• Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 ARV Ilion JD ARV Ilion - JJD
    Begeleider: Jeroen Schmitz
    Jurylid: Sofie Carpentier
    9 6448
    2 AV Sparta JD Team 1 AV Sparta - JJD
    Begeleider: Brett Duff
    7 6150
    3 Haag Atletiek JD Team 1 Haag Atletiek - JJD
    Begeleider: Jurjen Pronk
    Jurylid: Edgar Timmers
    8 5990
    4 AV De Spartaan JD Team 1 AV De Spartaan - JJD
    Begeleider: J.Valk
    8 5818
    5 Leiden Atletiek JD Team 1 Leiden Atletiek - JJD
    Begeleider: Jo en Jochem
    7 5347
    6 AV Rijnsoever JD AV Rijnsoever - JJD
    Begeleider: Arno Weijs & Arjan van Dam
    Jurylid: Miranda van Koot
    8 4219
    7 Haag Atletiek JD Team 2 Haag Atletiek - JJD
    Begeleider: Jurjen Pronk
    Jurylid: Mary Lou
    8 3898
    8 AV De Spartaan JD Team 2 AV De Spartaan - JJD
    Begeleider: J. Valk
    8 3817
    9 Leiden Atletiek JD Team 2 Leiden Atletiek - JJD
    Begeleider: Jo en Jochem
    6 3241
    10 Leiden Atletiek JD Team 3 Leiden Atletiek - JJD
    Begeleider: Jo en Jochem
    7 3155
    11 AV Sparta JD Team 2 AV Sparta - JJD
    Begeleider: Brett Duff
    4 2546
    12 AV Sparta JD Team 3 AV Sparta - JJD
    Begeleider: Brett Duff
    2 1828
    13 Voorschoten `97 JD Voorschoten `97 - JJD
    Begeleider: Robbert Solleveld
    2 1347
    14 AV Sparta JD Team 4 AV Sparta - JJD 0 0

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 David Pronk Haag Atlet...JD Team 1 9,95 +2.1 m/s10,50
    2 Lars Dauw ARV Ilion JD 10,16 +2.1 m/s10,25
    3 Thijs Huigen AV Sparta JD Team 1 10,43 +2.1 m/s10,44
    4 Angelo de Nooijer AV Sparta JD Team 1 10,52 +2.1 m/s10,45
    5 Jari Langelaan AV De Spar...JD Team 1 10,56 +2.1 m/s10,77
    6 Luuk de Graaf Leiden Atl...JD Team 1 10,59 +0.7 m/s---
    7 Carl Martens ARV Ilion JD 10,72 +2.1 m/s10,55
    8 Jayden van der Velde Haag Atlet...JD Team 1 11,15 +2.6 m/s11,11
    9 Joep Kneppers ARV Ilion JD 11,38 +2.6 m/s11,81
    10 Menno Willems AV De Spar...JD Team 1 11,52 +2.6 m/s11,55
    11 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta JD Team 2 11,99 +2.6 m/s11,95
    12 Martin Houppermans Haag Atlet...JD Team 1 12,03 +2.6 m/s11,77
    13 Luka de Wilde Leiden Atl...JD Team 1 12,04 +0.7 m/s---
    14 Jesse Verhart Haag Atlet...JD Team 2 12,05 +0.9 m/s12,35
    15 Thijmen V...envleugel AV Sparta JD Team 3 12,16 +0.9 m/s12,34
    16 Jitse Bleeker Haag Atlet...JD Team 2 12,23 +2.6 m/s11,76
    17 Julian Boele Leiden Atl...JD Team 1 12,26 +0.4 m/s---
    18 Felix van Eer AV Rijnsoever JD 12,33 +0.7 m/s---
    19 Levente Eekhof Voorschoten `97 JD 12,44 +0.7 m/s---
    20 Stijn Robben Haag Atlet...JD Team 2 12,55 +0.9 m/s12,38
    21 Erik Molevelt Leiden Atl...JD Team 3 12,65 +0.4 m/s---
    22 Youri Feijt AV De Spar...JD Team 2 12,71 +0.9 m/s12,56
    23 Wouter de Kremer AV Rijnsoever JD 12,73 +0.7 m/s---
    24 Stephen Schouten Leiden Atl...JD Team 2 12,80 +0.4 m/s---
    25 Finn Leukel AV De Spar...JD Team 2 12,97 +0.9 m/s12,71
    26 Laurens Schubert Leiden Atl...JD Team 2 12,98 +0.4 m/s---
    27 Willem Schoo Leiden Atl...JD Team 2 12,99 +0.4 m/s---
    27 Melle van der Blom Leiden Atl...JD Team 3 12,99 +0.4 m/s---
    27 Thijs Biermann Leiden Atl...JD Team 3 12,99 +1.1 m/s---
    30 Siem Dagevos AV Sparta JD Team 1 13,10 +1.1 m/s13,31
    31 Alexander Auer AV Sparta JD Team 2 13,39 +1.1 m/s13,37
    32 Matthijs Turk AV Rijnsoever JD 13,50 +0.7 m/s---
    33 Luuk Pieterse AV De Spar...JD Team 2 13,67 +1.1 m/s13,82
    34 Nathan Nijdam AV Sparta JD Team 3 14,11 +1.1 m/s13,55
    Casper Taal AV Sparta JD Team 2 DNS 13,06
    Siebe van Leeuwen AV De Spar...JD Team 1 DNS 12,47

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Thijs Huigen AV Sparta JD Team 1 3:06,03 3:08,92
    2 Carl Martens ARV Ilion JD 3:08,82 3:03,20
    3 Nick Duinkerken AV De Spar...JD Team 1 3:10,07 3:09,09
    4 Luuk de Graaf Leiden Atl...JD Team 1 3:17,59 3:20,00
    5 Igor Ouwerkerk Leiden Atl...JD Team 1 3:19,44 3:24,00
    6 Cameron Anderson Haag Atlet...JD Team 1 3:20,70 3:26,00
    7 Daan de Mooij AV Rijnsoever JD 3:21,18 ---
    8 Bruno Bangu AV De Spar...JD Team 1 3:21,28 3:33,75
    9 Julian ter Harmsel AV Rijnsoever JD 3:22,34 ---
    10 Lars Dauw ARV Ilion JD 3:22,70 3:25,90
    11 Julian Boele Leiden Atl...JD Team 1 3:24,38 3:25,00
    12 Vincent Franken AV De Spar...JD Team 1 3:25,10 3:26,11
    13 Jayden van der Velde Haag Atlet...JD Team 1 3:27,21 3:38,00
    14 Mink Dagevos AV Sparta JD Team 2 3:28,42 3:41,58
    15 Felix van Eer AV Rijnsoever JD 3:28,61 ---
    16 Erik Molevelt Leiden Atl...JD Team 3 3:33,73 3:30,00
    17 Florian van Lent Haag Atlet...JD Team 1 3:34,11 3:32,00
    18 Siem Dagevos AV Sparta JD Team 1 3:38,06 3:35,37
    19 Nathan Nijdam AV Sparta JD Team 3 3:38,57 3:42,37
    20 Jesse Verhart Haag Atlet...JD Team 2 3:40,24 3:49,00
    21 Alex Meershoek ARV Ilion JD 3:40,81 3:21,90
    22 Teije van Schaik AV De Spar...JD Team 2 3:41,42 3:44,49
    23 Leon van der Geer AV De Spar...JD Team 2 3:42,37 4:02,33
    24 Faith Abu AV Sparta JD Team 1 3:44,34 3:27,49
    25 Youri Feijt AV De Spar...JD Team 2 3:44,81 3:47,79
    26 Guido van Kuik Haag Atlet...JD Team 2 3:47,91 4:00,00
    27 Soulaiman Atif Leiden Atl...JD Team 2 3:48,87 3:31,00
    28 Eysse Wieringa Leiden Atl...JD Team 2 3:49,22 3:40,00
    29 Max Aarts Leiden Atl...JD Team 3 3:51,23 3:40,00
    30 Simon Krijger Leiden Atl...JD Team 3 4:00,30 3:40,00
    Chander Ganga Leiden Atl...JD Team 2 DNS 3:45,00
    Mika Heijstek Haag Atlet...JD Team 2 DNS 4:02,00

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 David Pronk Haag Atlet...JD Team 1 12,18 -0.2 m/s12,30
    2 Maurice Afognon ARV Ilion JD 13,16 -0.2 m/s13,44
    3 Bryan Duff AV Sparta JD Team 1 13,80 -0.2 m/s12,98
    4 Layi Oniwinde AV Sparta JD Team 1 13,94 -0.2 m/s14,00
    5 Luuk den Toom ARV Ilion JD 14,25 +0.2 m/s15,80
    6 Ryan Bootsma AV De Spar...JD Team 1 14,54 +0.2 m/s15,66
    7 Jazz Huf Haag Atlet...JD Team 1 15,04 -0.2 m/s15,30
    8 Thijs de Groot ARV Ilion JD 15,18 -0.2 m/s14,85
    9 Jari Langelaan AV De Spar...JD Team 1 15,42 +0.1 m/s---
    10 Nick Duinkerken AV De Spar...JD Team 1 15,59 +0.2 m/s15,87
    11 Loek Mansvelder Leiden Atl...JD Team 1 15,63 +0.2 m/s15,56
    12 Igor Ouwerkerk Leiden Atl...JD Team 1 15,67 +0.2 m/s16,33
    13 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta JD Team 2 15,90 +1.0 m/s16,40
    14 Sander Ottenheim Leiden Atl...JD Team 1 16,07 +1.0 m/s16,64
    15 Timo Eilers AV Sparta JD Team 1 16,32 +0.2 m/s15,86
    16 Felix van Eer AV Rijnsoever JD 16,54 +0.1 m/s---
    17 Tim Philipse AV De Spar...JD Team 2 16,78 +1.0 m/s16,83
    18 Levente Eekhof Voorschoten `97 JD 16,94 +0.1 m/s---
    19 Max Aarts Leiden Atl...JD Team 3 17,01 +0.1 m/s---
    20 Martin Houppermans Haag Atlet...JD Team 1 17,42 -0.5 m/s18,00
    21 Michalis Analytis AV De Spar...JD Team 2 17,47 +1.0 m/s17,05
    22 Jeroen Vink Leiden Atl...JD Team 3 17,75 -0.5 m/s18,33
    23 Mika Heijstek Haag Atlet...JD Team 2 18,21 -0.5 m/s18,52
    24 Jasper Stokman AV De Spar...JD Team 2 18,33 -0.5 m/s17,25
    25 Maurick van Koot AV Rijnsoever JD 18,35 +0.1 m/s---
    26 Laurens Schubert Leiden Atl...JD Team 2 18,46 +1.0 m/s17,00
    27 Milo van Gemert Haag Atlet...JD Team 2 19,46 +1.0 m/s17,09
    28 Eysse Wieringa Leiden Atl...JD Team 2 19,75 -0.5 m/s19,36
    Casper Taal AV Sparta JD Team 2 DNS 18,00

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Kevin Breumelhof ARV Ilion JD 33,76 34,64
    2 Vincent Franken AV De Spar...JD Team 1 31,07 29,06
    3 Luuk den Toom ARV Ilion JD 29,33 31,28
    4 Angelo de Nooijer AV Sparta JD Team 1 26,37 ---
    5 Ingmar van Andel Leiden Atl...JD Team 1 25,57 ---
    6 Jitse Bleeker Haag Atlet...JD Team 2 23,81 ---
    7 Timo Eilers AV Sparta JD Team 1 23,45 ---
    8 Luka de Wilde Leiden Atl...JD Team 1 23,01 ---
    9 Matthijs Turk AV Rijnsoever JD 19,95 ---
    10 Levente Eekhof Voorschoten `97 JD 19,81 ---
    11 Guido van Kuik Haag Atlet...JD Team 2 17,58 ---
    12 Finn Leukel AV De Spar...JD Team 2 15,98 ---
    13 Florian van Lent Haag Atlet...JD Team 1 15,61 ---
    14 Leon van der Geer AV De Spar...JD Team 2 13,81 13,21
    15 Julian ter Harmsel AV Rijnsoever JD 13,72 ---
    16 Alexander Auer AV Sparta JD Team 2 12,81 ---
    17 Thijs van der Torre Voorschoten `97 JD 12,66 ---
    18 Melle van der Blom Leiden Atl...JD Team 3 11,62 ---
    19 Mees Stoetzer Haag Atlet...JD Team 1 10,76 ---
    20 Eysse Wieringa Leiden Atl...JD Team 2 10,44 ---
    21 Willem Schoo Leiden Atl...JD Team 2 9,80 ---
    22 Bram Beijen Leiden Atl...JD Team 3 9,35 ---
    Siebe van Leeuwen AV De Spar...JD Team 1 DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Maurice Afognon ARV Ilion JD 10,37 9,82
    2 Kevin Breumelhof ARV Ilion JD 10,27 8,00
    3 Bryan Duff AV Sparta JD Team 1 10,21 ---
    4 Jari Langelaan AV De Spar...JD Team 1 9,64 8,65
    5 Alje Stip AV De Spar...JD Team 1 9,59 9,24
    6 Mees Stoetzer Haag Atlet...JD Team 1 9,39 ---
    7 Thijs Huigen AV Sparta JD Team 1 8,63 ---
    8 Mink Dagevos AV Sparta JD Team 2 8,08 ---
    9 Luka de Wilde Leiden Atl...JD Team 1 7,86 ---
    10 Rick van Duijn AV Rijnsoever JD 7,18 ---
    11 Soulaiman Atif Leiden Atl...JD Team 2 7,13 ---
    12 Michalis Analytis AV De Spar...JD Team 2 7,09 7,27
    13 Luuk Pieterse AV De Spar...JD Team 2 6,52 6,33
    14 Stijn Robben Haag Atlet...JD Team 2 6,36 ---
    15 Melle van der Blom Leiden Atl...JD Team 3 6,34 ---
    16 Leonard van Eer AV Rijnsoever JD 6,09 ---
    17 Cameron Anderson Haag Atlet...JD Team 1 5,90 ---
    18 Loek Mansvelder Leiden Atl...JD Team 1 5,59 ---
    19 Luuk van Wijk Haag Atlet...JD Team 2 5,45 ---
    20 Thijs van der Torre Voorschoten `97 JD 5,18 ---
    21 Simon Krijger Leiden Atl...JD Team 3 5,14 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Kevin Breumelhof ARV Ilion JD 1,50 1,45
    2 Sander Ottenheim Leiden Atl...JD Team 1 1,45 ---
    2 Leonard van Eer AV Rijnsoever JD 1,45 ---
    4 Ryan Bootsma AV De Spar...JD Team 1 1,40 1,44
    4 Jazz Huf Haag Atlet...JD Team 1 1,40 ---
    6 Thijs de Groot ARV Ilion JD 1,35 1,45
    6 Layi Oniwinde AV Sparta JD Team 1 1,35 ---
    6 Nick Duinkerken AV De Spar...JD Team 1 1,35 1,40
    6 Tim Philipse AV De Spar...JD Team 2 1,35 1,40
    10 Laurens Schubert Leiden Atl...JD Team 2 1,25 ---
    11 Faith Abu AV Sparta JD Team 1 1,20 ---
    11 Thijmen V...envleugel AV Sparta JD Team 3 1,20 ---
    11 Luuk van Wijk Haag Atlet...JD Team 2 1,20 ---
    14 Ingmar van Andel Leiden Atl...JD Team 1 1,15 ---
    14 Max Aarts Leiden Atl...JD Team 3 1,15 ---
    14 Nathan Nijdam AV Sparta JD Team 3 1,15 ---
    14 Luuk Pieterse AV De Spar...JD Team 2 1,15 1,20
    18 Jeroen Vink Leiden Atl...JD Team 3 1,10 ---
    19 Matthijs Turk AV Rijnsoever JD 1,05 ---
    19 Florian van Lent Haag Atlet...JD Team 1 1,05 ---
    19 Guido van Kuik Haag Atlet...JD Team 2 1,05 ---
    Casper Taal AV Sparta JD Team 2 DNS ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 David Pronk Haag Atlet...JD Team 1 5,29 4,98 5,02 4,86 5,29 +1.9 m/s---
    2 Bryan Duff AV Sparta JD Team 1 4,61 4,85 4,60 4,67 4,85 +1.6 m/s---
    3 Alje Stip AV De Spar...JD Team 1 4,32 4,11 4,43 4,23 4,43 +1.4 m/s4,40
    4 Luuk de Graaf Leiden Atl...JD Team 1 4,27 3,86 3,22 4,27 +0.6 m/s---
    5 Vincent Franken AV De Spar...JD Team 1 3,89 3,88 3,96 4,25 4,25 +0.6 m/s4,13
    6 Luuk den Toom ARV Ilion JD 4,19 4,04 3,89 4,12 4,19 +1.2 m/s4,40
    7 Menno Bloembergen ARV Ilion JD 4,07 - 3,69 3,80 4,07 +0.9 m/s4,03
    8 Julian Boele Leiden Atl...JD Team 1 3,31 - 3,71 3,99 3,99 +0.5 m/s---
    9 Boaz Barf Haag Atlet...JD Team 2 3,69 3,33 - 3,78 3,78 +0.6 m/s---
    10 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta JD Team 2 3,57 3,72 3,51 - 3,72 +1.7 m/s---
    11 Carlo van der Zwan Haag Atlet...JD Team 1 3,53 3,29 2,79 3,71 3,71 +2.0 m/s---
    12 Thijmen V...envleugel AV Sparta JD Team 3 3,06 3,64 3,42 3,42 3,64 +0.7 m/s---
    13 Thijs Biermann Leiden Atl...JD Team 3 3,51 2,66 3,09 3,51 +0.6 m/s---
    14 Teije van Schaik AV De Spar...JD Team 2 3,37 2,95 3,04 3,20 3,37 +1.3 m/s3,38
    15 Luuk van Wijk Haag Atlet...JD Team 2 3,35 3,35 3,01 3,18 3,35 +1.1 m/s---
    16 Alexander Auer AV Sparta JD Team 2 3,27 3,13 3,27 +0.2 m/s---
    17 Wouter de Kremer AV Rijnsoever JD 2,89 3,05 3,14 2,97 3,14 +1.0 m/s---
    18 Siem Dagevos AV Sparta JD Team 1 3,09 2,90 2,97 3,12 3,12 +0.9 m/s---
    19 Maurick van Koot AV Rijnsoever JD 3,11 2,96 2,44 2,85 3,11 +0.7 m/s---
    20 Stephen Schouten Leiden Atl...JD Team 2 3,01 2,83 3,04 3,04 +0.6 m/s---
    21 Bram Beijen Leiden Atl...JD Team 3 2,98 2,81 2,63 2,93 2,98 +1.1 m/s---
    22 Thijs van der Torre Voorschoten `97 JD 2,38 2,14 2,42 2,28 2,42 +0.0 m/s---
    Jasper Stokman AV De Spar...JD Team 2 X X X X NM 3,50