Uitslagen Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 1 [2018]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jamaal Awad DEM Mannen Team 1 11,16 +2.3 m/s11,28 766
2 Maarten Emmaneel AV NOVA Ma...en Team 1 11,22 +2.3 m/s11,19 752
3 Koen Hoedjes AV Hera Mannen 11,29 +2.3 m/s11,29 735
4 Jesper Peterse AV Trias Mannen 11,47 +2.3 m/s11,60 694
5 Kevin Jansen DEM Mannen Team 1 11,51 +2.3 m/s11,71 0
6 Jesse van der Mee SV Noordkop Mannen 11,56 +2.3 m/s11,60 674
7 Jurriaan Wesselink Tempo AV Mannen 11,62 +2.3 m/s11,52 661
8 Danny Groot AV Edam Mannen 11,69 +1.5 m/s11,91 646
9 Jesse Smit AV NOVA Ma...en Team 2 11,72 +1.2 m/s12,34 639
10 Thijs Heemskerk AKU / AV S...an Mannen 11,77 +1.5 m/s11,80 629
11 Jeremy van der Mee SV Noordkop Mannen 11,79 +1.5 m/s12,00 0
12 Jasper Kroes AV NOVA Ma...en Team 1 11,86 +1.5 m/s11,85 0
13 Maël Kramer AV Hylas Mannen 11,95 +1.5 m/s11,93 591
14 Mika Brouwer AV DOKEV A...na Mannen 12,08 +1.2 m/s12,82 564
15 Peranavan ...pramaniam AV DOKEV A...na Mannen 12,11 +1.5 m/s11,90 0
16 Jochem Sluijter Tempo AV Mannen 12,15 +1.2 m/s12,25 0
17 Simon Negasi AV Atos Mannen 12,25 +1.2 m/s12,44 530
18 Jan Groot AV Hollandia Mannen 12,34 +1.2 m/s12,00 513
19 Bram Dobbenberg AV Edam Mannen 12,38 +1.2 m/s12,44 0
20 Enzo Meerstra AV Hollandia Mannen 12,39 +1.2 m/s12,38 0
21 Yael Scope DEM Mannen Team 2 12,47 +1.2 m/s12,50 488
22 Jelle van der Deure SAV Mannen 12,48 +1.2 m/s12,50 486
23 David Bastiaansen AV Trias Mannen 12,54 +1.5 m/s11,90 0
24 Jasper Scheerder AV Atos Mannen 12,62 +1.2 m/s12,67 0
25 Thijs Helsloot AV Hera Mannen 12,64 +1.2 m/s--- 0
26 Matthijs de Groot AV NOVA Ma...en Team 2 12,78 +1.2 m/s12,95 0
27 Tim Roos AC Waterland Mannen 13,01 +1.2 m/s--- 389
28 Koen Kroep AV Suomi Mannen 13,71 +1.2 m/s12,20 273
Luismiguël Randt SAV Mannen DQ 11,45 0
Jim Houtenbos AV Hylas Mannen DNS 13,05 0
Wiebe Klazes AV NOVA Ma...en Team 3 DNS 12,75 0
Synnargio Ignatia DEM Mannen Team 2 DNS 11,83 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jelle Venema AV Suomi Mannen 22,52 -0.1 m/s22,00 789
2 Maarten Emmaneel AV NOVA Ma...en Team 1 22,80 -0.1 m/s22,42 760
3 Romello Christiaan AV Hera Mannen 22,97 +1.3 m/s23,13 743
4 Marinio Mac Andrew AV Atos Mannen 23,33 -0.1 m/s22,89 707
5 Erik Heijink AV Hylas Mannen 23,58 -0.1 m/s22,95 684
6 Jamaal Awad DEM Mannen Team 1 23,59 -0.1 m/s22,80 683
7 Thijs Heemskerk AKU / AV S...an Mannen 23,76 +1.3 m/s23,40 667
8 Luismiguël Randt SAV Mannen 24,14 +1.7 m/s--- 632
9 Kevin van Grieken SV Noordkop Mannen 24,25 +1.3 m/s24,20 622
10 Jesse Smit AV NOVA Ma...en Team 2 24,31 +0.3 m/s24,90 617
11 Rene Tijm AV NOVA Ma...en Team 1 24,36 +0.3 m/s24,36 0
12 Bas Meester AV Hollandia Mannen 24,48 +0.3 m/s24,89 602
13 Julian Kunst AV Hylas Mannen 24,89 +1.3 m/s24,05 0
14 Daan Alers Tempo AV Mannen 24,95 +1.3 m/s24,20 561
15 Djulyan van der Mee SV Noordkop Mannen 25,11 +0.3 m/s25,00 0
16 Bram Dobbenberg AV Edam Mannen 25,27 +0.3 m/s25,22 534
17 Mick van der Velden AV NOVA Ma...en Team 2 25,33 +0.3 m/s24,65 0
18 Timo Karreman DEM Mannen Team 2 25,52 +0.3 m/s26,79 514
19 Alex Vaars AV DOKEV A...na Mannen 25,63 +0.3 m/s25,00 505
20 Enzo Meerstra AV Hollandia Mannen 26,05 +0.3 m/s25,25 0
21 Ben Bakker DEM Mannen Team 2 26,11 +0.3 m/s25,91 0
22 Siddhi Imming AV Trias Mannen 26,13 +0.3 m/s25,60 466
23 Ricardo Aberkrom AV Edam Mannen 26,43 +0.3 m/s25,79 0
24 Thijs Helsloot AV Hera Mannen 26,44 +1.7 m/s--- 0
25 Youri Dobber AC Waterland Mannen 26,83 +1.7 m/s--- 413
26 Will Mok SAV Mannen 27,21 +1.7 m/s27,26 0
27 Arno Hendrikse AV Atos Mannen 28,26 +1.7 m/s--- 0
28 Jasper Bookelman AC Waterland Mannen 30,94 +1.7 m/s--- 0
Thomas van...er Heijde Tempo AV Mannen DNS 23,00 0
Kevin Jansen DEM Mannen Team 1 DNS 23,61 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ronald Dekker AV Hera Mannen 49,33 49,93 836
2 Dre Pinas DEM Mannen Team 1 50,82 51,00 769
3 Lennart de Looze AKU / AV S...an Mannen 51,72 50,62 731
4 Bram Berkhout AV NOVA Ma...en Team 1 52,02 50,32 718
5 Jesper Peterse AV Trias Mannen 52,36 52,00 704
6 Erik Heijink AV Hylas Mannen 52,39 51,97 703
7 Jesse van der Mee SV Noordkop Mannen 52,44 53,00 701
8 Marnix Kolkman AV Edam Mannen 53,58 55,00 656
9 Hans den Boer DEM Mannen Team 1 53,62 51,90 0
10 Bas Meester AV Hollandia Mannen 53,80 53,53 647
11 Daan Alers Tempo AV Mannen 54,16 54,50 633
12 Rene Tijm AV NOVA Ma...en Team 1 54,42 52,74 0
13 Jurriaan Odekerken AV Trias Mannen 54,59 52,00 0
14 Peranavan ...pramaniam AV DOKEV A...na Mannen 54,69 54,51 613
15 Koen Oostinga AV Hylas Mannen 55,22 58,90 0
16 Bart Klaver AV Hera Mannen 56,04 55,19 0
17 Nick Wildoer SAV Mannen 56,31 54,92 554
18 Nico Zwarthoed AV Edam Mannen 56,62 57,64 0
19 Hajo Mossink AV Suomi Mannen 56,66 55,00 542
20 Jelle van der Deure SAV Mannen 56,82 57,00 0
21 Tijs Hofmann AV NOVA Ma...en Team 2 57,14 54,76 525
22 Tim Roos AC Waterland Mannen 57,44 57,00 515
23 Tim Zandee AKU / AV S...an Mannen 57,80 55,00 0
24 Marinio Mac Andrew AV Atos Mannen 58,65 55,89 475
25 Erwin Le Blansch AV Hollandia Mannen 58,86 59,62 0
26 Matthijs de Groot AV NOVA Ma...en Team 2 1:00,17 55,98 0
27 Gijs Roos AC Waterland Mannen 1:00,40 57,00 0
28 Dennis van der Horst AV Atos Mannen 1:03,07 1:02,05 0
29 Ketharan ...pramaniam AV DOKEV A...na Mannen 1:03,57 1:00,00 0
30 Steven de Moel AV NOVA Ma...en Team 3 1:04,12 1:00,00 312
Wiebe Klazes AV NOVA Ma...en Team 3 DNS 59,89 0
Thomas van...er Heijde Tempo AV Mannen DNS 51,50 0
Sydney Stengs DEM Mannen Team 2 DNS 1:05,00 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Bouke Bouma AV Edam Mannen 2:00,23 1:57,98 744
2 Tom Hoogeboom AV NOVA Ma...en Team 1 2:00,33 1:56,41 742
3 Jim Kruiver AV Hera Mannen 2:01,80 2:05,00 717
4 Tristan Slobben AV Trias Mannen 2:02,15 2:02,00 711
5 Nico Zwarthoed AV Edam Mannen 2:02,42 2:05,17 0
6 Ruben Alba Arias AV Hylas Mannen 2:02,96 2:00,00 698
7 Daan Molleman AV Suomi Mannen 2:03,25 2:05,00 693
8 Peter Jan Laverman AV Hylas Mannen 2:03,82 2:01,00 0
9 Michiel va...der Groen DEM Mannen Team 1 2:04,13 2:01,99 679
10 Koen Selie SAV Mannen 2:05,31 1:55,00 660
11 Jelco Kohlenberg DEM Mannen Team 1 2:07,03 2:06,00 0
12 Lars Philipsen AV Hera Mannen 2:07,23 1:59,89 0
13 Job van den End Tempo AV Mannen 2:07,69 2:09,00 623
14 Piet van Vuuren DEM Mannen Team 2 2:09,13 2:14,00 601
15 Thijmen van Leeuwen SAV Mannen 2:09,30 2:15,00 0
16 Quinten van Delft AV Hollandia Mannen 2:10,06 2:15,57 587
17 Nicander Kemper AC Waterland Mannen 2:10,27 2:10,30 584
18 Daan Emmaneel AV NOVA Ma...en Team 2 2:12,41 2:17,00 553
19 Mick van der Velden AV NOVA Ma...en Team 2 2:13,88 2:08,00 0
20 Martijn Bakker AV Trias Mannen 2:15,42 2:02,00 0
21 Hugo Vader AV NOVA Ma...en Team 1 2:15,43 1:59,15 0
22 Jasper Smidt AV Atos Mannen 2:16,57 2:23,64 496
23 Sven Verduijn SV Noordkop Mannen 2:16,88 --- 492
24 Luuk Bruins AV Hollandia Mannen 2:17,20 2:31,89 0
25 Ryan van den Brink AC Waterland Mannen 2:19,14 --- 0
26 Joran van der Stoep DEM Mannen Team 2 2:19,35 2:25,00 0
27 Steven de Moel AV NOVA Ma...en Team 3 2:31,41 2:20,00 318
28 Chris Eykelenboom AV DOKEV A...na Mannen 2:31,62 2:38,49 316
Loek Janmaat AKU / AV S...an Mannen DNS 2,20 0
Joost Veenstra SV Noordkop Mannen DNS --- 0
Teun Beers AV NOVA Ma...en Team 3 DNS 2:10,00 0



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Pim Molenaar AV Trias Mannen 15:42,86 15:55,00 750
2 Michiel de Ruiter AV NOVA Ma...en Team 1 16:06,50 16:00,00 703
3 Ruud Beerepoot AV Hera Mannen 16:15,03 16:45,15 687
4 Pepijn Smilda AV Hera Mannen 16:23,23 15:12,00 0
5 Tim Tesselaar SV Noordkop Mannen 16:30,81 --- 658
6 Ronald Poel DEM Mannen Team 1 16:43,44 16:40,00 635
7 Hasan Tavukcu AV Atos Mannen 17:11,41 17:17,37 587
8 Martijn Jorritsma AV NOVA Ma...en Team 2 17:13,65 16:55,90 583
9 Thijs Mossel AV Edam Mannen 17:16,40 16:58,54 579
10 Joey Plat AV Edam Mannen 17:38,40 17:30,00 0
11 Job van den End Tempo AV Mannen 17:41,35 18:10,00 538
12 Reinier Wardenaar AV Hollandia Mannen 17:51,59 17:00,00 522
13 Eddy Wagner AV Suomi Mannen 18:30,73 18:00,00 463
14 David Vos Tempo AV Mannen 18:52,04 18:55,00 0
15 Marco Jong SAV Mannen 18:54,22 --- 430
16 Loek Zoon AV Trias Mannen 19:16,34 18:30,00 0
17 Walter Kohlenberg DEM Mannen Team 1 19:33,70 --- 0
18 Hugo Kleve AV Hylas Mannen 23:17,19 --- 133
Piet van Vuuren DEM Mannen Team 2 DNS --- 0



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jesper Peterse AV Trias Mannen 15,32 +1.1 m/s16,50 815
2 Jan Groot AV Hollandia Mannen 15,68 +1.1 m/s15,72 779
3 Ronald Dekker AV Hera Mannen 16,11 +1.1 m/s16,32 739
4 Axel Boon AV NOVA Ma...en Team 2 16,68 +1.1 m/s16,61 688
5 Rene Tijm AV NOVA Ma...en Team 1 16,77 +1.1 m/s16,35 680
6 Ruben Harmsen Tempo AV Mannen 17,21 +1.1 m/s16,50 644
7 Bart Daalhuisen AV Hollandia Mannen 17,41 +0.9 m/s18,50 0
8 Nick Wildoer SAV Mannen 18,13 +0.9 m/s17,48 573
9 Matthijs de Groot AV NOVA Ma...en Team 2 18,18 +1.1 m/s17,25 0
10 Jasper Kroes AV NOVA Ma...en Team 1 18,26 +0.9 m/s17,91 0
11 Vyron Saridin DEM Mannen Team 1 19,37 +0.8 m/s--- 488
12 Jan Tuijp AV Edam Mannen 19,81 +0.9 m/s19,12 461
13 Dylan Langeveld DEM Mannen Team 1 20,45 +0.8 m/s--- 0
14 Kevin van Grieken SV Noordkop Mannen 20,78 +0.9 m/s19,00 404
15 Alex Vaars AV DOKEV A...na Mannen 21,27 +0.9 m/s19,10 378
16 Daniel Hoenderdos SAV Mannen 22,34 +0.8 m/s--- 0
17 Jolmer Siersma AV Atos Mannen 24,85 +0.8 m/s--- 216
18 Yael Scope DEM Mannen Team 2 25,40 +0.8 m/s--- 195
Martijn Nuijens SV Noordkop Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Hera Mannen (Zweedse) AV Hera - Msen 4 2:03,90 874
2 DEM Mannen Team 1 (Zweedse) DEM - Msen 4 2:04,27 868
3 AV Suomi Mannen (Zweedse) AV Suomi - Msen 4 2:05,13 854
4 AV NOVA Mannen Team 1 (Zweedse) AV NOVA - Msen 4 2:05,29 851
5 AV Edam Mannen (Zweedse) AV Edam - Msen 4 2:08,82 797
6 AV Hylas Mannen (Zweedse) AV Hylas - Msen 4 2:09,61 785
7 SV Noordkop Mannen (Zweedse) SV Noordkop - Msen 4 2:11,85 753
8 AV NOVA Mannen Team 2 (Zweedse) AV NOVA - Msen 4 2:14,23 720
9 AV Hollandia Mannen (Zweedse) AV Hollandia - Msen 4 2:14,43 717
10 Tempo AV Mannen (Zweedse) Tempo AV - Msen 4 2:14,57 715
11 SAV Mannen (Zweedse) SAV - Msen 4 2:15,81 698
12 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (Zweedse) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 4 2:18,53 662
13 AV Trias Mannen (Zweedse) AV Trias - Msen 4 2:21,79 621
14 AV Atos Mannen (Zweedse) AV Atos - Msen 4 2:24,30 591
15 AC Waterland Mannen (Zweedse) AC Waterland - Msen 4 2:27,10 558
16 AKU / AV Startbaan Mannen (Zweedse) - Msen 0 DNS 0
16 AV NOVA Mannen Team 3 (Zweedse) AV NOVA - Msen 0 DNS 0
16 DEM Mannen Team 2 (Zweedse) DEM - Msen 4 DNS 0
16 Phanos Mannen (Zweedse) Phanos - Msen 0 DNS 0



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Dennis Barnhoorn AV Trias Mannen 41,07 36,85 38,71 41,07 --- 707
2 Paul Olofsen SAV Mannen 37,82 39,98 39,98 --- 685
3 Kjell Heinsius SAV Mannen 38,09 36,15 34,69 38,09 --- 0
4 Henk Jan Blom AV Hollandia Mannen 37,16 36,05 37,19 37,19 40,58 629
5 Iwan Groothuijse AV Hollandia Mannen 37,07 36,89 36,33 37,07 35,00 0
6 Ruud Dekker AV Trias Mannen 33,35 34,97 34,97 --- 0
7 Martijn Nuijens SV Noordkop Mannen 28,73 23,36 31,12 33,50 33,50 --- 552
8 Ricardo Aberkrom AV Edam Mannen 27,18 31,84 30,72 31,84 --- 516
9 Marcel de Jong AKU / AV S...an Mannen 31,62 31,55 29,30 31,62 --- 511
10 Rody Kiekens AV NOVA Ma...en Team 1 31,07 30,28 30,03 31,56 31,56 --- 509
11 Robin Korving AV Hera Mannen 30,25 30,67 30,67 --- 489
12 Erwin Bökenkamp AV Edam Mannen 29,46 30,08 30,34 30,34 --- 0
13 Jorg Ootjers AV NOVA Ma...en Team 1 20,44 27,89 28,97 28,97 --- 0
14 Bart Groeneveld AV Suomi Mannen 28,88 27,03 28,88 --- 448
15 Oscar Heijdra Tempo AV Mannen 28,24 28,47 26,72 28,47 --- 439
16 Pascal Geursen AV Suomi Mannen 27,35 27,09 27,35 --- 0
17 Jack Dekker DEM Mannen Team 1 23,01 27,01 27,01 --- 404
18 Antwayne White DEM Mannen Team 2 22,07 24,25 24,25 --- 336
19 Ilja Rijpkema AC Waterland Mannen 18,96 20,23 22,81 21,09 22,81 --- 299
20 Dylan Langeveld DEM Mannen Team 1 22,02 22,02 --- 0
21 Jeroen de Wolf AV Hylas Mannen 21,33 19,75 21,26 20,49 21,33 --- 260
22 Sjoerd Neuteboom DEM Mannen Team 2 17,79 18,92 19,05 19,95 19,95 --- 0
23 Chris Eykelenboom AV DOKEV A...na Mannen 17,54 19,12 19,12 20,00 198
24 Ketharan ...pramaniam AV DOKEV A...na Mannen 16,17 14,79 17,44 18,04 18,04 --- 0
25 Thijs Tesselaar AV NOVA Ma...en Team 2 16,71 16,12 16,71 --- 127
26 Jasper Bookelman AC Waterland Mannen 16,06 15,78 15,53 16,06 --- 0
27 Sten van Schagen AV NOVA Ma...en Team 2 15,37 15,37 --- 0
28 Yoni Yosef AV Atos Mannen 8,16 8,16 --- 0
David Bruul SV Noordkop Mannen - - - - DNS --- 0
Sebastiaan Huijs AV Hera Mannen - - - - DNS --- 0
Jorge Luis...zar Duany AV Hylas Mannen - - - - DNS --- 0
Sander Bentvelsen Tempo AV Mannen - - - - DNS --- 0



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Paul Olofsen SAV Mannen 14,72 14,72 --- 772
2 Kay Olofsen SAV Mannen 14,27 14,31 14,44 14,52 14,52 --- 0
3 Dennis Barnhoorn AV Trias Mannen 12,71 12,17 12,30 12,15 12,71 --- 647
4 Iwan Groothuijse AV Hollandia Mannen 12,33 12,23 12,54 12,54 13,06 635
5 Sebastiaan Huijs AV Hera Mannen 11,52 11,38 12,52 11,88 12,52 12,46 634
6 Erwin Bökenkamp AV Edam Mannen 11,60 11,14 11,28 11,56 11,60 --- 573
7 Rody Kiekens AV NOVA Ma...en Team 1 11,29 11,32 11,37 11,37 --- 557
8 Luka Liebrand AV Hollandia Mannen 11,37 10,40 10,63 10,39 11,37 10,31 0
9 Timo de Goede AV Suomi Mannen 9,94 10,80 10,72 11,12 11,12 --- 540
10 Ricardo Aberkrom AV Edam Mannen 10,11 10,63 10,02 10,63 --- 0
11 Martijn Nuijens SV Noordkop Mannen 10,36 10,32 10,61 10,61 --- 504
12 Marcel de Jong AKU / AV S...an Mannen 9,53 9,81 10,50 8,73 10,50 --- 496
13 Oscar Heijdra Tempo AV Mannen 10,28 10,34 9,92 10,19 10,34 --- 485
14 Herman Jansen AV DOKEV A...na Mannen 9,89 10,13 9,55 10,13 --- 470
15 Bart Groeneveld AV Suomi Mannen 9,44 9,77 9,80 9,80 --- 0
16 Jorg Ootjers AV NOVA Ma...en Team 1 9,58 9,55 8,57 9,58 --- 0
17 Ruud Dekker AV Trias Mannen 9,45 9,45 --- 0
18 Jack Dekker DEM Mannen Team 1 8,97 9,08 8,84 9,08 --- 391
19 Dylan Langeveld DEM Mannen Team 1 8,03 8,03 --- 0
20 Jeroen de Wolf AV Hylas Mannen 8,02 7,84 8,01 7,71 8,02 --- 307
21 Sten van Schagen AV NOVA Ma...en Team 2 6,64 6,92 6,17 7,75 7,75 --- 285
22 Ilja Rijpkema AC Waterland Mannen 6,77 7,26 6,57 7,54 7,54 --- 268
23 Arno Hendrikse AV Atos Mannen 7,06 6,48 7,32 6,57 7,32 --- 249
24 Sjoerd Neuteboom DEM Mannen Team 2 6,10 7,19 6,59 7,19 --- 238
25 Thijs Tesselaar AV NOVA Ma...en Team 2 5,39 6,03 5,84 5,81 6,03 --- 0
David Bruul SV Noordkop Mannen - - - - DNS --- 0
Robin Korving AV Hera Mannen - - - - DNS --- 0
Jorge Luis...zar Duany AV Hylas Mannen - - - - DNS --- 0
Sander Bentvelsen Tempo AV Mannen - - - - DNS --- 0



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Martijn Kroes AV NOVA Ma...en Team 1 1,95 --- 813
2 Marnix Kolkman AV Edam Mannen 1,90 --- 769
2 Stan Nijhuis AV Trias Mannen 1,90 --- 769
4 Jelle Schijfsma AKU / AV S...an Mannen 1,80 --- 680
5 Jeremy van der Mee SV Noordkop Mannen 1,75 --- 634
5 Matthijs Jong SAV Mannen 1,75 --- 634
5 Lars Hierck AV Hera Mannen 1,75 1,80 634
8 Koen Kroep AV Suomi Mannen 1,70 --- 587
8 Tijs Hofmann AV NOVA Ma...en Team 2 1,70 --- 587
8 Ruben Harmsen Tempo AV Mannen 1,70 --- 587
8 Dre Pinas DEM Mannen Team 1 1,70 --- 587
12 Mika Brouwer AV DOKEV A...na Mannen 1,65 --- 540
12 Jolmer Siersma AV Atos Mannen 1,65 --- 540
14 Olav Mulder AV Hylas Mannen 1,60 --- 492
14 Antwayne White DEM Mannen Team 2 1,60 --- 492
16 Tristan Sneekes AV Hollandia Mannen 1,55 1,65 444
17 Youri Dobber AC Waterland Mannen 1,45 --- 344
Wiebe Klazes AV NOVA Ma...en Team 3 DNS --- 0



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Danny Groot AV Edam Mannen 12,78 12,57 12,50 12,95 12,95 -0.4 m/s12,89 670
2 Hugo Vader AV NOVA Ma...en Team 1 12,39 12,43 12,07 12,45 12,45 -1.0 m/s--- 617
3 Vyron Saridin DEM Mannen Team 1 12,31 12,08 12,31 +0.0 m/s--- 602
4 Djulyan van der Mee SV Noordkop Mannen 11,19 11,67 11,72 11,72 -1.5 m/s--- 537
5 Antwayne White DEM Mannen Team 2 11,66 11,49 11,66 -1.0 m/s--- 530
6 Jurriaan Wesselink Tempo AV Mannen 11,45 11,50 11,65 11,59 11,65 -0.8 m/s--- 529
7 Robin Korving AV Hera Mannen 11,30 10,94 11,30 -2.1 m/s--- 490
8 Joris de Ruiter DEM Mannen Team 1 10,93 10,98 11,20 11,20 -0.1 m/s--- 0
9 Jochem Sluijter Tempo AV Mannen 10,95 11,04 11,13 11,13 -0.6 m/s--- 0
10 Tijs Hofmann AV NOVA Ma...en Team 2 - 10,01 10,67 11,04 11,04 -1.9 m/s--- 460
11 Tristan Sneekes AV Hollandia Mannen 10,36 10,68 10,94 10,94 -0.4 m/s11,50 448
12 Timo de Goede AV Suomi Mannen 10,61 10,74 10,74 -1.3 m/s--- 425
13 Frank Hilberts AV Hollandia Mannen 9,67 10,06 10,26 10,68 10,68 -0.9 m/s12,50 0
14 Lars Groot AV Trias Mannen 9,60 10,04 9,93 10,39 10,39 -0.6 m/s--- 384
15 Luuk Veldman AV Hylas Mannen 9,86 9,91 10,22 10,15 10,22 -1.8 m/s--- 364
16 Max Gruisinga AV Hera Mannen 10,07 10,00 10,05 10,07 -1.4 m/s--- 0
17 Chris Eykelenboom AV DOKEV A...na Mannen 9,38 9,31 9,94 10,01 10,01 -0.3 m/s10,84 339
18 Will Mok SAV Mannen 9,88 9,88 -1.2 m/s--- 323
19 Koen Kroep AV Suomi Mannen 9,79 9,20 9,49 9,49 9,79 -1.9 m/s--- 0
20 Joran van der Stoep DEM Mannen Team 2 9,32 9,15 9,30 9,48 9,48 -1.4 m/s--- 0
21 Dani Groot AV Trias Mannen 8,68 8,59 8,29 8,46 8,68 -1.5 m/s--- 0
Jeroen de Wolf AV Hylas Mannen X X NM --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Madelon Werkhoven AV Atos Vrouwen 12,70 +2.6 m/s13,16 732
2 Xiorèse Romero AV Trias Vrouwen 12,75 +2.6 m/s12,90 723
2 Sandy Lundgren AV Hera Vrouwen 12,75 +2.6 m/s12,60 723
4 Sarah Dekker AV Trias Vrouwen 12,94 +2.6 m/s12,90 0
5 Cathy Buijs Phanos Vrouwen 13,64 +1.4 m/s--- 566
6 Maritza Kroon SV Noordkop Vrouwen 13,69 +1.0 m/s--- 557
7 Mariin Murd Phanos Vrouwen 13,87 +1.4 m/s--- 0
8 Suzanne de Wit SV Noordkop Vrouwen 13,97 +1.4 m/s14,49 0
9 Tessa Schoute AV Lycurgus Vrouwen 14,16 +2.6 m/s13,50 483
10 Lee-Ann va...r Geugten AV Lycurgus Vrouwen 14,36 +2.6 m/s14,33 0
11 Anja Dudink SAV Vrouwen 14,61 +1.0 m/s--- 416
12 Karen Zwerver AKU / AV S...n Vrouwen 14,70 +1.4 m/s14,50 404
13 Daphne Broer SAV Vrouwen 14,89 +1.0 m/s--- 0
14 Erica Pou...sterhoudt AV Atos Vrouwen 15,19 +1.4 m/s14,61 0
15 Desirée Koster AV Suomi Vrouwen 15,35 +1.0 m/s--- 315
16 Jessica Sluiters AV Suomi Vrouwen 15,73 +1.0 m/s--- 0
Deborah van den Berg AKU / AV S...n Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Xiorèse Romero AV Trias Vrouwen 26,15 -0.4 m/s26,10 750
2 Pip Doesburg AV Lycurgus Vrouwen 26,34 -0.4 m/s26,50 735
3 Sandy Lundgren AV Hera Vrouwen 26,81 -0.4 m/s25,90 699
4 Ilja Koelink AV Trias Vrouwen 28,32 +0.7 m/s29,90 0
5 Maritza Kroon SV Noordkop Vrouwen 28,58 +1.9 m/s--- 572
6 Roseanne Dekker AV Suomi Vrouwen 28,91 -0.4 m/s27,99 550
7 Marijke Langendijk AV Hera Vrouwen 29,73 -0.4 m/s28,00 0
8 Jeske Walgers Phanos Vrouwen 29,84 +0.7 m/s--- 491
9 Nicole Bakker SAV Vrouwen 30,34 +1.9 m/s--- 461
10 Dion Kies DEM Vrouwen 30,61 -0.4 m/s20,91 445
11 Naomi Geurds Phanos Vrouwen 30,72 +0.7 m/s--- 0
12 Ellen van 't Schip AKU / AV S...n Vrouwen 30,90 +0.7 m/s--- 428
13 Sioe Oei AV Atos Vrouwen 31,08 +0.7 m/s--- 418
14 Yvette Roet AV Lycurgus Vrouwen 32,23 +1.9 m/s--- 0
15 Andrea Martens SV Noordkop Vrouwen 32,43 +1.9 m/s--- 0
16 Marion Dekker SAV Vrouwen 34,12 +1.9 m/s--- 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Anouk Hellingh AV Lycurgus Vrouwen 1:00,86 59,92 751
2 Isabel Hooijman AKU / AV S...n Vrouwen 1:02,97 1:02,31 689
3 Sarah Dekker AV Trias Vrouwen 1:04,03 1:01,00 660
4 Marieke Jonker AV Suomi Vrouwen 1:04,77 1:04,00 640
5 Maud Feenstra AV Hera Vrouwen 1:08,05 1:03,50 557
6 Anna Doodeman AV Hera Vrouwen 1:08,98 1:05,00 0
7 Brenda Calis AV Suomi Vrouwen 1:10,25 --- 0
8 Giulia Kühn Phanos Vrouwen 1:10,68 --- 496
9 Nicole Bakker SAV Vrouwen 1:12,11 1:07,00 464
10 Erica Pou...sterhoudt AV Atos Vrouwen 1:15,65 1:13,63 392
11 Merel van de Broek SV Noordkop Vrouwen 1:21,00 --- 294
12 Sandra Vermolen SV Noordkop Vrouwen 1:26,74 --- 0



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Hanne Hofmans AV Hera Vrouwen 2:26,58 2:30,00 710
2 Maaike Schoute AV Lycurgus Vrouwen 2:29,89 2:28,00 673
3 Isa Raadgers SV Noordkop Vrouwen 2:32,15 --- 649
4 Lenneke Stam AV Trias Vrouwen 2:37,52 2:30,00 593
5 Brenda Calis AV Suomi Vrouwen 2:43,85 --- 533
6 Marion Dekker SAV Vrouwen 3:02,46 2:47,00 379
7 Amanda Mason AV Atos Vrouwen 3:02,61 --- 378
8 Sandra Vermolen SV Noordkop Vrouwen 3:10,70 --- 0



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mariska Poel DEM Vrouwen 10:41,27 10:29,90 691
2 Isa Raadgers SV Noordkop Vrouwen 12:10,68 --- 462
3 Nora Winter AV Lycurgus Vrouwen 12:18,27 11:20,00 445
4 Tanja de Groot AV Atos Vrouwen 12:34,26 12:17,88 411
5 Lenneke Stam AV Trias Vrouwen 13:10,53 13:30,00 338
6 Jenna Zaagsma AV Suomi Vrouwen 14:35,71 --- 191
7 Sylvia Bos SAV Vrouwen 14:38,68 12:10,00 186
Hanne Hofmans AV Hera Vrouwen DQ --- 0
Tessa Beertsen SAV Vrouwen DNS 13:09,00 0
Selma Borst AV Hera Vrouwen DNS 11:20,00 0



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Marloes Laan AV Trias Vrouwen 16,50 +0.4 m/s16,00 599
2 Simone Winter AV Lycurgus Vrouwen 17,56 +0.4 m/s17,00 509
3 Deborah van den Berg AKU / AV S...n Vrouwen 17,98 +0.7 m/s--- 476
4 Suzanne de Wit SV Noordkop Vrouwen 18,36 +0.7 m/s--- 448
5 Anna Doodeman AV Hera Vrouwen 18,58 +0.4 m/s18,37 432
6 Giulia Kühn Phanos Vrouwen 18,85 +0.4 m/s--- 413
7 Lee-Ann va...r Geugten AV Lycurgus Vrouwen 19,83 +0.4 m/s20,00 0
8 Kim van Egmond AV Atos Vrouwen 20,55 +0.7 m/s--- 305
9 Loes Essen SAV Vrouwen 20,89 +0.7 m/s--- 285
10 Sioe Oei AV Atos Vrouwen 21,65 +0.7 m/s--- 0



Senioren vrouwen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Lycurgus Vrouwen (Zweedse) AV Lycurgus - Vsen 4 2:25,77 932
2 AV Trias Vrouwen (Zweedse) AV Trias - Vsen 4 2:32,70 850
3 AV Hera Vrouwen (Zweedse) AV Hera - Vsen 4 2:39,75 774
4 SV Noordkop Vrouwen (Zweedse) SV Noordkop - Vsen 4 2:45,23 720
5 AV Suomi Vrouwen (Zweedse) AV Suomi - Vsen 4 2:48,02 694
6 Phanos Vrouwen (Zweedse) Phanos - Vsen 4 2:50,20 674
7 SAV Vrouwen (Zweedse) SAV - Vsen 4 2:52,06 657
8 AC Waterland Vrouwen (Zweedse) AC Waterland - Vsen 0 DNS 0
8 AKU / AV Startbaan Vrouwen (Zweedse) - Vsen 0 DNS 0
8 AV Atos Vrouwen (Zweedse) AV Atos - Vsen 0 DNS 0
8 AV DOKEV Anna Paulowna Vrouwen (Zweedse) AV DOKEV Anna Paulowna - Vsen 0 DNS 0
8 DEM Vrouwen (Zweedse) DEM - Vsen 0 DNS 0



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Jessica Schilder AV Hera Vrouwen 40,58 42,63 42,63 44,77 781
2 Lieke van Velzen AKU / AV S...n Vrouwen 26,17 29,84 34,48 31,91 34,48 --- 633
3 Ciska Bosma SV Noordkop Vrouwen 27,18 26,87 33,29 31,22 33,29 --- 610
4 Robin Post AV Hera Vrouwen 31,13 33,11 31,78 32,53 33,11 33,00 0
5 Silke Allmann AV Atos Vrouwen 32,01 31,63 32,22 33,06 33,06 --- 606
6 Annika Klooster Phanos Vrouwen 29,25 29,25 --- 529
7 Laura Leijen AV DOKEV A...a Vrouwen 23,43 28,35 28,02 27,28 28,35 --- 510
8 Ilona Zeilmaker AV Suomi Vrouwen 26,57 25,47 25,90 26,57 --- 472
9 Carla Beertsen SAV Vrouwen 24,55 24,55 27,90 427
10 Rianne Klooster Phanos Vrouwen 24,41 24,23 24,41 --- 0
11 Melanie van der Most AV Trias Vrouwen 24,33 23,61 20,47 24,37 24,37 --- 423
12 Lotte van Gerven AV Lycurgus Vrouwen 21,33 19,40 21,39 22,10 22,10 --- 370
13 Dion Kies DEM Vrouwen 18,36 16,65 20,45 20,45 24,95 330
14 Larissa Jonker AKU / AV S...n Vrouwen 15,06 20,08 20,08 --- 0
15 Yvette Roet AV Lycurgus Vrouwen 18,86 19,53 19,53 --- 0
16 Kim van Egmond AV Atos Vrouwen 16,29 16,49 18,55 18,55 --- 0
17 Naomi Brink SV Noordkop Vrouwen 14,61 16,88 15,58 16,88 --- 0



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Jessica Schilder AV Hera Vrouwen 13,63 14,34 13,99 14,54 14,54 16,24 869
2 Lieke van Velzen AKU / AV S...n Vrouwen 10,65 10,69 10,70 10,27 10,70 --- 636
3 Ciska Bosma SV Noordkop Vrouwen 10,23 9,43 9,96 10,07 10,23 --- 605
4 Silke Allmann AV Atos Vrouwen 9,79 9,55 9,99 9,57 9,99 --- 589
5 Laura Leijen AV DOKEV A...a Vrouwen 9,50 9,93 9,82 9,96 9,96 --- 587
6 Nicole Berghouwer AV Trias Vrouwen 9,54 9,69 8,92 8,78 9,69 --- 568
7 Rosa Kuin AV Hera Vrouwen 9,61 9,30 9,19 9,61 10,94 0
8 Madelon Werkhoven AV Atos Vrouwen 9,14 9,52 8,59 9,52 --- 0
9 Ilona Zeilmaker AV Suomi Vrouwen 8,80 9,41 9,22 9,42 9,42 --- 549
10 Naomi Brink SV Noordkop Vrouwen 8,35 8,29 8,18 7,86 8,35 --- 0
11 Lotte van Gerven AV Lycurgus Vrouwen 8,07 8,04 7,96 8,19 8,19 --- 460
12 Meander Verbeek Phanos Vrouwen 7,86 8,18 7,95 8,09 8,18 --- 460
13 Melanie van der Most AV Trias Vrouwen 7,63 7,84 7,96 8,12 8,12 --- 0
14 Carla Beertsen SAV Vrouwen 7,94 7,96 8,10 8,10 8,90 454
15 Dion Kies DEM Vrouwen 7,83 6,90 6,86 7,92 7,92 8,10 440
16 Larissa Jonker AKU / AV S...n Vrouwen 7,58 7,61 7,31 7,53 7,61 --- 0
17 Jessica Sluiters AV Suomi Vrouwen 6,74 6,43 6,62 6,57 6,74 --- 0
18 Daphne Broer SAV Vrouwen 6,44 6,16 6,33 6,44 --- 0
Jaël Aalbers Phanos Vrouwen - - - - DNS --- 0



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jeske Walgers Phanos Vrouwen 1,50 --- 726
1 Tiana Nuijens SV Noordkop Vrouwen 1,50 1,50 726
1 Marloes Laan AV Trias Vrouwen 1,50 --- 726
1 Marijke Langendijk AV Hera Vrouwen 1,50 1,50 726
5 Simone Winter AV Lycurgus Vrouwen 1,40 1,55 615
5 Laura Leijen AV DOKEV A...a Vrouwen 1,40 --- 615
7 Celeste Menso AV Suomi Vrouwen 1,30 --- 484
7 Ellen van 't Schip AKU / AV S...n Vrouwen 1,30 --- 484
9 Kim van Egmond AV Atos Vrouwen 1,25 --- 417
10 Loes Essen SAV Vrouwen 1,20 --- 348



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Madelon Werkhoven AV Atos Vrouwen - 5,29 5,38 5,17 5,38 +4.4 m/s5,10 767
2 Tanja van der Plas AV Lycurgus Vrouwen 5,23 5,13 5,29 5,25 5,29 +2.5 m/s5,15 746
3 Emma van der Pal AV Trias Vrouwen - - 5,00 5,10 5,10 +2.5 m/s--- 701
4 Marloes Laan AV Trias Vrouwen 4,98 4,84 4,99 4,98 4,99 +2.6 m/s--- 0
5 Celeste Menso AV Suomi Vrouwen 4,80 4,77 4,88 - 4,88 +1.3 m/s--- 648
6 Tiana Nuijens SV Noordkop Vrouwen 4,67 4,37 4,56 4,59 4,67 +2.1 m/s5,02 596
7 Mariin Murd Phanos Vrouwen 4,50 4,64 4,53 4,61 4,64 +2.1 m/s--- 589
8 Rosa Kuin AV Hera Vrouwen 4,59 4,52 - - 4,59 +2.8 m/s4,60 576
9 Minke Bosma AV Lycurgus Vrouwen - 4,38 - - 4,38 +0.8 m/s4,90 0
10 Anja Dudink SAV Vrouwen - 4,16 4,09 - 4,16 +1.4 m/s--- 465
11 Karen Zwerver AKU / AV S...n Vrouwen - 4,12 4,14 - 4,14 +1.1 m/s--- 460
12 Andrea Martens SV Noordkop Vrouwen 4,06 - 3,94 - 4,06 +1.9 m/s--- 0
13 Naomi Geurds Phanos Vrouwen 3,70 3,88 3,83 3,92 3,92 +2.2 m/s--- 0
Mette Drenth AV Suomi Vrouwen - - - - DNS --- 0