Uitslagen Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 1 [2018]

Teams

Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 Marathon Pim Mulier Mannen Marathon Pim Mulier - Msen
Begeleider: Tom Benerink
Jurylid: Minie Wouda
12 6840
2 Atletico `73 Mannen Atletico `73 - Msen
Begeleider: Karin Sloot
Jurylid: Henk Peters
10 6661
3 EAC De Sperwers Mannen EAC De Sperwers - Msen
Begeleider: Vincent Wolters
Jurylid: Naam volgt later
9 6636
4 AVA `70 Mannen AVA `70 - Msen
Begeleider: Bart Wesselink
Jurylid: Gerda Demkes
9 6365
5 DAV Kronos Mannen DAV Kronos - Msen
Begeleider: Twan Wildeboer
Jurylid: Twan Wildeboer
11 6210
6 AV Haaksbergen Mannen AV Haaksbergen - Msen
Begeleider: Marloes Klumpers
Jurylid: Niels Schoemaker
8 5862
7 AV `34 Apeldoorn Mannen AV `34 Apeldoorn - Msen
Begeleider: Jeroen Hennekes
Jurylid: Atleten die geen onderdeel hebben
10 5768
8 AV NOP Mannen AV NOP - Msen
Begeleider: Dennis Veltman
Jurylid: Atleten
7 5210
9 Groningen Atletiek Mannen Groningen Atletiek - Msen
Begeleider: Henk-Jan Schaaphok
6 3685
10 HAC `63 Mannen HAC `63 - Msen
Begeleider: Renate Hofstee
Jurylid: Stien Vondeling
6 3049
11 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen - Msen
Begeleider: benny
Jurylid: benny
5 3044
12 AV Jahn II Mannen AV Jahn II - Msen
Begeleider: Ronald Hinrichs
Jurylid: Sarah Jannink
6 2936
13 AAV SISU Mannen AAV SISU - Msen
Begeleider: Thomas Mijnders
Jurylid: Hubert Molenkamp
6 1720
Competitiestand Vrouwen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 AV PEC 1910 Vrouwen AV PEC 1910 - Vsen
Begeleider: Ronald Huethorst
Jurylid: Jeroen Nijhuis
9 7435
2 AV De Gemzen Vrouwen AV De Gemzen - Vsen
Begeleider: Anoeschka Verheijen
Jurylid: Carolien Germs
10 6987
3 Marathon Pim Mulier Vrouwen Marathon Pim Mulier - Vsen
Begeleider: Susan van Sark
Jurylid: Minie Wouda
13 6970
4 DAV Kronos Vrouwen DAV Kronos - Vsen
Begeleider: Twan Wildeboer
Jurylid: Daniëlle Koopman
7 6216
5 Cialfo Vrouwen Cialfo - Vsen
Begeleider: Linda Rodijk
Jurylid: Heidy Rodijk
10 5575
6 HAC `63 Vrouwen HAC `63 - Vsen
Begeleider: Renate Hofstee
Jurylid: Stien Vondeling
6 4512
7 AV `34 Apeldoorn Vrouwen AV `34 Apeldoorn - Vsen
Begeleider: Iris poen
6 4272
8 AAV SISU Vrouwen AAV SISU - Vsen
Begeleider: Thomas Mijnders
Jurylid: Hubert Molenkamp
5 3990
9 Atletico `73 Vrouwen Atletico `73 - Vsen
Begeleider: karin Sloot
6 3818
10 AV Haaksbergen Vrouwen AV Haaksbergen - Vsen
Begeleider: Ben van Sark
Jurylid: Niels Schoemaker
3 3137
11 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Vrouwen - Vsen
Begeleider: Heidi Wiechers
3 1296