Uitslagen Junioren B Poule 43 Wedstrijd 2 [2018]

Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Nsikak Ekpo Haag Haag Atlet...ns Team 1 10,85 +3.3 m/s11,00 842
2 Marnix van der Burg Leiden Leiden Atl...ns Team 1 11,22 +3.3 m/s11,42 752
3 Jonathan Pronk Haag Haag Atlet...ns Team 1 11,26 +3.3 m/s11,30 0
4 Justin Raijmakers U-Track U-Track Jongens 11,31 +3.3 m/s11,50 731
5 Nigel Steenwinkel ARV Ilion ARV Ilion Jongens 11,39 +3.3 m/s11,55 712
6 Kai van Gaalen HLLS Hellas Utr...t Jongens 11,51 +2.4 m/s11,85 685
7 Jochem Ribberink AV Gouda AV Gouda Jongens 11,53 +2.4 m/s11,90 681
8 Bas Meeuwenoord De Spartaan AV De Spar...n Jongens 11,59 +3.3 m/s11,64 668
9 Indy Wekker U-Track U-Track Jongens 11,66 +3.1 m/s--- 0
10 Stan Atsma HLLS Hellas Utr...t Jongens 11,82 +2.4 m/s12,12 0
11 Alexander Nijenhuis Haag Haag Atlet...ns Team 2 11,85 +2.4 m/s12,00 612
12 Rens Tasma AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 1 12,02 +5.8 m/s13,12 576
13 Pepijn Roth Leiden Leiden Atl...ns Team 1 12,07 +2.4 m/s12,31 0
14 Quinn van der Velden OSM `75 OSM `75 Jongens 12,10 +3.1 m/s--- 560
15 Jaïr Muller ARV Ilion ARV Ilion Jongens 12,32 +2.0 m/s12,48 0
16 Floris van Daal AV Sparta AV Sparta Jongens 12,45 +5.8 m/s13,10 491
17 Sander van Vliet AV `47 AV `47 Jongens 12,49 +5.8 m/s13,00 484
18 Tijs Konijn AV `47 AV `47 Jongens 12,56 +2.0 m/s12,90 0
19 Leon van der Horst OSM `75 OSM `75 Jongens 12,61 +3.1 m/s--- 0
20 Mateusz Wroblewicz Leiden Leiden Atl...ns Team 2 12,67 +2.0 m/s12,83 450
21 Mark Sijtsma Haag Haag Atlet...ns Team 2 12,73 +2.0 m/s12,60 0
22 Dinand Groen AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 2 12,74 +2.0 m/s12,84 437
23 Justin Verheul AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 2 12,75 +5.8 m/s13,60 0
24 Jacco Aalbregt Olympus `70 AV Olympus...ns Team 1 12,95 +3.1 m/s13,63 400
25 Daan Hooij VS97 Voorschote...7 Jongens 13,06 +3.1 m/s--- 381
26 Marnix Hettema De Spartaan AV De Spar...n Jongens 13,15 +2.0 m/s12,89 0
27 Yeison Mensing Olympus `70 AV Olympus...ns Team 2 13,24 +5.8 m/s12,97 350
28 Timothy Strik Olympus `70 AV Olympus...ns Team 1 13,53 +3.1 m/s13,69 0
Aion van der Lecq Leiden Leiden Atl...ns Team 2 DQ 12,47 0
Jonathan Walta AV Sparta AV Sparta Jongens DNS 13,44 0



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Stephan van der Jagt AV `47 AV `47 Jongens 51,66 52,00 733
2 Lars Adriaanse Haag Haag Atlet...ns Team 1 52,15 52,25 713
3 Ruben Koning AV Gouda AV Gouda Jongens 52,53 52,59 697
4 Marnix van der Burg Leiden Leiden Atl...ns Team 1 52,73 53,78 689
5 Bas Meeuwenoord De Spartaan AV De Spar...n Jongens 52,82 52,03 686
6 Nigel Steenwinkel ARV Ilion ARV Ilion Jongens 53,37 53,73 664
7 Ferrie Hamer Haag Haag Atlet...ns Team 1 54,16 51,99 0
8 Stan Atsma HLLS Hellas Utr...t Jongens 54,61 56,55 616
9 Daan van der Lee AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 1 55,15 54,80 596
10 Alexander Nijenhuis Haag Haag Atlet...ns Team 2 55,88 56,00 570
11 Krijn Does Leiden Leiden Atl...ns Team 1 56,04 54,00 0
12 Tijmen van Arkel AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 1 56,46 55,00 0
13 Quinn van der Velden OSM `75 OSM `75 Jongens 56,90 --- 534
14 Mateusz Wroblewicz Leiden Leiden Atl...ns Team 2 57,11 58,00 526
15 Justin Raijmakers U-Track U-Track Jongens 57,21 58,00 523
16 Rick Schreuder AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 2 57,59 58,37 510
17 Tim de Mooij Leiden Leiden Atl...ns Team 2 57,98 58,00 0
18 Daniël Vink U-Track U-Track Jongens 59,05 58,00 0
19 Nathan Diependaal De Spartaan AV De Spar...n Jongens 59,93 59,99 0
20 Tom van Buuren Olympus `70 AV Olympus...ns Team 1 1:00,13 58,92 428
21 Jasper Bertrand HLLS Hellas Utr...t Jongens 1:00,88 57,80 0
22 Matthias Danner AV `47 AV `47 Jongens 1:03,16 1:04,40 0
23 Floris van Daal AV Sparta AV Sparta Jongens 1:04,94 --- 290
24 Huseyin Reyhan AV Sparta AV Sparta Jongens 1:08,83 --- 0



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Daniël van Ginkel Leiden Leiden Atl...ns Team 1 4:19,27 4:26,57 665
2 Sander van Elk Leiden Leiden Atl...ns Team 1 4:21,39 4:20,46 0
3 Friso Lyppens Haag Haag Atlet...ns Team 1 4:21,71 4:22,00 647
4 Nelson Johnson Haag Haag Atlet...ns Team 1 4:22,23 4:25,00 0
5 Vincent Perquin Leiden Leiden Atl...ns Team 2 4:31,39 4:40,00 580
6 Tijmen van Arkel AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 1 4:31,57 4:31,49 579
7 Mark Dullaart Haag Haag Atlet...ns Team 2 4:34,36 4:30,00 561
8 Jochem van Stijn De Spartaan AV De Spar...n Jongens 4:35,12 4:33,32 556
9 Archie Hall U-Track U-Track Jongens 4:38,48 4:00,00 534
10 Jelle van der Schoot U-Track U-Track Jongens 4:39,96 4:00,00 0
11 Indigo Tjan AV Gouda AV Gouda Jongens 4:42,27 4:30,48 511
12 William Knol HLLS Hellas Utr...t Jongens 4:43,63 4:45,23 502
13 Boaz van de Schaaf Haag Haag Atlet...ns Team 2 4:44,67 4:40,00 0
14 Liam Rietbroek AV Gouda AV Gouda Jongens 4:50,02 4:30,00 0
15 Pepijn Oron HLLS Hellas Utr...t Jongens 4:58,73 4:57,88 0
16 Stef Kortekaas Olympus `70 AV Olympus...ns Team 1 4:59,96 5:02,43 408
17 Daan Kneppers ARV Ilion ARV Ilion Jongens 5:01,73 --- 399
18 Stijn Prijten OSM `75 OSM `75 Jongens 5:02,94 --- 392
19 Salle Wieringa Leiden Leiden Atl...ns Team 2 5:07,54 --- 0
20 Justin Verheul AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 2 5:12,59 5:17,97 342
21 Sander van Vliet AV `47 AV `47 Jongens 5:21,09 --- 301
22 Rens Altorf De Spartaan AV De Spar...n Jongens 5:22,68 4:58,44 0
23 Meindert Hurkmans AV `47 AV `47 Jongens 5:31,85 --- 0



Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Ferrie Hamer Haag Haag Atlet...ns Team 1 14,83 14,94 867
2 Peter de Kruyff HLLS Hellas Utr...t Jongens 15,09 15,07 839
3 Neal Ott De Spartaan AV De Spar...n Jongens 15,40 15,69 807
4 Nigel Steenwinkel ARV Ilion ARV Ilion Jongens 15,58 15,70 789
5 Coen Huizer Leiden Leiden Atl...ns Team 1 15,68 15,90 779
6 Jermo Harper ARV Ilion ARV Ilion Jongens 16,06 16,00 0
7 Jochem Ribberink AV Gouda AV Gouda Jongens 16,16 16,37 734
8 Dennis van Tilburg AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 1 16,21 15,97 729
9 Rens Tasma AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 1 16,43 17,04 0
10 Alexander Meijkamp HLLS Hellas Utr...t Jongens 16,58 17,10 0
11 Maurits Dekker Leiden Leiden Atl...ns Team 1 17,35 18,52 0
11 Jochem van Stijn De Spartaan AV De Spar...n Jongens 17,35 18,20 0
13 Dano van Calsteren Olympus `70 AV Olympus...ns Team 1 17,87 19,00 592
14 Jonathan ...eugdenhil Olympus `70 AV Olympus...ns Team 2 18,80 18,51 526
15 Merlijn va...ensbergen Haag Haag Atlet...ns Team 2 18,83 16,75 524
16 Thijs van ...r Heijden AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 2 19,51 17,50 479
17 Salle Wieringa Leiden Leiden Atl...ns Team 2 19,85 --- 458
18 Tom Hoogweg AV Sparta AV Sparta Jongens 20,64 --- 412
19 Colin Rondeel OSM `75 OSM `75 Jongens 21,10 --- 387
Sam de Paauw Haag Haag Atlet...ns Team 1 DQ 16,00 0



Jongens Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJB 4 44,39 781
2 AV De Spartaan Jongens (4x100m) AV De Spartaan - JJB 4 45,25 730
3 AV Gouda Jongens (4x100m) AV Gouda - JJB 4 45,40 722
4 AAV `36 Jongens Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJB 4 47,58 603
5 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJB 4 47,65 599
6 OSM `75 Jongens (4x100m) OSM `75 - JJB 4 49,34 514
7 AAV `36 Jongens Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJB 4 50,07 479
8 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJB 4 51,36 420
9 AV Olympus `70 Jongens Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - JJB 4 52,50 370
10 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJB 4 DQ 0
10 AV Sparta Jongens (4x100m) AV Sparta - JJB 4 DQ 0
10 Hellas Utrecht Jongens (4x100m) Hellas Utrecht - JJB 4 DQ 0
10 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJB 4 DQ 0
10 AV Olympus `70 Jongens Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - JJB 0 DNS 0
10 AV Phoenix Jongens (4x100m) AV Phoenix - JJB 0 DNS 0
10 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJB 4 DNS 0
10 U-Track Jongens (4x100m) U-Track - JJB 0 DNS 0
10 Voorschoten `97 Jongens (4x100m) Voorschoten `97 - JJB 0 DNS 0



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Dario Podda Haag Haag Atlet...ns Team 1 62,55 --- 792
2 Willem Veldpaus HLLS Hellas Utr...t Jongens 55,36 --- 703
3 Bo Herrewijnen Olympus `70 AV Olympus...ns Team 1 52,56 53,12 667
4 Gabriel Emmanuel Haag Haag Atlet...ns Team 1 51,03 --- 0
5 Bent Braker AV Gouda AV Gouda Jongens 49,59 --- 628
6 Daan van der Lee AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 1 44,68 --- 560
7 Marijn van Duijn ARV Ilion ARV Ilion Jongens 43,05 --- 536
7 Willem Olsthoorn De Spartaan AV De Spar...n Jongens 43,05 --- 536
9 Faas Ignatius AV Gouda AV Gouda Jongens 42,52 --- 0
10 Koen Guldemond AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 1 39,27 --- 0
11 Julian van Meggelen De Spartaan AV De Spar...n Jongens 38,34 --- 0
12 Sander van Elk Leiden Leiden Atl...ns Team 1 36,93 --- 444
13 Kaj van Beest AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 2 36,07 --- 431
14 Thobian van Dijk Leiden Leiden Atl...ns Team 2 35,55 --- 422
15 Peter Schrijver VS97 Voorschote...7 Jongens 30,72 --- 342
16 Thijmen Nouwens Leiden Leiden Atl...ns Team 1 30,47 --- 0
17 Enrico Jellema Haag Haag Atlet...ns Team 2 29,87 --- 328
18 Tim Blanken AV `47 AV `47 Jongens 29,43 --- 320
19 Mart Hillebrand Olympus `70 AV Olympus...ns Team 2 29,24 30,00 317
20 Alex van der Voort ARV Ilion ARV Ilion Jongens 28,89 --- 0
21 Robin Vink U-Track U-Track Jongens 27,29 --- 282
22 Jacco Aalbregt Olympus `70 AV Olympus...ns Team 1 25,61 25,63 0
23 Wietse Windhorst AV `47 AV `47 Jongens 23,28 --- 0
24 Daniël Vink U-Track U-Track Jongens 22,24 --- 0
Colin Rondeel OSM `75 OSM `75 Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ruben Rolvink Olympus `70 AV Olympus...ns Team 1 50,53 46,54 882
2 Mark van der Linden Haag Haag Atlet...ns Team 1 40,65 --- 699
3 Gabriel Emmanuel Haag Haag Atlet...ns Team 1 40,54 --- 0
4 Bo Herrewijnen Olympus `70 AV Olympus...ns Team 1 38,00 41,60 0
5 Willem Veldpaus HLLS Hellas Utr...t Jongens 30,33 --- 482
6 Tim Blanken AV `47 AV `47 Jongens 28,85 --- 448
7 Coen Huizer Leiden Leiden Atl...ns Team 1 28,62 --- 442
8 Willem Olsthoorn De Spartaan AV De Spar...n Jongens 28,52 --- 440
9 Bent Braker AV Gouda AV Gouda Jongens 27,40 --- 414
10 Sven Hazenoot De Spartaan AV De Spar...n Jongens 25,08 --- 0
11 Marijn van Duijn ARV Ilion ARV Ilion Jongens 25,06 --- 356
12 Teun Wisse Leiden Leiden Atl...ns Team 2 24,92 --- 353
13 Enrico Jellema Haag Haag Atlet...ns Team 2 24,03 --- 331
14 Thomas van der Voort ARV Ilion ARV Ilion Jongens 23,98 --- 0
15 Bart ten Bergen AV Gouda AV Gouda Jongens 23,69 --- 0
16 Robin Vink U-Track U-Track Jongens 23,58 --- 319
17 Dinand Groen AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 2 23,38 --- 314
18 Koen Guldemond AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 1 22,56 --- 292
19 Thomas Kleijweg Olympus `70 AV Olympus...ns Team 2 21,68 23,44 269
20 Stijn Prijten OSM `75 OSM `75 Jongens 20,45 --- 236
21 Daan Hooij VS97 Voorschote...7 Jongens 19,92 --- 221
22 Kamil Snellink AV Sparta AV Sparta Jongens 18,92 --- 193
23 Meindert Hurkmans AV `47 AV `47 Jongens 17,18 --- 0
24 Yeison Mensing Olympus `70 AV Olympus...ns Team 2 16,67 16,72 0
Youko van der Blom Leiden Leiden Atl...ns Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ruben Rolvink Olympus `70 AV Olympus...ns Team 1 15,01 15,01 790
2 Dario Podda Haag Haag Atlet...ns Team 1 14,78 --- 776
3 Gabriel Emmanuel Haag Haag Atlet...ns Team 1 14,17 --- 0
4 Bo Herrewijnen Olympus `70 AV Olympus...ns Team 1 13,67 12,57 0
5 Youko van der Blom Leiden Leiden Atl...ns Team 1 12,73 --- 648
6 Thomas van der Voort ARV Ilion ARV Ilion Jongens 12,37 --- 624
7 Ruben Koning AV Gouda AV Gouda Jongens 11,88 --- 592
8 Sven Hazenoot De Spartaan AV De Spar...n Jongens 11,40 --- 559
9 Ben Besamusca AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 2 10,99 --- 531
10 Stan Atsma HLLS Hellas Utr...t Jongens 10,94 --- 527
11 Enrico Jellema Haag Haag Atlet...ns Team 2 10,89 --- 524
12 Koen Guldemond AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 1 10,34 --- 485
13 Teun Wisse Leiden Leiden Atl...ns Team 2 9,83 --- 448
13 Mitchell Ket AV `47 AV `47 Jongens 9,83 --- 448
15 Thomas Kleijweg Olympus `70 AV Olympus...ns Team 2 9,79 9,08 445
16 Thobian van Dijk Leiden Leiden Atl...ns Team 2 9,57 --- 0
17 Bart ten Bergen AV Gouda AV Gouda Jongens 9,06 --- 0
18 Wietse Windhorst AV `47 AV `47 Jongens 9,05 --- 0
19 Colin Rondeel OSM `75 OSM `75 Jongens 8,95 --- 381
20 Marnix Hettema De Spartaan AV De Spar...n Jongens 8,94 --- 0
21 Kamil Snellink AV Sparta AV Sparta Jongens 8,47 --- 344
22 Alex van der Voort ARV Ilion ARV Ilion Jongens 7,59 --- 0
23 Yeison Mensing Olympus `70 AV Olympus...ns Team 2 7,39 6,83 0
Thijmen Nouwens Leiden Leiden Atl...ns Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jasper Bertrand HLLS Hellas Utr...t Jongens 1,80 --- 680
2 Kai van Gaalen HLLS Hellas Utr...t Jongens 1,80 --- 0
3 Tim den Brave AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 1 1,75 --- 634
4 Jermo Harper ARV Ilion ARV Ilion Jongens 1,75 --- 0
5 Daan Kneppers ARV Ilion ARV Ilion Jongens 1,75 --- 634
5 Ruben Rolvink Olympus `70 AV Olympus...ns Team 1 1,75 1,75 634
7 Mark van der Linden Haag Haag Atlet...ns Team 1 1,70 --- 587
8 Coen Huizer Leiden Leiden Atl...ns Team 1 1,65 --- 540
8 Wessel Steenvoorden De Spartaan AV De Spar...n Jongens 1,65 --- 540
10 Lars Adriaanse Haag Haag Atlet...ns Team 1 1,65 --- 0
11 Floris Vink AV `47 AV `47 Jongens 1,60 --- 0
12 Mitchell Ket AV `47 AV `47 Jongens 1,60 --- 492
12 Wessel van...aardingen AV Gouda AV Gouda Jongens 1,60 --- 492
14 Ben Besamusca AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 2 1,50 --- 394
15 Thijs van ...r Heijden AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 2 1,50 --- 0
16 Mart Hillebrand Olympus `70 AV Olympus...ns Team 2 1,50 1,40 394
17 Merlijn van der Lans De Spartaan AV De Spar...n Jongens 1,50 --- 0
Levi Ari Pronk Leiden Leiden Atl...ns Team 1 DNS --- 0
Thobian van Dijk Leiden Leiden Atl...ns Team 2 DNS --- 0
Jonathan Walta AV Sparta AV Sparta Jongens DNS --- 0
Dano van Calsteren Olympus `70 AV Olympus...ns Team 1 DNS 1,60 0
Favour Abu Haag Haag Atlet...ns Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Neal Ott De Spartaan AV De Spar...n Jongens 4,30 --- 884
2 Sam de Paauw Haag Haag Atlet...ns Team 1 3,80 --- 754
3 Peter de Kruyff HLLS Hellas Utr...t Jongens 3,50 --- 673
4 Merlijn va...ensbergen Haag Haag Atlet...ns Team 2 3,30 --- 616
5 Dennis van Tilburg AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 1 3,00 --- 528
6 Stach van der Zeeuw Leiden Leiden Atl...ns Team 1 2,90 --- 498
7 Dano van Calsteren Olympus `70 AV Olympus...ns Team 1 2,70 2,60 436
8 Faas Ignatius AV Gouda AV Gouda Jongens 2,30 --- 304
9 Ben Besamusca AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 2 2,10 --- 234
Kjell Haars ARV Ilion ARV Ilion Jongens NM --- 0
Jonathan ...eugdenhil Olympus `70 AV Olympus...ns Team 2 NM 2,40 0



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Jonathan Pronk Haag Haag Atlet...ns Team 1 6,60 5,87 5,65 X 6,60 +3.0 m/s--- 736
2 Indy Wekker U-Track U-Track Jongens 6,16 6,17 6,15 5,75 6,17 +1.8 m/s--- 643
3 Ferrie Hamer Haag Haag Atlet...ns Team 1 5,96 5,77 6,06 5,80 6,06 +2.9 m/s--- 0
4 Peter de Kruyff HLLS Hellas Utr...t Jongens X 5,90 6,04 6,05 6,05 +1.4 m/s--- 616
5 Jochem van Stijn De Spartaan AV De Spar...n Jongens - 4,85 5,68 5,68 +2.4 m/s--- 532
6 Jermo Harper ARV Ilion ARV Ilion Jongens 5,36 5,50 - 5,50 +0.7 m/s--- 491
7 Dennis van Tilburg AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 1 5,44 5,09 5,14 5,27 5,44 +0.8 m/s--- 477
8 Tim den Brave AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 1 5,43 4,88 5,39 - 5,43 +2.8 m/s--- 0
9 Errolson Windster Leiden Leiden Atl...ns Team 1 5,29 5,34 5,28 5,14 5,34 +0.8 m/s--- 453
10 Rajeev Mahabier OSM `75 OSM `75 Jongens 5,21 5,26 - 5,28 5,28 +1.7 m/s--- 439
11 Jaïr Muller ARV Ilion ARV Ilion Jongens 5,10 5,06 4,97 4,89 5,10 +1.9 m/s--- 0
12 Alexander Meijkamp HLLS Hellas Utr...t Jongens 4,41 5,01 5,02 5,07 5,07 +1.3 m/s--- 0
13 Liam Rietbroek AV Gouda AV Gouda Jongens 4,90 4,36 4,98 4,94 4,98 +0.2 m/s--- 366
14 Rick Schreuder AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 2 4,82 4,75 4,94 - 4,94 +1.0 m/s--- 357
15 Sven Hazenoot De Spartaan AV De Spar...n Jongens X 4,17 4,93 4,93 4,93 +1.3 m/s--- 0
16 Floris Vink AV `47 AV `47 Jongens 4,62 4,61 4,77 4,81 4,81 +1.5 m/s--- 324
17 Tom van Buuren Olympus `70 AV Olympus...ns Team 1 4,46 4,67 4,80 4,69 4,80 +2.0 m/s4,84 322
18 Aion van der Lecq Leiden Leiden Atl...ns Team 2 4,32 4,58 - 4,27 4,58 +2.5 m/s--- 266
19 Huseyin Reyhan AV Sparta AV Sparta Jongens 4,38 4,50 4,26 4,56 4,56 -0.4 m/s--- 261
20 Salle Wieringa Leiden Leiden Atl...ns Team 2 3,71 4,51 3,84 4,33 4,51 +2.1 m/s--- 0
21 Timothy Strik Olympus `70 AV Olympus...ns Team 1 4,15 4,09 4,31 4,33 4,33 +0.0 m/s4,00 0
22 Tijs Konijn AV `47 AV `47 Jongens 3,98 4,15 4,33 4,23 4,33 +1.6 m/s--- 0
23 Peter Schrijver VS97 Voorschote...7 Jongens - 4,22 - 4,30 4,30 +1.4 m/s--- 194
24 Thijs van ...r Heijden AAV `36 AAV `36 Jo...ns Team 2 3,94 4,05 4,03 4,14 4,14 +0.1 m/s--- 0
Favour Abu Haag Haag Atlet...ns Team 2 X X X X NM --- 0
Levi Ari Pronk Leiden Leiden Atl...ns Team 1 - - - - DNS --- 0
Jonathan Walta AV Sparta AV Sparta Jongens - - - - DNS --- 0



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Simi Pater U-Track U-Track Meisjes 12,39 +4.3 m/s12,64 793
2 Grace - Ann Pronk Haag Haag Atlet...es Team 1 12,48 +4.3 m/s12,75 775
3 Jonne van ...r Giessen AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 12,68 +4.3 m/s12,94 736
4 Alysee Lester ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 12,73 +4.3 m/s12,90 726
5 Hedda van Dort Haag Haag Atlet...es Team 1 12,89 +4.3 m/s13,00 0
6 Marieke Moonen De Spartaan AV De Spar...es Team 1 12,96 +4.3 m/s13,11 684
7 Nimah Lommerse De Spartaan AV De Spar...es Team 1 12,99 +0.5 m/s13,12 0
8 Coos Veldpaus HLLS Hellas Utr...t Meisjes 13,03 +0.5 m/s13,38 671
9 Morgann de Jong ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 13,15 +4.3 m/s13,45 0
10 Isis Tinneveld Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 13,35 +0.5 m/s13,28 615
11 Keïta Wielzen Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 13,40 +4.3 m/s14,00 0
12 Cheferney Bobson Leiden Leiden Atl...es Team 1 13,46 +0.5 m/s13,16 596
13 Estela Kazatzidis Leiden Leiden Atl...es Team 1 13,49 +4.3 m/s13,60 0
14 Sacha Goedhart AV Gouda AV Gouda Meisjes 13,55 +4.3 m/s13,50 581
15 Laura Schnell HLLS Hellas Utr...t Meisjes 13,71 +0.5 m/s13,43 0
16 Roxy Ramars De Spartaan AV De Spar...es Team 2 13,72 -0.2 m/s14,01 553
17 Jennifer Hotie U-Track U-Track Meisjes 13,92 +2.1 m/s--- 0
18 Maud Hoogeveen Leiden Leiden Atl...es Team 2 14,06 -0.2 m/s14,50 499
19 Matilde Sheraldo Haag Haag Atlet...es Team 2 14,11 +2.1 m/s--- 491
20 Ellen Hettinga AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 14,22 -0.2 m/s14,00 0
20 Tess Veefkind Leiden Leiden Atl...es Team 2 14,22 -0.2 m/s14,50 0
22 Vanysha Martina Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 14,23 -0.2 m/s14,40 472
23 Felicia Vogeland Haag Haag Atlet...es Team 2 14,42 +2.1 m/s--- 0
24 Kim Roeling Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 14,90 +2.1 m/s14,74 0
25 Kaja van Zaanen De Spartaan AV De Spar...es Team 2 15,47 +2.1 m/s15,50 0



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Zoë Sedney ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 55,39 55,62 932
2 Zayley Holle Haag Haag Atlet...es Team 1 1:00,61 59,40 758
3 Isis Hordijk HLLS Hellas Utr...t Meisjes 1:01,64 1:04,99 727
4 Hannah Olsthoorn De Spartaan AV De Spar...es Team 1 1:01,70 1:03,50 726
5 Fabienne Buijs AV Gouda AV Gouda Meisjes 1:01,83 1:03,00 722
6 Marieke Moonen De Spartaan AV De Spar...es Team 1 1:02,14 1:04,50 0
7 Esther Lievers Leiden Leiden Atl...es Team 1 1:02,43 1:01,85 705
8 Jonne van ...r Giessen AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 1:04,52 1:00,18 647
9 Femke Daan De Spartaan AV De Spar...es Team 2 1:06,11 1:06,37 605
10 Marijke va...den Broek HLLS Hellas Utr...t Meisjes 1:06,23 1:04,98 0
11 Anna Lusthof Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 1:06,40 1:10,68 598
12 Anyk Warmerdam U-Track U-Track Meisjes 1:06,56 --- 593
13 Sietske Verkade AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 1:07,49 1:04,00 0
14 Isabel van Steenwijk AV Gouda AV Gouda Meisjes 1:07,69 1:10,00 0
15 Sofie de Bruijn Haag Haag Atlet...es Team 2 1:07,79 1:05,00 563
16 Donna Aalbregt Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 1:08,82 1:12,00 538
17 Tamara Zimmerman Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 1:10,38 1:16,00 0
18 Jacomijn Prins Leiden Leiden Atl...es Team 1 1:10,72 1:05,00 0
19 Isa van der Meer Leiden Leiden Atl...es Team 2 1:11,06 1:12,00 487
20 Babet Boer Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 1:17,51 1:15,00 0
21 Kaja van Zaanen De Spartaan AV De Spar...es Team 2 1:21,16 1:15,00 0
Sterre de Rooij ARV Ilion ARV Ilion Meisjes DNS 58,53 0
Esther van der Pijl Haag Haag Atlet...es Team 1 DNS 1:02,00 0
Jennifer Hotie U-Track U-Track Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Amina Maatoug Leiden Leiden Atl...es Team 1 4:47,79 4:36,47 755
2 Rosa Ellens Haag Haag Atlet...es Team 1 4:53,18 4:45,00 719
3 Bobet Kloosterman Leiden Leiden Atl...es Team 1 4:54,48 5:08,30 0
4 Isa Leen Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 4:57,23 4:53,59 693
5 Fabienne Buijs AV Gouda AV Gouda Meisjes 4:58,52 5:00,00 685
6 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan AV De Spar...es Team 1 5:01,93 4:58,54 664
7 Anne Geytenbeek U-Track U-Track Meisjes 5:13,65 4:59,00 595
8 Isa van der Valk ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 5:14,06 5:12,00 593
9 Phebe Goedhart De Spartaan AV De Spar...es Team 2 5:14,17 5:16,60 592
10 Ilse van der Marel AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 5:14,79 5:24,34 589
11 Suus Altorf De Spartaan AV De Spar...es Team 1 5:14,89 5:13,54 0
12 Jessy Heemskerk Leiden Leiden Atl...es Team 2 5:20,96 --- 555
13 Ronja Lange Haag Haag Atlet...es Team 2 5:23,70 5:25,00 540
14 Jildou Guest Haag Haag Atlet...es Team 1 5:24,08 5:25,00 0
15 Sophia de ...y Fortman Haag Haag Atlet...es Team 2 5:25,89 5:30,00 0
16 Maureen van Solinge U-Track U-Track Meisjes 5:38,44 --- 0
17 Maaike van der Hulst ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 5:39,71 5:25,00 0
18 Marloes Bosman HLLS Hellas Utr...t Meisjes 5:51,81 6:01,08 403
19 Annemijn Warmerdam De Spartaan AV De Spar...es Team 2 6:03,17 5:59,99 0
20 Sterre de Vries HLLS Hellas Utr...t Meisjes 6:22,16 5:53,75 0



Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Zoë Sedney ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 13,33 +2.1 m/s13,34 955
2 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 14,43 +2.1 m/s14,42 814
3 Yara Linnekamp HLLS Hellas Utr...t Meisjes 14,44 +2.1 m/s14,48 813
4 Lara Owobowale De Spartaan AV De Spar...es Team 1 15,16 +2.1 m/s15,30 731
5 Nimah Lommerse De Spartaan AV De Spar...es Team 1 15,19 +2.9 m/s16,11 0
6 Kellynsia Leerdam U-Track U-Track Meisjes 15,58 +2.1 m/s15,28 688
7 Estela Kazatzidis Leiden Leiden Atl...es Team 1 16,24 +2.9 m/s17,20 623
8 Jutte Vijverberg Leiden Leiden Atl...es Team 1 16,57 +2.1 m/s17,20 0
9 Tirza Meijer AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 16,58 +2.9 m/s17,00 0
10 Yu Bo Lin ...der Nagel Leiden Leiden Atl...es Team 2 16,73 +3.6 m/s--- 579
11 Isabel van Steenwijk AV Gouda AV Gouda Meisjes 17,47 +2.9 m/s17,00 516
12 Ingrid Vollebregt Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 17,48 +3.6 m/s18,66 515
13 Marijn Kamerbeek U-Track U-Track Meisjes 17,84 +3.6 m/s--- 0
14 Mandy Duinkerken De Spartaan AV De Spar...es Team 2 17,85 +3.6 m/s18,95 486
14 Hedda van Dort Haag Haag Atlet...es Team 1 17,85 +2.1 m/s17,50 486
16 Bente Valk Haag Haag Atlet...es Team 1 17,99 +2.1 m/s18,00 0
17 Mayra Smith ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 18,60 +2.1 m/s18,32 0
18 Sofie de Bruijn Haag Haag Atlet...es Team 2 20,01 +3.6 m/s20,30 337
Phebe Goedhart De Spartaan AV De Spar...es Team 2 DQ 18,25 0



Meisjes Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - MJB 4 48,86 825
2 AV De Spartaan Meisjes Team 1 (4x100m) AV De Spartaan - MJB 4 50,85 727
3 Hellas Utrecht Meisjes (4x100m) Hellas Utrecht - MJB 4 51,12 715
4 ARV Ilion Meisjes (4x100m) ARV Ilion - MJB 4 52,46 654
5 U-Track Meisjes (4x100m) U-Track - MJB 4 52,47 653
6 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - MJB 4 52,66 645
7 AAV `36 Meisjes Team 1 (4x100m) AAV `36 - MJB 4 53,46 610
8 AV Gouda Meisjes (4x100m) AV Gouda - MJB 4 53,98 588
9 AV De Spartaan Meisjes Team 2 (4x100m) AV De Spartaan - MJB 4 54,24 577
10 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 4 54,48 567
11 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - MJB 4 56,59 483
12 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 4 57,18 461
13 AAV `36 Meisjes Team 2 (4x100m) AAV `36 - MJB 0 DNS 0
13 AV Phoenix Meisjes (4x100m) AV Phoenix - MJB 0 DNS 0
13 AV Sparta Meisjes (4x100m) AV Sparta - MJB 0 DNS 0
13 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - MJB 4 DNS 0



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Lara Owobowale De Spartaan AV De Spar...es Team 1 40,33 --- 771
2 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 38,08 --- 736
3 Sietske Verkade AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 34,90 --- 684
4 Hieke Böhm De Spartaan AV De Spar...es Team 1 34,62 --- 0
5 Laura Sijben Haag Haag Atlet...es Team 1 32,16 --- 637
6 Shana van Vuuren De Spartaan AV De Spar...es Team 2 31,35 --- 623
7 Loïs Steenbeek Leiden Leiden Atl...es Team 1 31,24 --- 621
8 Jacomijn Prins Leiden Leiden Atl...es Team 1 30,89 --- 0
9 Chantal Kruit AV Gouda AV Gouda Meisjes 30,04 30,00 599
10 Tirza Meijer AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 29,90 --- 0
11 Dieuwertje Janssen AV Gouda AV Gouda Meisjes 28,57 32,00 0
12 Sterre de Vries HLLS Hellas Utr...t Meisjes 27,45 --- 552
13 Airissa Vermond Leiden Leiden Atl...es Team 2 27,31 --- 549
14 Fenna van Ruijven Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 26,01 26,16 524
15 Maud Hoogeveen Leiden Leiden Atl...es Team 2 25,89 --- 0
16 Lizelotte Bouvy Haag Haag Atlet...es Team 1 25,83 --- 0
17 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan AV De Spar...es Team 2 25,14 --- 0
18 Kira van den Ham HLLS Hellas Utr...t Meisjes 24,49 --- 0
19 Anyk Warmerdam U-Track U-Track Meisjes 23,13 --- 467
20 Tessa Molenaar Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 22,80 24,67 460
21 Kim Wiegand ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 20,88 --- 0
22 Babet Boer Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 18,56 15,09 0
Ileen Ridder Haag Haag Atlet...es Team 2 DNS --- 0
Mara Drieman U-Track U-Track Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Quincy Heemskerk AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 30,08 --- 546
2 Babet Roeling ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 29,60 --- 536
3 Ilse van der Marel AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 29,12 --- 0
4 Lara Owobowale De Spartaan AV De Spar...es Team 1 29,11 --- 526
5 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atl...es Team 1 28,53 --- 514
6 Lisanne Boot HLLS Hellas Utr...t Meisjes 24,73 --- 431
7 Shana van Vuuren De Spartaan AV De Spar...es Team 2 24,48 --- 425
8 Madelief Nouwens Leiden Leiden Atl...es Team 1 24,46 --- 0
9 Hieke Böhm De Spartaan AV De Spar...es Team 1 24,08 --- 0
10 Fenna van Ruijven Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 23,69 21,73 407
11 Kim Wiegand ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 23,56 --- 0
12 Sandy de Does Haag Haag Atlet...es Team 1 22,86 --- 388
13 Roos Verdegaal HLLS Hellas Utr...t Meisjes 22,44 --- 0
14 Dieuwertje Janssen AV Gouda AV Gouda Meisjes 21,38 25,00 352
15 Annemijn Warmerdam De Spartaan AV De Spar...es Team 2 20,69 --- 0
15 Mieke van de Pasch AV Gouda AV Gouda Meisjes 20,69 22,00 0
17 Bianca van den Burgh Leiden Leiden Atl...es Team 2 20,62 --- 334
18 Tessa Molenaar Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 19,49 19,20 305
19 Tess Veefkind Leiden Leiden Atl...es Team 2 16,11 --- 0
20 Sterre Bal Haag Haag Atlet...es Team 1 10,93 --- 0
Felicia Vogeland Haag Haag Atlet...es Team 2 DNS --- 0
Mara Drieman U-Track U-Track Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Eveline de Jong De Spartaan AV De Spar...es Team 1 11,92 --- 714
2 Alysee Lester ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 11,79 --- 706
3 Sietske Verkade AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 11,09 --- 662
3 Kira van den Ham HLLS Hellas Utr...t Meisjes 11,09 --- 662
5 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atl...es Team 1 11,05 --- 659
6 Shana van Vuuren De Spartaan AV De Spar...es Team 2 10,78 --- 641
7 Mieke van de Pasch AV Gouda AV Gouda Meisjes 10,15 10,00 600
8 Lizelotte Bouvy Haag Haag Atlet...es Team 1 10,01 --- 590
9 Airissa Vermond Leiden Leiden Atl...es Team 2 9,75 --- 572
10 Sterre Bal Haag Haag Atlet...es Team 1 9,75 --- 0
11 Fenna van Ruijven Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 9,64 9,39 565
12 Mila Wacht AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 9,46 --- 0
13 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan AV De Spar...es Team 2 9,43 --- 0
14 Dieuwertje Janssen AV Gouda AV Gouda Meisjes 9,40 9,50 0
15 Shannon Kamga Haag Haag Atlet...es Team 2 9,38 --- 547
16 Tessa Molenaar Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 9,31 9,54 542
17 Roos Verdegaal HLLS Hellas Utr...t Meisjes 9,13 --- 0
18 Madelief Nouwens Leiden Leiden Atl...es Team 1 8,96 --- 0
19 Aisha Osman-Dualeh De Spartaan AV De Spar...es Team 1 8,66 --- 0
20 Bianca van den Burgh Leiden Leiden Atl...es Team 2 6,90 --- 0
Arja Pouwels ARV Ilion ARV Ilion Meisjes DNS --- 0
Mara Drieman U-Track U-Track Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Sterre de Rooij ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 1,65 --- 883
2 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 1,60 --- 832
3 Franka Pouwels ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 1,55 --- 0
4 Marijke va...den Broek HLLS Hellas Utr...t Meisjes 1,55 --- 779
5 Myrthe Steenbeek Leiden Leiden Atl...es Team 1 1,50 --- 726
5 Anyk Warmerdam U-Track U-Track Meisjes 1,50 1,50 726
7 Ellen Hettinga AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 1,45 --- 0
8 Babet Boer Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 1,45 1,40 672
8 Rachel van der Veek De Spartaan AV De Spar...es Team 1 1,45 --- 672
8 Sterre Bal Haag Haag Atlet...es Team 1 1,45 --- 672
8 Pien van Berk AV Gouda AV Gouda Meisjes 1,45 1,50 672
12 Chantal Kruit AV Gouda AV Gouda Meisjes 1,45 1,55 0
13 Jutte Vijverberg Leiden Leiden Atl...es Team 1 1,40 --- 0
14 Isa van der Meer Leiden Leiden Atl...es Team 2 1,40 --- 615
15 Ingrid Vollebregt Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 1,40 1,40 0
15 Aisha Osman-Dualeh De Spartaan AV De Spar...es Team 1 1,40 --- 0
17 Jelka Böhm De Spartaan AV De Spar...es Team 2 1,40 --- 615
18 Maureen van Solinge U-Track U-Track Meisjes 1,40 1,45 0
19 Femke Daan De Spartaan AV De Spar...es Team 2 1,35 --- 0
20 Strea Ajise Haag Haag Atlet...es Team 1 1,30 --- 0
21 Ellemijn Blok Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 1,25 1,32 0
22 Tamara Zimmerman Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 1,25 1,30 417
Ileen Ridder Haag Haag Atlet...es Team 2 DNS --- 0
Roos Verdegaal HLLS Hellas Utr...t Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Yara Linnekamp HLLS Hellas Utr...t Meisjes 5,34 X 5,56 5,35 5,56 +1.9 m/s--- 808
2 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 5,32 5,42 5,29 5,35 5,42 +0.0 m/s--- 776
3 Kellynsia Leerdam U-Track U-Track Meisjes 4,92 5,28 5,18 5,05 5,28 +0.0 m/s--- 743
4 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 5,04 5,17 5,23 5,13 5,23 +1.4 m/s--- 732
5 Isis Tinneveld Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 X 4,69 4,84 X 4,84 +3.6 m/s4,74 638
6 Eveline de Jong De Spartaan AV De Spar...es Team 1 4,29 4,51 4,84 X 4,84 +0.0 m/s--- 638
7 Quincy Heemskerk AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 4,80 4,81 4,55 4,83 4,83 +1.9 m/s--- 0
8 Rachel van der Veek De Spartaan AV De Spar...es Team 1 3,85 4,09 4,70 4,65 4,70 +1.9 m/s--- 0
9 Morgann de Jong ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 4,58 4,70 4,61 4,32 4,70 +1.2 m/s--- 0
10 Anne de Jong Leiden Leiden Atl...es Team 1 4,63 4,57 4,29 X 4,63 +1.5 m/s--- 586
11 Sacha Goedhart AV Gouda AV Gouda Meisjes 4,36 4,60 4,51 4,23 4,60 +1.5 m/s4,60 579
12 Mandy Duinkerken De Spartaan AV De Spar...es Team 2 4,21 4,59 X 4,13 4,59 +1.4 m/s--- 576
13 Bente Valk Haag Haag Atlet...es Team 1 4,56 4,38 4,24 4,28 4,56 +1.0 m/s--- 568
14 Quinty Verdoodt Leiden Leiden Atl...es Team 1 4,56 X 4,17 X 4,56 +1.5 m/s--- 0
15 Laura Schnell HLLS Hellas Utr...t Meisjes 4,51 4,40 4,54 4,38 4,54 +2.3 m/s--- 0
16 Roxy Ramars De Spartaan AV De Spar...es Team 2 4,25 4,37 4,10 4,15 4,37 +0.8 m/s--- 0
17 Ellemijn Blok Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 3,90 3,93 4,27 4,04 4,27 +1.3 m/s4,11 494
18 Mieke van de Pasch AV Gouda AV Gouda Meisjes 3,39 3,71 3,84 4,08 4,08 +1.9 m/s4,20 0
19 Yu Bo Lin ...der Nagel Leiden Leiden Atl...es Team 2 3,82 3,85 3,89 3,77 3,89 +1.8 m/s--- 393
20 Matilde Sheraldo Haag Haag Atlet...es Team 2 3,65 3,22 3,39 3,42 3,65 +1.9 m/s--- 326
21 Kim Roeling Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 3,43 3,36 3,53 3,35 3,53 +1.3 m/s3,59 0
Keïta Wielzen Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 - - - - DNS 4,49 0
Grace - Ann Pronk Haag Haag Atlet...es Team 1 - - - - DNS --- 0