• Teams
  • 150m
  • 800m
  • 100mH
  • 4x100m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV Feniks JC Team 1 AV Feniks - JJC
    Begeleider: Pieter Knotnerus
    Jurylid: Helen Kooistra (voorkeur werpnr)
    7 7631
    2 Phanos JC Team 1 Phanos - JJC
    Begeleider: Wendy & Martijn
    Jurylid: nntb
    9 7518
    3 AV Haarlem JC AV Haarlem - JJC
    Begeleider: Robin Flipsen
    8 5583
    4 AV Feniks JC Team 2 AV Feniks - JJC
    Begeleider: Pieter Knotnerus
    5 4350
    5 Phanos JC Team 2 Phanos - JJC
    Begeleider: Wendy
    Jurylid: nntb
    5 4078
    6 AV Startbaan JC AV Startbaan - JJC
    Begeleider: Jan Cortjens
    4 3897
    7 AV Suomi JC AV Suomi - JJC
    Begeleider: Arthur Wilbie
    5 3801
    8 AAC JC AAC - JJC 3 3672
    9 KAV Holland JC KAV Holland - JJC
    Begeleider: Ivo van Haaren
    Jurylid: Jaco van Ekeris ( het liefst meisjes C jury)
    7 3607
    10 Phanos JC Team 3 Phanos - JJC 0 0
    10 Phanos JC Team 4 Phanos - JJC 0 0

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Dave Boamah AV Feniks AV Feniks JC Team 1 17,89 +0.7 m/s19,10 833
    2 Joshua Bisseker Phanos Phanos JC Team 1 18,30 +0.7 m/s19,17 787
    3 Amar Wong AV Feniks AV Feniks JC Team 1 18,53 +0.8 m/s19,98 763
    4 Winjaris Windster AAC AAC JC 18,58 -0.5 m/s--- 758
    5 Yohannes Hiensch Phanos Phanos JC Team 1 18,81 +0.7 m/s18,70 734
    6 Denis Duku-Kaachire AV Feniks AV Feniks JC Team 1 19,18 +1.9 m/s--- 0
    7 Sylvain Kramer Phanos Phanos JC Team 2 19,23 -0.2 m/s--- 691
    8 Tomaz Rooth Phanos Phanos JC Team 1 19,32 +0.7 m/s19,33 0
    9 Enzo Serpenti AV Feniks AV Feniks JC Team 2 19,63 +1.9 m/s--- 653
    10 Jeroen Out AV Haarlem AV Haarlem JC 20,00 -0.2 m/s--- 619
    11 Finn Damhoff AV Haarlem AV Haarlem JC 20,66 -0.2 m/s--- 560
    12 Bart Kneppers AV Suomi AV Suomi JC 20,67 -0.5 m/s--- 560
    13 Sami Filal Startbaan AV Startbaan JC 20,68 +0.8 m/s--- 559
    14 Kelvin Cheung KAV Holland KAV Holland JC 21,00 +0.7 m/s19,66 532
    15 Jesse Bon AV Feniks AV Feniks JC Team 2 21,55 +1.9 m/s--- 488
    16 Vincent Roberts AV Feniks AV Feniks JC Team 2 21,60 +1.9 m/s--- 0
    17 Hedde-Jan Damen AAC AAC JC 21,89 +1.9 m/s--- 461
    18 Rens Bant AV Suomi AV Suomi JC 22,74 -0.5 m/s--- 399
    19 Pepijn Klinkert Startbaan AV Startbaan JC 22,78 +0.8 m/s--- 397
    20 Jasper Zaagsma AV Suomi AV Suomi JC 23,19 -0.5 m/s--- 0
    21 Jorrit Wynia Phanos Phanos JC Team 2 23,24 +0.8 m/s23,29 365
    22 Irmin Flach KAV Holland KAV Holland JC 25,58 -0.5 m/s--- 222
    23 Robin de Zwart AV Haarlem AV Haarlem JC 25,63 -0.2 m/s--- 0
    Jesse Elmers Startbaan AV Startbaan JC DNS --- 0
    Daniel Sleiman KAV Holland KAV Holland JC DNS 20,44 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Yohannes Hiensch Phanos Phanos JC Team 1 2:13,55 2:11,28 737
    2 Eyoël Hiensch Phanos Phanos JC Team 1 2:17,47 2:13,29 691
    3 Fedor Musil Phanos Phanos JC Team 1 2:20,50 2:22,45 0
    4 Dave Boamah AV Feniks AV Feniks JC Team 1 2:20,85 2:15,72 653
    5 Jorrit Wynia Phanos Phanos JC Team 2 2:26,87 2:27,39 590
    6 Milo de Langen AV Feniks AV Feniks JC Team 1 2:31,66 2:28,22 543
    7 James van ...ckevorsel Phanos Phanos JC Team 2 2:35,71 2:52,47 506
    8 Siebe Pals AV Feniks AV Feniks JC Team 1 2:35,90 2:36,88 0
    9 Douwe Schmersal AV Haarlem AV Haarlem JC 2:38,25 --- 484
    10 Finn Damhoff AV Haarlem AV Haarlem JC 2:50,66 --- 384
    11 Okke Rave AAC AAC JC 2:58,95 2:56,20 325
    12 Thijs Minnee AV Feniks AV Feniks JC Team 2 3:01,36 --- 309
    13 Pepijn Klinkert Startbaan AV Startbaan JC 3:03,34 --- 296
    14 Lucas Weber KAV Holland KAV Holland JC 3:09,33 2:53,53 259
    15 Sven Turenhout AV Suomi AV Suomi JC 3:17,39 --- 212
    16 Louis Olivier Phanos Phanos JC Team 2 3:58,44 --- 0
    Jeppe Mul AV Haarlem AV Haarlem JC DNS --- 0
    Enzo Serpenti AV Feniks AV Feniks JC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Carildo Linger AV Feniks AV Feniks JC Team 1 15,33 +1.1 m/s15,38 695
    2 Amar Wong AV Feniks AV Feniks JC Team 1 15,40 +1.1 m/s15,59 688
    3 Tomaz Rooth Phanos Phanos JC Team 1 15,63 +1.1 m/s17,38 667
    4 Eyoël Hiensch Phanos Phanos JC Team 1 16,08 +1.1 m/s16,84 628
    5 Yaïr van Harmelen AV Feniks AV Feniks JC Team 1 16,38 +1.1 m/s16,27 0
    6 Kim Alofsen Startbaan AV Startbaan JC 16,62 -2.4 m/s--- 584
    7 Berend Zwolle AV Feniks AV Feniks JC Team 2 16,86 +1.1 m/s16,23 566
    8 Lucius Bout Phanos Phanos JC Team 1 17,30 +1.1 m/s16,84 0
    9 Bart Kneppers AV Suomi AV Suomi JC 17,55 -2.4 m/s--- 515
    10 Douwe Schmersal AV Haarlem AV Haarlem JC 18,80 -2.4 m/s--- 432
    11 Vincent Roberts AV Feniks AV Feniks JC Team 2 18,86 +1.1 m/s19,30 428
    12 Hedde-Jan Damen AAC AAC JC 20,84 -2.4 m/s--- 319
    13 Jasper Zaagsma AV Suomi AV Suomi JC 21,93 -2.4 m/s--- 267
    14 Daniel Sleiman KAV Holland KAV Holland JC 21,99 -2.4 m/s19,55 264
    15 Willem van Leeuwen KAV Holland KAV Holland JC 22,26 -2.4 m/s20,71 252
    16 Bas den Blanken AV Haarlem AV Haarlem JC 24,51 -2.4 m/s--- 162

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Winjaris Windster AAC AAC JC 1,70 --- 779
    1 Amar Wong AV Feniks AV Feniks JC Team 1 1,70 --- 779
    3 Lucius Bout Phanos Phanos JC Team 1 1,55 1,60 663
    3 Kim Alofsen Startbaan AV Startbaan JC 1,55 --- 663
    3 Erick Konst AV Haarlem AV Haarlem JC 1,55 --- 663
    6 Dave Boamah AV Feniks AV Feniks JC Team 1 1,55 --- 0
    7 Jeen Hammink Phanos Phanos JC Team 1 1,50 1,55 0
    8 Berend Zwolle AV Feniks AV Feniks JC Team 2 1,45 --- 582
    9 Maximilian...zenrainer AV Suomi AV Suomi JC 1,40 --- 541
    10 Enzo Serpenti AV Feniks AV Feniks JC Team 2 1,35 --- 0
    11 Adriaan Fornerod KAV Holland KAV Holland JC 1,30 --- 462
    12 James van ...ckevorsel Phanos Phanos JC Team 2 1,25 --- 426
    13 Daniel de Vries AV Haarlem AV Haarlem JC 1,25 --- 0
    Irmin Flach KAV Holland KAV Holland JC NM --- 0
    Jesse Elmers Startbaan AV Startbaan JC DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Carildo Linger AV Feniks AV Feniks JC Team 1 5,87 --- 786
    2 Winjaris Windster AAC AAC JC 5,67 --- 749
    3 Yaïr van Harmelen AV Feniks AV Feniks JC Team 1 5,45 --- 0
    4 Joshua Bisseker Phanos Phanos JC Team 1 5,41 5,49 700
    5 Sylvain Kramer Phanos Phanos JC Team 2 4,46 --- 510
    6 Pepijn Klinkert Startbaan AV Startbaan JC 4,40 --- 498
    7 Finn Damhoff AV Haarlem AV Haarlem JC 4,22 --- 462
    8 Jesse Bon AV Feniks AV Feniks JC Team 2 4,04 --- 426
    9 Bas den Blanken AV Haarlem AV Haarlem JC 3,99 --- 0
    10 Kelvin Cheung KAV Holland KAV Holland JC 3,95 --- 408
    11 Thijs Minnee AV Feniks AV Feniks JC Team 2 3,89 --- 0
    12 Sven Turenhout AV Suomi AV Suomi JC 3,83 --- 384
    13 Rens Bant AV Suomi AV Suomi JC 3,74 --- 0
    14 Lucas Weber KAV Holland KAV Holland JC 3,63 --- 0
    Lucius Bout Phanos Phanos JC Team 1 DNS 4,58 0
    Jesse Elmers Startbaan AV Startbaan JC DNS --- 0