Uitslagen Junioren C/D Poule 68 Wedstrijd 2 [2018]

Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Team 150m OBPTeam punten
1 Anton Sarnatsky Groningen Groningen Atletiek JC 18,27 +0.0 m/s20,50 791
2 Florian V...er Dussen AV Impala AV Impala JC Team 1 18,72 +0.0 m/s18,90 743
3 Bjorn Rinsma AV Impala AV Impala JC Team 1 19,06 +0.0 m/s19,30 708
4 Micca Plak AAC `61 AAC `61 JC 19,74 +0.0 m/s--- 642
5 Ronald Mulder Groningen Groningen Atletiek JC 20,36 +0.0 m/s21,34 586
6 Rick Velkers Heerenveen AV Heerenveen JC 20,79 -0.8 m/s23,87 549
7 Lars Otten AAC `61 AAC `61 JC 21,80 +0.0 m/s--- 468
8 Juan Pablo Dorhout AV Impala AV Impala JC Team 2 22,05 -0.8 m/s--- 449
9 Gerbrand Bontekoe AV Impala AV Impala JC Team 1 22,15 +0.0 m/s19,50 0
10 Julian Vries Heerenveen AV Heerenveen JC 22,20 +0.0 m/s21,32 438
11 Ramon Aukes AV Aquilo AV Aquilo JC 22,46 +0.0 m/s--- 419
12 Jorn de Ruiter AV Aquilo AV Aquilo JC 22,70 +0.0 m/s--- 402
13 Wietze Meijer AAC `61 AAC `61 JC 22,75 +0.0 m/s--- 0
14 Gerben Heis AV Jahn II AV Jahn II JC 22,76 -0.8 m/s--- 398
15 Wout Kasemir Groningen Groningen Atletiek JC 22,87 +0.0 m/s23,79 0
16 Bindert Remco Tinga AV Impala AV Impala JC Team 2 24,41 -0.8 m/s--- 290
17 Antar Bekkali AV Lionitas AV Lionitas JC 27,39 +0.0 m/s--- 128
Jacob van der Galien Heerenveen AV Heerenveen JC DNS --- 0
Daniël V... der Wijk AV Impala AV Impala JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Florian V...er Dussen AV Impala AV Impala JC Team 1 2:17,36 2:17,96 692
2 Sweder Visser AAC `61 AAC `61 JC 2:17,69 --- 688
3 Rutger Berends Heerenveen AV Heerenveen JC 2:18,56 2:26,72 678
4 Melle Ketellapper AV Lionitas AV Lionitas JC 2:27,28 2:20,36 586
5 Leroy Oostman Groningen Groningen Atletiek JC 2:28,45 2:27,57 574
6 Luuk Knossen AV Aquilo AV Aquilo JC 2:28,72 2:32,59 571
7 Migiel van...er Meulen Groningen Groningen Atletiek JC 2:32,16 2:45,00 539
8 Marijn Piek AV Impala AV Impala JC Team 1 2:32,26 2:32,84 538
9 Rick Velkers Heerenveen AV Heerenveen JC 2:32,66 2:33,75 534
10 Harm De Vlas AV Impala AV Impala JC Team 2 2:36,43 2:39,93 500
11 Meine Meier AAC `61 AAC `61 JC 2:38,39 --- 483
12 Bram Bijvang Groningen Groningen Atletiek JC 2:40,04 --- 0
13 Mark Terpstra AV Impala AV Impala JC Team 2 2:45,59 2:49,64 423
14 Ramon Aukes AV Aquilo AV Aquilo JC 2:47,49 --- 408
15 Wietze Meijer AAC `61 AAC `61 JC 2:47,55 --- 0
16 Hidde Veenstra AV Impala AV Impala JC Team 2 2:51,11 --- 0
Jacob van der Galien Heerenveen AV Heerenveen JC DNS 2:25,50 0
Joost van As AV Lionitas AV Lionitas JC DNS --- 0
Johannes Baron AV Impala AV Impala JC Team 1 DNF 2:36,00 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Team 100mH OBPTeam punten
1 Rutger Hoekstra Heerenveen AV Heerenveen JC 15,27 +0.0 m/s15,02 700
2 Gerbrand Bontekoe AV Impala AV Impala JC Team 1 15,50 +0.0 m/s15,37 679
3 Anton Sarnatsky Groningen Groningen Atletiek JC 15,60 +0.0 m/s15,59 670
4 Mark Scholten AV Impala AV Impala JC Team 1 15,89 +0.0 m/s15,50 644
5 Bjorn Rinsma AV Impala AV Impala JC Team 1 16,34 +0.0 m/s16,26 0
6 Johan de Vries Heerenveen AV Heerenveen JC 16,45 +0.0 m/s16,32 598
7 Micca Plak AAC `61 AAC `61 JC 16,69 +0.2 m/s--- 579
8 Hidde van Gelder AV Lionitas AV Lionitas JC 18,28 +0.0 m/s19,36 465
9 Ronald Mulder Groningen Groningen Atletiek JC 18,55 +0.0 m/s18,73 448
10 Harm De Vlas AV Impala AV Impala JC Team 2 18,96 +0.0 m/s--- 422
11 Frank Strien AAC `61 AAC `61 JC 19,65 +0.2 m/s--- 382
11 Stijn Wilting AV Jahn II AV Jahn II JC 19,65 +0.2 m/s--- 382
13 Juan Pablo Dorhout AV Impala AV Impala JC Team 2 20,21 +0.0 m/s--- 351
14 Mark Terpstra AV Impala AV Impala JC Team 2 21,23 +0.0 m/s--- 0
15 Joep Bakelaar AAC `61 AAC `61 JC 21,76 +0.2 m/s--- 0
16 David Pronk AV Aquilo AV Aquilo JC 21,83 +0.2 m/s--- 271
17 Jasper Bakker AV Aquilo AV Aquilo JC 22,30 +0.2 m/s--- 250
18 Finn Beugels Groningen Groningen Atletiek JC 23,58 +0.0 m/s--- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Impala JC Team 1 (4x100m) AV Impala - JJC 4 50,15 707
2 AAC `61 JC (4x100m) AAC `61 - JJC 4 50,41 698
3 AV Heerenveen JC (4x100m) AV Heerenveen - JJC 4 51,87 644
4 Groningen Atletiek JC (4x100m) Groningen Atletiek - JJC 4 54,39 559
5 AV Aquilo JC (4x100m) AV Aquilo - JJC 4 57,23 473
6 AV Impala JC Team 2 (4x100m) AV Impala - JJC 4 1:00,87 373
7 AV Jahn II JC (4x100m) AV Jahn II - JJC 0 DNS 0
7 AV Lionitas JC (4x100m) AV Lionitas - JJC 4 DNS 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Piter Nijboer AV Impala AV Impala JC Team 1 39,08 --- 627
2 Robin van Wijk Groningen Groningen Atletiek JC 34,34 --- 560
3 Rutger Berends Heerenveen AV Heerenveen JC 30,68 --- 506
4 Michaël Mulumba AV Impala AV Impala JC Team 1 29,63 --- 0
5 Loek Sijpkes AV Jahn II AV Jahn II JC 23,02 --- 380
6 Thijs Krul Groningen Groningen Atletiek JC 22,15 --- 0
7 Jos Jongsma AV Impala AV Impala JC Team 2 21,14 --- 345
8 Joep Bakelaar AAC `61 AAC `61 JC 16,85 --- 261
9 Jorn de Ruiter AV Aquilo AV Aquilo JC 14,53 --- 211
10 Antar Bekkali AV Lionitas AV Lionitas JC 10,28 --- 108
Xander Feijen AAC `61 AAC `61 JC DNS --- 0
Pjotr Ter Doest AV Impala AV Impala JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Piter Nijboer AV Impala AV Impala JC Team 1 11,89 --- 609
2 Johan de Vries Heerenveen AV Heerenveen JC 10,95 --- 567
3 Jos Jongsma AV Impala AV Impala JC Team 2 8,44 --- 444
3 Hidde van Gelder AV Lionitas AV Lionitas JC 8,44 --- 444
5 Pjotr Ter Doest AV Impala AV Impala JC Team 2 7,77 --- 0
6 Migiel van...er Meulen Groningen Groningen Atletiek JC 7,63 --- 401
7 Stijn Wilting AV Jahn II AV Jahn II JC 7,40 --- 388
8 Johannes Baron AV Impala AV Impala JC Team 1 7,17 --- 0
9 Loek Sijpkes AV Jahn II AV Jahn II JC 6,97 --- 0
10 Wout Kasemir Groningen Groningen Atletiek JC 6,54 --- 0
11 Jorn de Ruiter AV Aquilo AV Aquilo JC 6,33 --- 326
12 Meine Meier AAC `61 AAC `61 JC 5,91 --- 300
13 Lars Otten AAC `61 AAC `61 JC 4,83 --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Rutger Hoekstra Heerenveen AV Heerenveen JC 1,70 --- 779
2 Michaël Mulumba AV Impala AV Impala JC Team 1 1,65 --- 741
3 Finn Beugels Groningen Groningen Atletiek JC 1,50 --- 623
4 Marijn Piek AV Impala AV Impala JC Team 1 1,45 --- 0
5 Jos Jongsma AV Impala AV Impala JC Team 2 1,45 --- 582
6 Luuk Knossen AV Aquilo AV Aquilo JC 1,40 --- 541
6 Meine Meier AAC `61 AAC `61 JC 1,40 --- 541
8 Stijn Wilting AV Jahn II AV Jahn II JC 1,30 --- 462
9 Robin van Wijk Groningen Groningen Atletiek JC 1,30 --- 0
10 Bindert Remco Tinga AV Impala AV Impala JC Team 2 1,25 --- 0
Xander Feijen AAC `61 AAC `61 JC DNS --- 0
Joost van As AV Lionitas AV Lionitas JC DNS 1,30 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Anton Sarnatsky Groningen Groningen Atletiek JC 5,76 +1.6 m/s--- 766
2 Florian V...er Dussen AV Impala AV Impala JC Team 1 5,72 +1.0 m/s--- 759
3 Gerbrand Bontekoe AV Impala AV Impala JC Team 1 5,43 +2.1 m/s--- 0
4 Julian Vries Heerenveen AV Heerenveen JC 4,83 +0.0 m/s--- 587
5 Frank Strien AAC `61 AAC `61 JC 4,53 +0.0 m/s--- 525
6 Thijs Krul Groningen Groningen Atletiek JC 4,42 +0.2 m/s--- 0
7 Melle Ketellapper AV Lionitas AV Lionitas JC 4,36 +0.4 m/s4,43 490
8 Mark Terpstra AV Impala AV Impala JC Team 2 4,33 +1.1 m/s--- 484
9 Jasper Bakker AV Aquilo AV Aquilo JC 4,21 +0.8 m/s--- 460
10 Gerben Heis AV Jahn II AV Jahn II JC 4,18 +0.4 m/s--- 454
11 Lars Otten AAC `61 AAC `61 JC 4,06 +1.3 m/s--- 0
12 Daniël V... der Wijk AV Impala AV Impala JC Team 2 3,05 +1.3 m/s--- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Team 80m OBPTeam punten
1 Akaash Spikman Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 10,48 +0.0 m/s10,50 709
2 Djalil Pater Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 11,27 +0.0 m/s11,19 575
3 Valenciano Roffel AAC `61 AAC `61 JD Team 1 11,31 +0.0 m/s10,83 569
4 Ziggy Veldman Heerenveen AV Heerenveen JD 11,41 +0.0 m/s11,00 553
5 Mike Berends AAC `61 AAC `61 JD Team 1 11,73 +0.0 m/s11,84 506
6 Wout Plugge AV Aquilo AV Aquilo JD 12,30 +0.7 m/s--- 427
7 Quinten Geleynse AV Lionitas AV Lionitas JD 12,31 +0.0 m/s12,92 426
8 Kieran Schra AV Impala AV Impala JD Team 1 12,45 +2.0 m/s--- 408
9 Max Tiemessen AV Lionitas AV Lionitas JD 12,62 +0.0 m/s12,30 386
10 Ibo Bugel Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 12,63 +0.0 m/s12,95 0
11 Sander Wage AV Aquilo AV Aquilo JD 12,64 +0.7 m/s--- 383
12 Roan Jorritsma HRRR AV Horror Sneek JD 12,68 +0.0 m/s12,53 379
13 Jens Linnebank Heerenveen AV Heerenveen JD 12,70 +0.0 m/s12,68 376
14 Gijs Kraaij Heerenveen AV Heerenveen JD 12,91 +0.0 m/s12,56 0
15 Tim Duker AAC `61 AAC `61 JD Team 1 12,98 +0.7 m/s--- 0
16 Leander van den Berg AAC `61 AAC `61 JD Team 2 13,18 +0.0 m/s13,73 319
16 Niels Wever AV Jahn II AV Jahn II JD 13,18 +2.0 m/s--- 319
18 Sjouke Poorte AAC `61 AAC `61 JD Team 2 13,26 +0.7 m/s--- 310
18 Noah Schermer Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 13,26 +0.0 m/s13,24 310
20 Ruben Piek AV Impala AV Impala JD Team 1 13,53 +2.0 m/s--- 280
21 Kyle Inwards AAC `61 AAC `61 JD Team 2 13,56 +0.7 m/s--- 0
22 Tobias Elzinga AV Lionitas AV Lionitas JD 13,61 +2.0 m/s--- 0
23 Simon Bouma AV Impala AV Impala JD Team 1 13,75 +2.0 m/s--- 0
24 Niek Damkat Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 14,23 +0.7 m/s--- 207
25 Daniël de Jong AV Jahn II AV Jahn II JD 14,43 +2.0 m/s--- 188
26 Shakir Burmania HRRR AV Horror Sneek JD 14,67 +2.0 m/s14,42 165
27 Arjan Wieland Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 15,38 +0.7 m/s--- 103
Nando Kramer Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 DNS 13,11 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Wu Ping Kuiper Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 3:02,12 3:00,93 681
2 Sam van der Werf HRRR AV Horror Sneek JD 3:03,48 3,04 670
3 Sietse Ketelaar HRRR AV Horror Sneek JD 3:13,47 3,18 592
4 Tobias Stuut Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 3:19,82 3:17,24 547
5 Jelmer Rensing AAC `61 AAC `61 JD Team 1 3:19,98 3:18,53 546
6 Julian Keun Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 3:20,63 3:22,64 0
7 Leander van den Berg AAC `61 AAC `61 JD Team 2 3:28,13 3:36,16 491
8 Ate Clobus AAC `61 AAC `61 JD Team 1 3:29,51 3:37,36 483
9 Wout Plugge AV Aquilo AV Aquilo JD 3:29,98 3:23,39 480
10 Dilano Modderman AV Aquilo AV Aquilo JD 3:33,26 3:40,07 459
11 Wang van I...n Schenau Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 3:34,95 3:36,58 449
12 Benjamin Visser AV Impala AV Impala JD Team 1 3:37,21 3:35,00 436
13 Jan Elsinga Heerenveen AV Heerenveen JD 3:39,92 3:36,81 420
14 Gijs Kraaij Heerenveen AV Heerenveen JD 3:43,74 3:44,24 399
15 Kyle Inwards AAC `61 AAC `61 JD Team 2 3:44,75 3:43,60 393
16 Maarten Beute AAC `61 AAC `61 JD Team 2 3:53,42 --- 0
17 Leon Wever AV Jahn II AV Jahn II JD 3:54,42 --- 342
18 Joeri Oosterhof AV Lionitas AV Lionitas JD 3:56,34 3:46,63 333
19 Julius Beekman Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 3:58,32 4:01,96 323
20 Niek Damkat Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 3:58,34 4:13,34 323
21 Jelrik van der Horst AV Impala AV Impala JD Team 1 4:02,08 --- 305
22 Igor de Haan AV Lionitas AV Lionitas JD 4:04,78 --- 292
23 Daniël de Jong AV Jahn II AV Jahn II JD 4:24,91 --- 206
24 Wybren Dijkstra Heerenveen AV Heerenveen JD 4:39,27 4:54,04 0
Aris Remmerde AAC `61 AAC `61 JD Team 1 DNS 3:27,07 0
Milan Nijlaan AV Jahn II AV Jahn II JD DNS --- 0
Nando Kramer Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 DNF 3:17,81 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team 80mH OBPTeam punten
1 Akaash Spikman Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 13,27 +0.0 m/s13,08 559
2 Ziggy Veldman Heerenveen AV Heerenveen JD 14,72 +0.0 m/s15,72 425
3 Damian van Haasen AV Jahn II AV Jahn II JD 15,64 +1.1 m/s--- 352
4 Ibo Bugel Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 15,71 +0.0 m/s16,32 347
5 Rick Jongsma AV Impala AV Impala JD Team 1 15,92 +1.1 m/s--- 332
6 Ruben Piek AV Impala AV Impala JD Team 1 15,97 +1.1 m/s--- 328
7 Jilke Oswald HRRR AV Horror Sneek JD 16,03 +0.0 m/s15,64 324
8 Mike Berends AAC `61 AAC `61 JD Team 1 16,04 +1.9 m/s--- 323
9 Ate Clobus AAC `61 AAC `61 JD Team 1 16,05 +0.0 m/s16,81 323
10 Jurgen Jansma AAC `61 AAC `61 JD Team 1 16,11 +1.9 m/s--- 0
11 Jan Elsinga Heerenveen AV Heerenveen JD 16,21 +1.1 m/s--- 312
12 Daan Sikkema AV Lionitas AV Lionitas JD 16,57 +0.6 m/s16,99 287
13 Max Tiemessen AV Lionitas AV Lionitas JD 16,86 +0.6 m/s17,06 269
14 Roan Jorritsma HRRR AV Horror Sneek JD 16,94 +0.0 m/s16,63 263
15 Wang van I...n Schenau Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 17,13 +0.6 m/s17,54 252
16 Kai Gorter Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 17,17 +0.0 m/s16,81 249
17 Daan Kedde AAC `61 AAC `61 JD Team 2 17,22 +0.6 m/s18,38 246
18 Tobias Stuut Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 17,25 +0.6 m/s17,10 0
19 Collin 't Hoen AV Aquilo AV Aquilo JD 18,32 +1.9 m/s--- 183
20 Darriën Depenbrock AV Jahn II AV Jahn II JD 18,60 +1.1 m/s--- 168
21 Niels Wever AV Jahn II AV Jahn II JD 18,68 +1.1 m/s--- 0
22 Tobias Elzinga AV Lionitas AV Lionitas JD 18,72 +0.6 m/s18,17 0
23 Julius Beekman Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 19,18 +1.9 m/s--- 139
24 Midas Rus Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 19,80 +0.6 m/s19,94 109
25 Sjouke Poorte AAC `61 AAC `61 JD Team 2 22,08 +1.1 m/s--- 15
26 Noah Schermer Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 22,63 +1.9 m/s--- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Impala JD Team 1 (4x80m) AV Impala - JJD 4 45,45 533
2 AV Aquilo JD (4x80m) AV Aquilo - JJD 4 47,28 467
3 AAC `61 JD Team 1 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 47,71 452
4 Groningen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 47,83 448
4 AV Lionitas JD (4x80m) AV Lionitas - JJD 4 47,84 448
6 Groningen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 49,15 405
7 AV Jahn II JD (4x80m) AV Jahn II - JJD 4 49,85 383
8 AAC `61 JD Team 2 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 51,38 336
9 AV Heerenveen JD (4x80m) AV Heerenveen - JJD 4 51,82 324
10 Groningen Atletiek JD Team 3 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 52,37 308
11 AV Horror Sneek JD (4x80m) AV Horror Sneek - JJD 0 DNS 0
11 AV Impala JD Team 2 (4x80m) AV Impala - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Rick Jongsma AV Impala AV Impala JD Team 1 17,83 --- 265
2 Jasper de Jong Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 16,66 12,13 242
3 Stijn van Deutekom AV Lionitas AV Lionitas JD 16,25 15,21 233
4 Tim Duker AAC `61 AAC `61 JD Team 1 15,89 --- 226
5 Ibo Bugel Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 15,81 --- 224
6 Simon Bouma AV Impala AV Impala JD Team 1 15,62 --- 0
7 Maarten Beute AAC `61 AAC `61 JD Team 2 15,43 --- 216
8 Jurre Boerema Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 14,00 11,46 0
9 Darriën Depenbrock AV Jahn II AV Jahn II JD 11,05 --- 115
10 Collin 't Hoen AV Aquilo AV Aquilo JD 10,34 --- 97
11 Morris Hulsman Heerenveen AV Heerenveen JD 9,81 --- 83
12 Wybren Dijkstra Heerenveen AV Heerenveen JD 9,68 --- 0
12 Kars Faber AAC `61 AAC `61 JD Team 2 9,68 --- 0
14 Karst Vader AV Lionitas AV Lionitas JD 9,57 --- 0
15 Ties van Leeuwen Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 8,98 --- 61
16 Shakir Burmania HRRR AV Horror Sneek JD 8,38 --- 44



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Djalil Pater Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 8,80 8,54 463
2 Tim Duker AAC `61 AAC `61 JD Team 1 8,19 --- 431
3 Jasper de Jong Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 7,94 6,92 418
4 Stijn van Deutekom AV Lionitas AV Lionitas JD 7,60 7,91 399
5 Kieran Schra AV Impala AV Impala JD Team 1 7,27 --- 381
6 Jilke Oswald HRRR AV Horror Sneek JD 7,09 --- 371
7 Jan Elsinga Heerenveen AV Heerenveen JD 6,90 --- 360
8 Simon Bouma AV Impala AV Impala JD Team 1 6,86 --- 0
9 Julian Keun Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 6,35 6,00 0
10 Kars Faber AAC `61 AAC `61 JD Team 2 6,07 --- 310
11 Midas Rus Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 5,89 5,63 299
12 Robin Timmerman AAC `61 AAC `61 JD Team 2 5,66 --- 0
13 Arjan Wieland Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 5,41 --- 0
14 Karst Vader AV Lionitas AV Lionitas JD 5,13 --- 0
15 Thijs de Boer AV Aquilo AV Aquilo JD 4,85 --- 231
16 Jelmer Rensing AAC `61 AAC `61 JD Team 1 4,70 --- 0
17 Milan Nijlaan AV Jahn II AV Jahn II JD 4,40 --- 199
18 Darriën Depenbrock AV Jahn II AV Jahn II JD 4,24 --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Mike Berends AAC `61 AAC `61 JD Team 1 1,40 --- 541
1 Djalil Pater Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 1,40 1,50 541
3 Daan Sikkema AV Lionitas AV Lionitas JD 1,35 1,30 499
4 Jurre Boerema Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 1,25 1,30 0
5 Jasper de Jong Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 1,25 1,20 426
6 Jens Linnebank Heerenveen AV Heerenveen JD 1,20 --- 389
6 Jelrik van der Horst AV Impala AV Impala JD Team 1 1,20 --- 389
8 Joeri Oosterhof AV Lionitas AV Lionitas JD 1,20 --- 0
9 Maarten Beute AAC `61 AAC `61 JD Team 2 1,15 --- 352
10 Daan Kedde AAC `61 AAC `61 JD Team 2 1,15 --- 0
11 Roan Jorritsma HRRR AV Horror Sneek JD 1,15 --- 352
12 Dilano Modderman AV Aquilo AV Aquilo JD 1,10 --- 316
12 Daniël de Jong AV Jahn II AV Jahn II JD 1,10 --- 316
12 Ties van Leeuwen Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 1,10 1,15 316
Jurgen Jansma AAC `61 AAC `61 JD Team 1 NM --- 0
Martijn Offringa AV Impala AV Impala JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Akaash Spikman Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 5,27 +1.2 m/s4,86 674
2 Ziggy Veldman Heerenveen AV Heerenveen JD 4,99 -0.2 m/s5,02 619
3 Albert van der Woude AV Impala AV Impala JD Team 1 4,17 +1.4 m/s--- 452
4 Kai Gorter Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 4,08 +1.0 m/s3,77 434
5 Jilke Oswald HRRR AV Horror Sneek JD 4,06 +0.1 m/s--- 430
6 Damian van Haasen AV Jahn II AV Jahn II JD 4,02 +1.7 m/s--- 422
7 Valenciano Roffel AAC `61 AAC `61 JD Team 1 3,97 +0.2 m/s--- 412
8 Jurgen Jansma AAC `61 AAC `61 JD Team 1 3,90 +0.9 m/s--- 0
9 Sander Wage AV Aquilo AV Aquilo JD 3,88 +1.3 m/s--- 394
10 Wu Ping Kuiper Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 3,85 +1.8 m/s3,57 0
11 Quinten Geleynse AV Lionitas AV Lionitas JD 3,81 +0.7 m/s3,75 380
12 Kars Faber AAC `61 AAC `61 JD Team 2 3,67 +2.0 m/s--- 352
13 Morris Hulsman Heerenveen AV Heerenveen JD 3,57 +1.3 m/s--- 0
14 Daan Kedde AAC `61 AAC `61 JD Team 2 3,44 +1.2 m/s--- 0
15 Igor de Haan AV Lionitas AV Lionitas JD 3,14 +0.7 m/s3,06 0
16 Leon Wever AV Jahn II AV Jahn II JD 3,02 +0.8 m/s--- 0
17 Shakir Burmania HRRR AV Horror Sneek JD 2,99 +0.3 m/s--- 0
18 Arjan Wieland Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 2,80 +0.0 m/s2,90 178
Thijs de Boer AV Aquilo AV Aquilo JD DNS --- 0
Martijn Offringa AV Impala AV Impala JD Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Team 150m OBPTeam punten
1 Britt Weerman Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 19,50 +0.0 m/s19,49 665
2 Brecht van der Vliet Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 20,25 +0.0 m/s19,80 596
3 Annabel Paul AV Jahn II AV Jahn II MC 20,37 +0.0 m/s--- 585
4 Noortje Huitema Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 20,86 +0.0 m/s20,76 0
5 Eline Ruige AV Lionitas AV Lionitas MC Team 1 20,99 +0.0 m/s21,00 533
6 Rozemarie Fokkema AAC `61 AAC `61 MC 21,19 -0.1 m/s--- 516
7 Merel de Vries AV Lionitas AV Lionitas MC Team 1 21,37 +0.0 m/s21,10 502
8 Romee de Best HRRR AV Horror Sneek MC 21,40 +0.0 m/s20,92 500
9 Leia van der Tempel Heerenveen AV Heerenveen MC 21,45 -0.1 m/s21,87 496
10 Marit Staal Heerenveen AV Heerenveen MC 21,56 +0.0 m/s22,59 487
11 Marije Brouwer HRRR AV Horror Sneek MC 21,59 +0.0 m/s21,65 485
12 Marit Haagsma HRRR AV Horror Sneek MC 21,64 +0.0 m/s--- 0
13 Maaike Scholing AAC `61 AAC `61 MC 21,67 -0.1 m/s--- 478
14 Benthe Sipma AAC `61 AAC `61 MC 21,74 -0.1 m/s--- 0
15 Wietske van der Weij AV Lionitas AV Lionitas MC Team 1 21,75 +0.0 m/s21,10 0
16 Evelien Kroeze Groningen Groningen Atletiek MC Team 2 22,08 +0.0 m/s--- 447
17 Indy de Blaauw AV Aquilo AV Aquilo MC 22,10 -0.1 m/s--- 446
18 Jannah Leeuwangh AV Lionitas AV Lionitas MC Team 2 22,18 -0.1 m/s--- 440
19 Hester Bos Heerenveen AV Heerenveen MC 22,23 +0.0 m/s--- 0
20 Noortje Knoll Groningen Groningen Atletiek MC Team 2 22,25 +0.0 m/s22,71 435
21 Mette Van Werven AV Impala AV Impala MC 22,59 +0.0 m/s21,20 410
22 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II AV Jahn II MC 23,02 +0.0 m/s--- 380
23 Noa Tilkema AV Impala AV Impala MC 23,20 +0.0 m/s22,00 368
24 Karin Vlasblom AV Impala AV Impala MC 23,38 +0.0 m/s--- 0
25 Janna Spijksma AV Lionitas AV Lionitas MC Team 2 23,97 -0.1 m/s--- 317
26 Merel de Groot AV Aquilo AV Aquilo MC 25,18 -0.1 m/s--- 244
27 Anne Roos de Lange AV Lionitas AV Lionitas MC Team 2 27,64 +0.0 m/s--- 0
28 Helen de Vries AV Jahn II AV Jahn II MC 28,53 +0.0 m/s--- 0
Nikita Nie Groningen Groningen Atletiek MC Team 2 DNS 21,12 0



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Tiba Miran Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 2:21,44 2:20,78 646
2 Brecht Frensel Heerenveen AV Heerenveen MC 2:33,89 2:29,26 523
3 Indy de Blaauw AV Aquilo AV Aquilo MC 2:34,18 2:33,07 520
4 Selma Spikman Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 2:35,03 2:32,09 512
5 Hannah Talstra AV Impala AV Impala MC 2:35,92 2:34,10 504
6 Annabel Paul AV Jahn II AV Jahn II MC 2:36,29 --- 501
7 Eline Ruige AV Lionitas AV Lionitas MC Team 1 2:37,80 2:39,00 488
8 Suze de Vries HRRR AV Horror Sneek MC 2:39,22 2:38,01 475
9 Elin Slagt AAC `61 AAC `61 MC 2:39,98 2:46,77 469
10 Ingrid Koster AV Aquilo AV Aquilo MC 2:40,21 2:43,90 467
11 Noa Tilkema AV Impala AV Impala MC 2:42,81 2:39,97 445
12 Eva Hendriks AV Lionitas AV Lionitas MC Team 1 2:44,14 2:42,00 435
13 Rosalie Warringa AAC `61 AAC `61 MC 2:47,34 --- 409
14 Aurore Sterrenburg Groningen Groningen Atletiek MC Team 2 2:51,49 2:55,34 378
15 Ylse Barkmeijer Heerenveen AV Heerenveen MC 2:52,88 2:54,67 368
16 Astrid Schnieders Groningen Groningen Atletiek MC Team 2 2:59,12 2:57,69 324
17 Ilse Terpstra AV Lionitas AV Lionitas MC Team 2 3:02,02 --- 305
18 Romy Oostland AAC `61 AAC `61 MC 3:06,80 2:57,00 0
19 Zoë Miedema HRRR AV Horror Sneek MC 3:11,51 --- 246
20 Elle Veltman Heerenveen AV Heerenveen MC 3:13,80 3:15,27 0
21 Kijra de Jong AV Lionitas AV Lionitas MC Team 2 3:27,65 3:27,00 158
Carmen Uildriks Groningen Groningen Atletiek MC Team 2 DNS 2:46,36 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team 80mH OBPTeam punten
1 Britt Weerman Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 12,21 +1.3 m/s11,85 677
2 Esmee Douma Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 12,79 +1.3 m/s12,32 610
3 Brecht van der Vliet Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 12,91 +1.3 m/s12,83 0
4 Annabel Paul AV Jahn II AV Jahn II MC 13,13 +0.0 m/s--- 574
5 Anke Binnema Heerenveen AV Heerenveen MC 13,50 +1.3 m/s12,81 536
6 Lisanne Haasdijk AV Lionitas AV Lionitas MC Team 1 13,76 +1.3 m/s13,40 510
7 Fiona De Vries AV Impala AV Impala MC 13,82 +1.3 m/s13,51 505
8 Romee de Best HRRR AV Horror Sneek MC 13,85 +1.3 m/s13,72 502
9 Merel de Vries AV Lionitas AV Lionitas MC Team 1 14,01 +0.0 m/s14,00 487
10 Romy Oostland AAC `61 AAC `61 MC 14,08 +0.0 m/s14,99 481
11 Danique Huisjes Groningen Groningen Atletiek MC Team 2 14,71 +1.3 m/s13,82 425
12 Marije Brouwer HRRR AV Horror Sneek MC 14,74 +0.0 m/s14,72 423
13 Noortje Knoll Groningen Groningen Atletiek MC Team 2 15,05 +0.0 m/s15,97 398
14 Elin Slagt AAC `61 AAC `61 MC 15,18 +0.0 m/s15,06 387
15 Joanne Heys AAC `61 AAC `61 MC 15,98 +0.0 m/s--- 0
16 Mette Van Werven AV Impala AV Impala MC 16,20 +0.0 m/s--- 312
17 Carlijn Loer AV Aquilo AV Aquilo MC 16,55 +0.0 m/s--- 289
18 Hester Bos Heerenveen AV Heerenveen MC 16,87 +0.0 m/s17,30 268
19 Danielle D...ia Bambo AV Lionitas AV Lionitas MC Team 2 17,07 +0.0 m/s18,18 255
20 Helen de Vries AV Jahn II AV Jahn II MC 18,89 +0.0 m/s--- 153
21 Anne Roos de Lange AV Lionitas AV Lionitas MC Team 2 19,95 +0.0 m/s20,15 102
22 Nynke Ploeger AV Aquilo AV Aquilo MC 20,29 +0.0 m/s--- 87



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Groningen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 41,56 642
1 AV Lionitas MC Team 1 (4x80m) AV Lionitas - MJC 4 42,43 654
3 Groningen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 43,95 591
4 AV Heerenveen MC (4x80m) AV Heerenveen - MJC 4 44,24 579
5 AAC `61 MC (4x80m) AAC `61 - MJC 4 44,29 527
5 AV Impala MC (4x80m) AV Impala - MJC 4 45,42 534
7 AV Aquilo MC (4x80m) AV Aquilo - MJC 4 46,38 499
8 AV Horror Sneek MC (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 4 47,53 458
9 AV Lionitas MC Team 2 (4x80m) AV Lionitas - MJC 4 50,61 359
10 AV Jahn II MC (4x80m) AV Jahn II - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Danara Dew... Stoppels Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 40,22 --- 643
2 Sabrina Cruden AV Lionitas AV Lionitas MC Team 1 29,44 28,00 487
3 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II AV Jahn II MC 28,77 --- 476
4 Anke Binnema Heerenveen AV Heerenveen MC 24,65 --- 408
5 Romee de Best HRRR AV Horror Sneek MC 22,43 --- 369
6 Floor Dijkstra AAC `61 AAC `61 MC 20,10 --- 326
7 Caya Van der Mei AAC `61 AAC `61 MC 20,00 --- 0
8 Karin Vlasblom AV Impala AV Impala MC 19,05 --- 306
9 Evelien Kroeze Groningen Groningen Atletiek MC Team 2 16,14 --- 247
10 Hester Hoekstra AV Lionitas AV Lionitas MC Team 1 15,63 15,00 0
11 Eva Martens Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 14,89 --- 0
12 Femke Vonck Groningen Groningen Atletiek MC Team 2 14,35 --- 0
13 Roos Koetje AV Aquilo AV Aquilo MC 13,51 --- 188
14 Anne Roos de Lange AV Lionitas AV Lionitas MC Team 2 11,57 --- 142



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Danara Dew... Stoppels Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 33,11 --- 521
2 Rozemarie Fokkema AAC `61 AAC `61 MC 28,46 --- 451
3 Amber Slomp AAC `61 AAC `61 MC 26,73 --- 0
4 Nikita Nie Groningen Groningen Atletiek MC Team 2 26,02 --- 412
5 Eva Martens Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 22,78 --- 0
6 Hester Hoekstra AV Lionitas AV Lionitas MC Team 1 21,92 22,00 342
7 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II AV Jahn II MC 21,46 --- 334
8 Lisanne de Haan Heerenveen AV Heerenveen MC 20,83 --- 322
9 Karin Vlasblom AV Impala AV Impala MC 20,65 --- 319
10 Hannah Talstra AV Impala AV Impala MC 19,59 --- 0
11 Zoë Miedema HRRR AV Horror Sneek MC 17,02 --- 249
12 Astrid Schnieders Groningen Groningen Atletiek MC Team 2 16,90 --- 0
13 Roos Koetje AV Aquilo AV Aquilo MC 14,74 --- 201
14 Danielle D...ia Bambo AV Lionitas AV Lionitas MC Team 2 13,62 12,84 177
15 Roos Brands HRRR AV Horror Sneek MC 10,68 --- 0
Eva Hendriks AV Lionitas AV Lionitas MC Team 1 NM 15,00 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Danara Dew... Stoppels Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 12,31 --- 628
2 Sabrina Cruden AV Lionitas AV Lionitas MC Team 1 10,19 11,29 532
3 Nikita Nie Groningen Groningen Atletiek MC Team 2 9,51 --- 499
4 Eva Martens Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 9,37 --- 0
5 Hester Hoekstra AV Lionitas AV Lionitas MC Team 1 8,42 8,80 0
6 Amber Slomp AAC `61 AAC `61 MC 8,11 --- 427
7 Hannah Moll AV Jahn II AV Jahn II MC 8,08 --- 425
8 Roos Koetje AV Aquilo AV Aquilo MC 7,66 --- 403
9 Caya Van der Mei AAC `61 AAC `61 MC 7,55 --- 0
10 Lisanne de Haan Heerenveen AV Heerenveen MC 7,37 --- 387
11 Bethe Siemonsma HRRR AV Horror Sneek MC 7,22 --- 378
12 Nynke Ploeger AV Aquilo AV Aquilo MC 6,82 --- 0
13 Ellis van Leeuwen Groningen Groningen Atletiek MC Team 2 6,54 --- 0
14 Fardau Kats AV Impala AV Impala MC 6,47 --- 335
15 Kijra de Jong AV Lionitas AV Lionitas MC Team 2 4,68 4,84 219



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Britt Weerman Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 1,65 --- 741
2 Floor Dijkstra AAC `61 AAC `61 MC 1,60 --- 702
3 Lisanne Haasdijk AV Lionitas AV Lionitas MC Team 1 1,55 1,50 663
4 Anke Binnema Heerenveen AV Heerenveen MC 1,45 --- 582
4 Marije Brouwer HRRR AV Horror Sneek MC 1,45 --- 582
4 Hannah Moll AV Jahn II AV Jahn II MC 1,45 --- 582
7 Noortje Huitema Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 1,45 --- 0
8 Fiona De Vries AV Impala AV Impala MC 1,40 --- 541
8 Jannah Leeuwangh AV Lionitas AV Lionitas MC Team 2 1,40 1,30 541
8 Femke Vonck Groningen Groningen Atletiek MC Team 2 1,40 --- 541
11 Ingrid Koster AV Aquilo AV Aquilo MC 1,35 --- 499
12 Carlijn Loer AV Aquilo AV Aquilo MC 1,30 --- 0
12 Marit Haagsma HRRR AV Horror Sneek MC 1,30 --- 0
14 Caya Van der Mei AAC `61 AAC `61 MC 1,25 --- 0
14 Eva Hendriks AV Lionitas AV Lionitas MC Team 1 1,25 1,25 0
14 Janna Spijksma AV Lionitas AV Lionitas MC Team 2 1,25 --- 0
14 Ellis van Leeuwen Groningen Groningen Atletiek MC Team 2 1,25 --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Esmee Douma Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 5,13 +1.0 m/s--- 646
2 Floor Dijkstra AAC `61 AAC `61 MC 4,97 +0.0 m/s--- 615
3 Sabrina Cruden AV Lionitas AV Lionitas MC Team 1 4,86 +0.0 m/s4,90 593
4 Danique Huisjes Groningen Groningen Atletiek MC Team 2 4,48 +0.0 m/s--- 515
5 Hannah Moll AV Jahn II AV Jahn II MC 4,43 +0.0 m/s--- 504
6 Fiona De Vries AV Impala AV Impala MC 4,36 +0.0 m/s--- 490
7 Tiba Miran Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 4,18 +0.0 m/s--- 0
8 Leia van der Tempel Heerenveen AV Heerenveen MC 4,12 -0.9 m/s--- 442
9 Wietske van der Weij AV Lionitas AV Lionitas MC Team 1 4,05 +0.0 m/s4,40 0
9 Aurore Sterrenburg Groningen Groningen Atletiek MC Team 2 4,05 +0.0 m/s--- 0
11 Rosalie Warringa AAC `61 AAC `61 MC 3,97 -0.5 m/s--- 0
12 Marit Staal Heerenveen AV Heerenveen MC 3,89 +0.0 m/s--- 0
13 Jannah Leeuwangh AV Lionitas AV Lionitas MC Team 2 3,78 -0.3 m/s3,82 374
14 Fardau Kats AV Impala AV Impala MC 3,64 +0.0 m/s--- 0
15 Roos Brands HRRR AV Horror Sneek MC 3,45 -0.5 m/s--- 308
16 Merel de Groot AV Aquilo AV Aquilo MC 3,30 +0.7 m/s--- 278
17 Helen de Vries AV Jahn II AV Jahn II MC 3,22 +0.6 m/s--- 0
18 Bethe Siemonsma HRRR AV Horror Sneek MC 3,16 +0.7 m/s--- 0
19 Ilse Terpstra AV Lionitas AV Lionitas MC Team 2 2,98 +0.0 m/s3,09 0
20 Nynke Ploeger AV Aquilo AV Aquilo MC 2,88 +0.0 m/s--- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Team 60m OBPTeam punten
1 Baudien Venema HRRR AV Horror Sneek MD Team 1 8,40 +0.0 m/s8,49 671
2 Olivia Carli AAC `61 AAC `61 MD Team 1 8,45 +0.0 m/s8,70 660
3 Jente Leeuwangh AV Lionitas AV Lionitas MD Team 1 8,49 +0.0 m/s8,72 651
4 Welmoed va...der Windt HRRR AV Horror Sneek MD Team 1 8,60 +0.0 m/s8,71 628
5 Kim Otten Heerenveen AV Heerenveen MD 8,72 +0.0 m/s8,71 604
6 Silke Bosgraaf AV Impala AV Impala MD Team 1 8,75 +0.0 m/s8,80 598
7 Madelief Rave Groningen Groningen Atletiek MD Team 1 8,86 +0.0 m/s8,95 576
8 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas AV Lionitas MD Team 1 8,94 +0.0 m/s8,73 560
9 Ruth Zijlstra Heerenveen AV Heerenveen MD 9,06 +0.0 m/s9,01 537
10 Ilse Prins AAC `61 AAC `61 MD Team 1 9,07 +0.0 m/s9,15 536
11 Maite Stienstra AV Lionitas AV Lionitas MD Team 1 9,16 +0.0 m/s8,96 0
12 Sarah de Vries AV Impala AV Impala MD Team 1 9,37 +0.0 m/s9,20 481
13 Renske Lolkema Groningen Groningen Atletiek MD Team 1 9,40 +0.0 m/s9,38 476
14 Lisca van Gelder AV Lionitas AV Lionitas MD Team 2 9,47 +0.0 m/s9,60 464
15 Ellen Teunter Groningen Groningen Atletiek MD Team 1 9,48 +0.4 m/s9,76 0
16 Ella Flapper Groningen Groningen Atletiek MD Team 2 9,51 +0.0 m/s9,60 457
17 Elisa Hoven AAC `61 AAC `61 MD Team 1 9,53 +0.0 m/s9,53 0
18 Djamilah Spijker AAC `61 AAC `61 MD Team 2 9,60 +0.0 m/s9,49 442
19 Merle Leinenga Groningen Groningen Atletiek MD Team 2 9,63 +0.0 m/s9,66 437
20 Merel Behling AV Aquilo AV Aquilo MD 9,79 +0.8 m/s--- 411
21 Rishani Nagalingam AAC `61 AAC `61 MD Team 2 9,90 +0.8 m/s--- 394
22 Sanne Lahuis AAC `61 AAC `61 MD Team 2 9,91 +0.0 m/s9,15 0
23 Julia Rinsma AV Impala AV Impala MD Team 1 10,08 +0.4 m/s10,10 0
24 Lieke Kooij HRRR AV Horror Sneek MD Team 2 10,14 +0.4 m/s10,17 357
25 Amarins Beijaard Heerenveen AV Heerenveen MD 10,26 +0.8 m/s--- 0
26 Susan Breeuwsma HRRR AV Horror Sneek MD Team 2 10,28 +0.0 m/s9,60 336
26 Aurelia Broersma AV Impala AV Impala MD Team 2 10,28 +0.8 m/s--- 336
28 Senne Melinga AV Aquilo AV Aquilo MD 10,53 +0.8 m/s--- 301
29 Marieke de Jong Groningen Groningen Atletiek MD Team 2 10,53 +0.4 m/s10,91 0
30 Mila de Haan AV Lionitas AV Lionitas MD Team 2 10,73 +0.4 m/s10,66 273
31 Nina van Beers AV Aquilo AV Aquilo MD 11,21 +0.8 m/s--- 0
Eline Pultrum AV Impala AV Impala MD Team 2 DNS --- 0
Elza van der Meulen AV Lionitas AV Lionitas MD Team 2 DNS 9,00 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Femke Yska HRRR AV Horror Sneek MD Team 1 3:22,69 3:22,03 527
2 Ruth Zijlstra Heerenveen AV Heerenveen MD 3:25,67 3:28,46 507
3 Sarah de Vries AV Impala AV Impala MD Team 1 3:36,46 3:35,00 440
4 Renske Drenten AV Lionitas AV Lionitas MD Team 1 3:37,34 3:39,00 435
5 Renske Lolkema Groningen Groningen Atletiek MD Team 1 3:37,47 3:43,34 434
6 Fleur de Vries AV Impala AV Impala MD Team 1 3:37,62 3:35,00 433
7 Bernice Frank AV Lionitas AV Lionitas MD Team 1 3:43,37 3:45,00 401
8 Lotte Slomp AAC `61 AAC `61 MD Team 1 3:44,38 3:44,66 395
9 Tijn Borst Heerenveen AV Heerenveen MD 3:44,71 3:45,98 393
10 Noortje Sieperda HRRR AV Horror Sneek MD Team 1 3:45,70 3:54,41 388
11 Madelief Bolhuis Groningen Groningen Atletiek MD Team 2 3:54,66 4:01,01 341
12 Erin Rademaker AAC `61 AAC `61 MD Team 1 3:54,97 3:50,66 339
13 Djamilah Spijker AAC `61 AAC `61 MD Team 2 3:56,74 --- 331
14 Nina Thomas Groningen Groningen Atletiek MD Team 2 3:56,80 3:58,22 330
15 Juliette Oudekerk Groningen Groningen Atletiek MD Team 1 3:59,03 3:55,42 319
16 Amarins Beijaard Heerenveen AV Heerenveen MD 3:59,12 --- 0
17 Janette Bosma Groningen Groningen Atletiek MD Team 1 4:02,88 4:02,49 0
18 Suze Zwerver AV Impala AV Impala MD Team 2 4:03,08 --- 300
19 Anna Stalpers Groningen Groningen Atletiek MD Team 2 4:03,42 4:11,63 0
20 Eline Geertsema AV Aquilo AV Aquilo MD 4:04,01 --- 296
21 Lisanne de Jong AV Impala AV Impala MD Team 2 4:05,90 --- 287
22 Tessa Celine de Roos AV Lionitas AV Lionitas MD Team 2 4:06,13 4:05,00 286
23 Naomi Teppema AV Lionitas AV Lionitas MD Team 2 4:07,62 3:57,00 279
24 Yvette Feikens AV Aquilo AV Aquilo MD 4:09,46 --- 271
25 Fione Fennema AV Lionitas AV Lionitas MD Team 1 4:09,52 3:50,00 0
26 Meike Terpstra AV Impala AV Impala MD Team 2 4:15,00 --- 0
27 Elisa Hoven AAC `61 AAC `61 MD Team 1 4:21,31 4:07,43 0
28 Thialda Rinzema HRRR AV Horror Sneek MD Team 2 4:22,09 4:06,86 218



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Team 60mH OBPTeam punten
1 Jente Leeuwangh AV Lionitas AV Lionitas MD Team 1 10,41 +0.0 m/s10,90 554
2 Maud Visscher Groningen Groningen Atletiek MD Team 1 10,67 +0.0 m/s10,34 521
3 Samarijn Pluijmert AAC `61 AAC `61 MD Team 1 10,82 +0.0 m/s12,48 503
4 Yara de Boer AV Lionitas AV Lionitas MD Team 1 10,90 +0.0 m/s10,90 493
5 Welmoed va...der Windt HRRR AV Horror Sneek MD Team 1 10,96 +0.0 m/s10,98 486
6 Ilse Prins AAC `61 AAC `61 MD Team 1 11,09 +0.0 m/s11,28 471
7 Nynke Rijpma HRRR AV Horror Sneek MD Team 1 11,30 +0.0 m/s11,53 447
8 Alyssa Bulthuis AV Impala AV Impala MD Team 1 11,48 +0.0 m/s10,94 428
9 Sarah de Vries AV Impala AV Impala MD Team 1 11,59 +0.0 m/s11,30 416
10 Jildou Binnema Heerenveen AV Heerenveen MD 11,61 +0.0 m/s11,09 414
11 Annamarijn... Ginneken HRRR AV Horror Sneek MD Team 1 11,72 +0.0 m/s11,58 0
12 Kim Otten Heerenveen AV Heerenveen MD 11,92 +0.0 m/s11,94 383
13 Sascha Keukenkamp Groningen Groningen Atletiek MD Team 1 12,14 +0.0 m/s11,94 361
14 Janette Bosma Groningen Groningen Atletiek MD Team 1 12,16 +0.0 m/s--- 0
15 Sara Esposito AV Aquilo AV Aquilo MD 12,29 +0.0 m/s--- 347
16 Evelien Stienstra HRRR AV Horror Sneek MD Team 2 12,48 +0.0 m/s12,23 330
17 Anke Hoekstra AV Impala AV Impala MD Team 2 12,74 +0.0 m/s--- 307
18 Tessa Celine de Roos AV Lionitas AV Lionitas MD Team 2 12,96 +0.0 m/s--- 288
19 Evanna Conradie HRRR AV Horror Sneek MD Team 2 13,01 +0.0 m/s12,42 284
20 Alicia van...er Tempel Heerenveen AV Heerenveen MD 13,23 +0.0 m/s13,19 0
21 Sam Venema AAC `61 AAC `61 MD Team 2 13,67 +0.0 m/s--- 232
22 Ella Flapper Groningen Groningen Atletiek MD Team 2 13,71 +0.0 m/s14,36 229
23 Anna Stalpers Groningen Groningen Atletiek MD Team 2 13,81 +0.0 m/s--- 0
24 Marieke de Jong Groningen Groningen Atletiek MD Team 2 13,82 +0.0 m/s14,12 221
25 Yvette Feikens AV Aquilo AV Aquilo MD 13,91 +0.0 m/s--- 214
26 Suze Zwerver AV Impala AV Impala MD Team 2 14,04 +0.0 m/s--- 205
27 Erin Rademaker AAC `61 AAC `61 MD Team 1 14,10 +0.0 m/s13,46 0
28 Fione Fennema AV Lionitas AV Lionitas MD Team 1 14,14 +0.0 m/s13,50 0
29 Aurelia Broersma AV Impala AV Impala MD Team 2 14,17 +0.0 m/s--- 0
30 Sophie Meerdink AAC `61 AAC `61 MD Team 2 14,56 +0.0 m/s--- 169
Djamilah Spijker AAC `61 AAC `61 MD Team 2 DNS 13,55 0
Elza van der Meulen AV Lionitas AV Lionitas MD Team 2 DNS 13,47 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Horror Sneek MD Team 1 (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 33,81 621
2 Groningen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 34,16 603
3 AV Impala MD Team 1 (4x60m) AV Impala - MJD 4 34,61 581
4 AAC `61 MD Team 1 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 34,86 518
4 AV Lionitas MD Team 1 (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 34,88 567
6 Groningen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 36,11 510
7 AV Aquilo MD (4x60m) AV Aquilo - MJD 4 36,34 499
8 AV Horror Sneek MD Team 2 (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 36,74 482
9 AV Heerenveen MD (4x60m) AV Heerenveen - MJD 4 38,16 422
10 AV Lionitas MD Team 2 (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 38,48 409
11 AAC `61 MD Team 2 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 39,32 376
12 AV Impala MD Team 2 (4x60m) AV Impala - MJD 4 DNS 0



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Jildou Binnema Heerenveen AV Heerenveen MD 30,60 30,02 505
2 Lotte Slomp AAC `61 AAC `61 MD Team 1 24,19 --- 400
3 Renske Drenten AV Lionitas AV Lionitas MD Team 1 21,54 21,50 353
4 Samarijn Pluijmert AAC `61 AAC `61 MD Team 1 21,08 --- 0
5 Annamaria ...Zonneveld Groningen Groningen Atletiek MD Team 1 20,00 19,49 324
6 Alyssa Bulthuis AV Impala AV Impala MD Team 1 18,99 --- 305
7 Noortje Sieperda HRRR AV Horror Sneek MD Team 1 18,48 --- 294
8 Madelief Rave Groningen Groningen Atletiek MD Team 1 15,35 --- 0
9 Veerle Slagt AAC `61 AAC `61 MD Team 2 13,66 --- 192
10 Anke Hoekstra AV Impala AV Impala MD Team 2 13,23 --- 182
11 Maite Stienstra AV Lionitas AV Lionitas MD Team 1 13,01 14,00 0
12 Sophie Kuiken AV Lionitas AV Lionitas MD Team 2 12,83 12,75 172
13 Tesse Bruinen Groningen Groningen Atletiek MD Team 2 12,69 11,71 169
14 Nina van Beers AV Aquilo AV Aquilo MD 12,47 --- 164
15 Nina Thomas Groningen Groningen Atletiek MD Team 2 11,41 9,16 0
16 Sophie Meerdink AAC `61 AAC `61 MD Team 2 11,17 --- 0
17 Pascale van Willegen Heerenveen AV Heerenveen MD 10,12 --- 0
18 Evanna Conradie HRRR AV Horror Sneek MD Team 2 9,87 --- 97
19 Mila de Haan AV Lionitas AV Lionitas MD Team 2 9,79 9,88 0
20 Senne Melinga AV Aquilo AV Aquilo MD 8,82 --- 0
Jildau Schiphof AV Impala AV Impala MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Maud Visscher Groningen Groningen Atletiek MD Team 1 11,53 11,68 593
2 Lotte Slomp AAC `61 AAC `61 MD Team 1 10,45 --- 544
3 Yara de Boer AV Lionitas AV Lionitas MD Team 1 9,37 8,75 492
4 Nanou Hofmann Heerenveen AV Heerenveen MD 9,18 --- 482
5 Samarijn Pluijmert AAC `61 AAC `61 MD Team 1 9,06 --- 0
6 Alyssa Bulthuis AV Impala AV Impala MD Team 1 9,04 --- 475
7 Hayat Askar Heerenveen AV Heerenveen MD 8,86 --- 0
8 Martje ter Doest AV Impala AV Impala MD Team 1 8,33 --- 0
9 Nynke Rijpma HRRR AV Horror Sneek MD Team 1 7,31 --- 383
10 Sigrid Levering Groningen Groningen Atletiek MD Team 2 7,11 7,02 372
11 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas AV Lionitas MD Team 1 7,08 8,00 0
12 Suze Zwerver AV Impala AV Impala MD Team 2 6,61 --- 343
13 Sophie Kuiken AV Lionitas AV Lionitas MD Team 2 6,60 6,68 342
14 Sanne Lahuis AAC `61 AAC `61 MD Team 2 6,48 --- 335
15 Eva Tjalsma AV Lionitas AV Lionitas MD Team 2 6,39 7,50 0
16 Nina van Beers AV Aquilo AV Aquilo MD 5,81 --- 294
17 Lieke Kooij HRRR AV Horror Sneek MD Team 2 5,76 --- 291
18 Thialda Rinzema HRRR AV Horror Sneek MD Team 2 4,88 --- 0
19 Tessa van ...aalduinen Groningen Groningen Atletiek MD Team 2 4,59 4,05 0
20 Juliette Oudekerk Groningen Groningen Atletiek MD Team 1 4,52 4,97 0
Mirle Masselink AAC `61 AAC `61 MD Team 2 DNS --- 0
Jildau Schiphof AV Impala AV Impala MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Yara de Boer AV Lionitas AV Lionitas MD Team 1 1,50 1,50 623
2 Ilse Prins AAC `61 AAC `61 MD Team 1 1,40 --- 541
2 Martje ter Doest AV Impala AV Impala MD Team 1 1,40 --- 541
2 Tessa Celine de Roos AV Lionitas AV Lionitas MD Team 2 1,40 1,35 541
2 Maud Visscher Groningen Groningen Atletiek MD Team 1 1,40 1,45 541
6 Baudien Venema HRRR AV Horror Sneek MD Team 1 1,35 --- 499
7 Renske Drenten AV Lionitas AV Lionitas MD Team 1 1,35 1,46 0
8 Fleur de Vries AV Impala AV Impala MD Team 1 1,30 --- 0
8 Naomi Teppema AV Lionitas AV Lionitas MD Team 2 1,30 1,35 0
10 Tijn Borst Heerenveen AV Heerenveen MD 1,25 1,25 0
11 Kyla Koops Heerenveen AV Heerenveen MD 1,25 1,25 426
11 Sam Venema AAC `61 AAC `61 MD Team 2 1,25 --- 426
13 Annamarijn... Ginneken HRRR AV Horror Sneek MD Team 1 1,25 --- 0
14 Sara Esposito AV Aquilo AV Aquilo MD 1,20 --- 389
15 Nina van Halen AAC `61 AAC `61 MD Team 1 1,20 --- 0
16 Eline Geertsema AV Aquilo AV Aquilo MD 1,15 --- 0
16 Rishani Nagalingam AAC `61 AAC `61 MD Team 2 1,15 --- 0
18 Lisanne de Jong AV Impala AV Impala MD Team 2 1,15 --- 352
19 Annamaria ...Zonneveld Groningen Groningen Atletiek MD Team 1 1,15 1,15 0
19 Madelief Bolhuis Groningen Groningen Atletiek MD Team 2 1,15 1,30 0
21 Merle Leinenga Groningen Groningen Atletiek MD Team 2 1,15 1,10 352
22 Susan Breeuwsma HRRR AV Horror Sneek MD Team 2 1,10 --- 0
23 Thialda Rinzema HRRR AV Horror Sneek MD Team 2 1,10 --- 316
Eline Pultrum AV Impala AV Impala MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Jente Leeuwangh AV Lionitas AV Lionitas MD Team 1 4,38 +0.0 m/s4,54 494
2 Olivia Carli AAC `61 AAC `61 MD Team 1 4,30 +0.3 m/s--- 478
3 Kim Otten Heerenveen AV Heerenveen MD 4,17 +0.0 m/s--- 452
4 Welmoed va...der Windt HRRR AV Horror Sneek MD Team 1 4,14 +1.5 m/s--- 446
5 Nanou Hofmann Heerenveen AV Heerenveen MD 4,06 +0.0 m/s--- 0
6 Ellen Teunter Groningen Groningen Atletiek MD Team 1 4,02 +0.0 m/s3,50 422
7 Silke Bosgraaf AV Impala AV Impala MD Team 1 3,96 +0.0 m/s4,13 410
8 Sascha Keukenkamp Groningen Groningen Atletiek MD Team 1 3,95 +0.2 m/s4,24 0
9 Nina van Halen AAC `61 AAC `61 MD Team 1 3,91 +0.8 m/s--- 0
10 Mayke Ruige AV Lionitas AV Lionitas MD Team 1 3,85 +0.0 m/s3,83 0
11 Evelien Stienstra HRRR AV Horror Sneek MD Team 2 3,62 +1.4 m/s--- 342
12 Lisca van Gelder AV Lionitas AV Lionitas MD Team 2 3,56 +0.0 m/s--- 330
13 Bente van der Veen Groningen Groningen Atletiek MD Team 2 3,55 +0.0 m/s3,29 328
14 Julia Rinsma AV Impala AV Impala MD Team 1 3,48 -0.2 m/s--- 0
15 Merel Behling AV Aquilo AV Aquilo MD 3,47 +0.7 m/s--- 312
16 Rishani Nagalingam AAC `61 AAC `61 MD Team 2 3,43 +0.5 m/s--- 304
17 Veerle Slagt AAC `61 AAC `61 MD Team 2 3,23 +1.0 m/s--- 0
18 Meike Terpstra AV Impala AV Impala MD Team 2 3,10 +0.3 m/s--- 238
19 Eline Geertsema AV Aquilo AV Aquilo MD 3,03 +0.3 m/s--- 0
20 Renée Schulein AV Lionitas AV Lionitas MD Team 2 2,86 +0.0 m/s2,79 0
21 Tessa van ...aalduinen Groningen Groningen Atletiek MD Team 2 2,52 +0.0 m/s2,52 0
Jildau Schiphof AV Impala AV Impala MD Team 2 DNS --- 0