Competitiestand Mannen NK Teams
# Team Leden Punten
1 Rotterdam Atletiek Mannen Rotterdam Atletiek - Msen
Begeleider: Wouter Visser
Jurylid: Richard Kooijman
19 114
2 Prins Hendrik Mannen Prins Hendrik - Msen
Begeleider: Ger Heesbeen
Jurylid: Thijs van der Aalst
22 112
3 Haag Atletiek Mannen Haag Atletiek - Msen
Begeleider: Michel van Osch
Jurylid: Jeannette Le Grand
17 102
4 Phanos Mannen Phanos - Msen
Begeleider: Kaj Emanuel
17 85
5 AV Unitas Mannen AV Unitas - Msen
Begeleider: A.V.Unitas
Jurylid: Rik Goessens
16 79
6 AV 1923 Mannen AV 1923 - Msen
Begeleider: Sander Stok
Jurylid: Ynze Strikwerda
14 70
7 AV Lycurgus Mannen AV Lycurgus - Msen
Begeleider: Thomas Hoogerbrugge
Jurylid: Anjo Galiart Voorkeur Polshoog
14 62
8 AAC Mannen AAC - Msen
Begeleider: Dave Elderenbosch
Jurylid: Hulsink
13 60

Uitslagen Speerwerpen 800 gram Senioren mannen

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lars Timmerman PH Prins Hendrik Mannen 69,63 71,06 71,60 78,04 78,04 --- 8
2 Arjan Dekkers Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 59,84 63,20 60,73 63,66 63,66 67,48 7
3 Leon Versluijs AAC AAC Mannen 60,61 59,06 59,72 61,65 61,65 --- 6
4 Henrik Pröpper Phanos Phanos Mannen 59,36 56,58 - 60,54 60,54 --- 5
5 Dario Podda Haag Haag Atletiek Mannen X X 59,12 - 59,12 --- 4
6 Robin Bak AV Unitas AV Unitas Mannen X 57,09 53,60 51,82 57,09 --- 3
7 Floris Aarts AV 1923 AV 1923 Mannen 55,40 X X X 55,40 --- 2
8 Olle Bosma AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 44,16 42,95 43,78 44,34 44,34 --- 1

Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Senioren mannen

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Gudni Val... Gudnason AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 52,57 57,94 X 59,28 59,28 --- 8
2 Erik Cadée PH Prins Hendrik Mannen 55,18 56,16 56,18 58,61 58,61 --- 7
3 Caspar Hattink Phanos Phanos Mannen 53,55 53,20 55,92 52,74 55,92 --- 6
4 Patrick Cronie AAC AAC Mannen 46,76 45,69 46,78 48,39 48,39 --- 5
5 Etiènne Orbons AV Unitas AV Unitas Mannen 45,12 45,89 46,59 X 46,59 --- 4
6 Erik van Vreumingen Haag Haag Atletiek Mannen 42,81 44,92 X 44,18 44,92 --- 3
7 Sander Stok AV 1923 AV 1923 Mannen 31,79 41,96 42,24 36,99 42,24 --- 2
8 Remco Goetheer Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen X 33,78 X X 33,78 41,96 1

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Erik Cadée PH Prins Hendrik Mannen 17,51 X X 18,50 18,50 --- 8
2 Patrick Cronie AAC AAC Mannen 17,17 17,81 18,19 17,85 18,19 --- 7
3 Erik van Vreumingen Haag Haag Atletiek Mannen 16,22 15,99 16,55 16,39 16,55 --- 6
4 Gudni Val... Gudnason AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 15,48 16,15 16,43 X 16,43 --- 5
5 Tom Corstjens AV Unitas AV Unitas Mannen 15,27 15,46 15,45 16,13 16,13 --- 4
6 Caspar Hattink Phanos Phanos Mannen 15,57 15,46 X 16,12 16,12 --- 3
7 Remco Goetheer Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen X X X 15,43 15,43 18,15 2
8 Floris Aarts AV 1923 AV 1923 Mannen 11,66 12,40 12,14 12,85 12,85 --- 1

Uitslagen Kogelslingeren 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Etiènne Orbons AV Unitas AV Unitas Mannen 55,37 59,65 59,21 60,85 60,85 --- 8
2 Sander Stok AV 1923 AV 1923 Mannen X X 57,31 57,69 57,69 --- 7
3 Maarten Persoon PH Prins Hendrik Mannen 53,41 X 55,77 X 55,77 --- 6
4 Dennis Hemelaar AAC AAC Mannen 54,48 51,57 X 54,03 54,48 --- 5
5 Bjarne Aelbers Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 44,57 48,44 47,60 X 48,44 50,92 4
6 Thomas Hoogerbrugge AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 46,76 48,07 46,20 47,90 48,07 --- 3
7 Erik van Vreumingen Haag Haag Atletiek Mannen 43,13 44,59 X - 44,59 --- 2
8 Caspar Hattink Phanos Phanos Mannen 37,09 40,13 36,64 - 40,13 --- 1

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Fabian Florant Haag Haag Atletiek Mannen X 15,59 15,77 15,69 15,77 +0.5 m/s--- 8
2 Björn de Decker AV Unitas AV Unitas Mannen 14,51 14,74 X 14,78 14,78 +0.6 m/s--- 7
3 Joshua Record AV 1923 AV 1923 Mannen 14,54 14,71 14,58 14,53 14,71 +1.2 m/s--- 6
4 Tarik Tahiri Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 14,45 14,66 14,53 14,65 14,66 +2.2 m/s15,11 5
5 Thomas Ticheloven AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 13,48 X 13,94 13,86 13,94 +0.8 m/s--- 4
6 Hent van Schoten PH Prins Hendrik Mannen 13,85 13,72 13,81 13,65 13,85 -0.6 m/s--- 3
7 Joeri van der Hooft AAC AAC Mannen 13,65 13,54 - X 13,65 +1.5 m/s--- 2
8 Kaj Emanuel Phanos Phanos Mannen 10,92 10,92 +1.9 m/s--- 1

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

# Naam Team 2.803.003.103.203.303.403.503.703.904.104.304.404.604.704.804.905.005.105.205.30ResOBPTeam punten
1 Niels Pittomvils AV Unitas AV Unitas Mannen - - O - O - XXO O 5,30 --- 8
2 Robin Pieper Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen - - O - XO O XX- X 5,10 --- 7
3 Koen Koenders PH Prins Hendrik Mannen O O XO X- XX 4,70 --- 6
4 Glenn Kunst Haag Haag Atletiek Mannen - O XO XXX 4,60 --- 5
5 Joshua Record AV 1923 AV 1923 Mannen O O O O XX- quit 4,10 --- 4
6 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen O O XXO 4,10 --- 3
7 Matthijs Ruoff Phanos Phanos Mannen O XXO O XO XO XXX 3,40 --- 2
8 Jasper de Hon AAC AAC Mannen O O O XO O XXX 3,30 --- 1

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Fabian Florant Haag Haag Atletiek Mannen 7,64 X - 7,62 7,64 +2.6 m/s--- 8
2 Dudly Boeldak Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 7,47 7,31 X X 7,47 +1.2 m/s7,53 7
3 Pim Jehee PH Prins Hendrik Mannen 7,32 7,46 X 7,20 7,46 +4.2 m/s--- 6
4 Björn de Decker AV Unitas AV Unitas Mannen 6,73 7,02 X 7,15 7,15 +2.2 m/s--- 5
5 Joeri van der Hooft AAC AAC Mannen 6,96 7,02 X X 7,02 +2.3 m/s--- 4
6 Thomas Ticheloven AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 6,78 6,76 X X 6,78 +1.9 m/s--- 3
7 Rutger Bien AV 1923 AV 1923 Mannen 6,26 6,61 6,59 X 6,61 +3.2 m/s--- 2
8 Kaj Emanuel Phanos Phanos Mannen 5,54 5,92 4,43 - 5,92 +2.0 m/s--- 1