• Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    5 Phanos JD Team 1 Phanos - JJD
    Begeleider: Claartje
    Jurylid: nntb
    10 5476
    1 AV Haarlem JD Team 1 AV Haarlem - JJD
    Begeleider: Robin Flipsen
    7 5247
    2 AV Feniks JD Team 1 AV Feniks - JJD
    Begeleider: Joost Knotnerus
    Jurylid: Agathe Fluit
    7 5055
    3 KAV Holland JD Team 1 KAV Holland - JJD
    Begeleider: Andre Snoek
    9 4925
    4 AV Aalsmeer JD AV Aalsmeer - JJD
    Begeleider: Cynthia Alewijnse
    5 4578
    6 Phanos JD Team 2 Phanos - JJD
    Begeleider: Claartje
    Jurylid: nntb
    8 4360
    7 AAC JD AAC - JJD
    Jurylid: Gerton Pieters
    8 3384
    8 AV Suomi JD AV Suomi - JJD
    Begeleider: Arthur Wilbie
    Jurylid: Francien Lieshout
    7 3014
    9 KAV Holland JD Team 2 KAV Holland - JJD
    Begeleider: Andre Snoek
    14 2869
    10 AV Startbaan JD AV Startbaan - JJD
    Begeleider: Saskia van der Meer
    Jurylid: Wolfgang Hässe
    6 2697
    11 AV Feniks JD Team 2 AV Feniks - JJD
    Begeleider: Joost Knotnerus
    4 2000
    12 Phanos JD Team 3 Phanos - JJD
    Begeleider: Claartje
    Jurylid: nntb
    5 1929
    13 AV Haarlem JD Team 2 AV Haarlem - JJD 0 0
    13 Phanos JD Team 4 Phanos - JJD 0 0
    13 Phanos JD Team 5 Phanos - JJD 0 0

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Isaac Mensah AV Feniks AV Feniks JD Team 1 10,72 +0.6 m/s10,59 666
    2 Mees Beukenhorst KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 10,92 +1.7 m/s--- 632
    3 Malick Dahlberg Phanos Phanos JD Team 1 11,12 +0.6 m/s11,09 599
    4 Tymo Bouman AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 11,15 +1.0 m/s--- 594
    5 Chivaro Friendwijk AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 11,25 +0.4 m/s--- 578
    6 Julian Bik KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 11,29 +1.7 m/s--- 572
    7 Isaiah Sweeb Phanos Phanos JD Team 1 11,30 +0.6 m/s11,49 570
    8 Luka Gonsalves Phanos Phanos JD Team 2 11,50 +0.6 m/s11,60 540
    9 Daniel Lu...cheurleer Phanos Phanos JD Team 1 11,51 +0.6 m/s11,44 0
    10 Natie Rijkaard AV Feniks AV Feniks JD Team 1 11,73 +0.6 m/s11,25 506
    11 Virgel Norah AV Feniks AV Feniks JD Team 1 12,14 +0.6 m/s11,95 0
    12 Samuel van...ckevorsel Phanos Phanos JD Team 2 12,26 +0.6 m/s11,89 432
    13 Mishko O'Connor Phanos Phanos JD Team 2 12,39 +0.4 m/s--- 0
    14 Joël Ruitenberg AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 12,55 +0.4 m/s--- 395
    15 Jip de Vreugd AV Suomi AV Suomi JD 12,57 +1.7 m/s--- 392
    16 Maurijn van Dam Startbaan AV Startbaan JD 12,75 +1.0 m/s12,62 370
    17 Kasper Lücke KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 12,90 +1.7 m/s--- 352
    18 Colin Alewijnse AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 12,96 +0.4 m/s--- 345
    19 Jenno Schmersal AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 13,07 +0.4 m/s--- 0
    20 Joris Heck KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 13,09 +1.7 m/s--- 329
    21 Tieme Krielaart Phanos Phanos JD Team 3 13,14 +1.0 m/s13,26 323
    22 Rociano Sno Startbaan AV Startbaan JD 13,17 +1.0 m/s12,50 320
    23 Sammy Neeter Phanos Phanos JD Team 3 13,29 +1.0 m/s13,28 306
    24 Sven Rijnten Startbaan AV Startbaan JD 13,31 +1.0 m/s13,21 0
    25 Anwar Lahri AAC AAC JD 13,67 +1.0 m/s--- 265
    26 Ryan Dent KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 13,70 +1.7 m/s--- 0
    27 Bela Federer KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 14,12 +1.7 m/s--- 0
    28 Mees Timmer AV Suomi AV Suomi JD 14,13 +0.4 m/s--- 217
    29 Marius Vermeylen AAC AAC JD 15,08 +0.4 m/s--- 128
    30 Finn van Espen AV Suomi AV Suomi JD 15,22 +0.4 m/s--- 0
    Milo van der Veen AAC AAC JD DNS 12,74 0

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Finn Rademaker AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 3:13,90 3:12,33 589
    2 Jarno Enthoven AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 3:21,52 --- 535
    3 Daan Eggenkamp Phanos Phanos JD Team 1 3:22,70 3:20,09 527
    4 Thomas Meijer Phanos Phanos JD Team 1 3:27,18 3:29,11 498
    5 Taeke Mulder Phanos Phanos JD Team 2 3:31,75 3:31,59 469
    6 Florian Overtoom Startbaan AV Startbaan JD 3:31,79 3:26,24 468
    7 Ben Roest AV Feniks AV Feniks JD Team 1 3:32,13 3:29,16 466
    8 Joël Ruitenberg AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 3:32,65 --- 463
    9 Igor Hijlkema AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 3:36,00 6:00,00 443
    10 Taeke Verbree AAC AAC JD 3:37,54 3:43,42 434
    11 Ole de Jong KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3:42,45 --- 406
    12 Ivar Vialard KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3:45,39 --- 390
    13 Aristide Karakoc AV Feniks AV Feniks JD Team 1 3:45,70 3:42,46 388
    14 Tom Knapen KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 3:46,96 --- 381
    15 Jenno Schmersal AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 3:48,14 --- 0
    16 Luka Gonsalves Phanos Phanos JD Team 2 3:49,03 3:59,00 370
    17 Mano Tellegen Phanos Phanos JD Team 3 3:49,65 3:51,00 367
    18 Wessel Groenenberg AV Feniks AV Feniks JD Team 2 3:50,64 --- 362
    19 Olav Ewoldt AAC AAC JD 3:50,67 3:47,15 361
    20 Anwar Lahri AAC AAC JD 3:50,84 --- 0
    21 Rick Haan AV Suomi AV Suomi JD 4:07,74 --- 279
    22 Mees Timmer AV Suomi AV Suomi JD 4:16,13 --- 242
    23 Luuk van Lunteren AV Feniks AV Feniks JD Team 2 4:16,32 --- 241
    24 Guus Otte KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 4:17,75 --- 0
    25 Thyne Schop AV Suomi AV Suomi JD 4:24,14 --- 0
    Pibe Baartman Phanos Phanos JD Team 1 DNS 3:32,00 0
    Jonan Haverkamp Phanos Phanos JD Team 2 DNS 3:55,00 0
    Thys Hoekstra KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 DNS --- 0
    Tijn Schleeper KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 DNS --- 0
    Ticiano Karakoc AV Feniks AV Feniks JD Team 1 DNS 3:44,06 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Malick Dahlberg Phanos Phanos JD Team 1 13,64 +0.7 m/s15,36 522
    2 Derk Hoefman AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 13,68 -0.2 m/s--- 518
    3 Isaiah Sweeb Phanos Phanos JD Team 1 13,70 +0.7 m/s14,66 516
    4 Isaac Mensah AV Feniks AV Feniks JD Team 1 13,91 +0.7 m/s13,05 496
    5 Daniel Winkels AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 14,31 +0.2 m/s--- 460
    6 Ben Roest AV Feniks AV Feniks JD Team 1 15,60 +0.7 m/s15,18 355
    7 Noah Oling KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 15,86 +0.5 m/s--- 336
    8 Max Engelsman KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 16,03 +0.5 m/s--- 324
    9 Jefta van der Feen AAC AAC JD 16,05 +0.7 m/s16,22 323
    10 Friso Koedijk Phanos Phanos JD Team 2 16,14 -0.2 m/s16,33 316
    11 Ids Kok Phanos Phanos JD Team 2 16,25 +0.7 m/s16,08 309
    12 Willem Hammink Phanos Phanos JD Team 1 16,43 +0.7 m/s16,21 0
    13 Ivar Vialard KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 16,98 +0.5 m/s--- 0
    14 Milo van der Veen AAC AAC JD 17,06 +0.2 m/s--- 256
    15 TITUS NARTEY AV Feniks AV Feniks JD Team 1 17,10 -0.2 m/s--- 0
    16 Colin Alewijnse AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 17,12 +0.2 m/s--- 252
    17 Wessel Groenenberg AV Feniks AV Feniks JD Team 2 17,22 -0.2 m/s--- 246
    18 Rociano Sno Startbaan AV Startbaan JD 17,38 -0.2 m/s17,08 236
    19 Bart Houtkamp KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 17,52 +0.5 m/s--- 228
    20 Samuel van...ckevorsel Phanos Phanos JD Team 2 17,52 -0.2 m/s16,31 0
    21 Jip de Vreugd AV Suomi AV Suomi JD 18,47 +0.2 m/s--- 175
    22 Jenno Schmersal AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 18,81 -0.2 m/s--- 157
    23 Mathies van de Pol KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 19,19 +0.5 m/s--- 138
    24 David Bouwens AV Suomi AV Suomi JD 19,63 +0.2 m/s--- 117
    25 Thyne Schop AV Suomi AV Suomi JD 20,33 +0.2 m/s--- 0
    Thys Hoekstra KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 DNS --- 0
    Wouter van Dijk AAC AAC JD DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Igor Wuts Phanos Phanos JD Team 1 23,77 --- 374
    2 Jarno Enthoven AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 22,74 --- 356
    3 Chivaro Friendwijk AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 22,71 --- 0
    4 Daniel Winkels AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 21,15 --- 328
    5 TITUS NARTEY AV Feniks AV Feniks JD Team 1 20,50 --- 316
    6 Max Jongenburger Phanos Phanos JD Team 1 19,28 --- 0
    7 Taeke Verbree AAC AAC JD 17,85 --- 266
    8 Noah Oling KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 17,81 --- 265
    9 Virgel Norah AV Feniks AV Feniks JD Team 1 17,60 --- 0
    10 Finn van Espen AV Suomi AV Suomi JD 16,08 --- 230
    11 Ids Kok Phanos Phanos JD Team 2 15,93 --- 227
    12 Costya van der Horst Phanos Phanos JD Team 2 15,77 --- 0
    13 Teunis Pieters AAC AAC JD 14,20 --- 0
    14 Sibrand N...wenhuizen AV Feniks AV Feniks JD Team 2 11,90 --- 136
    15 Eelco Korstjens Startbaan AV Startbaan JD 11,59 --- 129
    16 Ivar Molenaar AV Suomi AV Suomi JD 11,56 --- 0
    17 Yvo Zwijnenburg Startbaan AV Startbaan JD 11,55 --- 0
    18 Tieme Krielaart Phanos Phanos JD Team 3 11,46 --- 126
    19 Pepijn de Vries Phanos Phanos JD Team 3 11,22 --- 0
    20 Luuk van Lunteren AV Feniks AV Feniks JD Team 2 10,50 --- 0
    21 Rutger van de Laar KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 8,37 --- 44
    22 Bram Apeldoorn KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 8,09 --- 0
    Guus Otte KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sven Koolmoes AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 8,88 --- 467
    2 Max Engelsman KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 8,12 --- 427
    3 Natie Rijkaard AV Feniks AV Feniks JD Team 1 8,07 --- 425
    4 Igor Wuts Phanos Phanos JD Team 1 7,64 --- 402
    5 Ids Kok Phanos Phanos JD Team 2 7,42 --- 389
    6 Aristide Karakoc AV Feniks AV Feniks JD Team 1 7,40 --- 0
    7 Yvo Zwijnenburg Startbaan AV Startbaan JD 7,14 --- 374
    8 Leilani Lake AV Feniks AV Feniks JD Team 2 7,08 --- 370
    9 Costya van der Horst Phanos Phanos JD Team 2 6,85 --- 0
    10 Mathies van de Pol KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 6,65 --- 345
    11 Sibrand N...wenhuizen AV Feniks AV Feniks JD Team 2 6,63 --- 0
    12 Matthew Smit AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 6,33 --- 326
    13 Ole de Jong KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 6,15 --- 0
    14 Rick Haan AV Suomi AV Suomi JD 5,80 --- 293
    15 Pepijn de Vries Phanos Phanos JD Team 3 5,78 --- 292
    16 Sven Rijnten Startbaan AV Startbaan JD 5,66 --- 0
    17 Teunis Pieters AAC AAC JD 5,17 --- 253
    18 Thomas Hofman KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 4,99 --- 0
    19 Floris Hofmeester Phanos Phanos JD Team 3 4,15 --- 0
    20 Igor Hijlkema AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 4,03 --- 0
    21 Mees Timmer AV Suomi AV Suomi JD 3,65 --- 0
    Max Jongenburger Phanos Phanos JD Team 1 DNS --- 0
    Wouter van Dijk AAC AAC JD DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Max Jongenburger Phanos Phanos JD Team 1 1,40 --- 541
    1 Sven Koolmoes AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 1,40 --- 541
    3 Tymo Bouman AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 1,35 --- 0
    4 Max Engelsman KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 1,35 --- 499
    5 Jonan Haverkamp Phanos Phanos JD Team 2 1,30 --- 462
    5 Eelco Korstjens Startbaan AV Startbaan JD 1,30 --- 462
    7 Julian Bik KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 1,25 --- 0
    8 Daniel Winkels AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 1,25 --- 426
    9 David Bouwens AV Suomi AV Suomi JD 1,20 --- 389
    10 Rick Haan AV Suomi AV Suomi JD 1,20 --- 0
    10 Emil de Graaf Phanos Phanos JD Team 1 1,20 --- 0
    10 Friso Koedijk Phanos Phanos JD Team 2 1,20 --- 0
    10 Sven Rijnten Startbaan AV Startbaan JD 1,20 --- 0
    14 Hugo Gabel KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 1,20 --- 389
    15 Sil de Ruiter KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 1,20 --- 0
    16 Jefta van der Feen AAC AAC JD 1,20 --- 389
    16 Virgel Norah AV Feniks AV Feniks JD Team 1 1,20 --- 389
    18 Ticiano Karakoc AV Feniks AV Feniks JD Team 1 1,15 --- 0
    19 Taeke Verbree AAC AAC JD 1,10 --- 0
    Floris Hofmeester Phanos Phanos JD Team 3 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Isaac Mensah AV Feniks AV Feniks JD Team 1 4,61 --- 542
    2 Mees Beukenhorst KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 4,55 --- 529
    3 Finn Rademaker AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 4,39 --- 496
    4 Malick Dahlberg Phanos Phanos JD Team 1 4,29 4,49 476
    5 Derk Hoefman AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 4,26 --- 470
    6 Ivar Molenaar AV Suomi AV Suomi JD 4,06 --- 430
    7 Willem Hammink Phanos Phanos JD Team 1 4,06 --- 0
    8 Jefta van der Feen AAC AAC JD 3,99 --- 416
    9 Mishko O'Connor Phanos Phanos JD Team 2 3,97 --- 412
    10 Matthew Smit AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 3,97 --- 0
    11 Natie Rijkaard AV Feniks AV Feniks JD Team 1 3,93 --- 0
    12 Leilani Lake AV Feniks AV Feniks JD Team 2 3,77 --- 372
    13 Igor Hijlkema AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 3,66 --- 0
    14 Florian Overtoom Startbaan AV Startbaan JD 3,60 --- 338
    15 Jonan Haverkamp Phanos Phanos JD Team 2 3,52 --- 0
    16 Julien Janssen KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3,46 --- 0
    17 Olav Ewoldt AAC AAC JD 3,38 --- 0
    18 Sammy Neeter Phanos Phanos JD Team 3 3,31 --- 280
    19 Pepijn de Vries Phanos Phanos JD Team 3 3,21 --- 0
    20 Joris Heck KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 3,17 --- 252
    21 Maurijn van Dam Startbaan AV Startbaan JD 3,13 --- 0
    22 Finn van Espen AV Suomi AV Suomi JD 2,87 --- 0
    Sven Everts KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 DNS --- 0