Uitslagen Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2018]

Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Dave Boamah AV Feniks AV Feniks JC Team 1 17,89 +0.7 m/s19,10 833
2 Joshua Bisseker Phanos Phanos JC Team 1 18,30 +0.7 m/s19,17 787
3 Amar Wong AV Feniks AV Feniks JC Team 1 18,53 +0.8 m/s19,98 763
4 Winjaris Windster AAC AAC JC 18,58 -0.5 m/s--- 758
5 Yohannes Hiensch Phanos Phanos JC Team 1 18,81 +0.7 m/s18,70 734
6 Denis Duku-Kaachire AV Feniks AV Feniks JC Team 1 19,18 +1.9 m/s--- 0
7 Sylvain Kramer Phanos Phanos JC Team 2 19,23 -0.2 m/s--- 691
8 Tomaz Rooth Phanos Phanos JC Team 1 19,32 +0.7 m/s19,33 0
9 Enzo Serpenti AV Feniks AV Feniks JC Team 2 19,63 +1.9 m/s--- 653
10 Jeroen Out AV Haarlem AV Haarlem JC 20,00 -0.2 m/s--- 619
11 Finn Damhoff AV Haarlem AV Haarlem JC 20,66 -0.2 m/s--- 560
12 Bart Kneppers AV Suomi AV Suomi JC 20,67 -0.5 m/s--- 560
13 Sami Filal Startbaan AV Startbaan JC 20,68 +0.8 m/s--- 559
14 Kelvin Cheung KAV Holland KAV Holland JC 21,00 +0.7 m/s19,66 532
15 Jesse Bon AV Feniks AV Feniks JC Team 2 21,55 +1.9 m/s--- 488
16 Vincent Roberts AV Feniks AV Feniks JC Team 2 21,60 +1.9 m/s--- 0
17 Hedde-Jan Damen AAC AAC JC 21,89 +1.9 m/s--- 461
18 Rens Bant AV Suomi AV Suomi JC 22,74 -0.5 m/s--- 399
19 Pepijn Klinkert Startbaan AV Startbaan JC 22,78 +0.8 m/s--- 397
20 Jasper Zaagsma AV Suomi AV Suomi JC 23,19 -0.5 m/s--- 0
21 Jorrit Wynia Phanos Phanos JC Team 2 23,24 +0.8 m/s23,29 365
22 Irmin Flach KAV Holland KAV Holland JC 25,58 -0.5 m/s--- 222
23 Robin de Zwart AV Haarlem AV Haarlem JC 25,63 -0.2 m/s--- 0
Jesse Elmers Startbaan AV Startbaan JC DNS --- 0
Daniel Sleiman KAV Holland KAV Holland JC DNS 20,44 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Yohannes Hiensch Phanos Phanos JC Team 1 2:13,55 2:11,28 737
2 Eyoël Hiensch Phanos Phanos JC Team 1 2:17,47 2:13,29 691
3 Fedor Musil Phanos Phanos JC Team 1 2:20,50 2:22,45 0
4 Dave Boamah AV Feniks AV Feniks JC Team 1 2:20,85 2:15,72 653
5 Jorrit Wynia Phanos Phanos JC Team 2 2:26,87 2:27,39 590
6 Milo de Langen AV Feniks AV Feniks JC Team 1 2:31,66 2:28,22 543
7 James van ...ckevorsel Phanos Phanos JC Team 2 2:35,71 2:52,47 506
8 Siebe Pals AV Feniks AV Feniks JC Team 1 2:35,90 2:36,88 0
9 Douwe Schmersal AV Haarlem AV Haarlem JC 2:38,25 --- 484
10 Finn Damhoff AV Haarlem AV Haarlem JC 2:50,66 --- 384
11 Okke Rave AAC AAC JC 2:58,95 2:56,20 325
12 Thijs Minnee AV Feniks AV Feniks JC Team 2 3:01,36 --- 309
13 Pepijn Klinkert Startbaan AV Startbaan JC 3:03,34 --- 296
14 Lucas Weber KAV Holland KAV Holland JC 3:09,33 2:53,53 259
15 Sven Turenhout AV Suomi AV Suomi JC 3:17,39 --- 212
16 Louis Olivier Phanos Phanos JC Team 2 3:58,44 --- 0
Jeppe Mul AV Haarlem AV Haarlem JC DNS --- 0
Enzo Serpenti AV Feniks AV Feniks JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Carildo Linger AV Feniks AV Feniks JC Team 1 15,33 +1.1 m/s15,38 695
2 Amar Wong AV Feniks AV Feniks JC Team 1 15,40 +1.1 m/s15,59 688
3 Tomaz Rooth Phanos Phanos JC Team 1 15,63 +1.1 m/s17,38 667
4 Eyoël Hiensch Phanos Phanos JC Team 1 16,08 +1.1 m/s16,84 628
5 Yaïr van Harmelen AV Feniks AV Feniks JC Team 1 16,38 +1.1 m/s16,27 0
6 Kim Alofsen Startbaan AV Startbaan JC 16,62 -2.4 m/s--- 584
7 Berend Zwolle AV Feniks AV Feniks JC Team 2 16,86 +1.1 m/s16,23 566
8 Lucius Bout Phanos Phanos JC Team 1 17,30 +1.1 m/s16,84 0
9 Bart Kneppers AV Suomi AV Suomi JC 17,55 -2.4 m/s--- 515
10 Douwe Schmersal AV Haarlem AV Haarlem JC 18,80 -2.4 m/s--- 432
11 Vincent Roberts AV Feniks AV Feniks JC Team 2 18,86 +1.1 m/s19,30 428
12 Hedde-Jan Damen AAC AAC JC 20,84 -2.4 m/s--- 319
13 Jasper Zaagsma AV Suomi AV Suomi JC 21,93 -2.4 m/s--- 267
14 Daniel Sleiman KAV Holland KAV Holland JC 21,99 -2.4 m/s19,55 264
15 Willem van Leeuwen KAV Holland KAV Holland JC 22,26 -2.4 m/s20,71 252
16 Bas den Blanken AV Haarlem AV Haarlem JC 24,51 -2.4 m/s--- 162



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Phanos JC Team 1 (4x100m) Phanos - JJC 4 47,52 812
2 AV Feniks JC Team 1 (4x100m) AV Feniks - JJC 4 47,97 794
3 AV Haarlem JC (4x100m) AV Haarlem - JJC 4 54,63 552
4 AV Suomi JC (4x100m) AV Suomi - JJC 4 54,93 542
5 KAV Holland JC (4x100m) KAV Holland - JJC 4 55,46 526
6 Phanos JC Team 2 (4x100m) Phanos - JJC 4 1:01,94 346
7 AAC JC (4x100m) AAC - JJC 0 DNS 0
7 AV Feniks JC Team 2 (4x100m) AV Feniks - JJC 0 DNS 0
7 AV Startbaan JC (4x100m) AV Startbaan - JJC 0 DNS 0
7 Phanos JC Team 3 (4x100m) Phanos - JJC 0 DNS 0
7 Phanos JC Team 4 (4x100m) Phanos - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Erick Konst AV Haarlem AV Haarlem JC 42,50 --- 673
2 Kim Alofsen Startbaan AV Startbaan JC 34,12 --- 557
3 Daniël Erbe Gomez Phanos Phanos JC Team 1 31,92 32,39 525
4 Milo de Langen AV Feniks AV Feniks JC Team 1 31,71 --- 521
5 Siebe Pals AV Feniks AV Feniks JC Team 1 26,23 --- 0
6 Vincent Roberts AV Feniks AV Feniks JC Team 2 25,30 --- 419
7 Mick Baldew Phanos Phanos JC Team 1 22,77 --- 0
8 Robin de Zwart AV Haarlem AV Haarlem JC 18,18 --- 0
9 Lucas Weber KAV Holland KAV Holland JC 18,00 --- 285
10 Okke Rave AAC AAC JC 17,80 --- 281
11 Sem Jongenburger Phanos Phanos JC Team 2 17,30 --- 271
12 Irmin Flach KAV Holland KAV Holland JC 13,65 --- 0
Louis Olivier Phanos Phanos JC Team 2 NM --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Erick Konst AV Haarlem AV Haarlem JC 11,49 --- 592
2 Denis Duku-Kaachire AV Feniks AV Feniks JC Team 1 11,15 --- 576
3 Mick Baldew Phanos Phanos JC Team 1 11,11 11,00 574
4 Berend Zwolle AV Feniks AV Feniks JC Team 2 9,11 --- 479
5 Daniël Erbe Gomez Phanos Phanos JC Team 1 8,71 --- 0
6 Siebe Pals AV Feniks AV Feniks JC Team 1 8,58 --- 0
7 Christiaan Zandstra KAV Holland KAV Holland JC 7,55 --- 397
8 Maximilian...zenrainer AV Suomi AV Suomi JC 7,27 --- 381
9 Sem Jongenburger Phanos Phanos JC Team 2 7,13 --- 373
10 Sami Filal Startbaan AV Startbaan JC 6,62 --- 343
11 Jasper Zaagsma AV Suomi AV Suomi JC 6,07 --- 0
12 Adriaan Fornerod KAV Holland KAV Holland JC 6,06 --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Winjaris Windster AAC AAC JC 1,70 --- 779
1 Amar Wong AV Feniks AV Feniks JC Team 1 1,70 --- 779
3 Lucius Bout Phanos Phanos JC Team 1 1,55 1,60 663
3 Kim Alofsen Startbaan AV Startbaan JC 1,55 --- 663
3 Erick Konst AV Haarlem AV Haarlem JC 1,55 --- 663
6 Dave Boamah AV Feniks AV Feniks JC Team 1 1,55 --- 0
7 Jeen Hammink Phanos Phanos JC Team 1 1,50 1,55 0
8 Berend Zwolle AV Feniks AV Feniks JC Team 2 1,45 --- 582
9 Maximilian...zenrainer AV Suomi AV Suomi JC 1,40 --- 541
10 Enzo Serpenti AV Feniks AV Feniks JC Team 2 1,35 --- 0
11 Adriaan Fornerod KAV Holland KAV Holland JC 1,30 --- 462
12 James van ...ckevorsel Phanos Phanos JC Team 2 1,25 --- 426
13 Daniel de Vries AV Haarlem AV Haarlem JC 1,25 --- 0
Irmin Flach KAV Holland KAV Holland JC NM --- 0
Jesse Elmers Startbaan AV Startbaan JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Carildo Linger AV Feniks AV Feniks JC Team 1 5,87 --- 786
2 Winjaris Windster AAC AAC JC 5,67 --- 749
3 Yaïr van Harmelen AV Feniks AV Feniks JC Team 1 5,45 --- 0
4 Joshua Bisseker Phanos Phanos JC Team 1 5,41 5,49 700
5 Sylvain Kramer Phanos Phanos JC Team 2 4,46 --- 510
6 Pepijn Klinkert Startbaan AV Startbaan JC 4,40 --- 498
7 Finn Damhoff AV Haarlem AV Haarlem JC 4,22 --- 462
8 Jesse Bon AV Feniks AV Feniks JC Team 2 4,04 --- 426
9 Bas den Blanken AV Haarlem AV Haarlem JC 3,99 --- 0
10 Kelvin Cheung KAV Holland KAV Holland JC 3,95 --- 408
11 Thijs Minnee AV Feniks AV Feniks JC Team 2 3,89 --- 0
12 Sven Turenhout AV Suomi AV Suomi JC 3,83 --- 384
13 Rens Bant AV Suomi AV Suomi JC 3,74 --- 0
14 Lucas Weber KAV Holland KAV Holland JC 3,63 --- 0
Lucius Bout Phanos Phanos JC Team 1 DNS 4,58 0
Jesse Elmers Startbaan AV Startbaan JC DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Isaac Mensah AV Feniks AV Feniks JD Team 1 10,72 +0.6 m/s10,59 666
2 Mees Beukenhorst KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 10,92 +1.7 m/s--- 632
3 Malick Dahlberg Phanos Phanos JD Team 1 11,12 +0.6 m/s11,09 599
4 Tymo Bouman AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 11,15 +1.0 m/s--- 594
5 Chivaro Friendwijk AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 11,25 +0.4 m/s--- 578
6 Julian Bik KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 11,29 +1.7 m/s--- 572
7 Isaiah Sweeb Phanos Phanos JD Team 1 11,30 +0.6 m/s11,49 570
8 Luka Gonsalves Phanos Phanos JD Team 2 11,50 +0.6 m/s11,60 540
9 Daniel Lu...cheurleer Phanos Phanos JD Team 1 11,51 +0.6 m/s11,44 0
10 Natie Rijkaard AV Feniks AV Feniks JD Team 1 11,73 +0.6 m/s11,25 506
11 Virgel Norah AV Feniks AV Feniks JD Team 1 12,14 +0.6 m/s11,95 0
12 Samuel van...ckevorsel Phanos Phanos JD Team 2 12,26 +0.6 m/s11,89 432
13 Mishko O'Connor Phanos Phanos JD Team 2 12,39 +0.4 m/s--- 0
14 Joël Ruitenberg AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 12,55 +0.4 m/s--- 395
15 Jip de Vreugd AV Suomi AV Suomi JD 12,57 +1.7 m/s--- 392
16 Maurijn van Dam Startbaan AV Startbaan JD 12,75 +1.0 m/s12,62 370
17 Kasper Lücke KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 12,90 +1.7 m/s--- 352
18 Colin Alewijnse AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 12,96 +0.4 m/s--- 345
19 Jenno Schmersal AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 13,07 +0.4 m/s--- 0
20 Joris Heck KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 13,09 +1.7 m/s--- 329
21 Tieme Krielaart Phanos Phanos JD Team 3 13,14 +1.0 m/s13,26 323
22 Rociano Sno Startbaan AV Startbaan JD 13,17 +1.0 m/s12,50 320
23 Sammy Neeter Phanos Phanos JD Team 3 13,29 +1.0 m/s13,28 306
24 Sven Rijnten Startbaan AV Startbaan JD 13,31 +1.0 m/s13,21 0
25 Anwar Lahri AAC AAC JD 13,67 +1.0 m/s--- 265
26 Ryan Dent KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 13,70 +1.7 m/s--- 0
27 Bela Federer KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 14,12 +1.7 m/s--- 0
28 Mees Timmer AV Suomi AV Suomi JD 14,13 +0.4 m/s--- 217
29 Marius Vermeylen AAC AAC JD 15,08 +0.4 m/s--- 128
30 Finn van Espen AV Suomi AV Suomi JD 15,22 +0.4 m/s--- 0
Milo van der Veen AAC AAC JD DNS 12,74 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Finn Rademaker AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 3:13,90 3:12,33 589
2 Jarno Enthoven AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 3:21,52 --- 535
3 Daan Eggenkamp Phanos Phanos JD Team 1 3:22,70 3:20,09 527
4 Thomas Meijer Phanos Phanos JD Team 1 3:27,18 3:29,11 498
5 Taeke Mulder Phanos Phanos JD Team 2 3:31,75 3:31,59 469
6 Florian Overtoom Startbaan AV Startbaan JD 3:31,79 3:26,24 468
7 Ben Roest AV Feniks AV Feniks JD Team 1 3:32,13 3:29,16 466
8 Joël Ruitenberg AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 3:32,65 --- 463
9 Igor Hijlkema AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 3:36,00 6:00,00 443
10 Taeke Verbree AAC AAC JD 3:37,54 3:43,42 434
11 Ole de Jong KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3:42,45 --- 406
12 Ivar Vialard KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3:45,39 --- 390
13 Aristide Karakoc AV Feniks AV Feniks JD Team 1 3:45,70 3:42,46 388
14 Tom Knapen KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 3:46,96 --- 381
15 Jenno Schmersal AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 3:48,14 --- 0
16 Luka Gonsalves Phanos Phanos JD Team 2 3:49,03 3:59,00 370
17 Mano Tellegen Phanos Phanos JD Team 3 3:49,65 3:51,00 367
18 Wessel Groenenberg AV Feniks AV Feniks JD Team 2 3:50,64 --- 362
19 Olav Ewoldt AAC AAC JD 3:50,67 3:47,15 361
20 Anwar Lahri AAC AAC JD 3:50,84 --- 0
21 Rick Haan AV Suomi AV Suomi JD 4:07,74 --- 279
22 Mees Timmer AV Suomi AV Suomi JD 4:16,13 --- 242
23 Luuk van Lunteren AV Feniks AV Feniks JD Team 2 4:16,32 --- 241
24 Guus Otte KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 4:17,75 --- 0
25 Thyne Schop AV Suomi AV Suomi JD 4:24,14 --- 0
Pibe Baartman Phanos Phanos JD Team 1 DNS 3:32,00 0
Jonan Haverkamp Phanos Phanos JD Team 2 DNS 3:55,00 0
Thys Hoekstra KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 DNS --- 0
Tijn Schleeper KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 DNS --- 0
Ticiano Karakoc AV Feniks AV Feniks JD Team 1 DNS 3:44,06 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Malick Dahlberg Phanos Phanos JD Team 1 13,64 +0.7 m/s15,36 522
2 Derk Hoefman AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 13,68 -0.2 m/s--- 518
3 Isaiah Sweeb Phanos Phanos JD Team 1 13,70 +0.7 m/s14,66 516
4 Isaac Mensah AV Feniks AV Feniks JD Team 1 13,91 +0.7 m/s13,05 496
5 Daniel Winkels AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 14,31 +0.2 m/s--- 460
6 Ben Roest AV Feniks AV Feniks JD Team 1 15,60 +0.7 m/s15,18 355
7 Noah Oling KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 15,86 +0.5 m/s--- 336
8 Max Engelsman KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 16,03 +0.5 m/s--- 324
9 Jefta van der Feen AAC AAC JD 16,05 +0.7 m/s16,22 323
10 Friso Koedijk Phanos Phanos JD Team 2 16,14 -0.2 m/s16,33 316
11 Ids Kok Phanos Phanos JD Team 2 16,25 +0.7 m/s16,08 309
12 Willem Hammink Phanos Phanos JD Team 1 16,43 +0.7 m/s16,21 0
13 Ivar Vialard KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 16,98 +0.5 m/s--- 0
14 Milo van der Veen AAC AAC JD 17,06 +0.2 m/s--- 256
15 TITUS NARTEY AV Feniks AV Feniks JD Team 1 17,10 -0.2 m/s--- 0
16 Colin Alewijnse AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 17,12 +0.2 m/s--- 252
17 Wessel Groenenberg AV Feniks AV Feniks JD Team 2 17,22 -0.2 m/s--- 246
18 Rociano Sno Startbaan AV Startbaan JD 17,38 -0.2 m/s17,08 236
19 Bart Houtkamp KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 17,52 +0.5 m/s--- 228
20 Samuel van...ckevorsel Phanos Phanos JD Team 2 17,52 -0.2 m/s16,31 0
21 Jip de Vreugd AV Suomi AV Suomi JD 18,47 +0.2 m/s--- 175
22 Jenno Schmersal AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 18,81 -0.2 m/s--- 157
23 Mathies van de Pol KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 19,19 +0.5 m/s--- 138
24 David Bouwens AV Suomi AV Suomi JD 19,63 +0.2 m/s--- 117
25 Thyne Schop AV Suomi AV Suomi JD 20,33 +0.2 m/s--- 0
Thys Hoekstra KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 DNS --- 0
Wouter van Dijk AAC AAC JD DNS --- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Haarlem JD Team 1 (4x80m) AV Haarlem - JJD 4 44,02 588
2 KAV Holland JD Team 1 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 45,13 545
3 AV Feniks JD Team 1 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 46,17 506
4 Phanos JD Team 1 (4x80m) Phanos - JJD 4 46,32 451
4 AV Aalsmeer JD (4x80m) AV Aalsmeer - JJD 4 46,41 498
6 Phanos JD Team 2 (4x80m) Phanos - JJD 4 48,24 434
7 KAV Holland JD Team 2 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 48,94 411
8 AV Suomi JD (4x80m) AV Suomi - JJD 4 52,66 250
8 AAC JD (4x80m) AAC - JJD 4 52,89 293
10 AV Feniks JD Team 2 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 53,64 273
11 Phanos JD Team 3 (4x80m) Phanos - JJD 4 55,08 235
12 AV Haarlem JD Team 2 (4x80m) AV Haarlem - JJD 0 DNS 0
12 AV Startbaan JD (4x80m) AV Startbaan - JJD 4 DNS 0
12 Phanos JD Team 4 (4x80m) Phanos - JJD 0 DNS 0
12 Phanos JD Team 5 (4x80m) Phanos - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Igor Wuts Phanos Phanos JD Team 1 23,77 --- 374
2 Jarno Enthoven AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 22,74 --- 356
3 Chivaro Friendwijk AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 22,71 --- 0
4 Daniel Winkels AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 21,15 --- 328
5 TITUS NARTEY AV Feniks AV Feniks JD Team 1 20,50 --- 316
6 Max Jongenburger Phanos Phanos JD Team 1 19,28 --- 0
7 Taeke Verbree AAC AAC JD 17,85 --- 266
8 Noah Oling KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 17,81 --- 265
9 Virgel Norah AV Feniks AV Feniks JD Team 1 17,60 --- 0
10 Finn van Espen AV Suomi AV Suomi JD 16,08 --- 230
11 Ids Kok Phanos Phanos JD Team 2 15,93 --- 227
12 Costya van der Horst Phanos Phanos JD Team 2 15,77 --- 0
13 Teunis Pieters AAC AAC JD 14,20 --- 0
14 Sibrand N...wenhuizen AV Feniks AV Feniks JD Team 2 11,90 --- 136
15 Eelco Korstjens Startbaan AV Startbaan JD 11,59 --- 129
16 Ivar Molenaar AV Suomi AV Suomi JD 11,56 --- 0
17 Yvo Zwijnenburg Startbaan AV Startbaan JD 11,55 --- 0
18 Tieme Krielaart Phanos Phanos JD Team 3 11,46 --- 126
19 Pepijn de Vries Phanos Phanos JD Team 3 11,22 --- 0
20 Luuk van Lunteren AV Feniks AV Feniks JD Team 2 10,50 --- 0
21 Rutger van de Laar KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 8,37 --- 44
22 Bram Apeldoorn KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 8,09 --- 0
Guus Otte KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Sven Koolmoes AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 8,88 --- 467
2 Max Engelsman KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 8,12 --- 427
3 Natie Rijkaard AV Feniks AV Feniks JD Team 1 8,07 --- 425
4 Igor Wuts Phanos Phanos JD Team 1 7,64 --- 402
5 Ids Kok Phanos Phanos JD Team 2 7,42 --- 389
6 Aristide Karakoc AV Feniks AV Feniks JD Team 1 7,40 --- 0
7 Yvo Zwijnenburg Startbaan AV Startbaan JD 7,14 --- 374
8 Leilani Lake AV Feniks AV Feniks JD Team 2 7,08 --- 370
9 Costya van der Horst Phanos Phanos JD Team 2 6,85 --- 0
10 Mathies van de Pol KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 6,65 --- 345
11 Sibrand N...wenhuizen AV Feniks AV Feniks JD Team 2 6,63 --- 0
12 Matthew Smit AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 6,33 --- 326
13 Ole de Jong KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 6,15 --- 0
14 Rick Haan AV Suomi AV Suomi JD 5,80 --- 293
15 Pepijn de Vries Phanos Phanos JD Team 3 5,78 --- 292
16 Sven Rijnten Startbaan AV Startbaan JD 5,66 --- 0
17 Teunis Pieters AAC AAC JD 5,17 --- 253
18 Thomas Hofman KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 4,99 --- 0
19 Floris Hofmeester Phanos Phanos JD Team 3 4,15 --- 0
20 Igor Hijlkema AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 4,03 --- 0
21 Mees Timmer AV Suomi AV Suomi JD 3,65 --- 0
Max Jongenburger Phanos Phanos JD Team 1 DNS --- 0
Wouter van Dijk AAC AAC JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Max Jongenburger Phanos Phanos JD Team 1 1,40 --- 541
1 Sven Koolmoes AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 1,40 --- 541
3 Tymo Bouman AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 1,35 --- 0
4 Max Engelsman KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 1,35 --- 499
5 Jonan Haverkamp Phanos Phanos JD Team 2 1,30 --- 462
5 Eelco Korstjens Startbaan AV Startbaan JD 1,30 --- 462
7 Julian Bik KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 1,25 --- 0
8 Daniel Winkels AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 1,25 --- 426
9 David Bouwens AV Suomi AV Suomi JD 1,20 --- 389
10 Rick Haan AV Suomi AV Suomi JD 1,20 --- 0
10 Emil de Graaf Phanos Phanos JD Team 1 1,20 --- 0
10 Friso Koedijk Phanos Phanos JD Team 2 1,20 --- 0
10 Sven Rijnten Startbaan AV Startbaan JD 1,20 --- 0
14 Hugo Gabel KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 1,20 --- 389
15 Sil de Ruiter KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 1,20 --- 0
16 Jefta van der Feen AAC AAC JD 1,20 --- 389
16 Virgel Norah AV Feniks AV Feniks JD Team 1 1,20 --- 389
18 Ticiano Karakoc AV Feniks AV Feniks JD Team 1 1,15 --- 0
19 Taeke Verbree AAC AAC JD 1,10 --- 0
Floris Hofmeester Phanos Phanos JD Team 3 DNS --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Isaac Mensah AV Feniks AV Feniks JD Team 1 4,61 --- 542
2 Mees Beukenhorst KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 4,55 --- 529
3 Finn Rademaker AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 4,39 --- 496
4 Malick Dahlberg Phanos Phanos JD Team 1 4,29 4,49 476
5 Derk Hoefman AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 4,26 --- 470
6 Ivar Molenaar AV Suomi AV Suomi JD 4,06 --- 430
7 Willem Hammink Phanos Phanos JD Team 1 4,06 --- 0
8 Jefta van der Feen AAC AAC JD 3,99 --- 416
9 Mishko O'Connor Phanos Phanos JD Team 2 3,97 --- 412
10 Matthew Smit AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 3,97 --- 0
11 Natie Rijkaard AV Feniks AV Feniks JD Team 1 3,93 --- 0
12 Leilani Lake AV Feniks AV Feniks JD Team 2 3,77 --- 372
13 Igor Hijlkema AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 3,66 --- 0
14 Florian Overtoom Startbaan AV Startbaan JD 3,60 --- 338
15 Jonan Haverkamp Phanos Phanos JD Team 2 3,52 --- 0
16 Julien Janssen KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3,46 --- 0
17 Olav Ewoldt AAC AAC JD 3,38 --- 0
18 Sammy Neeter Phanos Phanos JD Team 3 3,31 --- 280
19 Pepijn de Vries Phanos Phanos JD Team 3 3,21 --- 0
20 Joris Heck KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 3,17 --- 252
21 Maurijn van Dam Startbaan AV Startbaan JD 3,13 --- 0
22 Finn van Espen AV Suomi AV Suomi JD 2,87 --- 0
Sven Everts KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Miro Vlasman Phanos Phanos MC Team 1 19,23 -1.1 m/s18,89 691
2 Romee van Dam Startbaan AV Startbaan MC 20,71 -1.1 m/s20,62 556
3 Antonia Benevento Phanos Phanos MC Team 1 20,90 +0.6 m/s--- 540
4 Vera Hijlkema AV Haarlem AV Haarlem MC 21,26 -0.2 m/s--- 511
5 Noa de Graaf KAV Holland KAV Holland MC 21,50 -1.1 m/s21,99 492
6 Jill ingrid Cooman AV Feniks AV Feniks MC 21,72 +0.6 m/s--- 474
7 Pascalle Janssen KAV Holland KAV Holland MC 21,95 -1.1 m/s22,99 457
8 Jasmijn Welling Startbaan AV Startbaan MC 22,27 -0.2 m/s--- 433
9 Steffie Cyntje AV Feniks AV Feniks MC 22,34 +0.6 m/s--- 428
10 Amiena Jatta AV Feniks AV Feniks MC 22,43 -0.2 m/s--- 0
11 Annika ten Wolde KAV Holland KAV Holland MC 22,85 -1.1 m/s23,99 0
12 Tharissa Palma AAC AAC MC 22,91 +0.6 m/s--- 387
13 Noamy Kales AV Haarlem AV Haarlem MC 22,97 -0.2 m/s--- 383
14 Renee de Hon AAC AAC MC 23,11 -1.1 m/s23,35 374
15 Jilke Aarsen AV Haarlem AV Haarlem MC 24,27 -0.2 m/s--- 0
16 Eva van Roode AV Suomi AV Suomi MC 24,41 +0.6 m/s--- 290



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Fenna Heijbroek Phanos Phanos MC Team 1 2:28,42 2:24,66 574
2 Tessa Beugelink AAC AAC MC 2:33,33 2:29,10 528
3 Jasmijn Welling Startbaan AV Startbaan MC 2:34,42 2:37,23 518
4 Marit van Wijk AAC AAC MC 2:37,22 2:37,91 493
5 Maria Kuipers Phanos Phanos MC Team 1 2:40,11 2:40,95 468
6 Cilia van Kessel AV Suomi AV Suomi MC 2:45,23 --- 426
7 Anna Hovinga AV Haarlem AV Haarlem MC 2:48,69 --- 399
8 Maysoun Juliana Phanos Phanos MC Team 2 2:54,66 2:42,52 355
9 Mette Borsboom KAV Holland KAV Holland MC 2:55,42 2:49,99 350
10 Marjolein Groot AV Haarlem AV Haarlem MC 2:56,46 --- 343
11 Natalie van Mil KAV Holland KAV Holland MC 2:58,20 2:59,99 331
12 Marloes Buijs Phanos Phanos MC Team 2 3:10,24 2:50,00 254
13 Wieteke Huiberts AV Suomi AV Suomi MC 3:14,52 --- 229
14 Morgane den Uyl Startbaan AV Startbaan MC 3:31,99 3:17,06 137
15 Amiena Jatta AV Feniks AV Feniks MC 3:52,23 --- 48
Membrate Assefa AV Feniks AV Feniks MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Miro Vlasman Phanos Phanos MC Team 1 12,36 +1.8 m/s12,59 659
2 Vera Hijlkema AV Haarlem AV Haarlem MC 13,55 +1.6 m/s--- 531
3 Romee van Dam Startbaan AV Startbaan MC 13,69 +1.8 m/s13,05 517
4 Sophie van Ekeris KAV Holland KAV Holland MC 14,39 +1.8 m/s14,22 453
5 Noa de Graaf KAV Holland KAV Holland MC 14,48 +1.8 m/s13,99 445
6 Maria Kuipers Phanos Phanos MC Team 1 15,17 +1.8 m/s15,38 388
7 Charlotte Emanuel AV Feniks AV Feniks MC 15,27 +1.6 m/s--- 380
8 Simone Schouws Phanos Phanos MC Team 1 15,30 +1.8 m/s13,81 0
9 Tessa Beugelink AAC AAC MC 16,05 +1.8 m/s15,22 323
10 Bodil Wergius Phanos Phanos MC Team 2 17,04 +1.6 m/s16,53 257
11 Jilke Aarsen AV Haarlem AV Haarlem MC 17,16 +1.6 m/s--- 250
12 Marit van Wijk AAC AAC MC 18,84 +1.6 m/s--- 156
Mare Bödecker Phanos Phanos MC Team 2 DNS 18,20 0
Membrate Assefa AV Feniks AV Feniks MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Phanos MC Team 1 (4x80m) Phanos - MJC 4 42,86 636
2 AV Haarlem MC (4x80m) AV Haarlem - MJC 4 43,17 623
3 KAV Holland MC (4x80m) KAV Holland - MJC 4 43,38 614
4 AV Feniks MC (4x80m) AV Feniks - MJC 4 45,13 545
5 AV Startbaan MC (4x80m) AV Startbaan - MJC 4 46,13 458
5 AAC MC (4x80m) AAC - MJC 4 46,99 477
7 AV Suomi MC (4x80m) AV Suomi - MJC 0 DNS 0
7 Phanos MC Team 2 (4x80m) Phanos - MJC 4 DNS 0
7 Phanos MC Team 3 (4x80m) Phanos - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Simone Schouws Phanos Phanos MC Team 1 25,36 --- 420
2 Charlotte Emanuel AV Feniks AV Feniks MC 25,24 --- 418
3 Babs Koeman AV Haarlem AV Haarlem MC 24,72 --- 409
4 Pascalle Janssen KAV Holland KAV Holland MC 20,20 --- 328
5 Wieteke Huiberts AV Suomi AV Suomi MC 17,96 --- 284
6 Alyssa Ekelmans Startbaan AV Startbaan MC 17,69 --- 279
7 Marjolein Groot AV Haarlem AV Haarlem MC 16,25 --- 0
8 Fenna Heijbroek Phanos Phanos MC Team 1 15,87 --- 0
9 Anna Jebose AAC AAC MC 15,32 --- 229
10 Natalie van Mil KAV Holland KAV Holland MC 13,95 --- 0
11 Felicia Gilliad Startbaan AV Startbaan MC 13,09 --- 0
12 Aya Mohammadi AAC AAC MC 11,50 --- 0
13 Eva van Roode AV Suomi AV Suomi MC 11,47 --- 0
Membrate Assefa AV Feniks AV Feniks MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Anna Jebose AAC AAC MC 24,83 --- 392
2 Veerle Verbeek Phanos Phanos MC Team 1 18,93 --- 287
3 Sanne Munford KAV Holland KAV Holland MC 16,74 --- 243
4 Alyssa Ekelmans Startbaan AV Startbaan MC 16,65 --- 242
5 Fenna Heijbroek Phanos Phanos MC Team 1 16,30 --- 0
6 Rabin Bank AV Feniks AV Feniks MC 15,30 --- 213
7 Mette Borsboom KAV Holland KAV Holland MC 15,13 --- 0
8 Steffie Cyntje AV Feniks AV Feniks MC 13,41 --- 0
Mare Bödecker Phanos Phanos MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Charlotte Emanuel AV Feniks AV Feniks MC 10,81 --- 561
2 Anna Jebose AAC AAC MC 10,14 --- 529
3 Moraishia Durham Phanos Phanos MC Team 1 9,65 --- 506
4 Tharissa Palma AAC AAC MC 8,90 --- 0
5 Veerle Verbeek Phanos Phanos MC Team 1 8,02 --- 0
6 Pascalle Janssen KAV Holland KAV Holland MC 6,94 --- 362
7 Madelon van Eck Startbaan AV Startbaan MC 6,52 --- 338
8 Annika ten Wolde KAV Holland KAV Holland MC 6,09 --- 0
9 Cilia van Kessel AV Suomi AV Suomi MC 6,02 --- 307
10 Noa Claus AV Haarlem AV Haarlem MC 5,89 --- 299
11 Virlyn Walker AV Feniks AV Feniks MC 5,86 --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Maria Kuipers Phanos Phanos MC Team 1 1,45 --- 582
2 Morgane den Uyl Startbaan AV Startbaan MC 1,35 --- 499
2 Sophie van Ekeris KAV Holland KAV Holland MC 1,35 --- 499
4 Marloes Buijs Phanos Phanos MC Team 2 1,25 --- 426
5 Natalie van Mil KAV Holland KAV Holland MC 1,25 --- 0
6 Jill ingrid Cooman AV Feniks AV Feniks MC 1,25 --- 426
7 Cilia van Kessel AV Suomi AV Suomi MC 1,20 --- 389
7 Marjolein Groot AV Haarlem AV Haarlem MC 1,20 --- 389
Simone Schouws Phanos Phanos MC Team 1 DNS --- 0
Alyssa Ekelmans Startbaan AV Startbaan MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Antonia Benevento Phanos Phanos MC Team 1 4,47 --- 512
2 Sanne Munford KAV Holland KAV Holland MC 4,28 --- 474
3 Felicia Gilliad Startbaan AV Startbaan MC 4,26 --- 470
4 Madelon van Eck Startbaan AV Startbaan MC 3,94 --- 0
5 Jilke Aarsen AV Haarlem AV Haarlem MC 3,94 --- 406
6 Noamy Kales AV Haarlem AV Haarlem MC 3,92 --- 0
7 Annika ten Wolde KAV Holland KAV Holland MC 3,90 --- 0
8 Rabin Bank AV Feniks AV Feniks MC 3,83 --- 384
9 Renee de Hon AAC AAC MC 3,79 --- 376
10 Moraishia Durham Phanos Phanos MC Team 1 3,76 --- 0
11 Amiena Jatta AV Feniks AV Feniks MC 3,67 --- 0
12 Eva van Roode AV Suomi AV Suomi MC 3,36 --- 290
13 Wieteke Huiberts AV Suomi AV Suomi MC 3,35 --- 0
14 Aya Mohammadi AAC AAC MC 3,25 --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Isabel van den Berg Phanos Phanos MD Team 1 8,13 +1.4 m/s7,99 731
2 Ashley Boldewijn AV Feniks AV Feniks MD Team 1 8,22 +1.4 m/s8,30 711
3 Charlotte Buwalda Phanos Phanos MD Team 1 8,47 +1.4 m/s8,41 656
4 Noelle Vos AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 8,61 +1.4 m/s8,57 626
5 Xiomayra Pengel AV Feniks AV Feniks MD Team 1 8,74 +1.4 m/s8,74 600
6 Nikki Ravelli KAV Holland KAV Holland MD 8,76 +0.1 m/s--- 595
7 Saar Visser Phanos Phanos MD Team 1 8,77 +1.4 m/s8,71 0
8 Marit Snoek KAV Holland KAV Holland MD 9,06 +0.1 m/s--- 537
9 Laura Hasse Startbaan AV Startbaan MD 9,15 9,34 521
10 Denne Koning Phanos Phanos MD Team 3 9,30 9,32 494
11 Nicky Verlaan AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 9,44 9,68 469
12 Shinal asante Mireku AV Feniks AV Feniks MD Team 1 9,44 +1.4 m/s9,18 0
13 Simone Roos Startbaan AV Startbaan MD 9,55 9,51 450
14 Catelijne Wijnen AV Suomi AV Suomi MD Team 2 9,58 +0.1 m/s--- 445
15 Minne Heijmen Phanos Phanos MD Team 3 9,63 +0.8 m/s--- 437
16 Arwen Buffing Startbaan AV Startbaan MD 9,65 9,84 0
17 Nora Zorn Phanos Phanos MD Team 3 9,71 +0.8 m/s--- 0
18 Siri Wergius Phanos Phanos MD Team 2 9,75 +0.8 m/s10,52 417
19 Ciska Schopenhouer Phanos Phanos MD Team 2 9,85 9,76 401
20 Rosan de Jong AAC AAC MD 9,98 +0.1 m/s--- 381
21 Joëlla Buis AV Suomi AV Suomi MD Team 1 10,00 +0.1 m/s--- 378
22 Feline Boissevain KAV Holland KAV Holland MD 10,04 +0.8 m/s--- 0
23 Aya Chafiki AAC AAC MD 10,82 +0.8 m/s11,10 262
Anna Schoorl Phanos Phanos MD Team 2 DNS 10,76 0
Safae Amzil AAC AAC MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 3:24,75 3:25,97 513
2 Cheyenne Barnaart Phanos Phanos MD Team 1 3:30,48 3:34,12 477
3 Tess van Zuilen Phanos Phanos MD Team 1 3:30,71 3:26,86 475
4 Marijne R...van Driel Phanos Phanos MD Team 1 3:36,79 3:33,00 0
5 Juna van der Waall AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 3:36,95 --- 437
6 Mette Lakeman AAC AAC MD 3:42,81 3:44,96 404
7 Maud Bernard KAV Holland KAV Holland MD 3:46,87 --- 382
8 Fanny den Uyl Startbaan AV Startbaan MD 3:49,13 3:43,66 370
9 Xiomayra Pengel AV Feniks AV Feniks MD Team 1 3:53,06 3:44,54 349
10 Nina Croockewit Phanos Phanos MD Team 2 3:54,92 3:36,71 340
11 Rosan de Jong AAC AAC MD 3:55,89 --- 335
12 Veerle Bosma AV Suomi AV Suomi MD Team 2 3:58,14 --- 324
13 Janneke de Kemp Phanos Phanos MD Team 3 3:58,44 3:46,75 322
14 Veronique van Weldam Phanos Phanos MD Team 3 3:58,58 --- 322
15 Mara Bouma Phanos Phanos MD Team 2 3:58,64 3:38,08 321
16 Floor Nelissen AV Suomi AV Suomi MD Team 1 4:03,86 --- 297
17 Cynthia Dradenya AAC AAC MD 4:06,38 3:50,92 0
18 Elise Bolech Startbaan AV Startbaan MD 4:07,55 4:20,50 280
19 Elise Van den Belt AV Suomi AV Suomi MD Team 1 4:34,10 --- 171
Renee Schoorl Phanos Phanos MD Team 3 DNS --- 0
J C KAV Holland KAV Holland MD DNS --- 0
Sophie de Goede KAV Holland KAV Holland MD DNS --- 0
Nora van Seventer Phanos Phanos MD Team 2 DNF 3:45,65 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Ashley Boldewijn AV Feniks AV Feniks MD Team 1 9,73 +0.6 m/s9,84 648
2 Isabel van den Berg Phanos Phanos MD Team 1 10,04 +0.6 m/s9,69 603
3 Saar Visser Phanos Phanos MD Team 1 11,32 +0.6 m/s11,12 445
4 Jasmijn Raes Phanos Phanos MD Team 1 11,45 +0.6 m/s11,05 0
5 Carlotta Baan Phanos Phanos MD Team 2 12,34 +0.6 m/s12,18 343
6 Simone Roos Startbaan AV Startbaan MD 12,35 +2.8 m/s12,40 342
7 Mette Lakeman AAC AAC MD 12,53 +2.8 m/s13,23 325
8 Lilo Bouma Phanos Phanos MD Team 3 12,72 +0.6 m/s11,64 309
9 Catelijne Wijnen AV Suomi AV Suomi MD Team 2 12,80 +0.9 m/s--- 302
10 Mette Smithuis AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 12,98 +2.8 m/s12,73 286
11 ALICIA MANU AV Feniks AV Feniks MD Team 1 13,07 +0.6 m/s11,13 279
12 Denne Koning Phanos Phanos MD Team 3 13,27 +2.8 m/s--- 263
13 Maud Bernard KAV Holland KAV Holland MD 13,36 +0.9 m/s--- 256
14 Elize Oomen KAV Holland KAV Holland MD 13,45 +0.9 m/s--- 249
15 Fanny den Uyl Startbaan AV Startbaan MD 13,47 +0.9 m/s--- 247
16 Nora van Seventer Phanos Phanos MD Team 2 13,78 +0.6 m/s11,64 224
17 Brechtje Botman KAV Holland KAV Holland MD 13,78 +0.9 m/s--- 0
18 Joëlla Buis AV Suomi AV Suomi MD Team 1 13,85 +0.9 m/s--- 218
19 Manar Mohammadi AAC AAC MD 13,90 +2.8 m/s--- 215
20 Sofia Errachidi AAC AAC MD 13,98 +2.8 m/s--- 0
21 Juna van der Waall AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 14,38 +0.9 m/s--- 181
22 Nora Zorn Phanos Phanos MD Team 3 14,93 +2.8 m/s14,64 0
23 Fiene Drenth AV Suomi AV Suomi MD Team 1 17,22 +0.9 m/s--- 20
Anna Schoorl Phanos Phanos MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Phanos MD Team 1 (4x60m) Phanos - MJD 4 31,89 727
2 KAV Holland MD (4x60m) KAV Holland - MJD 4 35,28 498
2 AV Feniks MD Team 1 (4x60m) AV Feniks - MJD 4 35,53 536
4 AV Aalsmeer MD (4x60m) AV Aalsmeer - MJD 4 35,71 528
5 AV Startbaan MD (4x60m) AV Startbaan - MJD 4 36,77 480
6 Phanos MD Team 2 (4x60m) Phanos - MJD 4 36,83 478
7 Phanos MD Team 3 (4x60m) Phanos - MJD 4 38,27 417
8 AV Suomi MD Team 2 (4x60m) AV Suomi - MJD 0 39,04 387
9 AAC MD (4x60m) AAC - MJD 4 39,77 359
10 AV Feniks MD Team 2 (4x60m) AV Feniks - MJD 0 DNS 0
10 AV Haarlem MD (4x60m) AV Haarlem - MJD 0 DNS 0
10 AV Suomi MD Team 1 (4x60m) AV Suomi - MJD 4 DNS 0
10 Phanos MD Team 4 (4x60m) Phanos - MJD 0 DNS 0



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Marijne R...van Driel Phanos Phanos MD Team 1 23,63 --- 390
2 Mara Bouma Phanos Phanos MD Team 2 18,98 --- 304
3 Noelle Vos AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 17,20 --- 269
4 Tessa Heijbroek Phanos Phanos MD Team 3 15,72 --- 238
5 Maite Mandaat Phanos Phanos MD Team 1 15,58 --- 0
6 Sterre van Wayenburg Startbaan AV Startbaan MD 14,22 --- 205
7 Sophie Zantinge AV Feniks AV Feniks MD Team 1 13,20 --- 181
8 Leonie Bouwman KAV Holland KAV Holland MD 13,05 --- 178
9 Arwen Buffing Startbaan AV Startbaan MD 12,73 --- 0
10 Lotte Gabel KAV Holland KAV Holland MD 12,69 --- 0
11 Elise Van den Belt AV Suomi AV Suomi MD Team 1 12,52 --- 165
12 Cecilia Kuipers Phanos Phanos MD Team 2 11,90 --- 0
13 Jamila Seddoug AV Feniks AV Feniks MD Team 1 11,06 --- 0
14 Sofia Errachidi AAC AAC MD 10,51 --- 114
15 Veerle Bosma AV Suomi AV Suomi MD Team 2 9,35 --- 83
16 Mette Smithuis AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 9,20 --- 0
17 Ilham Lahri AAC AAC MD 9,01 --- 0
Arwen Tieman AV Suomi AV Suomi MD Team 1 DNS --- 0
Renee Schoorl Phanos Phanos MD Team 3 DNS --- 0



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Maite Mandaat Phanos Phanos MD Team 1 8,54 --- 0
2 Milou van den Berg Phanos Phanos MD Team 1 8,54 --- 450
3 Yara Zandstra KAV Holland KAV Holland MD 7,94 --- 418
4 ALICIA MANU AV Feniks AV Feniks MD Team 1 7,43 --- 390
5 Nora Zorn Phanos Phanos MD Team 3 7,27 --- 381
6 Eline van Noort AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 6,95 --- 363
7 Sophie Zantinge AV Feniks AV Feniks MD Team 1 6,81 --- 0
8 Nora van Seventer Phanos Phanos MD Team 2 6,78 --- 353
9 Minne Heijmen Phanos Phanos MD Team 3 6,61 --- 0
10 Cecilia Kuipers Phanos Phanos MD Team 2 6,38 --- 0
11 Adine Welsink AAC AAC MD 6,28 --- 323
12 Elise Van den Belt AV Suomi AV Suomi MD Team 1 5,95 --- 303
13 Danielle Laanbroek KAV Holland KAV Holland MD 5,61 --- 0
14 Elise Bolech Startbaan AV Startbaan MD 5,58 --- 279
15 Nicky Verlaan AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 5,44 --- 0
Christiann... Koenraad Startbaan AV Startbaan MD DNS --- 0
Safae Amzil AAC AAC MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jasmijn Raes Phanos Phanos MD Team 1 1,35 --- 499
1 Marit Snoek KAV Holland KAV Holland MD 1,35 --- 499
1 Ashley Boldewijn AV Feniks AV Feniks MD Team 1 1,35 --- 499
4 Tahnee Bijnoe Phanos Phanos MD Team 1 1,30 --- 0
5 Laura Hasse Startbaan AV Startbaan MD 1,30 --- 462
6 Xiomayra Pengel AV Feniks AV Feniks MD Team 1 1,30 --- 0
7 Nina Croockewit Phanos Phanos MD Team 2 1,25 --- 426
7 Noelle Vos AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 1,25 --- 426
9 Floor Nelissen AV Suomi AV Suomi MD Team 1 1,15 --- 352
9 Mette Lakeman AAC AAC MD 1,15 --- 352
11 Yara Zandstra KAV Holland KAV Holland MD 1,10 --- 0
12 Veerle Bosma AV Suomi AV Suomi MD Team 2 1,05 --- 279
12 Janneke de Kemp Phanos Phanos MD Team 3 1,05 --- 279
14 Veronique van Weldam Phanos Phanos MD Team 3 1,05 --- 0
14 Elise Bolech Startbaan AV Startbaan MD 1,05 --- 0
16 Kris Siebelhoff Phanos Phanos MD Team 2 1,00 --- 0
16 Eline van Noort AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 1,00 --- 0
Ilham Lahri AAC AAC MD NM --- 0



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Sofia Errachidi AAC AAC MD 3,90 --- 398
2 Catelijne Wijnen AV Suomi AV Suomi MD Team 2 3,80 --- 378
3 Milou van den Berg Phanos Phanos MD Team 1 3,77 --- 372
4 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 3,76 --- 370
5 Laura Hasse Startbaan AV Startbaan MD 3,75 --- 368
6 Shinal asante Mireku AV Feniks AV Feniks MD Team 1 3,74 --- 366
7 Kris Siebelhoff Phanos Phanos MD Team 2 3,69 --- 356
8 Mette Smithuis AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 3,63 --- 0
9 Ella de Bruijne Phanos Phanos MD Team 1 3,60 --- 0
10 Carlotta Baan Phanos Phanos MD Team 2 3,54 --- 0
11 Fanny den Uyl Startbaan AV Startbaan MD 3,46 --- 0
12 Jamila Seddoug AV Feniks AV Feniks MD Team 1 3,45 --- 0
13 Rosan de Jong AAC AAC MD 3,31 --- 0
14 Giulia Ouwens KAV Holland KAV Holland MD 3,27 --- 272
15 Yara Zandstra KAV Holland KAV Holland MD 3,18 --- 0
16 Veronique van Weldam Phanos Phanos MD Team 3 2,88 --- 194
17 Fiene Drenth AV Suomi AV Suomi MD Team 1 2,87 --- 192
Arwen Tieman AV Suomi AV Suomi MD Team 1 DNS --- 0
Renee Schoorl Phanos Phanos MD Team 3 DNS --- 0
Marysia Vennix KAV Holland KAV Holland MD DNS --- 0