• Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Groningen Atletiek JD Team 1 Groningen Atletiek - JJD
    Begeleider: Naomi Kloosterman
    7 5768
    2 AAC `61 JD Team 1 AAC `61 - JJD
    Begeleider: Leonie Nijstad
    7 4812
    3 AV Heerenveen JD AV Heerenveen - JJD
    Begeleider: gerwin de haan
    6 4260
    4 AV Impala JD Team 1 AV Impala - JJD
    Begeleider: Matthijs Bouma
    Jurylid: Joost ter Doest
    8 4109
    5 AV Lionitas JD AV Lionitas - JJD
    Begeleider: Hans Geleynse
    8 3952
    6 AV Horror Sneek JD AV Horror Sneek - JJD
    Begeleider: Martine Homminga
    5 3590
    7 AV Aquilo JD AV Aquilo - JJD
    Begeleider: Janine Roelfsema
    Jurylid: Marcel Loer
    5 3437
    8 AAC `61 JD Team 2 AAC `61 - JJD
    Begeleider: Leonie Nijstad
    7 3340
    9 Groningen Atletiek JD Team 2 Groningen Atletiek - JJD
    Begeleider: Robin Wassens
    5 3185
    10 AV Jahn II JD AV Jahn II - JJD
    Begeleider: Ronald Hinrichs
    Jurylid: Ouder
    6 3010
    11 Groningen Atletiek JD Team 3 Groningen Atletiek - JJD
    Begeleider: Niels Venema
    5 2366
    12 AV Impala JD Team 2 AV Impala - JJD 0 0

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    1 Akaash Spikman Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 10,48 +0.0 m/s10,50 709
    2 Djalil Pater Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 11,27 +0.0 m/s11,19 575
    3 Valenciano Roffel AAC `61 AAC `61 JD Team 1 11,31 +0.0 m/s10,83 569
    4 Ziggy Veldman Heerenveen AV Heerenveen JD 11,41 +0.0 m/s11,00 553
    5 Mike Berends AAC `61 AAC `61 JD Team 1 11,73 +0.0 m/s11,84 506
    6 Wout Plugge AV Aquilo AV Aquilo JD 12,30 +0.7 m/s--- 427
    7 Quinten Geleynse AV Lionitas AV Lionitas JD 12,31 +0.0 m/s12,92 426
    8 Kieran Schra AV Impala AV Impala JD Team 1 12,45 +2.0 m/s--- 408
    9 Max Tiemessen AV Lionitas AV Lionitas JD 12,62 +0.0 m/s12,30 386
    10 Ibo Bugel Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 12,63 +0.0 m/s12,95 0
    11 Sander Wage AV Aquilo AV Aquilo JD 12,64 +0.7 m/s--- 383
    12 Roan Jorritsma HRRR AV Horror Sneek JD 12,68 +0.0 m/s12,53 379
    13 Jens Linnebank Heerenveen AV Heerenveen JD 12,70 +0.0 m/s12,68 376
    14 Gijs Kraaij Heerenveen AV Heerenveen JD 12,91 +0.0 m/s12,56 0
    15 Tim Duker AAC `61 AAC `61 JD Team 1 12,98 +0.7 m/s--- 0
    16 Leander van den Berg AAC `61 AAC `61 JD Team 2 13,18 +0.0 m/s13,73 319
    16 Niels Wever AV Jahn II AV Jahn II JD 13,18 +2.0 m/s--- 319
    18 Sjouke Poorte AAC `61 AAC `61 JD Team 2 13,26 +0.7 m/s--- 310
    18 Noah Schermer Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 13,26 +0.0 m/s13,24 310
    20 Ruben Piek AV Impala AV Impala JD Team 1 13,53 +2.0 m/s--- 280
    21 Kyle Inwards AAC `61 AAC `61 JD Team 2 13,56 +0.7 m/s--- 0
    22 Tobias Elzinga AV Lionitas AV Lionitas JD 13,61 +2.0 m/s--- 0
    23 Simon Bouma AV Impala AV Impala JD Team 1 13,75 +2.0 m/s--- 0
    24 Niek Damkat Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 14,23 +0.7 m/s--- 207
    25 Daniël de Jong AV Jahn II AV Jahn II JD 14,43 +2.0 m/s--- 188
    26 Shakir Burmania HRRR AV Horror Sneek JD 14,67 +2.0 m/s14,42 165
    27 Arjan Wieland Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 15,38 +0.7 m/s--- 103
    Nando Kramer Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 DNS 13,11 0

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    1 Wu Ping Kuiper Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 3:02,12 3:00,93 681
    2 Sam van der Werf HRRR AV Horror Sneek JD 3:03,48 3,04 670
    3 Sietse Ketelaar HRRR AV Horror Sneek JD 3:13,47 3,18 592
    4 Tobias Stuut Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 3:19,82 3:17,24 547
    5 Jelmer Rensing AAC `61 AAC `61 JD Team 1 3:19,98 3:18,53 546
    6 Julian Keun Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 3:20,63 3:22,64 0
    7 Leander van den Berg AAC `61 AAC `61 JD Team 2 3:28,13 3:36,16 491
    8 Ate Clobus AAC `61 AAC `61 JD Team 1 3:29,51 3:37,36 483
    9 Wout Plugge AV Aquilo AV Aquilo JD 3:29,98 3:23,39 480
    10 Dilano Modderman AV Aquilo AV Aquilo JD 3:33,26 3:40,07 459
    11 Wang van I...n Schenau Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 3:34,95 3:36,58 449
    12 Benjamin Visser AV Impala AV Impala JD Team 1 3:37,21 3:35,00 436
    13 Jan Elsinga Heerenveen AV Heerenveen JD 3:39,92 3:36,81 420
    14 Gijs Kraaij Heerenveen AV Heerenveen JD 3:43,74 3:44,24 399
    15 Kyle Inwards AAC `61 AAC `61 JD Team 2 3:44,75 3:43,60 393
    16 Maarten Beute AAC `61 AAC `61 JD Team 2 3:53,42 --- 0
    17 Leon Wever AV Jahn II AV Jahn II JD 3:54,42 --- 342
    18 Joeri Oosterhof AV Lionitas AV Lionitas JD 3:56,34 3:46,63 333
    19 Julius Beekman Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 3:58,32 4:01,96 323
    20 Niek Damkat Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 3:58,34 4:13,34 323
    21 Jelrik van der Horst AV Impala AV Impala JD Team 1 4:02,08 --- 305
    22 Igor de Haan AV Lionitas AV Lionitas JD 4:04,78 --- 292
    23 Daniël de Jong AV Jahn II AV Jahn II JD 4:24,91 --- 206
    24 Wybren Dijkstra Heerenveen AV Heerenveen JD 4:39,27 4:54,04 0
    Aris Remmerde AAC `61 AAC `61 JD Team 1 DNS 3:27,07 0
    Milan Nijlaan AV Jahn II AV Jahn II JD DNS --- 0
    Nando Kramer Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 DNF 3:17,81 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    1 Akaash Spikman Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 13,27 +0.0 m/s13,08 559
    2 Ziggy Veldman Heerenveen AV Heerenveen JD 14,72 +0.0 m/s15,72 425
    3 Damian van Haasen AV Jahn II AV Jahn II JD 15,64 +1.1 m/s--- 352
    4 Ibo Bugel Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 15,71 +0.0 m/s16,32 347
    5 Rick Jongsma AV Impala AV Impala JD Team 1 15,92 +1.1 m/s--- 332
    6 Ruben Piek AV Impala AV Impala JD Team 1 15,97 +1.1 m/s--- 328
    7 Jilke Oswald HRRR AV Horror Sneek JD 16,03 +0.0 m/s15,64 324
    8 Mike Berends AAC `61 AAC `61 JD Team 1 16,04 +1.9 m/s--- 323
    9 Ate Clobus AAC `61 AAC `61 JD Team 1 16,05 +0.0 m/s16,81 323
    10 Jurgen Jansma AAC `61 AAC `61 JD Team 1 16,11 +1.9 m/s--- 0
    11 Jan Elsinga Heerenveen AV Heerenveen JD 16,21 +1.1 m/s--- 312
    12 Daan Sikkema AV Lionitas AV Lionitas JD 16,57 +0.6 m/s16,99 287
    13 Max Tiemessen AV Lionitas AV Lionitas JD 16,86 +0.6 m/s17,06 269
    14 Roan Jorritsma HRRR AV Horror Sneek JD 16,94 +0.0 m/s16,63 263
    15 Wang van I...n Schenau Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 17,13 +0.6 m/s17,54 252
    16 Kai Gorter Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 17,17 +0.0 m/s16,81 249
    17 Daan Kedde AAC `61 AAC `61 JD Team 2 17,22 +0.6 m/s18,38 246
    18 Tobias Stuut Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 17,25 +0.6 m/s17,10 0
    19 Collin 't Hoen AV Aquilo AV Aquilo JD 18,32 +1.9 m/s--- 183
    20 Darriën Depenbrock AV Jahn II AV Jahn II JD 18,60 +1.1 m/s--- 168
    21 Niels Wever AV Jahn II AV Jahn II JD 18,68 +1.1 m/s--- 0
    22 Tobias Elzinga AV Lionitas AV Lionitas JD 18,72 +0.6 m/s18,17 0
    23 Julius Beekman Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 19,18 +1.9 m/s--- 139
    24 Midas Rus Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 19,80 +0.6 m/s19,94 109
    25 Sjouke Poorte AAC `61 AAC `61 JD Team 2 22,08 +1.1 m/s--- 15
    26 Noah Schermer Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 22,63 +1.9 m/s--- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    1 Rick Jongsma AV Impala AV Impala JD Team 1 17,83 --- 265
    2 Jasper de Jong Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 16,66 12,13 242
    3 Stijn van Deutekom AV Lionitas AV Lionitas JD 16,25 15,21 233
    4 Tim Duker AAC `61 AAC `61 JD Team 1 15,89 --- 226
    5 Ibo Bugel Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 15,81 --- 224
    6 Simon Bouma AV Impala AV Impala JD Team 1 15,62 --- 0
    7 Maarten Beute AAC `61 AAC `61 JD Team 2 15,43 --- 216
    8 Jurre Boerema Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 14,00 11,46 0
    9 Darriën Depenbrock AV Jahn II AV Jahn II JD 11,05 --- 115
    10 Collin 't Hoen AV Aquilo AV Aquilo JD 10,34 --- 97
    11 Morris Hulsman Heerenveen AV Heerenveen JD 9,81 --- 83
    12 Wybren Dijkstra Heerenveen AV Heerenveen JD 9,68 --- 0
    12 Kars Faber AAC `61 AAC `61 JD Team 2 9,68 --- 0
    14 Karst Vader AV Lionitas AV Lionitas JD 9,57 --- 0
    15 Ties van Leeuwen Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 8,98 --- 61
    16 Shakir Burmania HRRR AV Horror Sneek JD 8,38 --- 44

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Djalil Pater Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 8,80 8,54 463
    2 Tim Duker AAC `61 AAC `61 JD Team 1 8,19 --- 431
    3 Jasper de Jong Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 7,94 6,92 418
    4 Stijn van Deutekom AV Lionitas AV Lionitas JD 7,60 7,91 399
    5 Kieran Schra AV Impala AV Impala JD Team 1 7,27 --- 381
    6 Jilke Oswald HRRR AV Horror Sneek JD 7,09 --- 371
    7 Jan Elsinga Heerenveen AV Heerenveen JD 6,90 --- 360
    8 Simon Bouma AV Impala AV Impala JD Team 1 6,86 --- 0
    9 Julian Keun Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 6,35 6,00 0
    10 Kars Faber AAC `61 AAC `61 JD Team 2 6,07 --- 310
    11 Midas Rus Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 5,89 5,63 299
    12 Robin Timmerman AAC `61 AAC `61 JD Team 2 5,66 --- 0
    13 Arjan Wieland Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 5,41 --- 0
    14 Karst Vader AV Lionitas AV Lionitas JD 5,13 --- 0
    15 Thijs de Boer AV Aquilo AV Aquilo JD 4,85 --- 231
    16 Jelmer Rensing AAC `61 AAC `61 JD Team 1 4,70 --- 0
    17 Milan Nijlaan AV Jahn II AV Jahn II JD 4,40 --- 199
    18 Darriën Depenbrock AV Jahn II AV Jahn II JD 4,24 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Mike Berends AAC `61 AAC `61 JD Team 1 1,40 --- 541
    1 Djalil Pater Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 1,40 1,50 541
    3 Daan Sikkema AV Lionitas AV Lionitas JD 1,35 1,30 499
    4 Jurre Boerema Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 1,25 1,30 0
    5 Jasper de Jong Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 1,25 1,20 426
    6 Jens Linnebank Heerenveen AV Heerenveen JD 1,20 --- 389
    6 Jelrik van der Horst AV Impala AV Impala JD Team 1 1,20 --- 389
    8 Joeri Oosterhof AV Lionitas AV Lionitas JD 1,20 --- 0
    9 Maarten Beute AAC `61 AAC `61 JD Team 2 1,15 --- 352
    10 Daan Kedde AAC `61 AAC `61 JD Team 2 1,15 --- 0
    11 Roan Jorritsma HRRR AV Horror Sneek JD 1,15 --- 352
    12 Dilano Modderman AV Aquilo AV Aquilo JD 1,10 --- 316
    12 Daniël de Jong AV Jahn II AV Jahn II JD 1,10 --- 316
    12 Ties van Leeuwen Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 1,10 1,15 316
    Jurgen Jansma AAC `61 AAC `61 JD Team 1 NM --- 0
    Martijn Offringa AV Impala AV Impala JD Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    1 Akaash Spikman Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 5,27 +1.2 m/s4,86 674
    2 Ziggy Veldman Heerenveen AV Heerenveen JD 4,99 -0.2 m/s5,02 619
    3 Albert van der Woude AV Impala AV Impala JD Team 1 4,17 +1.4 m/s--- 452
    4 Kai Gorter Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 4,08 +1.0 m/s3,77 434
    5 Jilke Oswald HRRR AV Horror Sneek JD 4,06 +0.1 m/s--- 430
    6 Damian van Haasen AV Jahn II AV Jahn II JD 4,02 +1.7 m/s--- 422
    7 Valenciano Roffel AAC `61 AAC `61 JD Team 1 3,97 +0.2 m/s--- 412
    8 Jurgen Jansma AAC `61 AAC `61 JD Team 1 3,90 +0.9 m/s--- 0
    9 Sander Wage AV Aquilo AV Aquilo JD 3,88 +1.3 m/s--- 394
    10 Wu Ping Kuiper Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 3,85 +1.8 m/s3,57 0
    11 Quinten Geleynse AV Lionitas AV Lionitas JD 3,81 +0.7 m/s3,75 380
    12 Kars Faber AAC `61 AAC `61 JD Team 2 3,67 +2.0 m/s--- 352
    13 Morris Hulsman Heerenveen AV Heerenveen JD 3,57 +1.3 m/s--- 0
    14 Daan Kedde AAC `61 AAC `61 JD Team 2 3,44 +1.2 m/s--- 0
    15 Igor de Haan AV Lionitas AV Lionitas JD 3,14 +0.7 m/s3,06 0
    16 Leon Wever AV Jahn II AV Jahn II JD 3,02 +0.8 m/s--- 0
    17 Shakir Burmania HRRR AV Horror Sneek JD 2,99 +0.3 m/s--- 0
    18 Arjan Wieland Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 2,80 +0.0 m/s2,90 178
    Thijs de Boer AV Aquilo AV Aquilo JD DNS --- 0
    Martijn Offringa AV Impala AV Impala JD Team 1 DNS --- 0