Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 Haag Atletiek MD Team 1 Haag Atletiek - MJD
Begeleider: Jan Willem Osse
8 6212
2 AV Sparta MD Team 1 AV Sparta - MJD
Begeleider: Maria van Grol
9 5923
3 Leiden Atletiek MD Team 1 Leiden Atletiek - MJD
Begeleider: Vicky van Winden
10 5191
4 AV De Spartaan MD Team 1 AV De Spartaan - MJD
Begeleider: J.Valk
8 4906
5 ARV Ilion MD ARV Ilion - MJD
Begeleider: Jeroen Schmitz
Jurylid: Sofie Carpentier
8 4650
6 AV Rijnsoever MD AV Rijnsoever - MJD
Begeleider: Arno Weijs & Arjan van Dam
Jurylid: Miranda van Koot
9 4606
7 Haag Atletiek MD Team 2 Haag Atletiek - MJD
Begeleider: Jan Willen Osse
6 4007
8 Leiden Atletiek MD Team 2 Leiden Atletiek - MJD
Begeleider: Vicky van Winden
6 3961
9 AV De Spartaan MD Team 2 AV De Spartaan - MJD
Begeleider: J. Valk
7 3630
10 AV Sparta MD Team 2 AV Sparta - MJD
Begeleider: Maria van Grol
6 3483
11 Voorschoten `97 MD Voorschoten `97 - MJD
Begeleider: Lisa Brink
4 2739
12 Leiden Atletiek MD Team 4 Leiden Atletiek - MJD
Begeleider: Vicky van Winden
5 2657
13 Leiden Atletiek MD Team 3 Leiden Atletiek - MJD
Begeleider: Vicky van Winden
5 2649
14 AV Sparta MD Team 3 AV Sparta - MJD 0 0
14 AV Sparta MD Team 4 AV Sparta - MJD 0 0

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Isis Ferrier Haag Atlet...MD Team 1 8,21 +0.5 m/s8,28
2 Charity Saddal AV Sparta MD Team 1 8,63 +0.5 m/s8,70
3 Nikki Docter AV Sparta MD Team 1 8,78 +0.5 m/s8,86
4 Rosalie van Wouwen Haag Atlet...MD Team 1 8,79 +0.5 m/s8,85
5 Sterre Windhorst Haag Atlet...MD Team 2 9,00 +2.5 m/s9,35
6 Carolina Ricci Leiden Atl...MD Team 1 9,02 +0.5 m/s9,21
7 Roos Osse Haag Atlet...MD Team 1 9,10 +0.5 m/s9,20
8 Juliette Donker ARV Ilion MD 9,16 +2.5 m/s9,25
9 Anouk van der Meer AV De Spar...MD Team 1 9,18 +2.5 m/s9,39
10 Mijlan Ni...wenhuisen AV De Spar...MD Team 1 9,28 +2.5 m/s9,33
11 Solveig Lindner Leiden Atl...MD Team 1 9,36 +0.8 m/s9,70
12 Rosanne Zoetemelk Leiden Atl...MD Team 2 9,37 +0.8 m/s9,60
13 Oceane Zemering Haag Atlet...MD Team 2 9,38 +1.9 m/s10,00
14 Fenna van der Kwaak AV De Spar...MD Team 1 9,43 +0.8 m/s9,82
15 Meike de Visser Leiden Atl...MD Team 2 9,44 +2.5 m/s9,58
16 Nienke Peereboom AV Rijnsoever MD 9,45 +1.3 m/s---
17 Irem Guney Leiden Atl...MD Team 4 9,47 +1.3 m/s---
18 Runa Veerman AV Sparta MD Team 2 9,59 +0.8 m/s9,61
19 Roshwita Holstein AV Sparta MD Team 1 9,65 +2.5 m/s9,55
20 Aimee Verheijen Leiden Atl...MD Team 1 9,75 +0.8 m/s9,58
21 Lauren Goseling AV Rijnsoever MD 9,84 +1.3 m/s---
22 Isa Kovács AV De Spar...MD Team 2 9,85 +1.9 m/s10,06
23 Dané Goosen AV Sparta MD Team 2 9,88 +1.9 m/s9,95
24 Julie Kraanen AV Sparta MD Team 2 9,90 +0.8 m/s9,75
24 Imke van Kaam AV De Spar...MD Team 2 9,90 +0.8 m/s10,17
26 Maud Dernee Voorschoten `97 MD 9,92 +1.3 m/s---
27 Rosanne Theeuwsen ARV Ilion MD 9,98 +1.9 m/s10,12
28 Hester Vooijs Leiden Atl...MD Team 3 9,99 +0.8 m/s10,34
29 Lokke Lewerissa Leiden Atl...MD Team 3 10,03 +1.9 m/s9,97
30 Rosalie va...er Vijver AV Rijnsoever MD 10,23 +1.3 m/s---
31 Linde Candido Leiden Atl...MD Team 2 10,33 +0.8 m/s11,13
32 Tessel van der Zeeuw Leiden Atl...MD Team 3 10,36 +0.8 m/s10,77
33 Chayenna v...er Kaaden ARV Ilion MD 10,41 +0.8 m/s10,50
34 Joyce Zegwaart Haag Atlet...MD Team 2 10,42 +1.9 m/s10,00
35 Hannah Moltgen Leiden Atl...MD Team 4 10,52 +0.8 m/s10,68

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Rosa ten Berg Haag Atlet...MD Team 1 3:19,72 3:25,00
2 Nila Knoester AV Sparta MD Team 1 3:22,66 3:24,03
3 Roanna Geleijn AV De Spar...MD Team 1 3:24,21 3:25,29
4 Jasmijn Bakker AV Sparta MD Team 1 3:25,00 3:28,48
5 Mees Korpelshoek AV Rijnsoever MD 3:28,55 ---
6 Emma Star AV Rijnsoever MD 3:30,66 ---
7 Rosa den Outer Voorschoten `97 MD 3:37,70 ---
8 Mijlan Ni...wenhuisen AV De Spar...MD Team 1 3:39,55 3:35,46
9 Lotta Lange Haag Atlet...MD Team 1 3:39,83 3:40,00
10 Tirra Aalla Leiden Atl...MD Team 1 3:40,25 3:35,00
11 Roshwita Holstein AV Sparta MD Team 1 3:40,49 3:42,70
12 Fenn Noppen AV Rijnsoever MD 3:49,72 ---
13 Esther van Velzen Leiden Atl...MD Team 1 3:52,72 3:35,00
14 Hilde Baak AV De Spar...MD Team 1 3:54,65 3:51,96
15 Natalia Madziala AV Sparta MD Team 2 3:54,82 4:02,89
16 Hester Vooijs Leiden Atl...MD Team 3 3:57,96 4:00,00
17 Jet van der Heijden Leiden Atl...MD Team 1 3:58,00 3:35,00
18 Elena Reitsma Haag Atlet...MD Team 2 4:02,49 ---
19 Meike de Visser Leiden Atl...MD Team 2 4:02,83 4:00,00
20 Gioia Remkes AV De Spar...MD Team 2 4:03,87 4:07,54
21 Kaya van Haastregt ARV Ilion MD 4:05,13 4:05,00
22 Thana Jelier AV Sparta MD Team 2 4:07,15 4:03,93
23 Rosanne Theeuwsen ARV Ilion MD 4:09,30 4:10,00
24 Simone Vilain Haag Atlet...MD Team 2 4:09,89 4:10,00
25 Irem Guney Leiden Atl...MD Team 4 4:11,30 ---
26 Steffanie Gilissen AV De Spar...MD Team 2 4:11,98 4:34,32
27 Fiene Jonker Voorschoten `97 MD 4:12,31 ---
28 Nikki Pouwels ARV Ilion MD 4:12,93 4:10,00
Aliede Holweg Leiden Atl...MD Team 4 DNF 4:00,00

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Nikki Docter AV Sparta MD Team 1 10,41 -0.6 m/s10,32
2 Isis Ferrier Haag Atlet...MD Team 1 10,79 -0.6 m/s10,06
3 Rosalie van Wouwen Haag Atlet...MD Team 1 11,10 -0.6 m/s10,85
4 Anouk van der Meer AV De Spar...MD Team 1 11,16 -0.6 m/s10,85
5 Solveig Lindner Leiden Atl...MD Team 1 11,27 +0.7 m/s12,02
6 Jasmijn Bakker AV Sparta MD Team 1 11,35 +0.7 m/s11,58
7 Charissa Boeters AV Sparta MD Team 1 11,59 -0.6 m/s11,35
8 Stine Nuijen Leiden Atl...MD Team 1 11,63 +0.7 m/s11,89
9 Noga Piepenbroek ARV Ilion MD 11,66 -0.6 m/s11,18
10 Aimee Verheijen Leiden Atl...MD Team 1 12,36 +0.2 m/s12,26
11 Rosanne Zoetemelk Leiden Atl...MD Team 2 12,38 +0.2 m/s12,64
12 Sterre Windhorst Haag Atlet...MD Team 2 12,54 +0.7 m/s11,96
13 Lenja van Rooij Leiden Atl...MD Team 2 12,56 +1.0 m/s12,92
14 Roos Osse Haag Atlet...MD Team 1 12,76 +0.7 m/s12,00
15 Jarit van der Ven AV De Spar...MD Team 2 12,82 +1.0 m/s12,91
16 Juliette Donker ARV Ilion MD 12,87 +1.0 m/s13,35
17 Hester Vooijs Leiden Atl...MD Team 3 12,97 +1.4 m/s13,50
18 Dané Goosen AV Sparta MD Team 2 13,08 +0.2 m/s12,60
19 Nienke Peereboom AV Rijnsoever MD 13,09 +0.6 m/s---
20 Roanna Geleijn AV De Spar...MD Team 1 13,11 +1.0 m/s12,79
21 Oceane Zemering Haag Atlet...MD Team 2 13,15 +0.7 m/s12,00
22 Hilde Baak AV De Spar...MD Team 1 13,48 +1.4 m/s13,57
23 Hanah van ...lkerweerd Leiden Atl...MD Team 4 13,59 +1.4 m/s13,50
24 Emma Star AV Rijnsoever MD 13,63 +0.6 m/s---
25 Thana Jelier AV Sparta MD Team 2 13,72 +0.6 m/s14,41
26 Juul Cuypers Leiden Atl...MD Team 3 13,74 +1.4 m/s13,50
27 Lauren Goseling AV Rijnsoever MD 13,78 +0.6 m/s---
28 Julie Kraanen AV Sparta MD Team 2 14,64 +1.0 m/s13,08
29 Steffanie Gilissen AV De Spar...MD Team 2 15,32 +0.2 m/s12,23
Hasse Dekkers Leiden Atl...MD Team 4 DNS 15,32
Mees Kuiper Leiden Atl...MD Team 3 DNS 13,77
Megan Breumelhof ARV Ilion MD DNS 12,34

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Noga Piepenbroek ARV Ilion MD 29,16 27,89
2 Nikki Verweij Haag Atlet...MD Team 1 26,97 ---
3 Minou de Wit Leiden Atl...MD Team 1 23,75 ---
4 Ayla Vording AV Sparta MD Team 1 20,73 ---
5 Lotta Lange Haag Atlet...MD Team 1 20,37 ---
6 Femke Zwaan Leiden Atl...MD Team 1 19,70 ---
7 Natalia Madziala AV Sparta MD Team 2 19,38 ---
8 Yassira Ahraoui AV Sparta MD Team 1 18,22 ---
9 Rosalie va...er Vijver AV Rijnsoever MD 17,59 ---
10 Maud Dernee Voorschoten `97 MD 16,67 ---
11 Esra Noppen AV Rijnsoever MD 16,31 ---
12 Lois Sturkenboom AV De Spar...MD Team 1 16,29 16,38
13 Bodil de Jong Leiden Atl...MD Team 2 16,12 ---
14 Yin Yin de Ridder Leiden Atl...MD Team 2 15,75 ---
15 Simone Vilain Haag Atlet...MD Team 2 14,93 ---
16 Chayenna v...er Kaaden ARV Ilion MD 14,73 13,75
17 Cassandra Koopman AV De Spar...MD Team 1 14,50 ---
18 Imke van Kaam AV De Spar...MD Team 2 13,43 14,45
19 Jarit van der Ven AV De Spar...MD Team 2 13,30 17,63
20 Hasse Dekkers Leiden Atl...MD Team 4 7,95 ---
Mounia Ahraoui AV Sparta MD Team 2 NM ---

Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Esther van Grol AV Sparta MD Team 1 23,17 ---
2 Nikki Verweij Haag Atlet...MD Team 1 18,77 ---
3 Jade Wormer Haag Atlet...MD Team 1 17,42 ---
4 Cassandra Koopman AV De Spar...MD Team 1 16,99 17,60
5 Jet van der Heijden Leiden Atl...MD Team 1 16,97 ---
6 Linde Candido Leiden Atl...MD Team 2 16,69 ---
7 Senna Nicolai Leiden Atl...MD Team 1 16,44 ---
8 Jette Sannen Voorschoten `97 MD 15,88 ---
9 Ayla Vording AV Sparta MD Team 1 15,55 ---
10 Esra Noppen AV Rijnsoever MD 15,52 ---
11 Sharon London ARV Ilion MD 15,18 13,27
12 Natalia Madziala AV Sparta MD Team 2 15,16 ---
13 Sofie Heidinga AV De Spar...MD Team 2 14,60 ---
14 Lois Sturkenboom AV De Spar...MD Team 1 14,54 ---
15 Mounia Ahraoui AV Sparta MD Team 2 14,06 ---
16 Bodil de Jong Leiden Atl...MD Team 2 13,98 ---
17 Jarit van der Ven AV De Spar...MD Team 2 13,08 15,10
18 Tara Dijkhuizen Haag Atlet...MD Team 2 11,88 ---
19 Julia Vletter AV Rijnsoever MD 11,66 ---
20 Nikki Pouwels ARV Ilion MD 9,61 11,43
21 Aliede Holweg Leiden Atl...MD Team 4 9,16 ---

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Mira Achterhof AV Rijnsoever MD 9,97 ---
2 Nikki Verweij Haag Atlet...MD Team 1 9,87 ---
3 Jade Wormer Haag Atlet...MD Team 1 9,20 ---
4 Anouk van der Meer AV De Spar...MD Team 1 8,91 9,39
5 Yassira Ahraoui AV Sparta MD Team 1 8,87 ---
6 Esther van Grol AV Sparta MD Team 1 8,66 ---
7 Femke Zwaan Leiden Atl...MD Team 1 8,17 ---
8 Jet van der Heijden Leiden Atl...MD Team 1 8,13 ---
9 Sharon London ARV Ilion MD 7,39 7,86
10 Mounia Ahraoui AV Sparta MD Team 2 7,24 ---
11 Bodil de Jong Leiden Atl...MD Team 2 7,23 ---
12 Jette Sannen Voorschoten `97 MD 7,11 ---
13 Elena Reitsma Haag Atlet...MD Team 2 7,02 ---
14 Fenn Noppen AV Rijnsoever MD 6,94 ---
15 Sofie Heidinga AV De Spar...MD Team 2 6,88 6,54
16 Kaya van Haastregt ARV Ilion MD 6,66 6,59
17 Maud van Noort AV De Spar...MD Team 2 6,47 6,34
18 Runa Veerman AV Sparta MD Team 2 6,34 ---
19 Cassandra Koopman AV De Spar...MD Team 1 6,27 5,82
20 Hanah van ...lkerweerd Leiden Atl...MD Team 4 5,96 ---
21 Tara Dijkhuizen Haag Atlet...MD Team 2 5,49 ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Noga Piepenbroek ARV Ilion MD 1,45 1,45
2 Alida Tanggahma Haag Atlet...MD Team 1 1,35 ---
3 Nikki Docter AV Sparta MD Team 1 1,30 ---
3 Lauren Goseling AV Rijnsoever MD 1,30 ---
3 Rosa ten Berg Haag Atlet...MD Team 1 1,30 ---
6 Hannah Moltgen Leiden Atl...MD Team 4 1,25 ---
6 Lenja van Rooij Leiden Atl...MD Team 2 1,25 ---
6 Senna Nicolai Leiden Atl...MD Team 1 1,25 ---
9 Linde Candido Leiden Atl...MD Team 2 1,20 ---
9 Solveig Lindner Leiden Atl...MD Team 1 1,20 ---
9 Nikki Pouwels ARV Ilion MD 1,20 1,20
9 Hilde Baak AV De Spar...MD Team 1 1,20 1,20
9 Yente Bouwmeester AV De Spar...MD Team 1 1,20 1,20
9 Gioia Remkes AV De Spar...MD Team 2 1,20 1,30
15 Juul Cuypers Leiden Atl...MD Team 3 1,15 ---
15 Mees Kuiper Leiden Atl...MD Team 3 1,15 ---
15 Esther van Grol AV Sparta MD Team 1 1,15 ---
15 Runa Veerman AV Sparta MD Team 2 1,15 ---
15 Mira Achterhof AV Rijnsoever MD 1,15 ---
15 Isa Kovács AV De Spar...MD Team 2 1,15 1,20
21 Julie Kraanen AV Sparta MD Team 2 1,10 ---
21 Elena Reitsma Haag Atlet...MD Team 2 1,10 ---
23 Rosa den Outer Voorschoten `97 MD 1,05 ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Isis Ferrier Haag Atlet...MD Team 1 4,81 X 4,68 4,89 4,89 +0.0 m/s---
2 Alida Tanggahma Haag Atlet...MD Team 1 3,88 3,98 4,01 4,19 4,19 +0.0 m/s---
3 Carolina Ricci Leiden Atl...MD Team 1 4,16 3,68 3,96 3,07 4,16 +0.9 m/s---
4 Charissa Boeters AV Sparta MD Team 1 3,36 4,15 4,00 3,98 4,15 +1.6 m/s---
5 Oceane Zemering Haag Atlet...MD Team 2 3,20 3,87 3,35 X 3,87 +0.8 m/s---
6 Charity Saddal AV Sparta MD Team 1 3,47 3,78 3,78 3,79 3,79 +1.3 m/s---
7 Stine Nuijen Leiden Atl...MD Team 1 3,79 3,54 3,64 3,52 3,79 +1.2 m/s---
8 Yente Bouwmeester AV De Spar...MD Team 1 3,33 3,23 3,33 3,60 3,60 +0.8 m/s---
9 Megan Breumelhof ARV Ilion MD 3,21 3,46 3,31 2,98 3,46 +0.2 m/s3,71
10 Mees Korpelshoek AV Rijnsoever MD 3,10 3,39 X X 3,39 +2.1 m/s---
11 Fenna van der Kwaak AV De Spar...MD Team 1 3,35 2,94 3,35 2,74 3,35 +0.2 m/s3,20
12 Lokke Lewerissa Leiden Atl...MD Team 3 3,08 2,96 2,92 3,27 3,27 +1.5 m/s---
13 Isa Kovács AV De Spar...MD Team 2 X X X 3,25 3,25 +0.5 m/s3,24
14 Chayenna v...er Kaaden ARV Ilion MD 2,87 3,18 3,15 3,24 3,24 +0.7 m/s3,37
15 Dané Goosen AV Sparta MD Team 2 2,80 3,07 3,21 3,22 3,22 -0.3 m/s---
16 Thana Jelier AV Sparta MD Team 2 2,78 2,34 3,22 2,53 3,22 +1.8 m/s---
17 Tessel van der Zeeuw Leiden Atl...MD Team 3 2,51 3,19 2,78 3,02 3,19 +2.0 m/s---
18 Yin Yin de Ridder Leiden Atl...MD Team 2 2,81 2,75 3,13 2,83 3,13 +1.4 m/s---
19 Joyce Zegwaart Haag Atlet...MD Team 2 2,57 3,06 3,00 2,97 3,06 +1.2 m/s---
20 Maud van Noort AV De Spar...MD Team 2 X 2,80 3,06 2,99 3,06 +1.1 m/s3,21
21 Julia Vletter AV Rijnsoever MD 2,72 2,98 2,77 X 2,98 +0.4 m/s---
22 Hasse Dekkers Leiden Atl...MD Team 4 2,55 2,12 X 2,58 2,58 +1.8 m/s---
23 Fiene Jonker Voorschoten `97 MD 2,41 2,50 2,22 2,28 2,50 +1.6 m/s---