Uitslagen Junioren A Poule 31 Wedstrijd 1 [2018]

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sven Jansons Altis Jongens 11,18 +1.2 m/s11,06 761
2 Gino van Wijk AV Lycurgus Jongens 11,28 +1.2 m/s11,33 738
3 Rens Wildschut GAC Hilver...m Jongens 11,54 +1.2 m/s11,44 679
4 Boris Hoogervorst KAV Hollan...ns Team 1 11,62 +1.2 m/s11,61 661
5 Benjamin van Altena Phanos Jon...ns Team 1 11,71 +1.2 m/s11,97 641
6 Daan Lunding AV 1923 Jongens 11,71 +1.2 m/s11,70 641
7 Kevin Jansen DEM Jongens 11,79 +1.2 m/s11,73 624
8 Synnargio Ignatia DEM Jongens 11,89 +1.2 m/s11,71 0
9 Wessel Kruin AV Haarlem Jongens 11,93 +1.2 m/s12,17 595
10 Luuk Meesters KAV Hollan...ns Team 2 12,08 +1.2 m/s11,99 564
11 Quinna Rozenblad AV Feniks Jongens 12,11 -0.3 m/s12,41 558
12 Casper van den Top AV Lycurgus Jongens 12,13 +1.2 m/s11,81 0
13 Marijn Kriegsman Altis Jongens 12,31 +1.2 m/s12,20 0
14 Olaf van de Pavert GAC Hilver...m Jongens 12,43 -0.3 m/s12,40 0
15 Simon Negasi AV Atos Jongens 12,44 +1.2 m/s12,34 493
16 Jelle Kelderman AV Haarlem Jongens 12,65 +1.2 m/s12,22 0
17 Jasper Scheerder AV Atos Jongens 12,67 -0.3 m/s12,97 0
18 Sam van Kamperdijk AV 1923 Jongens 12,73 -0.3 m/s12,60 0
19 Sion Meijers AAC Jongens 12,93 +1.2 m/s12,12 403
20 Luc Lamme AV Pijnenb...g Jongens 13,08 -0.3 m/s12,90 377
21 Roy van der Meer KAV Hollan...ns Team 2 13,41 -0.3 m/s13,22 0
22 Tim Lamme AV Pijnenb...g Jongens 14,52 -0.3 m/s14,30 0
Scipio Elst Phanos Jon...ns Team 1 DNS --- 0
Thimo Henraat AV Feniks Jongens DNS 12,31 0



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sven Jansons Altis Jongens 22,68 -0.9 m/s22,88 772
2 Henrik Kok Altis Jongens 22,85 -0.9 m/s23,33 0
3 Sil Negenman KAV Hollan...ns Team 1 23,01 -0.9 m/s22,55 739
4 Skip Renders GAC Hilver...m Jongens 23,24 -0.9 m/s23,41 716
5 Rens Wildschut GAC Hilver...m Jongens 23,40 -0.9 m/s23,01 0
6 Benjamin van Altena Phanos Jon...ns Team 1 23,59 -1.1 m/s--- 683
7 Kevin Jansen DEM Jongens 23,62 -0.4 m/s24,18 680
8 Dre Pinas DEM Jongens 23,73 -0.9 m/s23,33 0
9 Wessel Kruin AV Haarlem Jongens 24,17 -1.1 m/s--- 629
10 Laurenz Kilian AAC Jongens 24,56 -0.4 m/s24,75 595
11 Silvan Wolff KAV Hollan...ns Team 2 24,78 -0.4 m/s25,11 576
12 Jereno Macnack AV Lycurgus Jongens 25,13 -0.3 m/s26,00 546
13 Sjors van der Schot AV 1923 Jongens 25,26 -1.1 m/s--- 535
14 Simon Negasi AV Atos Jongens 25,55 -0.3 m/s25,84 512
15 Quinna Rozenblad AV Feniks Jongens 25,69 -1.1 m/s--- 500
16 Jasper Scheerder AV Atos Jongens 26,14 -0.3 m/s26,11 0
17 Melle Ast AV 1923 Jongens 26,60 -0.3 m/s26,96 0
18 Luc Lamme AV Pijnenb...g Jongens 27,05 -0.3 m/s27,13 397
Antwi Mansoh Phanos Jon...ns Team 1 DNS 24,51 0
Sion Meijers AAC Jongens DNS 25,25 0
Nathan Wolff AV Feniks Jongens DNS --- 0
Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus Jongens DNF 23,70 0



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Cain Rutgers Phanos Jon...ns Team 1 2:00,22 1:56,15 744
2 Tijmen van 't Land AV Lycurgus Jongens 2:02,79 2:00,09 700
3 Max van Groeningen GAC Hilver...m Jongens 2:03,31 --- 692
4 Michiel va...der Groen DEM Jongens 2:03,99 2:05,00 681
5 Tijn Pronk KAV Hollan...ns Team 1 2:05,22 2:07,77 661
6 Daan Woldring AV 1923 Jongens 2:07,85 2:07,13 620
7 Mike de Dood AV Lycurgus Jongens 2:08,19 2:16,20 0
8 Tijn van Zijl KAV Hollan...ns Team 1 2:09,41 2:10,00 0
9 Mitchel de Vries Altis Jongens 2:09,62 2:06,45 594
10 Marijn Bindels AV Atos Jongens 2:10,96 2:14,47 574
11 Yohance Valks Phanos Jon...ns Team 1 2:11,15 2:05,00 0
12 Laurenz Kilian AAC Jongens 2:11,54 2:14,79 566
13 Renger Borsboom KAV Hollan...ns Team 2 2:12,97 2:10,99 545
14 Timo van der Stoep DEM Jongens 2:13,37 2:18,14 0
15 Joris van den Hoven Altis Jongens 2:14,27 2:14,11 0
16 Kjeld Storm AV Pijnenb...g Jongens 2:26,99 2:12,73 367
17 Thian Kaag AV Haarlem Jongens 2:36,16 --- 268
18 Arthur Vacca AV Atos Jongens 2:38,16 --- 0
Quinten Maring AV 1923 Jongens DNS 2:12,53 0
Thimo Henraat AV Feniks Jongens DNS 2:16,71 0



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jens van Gelderen AV Lycurgus Jongens 4:21,04 3:58,00 652
2 Sareje Bulale Phanos Jon...ns Team 1 4:28,40 4:25,00 600
3 Hielke Hilberts GAC Hilver...m Jongens 4:31,37 4:15,50 580
4 Coen Blan...Henkemans AV Lycurgus Jongens 4:32,01 4:34,62 0
5 Niels van Vliet KAV Hollan...ns Team 1 4:35,64 4:35,00 552
6 Piet van Vuuren DEM Jongens 4:37,71 4:44,00 539
7 Lars van Vught Altis Jongens 4:41,09 4:44,28 518
8 Amin el Feddaly AAC Jongens 4:45,55 4:55,77 491
9 Stijn van Essen Altis Jongens 4:47,17 4:39,60 0
10 Joran van der Stoep DEM Jongens 4:59,13 5:23,43 0
11 Janko Wiebenga AV Atos Jongens 5:14,63 5:16,74 332
12 Sjoerd van der Sel KAV Hollan...ns Team 2 5:19,15 4:59,99 310
13 Melle Ast AV 1923 Jongens 5:30,15 5:40,43 259
14 Arthur Vacca AV Atos Jongens 5:38,21 --- 0
15 Thian Kaag AV Haarlem Jongens 6:27,66 5:41,28 39
Meseret Mebrahtom Phanos Jon...ns Team 1 DNS 4:19,00 0
Max van Groeningen GAC Hilver...m Jongens DNS 4:15,35 0



Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Joppe Stokvis Altis Jongens 56,84 58,50 790
2 Mika Taag KAV Hollan...ns Team 1 59,17 58,22 723
3 Dylan Langeveld DEM Jongens 1:01,05 --- 673
4 Casper van den Top AV Lycurgus Jongens 1:02,16 1:03,00 644
5 Sjors van der Schot AV 1923 Jongens 1:02,49 1:04,36 636
6 Jasper de Hon AAC Jongens 1:04,14 1:00,79 596
7 Raven Huiberts Phanos Jon...ns Team 1 1:08,63 --- 498
8 Harm Steehouwer KAV Hollan...ns Team 2 1:08,65 1:19,99 497
9 Bram van der Laan GAC Hilver...m Jongens 1:09,67 1:05,00 477
Jolmer Siersma AV Atos Jongens DQ --- 0
Thimo Henraat AV Feniks Jongens DNS 1:05,14 0



Jongens Junior A - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis Jongens (4x400m) Altis - JJA 4 3:28,61 712
2 KAV Holland Jongens Team 1 (4x400m) KAV Holland - JJA 4 3:31,17 686
3 DEM Jongens (4x400m) DEM - JJA 4 3:36,52 634
4 AV Lycurgus Jongens (4x400m) AV Lycurgus - JJA 4 3:38,32 617
5 AV 1923 Jongens (4x400m) AV 1923 - JJA 4 3:40,41 598
6 GAC Hilversum Jongens (4x400m) GAC Hilversum - JJA 4 3:40,61 596
7 Phanos Jongens Team 1 (4x400m) Phanos - JJA 4 3:46,67 542
8 AAC Jongens (4x400m) AAC - JJA 4 3:52,35 494
9 AV Atos Jongens (4x400m) AV Atos - JJA 4 4:04,74 396
10 KAV Holland Jongens Team 2 (4x400m) KAV Holland - JJA 4 4:04,91 395
11 AV Pijnenburg Jongens (4x400m) AV Pijnenburg - JJA 4 4:22,86 270
12 AV Feniks Jongens (4x400m) AV Feniks - JJA 4 DNS 0
12 AV Haarlem Jongens (4x400m) AV Haarlem - JJA 0 DNS 0
12 AV NEA-Volharding Jongens (4x400m) AV NEA-Volharding - JJA 0 DNS 0
12 AV Suomi Jongens (4x400m) AV Suomi - JJA 0 DNS 0
12 Phanos Jongens Team 2 (4x400m) Phanos - JJA 0 DNS 0



Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Bram van der Laan GAC Hilver...m Jongens 53,68 --- 682
2 Rick Hollestelle Altis Jongens 49,50 --- 626
3 Lucas Cohen AAC Jongens 47,32 --- 597
4 Kristof va...amperdijk GAC Hilver...m Jongens 46,75 --- 0
5 Rik Barlo AV Pijnenb...g Jongens 44,00 42,01 550
6 Diede Mieras AV 1923 Jongens 43,39 --- 541
7 Mike van Dijk AV Haarlem Jongens 43,32 41,95 540
8 Olle Bosma AV Lycurgus Jongens 43,29 --- 540
9 Dylan Langeveld DEM Jongens 39,35 --- 481
10 Maarten Quaars KAV Hollan...ns Team 1 38,99 --- 476
11 Arthur van Essen Altis Jongens 38,58 --- 0
12 Luka Bakrac AV 1923 Jongens 36,42 --- 0
13 Jan Eleveld AV Feniks Jongens 34,95 --- 413
14 Roderick de Vries AV Atos Jongens 33,61 --- 391
15 Harm Janssens AV Lycurgus Jongens 30,61 --- 0
16 Roy van der Meer KAV Hollan...ns Team 2 28,56 --- 305
17 Renger Borsboom KAV Hollan...ns Team 2 27,93 --- 0
18 Jim Hoekstra Phanos Jon...ns Team 1 27,24 --- 281
19 Mika Taag KAV Hollan...ns Team 1 26,61 --- 0
20 Joran van der Stoep DEM Jongens 18,44 --- 0
Nathan Wolff AV Feniks Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jelle de Jong AV Lycurgus Jongens 42,65 --- 737
2 Joris Pals AV Feniks Jongens 40,27 --- 691
3 Tim de Greef Altis Jongens 39,55 --- 677
4 Hein Pieters AAC Jongens 33,12 --- 544
5 Rick Hollestelle Altis Jongens 32,71 --- 0
6 Maarten Quaars KAV Hollan...ns Team 1 32,64 --- 533
7 Marten Voorberg AV Lycurgus Jongens 31,31 --- 0
8 Benjamin van Altena Phanos Jon...ns Team 1 31,00 --- 497
9 Siem ter Braake GAC Hilver...m Jongens 30,73 --- 491
10 Vyron Saridin DEM Jongens 29,75 --- 468
11 Sonny Meijers AAC Jongens 28,63 --- 0
12 Harm Steehouwer KAV Hollan...ns Team 2 26,54 --- 393
13 Thijs Köllmann AV Pijnenb...g Jongens 25,26 --- 361
14 Kevin Jansen DEM Jongens 21,96 --- 0
15 Jim Hoekstra Phanos Jon...ns Team 1 19,90 --- 0
16 Jolmer Siersma AV Atos Jongens 19,69 --- 214
17 Job Geerds AV 1923 Jongens 16,84 --- 131
18 Rik Apeldoorn KAV Hollan...ns Team 2 15,35 --- 0
19 Björn Rijkaard AV Feniks Jongens 12,40 --- 0



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jelle de Jong AV Lycurgus Jongens 14,45 --- 756
2 Joris Pals AV Feniks Jongens 13,42 --- 692
3 Tim de Greef Altis Jongens 12,38 --- 625
4 Kristof va...amperdijk GAC Hilver...m Jongens 11,60 --- 573
5 Marten Voorberg AV Lycurgus Jongens 11,40 --- 0
6 Marijn Kriegsman Altis Jongens 10,91 --- 0
7 Rik Barlo AV Pijnenb...g Jongens 10,89 10,22 524
8 Sonny Meijers AAC Jongens 10,84 --- 520
9 Dylan Langeveld DEM Jongens 10,73 --- 513
10 Jan Eleveld AV Feniks Jongens 10,72 --- 0
11 Bram van der Laan GAC Hilver...m Jongens 10,70 --- 0
12 Sil Negenman KAV Hollan...ns Team 1 10,62 --- 505
13 Luuk Meesters KAV Hollan...ns Team 2 9,62 --- 432
14 Hein Pieters AAC Jongens 9,48 --- 0
15 Daan Woldring AV 1923 Jongens 9,36 --- 413
16 Jim Hoekstra Phanos Jon...ns Team 1 8,32 --- 332
17 Daan Heus Phanos Jon...ns Team 1 7,57 --- 0
18 Timo van der Stoep DEM Jongens 7,35 --- 0
19 Melle Ast AV 1923 Jongens 6,96 --- 0
20 Marijn Bindels AV Atos Jongens 6,93 --- 215



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jelle de Jong AV Lycurgus Jongens 1,90 --- 769
2 Boris Hoogervorst KAV Hollan...ns Team 1 1,85 --- 725
2 Siem ter Braake GAC Hilver...m Jongens 1,85 --- 725
2 Rick Hollestelle Altis Jongens 1,85 --- 725
5 Joppe Stokvis Altis Jongens 1,80 --- 0
6 Harm Janssens AV Lycurgus Jongens 1,75 --- 0
7 Dre Pinas DEM Jongens 1,75 --- 634
8 Mike van Dijk AV Haarlem Jongens 1,70 1,70 587
9 Antwayne White DEM Jongens 1,70 --- 0
10 Luka Bakrac AV 1923 Jongens 1,65 --- 540
10 Jolmer Siersma AV Atos Jongens 1,65 --- 540
12 Diede Mieras AV 1923 Jongens 1,60 --- 0
13 Luca Louwris AV Feniks Jongens 1,60 --- 492
14 Jelle Kelderman AV Haarlem Jongens 1,55 1,55 0
15 Raven Huiberts Phanos Jon...ns Team 1 1,50 --- 394
15 Lucas Cohen AAC Jongens 1,50 --- 394
17 Björn Rijkaard AV Feniks Jongens 1,50 --- 0
18 Silvan Wolff KAV Hollan...ns Team 2 1,45 --- 344
19 Joep Noordhoek KAV Hollan...ns Team 2 1,40 --- 0
Olaf van de Pavert GAC Hilver...m Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Ton van Mameren Altis Jongens 12,99 +1.7 m/s--- 675
2 Skip Renders GAC Hilver...m Jongens 12,55 +1.6 m/s--- 628
3 Job Geerds AV 1923 Jongens 12,28 +0.1 m/s--- 598
4 Jasper de Hon AAC Jongens 12,07 -0.5 m/s--- 575
5 Maarten Quaars KAV Hollan...ns Team 1 12,03 +0.3 m/s--- 571
6 Vyron Saridin DEM Jongens 11,98 +0.1 m/s--- 566
7 Antwayne White DEM Jongens 11,46 +1.4 m/s--- 0
8 Wessel Kruin AV Haarlem Jongens 11,40 +1.6 m/s11,51 501
9 Tijn Pronk KAV Hollan...ns Team 1 11,28 +1.1 m/s--- 0
10 Mike van Dijk AV Haarlem Jongens 11,19 +1.9 m/s--- 0
11 Levi van Diest AV Lycurgus Jongens 11,12 +0.8 m/s--- 469
12 Karel Gimbergh AV 1923 Jongens 10,47 +0.0 m/s--- 0
13 Raven Huiberts Phanos Jon...ns Team 1 10,46 -0.3 m/s--- 392
14 Daan Heus Phanos Jon...ns Team 1 10,24 +2.0 m/s--- 0
15 Luca Louwris AV Feniks Jongens 10,20 +0.7 m/s--- 362
16 Sjoerd van der Sel KAV Hollan...ns Team 2 10,09 +0.9 m/s--- 348
17 Janko Wiebenga AV Atos Jongens 9,45 +1.7 m/s--- 270



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Gwen Reuver AAC Meisjes 12,78 -3.0 m/s12,39 717
2 Kato Leusink GAC Hilver...m Meisjes 13,05 -3.0 m/s12,42 667
3 Pip Doesburg AV Lycurgus Meisjes 13,07 -3.0 m/s12,90 664
4 Laura Karamowa Phanos Meisjes 13,30 -3.0 m/s13,00 623
5 Rosalie Breems KAV Hollan...es Team 1 13,58 -3.0 m/s12,85 576
6 Anouk Hellingh AV Lycurgus Meisjes 13,58 -3.0 m/s13,20 0
7 Jinke van der Sluis AAC Meisjes 13,74 -3.0 m/s13,05 0
8 Leonie Lake Tempo AV Meisjes 13,83 -1.3 m/s--- 535
9 Aerin Gaston AV 1923 Meisjes 13,88 -1.3 m/s--- 527
10 Tamara Graat Almere `81 Meisjes 13,92 -2.5 m/s13,56 520
11 Fay Witte KAV Hollan...es Team 1 13,99 -2.5 m/s13,99 0
12 Justine Fleming GAC Hilver...m Meisjes 13,99 -3.0 m/s13,04 0
13 Lysanne Zaal AV Hera Meisjes 14,25 -2.5 m/s13,40 469
14 Naseya Weinchard AV 1923 Meisjes 14,32 -2.5 m/s13,60 0
15 Isis Beentjes DEM Meisjes 14,32 -2.5 m/s13,91 459
16 Foske Schiff AV Haarlem Meisjes 14,61 -2.5 m/s14,32 416
17 Nadia Willemse DEM Meisjes 14,62 -2.5 m/s13,73 0
18 Maaike Ui...nboogaard AV NEA-Vol...g Meisjes 15,08 -1.3 m/s--- 351
19 Amber van der Putten AV Hera Meisjes 15,10 -1.3 m/s14,50 0
20 Bente Bloodshoofd Almere `81 Meisjes 15,17 -2.5 m/s14,48 0
21 Melissa Jansen AKU Meisjes 15,21 -1.3 m/s--- 334
22 Charlotte Veen KAV Hollan...es Team 2 16,14 -1.3 m/s15,65 217
23 Sevgi Eryigit AV Atos Meisjes 16,93 -1.3 m/s--- 129



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Mara Cotterink AV Lycurgus Meisjes 25,30 -0.3 m/s25,50 820
2 Gwen Reuver AAC Meisjes 26,12 -0.3 m/s25,22 752
3 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus Meisjes 26,57 -0.3 m/s26,30 0
4 Laura Karamowa Phanos Meisjes 26,63 -0.3 m/s26,00 712
5 Kato Leusink GAC Hilver...m Meisjes 26,77 -0.3 m/s26,07 702
6 Eva Dijkstra AV 1923 Meisjes 27,43 +0.0 m/s28,02 652
7 Rosalie Breems KAV Hollan...es Team 1 27,59 -0.3 m/s26,11 641
8 Justine Fleming GAC Hilver...m Meisjes 27,94 +0.0 m/s26,82 0
9 Isabel Hooijman AKU Meisjes 27,97 +0.0 m/s27,50 614
10 Tamara Graat Almere `81 Meisjes 28,57 +0.7 m/s28,38 573
11 Racquelle Biezen AV 1923 Meisjes 28,74 +0.7 m/s28,32 0
12 Leonie Lake Tempo AV Meisjes 28,80 +0.3 m/s--- 558
13 Leonie Keppel AV Hera Meisjes 29,09 +0.0 m/s28,00 539
14 Sheralda Bottse AV NEA-Vol...g Meisjes 29,73 +0.3 m/s--- 498
15 Maud Feenstra AV Hera Meisjes 30,23 +0.0 m/s28,00 0
16 Foske Schiff AV Haarlem Meisjes 30,33 +0.7 m/s--- 462
17 Sietske Wiemer Tempo AV Meisjes 30,78 +0.3 m/s--- 0
18 Dion Kies DEM Meisjes 31,06 +0.7 m/s29,84 419
19 Bente Bloodshoofd Almere `81 Meisjes 31,97 +0.7 m/s30,83 0
20 Maaike Ui...nboogaard AV NEA-Vol...g Meisjes 32,25 +0.3 m/s--- 0
21 Tamara van Lingen AKU Meisjes 33,48 +0.3 m/s--- 0



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Noa Hoondert AV 1923 Meisjes 2:20,79 2:23,76 780
2 Nora Winter AV Lycurgus Meisjes 2:25,66 2:24,00 721
3 IJke Mourits Phanos Meisjes 2:26,09 2:25,00 716
4 Jaimy van de Loo KAV Hollan...es Team 1 2:26,75 2:25,00 708
5 Madeline el Aissati AAC Meisjes 2:29,53 2:31,68 677
6 Robin van Sallandt Almere `81 Meisjes 2:34,77 2:35,78 621
7 Mette Oosterink GAC Hilver...m Meisjes 2:34,99 2:25,22 619
8 Paulien Idema AKU Meisjes 2:36,22 2:32,64 606
9 Inez Bernard KAV Hollan...es Team 1 2:43,70 2:38,99 0
10 Sheralda Bottse AV NEA-Vol...g Meisjes 2:44,06 --- 531
11 Vere Tavenier AV Hera Meisjes 2:45,43 2:40,00 518
12 Wieke van Kaam GAC Hilver...m Meisjes 2:45,62 2:31,89 0
13 Allisha Schouten AV NEA-Vol...g Meisjes 2:50,96 --- 0
14 Annick Steenman Almere `81 Meisjes 2:52,16 2:37,30 0
15 Chelsea Pantelic AV Hera Meisjes 2:56,26 2:48,00 0
Lois de la Mar AV 1923 Meisjes DNS 2:25,46 0



Meisjes Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lieve Eising AV Lycurgus Meisjes 10:50,15 10:45,00 665
2 Noor Kuilboer AV Hera Meisjes 11:00,59 11:00,00 636
3 Emma Kok Phanos Meisjes 11:50,20 11:20,00 510
4 Eden Göbbels GAC Hilver...m Meisjes 11:53,94 12:00,00 501
5 Jaimy van de Loo KAV Hollan...es Team 1 11:55,98 10:10,00 496
6 Paulien Idema AKU Meisjes 13:49,76 --- 267



Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Eline Dalderop GAC Hilver...m Meisjes 1:07,43 1:10,00 746
2 Nikki Taag KAV Hollan...es Team 1 1:11,39 1:09,99 653
3 Amina Schellekens Phanos Meisjes 1:14,20 1:10,00 593
4 Sanne van Drunen Almere `81 Meisjes 1:14,33 1:14,00 591
5 Nynke van den Heuvel AAC Meisjes 1:14,45 --- 588
6 Anna Doodeman AV Hera Meisjes 1:15,59 1:16,47 565
7 Anouk Haverkort AV Lycurgus Meisjes 1:18,51 --- 510
8 Lieke Blommestein Tempo AV Meisjes 1:20,99 --- 466
9 Melissa Jansen AKU Meisjes 1:27,44 --- 363



Meisjes Junior A - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Lycurgus Meisjes (4x400m) AV Lycurgus - MJA 4 4:02,42 758
2 Phanos Meisjes (4x400m) Phanos - MJA 4 4:12,31 686
3 AAC Meisjes (4x400m) AAC - MJA 4 4:13,45 678
4 GAC Hilversum Meisjes (4x400m) GAC Hilversum - MJA 4 4:13,74 676
5 KAV Holland Meisjes Team 1 (4x400m) KAV Holland - MJA 4 4:26,12 594
6 AV Hera Meisjes (4x400m) AV Hera - MJA 4 4:42,30 498
7 AKU Meisjes (4x400m) AKU - MJA 4 5:00,76 401
8 Almere `81 Meisjes (4x400m) Almere `81 - MJA 0 DNS 0
8 AV 1923 Meisjes (4x400m) AV 1923 - MJA 4 DNS 0
8 AV Atos Meisjes (4x400m) AV Atos - MJA 0 DNS 0
8 AV Haarlem Meisjes (4x400m) AV Haarlem - MJA 0 DNS 0
8 AV NEA-Volharding Meisjes (4x400m) AV NEA-Volharding - MJA 0 DNS 0
8 DEM Meisjes (4x400m) DEM - MJA 0 DNS 0
8 KAV Holland Meisjes Team 2 (4x400m) KAV Holland - MJA 0 DNS 0
8 Tempo AV Meisjes (4x400m) Tempo AV - MJA 0 DNS 0



Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lotte Pröpper Phanos Meisjes 38,88 38,00 748
2 Jacqueline Muts Phanos Meisjes 36,50 30,00 0
3 Kato Leusink GAC Hilver...m Meisjes 35,35 --- 691
4 Robina Negenman KAV Hollan...es Team 1 32,86 --- 649
5 Yildiz Turan Tempo AV Meisjes 31,30 --- 622
6 Dion Kies DEM Meisjes 30,71 27,32 611
7 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus Meisjes 30,63 --- 610
8 Fabienne Muller AV Lycurgus Meisjes 29,82 --- 0
9 Tessa de Ruiter AV 1923 Meisjes 29,37 --- 587
10 Kim van der Aar DEM Meisjes 26,86 27,32 0
11 Rosa Kuin AV Hera Meisjes 25,08 25,00 506
12 Pleun Heerschop KAV Hollan...es Team 2 24,24 --- 489
13 Marloes Abbink Almere `81 Meisjes 24,08 --- 486
14 Mauve Bos GAC Hilver...m Meisjes 23,83 --- 0
15 Rosa Westra AAC Meisjes 21,99 --- 443
16 Lieke Blommestein Tempo AV Meisjes 21,71 --- 0
17 Tamara van Lingen AKU Meisjes 21,23 22,16 427
18 Khaoula A...u-Alanwar AV Atos Meisjes 19,64 --- 392
19 Zoë Riepen AV NEA-Vol...g Meisjes 18,48 --- 366
20 Charlotte Veen KAV Hollan...es Team 2 16,65 --- 0
21 Sevgi Eryigit AV Atos Meisjes 16,08 --- 0
22 Gwen Feenstra AV Hera Meisjes 14,60 16,00 0
23 Lonneke Eppink AV Haarlem Meisjes 12,50 --- 215
Danique Oost AKU Meisjes DNS 13,69 0
Mila Kuller AV NEA-Vol...g Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jessica Schilder AV Hera Meisjes 41,55 44,77 762
2 Robin Post AV Hera Meisjes 35,89 33,00 0
3 Thirza Matilda AAC Meisjes 35,66 --- 655
4 Robina Negenman KAV Hollan...es Team 1 31,63 --- 577
5 Fabienne Muller AV Lycurgus Meisjes 30,63 --- 557
6 Rianne Klooster Phanos Meisjes 27,75 27,00 497
7 Sietske Wiemer Tempo AV Meisjes 25,32 --- 444
8 Sarah van Ekeris KAV Hollan...es Team 1 25,13 --- 0
9 Jaël Aalbers Phanos Meisjes 25,00 25,00 0
10 Zoë Riepen AV NEA-Vol...g Meisjes 24,42 --- 424
11 Marieke van der Laan GAC Hilver...m Meisjes 23,86 --- 411
12 Pleun Heerschop KAV Hollan...es Team 2 22,33 --- 375
13 Kim van der Aar DEM Meisjes 22,22 23,22 373
14 Inge Slootbeek Tempo AV Meisjes 20,79 --- 0
15 Sanne van Drunen Almere `81 Meisjes 20,56 --- 332
16 Sevgi Eryigit AV Atos Meisjes 19,37 --- 302
17 Channa van Gameren GAC Hilver...m Meisjes 19,01 --- 0
18 Nadia Willemse DEM Meisjes 18,82 22,09 0
19 Aerin Gaston AV 1923 Meisjes 18,48 --- 279
20 Charlotte Veen KAV Hollan...es Team 2 16,03 --- 0
21 Kirsten Heemskerk AKU Meisjes 15,23 --- 190
22 Sien Saadat AKU Meisjes 12,49 --- 0



Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jessica Schilder AV Hera Meisjes 14,37 16,24 859
2 Jacqueline Muts Phanos Meisjes 12,20 13,00 731
3 Racquelle Biezen AV 1923 Meisjes 11,31 --- 676
4 Leonie Keppel AV Hera Meisjes 10,88 11,00 0
5 Robina Negenman KAV Hollan...es Team 1 10,41 --- 617
6 Jaël Aalbers Phanos Meisjes 10,38 11,50 0
7 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus Meisjes 10,37 --- 614
8 Fabienne Muller AV Lycurgus Meisjes 10,08 --- 0
9 Nynke van den Heuvel AAC Meisjes 9,48 --- 554
10 Tessa de Ruiter AV 1923 Meisjes 9,17 --- 0
11 Thirza Matilda AAC Meisjes 8,92 --- 0
12 Marloes Abbink Almere `81 Meisjes 8,61 --- 491
13 Marieke van der Laan GAC Hilver...m Meisjes 8,45 --- 480
14 Khaoula A...u-Alanwar AV Atos Meisjes 8,41 --- 477
15 Inge Slootbeek Tempo AV Meisjes 8,29 --- 468
16 Dion Kies DEM Meisjes 8,08 8,37 452
17 Channa van Gameren GAC Hilver...m Meisjes 7,80 --- 0
18 Allisha Schouten AV NEA-Vol...g Meisjes 7,59 --- 414
19 Yildiz Turan Tempo AV Meisjes 7,58 --- 0
20 Kim van der Aar DEM Meisjes 7,54 7,53 0
21 Mila Kuller AV NEA-Vol...g Meisjes 7,16 --- 0
22 Paulien Idema AKU Meisjes 6,70 8,01 343



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Fay Witte KAV Hollan...es Team 1 1,75 1,79 985
2 Mara Cotterink AV Lycurgus Meisjes 1,60 --- 832
3 Robin van Sallandt Almere `81 Meisjes 1,55 --- 779
3 Racquelle Biezen AV 1923 Meisjes 1,55 --- 779
3 Isis Beentjes DEM Meisjes 1,55 1,60 779
6 Jacqueline Muts Phanos Meisjes 1,45 1,50 672
6 Sofia Bouwmeester KAV Hollan...es Team 2 1,45 --- 672
6 Rosa Westra AAC Meisjes 1,45 --- 672
6 Mauve Bos GAC Hilver...m Meisjes 1,45 --- 672
10 Tessa de Ruiter AV 1923 Meisjes 1,40 --- 0
11 Sterre Weber GAC Hilver...m Meisjes 1,35 --- 0
12 Rosa Kuin AV Hera Meisjes 1,30 1,45 484
13 Foske Schiff AV Haarlem Meisjes 1,25 --- 417
14 Lonneke Eppink AV Haarlem Meisjes 1,20 --- 0
Danique Oost AKU Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Eline Dalderop GAC Hilver...m Meisjes 11,05 -0.1 m/s--- 763
2 Sophie Jebose AAC Meisjes 10,58 +0.4 m/s--- 709
3 Amina Schellekens Phanos Meisjes 10,41 +0.8 m/s10,20 690
4 Naseya Weinchard AV 1923 Meisjes 10,38 +1.0 m/s--- 686
5 Sanne van Drunen Almere `81 Meisjes 10,29 -0.4 m/s--- 676
6 Inez Bouwen AV Lycurgus Meisjes 9,98 -0.1 m/s--- 639
7 Sterre Weber GAC Hilver...m Meisjes 9,98 -0.4 m/s--- 0
8 Eva Dijkstra AV 1923 Meisjes 9,80 +0.5 m/s--- 0
9 Isis Beentjes DEM Meisjes 9,65 +0.5 m/s9,68 600
10 Lieke Blommestein Tempo AV Meisjes 9,47 -0.7 m/s--- 578
11 Annick Steenman Almere `81 Meisjes 9,17 +0.5 m/s--- 0
12 Julia Arlotti KAV Hollan...es Team 1 9,16 -0.4 m/s--- 540
13 Vere Tavenier AV Hera Meisjes 9,14 -0.6 m/s8,50 537
14 Lonneke Eppink AV Haarlem Meisjes 7,70 -0.5 m/s--- 351
Rosa Kuin AV Hera Meisjes DNS 10,00 0



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sophie Jebose AAC Meisjes 3,20 --- 692
2 Marijke Langendijk AV Hera Meisjes 2,90 3,00 587
3 Shanna Mol AV Lycurgus Meisjes 2,60 2,50 476
3 Mauve Bos GAC Hilver...m Meisjes 2,60 --- 476
5 Marloes Abbink Almere `81 Meisjes 2,50 --- 437
6 Lisa de Best DEM Meisjes 2,20 --- 317
7 Julia Arlotti KAV Hollan...es Team 1 2,00 --- 233
Wendy van Nes AV Atos Meisjes NM 2,80 0