Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 Marathon Pim Mulier Mannen Marathon Pim Mulier - Msen
Begeleider: Tom Benerink
Jurylid: Minie Wouda
12 6840
2 Atletico `73 Mannen Atletico `73 - Msen
Begeleider: Karin Sloot
Jurylid: Henk Peters
10 6661
3 EAC De Sperwers Mannen EAC De Sperwers - Msen
Begeleider: Vincent Wolters
Jurylid: Naam volgt later
9 6636
4 AVA `70 Mannen AVA `70 - Msen
Begeleider: Bart Wesselink
Jurylid: Gerda Demkes
9 6365
5 DAV Kronos Mannen DAV Kronos - Msen
Begeleider: Twan Wildeboer
Jurylid: Twan Wildeboer
11 6210
6 AV Haaksbergen Mannen AV Haaksbergen - Msen
Begeleider: Marloes Klumpers
Jurylid: Niels Schoemaker
8 5862
7 AV `34 Apeldoorn Mannen AV `34 Apeldoorn - Msen
Begeleider: Jeroen Hennekes
Jurylid: Atleten die geen onderdeel hebben
10 5768
8 AV NOP Mannen AV NOP - Msen
Begeleider: Dennis Veltman
Jurylid: Atleten
7 5210
9 Groningen Atletiek Mannen Groningen Atletiek - Msen
Begeleider: Henk-Jan Schaaphok
6 3685
10 HAC `63 Mannen HAC `63 - Msen
Begeleider: Renate Hofstee
Jurylid: Stien Vondeling
6 3049
11 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen - Msen
Begeleider: benny
Jurylid: benny
5 3044
12 AV Jahn II Mannen AV Jahn II - Msen
Begeleider: Ronald Hinrichs
Jurylid: Sarah Jannink
6 2936
13 AAV SISU Mannen AAV SISU - Msen
Begeleider: Thomas Mijnders
Jurylid: Hubert Molenkamp
6 1720

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Henk Jan Schaaphok Groningen Groningen Atletiek Mannen 11,56 +1.0 m/s11,60 674
2 Twan Duvigneau AL73 Atletico `73 Mannen 11,85 +1.0 m/s11,72 612
3 Melle van der Stoel AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 11,87 +1.0 m/s11,80 607
4 Rene van Benthem MPM Marathon Pim Mulier Mannen 11,90 +1.0 m/s11,80 601
5 Roy van Zijl DAV Kronos DAV Kronos Mannen 11,90 +1.0 m/s11,82 601
6 Bas Slotman Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 12,15 +0.7 m/s--- 550
7 Freek Moll AV Jahn II AV Jahn II Mannen 12,20 -1.1 m/s11,98 540
8 Nick de Waart Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 12,37 -1.1 m/s12,00 0
9 Wout Koop... \'t Jagt SPWS EAC De Sperwers Mannen 12,66 -1.1 m/s12,29 452
10 Rudi Meinen AVA `70 AVA `70 Mannen 12,68 +1.0 m/s12,50 448
11 Robert Olgers AV NOP AV NOP Mannen 12,74 -1.1 m/s12,48 437
12 Sam ter Haar AVA `70 AVA `70 Mannen 12,87 +1.0 m/s12,50 0
13 Rick Visser AL73 Atletico `73 Mannen 12,87 -1.1 m/s12,20 0
14 Vince Cairo SV Veendam AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen 12,87 +1.0 m/s--- 414
15 Bauke Rijper AAV SISU AAV SISU Mannen 12,88 -1.1 m/s12,40 412
16 Sander van der Vis AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 12,89 -1.1 m/s12,30 0
17 Sven Bootsma AV NOP AV NOP Mannen 13,13 +1.0 m/s13,00 0
18 Sander Baas HAC `63 HAC `63 Mannen 13,29 +1.0 m/s--- 341
19 Fabian Pelgröm DAV Kronos DAV Kronos Mannen 13,91 +1.0 m/s--- 0
20 Chuxiao Zeng AV Jahn II AV Jahn II Mannen 15,48 +1.0 m/s--- 0
21 Kosheen Miran Groningen Groningen Atletiek Mannen 16,58 +1.0 m/s11,30 0
Siem Sikkenga MPM Marathon Pim Mulier Mannen DNS 10,84 0

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Team 200m OBPTeam punten
1 Twan Duvigneau AL73 Atletico `73 Mannen 23,62 +0.8 m/s23,73 680
2 Bram van Aalten AL73 Atletico `73 Mannen 23,77 +0.8 m/s23,08 0
3 Henk Jan Schaaphok Groningen Groningen Atletiek Mannen 24,04 +0.8 m/s23,64 641
4 Pim Weghorst MPM Marathon Pim Mulier Mannen 24,06 +0.0 m/s23,85 639
5 Melick Itangishaka AV Jahn II AV Jahn II Mannen 24,16 +0.0 m/s24,50 630
6 Melle van der Stoel AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 24,20 +0.0 m/s24,00 626
7 Stan Heijnen SPWS EAC De Sperwers Mannen 24,72 +0.0 m/s24,85 581
8 Wout Koop... \'t Jagt SPWS EAC De Sperwers Mannen 25,11 +0.0 m/s24,95 0
9 Rudi Meinen AVA `70 AVA `70 Mannen 25,34 +1.1 m/s25,40 529
10 Bas Slotman Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 25,39 +0.0 m/s24,50 525
11 Lars van der Toorn DAV Kronos DAV Kronos Mannen 25,48 +1.1 m/s25,96 517
12 Casper Kroon DAV Kronos DAV Kronos Mannen 25,77 +1.1 m/s25,90 0
13 Laurens Olgers AV NOP AV NOP Mannen 26,89 +1.1 m/s26,65 409
14 Sven Bootsma AV NOP AV NOP Mannen 26,89 +1.1 m/s25,73 0
15 Mees Prinsen AVA `70 AVA `70 Mannen 28,15 +1.1 m/s26,75 0
16 Vince Cairo SV Veendam AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen 28,69 +0.3 m/s--- 286
17 Chuxiao Zeng AV Jahn II AV Jahn II Mannen 33,28 +0.3 m/s--- 0
18 Remco Bos HAC `63 HAC `63 Mannen 34,01 +0.3 m/s--- 0
Floris Molenkamp AAV SISU AAV SISU Mannen DNS --- 0
Kosheen Miran Groningen Groningen Atletiek Mannen DNS 22,74 0
Leon Van der Lans HAC `63 HAC `63 Mannen DNS 27,00 0
Siem Sikkenga MPM Marathon Pim Mulier Mannen DNS 21,73 0

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam Team 400mOBPTeam punten
1 D'Sean Holaman SPWS EAC De Sperwers Mannen 52,53 54,00 697
2 Yvar Schoorlemmer MPM Marathon Pim Mulier Mannen 53,04 51,00 677
3 Stan Heijnen SPWS EAC De Sperwers Mannen 53,24 52,80 0
4 Bram van Aalten AL73 Atletico `73 Mannen 53,40 52,67 663
5 Sander van der Vis AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 54,60 55,00 617
6 Casper Kroon DAV Kronos DAV Kronos Mannen 54,74 57,08 611
7 Vincent van der Vis AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 55,14 55,00 0
8 Tom Wouda Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 55,42 1:00,00 586
9 Stan Prinsen AVA `70 AVA `70 Mannen 55,76 54,00 574
10 Pim Jansen AL73 Atletico `73 Mannen 57,60 55,30 0
11 Yohannes Wedzinga HAC `63 HAC `63 Mannen 58,72 --- 473
12 Twan Wildeboer DAV Kronos DAV Kronos Mannen 58,90 57,07 0
13 Ronald Hinrichs AV Jahn II AV Jahn II Mannen 59,72 58,50 441
14 Boas Okken Groningen Groningen Atletiek Mannen 1:00,62 --- 413
15 Jeroen Vels AV NOP AV NOP Mannen 1:01,54 59,51 385
16 Sam ter Haar AVA `70 AVA `70 Mannen 1:02,86 58,00 0
Jelmer Boonstra AAV SISU AAV SISU Mannen DNS --- 0

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Job Ijtsma HAC `63 HAC `63 Mannen 1:57,58 1:57,00 790
2 Branco van Minnen MPM Marathon Pim Mulier Mannen 1:57,98 1:54,50 783
3 Tom Benerink MPM Marathon Pim Mulier Mannen 2:00,67 1:57,44 0
4 Boy Foks Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 2:00,75 2:00,00 735
5 Zowie ter Hove AVA `70 AVA `70 Mannen 2:01,05 2:04,00 730
6 Jelle Neeft DAV Kronos DAV Kronos Mannen 2:05,97 2:00,12 649
7 Hakim Riadi AAV SISU AAV SISU Mannen 2:07,90 2:06,76 620
8 Dirk Mulleman AL73 Atletico `73 Mannen 2:08,89 2:04,50 605
9 Erwin Wamelink AVA `70 AVA `70 Mannen 2:09,81 2:10,00 0
10 Thijs van Aalten AL73 Atletico `73 Mannen 2:10,17 2:00,28 0
11 Jonas Amtsfeld DAV Kronos DAV Kronos Mannen 2:13,42 2:08,00 0
12 Marten Geuzinge SPWS EAC De Sperwers Mannen 2:16,50 2:15,00 497
13 Jeroen Hennekes AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 2:19,74 2,06 455
14 Chris Ruisch AV NOP AV NOP Mannen 2:20,30 2:14,00 448
15 Sjoerd Jannink AV Jahn II AV Jahn II Mannen 2:52,28 --- 119
Leon Van der Lans HAC `63 HAC `63 Mannen DNS 2:05,00 0

Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

# Naam Team 5000mOBPTeam punten
1 Jan Stuursma SV Veendam AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen 16:14,14 15:40,00 689
2 Mathijs Weijkamp AL73 Atletico `73 Mannen 16:47,86 17:16,36 627
3 Merwin Dollison SV Veendam AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen 17:05,48 16:15,00 0
4 Steef Severijn DAV Kronos DAV Kronos Mannen 17:20,32 15:15,75 572
5 Freek Bielevelt Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 17:38,96 17:15,00 542
6 Mart-Ruben Nijhuis MPM Marathon Pim Mulier Mannen 17:49,06 17:59,00 526
7 Giovanni Boer SPWS EAC De Sperwers Mannen 17:49,62 18:00,00 525
8 Bjorn Demkes AVA `70 AVA `70 Mannen 17:52,30 17:20,00 521
9 Jonathan Venema AV NOP AV NOP Mannen 18:20,00 17:00,00 479
10 Boy Foks Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 18:27,93 16:40,00 0
11 Wesley Kloosterboer AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 18:36,53 17,50 455
12 Luuk te Brake AVA `70 AVA `70 Mannen 19:08,68 18:30,00 0
13 Sander van Essen AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 19:56,99 --- 0
14 Sander Dijkstra SPWS EAC De Sperwers Mannen 20:52,23 --- 0
Gido Scherphof AAV SISU AAV SISU Mannen DNS 18:30,00 0
Vincent Bosboom DAV Kronos DAV Kronos Mannen DNF 18:00,00 0

Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Senioren mannen

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Aiko Staudt MPM Marathon Pim Mulier Mannen 39,84 --- 683
2 Sander Klaver MPM Marathon Pim Mulier Mannen 32,72 --- 0
3 Gertjan Bentert AVA `70 AVA `70 Mannen 31,82 --- 515
4 Gert Engels AV Jahn II AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen 31,55 --- 509
5 Sander Thomas AL73 Atletico `73 Mannen 31,34 --- 504
6 Ben van Sark Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 30,78 35,00 492
7 Dennis Veltman AV NOP AV NOP Mannen 30,44 --- 484
8 Benny Tapken SV Veendam AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen 30,43 --- 0
9 Bas Reith Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 30,28 33,50 0
10 Thijs Roskamp DAV Kronos DAV Kronos Mannen 29,43 --- 461
11 Patrick Vondeling HAC `63 HAC `63 Mannen 26,87 --- 401
12 Martin Lunenborg SPWS EAC De Sperwers Mannen 26,72 --- 397
13 Rick Visser AL73 Atletico `73 Mannen 26,36 --- 0
14 Remco Bos HAC `63 HAC `63 Mannen 25,75 --- 0
15 Lodewijk Faaij Groningen Groningen Atletiek Mannen 22,94 --- 302
16 Bryan Altena AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 22,59 --- 293
17 Roland Valk AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 21,49 --- 0
18 Lars Hoving AV Jahn II AV Jahn II Mannen 20,07 --- 225
19 Bauke Rijper AAV SISU AAV SISU Mannen 19,31 --- 204
20 Sjoerd Jannink AV Jahn II AV Jahn II Mannen 17,84 --- 0
Luuk te Brake AVA `70 AVA `70 Mannen NM --- 0
Marnick Los DAV Kronos DAV Kronos Mannen NM --- 0

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Gertjan Bentert AVA `70 AVA `70 Mannen 11,60 --- 573
2 Gert Engels AV Jahn II AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen 11,39 --- 559
3 Roland Valk AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 11,16 --- 543
4 Bas Reith Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 10,87 11,20 523
5 Ben van Sark Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 10,71 11,20 0
6 Sander Klaver MPM Marathon Pim Mulier Mannen 10,60 --- 503
7 Nicholas Mitchell AL73 Atletico `73 Mannen 10,43 --- 491
8 Mees Prinsen AVA `70 AVA `70 Mannen 10,29 --- 0
9 Patrick Vondeling HAC `63 HAC `63 Mannen 10,29 --- 481
10 Dennis Veltman AV NOP AV NOP Mannen 10,05 --- 464
11 Benny Tapken SV Veendam AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen 9,90 --- 0
12 Martin Lunenborg SPWS EAC De Sperwers Mannen 9,70 --- 438
13 Thijs Roskamp DAV Kronos DAV Kronos Mannen 9,62 --- 432
14 Rick Visser AL73 Atletico `73 Mannen 9,45 --- 0
15 Marnick Los DAV Kronos DAV Kronos Mannen 8,87 --- 0
16 Martin Platenkamp MPM Marathon Pim Mulier Mannen 8,75 --- 0
17 Lodewijk Faaij Groningen Groningen Atletiek Mannen 8,40 --- 338
18 Remco Bos HAC `63 HAC `63 Mannen 8,34 --- 0
19 Lars Hoving AV Jahn II AV Jahn II Mannen 8,07 --- 312
20 Bryan Altena AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 7,75 --- 0
21 Sjoerd Jannink AV Jahn II AV Jahn II Mannen 6,05 --- 0
Floris Molenkamp AAV SISU AAV SISU Mannen DNS --- 0

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam Team HSS OBPTeam punten
1 Sander Koops SPWS EAC De Sperwers Mannen 13,24 +0.9 m/s--- 701
2 Roy van Zijl DAV Kronos DAV Kronos Mannen 13,17 -0.1 m/s--- 694
3 Jasper de Vries SPWS EAC De Sperwers Mannen 12,00 -0.3 m/s--- 0
4 Robert Olgers AV NOP AV NOP Mannen 11,57 +1.7 m/s--- 520
5 Boas Okken Groningen Groningen Atletiek Mannen 11,43 -1.3 m/s--- 504
6 Thomas Mijnders AAV SISU AAV SISU Mannen 11,25 +3.8 m/s--- 484
7 Erwin Wamelink AVA `70 AVA `70 Mannen 11,24 +1.0 m/s--- 483
8 Nick de Waart Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 11,16 -0.7 m/s11,30 474
9 Pim Jansen AL73 Atletico `73 Mannen 11,01 -0.6 m/s--- 456
10 Bart Bemthuis Haaksbergen AV Haaksbergen Mannen 10,91 +1.6 m/s12,30 0
11 Sander van den Brink AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 10,56 -1.2 m/s--- 404
12 Rene van Benthem MPM Marathon Pim Mulier Mannen 10,51 -1.2 m/s--- 398
13 Sam ter Haar AVA `70 AVA `70 Mannen 10,13 -0.2 m/s--- 0
14 Jonathan Otten AV34 AV `34 Apeldoorn Mannen 9,97 +0.4 m/s--- 0
15 Fabian Pelgröm DAV Kronos DAV Kronos Mannen 9,66 -2.2 m/s--- 0
Frank Wouda MPM Marathon Pim Mulier Mannen NM --- 0
Dirk Mulleman AL73 Atletico `73 Mannen DNS --- 0
Widmer van der Graaf Groningen Groningen Atletiek Mannen DNS 12,10 0