Uitslagen Junioren C/D Poule 58 Wedstrijd 1 [2018]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nsikak Ekpo Haag Atlet...JC Team 1 10,96 +3.4 m/s11,30 1018
2 Jonathan Pronk Haag Atlet...JC Team 1 11,28 +3.4 m/s11,50 955
3 Daan Kneppers ARV Ilion JC 12,20 +3.4 m/s12,44 792
4 Jaïr Muller ARV Ilion JC 12,48 +3.4 m/s12,83 747
5 Errolson Windster Leiden Atl...JC Team 1 12,74 +3.4 m/s12,54 707
6 Sep Mans Leiden Atl...JC Team 1 13,06 +1.9 m/s13,38 660
6 Marnix Hettema AV De Spartaan JC 13,06 +3.4 m/s12,99 660
8 Hugo Zemering Haag Atlet...JC Team 2 13,16 +2.5 m/s--- 645
9 Liam Timmerman Leiden Atl...JC Team 2 13,41 +1.9 m/s13,69 611
10 Floris van Daal AV Sparta JC Team 2 13,47 +1.9 m/s13,10 603
11 Jop Goekoop Leiden Atl...JC Team 1 13,48 +3.7 m/s14,31 0
12 Arend de Graaff Voorschoten `97 JC 13,50 +2.5 m/s--- 599
13 Tom Hoogweg AV Sparta JC Team 1 13,53 +1.9 m/s13,31 595
14 Job van Leeuwen AV De Spartaan JC 13,71 +3.7 m/s13,97 571
15 Jonathan Walta AV Sparta JC Team 1 13,81 +1.9 m/s13,44 558
16 Quinten Stijger Leiden Atl...JC Team 2 13,84 +3.7 m/s14,03 554
17 Rens Altorf AV De Spartaan JC 13,95 +3.4 m/s--- 0
18 Gwen Hanekamp Haag Atlet...JC Team 1 13,98 +3.7 m/s14,00 0
19 Demian Horvat AV Sparta JC Team 1 14,05 +3.7 m/s14,09 0
20 Arthur Stoffels Leiden Atl...JC Team 2 14,09 +3.7 m/s14,35 0
21 Oliver van der Velde Haag Atlet...JC Team 2 14,58 +2.5 m/s--- 464
22 Daniel Marsman Leiden Atl...JC Team 3 14,83 +2.5 m/s15,30 436
23 Brazil Golden Leiden Atl...JC Team 3 15,13 +2.5 m/s16,01 403
Ayodeji Akande Haag Atlet...JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nelson Johnson Haag Atlet...JC Team 1 2:10,85 2:08,00 770
2 Mark Dullaart Haag Atlet...JC Team 1 2:14,88 2:14,00 721
3 Justin van Dooren AV Sparta JC Team 1 2:18,61 2:21,83 678
4 Rens Altorf AV De Spartaan JC 2:26,83 2:26,50 590
5 Sep Mans Leiden Atl...JC Team 1 2:26,99 2:35,00 589
6 Beau Suvaal ARV Ilion JC 2:27,20 2:29,20 587
7 Bryan Kaak AV De Spartaan JC 2:27,30 2:40,50 586
8 Tom Hoogweg AV Sparta JC Team 1 2:33,04 2:35,24 530
9 Liam Timmerman Leiden Atl...JC Team 2 2:33,43 2:45,00 527
10 Ronald Bolhuis ARV Ilion JC 2:35,25 2:37,90 510
11 Jarique Hazel AV De Spartaan JC 2:38,53 2:47,50 0
12 Freek Zevenbergen Leiden Atl...JC Team 2 2:43,49 2:55,00 440
13 Daniel Beck AV Sparta JC Team 1 2:47,75 --- 0
14 Guus Geelen Leiden Atl...JC Team 1 2:49,52 --- 0
15 Yannick de Vroomen Leiden Atl...JC Team 1 2:49,55 2:35,00 393
16 Stijn Sannen Voorschoten `97 JC 2:51,48 --- 378
Ewan Anderson Haag Atlet...JC Team 1 DNS 2:20,00 0
Julian de Kort Haag Atlet...JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jonathan Pronk Haag Atlet...JC Team 1 14,18 +0.3 m/s14,25 810
2 Daan Kneppers ARV Ilion JC 15,10 +0.8 m/s17,61 716
3 Justin van Dooren AV Sparta JC Team 1 15,22 +0.3 m/s15,20 705
4 Quinten Wormer Haag Atlet...JC Team 1 15,44 +0.3 m/s15,50 684
5 Jaïr Muller ARV Ilion JC 15,61 +0.3 m/s16,64 669
6 Marnix Hettema AV De Spartaan JC 15,82 +0.3 m/s16,05 651
7 Gwen Hanekamp Haag Atlet...JC Team 1 17,57 +0.3 m/s17,50 0
8 Jop Goekoop Leiden Atl...JC Team 1 17,61 +0.8 m/s18,16 510
9 Thijs Grootendorst AV Sparta JC Team 1 19,58 +0.0 m/s21,67 386
10 Govanni Cozijn AV De Spartaan JC 19,97 +0.8 m/s18,50 364
11 Oliver van der Velde Haag Atlet...JC Team 2 20,36 +0.0 m/s--- 343
12 Guus Geelen Leiden Atl...JC Team 1 20,65 +0.0 m/s21,06 328
13 Stijn Sannen Voorschoten `97 JC 20,84 +0.0 m/s--- 319
14 Beau Suvaal ARV Ilion JC 21,40 +0.0 m/s--- 0
15 Daniel Marsman Leiden Atl...JC Team 3 22,03 +0.0 m/s21,64 262
16 Rens Altorf AV De Spartaan JC 23,17 +0.8 m/s19,67 0
Hugo Sandberg Leiden Atl...JC Team 2 DNS 21,00 0
Ruben Oppenhuizen Leiden Atl...JC Team 1 DNS 18,50 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 4 50,77 684
2 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 51,17 619
3 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 53,47 590
4 AV Sparta JC Team 1 (4x100m) AV Sparta - JJC 4 54,60 553
5 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 57,03 478
6 Leiden Atletiek JC Team 3 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 1:00,30 388
7 AV De Spartaan JC (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 DQ 0
7 AV Sparta JC Team 2 (4x100m) AV Sparta - JJC 0 DNS 0
7 Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 0 DNS 0
7 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mark van der Linden Haag Atlet...JC Team 1 50,37 --- 771
2 Gabriel Emmanuel Haag Atlet...JC Team 1 48,90 --- 0
3 Marijn van Duijn ARV Ilion JC 45,28 50,07 709
4 Malik Dammada Leiden Atl...JC Team 1 37,85 36,67 610
5 Matthijs Valten AV De Spartaan JC 36,05 31,29 585
6 Tim Overduin Voorschoten `97 JC 35,83 --- 582
7 Christiaan Molevelt Leiden Atl...JC Team 1 33,76 32,68 0
8 Tijn Kauffman AV De Spartaan JC 28,52 24,34 0
9 Sander Henzen Leiden Atl...JC Team 3 27,33 21,66 453
10 Demian Horvat AV Sparta JC Team 1 24,45 --- 405
11 Alex van der Voort ARV Ilion JC 24,44 27,08 0
12 Amadeus Kuijper Leiden Atl...JC Team 3 23,89 20,75 0
13 Camiel Holman Leiden Atl...JC Team 2 16,17 --- 247
Hugo Sandberg Leiden Atl...JC Team 2 DNS 14,08 0
Simon Deuten Haag Atlet...JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mark van der Linden Haag Atlet...JC Team 1 51,78 --- 761
2 Gabriel Emmanuel Haag Atlet...JC Team 1 45,60 --- 0
3 Marijn van Duijn ARV Ilion JC 36,41 41,47 567
4 Alex van der Voort ARV Ilion JC 24,96 24,60 0
5 Justin van Dooren AV Sparta JC Team 1 24,96 29,67 394
6 Matthijs Valten AV De Spartaan JC 24,55 28,71 387
7 Christiaan Molevelt Leiden Atl...JC Team 1 24,17 26,74 381
8 Amadeus Kuijper Leiden Atl...JC Team 3 23,04 18,52 362
9 Thijs van Rijn AV De Spartaan JC 22,87 25,81 0
10 Camiel Holman Leiden Atl...JC Team 2 21,43 21,12 333
11 Sander Henzen Leiden Atl...JC Team 3 20,11 --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Gabriel Emmanuel Haag Atlet...JC Team 1 15,38 --- 753
2 Mark van der Linden Haag Atlet...JC Team 1 15,28 --- 0
3 Alex van der Voort ARV Ilion JC 10,05 9,94 525
4 Malik Dammada Leiden Atl...JC Team 1 9,63 9,93 505
5 Christiaan Molevelt Leiden Atl...JC Team 1 9,57 9,31 0
6 Tijn Kauffman AV De Spartaan JC 9,26 7,82 486
7 Melle de Fuijk AV De Spartaan JC 9,04 9,00 0
8 Ronald Bolhuis ARV Ilion JC 9,00 8,26 0
9 Daniel Beck AV Sparta JC Team 1 8,39 --- 442
10 Camiel Holman Leiden Atl...JC Team 2 7,05 6,75 368
11 Brazil Golden Leiden Atl...JC Team 3 5,78 5,97 292
Hugo Sandberg Leiden Atl...JC Team 2 DNS --- 0
Ayodeji Akande Haag Atlet...JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Daan Kneppers ARV Ilion JC 1,65 1,72 741
1 Favour Abu Haag Atlet...JC Team 1 1,65 --- 741
3 Quinten Wormer Haag Atlet...JC Team 1 1,60 --- 0
4 Thijs van Rijn AV De Spartaan JC 1,50 1,50 623
5 Ruben Oppenhuizen Leiden Atl...JC Team 1 1,45 1,40 582
6 Sem van Vliet ARV Ilion JC 1,45 1,45 0
7 Jonathan Walta AV Sparta JC Team 1 1,45 1,40 582
8 Govanni Cozijn AV De Spartaan JC 1,35 1,50 0
9 Guus Geelen Leiden Atl...JC Team 1 1,30 1,35 0
10 Arthur Stoffels Leiden Atl...JC Team 2 1,25 --- 426
Arend de Graaff Voorschoten `97 JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Jonathan Pronk Haag Atlet...JC Team 1 6,02 6,24 6,10 6,22 6,24 +0.3 m/s--- 853
2 Marijn van Duijn ARV Ilion JC 5,28 5,64 5,64 +2.2 m/s5,92 744
3 Favour Abu Haag Atlet...JC Team 1 5,26 - 5,22 5,33 5,33 +1.1 m/s--- 0
4 Marnix Hettema AV De Spartaan JC 5,08 4,86 4,78 4,92 5,08 +1.8 m/s4,98 636
5 Errolson Windster Leiden Atl...JC Team 1 4,99 5,04 5,05 4,55 5,05 +1.3 m/s5,12 631
6 Jonathan Walta AV Sparta JC Team 1 4,37 4,76 4,50 4,78 4,78 +1.7 m/s5,10 576
7 Arend de Graaff Voorschoten `97 JC 4,62 4,26 4,16 4,06 4,62 +2.4 m/s--- 544
8 Job van Leeuwen AV De Spartaan JC 4,31 3,27 - - 4,31 +2.5 m/s4,76 0
9 Sem van Vliet ARV Ilion JC 4,22 3,93 4,28 4,28 +0.5 m/s--- 0
10 Thijs Grootendorst AV Sparta JC Team 1 3,98 3,93 3,80 3,82 3,98 +2.0 m/s3,96 0
11 Quinten Stijger Leiden Atl...JC Team 2 3,84 3,62 3,66 - 3,84 +1.2 m/s4,03 386
12 Oliver van der Velde Haag Atlet...JC Team 2 2,41 - - 3,40 3,40 +2.5 m/s--- 298
13 Stijn Sannen Voorschoten `97 JC 2,99 - 3,37 3,19 3,37 +1.8 m/s--- 0
Freek Zevenbergen Leiden Atl...JC Team 2 - - - - DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 David Pronk Haag Atlet...JD Team 1 9,95 +2.1 m/s10,50 810
2 Lars Dauw ARV Ilion JD 10,16 +2.1 m/s10,25 768
3 Thijs Huigen AV Sparta JD Team 1 10,43 +2.1 m/s10,44 718
4 Angelo de Nooijer AV Sparta JD Team 1 10,52 +2.1 m/s10,45 701
5 Jari Langelaan AV De Spar...JD Team 1 10,56 +2.1 m/s10,77 694
6 Luuk de Graaf Leiden Atl...JD Team 1 10,59 +0.7 m/s--- 689
7 Carl Martens ARV Ilion JD 10,72 +2.1 m/s10,55 666
8 Jayden van der Velde Haag Atlet...JD Team 1 11,15 +2.6 m/s11,11 594
9 Joep Kneppers ARV Ilion JD 11,38 +2.6 m/s11,81 0
10 Menno Willems AV De Spar...JD Team 1 11,52 +2.6 m/s11,55 537
11 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta JD Team 2 11,99 +2.6 m/s11,95 469
12 Martin Houppermans Haag Atlet...JD Team 1 12,03 +2.6 m/s11,77 0
13 Luka de Wilde Leiden Atl...JD Team 1 12,04 +0.7 m/s--- 462
14 Jesse Verhart Haag Atlet...JD Team 2 12,05 +0.9 m/s12,35 461
15 Thijmen V...envleugel AV Sparta JD Team 3 12,16 +0.9 m/s12,34 446
16 Jitse Bleeker Haag Atlet...JD Team 2 12,23 +2.6 m/s11,76 436
17 Julian Boele Leiden Atl...JD Team 1 12,26 +0.4 m/s--- 0
18 Felix van Eer AV Rijnsoever JD 12,33 +0.7 m/s--- 423
19 Levente Eekhof Voorschoten `97 JD 12,44 +0.7 m/s--- 409
20 Stijn Robben Haag Atlet...JD Team 2 12,55 +0.9 m/s12,38 0
21 Erik Molevelt Leiden Atl...JD Team 3 12,65 +0.4 m/s--- 382
22 Youri Feijt AV De Spar...JD Team 2 12,71 +0.9 m/s12,56 375
23 Wouter de Kremer AV Rijnsoever JD 12,73 +0.7 m/s--- 372
24 Stephen Schouten Leiden Atl...JD Team 2 12,80 +0.4 m/s--- 364
25 Finn Leukel AV De Spar...JD Team 2 12,97 +0.9 m/s12,71 343
26 Laurens Schubert Leiden Atl...JD Team 2 12,98 +0.4 m/s--- 342
27 Willem Schoo Leiden Atl...JD Team 2 12,99 +0.4 m/s--- 0
27 Melle van der Blom Leiden Atl...JD Team 3 12,99 +0.4 m/s--- 0
29 Thijs Biermann Leiden Atl...JD Team 3 12,99 +1.1 m/s--- 341
30 Siem Dagevos AV Sparta JD Team 1 13,10 +1.1 m/s13,31 0
31 Alexander Auer AV Sparta JD Team 2 13,39 +1.1 m/s13,37 295
32 Matthijs Turk AV Rijnsoever JD 13,50 +0.7 m/s--- 0
33 Luuk Pieterse AV De Spar...JD Team 2 13,67 +1.1 m/s13,82 0
34 Nathan Nijdam AV Sparta JD Team 3 14,11 +1.1 m/s13,55 219
Casper Taal AV Sparta JD Team 2 DNS 13,06 0
Siebe van Leeuwen AV De Spar...JD Team 1 DNS 12,47 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Thijs Huigen AV Sparta JD Team 1 3:06,03 3:08,92 650
2 Carl Martens ARV Ilion JD 3:08,82 3:03,20 628
3 Nick Duinkerken AV De Spar...JD Team 1 3:10,07 3:09,09 618
4 Luuk de Graaf Leiden Atl...JD Team 1 3:17,59 3:20,00 562
5 Igor Ouwerkerk Leiden Atl...JD Team 1 3:19,44 3:24,00 549
6 Cameron Anderson Haag Atlet...JD Team 1 3:20,70 3:26,00 541
7 Daan de Mooij AV Rijnsoever JD 3:21,18 --- 537
8 Bruno Bangu AV De Spar...JD Team 1 3:21,28 3:33,75 537
9 Julian ter Harmsel AV Rijnsoever JD 3:22,34 --- 530
10 Lars Dauw ARV Ilion JD 3:22,70 3:25,90 527
11 Julian Boele Leiden Atl...JD Team 1 3:24,38 3:25,00 0
12 Vincent Franken AV De Spar...JD Team 1 3:25,10 3:26,11 0
13 Jayden van der Velde Haag Atlet...JD Team 1 3:27,21 3:38,00 497
14 Mink Dagevos AV Sparta JD Team 2 3:28,42 3:41,58 490
15 Felix van Eer AV Rijnsoever JD 3:28,61 --- 0
16 Erik Molevelt Leiden Atl...JD Team 3 3:33,73 3:30,00 457
17 Florian van Lent Haag Atlet...JD Team 1 3:34,11 3:32,00 0
18 Siem Dagevos AV Sparta JD Team 1 3:38,06 3:35,37 431
19 Nathan Nijdam AV Sparta JD Team 3 3:38,57 3:42,37 428
20 Jesse Verhart Haag Atlet...JD Team 2 3:40,24 3:49,00 418
21 Alex Meershoek ARV Ilion JD 3:40,81 3:21,90 0
22 Teije van Schaik AV De Spar...JD Team 2 3:41,42 3:44,49 412
23 Leon van der Geer AV De Spar...JD Team 2 3:42,37 4:02,33 406
24 Faith Abu AV Sparta JD Team 1 3:44,34 3:27,49 0
25 Youri Feijt AV De Spar...JD Team 2 3:44,81 3:47,79 0
26 Guido van Kuik Haag Atlet...JD Team 2 3:47,91 4:00,00 376
27 Soulaiman Atif Leiden Atl...JD Team 2 3:48,87 3:31,00 371
28 Eysse Wieringa Leiden Atl...JD Team 2 3:49,22 3:40,00 369
29 Max Aarts Leiden Atl...JD Team 3 3:51,23 3:40,00 359
30 Simon Krijger Leiden Atl...JD Team 3 4:00,30 3:40,00 0
Chander Ganga Leiden Atl...JD Team 2 DNS 3:45,00 0
Mika Heijstek Haag Atlet...JD Team 2 DNS 4:02,00 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 David Pronk Haag Atlet...JD Team 1 12,18 -0.2 m/s12,30 681
2 Maurice Afognon ARV Ilion JD 13,16 -0.2 m/s13,44 570
3 Bryan Duff AV Sparta JD Team 1 13,80 -0.2 m/s12,98 507
4 Layi Oniwinde AV Sparta JD Team 1 13,94 -0.2 m/s14,00 493
5 Luuk den Toom ARV Ilion JD 14,25 +0.2 m/s15,80 465
6 Ryan Bootsma AV De Spar...JD Team 1 14,54 +0.2 m/s15,66 440
7 Jazz Huf Haag Atlet...JD Team 1 15,04 -0.2 m/s15,30 398
8 Thijs de Groot ARV Ilion JD 15,18 -0.2 m/s14,85 0
9 Jari Langelaan AV De Spar...JD Team 1 15,42 +0.1 m/s--- 369
10 Nick Duinkerken AV De Spar...JD Team 1 15,59 +0.2 m/s15,87 0
11 Loek Mansvelder Leiden Atl...JD Team 1 15,63 +0.2 m/s15,56 353
12 Igor Ouwerkerk Leiden Atl...JD Team 1 15,67 +0.2 m/s16,33 350
13 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta JD Team 2 15,90 +1.0 m/s16,40 333
14 Sander Ottenheim Leiden Atl...JD Team 1 16,07 +1.0 m/s16,64 0
15 Timo Eilers AV Sparta JD Team 1 16,32 +0.2 m/s15,86 0
16 Felix van Eer AV Rijnsoever JD 16,54 +0.1 m/s--- 289
17 Tim Philipse AV De Spar...JD Team 2 16,78 +1.0 m/s16,83 274
18 Levente Eekhof Voorschoten `97 JD 16,94 +0.1 m/s--- 263
19 Max Aarts Leiden Atl...JD Team 3 17,01 +0.1 m/s--- 259
20 Martin Houppermans Haag Atlet...JD Team 1 17,42 -0.5 m/s18,00 0
21 Michalis Analytis AV De Spar...JD Team 2 17,47 +1.0 m/s17,05 231
22 Jeroen Vink Leiden Atl...JD Team 3 17,75 -0.5 m/s18,33 215
23 Mika Heijstek Haag Atlet...JD Team 2 18,21 -0.5 m/s18,52 189
24 Jasper Stokman AV De Spar...JD Team 2 18,33 -0.5 m/s17,25 0
25 Maurick van Koot AV Rijnsoever JD 18,35 +0.1 m/s--- 181
26 Laurens Schubert Leiden Atl...JD Team 2 18,46 +1.0 m/s17,00 175
27 Milo van Gemert Haag Atlet...JD Team 2 19,46 +1.0 m/s17,09 125
28 Eysse Wieringa Leiden Atl...JD Team 2 19,75 -0.5 m/s19,36 111
Casper Taal AV Sparta JD Team 2 DNS 18,00 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 ARV Ilion JD (4x80m) ARV Ilion - JJD 4 42,44 653
2 AV Sparta JD Team 1 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 43,96 590
3 AV De Spartaan JD Team 1 (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 44,71 561
4 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 45,71 523
5 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 46,62 490
6 Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 47,52 409
7 AV Rijnsoever JD (4x80m) AV Rijnsoever - JJD 4 49,00 360
7 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 50,23 371
7 AV De Spartaan JD Team 2 (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 50,24 371
10 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 DQ 0
10 AV Sparta JD Team 2 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
10 AV Sparta JD Team 3 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
10 AV Sparta JD Team 4 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
10 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kevin Breumelhof ARV Ilion JD 33,76 34,64 552
2 Vincent Franken AV De Spar...JD Team 1 31,07 29,06 512
3 Luuk den Toom ARV Ilion JD 29,33 31,28 0
4 Angelo de Nooijer AV Sparta JD Team 1 26,37 --- 437
5 Ingmar van Andel Leiden Atl...JD Team 1 25,57 --- 424
6 Jitse Bleeker Haag Atlet...JD Team 2 23,81 --- 393
7 Timo Eilers AV Sparta JD Team 1 23,45 --- 0
8 Luka de Wilde Leiden Atl...JD Team 1 23,01 --- 0
9 Matthijs Turk AV Rijnsoever JD 19,95 --- 323
10 Levente Eekhof Voorschoten `97 JD 19,81 --- 320
11 Guido van Kuik Haag Atlet...JD Team 2 17,58 --- 0
12 Finn Leukel AV De Spar...JD Team 2 15,98 --- 243
13 Florian van Lent Haag Atlet...JD Team 1 15,61 --- 235
14 Leon van der Geer AV De Spar...JD Team 2 13,81 13,21 0
15 Julian ter Harmsel AV Rijnsoever JD 13,72 --- 0
16 Alexander Auer AV Sparta JD Team 2 12,81 --- 172
17 Thijs van der Torre Voorschoten `97 JD 12,66 --- 0
18 Melle van der Blom Leiden Atl...JD Team 3 11,62 --- 143
19 Mees Stoetzer Haag Atlet...JD Team 1 10,76 --- 0
20 Eysse Wieringa Leiden Atl...JD Team 2 10,44 --- 113
21 Willem Schoo Leiden Atl...JD Team 2 9,80 --- 0
22 Bram Beijen Leiden Atl...JD Team 3 9,35 --- 0
Siebe van Leeuwen AV De Spar...JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Maurice Afognon ARV Ilion JD 10,37 9,82 540
2 Kevin Breumelhof ARV Ilion JD 10,27 8,00 0
3 Bryan Duff AV Sparta JD Team 1 10,21 --- 533
4 Jari Langelaan AV De Spar...JD Team 1 9,64 8,65 505
5 Alje Stip AV De Spar...JD Team 1 9,59 9,24 0
6 Mees Stoetzer Haag Atlet...JD Team 1 9,39 --- 493
7 Thijs Huigen AV Sparta JD Team 1 8,63 --- 0
8 Mink Dagevos AV Sparta JD Team 2 8,08 --- 425
9 Luka de Wilde Leiden Atl...JD Team 1 7,86 --- 414
10 Rick van Duijn AV Rijnsoever JD 7,18 --- 376
11 Soulaiman Atif Leiden Atl...JD Team 2 7,13 --- 373
12 Michalis Analytis AV De Spar...JD Team 2 7,09 7,27 371
13 Luuk Pieterse AV De Spar...JD Team 2 6,52 6,33 0
14 Stijn Robben Haag Atlet...JD Team 2 6,36 --- 328
15 Melle van der Blom Leiden Atl...JD Team 3 6,34 --- 327
16 Leonard van Eer AV Rijnsoever JD 6,09 --- 0
17 Cameron Anderson Haag Atlet...JD Team 1 5,90 --- 0
18 Loek Mansvelder Leiden Atl...JD Team 1 5,59 --- 0
19 Luuk van Wijk Haag Atlet...JD Team 2 5,45 --- 0
20 Thijs van der Torre Voorschoten `97 JD 5,18 --- 253
21 Simon Krijger Leiden Atl...JD Team 3 5,14 --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kevin Breumelhof ARV Ilion JD 1,50 1,45 623
2 Sander Ottenheim Leiden Atl...JD Team 1 1,45 --- 582
2 Leonard van Eer AV Rijnsoever JD 1,45 --- 582
4 Ryan Bootsma AV De Spar...JD Team 1 1,40 1,44 541
4 Jazz Huf Haag Atlet...JD Team 1 1,40 --- 541
6 Thijs de Groot ARV Ilion JD 1,35 1,45 0
7 Layi Oniwinde AV Sparta JD Team 1 1,35 --- 499
8 Nick Duinkerken AV De Spar...JD Team 1 1,35 1,40 0
9 Tim Philipse AV De Spar...JD Team 2 1,35 1,40 499
10 Laurens Schubert Leiden Atl...JD Team 2 1,25 --- 426
11 Faith Abu AV Sparta JD Team 1 1,20 --- 0
12 Thijmen V...envleugel AV Sparta JD Team 3 1,20 --- 389
12 Luuk van Wijk Haag Atlet...JD Team 2 1,20 --- 389
14 Ingmar van Andel Leiden Atl...JD Team 1 1,15 --- 0
15 Max Aarts Leiden Atl...JD Team 3 1,15 --- 352
16 Nathan Nijdam AV Sparta JD Team 3 1,15 --- 0
16 Luuk Pieterse AV De Spar...JD Team 2 1,15 1,20 0
18 Jeroen Vink Leiden Atl...JD Team 3 1,10 --- 0
19 Matthijs Turk AV Rijnsoever JD 1,05 --- 0
19 Florian van Lent Haag Atlet...JD Team 1 1,05 --- 0
19 Guido van Kuik Haag Atlet...JD Team 2 1,05 --- 0
Casper Taal AV Sparta JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 David Pronk Haag Atlet...JD Team 1 5,29 4,98 5,02 4,86 5,29 +1.9 m/s--- 677
2 Bryan Duff AV Sparta JD Team 1 4,61 4,85 4,60 4,67 4,85 +1.6 m/s--- 591
3 Alje Stip AV De Spar...JD Team 1 4,32 4,11 4,43 4,23 4,43 +1.4 m/s4,40 504
4 Luuk de Graaf Leiden Atl...JD Team 1 4,27 3,86 3,22 4,27 +0.6 m/s--- 472
5 Vincent Franken AV De Spar...JD Team 1 3,89 3,88 3,96 4,25 4,25 +0.6 m/s4,13 0
6 Luuk den Toom ARV Ilion JD 4,19 4,04 3,89 4,12 4,19 +1.2 m/s4,40 456
7 Menno Bloembergen ARV Ilion JD 4,07 - 3,69 3,80 4,07 +0.9 m/s4,03 0
8 Julian Boele Leiden Atl...JD Team 1 3,31 - 3,71 3,99 3,99 +0.5 m/s--- 0
9 Boaz Barf Haag Atlet...JD Team 2 3,69 3,33 - 3,78 3,78 +0.6 m/s--- 374
10 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta JD Team 2 3,57 3,72 3,51 - 3,72 +1.7 m/s--- 362
11 Carlo van der Zwan Haag Atlet...JD Team 1 3,53 3,29 2,79 3,71 3,71 +2.0 m/s--- 0
12 Thijmen V...envleugel AV Sparta JD Team 3 3,06 3,64 3,42 3,42 3,64 +0.7 m/s--- 346
13 Thijs Biermann Leiden Atl...JD Team 3 3,51 2,66 3,09 3,51 +0.6 m/s--- 320
14 Teije van Schaik AV De Spar...JD Team 2 3,37 2,95 3,04 3,20 3,37 +1.3 m/s3,38 292
15 Luuk van Wijk Haag Atlet...JD Team 2 3,35 3,35 3,01 3,18 3,35 +1.1 m/s--- 0
16 Alexander Auer AV Sparta JD Team 2 3,27 3,13 3,27 +0.2 m/s--- 0
17 Wouter de Kremer AV Rijnsoever JD 2,89 3,05 3,14 2,97 3,14 +1.0 m/s--- 246
18 Siem Dagevos AV Sparta JD Team 1 3,09 2,90 2,97 3,12 3,12 +0.9 m/s--- 0
19 Maurick van Koot AV Rijnsoever JD 3,11 2,96 2,44 2,85 3,11 +0.7 m/s--- 0
20 Stephen Schouten Leiden Atl...JD Team 2 3,01 2,83 3,04 3,04 +0.6 m/s--- 226
21 Bram Beijen Leiden Atl...JD Team 3 2,98 2,81 2,63 2,93 2,98 +1.1 m/s--- 0
22 Thijs van der Torre Voorschoten `97 JD 2,38 2,14 2,42 2,28 2,42 +0.0 m/s--- 102
Jasper Stokman AV De Spar...JD Team 2 X X X X NM 3,50 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Denise Arisa ARV Ilion MC 10,40 +1.6 m/s10,50 723
2 Nimah Lommerse AV De Spartaan MC 10,58 +1.6 m/s10,66 691
3 Alysée Lester ARV Ilion MC 10,62 +1.6 m/s10,40 683
4 Marieke Moonen AV De Spartaan MC 10,67 -0.1 m/s10,73 675
5 Hedda van Dort Haag Atlet...MC Team 1 10,69 +1.6 m/s10,25 671
6 Strea Ajise Haag Atlet...MC Team 1 10,98 +1.6 m/s10,41 622
7 Faya Donders Leiden Atl...MC Team 1 11,07 +1.0 m/s11,47 607
8 Lucie Krijgsman Leiden Atl...MC Team 2 11,37 +0.3 m/s--- 560
9 Elanor van Kleef Leiden Atl...MC Team 1 11,42 +1.0 m/s11,44 552
10 Myrthe Steenbeek Leiden Atl...MC Team 1 11,43 +1.0 m/s11,45 0
11 Emily Aubry Leiden Atl...MC Team 3 11,48 +0.3 m/s--- 543
12 Annika Koet Leiden Atl...MC Team 2 11,50 -0.1 m/s11,43 540
13 Florieke van Ek Leiden Atl...MC Team 2 11,57 +0.7 m/s11,99 0
14 Sanne de Lange Leiden Atl...MC Team 3 11,59 +0.7 m/s12,21 526
15 Irena Zapata ARV Ilion MC 11,63 +1.0 m/s11,76 0
16 Saga Liefrink AV Sparta MC Team 1 11,68 -0.1 m/s11,34 513
17 Siri Liefrink AV Sparta MC Team 1 11,74 +1.0 m/s11,67 504
18 Lizelotte Bouvy Haag Atlet...MC Team 1 11,85 -0.1 m/s11,00 0
19 Fleur Smeets AV De Spartaan MC 11,89 +0.7 m/s11,99 0
20 Charlotte van Beelen Leiden Atl...MC Team 3 11,99 +0.7 m/s12,12 0
21 Soetkin Lammers AV Sparta MC Team 1 12,19 +0.7 m/s12,28 0
22 Itske Oosting Leiden Atl...MC Team 4 12,33 +0.3 m/s--- 423
23 Sandra Meerwijk Haag Atlet...MC Team 2 12,86 -0.1 m/s11,00 357
24 Sara Abbakar Leiden Atl...MC Team 4 14,57 +0.3 m/s--- 175
Emma Brink Leiden Atl...MC Team 4 DNF 13,03 0



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Rosa Ellens Haag Atlet...MC Team 1 2:23,90 2:21,00 620
2 Jasmijn Bloemheuvel AV De Spartaan MC 2:26,46 2:29,14 594
3 Phebe Goedhart AV De Spartaan MC 2:32,06 2:28,56 539
4 Isa van der Valk ARV Ilion MC 2:32,31 2:37,40 537
5 Jildou Guest Haag Atlet...MC Team 1 2:36,40 2:34,00 500
6 Rebekah Bourne Leiden Atl...MC Team 1 2:39,94 2:40,00 469
7 Ronja Lange Haag Atlet...MC Team 1 2:40,31 2:35,00 0
8 Mette Nuijen Leiden Atl...MC Team 1 2:41,24 2:42,74 458
9 Adelie de la Rosa Haag Atlet...MC Team 2 2:41,65 --- 455
10 Mandy Duinkerken AV De Spartaan MC 2:42,53 2:37,50 0
11 Sophia de ...y Fortman Haag Atlet...MC Team 2 2:45,19 2:35,00 426
12 Donna Polet AV Sparta MC Team 1 2:45,88 2:45,53 421
13 Florieke van Ek Leiden Atl...MC Team 2 2:48,20 2:50,00 403
14 Denise Arisa ARV Ilion MC 2:48,40 2:32,00 401
15 Soetkin Lammers AV Sparta MC Team 1 2:48,62 2:47,71 400
16 Marloes Huizer Leiden Atl...MC Team 1 2:49,12 2:45,00 0
17 Elisa van Beelen ARV Ilion MC 2:56,25 2:48,00 0
18 Isis Heemskerk Leiden Atl...MC Team 2 2:58,30 2:50,00 330
19 Lotte de Ruiter Voorschoten `97 MC 3:00,44 --- 315
20 Florijne van Well Leiden Atl...MC Team 3 3:01,56 2:55,00 308
21 Jo-Ann Kortekaas Leiden Atl...MC Team 3 3:02,04 2:55,00 305
22 Victoria Meira Leiden Atl...MC Team 4 3:03,97 3:00,00 292
23 Lucie Krijgsman Leiden Atl...MC Team 2 3:04,28 3:00,00 0
24 Itske Oosting Leiden Atl...MC Team 4 3:06,30 3:00,00 278
25 Sara Abbakar Leiden Atl...MC Team 4 3:08,03 --- 0
26 Lieke Kalma AV Sparta MC Team 1 3:09,32 3:14,31 0
Jisca Dingjan Voorschoten `97 MC DNS --- 0
Vera Stokman Leiden Atl...MC Team 3 DNS 2:55,00 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Alysée Lester ARV Ilion MC 12,09 +2.0 m/s11,89 692
2 Denise Arisa ARV Ilion MC 12,18 +2.0 m/s12,58 681
3 Nimah Lommerse AV De Spartaan MC 12,20 +2.0 m/s12,44 679
4 Mette Nuijen Leiden Atl...MC Team 1 13,33 +2.0 m/s13,84 553
5 Marieke Moonen AV De Spartaan MC 13,86 +1.4 m/s13,97 501
6 Isis Heemskerk Leiden Atl...MC Team 2 14,51 +1.4 m/s15,50 442
7 Rosa Candido Leiden Atl...MC Team 2 14,61 +0.2 m/s15,79 434
8 Florijne van Well Leiden Atl...MC Team 3 14,86 +0.2 m/s15,90 413
9 Isabel Roeleveld Leiden Atl...MC Team 2 14,92 +1.4 m/s14,93 0
10 Lianne Groenendijk Leiden Atl...MC Team 1 15,02 +0.2 m/s15,50 400
11 Sanne de Lange Leiden Atl...MC Team 3 15,24 +0.2 m/s15,93 383
12 Muneerah Hensing Leiden Atl...MC Team 4 15,88 +0.2 m/s15,90 335
13 Eva van der Geest Leiden Atl...MC Team 4 16,31 +0.1 m/s--- 305
14 Ava Meijerink Haag Atlet...MC Team 1 16,61 +1.0 m/s--- 285
15 Iva van Geen Leiden Atl...MC Team 4 16,67 +0.1 m/s--- 0
16 Helen Verkade AV Sparta MC Team 1 16,77 +0.1 m/s--- 274
17 Elanor van Kleef Leiden Atl...MC Team 1 16,84 +1.0 m/s16,95 0
18 Phebe Goedhart AV De Spartaan MC 16,89 +1.4 m/s14,04 0
19 Laura Damman Leiden Atl...MC Team 3 17,08 +1.0 m/s18,05 0
20 Soetkin Lammers AV Sparta MC Team 1 17,35 +0.1 m/s--- 238
21 Ileen Ridder Haag Atlet...MC Team 2 17,56 +1.0 m/s--- 226
22 Hedda van Dort Haag Atlet...MC Team 1 19,04 +1.0 m/s--- 146
Franka Pouwels ARV Ilion MC DNS 14,50 0
Siri Liefrink AV Sparta MC Team 1 DNS --- 0
Denise de Does Haag Atlet...MC Team 1 DNF 13,88 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 42,33 658
2 Haag Atletiek MC Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 42,36 657
3 AV De Spartaan MC (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 43,27 619
4 Leiden Atletiek MC Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,12 584
5 Leiden Atletiek MC Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,62 564
6 ARV Ilion MC (4x80m) ARV Ilion - MJC 4 44,94 552
7 Leiden Atletiek MC Team 4 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,82 483
8 AV Sparta MC Team 1 (4x80m) AV Sparta - MJC 4 49,40 347
9 AV Sparta MC Team 2 (4x80m) AV Sparta - MJC 0 DNS 0
9 Haag Atletiek MC Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 DNS 0
9 Voorschoten `97 MC (4x80m) Voorschoten `97 - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sandy de Does Haag Atlet...MC Team 1 25,06 --- 396
2 Roxy Ramars AV De Spartaan MC 24,48 23,68 386
3 Loïs Steenbeek Leiden Atl...MC Team 1 22,59 --- 354
4 Tessa de Wit AV De Spartaan MC 21,90 22,84 0
5 Rosa Candido Leiden Atl...MC Team 2 18,13 --- 271
6 Laura Varona Perez Leiden Atl...MC Team 1 17,21 --- 0
7 Lieke Kalma AV Sparta MC Team 1 16,89 15,27 246
8 Muneerah Hensing Leiden Atl...MC Team 4 16,35 --- 235
9 Hadewijch ...ijverberg Leiden Atl...MC Team 4 14,86 --- 0
10 Florieke van Ek Leiden Atl...MC Team 2 14,68 --- 0
11 Annyka Wanders ARV Ilion MC 14,51 15,65 196
12 Suus Vat ARV Ilion MC 14,50 16,50 0
13 Pippa de Jong Leiden Atl...MC Team 3 14,47 --- 195
14 Hania Snellink AV Sparta MC Team 1 14,46 16,43 0
Shannon Kamga Haag Atlet...MC Team 1 DNS --- 0
Felicia Vogeland Haag Atlet...MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Alysée Lester ARV Ilion MC 11,66 12,67 599
2 Lizelotte Bouvy Haag Atlet...MC Team 1 9,86 --- 516
3 Roxy Ramars AV De Spartaan MC 9,62 9,36 504
4 Loïs Steenbeek Leiden Atl...MC Team 1 9,61 --- 504
5 Tessa de Wit AV De Spartaan MC 8,82 8,75 0
6 Siri Liefrink AV Sparta MC Team 1 8,21 8,20 432
7 Valerie Afognon ARV Ilion MC 8,03 8,90 0
8 Laura Varona Perez Leiden Atl...MC Team 1 7,96 --- 0
9 Saga Liefrink AV Sparta MC Team 1 6,78 6,81 0
10 Nora Varona Perez Leiden Atl...MC Team 4 6,69 --- 348
11 Alia Atif Leiden Atl...MC Team 3 6,32 --- 326
12 Pippa de Jong Leiden Atl...MC Team 3 6,00 --- 0
13 Hadewijch ...ijverberg Leiden Atl...MC Team 4 5,68 --- 0
14 Lucie Krijgsman Leiden Atl...MC Team 2 5,62 --- 282
15 Isabel Roeleveld Leiden Atl...MC Team 2 5,44 --- 0
Lotte de Ruiter Voorschoten `97 MC DNS --- 0
Shannon Kamga Haag Atlet...MC Team 1 DNS --- 0
Felicia Vogeland Haag Atlet...MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Helen Verkade AV Sparta MC Team 1 1,50 1,45 623
2 Myrthe Steenbeek Leiden Atl...MC Team 1 1,45 --- 582
2 Franka Pouwels ARV Ilion MC 1,45 1,60 582
2 Denise de Does Haag Atlet...MC Team 1 1,45 --- 582
5 Laura Varona Perez Leiden Atl...MC Team 1 1,40 --- 0
5 Jade Groen ARV Ilion MC 1,40 1,45 0
5 Jasmijn Bloemheuvel AV De Spartaan MC 1,40 1,45 0
8 Jelka Böhm AV De Spartaan MC 1,40 1,45 541
9 Sandy de Does Haag Atlet...MC Team 1 1,40 --- 0
10 Rosa Candido Leiden Atl...MC Team 2 1,35 --- 499
11 Alia Atif Leiden Atl...MC Team 3 1,30 --- 462
12 Ana Suidg...t Alvarez Leiden Atl...MC Team 3 1,25 --- 0
12 Hania Snellink AV Sparta MC Team 1 1,25 1,30 0
14 Ileen Ridder Haag Atlet...MC Team 2 1,25 --- 426
15 Nora Varona Perez Leiden Atl...MC Team 4 1,20 --- 389
16 Jisca Dingjan Voorschoten `97 MC 1,15 --- 352



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Denise de Does Haag Atlet...MC Team 1 4,60 4,63 4,32 - 4,63 -0.1 m/s--- 546
2 Nimah Lommerse AV De Spartaan MC 4,07 - 4,19 4,55 4,55 +0.4 m/s4,63 529
3 Saga Liefrink AV Sparta MC Team 1 4,50 4,16 - 4,29 4,50 +1.2 m/s4,56 519
4 Marieke Moonen AV De Spartaan MC 4,03 3,64 4,46 3,75 4,46 +1.7 m/s4,58 0
5 Lianne Groenendijk Leiden Atl...MC Team 1 3,83 4,21 4,31 - 4,31 +0.5 m/s--- 480
6 Annika Koet Leiden Atl...MC Team 2 4,09 4,03 3,75 3,79 4,09 +0.7 m/s--- 436
7 Charlotte van Beelen Leiden Atl...MC Team 3 3,87 3,84 - 4,09 4,09 +0.2 m/s--- 436
8 Ava Meijerink Haag Atlet...MC Team 1 3,90 3,60 3,95 3,95 +1.3 m/s--- 0
9 Elisa van Beelen ARV Ilion MC 3,86 3,80 3,62 3,73 3,86 +0.0 m/s3,96 390
10 Eva van der Geest Leiden Atl...MC Team 4 3,81 3,74 3,81 +1.5 m/s--- 380
11 Valerie Afognon ARV Ilion MC 3,76 3,47 - 3,46 3,76 +1.0 m/s4,34 0
12 Faya Donders Leiden Atl...MC Team 1 3,46 3,73 3,29 3,73 3,73 +0.3 m/s--- 0
13 Lena Elderhorst Leiden Atl...MC Team 2 3,40 3,40 3,45 3,64 3,64 +2.1 m/s--- 0
14 Lotte de Ruiter Voorschoten `97 MC - 3,21 3,48 3,06 3,48 +1.3 m/s--- 314
15 Stella Baijens AV Sparta MC Team 1 3,44 2,75 2,85 3,12 3,44 +0.8 m/s3,39 0
16 Sara Abbakar Leiden Atl...MC Team 4 3,06 3,26 2,88 2,45 3,26 +1.0 m/s--- 0
17 Sandra Meerwijk Haag Atlet...MC Team 2 3,11 3,16 2,74 - 3,16 +0.6 m/s--- 250
18 Jisca Dingjan Voorschoten `97 MC 2,74 2,58 - 2,86 2,86 +0.0 m/s--- 0
Ana Suidg...t Alvarez Leiden Atl...MC Team 3 - - - - DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Isis Ferrier Haag Atlet...MD Team 1 8,21 +0.5 m/s8,28 713
2 Charity Saddal AV Sparta MD Team 1 8,63 +0.5 m/s8,70 622
3 Nikki Docter AV Sparta MD Team 1 8,78 +0.5 m/s8,86 592
4 Rosalie van Wouwen Haag Atlet...MD Team 1 8,79 +0.5 m/s8,85 590
5 Sterre Windhorst Haag Atlet...MD Team 2 9,00 +2.5 m/s9,35 549
6 Carolina Ricci Leiden Atl...MD Team 1 9,02 +0.5 m/s9,21 545
7 Roos Osse Haag Atlet...MD Team 1 9,10 +0.5 m/s9,20 0
8 Juliette Donker ARV Ilion MD 9,16 +2.5 m/s9,25 519
9 Anouk van der Meer AV De Spar...MD Team 1 9,18 +2.5 m/s9,39 515
10 Mijlan Ni...wenhuisen AV De Spar...MD Team 1 9,28 +2.5 m/s9,33 497
11 Solveig Lindner Leiden Atl...MD Team 1 9,36 +0.8 m/s9,70 483
12 Rosanne Zoetemelk Leiden Atl...MD Team 2 9,37 +0.8 m/s9,60 481
13 Oceane Zemering Haag Atlet...MD Team 2 9,38 +1.9 m/s10,00 480
14 Fenna van der Kwaak AV De Spar...MD Team 1 9,43 +0.8 m/s9,82 0
15 Meike de Visser Leiden Atl...MD Team 2 9,44 +2.5 m/s9,58 469
16 Nienke Peereboom AV Rijnsoever MD 9,45 +1.3 m/s--- 467
17 Irem Guney Leiden Atl...MD Team 4 9,47 +1.3 m/s--- 464
18 Runa Veerman AV Sparta MD Team 2 9,59 +0.8 m/s9,61 444
19 Roshwita Holstein AV Sparta MD Team 1 9,65 +2.5 m/s9,55 0
20 Aimee Verheijen Leiden Atl...MD Team 1 9,75 +0.8 m/s9,58 0
21 Lauren Goseling AV Rijnsoever MD 9,84 +1.3 m/s--- 403
22 Isa Kovács AV De Spar...MD Team 2 9,85 +1.9 m/s10,06 401
23 Dané Goosen AV Sparta MD Team 2 9,88 +1.9 m/s9,95 397
24 Julie Kraanen AV Sparta MD Team 2 9,90 +0.8 m/s9,75 0
25 Imke van Kaam AV De Spar...MD Team 2 9,90 +0.8 m/s10,17 394
26 Maud Dernee Voorschoten `97 MD 9,92 +1.3 m/s--- 390
27 Rosanne Theeuwsen ARV Ilion MD 9,98 +1.9 m/s10,12 381
28 Hester Vooijs Leiden Atl...MD Team 3 9,99 +0.8 m/s10,34 380
29 Lokke Lewerissa Leiden Atl...MD Team 3 10,03 +1.9 m/s9,97 373
30 Rosalie va...er Vijver AV Rijnsoever MD 10,23 +1.3 m/s--- 0
31 Linde Candido Leiden Atl...MD Team 2 10,33 +0.8 m/s11,13 0
32 Tessel van der Zeeuw Leiden Atl...MD Team 3 10,36 +0.8 m/s10,77 0
33 Chayenna v...er Kaaden ARV Ilion MD 10,41 +0.8 m/s10,50 0
34 Joyce Zegwaart Haag Atlet...MD Team 2 10,42 +1.9 m/s10,00 0
35 Hannah Moltgen Leiden Atl...MD Team 4 10,52 +0.8 m/s10,68 302



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Rosa ten Berg Haag Atlet...MD Team 1 3:19,72 3:25,00 548
2 Nila Knoester AV Sparta MD Team 1 3:22,66 3:24,03 527
3 Roanna Geleijn AV De Spar...MD Team 1 3:24,21 3:25,29 517
4 Jasmijn Bakker AV Sparta MD Team 1 3:25,00 3:28,48 512
5 Mees Korpelshoek AV Rijnsoever MD 3:28,55 --- 489
6 Emma Star AV Rijnsoever MD 3:30,66 --- 475
7 Rosa den Outer Voorschoten `97 MD 3:37,70 --- 433
8 Mijlan Ni...wenhuisen AV De Spar...MD Team 1 3:39,55 3:35,46 422
9 Lotta Lange Haag Atlet...MD Team 1 3:39,83 3:40,00 421
10 Tirra Aalla Leiden Atl...MD Team 1 3:40,25 3:35,00 418
11 Roshwita Holstein AV Sparta MD Team 1 3:40,49 3:42,70 0
12 Fenn Noppen AV Rijnsoever MD 3:49,72 --- 0
13 Esther van Velzen Leiden Atl...MD Team 1 3:52,72 3:35,00 351
14 Hilde Baak AV De Spar...MD Team 1 3:54,65 3:51,96 0
15 Natalia Madziala AV Sparta MD Team 2 3:54,82 4:02,89 340
16 Hester Vooijs Leiden Atl...MD Team 3 3:57,96 4:00,00 325
17 Jet van der Heijden Leiden Atl...MD Team 1 3:58,00 3:35,00 0
18 Elena Reitsma Haag Atlet...MD Team 2 4:02,49 --- 303
19 Meike de Visser Leiden Atl...MD Team 2 4:02,83 4:00,00 301
20 Gioia Remkes AV De Spar...MD Team 2 4:03,87 4:07,54 296
21 Kaya van Haastregt ARV Ilion MD 4:05,13 4:05,00 291
22 Thana Jelier AV Sparta MD Team 2 4:07,15 4:03,93 281
23 Rosanne Theeuwsen ARV Ilion MD 4:09,30 4:10,00 272
24 Simone Vilain Haag Atlet...MD Team 2 4:09,89 4:10,00 269
25 Irem Guney Leiden Atl...MD Team 4 4:11,30 --- 263
26 Steffanie Gilissen AV De Spar...MD Team 2 4:11,98 4:34,32 260
27 Fiene Jonker Voorschoten `97 MD 4:12,31 --- 259
28 Nikki Pouwels ARV Ilion MD 4:12,93 4:10,00 0
Aliede Holweg Leiden Atl...MD Team 4 DNF 4:00,00 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nikki Docter AV Sparta MD Team 1 10,41 -0.6 m/s10,32 554
2 Isis Ferrier Haag Atlet...MD Team 1 10,79 -0.6 m/s10,06 506
3 Rosalie van Wouwen Haag Atlet...MD Team 1 11,10 -0.6 m/s10,85 470
4 Anouk van der Meer AV De Spar...MD Team 1 11,16 -0.6 m/s10,85 463
5 Solveig Lindner Leiden Atl...MD Team 1 11,27 +0.7 m/s12,02 451
6 Jasmijn Bakker AV Sparta MD Team 1 11,35 +0.7 m/s11,58 442
7 Charissa Boeters AV Sparta MD Team 1 11,59 -0.6 m/s11,35 0
8 Stine Nuijen Leiden Atl...MD Team 1 11,63 +0.7 m/s11,89 412
9 Noga Piepenbroek ARV Ilion MD 11,66 -0.6 m/s11,18 409
10 Aimee Verheijen Leiden Atl...MD Team 1 12,36 +0.2 m/s12,26 0
11 Rosanne Zoetemelk Leiden Atl...MD Team 2 12,38 +0.2 m/s12,64 339
12 Sterre Windhorst Haag Atlet...MD Team 2 12,54 +0.7 m/s11,96 324
13 Lenja van Rooij Leiden Atl...MD Team 2 12,56 +1.0 m/s12,92 323
14 Roos Osse Haag Atlet...MD Team 1 12,76 +0.7 m/s12,00 0
15 Jarit van der Ven AV De Spar...MD Team 2 12,82 +1.0 m/s12,91 300
16 Juliette Donker ARV Ilion MD 12,87 +1.0 m/s13,35 296
17 Hester Vooijs Leiden Atl...MD Team 3 12,97 +1.4 m/s13,50 287
18 Dané Goosen AV Sparta MD Team 2 13,08 +0.2 m/s12,60 278
19 Nienke Peereboom AV Rijnsoever MD 13,09 +0.6 m/s--- 277
20 Roanna Geleijn AV De Spar...MD Team 1 13,11 +1.0 m/s12,79 276
21 Oceane Zemering Haag Atlet...MD Team 2 13,15 +0.7 m/s12,00 272
22 Hilde Baak AV De Spar...MD Team 1 13,48 +1.4 m/s13,57 0
23 Hanah van ...lkerweerd Leiden Atl...MD Team 4 13,59 +1.4 m/s13,50 238
24 Emma Star AV Rijnsoever MD 13,63 +0.6 m/s--- 235
25 Thana Jelier AV Sparta MD Team 2 13,72 +0.6 m/s14,41 228
26 Juul Cuypers Leiden Atl...MD Team 3 13,74 +1.4 m/s13,50 227
27 Lauren Goseling AV Rijnsoever MD 13,78 +0.6 m/s--- 0
28 Julie Kraanen AV Sparta MD Team 2 14,64 +1.0 m/s13,08 0
29 Steffanie Gilissen AV De Spar...MD Team 2 15,32 +0.2 m/s12,23 121
Hasse Dekkers Leiden Atl...MD Team 4 DNS 15,32 0