Competitiestand Meisjes Junioren B
# Team Leden Punten
1 ARV Ilion Meisjes ARV Ilion - MJB
Begeleider: Emiel Koolstra
Jurylid: John Pouwels
12 7453
2 AAV `36 Meisjes Team 1 AAV `36 - MJB
Begeleider: Ton Verkade
8 6896
3 AV De Spartaan Meisjes Team 1 AV De Spartaan - MJB
Begeleider: John van der Zwet
Jurylid: nvt (thuiswedstrijd)
10 6853
4 Hellas Utrecht Meisjes Hellas Utrecht - MJB
Begeleider: Ronald van Weele
Jurylid: Barbara Linnekamp (hoog MB)
10 6561
5 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 Leiden Atletiek - MJB
Begeleider: Marc de Haan
Jurylid: Leiden Atletiek
13 6430
6 Haag Atletiek Meisjes Team 1 Haag Atletiek - MJB
Begeleider: Mattie Dekkers
Jurylid: Hans Masschaupt
13 6418
7 AV Gouda Meisjes AV Gouda - MJB
Begeleider: Frank van Leeuwen
Jurylid: Frank van Leeuwen
8 5894
8 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 AV Olympus `70 - MJB
Begeleider: Patrick van Dop
Jurylid: Etienne Rolvink, voorkeur kogel
7 5794
9 AV De Spartaan Meisjes Team 2 AV De Spartaan - MJB
Begeleider: John van der Zwet
Jurylid: nvt (thuiswedstrijd)
9 5693
10 U-Track Meisjes U-Track - MJB
Begeleider: Juul Acton
Jurylid: Elly Thomas
9 5258
11 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 Leiden Atletiek - MJB
Begeleider: Marc de Haan
Jurylid: Leiden Atletiek
7 5066
12 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 AV Olympus `70 - MJB
Begeleider: Patrick van Dop
Jurylid: Etienne Rolvink, voorkeur kogel
6 3689
13 Haag Atletiek Meisjes Team 2 Haag Atletiek - MJB
Begeleider: Mattie Dekkers
Jurylid: Hans Masschaupt
7 2804
14 AAV `36 Meisjes Team 2 AAV `36 - MJB 0 0
14 AV Phoenix Meisjes AV Phoenix - MJB 0 0
14 AV Sparta Meisjes AV Sparta - MJB 0 0

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Simi Pater U-Track U-Track Meisjes 12,39 +4.3 m/s12,64 793
2 Grace - Ann Pronk Haag Haag Atlet...es Team 1 12,48 +4.3 m/s12,75 775
3 Jonne van ...r Giessen AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 12,68 +4.3 m/s12,94 736
4 Alysee Lester ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 12,73 +4.3 m/s12,90 726
5 Hedda van Dort Haag Haag Atlet...es Team 1 12,89 +4.3 m/s13,00 0
6 Marieke Moonen De Spartaan AV De Spar...es Team 1 12,96 +4.3 m/s13,11 684
7 Nimah Lommerse De Spartaan AV De Spar...es Team 1 12,99 +0.5 m/s13,12 0
8 Coos Veldpaus HLLS Hellas Utr...t Meisjes 13,03 +0.5 m/s13,38 671
9 Morgann de Jong ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 13,15 +4.3 m/s13,45 0
10 Isis Tinneveld Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 13,35 +0.5 m/s13,28 615
11 Keïta Wielzen Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 13,40 +4.3 m/s14,00 0
12 Cheferney Bobson Leiden Leiden Atl...es Team 1 13,46 +0.5 m/s13,16 596
13 Estela Kazatzidis Leiden Leiden Atl...es Team 1 13,49 +4.3 m/s13,60 0
14 Sacha Goedhart AV Gouda AV Gouda Meisjes 13,55 +4.3 m/s13,50 581
15 Laura Schnell HLLS Hellas Utr...t Meisjes 13,71 +0.5 m/s13,43 0
16 Roxy Ramars De Spartaan AV De Spar...es Team 2 13,72 -0.2 m/s14,01 553
17 Jennifer Hotie U-Track U-Track Meisjes 13,92 +2.1 m/s--- 0
18 Maud Hoogeveen Leiden Leiden Atl...es Team 2 14,06 -0.2 m/s14,50 499
19 Matilde Sheraldo Haag Haag Atlet...es Team 2 14,11 +2.1 m/s--- 491
20 Ellen Hettinga AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 14,22 -0.2 m/s14,00 0
20 Tess Veefkind Leiden Leiden Atl...es Team 2 14,22 -0.2 m/s14,50 0
22 Vanysha Martina Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 14,23 -0.2 m/s14,40 472
23 Felicia Vogeland Haag Haag Atlet...es Team 2 14,42 +2.1 m/s--- 0
24 Kim Roeling Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 14,90 +2.1 m/s14,74 0
25 Kaja van Zaanen De Spartaan AV De Spar...es Team 2 15,47 +2.1 m/s15,50 0

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Zoë Sedney ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 55,39 55,62 932
2 Zayley Holle Haag Haag Atlet...es Team 1 1:00,61 59,40 758
3 Isis Hordijk HLLS Hellas Utr...t Meisjes 1:01,64 1:04,99 727
4 Hannah Olsthoorn De Spartaan AV De Spar...es Team 1 1:01,70 1:03,50 726
5 Fabienne Buijs AV Gouda AV Gouda Meisjes 1:01,83 1:03,00 722
6 Marieke Moonen De Spartaan AV De Spar...es Team 1 1:02,14 1:04,50 0
7 Esther Lievers Leiden Leiden Atl...es Team 1 1:02,43 1:01,85 705
8 Jonne van ...r Giessen AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 1:04,52 1:00,18 647
9 Femke Daan De Spartaan AV De Spar...es Team 2 1:06,11 1:06,37 605
10 Marijke va...den Broek HLLS Hellas Utr...t Meisjes 1:06,23 1:04,98 0
11 Anna Lusthof Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 1:06,40 1:10,68 598
12 Anyk Warmerdam U-Track U-Track Meisjes 1:06,56 --- 593
13 Sietske Verkade AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 1:07,49 1:04,00 0
14 Isabel van Steenwijk AV Gouda AV Gouda Meisjes 1:07,69 1:10,00 0
15 Sofie de Bruijn Haag Haag Atlet...es Team 2 1:07,79 1:05,00 563
16 Donna Aalbregt Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 1:08,82 1:12,00 538
17 Tamara Zimmerman Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 1:10,38 1:16,00 0
18 Jacomijn Prins Leiden Leiden Atl...es Team 1 1:10,72 1:05,00 0
19 Isa van der Meer Leiden Leiden Atl...es Team 2 1:11,06 1:12,00 487
20 Babet Boer Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 1:17,51 1:15,00 0
21 Kaja van Zaanen De Spartaan AV De Spar...es Team 2 1:21,16 1:15,00 0
Sterre de Rooij ARV Ilion ARV Ilion Meisjes DNS 58,53 0
Esther van der Pijl Haag Haag Atlet...es Team 1 DNS 1:02,00 0
Jennifer Hotie U-Track U-Track Meisjes DNS --- 0

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior B

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Amina Maatoug Leiden Leiden Atl...es Team 1 4:47,79 4:36,47 755
2 Rosa Ellens Haag Haag Atlet...es Team 1 4:53,18 4:45,00 719
3 Bobet Kloosterman Leiden Leiden Atl...es Team 1 4:54,48 5:08,30 0
4 Isa Leen Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 4:57,23 4:53,59 693
5 Fabienne Buijs AV Gouda AV Gouda Meisjes 4:58,52 5:00,00 685
6 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan AV De Spar...es Team 1 5:01,93 4:58,54 664
7 Anne Geytenbeek U-Track U-Track Meisjes 5:13,65 4:59,00 595
8 Isa van der Valk ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 5:14,06 5:12,00 593
9 Phebe Goedhart De Spartaan AV De Spar...es Team 2 5:14,17 5:16,60 592
10 Ilse van der Marel AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 5:14,79 5:24,34 589
11 Suus Altorf De Spartaan AV De Spar...es Team 1 5:14,89 5:13,54 0
12 Jessy Heemskerk Leiden Leiden Atl...es Team 2 5:20,96 --- 555
13 Ronja Lange Haag Haag Atlet...es Team 2 5:23,70 5:25,00 540
14 Jildou Guest Haag Haag Atlet...es Team 1 5:24,08 5:25,00 0
15 Sophia de ...y Fortman Haag Haag Atlet...es Team 2 5:25,89 5:30,00 0
16 Maureen van Solinge U-Track U-Track Meisjes 5:38,44 --- 0
17 Maaike van der Hulst ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 5:39,71 5:25,00 0
18 Marloes Bosman HLLS Hellas Utr...t Meisjes 5:51,81 6:01,08 403
19 Annemijn Warmerdam De Spartaan AV De Spar...es Team 2 6:03,17 5:59,99 0
20 Sterre de Vries HLLS Hellas Utr...t Meisjes 6:22,16 5:53,75 0

Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Zoë Sedney ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 13,33 +2.1 m/s13,34 955
2 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 14,43 +2.1 m/s14,42 814
3 Yara Linnekamp HLLS Hellas Utr...t Meisjes 14,44 +2.1 m/s14,48 813
4 Lara Owobowale De Spartaan AV De Spar...es Team 1 15,16 +2.1 m/s15,30 731
5 Nimah Lommerse De Spartaan AV De Spar...es Team 1 15,19 +2.9 m/s16,11 0
6 Kellynsia Leerdam U-Track U-Track Meisjes 15,58 +2.1 m/s15,28 688
7 Estela Kazatzidis Leiden Leiden Atl...es Team 1 16,24 +2.9 m/s17,20 623
8 Jutte Vijverberg Leiden Leiden Atl...es Team 1 16,57 +2.1 m/s17,20 0
9 Tirza Meijer AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 16,58 +2.9 m/s17,00 0
10 Yu Bo Lin ...der Nagel Leiden Leiden Atl...es Team 2 16,73 +3.6 m/s--- 579
11 Isabel van Steenwijk AV Gouda AV Gouda Meisjes 17,47 +2.9 m/s17,00 516
12 Ingrid Vollebregt Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 17,48 +3.6 m/s18,66 515
13 Marijn Kamerbeek U-Track U-Track Meisjes 17,84 +3.6 m/s--- 0
14 Mandy Duinkerken De Spartaan AV De Spar...es Team 2 17,85 +3.6 m/s18,95 486
14 Hedda van Dort Haag Haag Atlet...es Team 1 17,85 +2.1 m/s17,50 486
16 Bente Valk Haag Haag Atlet...es Team 1 17,99 +2.1 m/s18,00 0
17 Mayra Smith ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 18,60 +2.1 m/s18,32 0
18 Sofie de Bruijn Haag Haag Atlet...es Team 2 20,01 +3.6 m/s20,30 337
Phebe Goedhart De Spartaan AV De Spar...es Team 2 DQ 18,25 0

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Lara Owobowale De Spartaan AV De Spar...es Team 1 40,33 --- 771
2 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 38,08 --- 736
3 Sietske Verkade AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 34,90 --- 684
4 Hieke Böhm De Spartaan AV De Spar...es Team 1 34,62 --- 0
5 Laura Sijben Haag Haag Atlet...es Team 1 32,16 --- 637
6 Shana van Vuuren De Spartaan AV De Spar...es Team 2 31,35 --- 623
7 Loïs Steenbeek Leiden Leiden Atl...es Team 1 31,24 --- 621
8 Jacomijn Prins Leiden Leiden Atl...es Team 1 30,89 --- 0
9 Chantal Kruit AV Gouda AV Gouda Meisjes 30,04 30,00 599
10 Tirza Meijer AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 29,90 --- 0
11 Dieuwertje Janssen AV Gouda AV Gouda Meisjes 28,57 32,00 0
12 Sterre de Vries HLLS Hellas Utr...t Meisjes 27,45 --- 552
13 Airissa Vermond Leiden Leiden Atl...es Team 2 27,31 --- 549
14 Fenna van Ruijven Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 26,01 26,16 524
15 Maud Hoogeveen Leiden Leiden Atl...es Team 2 25,89 --- 0
16 Lizelotte Bouvy Haag Haag Atlet...es Team 1 25,83 --- 0
17 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan AV De Spar...es Team 2 25,14 --- 0
18 Kira van den Ham HLLS Hellas Utr...t Meisjes 24,49 --- 0
19 Anyk Warmerdam U-Track U-Track Meisjes 23,13 --- 467
20 Tessa Molenaar Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 22,80 24,67 460
21 Kim Wiegand ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 20,88 --- 0
22 Babet Boer Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 18,56 15,09 0
Ileen Ridder Haag Haag Atlet...es Team 2 DNS --- 0
Mara Drieman U-Track U-Track Meisjes DNS --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Quincy Heemskerk AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 30,08 --- 546
2 Babet Roeling ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 29,60 --- 536
3 Ilse van der Marel AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 29,12 --- 0
4 Lara Owobowale De Spartaan AV De Spar...es Team 1 29,11 --- 526
5 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atl...es Team 1 28,53 --- 514
6 Lisanne Boot HLLS Hellas Utr...t Meisjes 24,73 --- 431
7 Shana van Vuuren De Spartaan AV De Spar...es Team 2 24,48 --- 425
8 Madelief Nouwens Leiden Leiden Atl...es Team 1 24,46 --- 0
9 Hieke Böhm De Spartaan AV De Spar...es Team 1 24,08 --- 0
10 Fenna van Ruijven Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 23,69 21,73 407
11 Kim Wiegand ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 23,56 --- 0
12 Sandy de Does Haag Haag Atlet...es Team 1 22,86 --- 388
13 Roos Verdegaal HLLS Hellas Utr...t Meisjes 22,44 --- 0
14 Dieuwertje Janssen AV Gouda AV Gouda Meisjes 21,38 25,00 352
15 Annemijn Warmerdam De Spartaan AV De Spar...es Team 2 20,69 --- 0
15 Mieke van de Pasch AV Gouda AV Gouda Meisjes 20,69 22,00 0
17 Bianca van den Burgh Leiden Leiden Atl...es Team 2 20,62 --- 334
18 Tessa Molenaar Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 19,49 19,20 305
19 Tess Veefkind Leiden Leiden Atl...es Team 2 16,11 --- 0
20 Sterre Bal Haag Haag Atlet...es Team 1 10,93 --- 0
Felicia Vogeland Haag Haag Atlet...es Team 2 DNS --- 0
Mara Drieman U-Track U-Track Meisjes DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Eveline de Jong De Spartaan AV De Spar...es Team 1 11,92 --- 714
2 Alysee Lester ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 11,79 --- 706
3 Sietske Verkade AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 11,09 --- 662
3 Kira van den Ham HLLS Hellas Utr...t Meisjes 11,09 --- 662
5 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atl...es Team 1 11,05 --- 659
6 Shana van Vuuren De Spartaan AV De Spar...es Team 2 10,78 --- 641
7 Mieke van de Pasch AV Gouda AV Gouda Meisjes 10,15 10,00 600
8 Lizelotte Bouvy Haag Haag Atlet...es Team 1 10,01 --- 590
9 Airissa Vermond Leiden Leiden Atl...es Team 2 9,75 --- 572
10 Sterre Bal Haag Haag Atlet...es Team 1 9,75 --- 0
11 Fenna van Ruijven Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 9,64 9,39 565
12 Mila Wacht AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 9,46 --- 0
13 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan AV De Spar...es Team 2 9,43 --- 0
14 Dieuwertje Janssen AV Gouda AV Gouda Meisjes 9,40 9,50 0
15 Shannon Kamga Haag Haag Atlet...es Team 2 9,38 --- 547
16 Tessa Molenaar Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 9,31 9,54 542
17 Roos Verdegaal HLLS Hellas Utr...t Meisjes 9,13 --- 0
18 Madelief Nouwens Leiden Leiden Atl...es Team 1 8,96 --- 0
19 Aisha Osman-Dualeh De Spartaan AV De Spar...es Team 1 8,66 --- 0
20 Bianca van den Burgh Leiden Leiden Atl...es Team 2 6,90 --- 0
Arja Pouwels ARV Ilion ARV Ilion Meisjes DNS --- 0
Mara Drieman U-Track U-Track Meisjes DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Sterre de Rooij ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 1,65 --- 883
2 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 1,60 --- 832
3 Franka Pouwels ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 1,55 --- 0
4 Marijke va...den Broek HLLS Hellas Utr...t Meisjes 1,55 --- 779
5 Myrthe Steenbeek Leiden Leiden Atl...es Team 1 1,50 --- 726
5 Anyk Warmerdam U-Track U-Track Meisjes 1,50 1,50 726
7 Ellen Hettinga AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 1,45 --- 0
8 Babet Boer Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 1,45 1,40 672
8 Rachel van der Veek De Spartaan AV De Spar...es Team 1 1,45 --- 672
8 Sterre Bal Haag Haag Atlet...es Team 1 1,45 --- 672
8 Pien van Berk AV Gouda AV Gouda Meisjes 1,45 1,50 672
12 Chantal Kruit AV Gouda AV Gouda Meisjes 1,45 1,55 0
13 Jutte Vijverberg Leiden Leiden Atl...es Team 1 1,40 --- 0
14 Isa van der Meer Leiden Leiden Atl...es Team 2 1,40 --- 615
15 Ingrid Vollebregt Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 1,40 1,40 0
15 Aisha Osman-Dualeh De Spartaan AV De Spar...es Team 1 1,40 --- 0
17 Jelka Böhm De Spartaan AV De Spar...es Team 2 1,40 --- 615
18 Maureen van Solinge U-Track U-Track Meisjes 1,40 1,45 0
19 Femke Daan De Spartaan AV De Spar...es Team 2 1,35 --- 0
20 Strea Ajise Haag Haag Atlet...es Team 1 1,30 --- 0
21 Ellemijn Blok Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 1,25 1,32 0
22 Tamara Zimmerman Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 1,25 1,30 417
Ileen Ridder Haag Haag Atlet...es Team 2 DNS --- 0
Roos Verdegaal HLLS Hellas Utr...t Meisjes DNS --- 0

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Yara Linnekamp HLLS Hellas Utr...t Meisjes 5,34 X 5,56 5,35 5,56 +1.9 m/s--- 808
2 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 5,32 5,42 5,29 5,35 5,42 +0.0 m/s--- 776
3 Kellynsia Leerdam U-Track U-Track Meisjes 4,92 5,28 5,18 5,05 5,28 +0.0 m/s--- 743
4 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 5,04 5,17 5,23 5,13 5,23 +1.4 m/s--- 732
5 Isis Tinneveld Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 X 4,69 4,84 X 4,84 +3.6 m/s4,74 638
6 Eveline de Jong De Spartaan AV De Spar...es Team 1 4,29 4,51 4,84 X 4,84 +0.0 m/s--- 638
7 Quincy Heemskerk AAV `36 AAV `36 Me...es Team 1 4,80 4,81 4,55 4,83 4,83 +1.9 m/s--- 0
8 Rachel van der Veek De Spartaan AV De Spar...es Team 1 3,85 4,09 4,70 4,65 4,70 +1.9 m/s--- 0
9 Morgann de Jong ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 4,58 4,70 4,61 4,32 4,70 +1.2 m/s--- 0
10 Anne de Jong Leiden Leiden Atl...es Team 1 4,63 4,57 4,29 X 4,63 +1.5 m/s--- 586
11 Sacha Goedhart AV Gouda AV Gouda Meisjes 4,36 4,60 4,51 4,23 4,60 +1.5 m/s4,60 579
12 Mandy Duinkerken De Spartaan AV De Spar...es Team 2 4,21 4,59 X 4,13 4,59 +1.4 m/s--- 576
13 Bente Valk Haag Haag Atlet...es Team 1 4,56 4,38 4,24 4,28 4,56 +1.0 m/s--- 568
14 Quinty Verdoodt Leiden Leiden Atl...es Team 1 4,56 X 4,17 X 4,56 +1.5 m/s--- 0
15 Laura Schnell HLLS Hellas Utr...t Meisjes 4,51 4,40 4,54 4,38 4,54 +2.3 m/s--- 0
16 Roxy Ramars De Spartaan AV De Spar...es Team 2 4,25 4,37 4,10 4,15 4,37 +0.8 m/s--- 0
17 Ellemijn Blok Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 3,90 3,93 4,27 4,04 4,27 +1.3 m/s4,11 494
18 Mieke van de Pasch AV Gouda AV Gouda Meisjes 3,39 3,71 3,84 4,08 4,08 +1.9 m/s4,20 0
19 Yu Bo Lin ...der Nagel Leiden Leiden Atl...es Team 2 3,82 3,85 3,89 3,77 3,89 +1.8 m/s--- 393
20 Matilde Sheraldo Haag Haag Atlet...es Team 2 3,65 3,22 3,39 3,42 3,65 +1.9 m/s--- 326
21 Kim Roeling Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 3,43 3,36 3,53 3,35 3,53 +1.3 m/s3,59 0
Keïta Wielzen Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 - - - - DNS 4,49 0
Grace - Ann Pronk Haag Haag Atlet...es Team 1 - - - - DNS --- 0