Uitslagen Junioren B Poule 46 Wedstrijd 2 [2018]

Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Julian Jansen AV NOP Jongens 11,29 +1.2 m/s11,33 735
2 Tom Klein Poelhuis AV Haaksbe...n Jongens 11,48 +1.2 m/s11,64 692
3 Jesse van Heijningen AV `34 Ap...n Jongens 11,58 +1.2 m/s11,42 670
4 Max Botschuijver Climax Jongens 11,85 -0.5 m/s--- 612
5 Tom Berkenbosch AV Hanzesp...t Jongens 11,87 -0.5 m/s--- 607
6 Bas Westerbroek AV `34 Ap...n Jongens 11,91 +1.2 m/s12,06 0
7 Lars van Huijkelom AV Wijchen...ns Team 1 11,93 +1.2 m/s12,10 595
8 Casper Decates Nijmegen A...ns Team 1 12,14 +1.2 m/s11,80 552
9 Diederik Lensink AVA `70 Jongens 12,16 +1.2 m/s12,20 548
10 Robbert Ottenbros AV Wijchen...ns Team 1 12,28 +0.4 m/s12,45 0
11 Tom Havinga AAC `61 Jongens 12,34 +0.4 m/s12,34 513
12 Aleksander...Sarnatsky Groningen ...k Jongens 12,35 +0.4 m/s12,34 511
13 Sander Kaspers AV Athlos Jongens 12,56 +0.3 m/s13,20 471
14 Jogchum va...er Meulen Groningen ...k Jongens 12,64 +0.3 m/s13,47 0
15 Tom Stuth AV Wijchen...ns Team 2 12,75 +0.4 m/s12,80 436
16 Luuk Forrer EAC De Spe...s Jongens 12,76 +0.4 m/s12,90 434
17 Leon ten Elshof AV Haaksbe...n Jongens 12,79 +0.3 m/s13,04 0
18 Toon Grooteboer AV Athlos Jongens 12,88 +0.4 m/s12,80 0
19 Ewout Peters Nijmegen A...ns Team 2 12,91 +0.4 m/s12,95 407
20 Marco Baas HAC `63 Jongens 13,00 -0.5 m/s--- 391
21 Jeroen Wijnhoven Nijmegen A...ns Team 1 13,08 +0.3 m/s--- 0
22 Koen van Berkum Nijmegen A...ns Team 2 13,27 +0.3 m/s13,04 0
23 Joris Krimp AV Hanzesp...t Jongens 13,43 -0.5 m/s--- 0
24 Wesley de Jong AV NOP Jongens 13,74 +0.3 m/s--- 0
25 Sylvan ten Cate HAC `63 Jongens 15,70 -0.5 m/s--- 0
Ismo van Riet Climax Jongens DQ --- 0



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tom Klein Poelhuis AV Haaksbe...n Jongens 50,49 54,99 783
2 Robin Boersma AV NOP Jongens 53,42 52,40 662
3 Joram van ... Bospoort Climax Jongens 53,45 52,46 661
4 Lex Hüther AV Athlos Jongens 54,37 59,00 625
5 Yassine Bouaziz AV `34 Ap...n Jongens 54,40 53,16 624
6 Thijs Veenstra Groningen ...k Jongens 54,78 55,19 610
7 Manolito Musters AAC `61 Jongens 54,83 53,00 608
8 Lars van Huijkelom AV Wijchen...ns Team 1 54,90 55,50 605
9 Idris van Koolwijk Nijmegen A...ns Team 1 56,26 56,00 556
10 Tjerk Hendriks Climax Jongens 56,32 --- 0
11 Hugo Schouten AV Hanzesp...t Jongens 57,04 --- 529
12 Mischa Otten AV `34 Ap...n Jongens 57,81 58,00 0
13 Sander Kaspers AV Athlos Jongens 57,97 59,00 0
14 Koen van Berkum Nijmegen A...ns Team 2 59,10 59,82 460
15 Diederik Lensink AVA `70 Jongens 59,83 59,80 437
16 Bouwe van Leeuwen Groningen ...k Jongens 59,99 1:04,06 0
17 Joey Janssen AV Wijchen...ns Team 2 1:00,03 1:00,00 431
18 Niels van den Berg AV Wijchen...ns Team 1 1:01,01 58,00 0
19 Leon ten Elshof AV Haaksbe...n Jongens 1:01,28 --- 0
20 Marco Baas HAC `63 Jongens 1:02,52 --- 357
21 Luuk Forrer EAC De Spe...s Jongens 1:05,51 58,00 275
D'Sean Holaman EAC De Spe...s Jongens DNS 52,50 0



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Manolito Musters AAC `61 Jongens 4:25,12 4:20,00 623
2 Tijmen Bouw AV `34 Ap...n Jongens 4:25,81 4:19,06 618
3 Arris van Deelen Climax Jongens 4:28,75 4:30,80 598
4 Max Muller AV Wijchen...ns Team 1 4:28,99 4:20,00 596
5 Jonathan Venema AV NOP Jongens 4:36,63 4:37,00 546
6 Bjorn Rossel AVA `70 Jongens 4:37,95 4:40,00 538
7 David Koning AV Athlos Jongens 4:38,83 4:45,50 532
8 Levi Janssen Nijmegen A...ns Team 1 4:43,03 4:50,00 506
9 Tjeu Schmitz Nijmegen A...ns Team 1 4:47,74 4:50,00 0
10 Michiel Wellink AVA `70 Jongens 4:48,70 4:40,00 0
11 Koen Verploegen AV Wijchen...ns Team 1 4:50,02 4:50,00 0
12 Cas Stolze Groningen ...k Jongens 4:52,71 --- 449
13 Joris de Baat AV Wijchen...ns Team 2 4:56,99 5:10,00 425
14 Martijn Wijnhoven Nijmegen A...ns Team 2 4:57,68 5:00,00 421
15 Tijn Kromwijk AV Wijchen...ns Team 2 4:58,21 5:10,00 0
16 Hugo Schouten AV Hanzesp...t Jongens 5:03,67 --- 388
17 Patrick Philips AAC `61 Jongens 5:04,83 5:09,00 0
18 Jorrit Stada Groningen ...k Jongens 5:09,83 5:30,00 0
19 Sus de Ridder AV Hanzesp...t Jongens 5:10,40 --- 0
20 Wesley de Jong AV NOP Jongens 5:10,74 --- 0
21 Rick Jansonius AV `34 Ap...n Jongens 5:21,02 5:27,28 0
22 Bram Voors EAC De Spe...s Jongens 5:31,70 --- 252
23 Ruben van Sark AV Haaksbe...n Jongens 5:32,58 5:30,00 248
Victor Beekhuizen AV Haaksbe...n Jongens DNS 5:30,00 0



Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Robin Boersma AV NOP Jongens 14,69 -0.3 m/s14,87 882
2 Casper Decates Nijmegen A...ns Team 1 15,93 -0.3 m/s15,86 755
3 Lucas van Bochoven Climax Jongens 16,60 -0.2 m/s--- 695
4 Ewout Peters Nijmegen A...ns Team 2 17,28 +1.5 m/s17,85 638
5 Marc van Engelen AV Athlos Jongens 17,33 -0.3 m/s16,80 634
6 Romke Wielstra AV NOP Jongens 17,40 +1.5 m/s17,90 0
7 Noud van de Mast AV `34 Ap...n Jongens 17,59 -0.3 m/s16,82 613
8 Bram Dozeman AV Wijchen...ns Team 1 18,25 +1.5 m/s17,50 564
9 Mischa Otten AV `34 Ap...n Jongens 18,48 +1.5 m/s18,87 0
10 Max Muller AV Wijchen...ns Team 1 18,63 -0.3 m/s17,50 0
11 Jonathan Enthoven AV Hanzesp...t Jongens 18,78 -0.2 m/s--- 527
12 Xander van Mourik AV Athlos Jongens 18,91 -0.2 m/s19,50 0
13 Joris de Baat AV Wijchen...ns Team 2 19,29 +1.5 m/s18,00 493
14 Jorrit Stada Groningen ...k Jongens 19,43 -0.2 m/s19,71 485
15 Micca Plak AAC `61 Jongens 20,22 -0.2 m/s--- 436
16 Niels Wijngaard EAC De Spe...s Jongens 20,76 -0.2 m/s--- 406
Jelle Golbach AV Haaksbe...n Jongens DQ 18,83 0
Aleksander...Sarnatsky Groningen ...k Jongens DQ 17,31 0



Jongens Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV `34 Apeldoorn Jongens (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJB 4 45,54 714
2 Climax Jongens (4x100m) Climax - JJB 4 46,27 673
3 Nijmegen Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJB 4 47,47 608
4 AV Athlos Jongens (4x100m) AV Athlos - JJB 4 47,80 591
5 AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 48,24 569
6 AV Haaksbergen Jongens (4x100m) AV Haaksbergen - JJB 4 48,93 534
7 Groningen Atletiek Jongens (4x100m) Groningen Atletiek - JJB 4 49,05 528
8 AV NOP Jongens (4x100m) AV NOP - JJB 4 49,26 518
9 AAC `61 Jongens (4x100m) AAC `61 - JJB 4 50,57 456
10 HAC `63 Jongens (4x100m) HAC `63 - JJB 4 54,11 303
11 AV Hanzesport Jongens (4x100m) AV Hanzesport - JJB 4 DNS 0
11 AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 0 DNS 0
11 AVA `70 Jongens (4x100m) AVA `70 - JJB 0 DNS 0
11 EAC De Sperwers Jongens (4x100m) EAC De Sperwers - JJB 0 DNS 0
11 Nijmegen Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJB 0 DNS 0



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Julian Jansen AV NOP Jongens 50,43 43,48 53,37 54,52 54,52 --- 693
2 Mees Prinsen AVA `70 Jongens 48,81 51,29 51,50 50,49 51,50 --- 653
3 Mats van de Blaak Climax Jongens 41,54 44,07 40,31 X 44,07 --- 551
4 Martijn Douwes Groningen ...k Jongens 28,09 38,92 34,36 36,30 38,92 --- 475
5 Marc van Engelen AV Athlos Jongens X 37,62 X - 37,62 --- 455
6 Jelle Knoef AV Haaksbe...n Jongens X X 36,99 34,00 36,99 32,50 445
7 Karma van Riel AV `34 Ap...n Jongens 36,63 X 31,77 X 36,63 --- 439
8 Koen van Veen AV Wijchen...ns Team 1 33,64 29,95 30,38 36,30 36,30 --- 434
9 Janik Sillen Nijmegen A...ns Team 1 36,14 33,04 31,50 31,49 36,14 --- 432
10 Niels Altena AV Hanzesp...t Jongens 34,69 35,73 34,67 X 35,73 --- 425
11 Jord van der Vinne AV Athlos Jongens 34,45 35,03 33,10 32,80 35,03 --- 0
12 Bouwe van Leeuwen Groningen ...k Jongens 33,15 32,84 X 32,16 33,15 --- 0
13 Jasper van Zaanen AV `34 Ap...n Jongens 32,31 29,76 21,78 - 32,31 --- 0
14 Ewout Peters Nijmegen A...ns Team 2 29,79 28,63 26,26 27,17 29,79 --- 326
15 Ruben van Sark AV Haaksbe...n Jongens 24,91 29,59 27,47 24,70 29,59 30,00 0
16 Lars Rennings Nijmegen A...ns Team 2 29,06 28,79 25,67 X 29,06 --- 0
17 Joey Janssen AV Wijchen...ns Team 2 X 27,71 24,06 26,86 27,71 --- 289
18 Bjorn Rossel AVA `70 Jongens 24,94 26,37 23,09 20,29 26,37 --- 0
19 Tjeu Schmitz Nijmegen A...ns Team 1 25,93 23,44 24,53 22,80 25,93 --- 0
20 Lars Mulder HAC `63 Jongens 24,68 23,61 23,04 X 24,68 --- 233
21 Karsten Holl AV Wijchen...ns Team 2 22,80 22,56 21,31 23,74 23,74 --- 0
22 Xander Feijen AAC `61 Jongens 22,60 21,54 22,53 22,71 22,71 --- 195



Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Enrico Loof AV NOP Jongens 34,62 31,75 31,13 34,43 34,62 --- 576
2 Jeroen Wijnhoven Nijmegen A...ns Team 1 31,39 32,55 29,00 X 32,55 --- 531
3 Karma van Riel AV `34 Ap...n Jongens 1,00 24,21 28,99 30,34 30,34 --- 482
4 Jasper van Zaanen AV `34 Ap...n Jongens X 28,32 28,64 X 28,64 --- 0
5 Fedor de Pagter AV Hanzesp...t Jongens 26,59 27,55 X X 27,55 --- 417
6 Lars Rennings Nijmegen A...ns Team 2 25,17 26,38 25,15 X 26,38 --- 389
7 Mats van de Blaak Climax Jongens 26,00 X X X 26,00 --- 380
8 Lodewijk Faaij Groningen ...k Jongens X X 22,52 24,97 24,97 --- 354
9 Jogchum va...er Meulen Groningen ...k Jongens 20,81 22,84 23,61 24,49 24,49 --- 0
10 Bram Dozeman AV Wijchen...ns Team 1 19,70 22,14 23,00 X 23,00 --- 304
11 Jelle Knoef AV Haaksbe...n Jongens X 22,84 22,53 22,10 22,84 25,00 300
12 Koen Verploegen AV Wijchen...ns Team 1 X 22,82 22,31 19,52 22,82 --- 0
13 Tjerk Hendriks Climax Jongens 20,80 20,67 22,25 X 22,25 --- 0
14 Martijn Wijnhoven Nijmegen A...ns Team 2 16,99 X 21,61 X 21,61 --- 0
15 Wouter Janssen AV Athlos Jongens X 17,86 12,39 20,98 20,98 --- 250
16 Tijn Kromwijk AV Wijchen...ns Team 2 20,14 19,55 X 18,28 20,14 --- 227
17 Xander Feijen AAC `61 Jongens X 18,64 X 14,79 18,64 --- 184
18 Xander van Mourik AV Athlos Jongens X 17,85 14,71 X 17,85 --- 0
19 Wesley de Jong AV NOP Jongens 17,50 15,73 15,90 16,69 17,50 --- 0
20 Bjorn Rossel AVA `70 Jongens 16,37 X 17,16 X 17,16 --- 141



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Enrico Loof AV NOP Jongens 11,76 11,60 11,81 11,21 11,81 --- 587
2 Niels Altena AV Hanzesp...t Jongens 11,16 10,27 10,41 9,82 11,16 --- 543
3 Romke Wielstra AV NOP Jongens 10,43 10,95 10,51 10,77 10,95 --- 0
4 Jasper Meijerink AV `34 Ap...n Jongens 10,62 X 9,83 10,73 10,73 --- 513
5 Lex Hüther AV Athlos Jongens 9,64 9,22 9,86 10,70 10,70 --- 511
6 Fedor de Pagter AV Hanzesp...t Jongens 10,69 9,01 10,63 8,65 10,69 --- 0
7 Jeroen Wijnhoven Nijmegen A...ns Team 1 10,47 X X 10,13 10,47 --- 494
8 Lodewijk Faaij Groningen ...k Jongens 9,27 10,33 9,58 9,48 10,33 --- 484
9 Martijn Douwes Groningen ...k Jongens 9,28 9,61 9,36 10,07 10,07 --- 0
10 Koen van Veen AV Wijchen...ns Team 1 9,28 X 9,54 9,69 9,69 --- 437
11 Yassine Bouaziz AV `34 Ap...n Jongens 9,55 9,67 9,51 9,45 9,67 --- 0
12 Jens Willems AV Haaksbe...n Jongens X 8,94 9,38 8,72 9,38 9,92 414
13 Mats van de Blaak Climax Jongens 8,74 X 8,97 8,66 8,97 --- 383
14 Max Muller AV Wijchen...ns Team 1 X 8,44 8,55 8,65 8,65 --- 0
15 Jord van der Vinne AV Athlos Jongens 8,36 8,59 8,35 8,63 8,63 --- 0
16 Tom Stuth AV Wijchen...ns Team 2 7,51 8,15 8,18 8,61 8,61 --- 355
17 Lars Rennings Nijmegen A...ns Team 2 6,79 X 8,56 8,51 8,56 --- 351
18 Arris van Deelen Climax Jongens 7,23 8,11 8,45 7,73 8,45 --- 0
19 Karsten Holl AV Wijchen...ns Team 2 7,34 7,41 8,38 8,33 8,38 --- 0
20 Koen van Berkum Nijmegen A...ns Team 2 8,07 7,71 7,65 6,48 8,07 --- 0
21 Patrick Philips AAC `61 Jongens 6,85 X X X 6,85 --- 208
Victor Beekhuizen AV Haaksbe...n Jongens - - - DNS 9,00 0



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.95ResOBPTeam punten
1 Boas Okken Groningen ...k Jongens XO O O O XO XO XXX 1,90 --- 769
2 Robin Boersma AV NOP Jongens O O XXO XXX 1,85 --- 725
2 Jelle Golbach AV Haaksbe...n Jongens O O O O O XXO XXX 1,85 1,90 725
2 Joram van ... Bospoort Climax Jongens O O O XXO XXX 1,85 --- 725
5 Jasper Meijerink AV `34 Ap...n Jongens O O O O XO XXX 1,75 --- 634
6 Toon Grooteboer AV Athlos Jongens O O O O O XXX 1,70 --- 587
6 Mees Prinsen AVA `70 Jongens O O O O O O XXX 1,70 --- 587
8 Tom Berkenbosch AV Hanzesp...t Jongens O O XO XO XXX 1,70 --- 587
8 Joris de Baat AV Wijchen...ns Team 2 O O O O XO O XO XXX 1,70 --- 587
10 Robbert Ottenbros AV Wijchen...ns Team 1 O O O XO XXX 1,65 --- 540
11 Michiel Wellink AVA `70 Jongens O XO O O XXO XXO XXX 1,65 --- 0
12 David Koning AV Athlos Jongens O O XO XXX 1,60 --- 0
13 Roel van Maanen AV NOP Jongens O 1,55 --- 0
14 Xander Feijen AAC `61 Jongens O O O XO O O XXX 1,55 --- 444
15 Jonathan Otten AV `34 Ap...n Jongens O XXX 1,50 --- 0
16 Karsten Holl AV Wijchen...ns Team 2 O O XO XXX 1,50 --- 0
17 Bart Koster HAC `63 Jongens XXO O XXX 1,45 --- 344
18 Cas Stolze Groningen ...k Jongens O O O O XXO XXX 1,40 --- 0
Jon Rijnsburger Nijmegen A...ns Team 1 XXX NM --- 0



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.002.102.202.30ResOBPTeam punten
1 Jasper Voesten AV NOP Jongens 3,20 --- 587
2 Janik Sillen Nijmegen A...ns Team 1 3,10 --- 558
3 Bram Dozeman AV Wijchen...ns Team 1 2,80 --- 467
4 Marc van Engelen AV Athlos Jongens O O 2,70 --- 436
5 Noud van de Mast AV `34 Ap...n Jongens 2,50 --- 371
5 Boas Okken Groningen ...k Jongens O O 2,50 --- 371
7 Jelle Golbach AV Haaksbe...n Jongens XO XO O 2,30 2,00 304
8 Bart Koster HAC `63 Jongens XXO XXO O XX 2,20 --- 270
9 Tijn Kromwijk AV Wijchen...ns Team 2 O O - - 2,10 --- 234
10 Bram Voors EAC De Spe...s Jongens XXO XXX 2,00 --- 198



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Julian Jansen AV NOP Jongens 6,38 X 6,70 6,71 6,71 +0.7 m/s--- 759
2 Jasper Meijerink AV `34 Ap...n Jongens 5,37 5,68 5,40 5,68 5,68 -0.4 m/s--- 532
3 Max Botschuijver Climax Jongens 5,66 X X 5,55 5,66 +0.3 m/s--- 528
4 Aleksander...Sarnatsky Groningen ...k Jongens 5,63 X X 5,52 5,63 +0.8 m/s--- 521
5 Lars van Huijkelom AV Wijchen...ns Team 1 5,51 X 4,55 5,28 5,51 -0.1 m/s--- 493
6 Jonathan Otten AV `34 Ap...n Jongens 5,25 5,36 5,46 5,20 5,46 -0.1 m/s--- 0
7 Jens Willems AV Haaksbe...n Jongens 5,34 4,85 3,94 4,90 5,34 -0.1 m/s5,20 453
8 Jon Rijnsburger Nijmegen A...ns Team 1 5,23 5,15 4,92 5,01 5,23 +0.3 m/s--- 427
9 Tom Havinga AAC `61 Jongens 5,07 4,94 5,00 5,07 +0.6 m/s--- 388
10 Idris van Koolwijk Nijmegen A...ns Team 1 4,96 X 4,98 5,05 5,05 +1.2 m/s--- 0
11 Diederik Lensink AVA `70 Jongens 4,90 5,05 X 4,70 5,05 +0.7 m/s--- 384
12 Jogchum va...er Meulen Groningen ...k Jongens 4,90 4,78 4,87 5,04 5,04 +2.3 m/s--- 0
13 Niels van den Berg AV Wijchen...ns Team 1 5,01 4,85 4,85 4,30 5,01 +0.1 m/s--- 0
14 Mees Prinsen AVA `70 Jongens X 4,89 4,69 4,86 4,89 +0.4 m/s--- 0
15 Xander van Mourik AV Athlos Jongens X 4,89 4,29 X 4,89 +0.6 m/s--- 344
16 Micca Plak AAC `61 Jongens 4,88 4,65 4,76 4,59 4,88 +0.2 m/s--- 0
17 Tom Stuth AV Wijchen...ns Team 2 4,43 4,80 3,12 4,18 4,80 +0.6 m/s--- 322
18 Niels Wijngaard EAC De Spe...s Jongens 4,76 4,71 4,62 4,79 4,79 -0.7 m/s--- 319
19 Wouter Janssen AV Athlos Jongens 4,37 4,52 4,65 4,44 4,65 -0.1 m/s--- 0
20 Joey Janssen AV Wijchen...ns Team 2 4,60 4,24 4,50 4,30 4,60 +0.3 m/s--- 0
21 Lars Mulder HAC `63 Jongens 4,55 4,32 3,98 4,20 4,55 +0.0 m/s--- 259
22 Leon ten Elshof AV Haaksbe...n Jongens 4,50 4,25 4,51 4,46 4,51 +0.5 m/s4,80 0
23 Niels Altena AV Hanzesp...t Jongens 4,33 X 3,45 - 4,33 +0.7 m/s--- 201
24 Martijn Wijnhoven Nijmegen A...ns Team 2 4,24 4,24 4,02 4,08 4,24 +0.4 m/s--- 178
25 Sylvan ten Cate HAC `63 Jongens 3,40 X 3,80 X 3,80 +0.3 m/s--- 0
26 Roel van Maanen AV NOP Jongens 1,28 - - 1,28 +0.0 m/s--- 0
Joris Krimp AV Hanzesp...t Jongens - - - DNS --- 0



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Iris Veldt Groningen ...k Meisjes 12,71 +1.4 m/s12,96 730
2 Emy Guikema Groningen ...k Meisjes 12,76 +1.4 m/s12,80 0
3 Suzan Plat AV PEC 1910 Meisjes 12,82 +1.4 m/s12,96 710
4 Sanne Haagsma AV Horror ...k Meisjes 12,85 +1.4 m/s12,87 704
5 Wies Kesting AAC `61 Meisjes 13,23 +1.4 m/s12,50 635
6 Kira Hendriks EAC De Spe...s Meisjes 13,40 +1.4 m/s13,56 606
7 Diana Top AV Wijchen Meisjes 13,53 +1.9 m/s14,00 584
8 Roos Spierings Nijmegen A...k Meisjes 13,55 +1.9 m/s13,80 581
9 Shannon Wempe AV `34 Ap...n Meisjes 13,78 +1.4 m/s13,60 543
10 Sterre van...er Linden AV Athlos Meisjes 13,81 +1.9 m/s13,90 538
11 Aranka de Weerdt AV Athlos Meisjes 13,89 +1.9 m/s13,80 0
12 Rebecca Leune HAC `63 Meisjes 14,33 +1.4 m/s--- 457
13 Hannah Sillen Nijmegen A...k Meisjes 14,50 +1.9 m/s14,80 0
14 Anna Van Beek AAC `61 Meisjes 14,54 +1.4 m/s--- 0
15 Maureen de Witte AV NOP Meisjes 14,61 +1.9 m/s14,81 416
16 Julia Warlich AV PEC 1910 Meisjes 14,67 +1.4 m/s15,20 0
17 Denise Lassche AV NOP Meisjes 15,52 +1.4 m/s--- 0
18 Caitlin Baas HAC `63 Meisjes 15,85 +1.4 m/s--- 0
19 Merel Buijs AV Wijchen Meisjes 17,70 +1.4 m/s15,50 0



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sophia Mulder AV `34 Ap...n Meisjes 58,92 59,74 811
2 Suzan Plat AV PEC 1910 Meisjes 1:00,86 1:01,74 751
3 Sara-Mina Saberi Groningen ...k Meisjes 1:02,16 1:02,27 712
4 Minke Nijhuis AV PEC 1910 Meisjes 1:03,97 1:02,98 0
5 Roos Spierings Nijmegen A...k Meisjes 1:05,34 1:07,83 625
6 Chenne van den Berg AV Athlos Meisjes 1:05,74 1:05,00 614
7 Larissa Wubbolts AV Horror ...k Meisjes 1:05,81 --- 613
8 Iris Geerling AV Athlos Meisjes 1:06,62 1:05,00 0
9 Iris Mulder HAC `63 Meisjes 1:06,94 --- 584
10 Marleen Suelmann EAC De Spe...s Meisjes 1:07,04 1:03,00 581
11 Sanne Niestijl AAC `61 Meisjes 1:07,13 --- 579
12 Annerein Walma AAC `61 Meisjes 1:08,69 --- 0
13 Hannah Sillen Nijmegen A...k Meisjes 1:11,04 1:09,00 0
14 Maureen de Witte AV NOP Meisjes 1:11,42 1:10,00 479
15 Hilde Walraven AV Wijchen Meisjes 1:12,13 1:08,00 464
Eva Stienstra Groningen ...k Meisjes DNS 1:03,86 0
Joyce Kats HAC `63 Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Danique Bosgoed AV PEC 1910 Meisjes 4:56,62 4:57,70 697
2 Lisanne Schapendonk AV Wijchen Meisjes 5:10,56 5:05,00 613
3 Sanne Niestijl AAC `61 Meisjes 5:17,75 5:05,85 572
4 Julia Eisen AV PEC 1910 Meisjes 5:21,40 5:00,86 0
5 Elisa Mul AV Athlos Meisjes 5:29,79 5:30,00 508
6 Marieke Siemons Nijmegen A...k Meisjes 5:34,15 5:28,35 486
7 Maartje va...osterhout AV `34 Ap...n Meisjes 5:35,43 5:30,00 480
8 Marit de Vos AV Athlos Meisjes 5:46,90 5,55 0
9 Melissa U...jk Winkel EAC De Spe...s Meisjes 5:47,87 --- 420
10 Elina Ettes Groningen ...k Meisjes 5:57,75 --- 376
11 Josefien Harmsen Groningen ...k Meisjes 6:03,46 --- 0
12 Nienke Voesten AV NOP Meisjes 6:12,21 --- 316
13 Denise Lassche AV NOP Meisjes 6:22,56 --- 0
14 Laura Veenstra HAC `63 Meisjes 6:30,84 --- 244
15 Karlijn va...er Meeren AV Horror ...k Meisjes 6:31,41 --- 242
Joyce Kats HAC `63 Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sofie Dokter Groningen ...k Meisjes 14,91 +1.1 m/s15,21 759
2 Sarah van Beilen AV PEC 1910 Meisjes 15,08 +1.1 m/s15,23 740
3 Silke van der Zwaag AV Horror ...k Meisjes 15,26 +1.1 m/s15,99 721
4 Sophie van den Berg AV NOP Meisjes 15,37 +1.1 m/s15,18 709
5 Sophia Mulder AV `34 Ap...n Meisjes 15,38 +1.1 m/s15,33 708
6 Vera Derksema Groningen ...k Meisjes 15,40 +1.1 m/s14,99 0
7 Roos Spierings Nijmegen A...k Meisjes 15,41 +1.1 m/s16,22 705
8 Noor Stapel Nijmegen A...k Meisjes 16,18 +0.7 m/s--- 0
9 Kira Hendriks EAC De Spe...s Meisjes 16,85 +1.1 m/s17,48 568
10 Annerein Walma AAC `61 Meisjes 17,62 +0.7 m/s--- 504
11 Lisanne Schapendonk AV Wijchen Meisjes 17,71 +0.7 m/s17,50 497
12 Sandra Pees AV Athlos Meisjes 18,34 +0.7 m/s18,40 449
13 Lianne Vroom AAC `61 Meisjes 18,76 +0.7 m/s--- 0
14 Anna Molenberg AV Athlos Meisjes 18,96 +0.7 m/s18,20 0
15 Sanne Pot AV PEC 1910 Meisjes 19,81 +0.7 m/s20,74 0
16 Laura Veenstra HAC `63 Meisjes 20,63 +0.7 m/s--- 300



Meisjes Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Groningen Atletiek Meisjes (4x100m) Groningen Atletiek - MJB 4 50,56 741
2 AV Horror Sneek Meisjes (4x100m) AV Horror Sneek - MJB 4 51,77 685
3 AV `34 Apeldoorn Meisjes (4x100m) AV `34 Apeldoorn - MJB 4 52,32 660
4 AV Athlos Meisjes (4x100m) AV Athlos - MJB 4 52,97 631
5 AV PEC 1910 Meisjes (4x100m) AV PEC 1910 - MJB 4 54,01 587
6 AAC `61 Meisjes (4x100m) AAC `61 - MJB 4 54,05 585
7 HAC `63 Meisjes (4x100m) HAC `63 - MJB 4 56,19 499
8 AV Wijchen Meisjes (4x100m) AV Wijchen - MJB 4 57,00 468
9 AV NOP Meisjes (4x100m) AV NOP - MJB 4 57,86 436
10 AV Hanzesport Meisjes (4x100m) AV Hanzesport - MJB 0 DNS 0
10 AV Impala Meisjes (4x100m) AV Impala - MJB 0 DNS 0
10 EAC De Sperwers Meisjes (4x100m) EAC De Sperwers - MJB 0 DNS 0
10 Nijmegen Atletiek Meisjes (4x100m) Nijmegen Atletiek - MJB 0 DNS 0



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Danara Stoppels Groningen ...k Meisjes 41,98 38,19 42,20 39,11 42,20 --- 800
2 Hanna Ogink AV `34 Ap...n Meisjes 33,91 34,25 X X 34,25 --- 673
3 Sophie van den Berg AV NOP Meisjes 32,83 29,94 29,80 30,22 32,83 --- 649
4 Marrit Oosterbaan AV Horror ...k Meisjes X X 31,79 X 31,79 --- 631
5 Iris Nass AV PEC 1910 Meisjes 28,92 31,05 30,15 31,64 31,64 --- 628
6 Elisa Mul AV Athlos Meisjes 24,72 29,24 23,17 27,00 29,24 --- 585
7 Sele IJsveld Nijmegen A...k Meisjes 27,00 27,42 23,81 28,23 28,23 --- 566
8 Esmee van de Guchte AV NOP Meisjes 25,17 23,50 X 25,27 25,27 --- 0
9 Jonne Rode EAC De Spe...s Meisjes 18,84 21,50 19,67 20,09 21,50 --- 433
10 Iris van der Kammen Nijmegen A...k Meisjes 17,95 17,10 21,22 18,53 21,22 --- 0
11 Sandra Pees AV Athlos Meisjes 17,43 20,71 17,54 16,64 20,71 --- 0
12 Afke Ligthart AV Horror ...k Meisjes 17,32 17,17 X X 17,32 --- 0
13 Imke Verstraaten AV Wijchen Meisjes X 16,39 16,21 17,32 17,32 2,00 339
14 Samantha Vondeling HAC `63 Meisjes 12,39 12,20 15,07 15,41 15,41 --- 292
15 Marre Westerbeek AAC `61 Meisjes 14,34 13,60 14,90 12,10 14,90 --- 279
16 Merel Buijs AV Wijchen Meisjes 13,97 X X X 13,97 1,00 0
17 Caitlin Baas HAC `63 Meisjes X 12,73 13,77 10,83 13,77 --- 0
Sanne Middelbos AAC `61 Meisjes - - - - DNS --- 0
Sofie Kruise AV PEC 1910 Meisjes NM --- 0
Vera Derksema Groningen ...k Meisjes NM --- 0



Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Danara Stoppels Groningen ...k Meisjes 26,24 X X 33,63 33,63 --- 617
2 Sofie Kruise AV PEC 1910 Meisjes 22,33 24,19 27,76 26,51 27,76 --- 497
3 Silke van der Zwaag AV Horror ...k Meisjes X X 24,57 X 24,57 --- 427
4 Sele IJsveld Nijmegen A...k Meisjes 24,27 20,72 24,00 19,99 24,27 --- 420
5 Kirsten Wierda AV NOP Meisjes 21,71 23,99 24,23 22,93 24,23 --- 420
6 Camilla Pieper AV `34 Ap...n Meisjes X 20,60 20,55 23,43 23,43 --- 401
7 Rasmillea Latulola HAC `63 Meisjes 22,30 18,44 22,58 23,22 23,22 --- 396
8 Dagmar Hospes EAC De Spe...s Meisjes 17,95 20,95 20,16 20,64 20,95 --- 342
9 Eeke Flink AV Athlos Meisjes 15,20 20,09 17,32 13,99 20,09 --- 321
10 Vera Hakvoort AV Athlos Meisjes 18,45 18,89 18,01 19,80 19,80 --- 0
11 Imke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 17,83 19,45 19,70 X 19,70 1,00 311
12 Melissa U...jk Winkel EAC De Spe...s Meisjes 18,95 18,04 13,85 13,37 18,95 --- 0
13 Iris Nass AV PEC 1910 Meisjes X X 17,16 18,91 18,91 --- 0
14 Marieke Siemons Nijmegen A...k Meisjes 16,17 17,91 18,74 10,57 18,74 --- 0
15 Marjolein de Koning Groningen ...k Meisjes X 18,68 15,60 X 18,68 --- 0
16 Samantha Vondeling HAC `63 Meisjes 14,59 17,46 16,60 14,84 17,46 --- 0
17 Marre Westerbeek AAC `61 Meisjes 10,29 X X 13,45 13,45 --- 137
18 Renske Sistermans AV Wijchen Meisjes X X 12,20 X 12,20 2,00 0
Sanne Middelbos AAC `61 Meisjes - - - - DNS --- 0



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Danara Stoppels Groningen ...k Meisjes 11,56 11,89 12,01 12,03 12,03 --- 721
2 Rasmillea Latulola HAC `63 Meisjes 10,23 9,99 8,86 9,30 10,23 --- 605
3 Marrit Oosterbaan AV Horror ...k Meisjes 8,71 9,03 7,97 10,12 10,12 --- 598
4 Marjolein de Koning Groningen ...k Meisjes 8,65 9,97 9,69 9,46 9,97 --- 0
5 Camilla Pieper AV `34 Ap...n Meisjes 9,82 8,89 9,67 9,60 9,82 --- 577
6 Sofie Kruise AV PEC 1910 Meisjes 9,00 9,59 9,12 9,79 9,79 --- 575
7 Sele IJsveld Nijmegen A...k Meisjes 9,58 8,88 9,24 9,72 9,72 --- 570
8 Kirsten Wierda AV NOP Meisjes X 8,45 9,63 7,76 9,63 --- 564
9 Iris van der Kammen Nijmegen A...k Meisjes 8,74 8,94 9,54 9,27 9,54 --- 0
10 Iris Nass AV PEC 1910 Meisjes 9,26 8,68 8,54 9,04 9,26 --- 0
11 Diana Top AV Wijchen Meisjes 8,37 8,00 X 8,67 8,67 --- 496
12 Roosmarijn Drent HAC `63 Meisjes 8,39 8,18 8,48 7,93 8,48 --- 0
13 Jonne Rode EAC De Spe...s Meisjes 7,25 7,63 8,23 8,06 8,23 --- 463
14 Vera Hakvoort AV Athlos Meisjes 7,87 8,09 7,34 7,76 8,09 --- 453
15 Dagmar Hospes EAC De Spe...s Meisjes 7,56 7,39 7,35 6,51 7,56 --- 0
16 Afke Ligthart AV Horror ...k Meisjes 7,07 7,07 6,78 7,18 7,18 --- 0
17 Merel Buijs AV Wijchen Meisjes 6,45 6,46 6,65 7,02 7,02 --- 0
18 Eeke Flink AV Athlos Meisjes 7,01 X 6,26 6,77 7,01 --- 0
19 Denise Lassche AV NOP Meisjes 6,52 6,49 6,76 6,65 6,76 --- 0
20 Marre Westerbeek AAC `61 Meisjes 5,72 6,55 6,66 X 6,66 --- 340
Sanne Middelbos AAC `61 Meisjes X X X X NM --- 0



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.75ResOBPTeam punten
1 Sofie Dokter Groningen ...k Meisjes O O 1,70 --- 934
2 Sarah van Beilen AV PEC 1910 Meisjes O O XXO O XXX 1,70 --- 934
3 Anna Molenberg AV Athlos Meisjes O O XXO XO XXX 1,55 --- 779
4 Julie Nieuwenhuizen AAC `61 Meisjes O O O O O O XXO 1,55 --- 779
5 Aukje Vellinga Groningen ...k Meisjes O O O XXX 1,50 --- 0
6 Sophie van den Berg AV NOP Meisjes XXO XO XXX 1,50 --- 726
7 Nina Hol AV PEC 1910 Meisjes O O O O XXO XXX 1,50 --- 0
8 Hanna Ogink AV `34 Ap...n Meisjes XO O XXO XXX 1,50 --- 726
8 Diana Top AV Wijchen Meisjes O O O XO XXO XXX 1,50 2,00 726
10 Maam de Ridder AV `34 Ap...n Meisjes O O XXX 1,45 --- 0
11 Noor Stapel Nijmegen A...k Meisjes XO XXX 1,45 --- 672
12 Iris Mulder HAC `63 Meisjes O O XO O XO XXX 1,45 --- 672
13 Larissa Wubbolts AV Horror ...k Meisjes O O O O XO XXX 1,40 1,45 615
14 Nienke Voesten AV NOP Meisjes O O XO O XXX 1,35 --- 0
15 Anna Van Beek AAC `61 Meisjes O O O O O XXO XXX 1,35 --- 0
16 Jonne Rode EAC De Spe...s Meisjes O O O XO XXX 1,30 --- 484
Sandra Pees AV Athlos Meisjes XXX NM --- 0



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Sofie Dokter Groningen ...k Meisjes X 5,48 5,63 5,52 5,63 +0.1 m/s--- 824
2 Suzan Plat AV PEC 1910 Meisjes 4,98 5,25 4,89 5,25 5,25 -0.2 m/s--- 736
3 Sophia Mulder AV `34 Ap...n Meisjes 4,61 5,10 5,09 5,15 5,15 +0.3 m/s--- 713
4 Hilde Walraven AV Wijchen Meisjes 4,54 4,66 4,55 4,48 4,66 +0.0 m/s2,00 594
5 Noor Stapel Nijmegen A...k Meisjes 4,61 4,55 4,55 X 4,61 +0.1 m/s--- 581
6 Sanne Haagsma AV Horror ...k Meisjes 4,59 4,18 X 4,32 4,59 -0.2 m/s--- 576
7 Iris Mulder HAC `63 Meisjes 4,38 4,36 4,31 4,53 4,53 +0.4 m/s--- 561
8 Marleen Suelmann EAC De Spe...s Meisjes 4,23 4,49 4,21 4,13 4,49 -0.3 m/s--- 551
9 Elisa Mul AV Athlos Meisjes X 4,28 4,36 4,41 4,41 +0.1 m/s--- 530
10 Lianne Vroom AAC `61 Meisjes 4,17 4,21 4,35 4,23 4,35 +0.3 m/s--- 515
11 Maam de Ridder AV `34 Ap...n Meisjes 4,27 4,16 4,06 3,99 4,27 +0.2 m/s--- 0
12 Sterre van...er Linden AV Athlos Meisjes 4,20 4,12 3,94 4,10 4,20 +0.0 m/s--- 0
13 Renske Sistermans AV Wijchen Meisjes 3,79 4,19 4,15 4,01 4,19 +0.2 m/s1,00 0
14 Karlijn va...er Meeren AV Horror ...k Meisjes 4,12 4,12 4,19 4,08 4,19 +0.0 m/s--- 0
15 Rebecca Leune HAC `63 Meisjes 4,15 3,73 3,99 3,56 4,15 +0.1 m/s--- 0
16 Anna Van Beek AAC `61 Meisjes 3,45 3,46 3,96 3,78 3,96 +0.2 m/s--- 0
17 Julia Warlich AV PEC 1910 Meisjes 3,90 3,91 3,80 3,88 3,91 +0.2 m/s--- 0
18 Esmee van de Guchte AV NOP Meisjes 3,66 X 3,32 3,41 3,66 +0.3 m/s--- 329
19 Elina Ettes Groningen ...k Meisjes 3,32 3,21 2,67 3,46 3,46 +0.4 m/s--- 0