Uitslagen Senioren 2e Divisie Poule 5 Wedstrijd 1 [2018]

Teams

Competitiestand Mannen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 Prins Hendrik Mannen Prins Hendrik - Msen
Begeleider: Pieter van der Heijden
Jurylid: organiserende vereniging
19 9130
2 Eindhoven Atletiek Mannen Eindhoven Atletiek - Msen
Begeleider: Joris Petterson
Jurylid: Cyriel Heijink
16 8366
3 Rotterdam Atletiek Mannen Rotterdam Atletiek - Msen
Begeleider: Richard Kooijman
Jurylid: Richard Kooijman
14 8173
4 Scorpio Mannen Scorpio - Msen
Begeleider: Matthijs van der Made
Jurylid: Zie vrouwenteam.
12 8155
5 Nijmegen Atletiek Mannen Nijmegen Atletiek - Msen
Begeleider: Jasper Rood
Jurylid: Zie vrouwenploeg
15 8043
6 AV Sprint Mannen AV Sprint - Msen
Begeleider: Johan de Koning
Jurylid: John van Zundert voorkeur voor polsstokhoog
13 7954
7 Ciko `66 Mannen Ciko `66 - Msen
Begeleider: Bouke van Belois
Jurylid: Julius Ediagbonya
8 7808
8 AV Wijchen Mannen AV Wijchen - Msen
Begeleider: Robin Scholten
Jurylid: Douwe de Jager
16 7774
9 AV Attila Mannen AV Attila - Msen
Begeleider: Yuri Engels
Jurylid: Phillip Scheepers
13 7687
10 NSAV `t Haasje Mannen NSAV `t Haasje - Msen
Begeleider: Marco Otten
Jurylid: Ernest van der Loop
11 7638
11 ARV Achilles Mannen ARV Achilles - Msen
Begeleider: Joost Ketel
Jurylid: Christa Roeloffs
8 7390
12 WAV Tartletos Mannen WAV Tartletos - Msen
Begeleider: Judith de Heer
Jurylid: Julien van Dijk
9 7106
Competitiestand Vrouwen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 U-Track Vrouwen U-Track - Vsen
Begeleider: Nienke Streekstra en Nicky Verschuure
Jurylid: Nicky Verschuure
12 7765
2 NSAV `t Haasje Vrouwen NSAV `t Haasje - Vsen
Begeleider: Moniek Riemersma
Jurylid: Aline Bloom (Voorkeur Hinkstap of Kogel)
12 7448
3 AV Attila Vrouwen AV Attila - Vsen
Begeleider: Judi Becx
Jurylid: Noor Hegeman
8 7409
4 Prins Hendrik Vrouwen Prins Hendrik - Vsen
Begeleider: Sabine van den Berg
Jurylid: Sabine van den Berg
14 7289
5 AV Passaat Vrouwen AV Passaat - Vsen
Begeleider: Kim van Leeuwen
Jurylid: Monique Huisman
12 7131
6 WAV Tartletos Vrouwen WAV Tartletos - Vsen
Begeleider: Judith de Heer
Jurylid: Nikki Bergmans
13 7073
7 AV Wijchen Vrouwen AV Wijchen - Vsen
Begeleider: Hans de Milde
Jurylid: Douwe de Jager
13 6819
8 Scorpio Vrouwen Scorpio - Vsen
Begeleider: Lisa Smit
Jurylid: Ilse Canjels
10 6772
9 Nijmegen Atletiek Vrouwen Nijmegen Atletiek - Vsen
Begeleider: Lucia uit het Broek
Jurylid: Ryan Heesbeen
9 6707
10 Fit Vrouwen Fit - Vsen
Begeleider: Bram Kreijkamp
Jurylid: Bram Kreijkamp
8 6635
11 Ciko `66 Vrouwen Ciko `66 - Vsen
Begeleider: Henk Brouwer
Jurylid: Julius Ediagbonya
8 6488
12 AV Generaal Michaelis Vrouwen AV Generaal Michaelis - Vsen
Begeleider: Marcel Leijten
Jurylid: Irmgard Goud
9 6446