Uitslagen Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 1 [2018]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Henk Jan Schaaphok Groningen Groningen Atletiek Mannen 11,56 +1.0 m/s11,60 674
2 Twan Duvigneau AL73 Atletico `73 Mannen 11,85 +1.0 m/s11,72 612
3 Melle van der Stoel AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 11,87 +1.0 m/s11,80 607
4 Rene van Benthem MPM Marathon Pim Mulier Mannen 11,90 +1.0 m/s11,80 601
5 Roy van Zijl DAV Kronos DAV Kronos Mannen 11,90 +1.0 m/s11,82 601
6 Bas Slotman Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 12,15 +0.7 m/s--- 550
7 Freek Moll AV Jahn II AV Jahn II Mannen 12,20 -1.1 m/s11,98 540
8 Nick de Waart Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 12,37 -1.1 m/s12,00 0
9 Wout Koop... \'t Jagt SPWS EAC De Sperwers Mannen 12,66 -1.1 m/s12,29 452
10 Rudi Meinen AVA `70 AVA `70 Mannen 12,68 +1.0 m/s12,50 448
11 Robert Olgers AV NOP AV NOP Mannen 12,74 -1.1 m/s12,48 437
12 Sam ter Haar AVA `70 AVA `70 Mannen 12,87 +1.0 m/s12,50 0
13 Rick Visser AL73 Atletico `73 Mannen 12,87 -1.1 m/s12,20 0
14 Vince Cairo SV Veendam AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen 12,87 +1.0 m/s--- 414
15 Bauke Rijper AAV SISU AAV SISU Mannen 12,88 -1.1 m/s12,40 412
16 Sander van der Vis AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 12,89 -1.1 m/s12,30 0
17 Sven Bootsma AV NOP AV NOP Mannen 13,13 +1.0 m/s13,00 0
18 Sander Baas HAC `63 HAC `63 Mannen 13,29 +1.0 m/s--- 341
19 Fabian Pelgröm DAV Kronos DAV Kronos Mannen 13,91 +1.0 m/s--- 0
20 Chuxiao Zeng AV Jahn II AV Jahn II Mannen 15,48 +1.0 m/s--- 0
21 Kosheen Miran Groningen Groningen Atletiek Mannen 16,58 +1.0 m/s11,30 0
Siem Sikkenga MPM Marathon Pim Mulier Mannen DNS 10,84 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Team 200m OBPTeam punten
1 Twan Duvigneau AL73 Atletico `73 Mannen 23,62 +0.8 m/s23,73 680
2 Bram van Aalten AL73 Atletico `73 Mannen 23,77 +0.8 m/s23,08 0
3 Henk Jan Schaaphok Groningen Groningen Atletiek Mannen 24,04 +0.8 m/s23,64 641
4 Pim Weghorst MPM Marathon Pim Mulier Mannen 24,06 +0.0 m/s23,85 639
5 Melick Itangishaka AV Jahn II AV Jahn II Mannen 24,16 +0.0 m/s24,50 630
6 Melle van der Stoel AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 24,20 +0.0 m/s24,00 626
7 Stan Heijnen SPWS EAC De Sperwers Mannen 24,72 +0.0 m/s24,85 581
8 Wout Koop... \'t Jagt SPWS EAC De Sperwers Mannen 25,11 +0.0 m/s24,95 0
9 Rudi Meinen AVA `70 AVA `70 Mannen 25,34 +1.1 m/s25,40 529
10 Bas Slotman Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 25,39 +0.0 m/s24,50 525
11 Lars van der Toorn DAV Kronos DAV Kronos Mannen 25,48 +1.1 m/s25,96 517
12 Casper Kroon DAV Kronos DAV Kronos Mannen 25,77 +1.1 m/s25,90 0
13 Laurens Olgers AV NOP AV NOP Mannen 26,89 +1.1 m/s26,65 409
14 Sven Bootsma AV NOP AV NOP Mannen 26,89 +1.1 m/s25,73 0
15 Mees Prinsen AVA `70 AVA `70 Mannen 28,15 +1.1 m/s26,75 0
16 Vince Cairo SV Veendam AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen 28,69 +0.3 m/s--- 286
17 Chuxiao Zeng AV Jahn II AV Jahn II Mannen 33,28 +0.3 m/s--- 0
18 Remco Bos HAC `63 HAC `63 Mannen 34,01 +0.3 m/s--- 0
Floris Molenkamp AAV SISU AAV SISU Mannen DNS --- 0
Kosheen Miran Groningen Groningen Atletiek Mannen DNS 22,74 0
Leon Van der Lans HAC `63 HAC `63 Mannen DNS 27,00 0
Siem Sikkenga MPM Marathon Pim Mulier Mannen DNS 21,73 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam Team 400mOBPTeam punten
1 D'Sean Holaman SPWS EAC De Sperwers Mannen 52,53 54,00 697
2 Yvar Schoorlemmer MPM Marathon Pim Mulier Mannen 53,04 51,00 677
3 Stan Heijnen SPWS EAC De Sperwers Mannen 53,24 52,80 0
4 Bram van Aalten AL73 Atletico `73 Mannen 53,40 52,67 663
5 Sander van der Vis AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 54,60 55,00 617
6 Casper Kroon DAV Kronos DAV Kronos Mannen 54,74 57,08 611
7 Vincent van der Vis AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 55,14 55,00 0
8 Tom Wouda Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 55,42 1:00,00 586
9 Stan Prinsen AVA `70 AVA `70 Mannen 55,76 54,00 574
10 Pim Jansen AL73 Atletico `73 Mannen 57,60 55,30 0
11 Yohannes Wedzinga HAC `63 HAC `63 Mannen 58,72 --- 473
12 Twan Wildeboer DAV Kronos DAV Kronos Mannen 58,90 57,07 0
13 Ronald Hinrichs AV Jahn II AV Jahn II Mannen 59,72 58,50 441
14 Boas Okken Groningen Groningen Atletiek Mannen 1:00,62 --- 413
15 Jeroen Vels AV NOP AV NOP Mannen 1:01,54 59,51 385
16 Sam ter Haar AVA `70 AVA `70 Mannen 1:02,86 58,00 0
Jelmer Boonstra AAV SISU AAV SISU Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Job Ijtsma HAC `63 HAC `63 Mannen 1:57,58 1:57,00 790
2 Branco van Minnen MPM Marathon Pim Mulier Mannen 1:57,98 1:54,50 783
3 Tom Benerink MPM Marathon Pim Mulier Mannen 2:00,67 1:57,44 0
4 Boy Foks Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 2:00,75 2:00,00 735
5 Zowie ter Hove AVA `70 AVA `70 Mannen 2:01,05 2:04,00 730
6 Jelle Neeft DAV Kronos DAV Kronos Mannen 2:05,97 2:00,12 649
7 Hakim Riadi AAV SISU AAV SISU Mannen 2:07,90 2:06,76 620
8 Dirk Mulleman AL73 Atletico `73 Mannen 2:08,89 2:04,50 605
9 Erwin Wamelink AVA `70 AVA `70 Mannen 2:09,81 2:10,00 0
10 Thijs van Aalten AL73 Atletico `73 Mannen 2:10,17 2:00,28 0
11 Jonas Amtsfeld DAV Kronos DAV Kronos Mannen 2:13,42 2:08,00 0
12 Marten Geuzinge SPWS EAC De Sperwers Mannen 2:16,50 2:15,00 497
13 Jeroen Hennekes AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 2:19,74 2,06 455
14 Chris Ruisch AV NOP AV NOP Mannen 2:20,30 2:14,00 448
15 Sjoerd Jannink AV Jahn II AV Jahn II Mannen 2:52,28 --- 119
Leon Van der Lans HAC `63 HAC `63 Mannen DNS 2:05,00 0



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam Team 5000mOBPTeam punten
1 Jan Stuursma SV Veendam AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen 16:14,14 15:40,00 689
2 Mathijs Weijkamp AL73 Atletico `73 Mannen 16:47,86 17:16,36 627
3 Merwin Dollison SV Veendam AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen 17:05,48 16:15,00 0
4 Steef Severijn DAV Kronos DAV Kronos Mannen 17:20,32 15:15,75 572
5 Freek Bielevelt Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 17:38,96 17:15,00 542
6 Mart-Ruben Nijhuis MPM Marathon Pim Mulier Mannen 17:49,06 17:59,00 526
7 Giovanni Boer SPWS EAC De Sperwers Mannen 17:49,62 18:00,00 525
8 Bjorn Demkes AVA `70 AVA `70 Mannen 17:52,30 17:20,00 521
9 Jonathan Venema AV NOP AV NOP Mannen 18:20,00 17:00,00 479
10 Boy Foks Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 18:27,93 16:40,00 0
11 Wesley Kloosterboer AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 18:36,53 17,50 455
12 Luuk te Brake AVA `70 AVA `70 Mannen 19:08,68 18:30,00 0
13 Sander van Essen AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 19:56,99 --- 0
14 Sander Dijkstra SPWS EAC De Sperwers Mannen 20:52,23 --- 0
Gido Scherphof AAV SISU AAV SISU Mannen DNS 18:30,00 0
Vincent Bosboom DAV Kronos DAV Kronos Mannen DNF 18:00,00 0



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Team 110mH OBPTeam punten
1 Sander Koops SPWS EAC De Sperwers Mannen 15,02 -1.3 m/s14,36 846
2 Lars van der Pluijm MPM Marathon Pim Mulier Mannen 16,82 -1.3 m/s15,50 676
3 Bjorn Demkes AVA `70 AVA `70 Mannen 17,18 +0.9 m/s18,00 646
4 Gertjan Bentert AVA `70 AVA `70 Mannen 17,40 -1.3 m/s17,00 0
5 Bjorn Sloot AL73 Atletico `73 Mannen 17,85 -1.3 m/s16,60 594
6 Roy van Zijl DAV Kronos DAV Kronos Mannen 18,64 +0.9 m/s17,52 537
7 Sander van den Brink AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 19,06 +0.9 m/s17,90 508
8 Chris Ruisch AV NOP AV NOP Mannen 19,82 +0.9 m/s21,00 460
9 Frank Wouda MPM Marathon Pim Mulier Mannen 20,54 -1.3 m/s16,00 0
10 Bart Bemthuis Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 24,67 -1.3 m/s17,00 223
Widmer van der Graaf Groningen Groningen Atletiek Mannen DNF 17,47 0



Senioren mannen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Marathon Pim Mulier Mannen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Msen 4 2:04,59 862
2 EAC De Sperwers Mannen (Zweedse) EAC De Sperwers - Msen 4 2:07,18 822
3 Atletico `73 Mannen (Zweedse) Atletico `73 - Msen 4 2:08,97 795
4 AV `34 Apeldoorn Mannen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Msen 4 2:10,81 768
5 AVA `70 Mannen (Zweedse) AVA `70 - Msen 4 2:11,40 759
6 AV Haaksbergen Mannen (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:14,20 720
7 DAV Kronos Mannen (Zweedse) DAV Kronos - Msen 4 2:16,23 692
8 AV Jahn II Mannen (Zweedse) AV Jahn II - Msen 4 2:18,05 669
9 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen (Zweedse) - Msen 4 2:24,58 587
10 AV NOP Mannen (Zweedse) AV NOP - Msen 4 2:24,85 584
11 HAC `63 Mannen (Zweedse) HAC `63 - Msen 4 2:26,63 563
12 AAV SISU Mannen (Zweedse) AAV SISU - Msen 4 DNS 0
12 Groningen Atletiek Mannen (Zweedse) Groningen Atletiek - Msen 4 DNS 0



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Aiko Staudt MPM Marathon Pim Mulier Mannen 39,84 --- 683
2 Sander Klaver MPM Marathon Pim Mulier Mannen 32,72 --- 0
3 Gertjan Bentert AVA `70 AVA `70 Mannen 31,82 --- 515
4 Gert Engels AV Jahn II AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen 31,55 --- 509
5 Sander Thomas AL73 Atletico `73 Mannen 31,34 --- 504
6 Ben van Sark Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 30,78 35,00 492
7 Dennis Veltman AV NOP AV NOP Mannen 30,44 --- 484
8 Benny Tapken SV Veendam AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen 30,43 --- 0
9 Bas Reith Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 30,28 33,50 0
10 Thijs Roskamp DAV Kronos DAV Kronos Mannen 29,43 --- 461
11 Patrick Vondeling HAC `63 HAC `63 Mannen 26,87 --- 401
12 Martin Lunenborg SPWS EAC De Sperwers Mannen 26,72 --- 397
13 Rick Visser AL73 Atletico `73 Mannen 26,36 --- 0
14 Remco Bos HAC `63 HAC `63 Mannen 25,75 --- 0
15 Lodewijk Faaij Groningen Groningen Atletiek Mannen 22,94 --- 302
16 Bryan Altena AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 22,59 --- 293
17 Roland Valk AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 21,49 --- 0
18 Lars Hoving AV Jahn II AV Jahn II Mannen 20,07 --- 225
19 Bauke Rijper AAV SISU AAV SISU Mannen 19,31 --- 204
20 Sjoerd Jannink AV Jahn II AV Jahn II Mannen 17,84 --- 0
Luuk te Brake AVA `70 AVA `70 Mannen NM --- 0
Marnick Los DAV Kronos DAV Kronos Mannen NM --- 0



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Gertjan Bentert AVA `70 AVA `70 Mannen 11,60 --- 573
2 Gert Engels AV Jahn II AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen 11,39 --- 559
3 Roland Valk AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 11,16 --- 543
4 Bas Reith Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 10,87 11,20 523
5 Ben van Sark Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 10,71 11,20 0
6 Sander Klaver MPM Marathon Pim Mulier Mannen 10,60 --- 503
7 Nicholas Mitchell AL73 Atletico `73 Mannen 10,43 --- 491
8 Mees Prinsen AVA `70 AVA `70 Mannen 10,29 --- 0
9 Patrick Vondeling HAC `63 HAC `63 Mannen 10,29 --- 481
10 Dennis Veltman AV NOP AV NOP Mannen 10,05 --- 464
11 Benny Tapken SV Veendam AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen 9,90 --- 0
12 Martin Lunenborg SPWS EAC De Sperwers Mannen 9,70 --- 438
13 Thijs Roskamp DAV Kronos DAV Kronos Mannen 9,62 --- 432
14 Rick Visser AL73 Atletico `73 Mannen 9,45 --- 0
15 Marnick Los DAV Kronos DAV Kronos Mannen 8,87 --- 0
16 Martin Platenkamp MPM Marathon Pim Mulier Mannen 8,75 --- 0
17 Lodewijk Faaij Groningen Groningen Atletiek Mannen 8,40 --- 338
18 Remco Bos HAC `63 HAC `63 Mannen 8,34 --- 0
19 Lars Hoving AV Jahn II AV Jahn II Mannen 8,07 --- 312
20 Bryan Altena AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 7,75 --- 0
21 Sjoerd Jannink AV Jahn II AV Jahn II Mannen 6,05 --- 0
Floris Molenkamp AAV SISU AAV SISU Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Leon Rikkers Groningen Groningen Atletiek Mannen 1,95 1,95 813
2 Jasper de Vries SPWS EAC De Sperwers Mannen 1,80 --- 680
3 Bjorn Sloot AL73 Atletico `73 Mannen 1,75 --- 634
4 Bjorn Demkes AVA `70 AVA `70 Mannen 1,70 --- 587
5 Robert Olgers AV NOP AV NOP Mannen 1,65 --- 540
6 Jonathan Otten AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 1,60 --- 492
6 Frank Wouda MPM Marathon Pim Mulier Mannen 1,60 --- 492
8 Bart Bemthuis Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 1,60 1,65 492
9 Thijs Roskamp DAV Kronos DAV Kronos Mannen 1,55 --- 444
Jelmer Boonstra AAV SISU AAV SISU Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Team HSS OBPTeam punten
1 Sander Koops SPWS EAC De Sperwers Mannen 13,24 +0.9 m/s--- 701
2 Roy van Zijl DAV Kronos DAV Kronos Mannen 13,17 -0.1 m/s--- 694
3 Jasper de Vries SPWS EAC De Sperwers Mannen 12,00 -0.3 m/s--- 0
4 Robert Olgers AV NOP AV NOP Mannen 11,57 +1.7 m/s--- 520
5 Boas Okken Groningen Groningen Atletiek Mannen 11,43 -1.3 m/s--- 504
6 Thomas Mijnders AAV SISU AAV SISU Mannen 11,25 +3.8 m/s--- 484
7 Erwin Wamelink AVA `70 AVA `70 Mannen 11,24 +1.0 m/s--- 483
8 Nick de Waart Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 11,16 -0.7 m/s11,30 474
9 Pim Jansen AL73 Atletico `73 Mannen 11,01 -0.6 m/s--- 456
10 Bart Bemthuis Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 10,91 +1.6 m/s12,30 0
11 Sander van den Brink AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 10,56 -1.2 m/s--- 404
12 Rene van Benthem MPM Marathon Pim Mulier Mannen 10,51 -1.2 m/s--- 398
13 Sam ter Haar AVA `70 AVA `70 Mannen 10,13 -0.2 m/s--- 0
14 Jonathan Otten AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 9,97 +0.4 m/s--- 0
15 Fabian Pelgröm DAV Kronos DAV Kronos Mannen 9,66 -2.2 m/s--- 0
Frank Wouda MPM Marathon Pim Mulier Mannen NM --- 0
Dirk Mulleman AL73 Atletico `73 Mannen DNS --- 0
Widmer van der Graaf Groningen Groningen Atletiek Mannen DNS 12,10 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Suzan Plat AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 12,90 +0.8 m/s13,10 695
2 Krista IJspeerd MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 13,17 +0.8 m/s13,50 646
3 Iris Reurink De Gemzen AV De Gemzen Vrouwen 13,26 -0.3 m/s--- 630
4 Marloes Klumpers Haaksbergen AV Haaksbergen Vrouwen 13,61 -0.3 m/s--- 571
5 Alisa Gelderman De Gemzen AV De Gemzen Vrouwen 13,65 -0.3 m/s--- 0
6 Nina Jager AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 13,73 +0.8 m/s13,56 0
7 Linda Rodijk Cialfo Cialfo Vrouwen 13,84 +0.8 m/s13,80 533
8 Annabel Boonman DAV Kronos DAV Kronos Vrouwen 14,06 +0.8 m/s14,35 499
9 Marjolein Klaren MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 14,15 +0.8 m/s14,40 0
10 Anne Rewinkel AL73 Atletico `73 Vrouwen 14,15 +0.8 m/s13,70 485
11 Wies Jacobs AAV SISU AAV SISU Vrouwen 14,61 -0.3 m/s--- 416
12 Eline Zomer HAC `63 HAC `63 Vrouwen 14,70 +0.8 m/s14,36 404
13 Emma van Emmerik Cialfo Cialfo Vrouwen 14,72 -0.3 m/s--- 0
14 Benthe Westerik AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 15,16 -0.3 m/s--- 340
15 Elise Maassen AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 15,17 -0.3 m/s--- 0
16 Britt Orrines Haaksbergen AV Haaksbergen Vrouwen 18,92 -0.3 m/s--- 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Team 200m OBPTeam punten
1 Lena Kater AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 26,60 +0.7 m/s26,00 715
2 Iris Reurink De Gemzen AV De Gemzen Vrouwen 27,28 +0.0 m/s--- 663
3 Krista IJspeerd MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 27,48 +0.7 m/s27,50 649
4 Michelle Spek AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 27,87 +0.0 m/s--- 621
5 Nina Jager AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 29,09 +0.7 m/s29,00 0
6 Linda Rodijk Cialfo Cialfo Vrouwen 29,45 +0.7 m/s29,00 516
7 Susan Wouda MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 29,95 +0.0 m/s29,08 0
8 Linda De Jonge HAC `63 HAC `63 Vrouwen 30,90 +0.0 m/s--- 428
9 Merel Lasschuijt DAV Kronos DAV Kronos Vrouwen 30,95 +0.7 m/s28,00 426
10 Elise Maassen AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 31,60 +0.0 m/s--- 0
11 Lisanne van Es AAV SISU AAV SISU Vrouwen 31,68 +0.0 m/s--- 385
12 Celina Berkhoff De Gemzen AV De Gemzen Vrouwen 32,04 +0.0 m/s--- 0
13 Marleen Berendsen AL73 Atletico `73 Vrouwen 33,10 +0.0 m/s31,70 311
14 Miriam Smits AAV SISU AAV SISU Vrouwen 34,57 +0.0 m/s--- 0
15 Ilse Langevoort Cialfo Cialfo Vrouwen 35,07 +0.0 m/s--- 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam Team 400mOBPTeam punten
1 Danique Coolen MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 1:00,04 1:02,71 776
2 Dominique Verheijen De Gemzen AV De Gemzen Vrouwen 1:01,77 --- 724
3 Minke Nijhuis AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 1:02,98 --- 689
4 Elsbeth Noppers Cialfo Cialfo Vrouwen 1:03,59 1:03,54 672
5 Eline Zomer HAC `63 HAC `63 Vrouwen 1:09,09 1:05,99 532
6 Lisa Bielevelt Haaksbergen AV Haaksbergen Vrouwen 1:09,65 --- 519
7 Marthe Van Aalderen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 1:10,10 --- 0
8 Shanice Harmon DAV Kronos DAV Kronos Vrouwen 1:10,78 --- 493
9 Susan van Sark MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 1:11,43 --- 0
10 Elisa de Gruyter De Gemzen AV De Gemzen Vrouwen 1:12,53 --- 0
11 Lauraine Kolmschot AAV SISU AAV SISU Vrouwen 1:15,22 --- 400
12 Iris Poen AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 1:22,78 --- 265
13 Githa Schrijver SV Veendam AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Vrouwen 1:26,65 --- 204
Sanne Cornelissen AL73 Atletico `73 Vrouwen DNS 1:02,31 0



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Iris Velting HAC `63 HAC `63 Vrouwen 2:20,14 --- 788
2 Danique Bosgoed AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 2:22,31 --- 761
3 Amber van Mourik MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 2:33,14 2:35,51 638
4 Eva van der Hulst Cialfo Cialfo Vrouwen 2:35,55 2:39,76 613
5 Eveline Houtman De Gemzen AV De Gemzen Vrouwen 2:37,07 2:35,00 598
6 Shanice Harmon DAV Kronos DAV Kronos Vrouwen 2:39,29 --- 576
7 Emma Trouw MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 2:40,21 --- 0
8 Wies Jacobs AAV SISU AAV SISU Vrouwen 2:49,50 2:46,00 482
9 Ilse Langevoort Cialfo Cialfo Vrouwen 2:55,26 --- 0
10 Jill Jansen AL73 Atletico `73 Vrouwen 3:02,58 3:05,00 378
Annelie Hering DAV Kronos DAV Kronos Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam Team 3000mOBPTeam punten
1 Lisanne Wiggers MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 11:25,54 11:22,24 570
2 Lisa Bielevelt Haaksbergen AV Haaksbergen Vrouwen 11:32,71 11:31,00 552
3 Minke Nijhuis AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 12:14,04 14:00,00 455
4 Eline Zomer HAC `63 HAC `63 Vrouwen 12:36,23 11:56,06 407
5 Hellen Simens De Gemzen AV De Gemzen Vrouwen 12:44,43 12:00,00 390
6 Eva van der Hulst Cialfo Cialfo Vrouwen 12:48,40 12:47,57 382
7 Annelie Hering DAV Kronos DAV Kronos Vrouwen 12:49,54 12:41,32 380
8 Laurien te Nijenhuis MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 13:08,77 --- 0
9 Miriam Smits AAV SISU AAV SISU Vrouwen 16:25,85 --- 38
10 Laura Kolster Cialfo Cialfo Vrouwen 19:15,71 --- 0
Jasmijn va...ingerland DAV Kronos DAV Kronos Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Team 100mH OBPTeam punten
1 Marjolein Bolten DAV Kronos DAV Kronos Vrouwen 15,49 -0.4 m/s15,49 697
2 Lena Kater AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 16,25 -0.4 m/s15,50 622
3 Maaike Geerling HAC `63 HAC `63 Vrouwen 16,71 -0.9 m/s--- 580
4 Marloes Klumpers Haaksbergen AV Haaksbergen Vrouwen 16,77 -0.9 m/s--- 575
5 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 17,20 -0.4 m/s16,50 0
6 Susan Wouda MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 17,95 -0.9 m/s18,40 478
7 Elise Lauret MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 18,00 -0.4 m/s18,20 0
8 Karin van den Berg De Gemzen AV De Gemzen Vrouwen 18,05 +0.7 m/s--- 471
9 Lauraine Kolmschot AAV SISU AAV SISU Vrouwen 18,68 +0.7 m/s--- 425
10 Emma van Emmerik Cialfo Cialfo Vrouwen 18,95 +0.7 m/s--- 406
11 Yoka Hubers AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 19,27 +0.7 m/s--- 384
12 Linda De Jonge HAC `63 HAC `63 Vrouwen 19,29 -0.9 m/s18,60 0
13 Sanne Cornelissen AL73 Atletico `73 Vrouwen 20,35 -0.4 m/s17,20 316
Camilla Pieper AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen DQ --- 0



Senioren vrouwen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV PEC 1910 Vrouwen (Zweedse) AV PEC 1910 - Vsen 4 2:27,51 911
2 AV De Gemzen Vrouwen (Zweedse) AV De Gemzen - Vsen 4 2:38,00 793
3 Marathon Pim Mulier Vrouwen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Vsen 4 2:38,25 790
4 AV `34 Apeldoorn Vrouwen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Vsen 4 2:39,09 781
5 Cialfo Vrouwen (Zweedse) Cialfo - Vsen 4 2:44,60 726
6 DAV Kronos Vrouwen (Zweedse) DAV Kronos - Vsen 4 2:45,23 720
7 Atletico `73 Vrouwen (Zweedse) Atletico `73 - Vsen 4 3:02,22 572
8 AAV SISU Vrouwen (Zweedse) AAV SISU - Vsen 0 DNS 0
8 AV Haaksbergen Vrouwen (Zweedse) AV Haaksbergen - Vsen 0 DNS 0
8 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Vrouwen (Zweedse) - Vsen 0 DNS 0
8 HAC `63 Vrouwen (Zweedse) HAC `63 - Vsen 0 DNS 0



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Dominique Verheijen De Gemzen AV De Gemzen Vrouwen 40,39 --- 742
2 Lichelle Scholing MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 30,81 --- 561
3 Marleen Berendsen AL73 Atletico `73 Vrouwen 29,20 --- 528
4 Emma Boeve AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 28,75 --- 518
5 Iris Nass AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 26,02 --- 0
6 Heidi Wiechers AV Jahn II AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Vrouwen 22,61 --- 382
7 Annabel Boonman DAV Kronos DAV Kronos Vrouwen 21,44 --- 354
8 Daniëlle Koopman DAV Kronos DAV Kronos Vrouwen 20,78 --- 0
9 Anja van Gemerden Cialfo Cialfo Vrouwen 20,72 --- 336
10 Marleen Klaver MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 20,62 --- 0
11 Christel Baack Cialfo Cialfo Vrouwen 20,25 --- 0
12 Anouk Bossink AL73 Atletico `73 Vrouwen 20,05 --- 0
13 Miriam Smits AAV SISU AAV SISU Vrouwen 19,54 --- 307
14 Iris Poen AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 19,20 --- 298
15 Lotte Molenkamp AAV SISU AAV SISU Vrouwen 18,63 --- 0
16 Esmee de Ruiter De Gemzen AV De Gemzen Vrouwen 18,47 --- 0
17 Elise Maassen AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 17,60 --- 0
Evelyn Bouwknegt HAC `63 HAC `63 Vrouwen DNS --- 0
Renate Ho...ee-Bijker HAC `63 HAC `63 Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Marjolein Bolten DAV Kronos DAV Kronos Vrouwen 11,93 --- 715
2 Emma Boeve AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 9,82 --- 577
3 Lichelle Scholing MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 9,65 --- 565
4 Anouk Bossink AL73 Atletico `73 Vrouwen 9,60 --- 562
5 Heidy Rodijk Cialfo Cialfo Vrouwen 9,16 --- 531
6 Annemarie Luykx De Gemzen AV De Gemzen Vrouwen 9,14 --- 530
7 Lisanne van Es AAV SISU AAV SISU Vrouwen 8,75 --- 502
8 Lotte Molenkamp AAV SISU AAV SISU Vrouwen 8,60 --- 0
9 Iris Poen AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 8,55 --- 487
10 Christel Baack Cialfo Cialfo Vrouwen 8,30 --- 0
11 Daniëlle Koopman DAV Kronos DAV Kronos Vrouwen 8,24 --- 0
12 Iris Nass AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 8,09 --- 0
13 Heidi Wiechers AV Jahn II AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Vrouwen 7,94 --- 441
14 Benthe Westerik AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 7,54 --- 0
15 Rita Moll AV Jahn II AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Vrouwen 7,42 --- 0
16 Marleen Klaver MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 7,25 --- 0
17 Sarah-Luna Mulder AL73 Atletico `73 Vrouwen 6,67 --- 0
18 Esmee de Ruiter De Gemzen AV De Gemzen Vrouwen 6,39 --- 0
19 Britt Orrines Haaksbergen AV Haaksbergen Vrouwen 5,02 --- 194
Evelyn Bouwknegt HAC `63 HAC `63 Vrouwen DNS --- 0
Renate Ho...ee-Bijker HAC `63 HAC `63 Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Marjolein Bolten DAV Kronos DAV Kronos Vrouwen 1,65 --- 883
2 Karin van den Berg De Gemzen AV De Gemzen Vrouwen 1,55 --- 779
3 Suzan Plat AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 1,55 --- 779
4 Maaike Geerling HAC `63 HAC `63 Vrouwen 1,55 --- 779
5 Marloes Klumpers Haaksbergen AV Haaksbergen Vrouwen 1,50 --- 726
5 Renske de Vries MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 1,50 --- 726
7 Yoka Hubers AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 1,35 --- 550
8 Wies Jacobs AAV SISU AAV SISU Vrouwen 1,30 --- 484
9 Heidy Rodijk Cialfo Cialfo Vrouwen 1,20 --- 348
10 Jill Jansen AL73 Atletico `73 Vrouwen 1,10 --- 206



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen 5,15 -0.1 m/s--- 713
2 Dominique Verheijen De Gemzen AV De Gemzen Vrouwen 4,96 +0.6 m/s--- 667
3 Alisa Gelderman De Gemzen AV De Gemzen Vrouwen 4,75 +1.3 m/s--- 0
4 Maaike Geerling HAC `63 HAC `63 Vrouwen 4,66 -0.3 m/s--- 594
5 Susan Wouda MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 4,57 +1.6 m/s--- 571
6 Lauraine Kolmschot AAV SISU AAV SISU Vrouwen 4,49 +0.3 m/s--- 551
7 Michelle Spek AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 4,47 -1.6 m/s--- 546
8 Linda De Jonge HAC `63 HAC `63 Vrouwen 4,37 -0.4 m/s--- 0
9 Lisanne Maasland Cialfo Cialfo Vrouwen 4,34 +1.2 m/s--- 512
10 Camilla Pieper AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 4,26 +0.8 m/s--- 0
11 Susan van Sark MPM Marathon Pim Mulier Vrouwen 4,25 -0.9 m/s--- 0
12 Merel Lasschuijt DAV Kronos DAV Kronos Vrouwen 4,19 -0.5 m/s--- 473
13 Anne Rewinkel AL73 Atletico `73 Vrouwen 4,14 -1.9 m/s--- 460
14 Annelie Hering DAV Kronos DAV Kronos Vrouwen 3,55 -0.1 m/s--- 0
15 Githa Schrijver SV Veendam AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Vrouwen 3,45 -2.0 m/s--- 269
16 Britt Orrines Haaksbergen AV Haaksbergen Vrouwen 2,47 -2.6 m/s--- 0
Marthe Van Aalderen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Vrouwen DNS --- 0