders GAC Hilver...m Jongens 6,26 +1.0 m/s--- 662
2 Bram van der Laan GAC Hilver...m Jongens 6,11 +1.3 m/s--- 0
3 Ton van Mameren Altis Jongens 6,02 +0.7 m/s--- 609
4 Sil Negenman KAV Hollan...ns Team 1 5,88 +0.9 m/s--- 578
5 Casper van den Top AV Lycurgus Jongens 5,83 +2.6 m/s--- 567
6 Dylan Langeveld DEM Jongens 5,81 -0.6 m/s--- 562
7 Marijn Kriegsman Altis Jongens 5,80 +1.3 m/s--- 0
8 Gino van Wijk AV Lycurgus Jongens 5,67 -0.3 m/s--- 0
9 Sion Meijers AAC Jongens 5,40 +0.7 m/s--- 467
10 Silvan Wolff KAV Hollan...ns Team 1 5,34 +0.6 m/s--- 0
11 Hugo Botman AV Atos Jongens 5,28 +0.2 m/s--- 439
12 Mike van Dijk AV Haarlem Jongens 5,11 -0.4 m/s5,27 398
13 Jasper Scheerder AV Atos Jongens 4,96 +1.2 m/s--- 0
14 Jelle Kelderman AV Haarlem Jongens 4,90 +0.6 m/s4,95 0
15 Daan Heus Phanos Jon...ns Team 1 4,49 +0.3 m/s--- 243
Vyron Saridin DEM Jongens DNS --- 0



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Anna Roelofs AV Lycurgus Meisjes 12,24 +0.4 m/s12,42 823
2 Gwen Reuver AAC Meisjes 12,48 +0.4 m/s12,33 775
3 Jonne Walstra AV Atos Meisjes 13,03 +0.5 m/s13,50 671
4 Rosalie Breems KAV Hollan...es Team 1 13,26 +0.4 m/s12,99 630
5 Eva Dijkstra AV 1923 Meisjes 13,29 +0.4 m/s13,37 625
6 Jinke van der Sluis AAC Meisjes 13,46 +0.4 m/s12,70 0
7 Lisa de Best DEM Meisjes 13,48 +0.5 m/s13,75 592
8 Justine Fleming GAC Hilver...m Meisjes 13,49 +0.4 m/s13,04 591
9 Julia Arlotti KAV Hollan...es Team 1 13,56 +0.5 m/s13,66 0
10 Leonie Lake Tempo AV Meisjes 13,58 +0.5 m/s13,72 576
11 Isis Beentjes DEM Meisjes 13,73 +0.3 m/s13,91 0
12 Amina Schellekens Phanos Meisjes 13,74 +0.6 m/s--- 549
13 Lysanne Zaal AV Hera Meisjes 13,75 +0.5 m/s13,90 548
14 Lotte van Gerven AV Lycurgus Meisjes 13,90 +0.6 m/s--- 0
15 Aerin Gaston AV 1923 Meisjes 13,94 +0.5 m/s13,88 0
16 Wendy van Nes AV Atos Meisjes 14,16 +0.3 m/s14,00 0
17 Amber van der Putten AV Hera Meisjes 14,60 +0.3 m/s15,00 0
18 Dirkje Pronk Tempo AV Meisjes 14,68 +0.6 m/s--- 0
19 Bente Bloodshoofd Almere `81 Meisjes 14,69 +0.3 m/s14,48 405
20 Linda van der Klei AV NEA-Vol...g Meisjes 14,80 +0.6 m/s--- 389
21 Melissa Jansen AKU Meisjes 14,87 +0.3 m/s14,85 380
22 Amber van der Klei AV NEA-Vol...g Meisjes 15,31 +0.6 m/s--- 0
23 Charlotte Veen KAV Hollan...es Team 2 16,08 +0.6 m/s15,99 224
Xanthe Buruma GAC Hilver...m Meisjes DNS 14,69 0



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mara Cotterink AV Lycurgus Meisjes 58,08 58,54 839
2 Jonne Walstra AV Atos Meisjes 58,77 59,31 816
3 Britta de Haan Phanos Meisjes 58,87 58,00 813
4 Eline Dalderop GAC Hilver...m Meisjes 59,75 58,83 785
5 Isabel Hooijman AKU Meisjes 1:02,41 1:01,20 705
6 Madeline el Aissati AAC Meisjes 1:02,90 1:03,55 691
7 Nikki Taag KAV Hollan...es Team 1 1:03,02 1:02,33 688
8 Anouk Hellingh AV Lycurgus Meisjes 1:03,61 59,92 0
9 Naseya Weinchard AV 1923 Meisjes 1:04,96 --- 635
10 Leonie Lake Tempo AV Meisjes 1:04,98 1:06,65 634
11 Jaimy van de Loo KAV Hollan...es Team 1 1:05,24 1:04,33 0
12 Ramona de Boer DEM Meisjes 1:05,86 1:09,38 611
13 Leonie Keppel AV Hera Meisjes 1:07,15 1:05,00 579
14 Maud Feenstra AV Hera Meisjes 1:08,47 1:04,00 0
15 Melissa Jansen AKU Meisjes 1:16,47 --- 0
Nynke van den Heuvel AAC Meisjes DNF 1:02,42 0



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mette Oosterink GAC Hilver...m Meisjes 2:22,49 2:25,22 759
2 Emma Kok Phanos Meisjes 2:23,35 2:19,00 748
3 Nora Winter AV Lycurgus Meisjes 2:23,90 2:25,00 742
4 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus Meisjes 2:24,04 2:20,00 0
5 Jaimy van de Loo KAV Hollan...es Team 1 2:24,82 2:26,75 731
6 Madeline el Aissati AAC Meisjes 2:28,71 2:29,53 686
7 Lotte Pröpper Phanos Meisjes 2:33,79 2:24,00 0
8 Paulien Idema AKU Meisjes 2:40,52 2:36,22 564
9 Sheralda Bottse AV NEA-Vol...g Meisjes 2:45,49 2:40,00 518
10 Deborah Leguit DEM Meisjes 2:46,25 2:40,35 511
11 Chelsea Pantelic AV Hera Meisjes 2:51,75 2:38,00 463
12 Allisha Schouten AV NEA-Vol...g Meisjes 2:57,11 2:50,96 0
Vere Tavenier AV Hera Meisjes DNS 2:38,00 0



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lydia van Dijk KAV Hollan...es Team 1 4:44,02 4:37,01 781
2 Julia James Phanos Meisjes 4:48,79 4:54,00 748
3 Lieve Eising AV Lycurgus Meisjes 4:50,13 4:44,93 739
4 IJke Mourits Phanos Meisjes 5:00,03 5:03,00 0
5 Eden Göbbels GAC Hilver...m Meisjes 5:23,91 5:28,02 539
6 Rosa Westra AAC Meisjes 5:40,72 5,40 454
7 Vere Tavenier AV Hera Meisjes 5:42,13 5:09,00 447
8 Inez Bernard KAV Hollan...es Team 1 5:48,34 5:33,88 0
9 Kirsten Heemskerk AKU Meisjes 6:00,72 5:59,62 363
10 Paulien Idema AKU Meisjes 6:32,70 5:30,38 0



Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus Meisjes 15,41 +0.1 m/s14,72 705
2 Jacqueline Muts Phanos Meisjes 15,55 -0.2 m/s--- 691
3 Rosalie Breems KAV Hollan...es Team 1 15,72 +0.1 m/s15,55 673
4 Anouk Schoute AV Lycurgus Meisjes 16,14 +0.1 m/s14,92 0
5 Lisa de Best DEM Meisjes 16,34 +0.1 m/s16,75 614
6 Sterre Weber GAC Hilver...m Meisjes 16,95 +0.1 m/s16,00 560
7 Gwen Reuver AAC Meisjes 17,54 -0.2 m/s--- 511
8 Anna Doodeman AV Hera Meisjes 18,04 +0.1 m/s17,60 472
9 Justine Fleming GAC Hilver...m Meisjes 18,12 -0.2 m/s17,65 0
10 Lieke Blommestein Tempo AV Meisjes 18,42 +0.1 m/s16,52 443
11 Kim van der Aar DEM Meisjes 19,57 -0.2 m/s18,46 0
12 Linda van der Klei AV NEA-Vol...g Meisjes 20,72 -0.2 m/s--- 295
13 Amber van der Klei AV NEA-Vol...g Meisjes 20,73 -0.2 m/s--- 0
14 Sien Saadat AKU Meisjes 22,12 -0.2 m/s--- 219



Meisjes Junior A - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Lycurgus Meisjes (4x100m) AV Lycurgus - MJA 4 48,61 838
2 AAC Meisjes (4x100m) AAC - MJA 4 49,12 812
3 GAC Hilversum Meisjes (4x100m) GAC Hilversum - MJA 4 51,62 692
4 KAV Holland Meisjes Team 1 (4x100m) KAV Holland - MJA 4 51,71 687
5 Phanos Meisjes (4x100m) Phanos - MJA 4 53,16 623
6 DEM Meisjes (4x100m) DEM - MJA 4 54,30 575
7 AV Hera Meisjes (4x100m) AV Hera - MJA 4 54,40 570
8 Tempo AV Meisjes (4x100m) Tempo AV - MJA 4 54,66 560
9 AV Atos Meisjes (4x100m) AV Atos - MJA 4 59,33 384
10 AKU Meisjes (4x100m) AKU - MJA 0 DNS 0
10 Almere `81 Meisjes (4x100m) Almere `81 - MJA 0 DNS 0
10 AV 1923 Meisjes (4x100m) AV 1923 - MJA 0 DNS 0
10 AV Haarlem Meisjes (4x100m) AV Haarlem - MJA 0 DNS 0
10 AV NEA-Volharding Meisjes (4x100m) AV NEA-Volharding - MJA 0 DNS 0
10 KAV Holland Meisjes Team 2 (4x100m) KAV Holland - MJA 0 DNS 0



Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lotte Pröpper Phanos Meisjes 38,24 40,00 738
2 Robina Negenman KAV Hollan...es Team 1 32,21 --- 638
3 Kato Leusink GAC Hilver...m Meisjes 31,18 --- 620
4 Beau Winnubst AAC Meisjes 31,15 --- 619
5 Fabienne Muller AV Lycurgus Meisjes 30,90 --- 615
6 Yildiz Turan Tempo AV Meisjes 30,73 --- 612
7 Simone Winter AV Lycurgus Meisjes 27,50 --- 0
8 Dion Kies DEM Meisjes 27,28 30,71 549
9 Tessa de Ruiter AV 1923 Meisjes 27,26 --- 548
10 Rosa Kuin AV Hera Meisjes 27,05 30,00 544
11 Kim van der Aar DEM Meisjes 26,78 27,32 0
12 Naseya Weinchard AV 1923 Meisjes 23,89 --- 0
13 Mauve Bos GAC Hilver...m Meisjes 23,84 --- 0
14 Marloes Abbink Almere `81 Meisjes 23,81 --- 481
15 Renske van Elderen Tempo AV Meisjes 22,53 --- 0
16 Khaoula A...u-alanwar AV Atos Meisjes 21,89 --- 441
17 Mila Kuller AV NEA-Vol...g Meisjes 21,66 --- 436
18 Sevgi Eryigit AV Atos Meisjes 18,59 --- 0
19 Rosa Westra AAC Meisjes 18,18 --- 0
20 Charlotte Veen KAV Hollan...es Team 2 13,70 --- 248



Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jacqueline Muts Phanos Meisjes 11,98 13,06 718
2 Robina Negenman KAV Hollan...es Team 1 10,97 --- 654
3 Fabienne Muller AV Lycurgus Meisjes 10,97 --- 654
4 Leonie Keppel AV Hera Meisjes 10,58 11,50 628
5 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus Meisjes 10,25 --- 0
6 Tessa de Ruiter AV 1923 Meisjes 9,90 --- 583
7 Thirza Matilda AAC Meisjes 9,51 --- 556
8 Marieke van der Laan GAC Hilver...m Meisjes 9,49 --- 554
9 Robin Post AV Hera Meisjes 9,15 10,00 0
10 Inge Slootbeek Tempo AV Meisjes 8,77 --- 503
11 Meander Verbeek Phanos Meisjes 8,31 --- 0
12 Khaoula A...u-alanwar AV Atos Meisjes 8,11 --- 454
13 Kirsten Heemskerk AKU Meisjes 8,06 --- 451
14 Kim van der Aar DEM Meisjes 7,99 7,54 445
15 Allisha Schouten AV NEA-Vol...g Meisjes 7,54 --- 411
16 Yildiz Turan Tempo AV Meisjes 7,32 --- 0
17 Linde Buruma GAC Hilver...m Meisjes 7,23 --- 0
18 Sevgi Eryigit AV Atos Meisjes 6,32 --- 0



Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Robin Post AV Hera Meisjes 39,08 37,00 731
2 Marieke van der Laan GAC Hilver...m Meisjes 37,83 --- 712
3 Dion Kies DEM Meisjes 35,10 32,05 671
4 Emmelie Klooster Phanos Meisjes 33,21 33,00 641
5 Lotte van Gerven AV Lycurgus Meisjes 33,08 --- 639
6 Tessa de Ruiter AV 1923 Meisjes 28,16 --- 558
7 Thirza Matilda AAC Meisjes 24,98 --- 501
8 Marloes Abbink Almere `81 Meisjes 22,32 --- 451
9 Robina Negenman KAV Hollan...es Team 1 21,98 --- 444
10 Sietske Wiemer Tempo AV Meisjes 19,78 --- 400
11 Leila Laamri AV Atos Meisjes 14,18 --- 275



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Fay Witte KAV Hollan...es Team 1 1,65 --- 883
2 Inez Bouwen AV Lycurgus Meisjes 1,60 --- 832
3 Isis Beentjes DEM Meisjes 1,60 1,60 0
4 Lisa de Best DEM Meisjes 1,60 1,52 832
5 Jacqueline Muts Phanos Meisjes 1,55 --- 779
6 Rosa Westra AAC Meisjes 1,50 --- 726
7 Sietske Wiemer Tempo AV Meisjes 1,45 --- 672
8 Marijke Langendijk AV Hera Meisjes 1,45 1,50 672
9 Mauve Bos GAC Hilver...m Meisjes 1,40 --- 615
10 Paulien Idema AKU Meisjes 1,35 1,30 550
11 Dirkje Pronk Tempo AV Meisjes 1,25 --- 0



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Pauline Hondema AV Lycurgus Meisjes 5,68 +0.3 m/s--- 835
2 Britta de Haan Phanos Meisjes 5,30 -0.1 m/s--- 748
3 Jinke van der Sluis AAC Meisjes 5,28 -0.4 m/s--- 743
4 Nikki Taag KAV Hollan...es Team 1 5,25 -0.8 m/s--- 736
5 Nynke van den Heuvel AAC Meisjes 5,24 +1.0 m/s--- 0
6 Mara Cotterink AV Lycurgus Meisjes 5,15 +1.4 m/s--- 0
7 Naseya Weinchard AV 1923 Meisjes 4,82 +0.0 m/s--- 633
8 Isis Beentjes DEM Meisjes 4,64 -0.6 m/s4,67 589
9 Eline Dalderop GAC Hilver...m Meisjes 4,61 +0.2 m/s--- 581
10 Wendy van Nes AV Atos Meisjes 4,54 +0.7 m/s--- 563
11 Rosa Kuin AV Hera Meisjes 4,53 +0.9 m/s4,60 561
12 Lieke Blommestein Tempo AV Meisjes 4,50 +1.3 m/s--- 553
13 Sheralda Bottse AV NEA-Vol...g Meisjes 4,48 +0.6 m/s--- 548
14 Sterre Weber GAC Hilver...m Meisjes 4,45 +0.4 m/s--- 0
15 Mila Kuller AV NEA-Vol...g Meisjes 4,22 -1.2 m/s--- 0
16 Ramona de Boer DEM Meisjes 4,04 -0.6 m/s4,40 0
17 Melissa Jansen AKU Meisjes 3,87 +0.5 m/s4,22 387
18 Leila Laamri AV Atos Meisjes 3,40 +0.2 m/s--- 0
Amina Schellekens Phanos Meisjes NM --- 0
Anna Doodeman AV Hera Meisjes DNS --- 0