• Teams
  • 150m
  • 800m
  • 100mH
  • 4x100m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AAV `36 JC Team 1 AAV `36 - JJC
    Begeleider: Ron van der Veer
    Jurylid: Nancy Binsbergen Martin Heemkserk
    8 7767
    2 Hellas Utrecht JC Team 1 Hellas Utrecht - JJC 6 7302
    3 AV Gouda JC AV Gouda - JJC
    Begeleider: Jorrit van der Wiel
    Jurylid: Miranda Brokke
    8 6877
    4 AV Clytoneus JC AV Clytoneus - JJC
    Begeleider: Lars van Golstein
    8 5885
    5 AAV `36 JC Team 2 AAV `36 - JJC
    Begeleider: Ron van der Veer
    Jurylid: Nancy Binsbergen Martin Heemkserk
    7 5565
    6 Hellas Utrecht JC Team 3 Hellas Utrecht - JJC 6 4737
    7 AV `47 JC AV `47 - JJC
    Begeleider: Justin
    4 4628
    8 AV Triathlon JC Team 1 AV Triathlon - JJC
    Begeleider: Jeroen Bol
    5 4540
    9 SC Antilope JC SC Antilope - JJC
    Begeleider: Vincent Kruit
    7 4330
    10 AV Triathlon JC Team 2 AV Triathlon - JJC
    Begeleider: Albert Post
    4 4198
    11 Hellas Utrecht JC Team 2 Hellas Utrecht - JJC 3 2342

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Twan van Rijn AAV `36 AAV `36 JC Team 1 18,39 +0.5 m/s18,50 778
    2 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda AV Gouda JC 18,69 +0.5 m/s19,80 746
    3 Heiko Rotteveel AAV `36 AAV `36 JC Team 1 19,00 +0.5 m/s19,00 714
    4 Steven van Luinen Clytoneus AV Clytoneus JC 19,24 +0.2 m/s--- 690
    5 Marc Dullemond AAV `36 AAV `36 JC Team 1 19,29 +0.5 m/s18,94 0
    6 Michael Quirk HLLS Hellas Utr...JC Team 1 19,30 +0.5 m/s21,00 684
    7 Twan Hogerbrugge AV `47 AV `47 JC 19,46 +0.5 m/s19,99 669
    8 Geert Uljee Triathlon AV Triathl...JC Team 1 19,62 +1.2 m/s--- 654
    9 Job van Harten AAV `36 AAV `36 JC Team 2 19,70 +0.6 m/s21,80 646
    10 Wessel van...aardingen AV Gouda AV Gouda JC 20,03 +0.5 m/s21,00 616
    11 Tim Consemulder HLLS Hellas Utr...JC Team 3 20,12 +0.2 m/s--- 608
    12 Mark Hollestelle Triathlon AV Triathl...JC Team 2 20,16 +1.2 m/s--- 604
    13 Jesse van der Veen Triathlon AV Triathl...JC Team 2 20,24 +1.2 m/s--- 597
    14 Tygo Versteegh HLLS Hellas Utr...JC Team 3 20,58 +1.2 m/s--- 567
    15 Stefan Francken Clytoneus AV Clytoneus JC 20,71 +0.2 m/s--- 556
    16 Hugo Habraken AV Gouda AV Gouda JC 20,85 +1.2 m/s--- 0
    17 Stefan Dijkstra HLLS Hellas Utr...JC Team 1 20,90 +0.6 m/s22,00 540
    18 Wouter van Gorcom HLLS Hellas Utr...JC Team 2 20,91 +0.2 m/s--- 539
    19 Martijn Pos HLLS Hellas Utr...JC Team 2 21,21 +0.6 m/s22,00 515
    20 Lucca Marks HLLS Hellas Utr...JC Team 2 21,51 +0.6 m/s22,50 0
    21 Jesse van der Veken HLLS Hellas Utr...JC Team 3 21,77 +1.2 m/s--- 0
    22 Thijs van ...hoonhoven SC Antilope SC Antilope JC 21,97 +0.6 m/s21,83 455
    23 Siep van Amsterdam AAV `36 AAV `36 JC Team 2 22,12 +0.6 m/s21,90 444
    24 Hugo van Westerneng Triathlon AV Triathl...JC Team 2 22,46 +1.2 m/s--- 0
    25 Niek Esveldt SC Antilope SC Antilope JC 22,56 +0.2 m/s22,95 412
    26 Lyam Binsbergen AAV `36 AAV `36 JC Team 2 22,61 +0.6 m/s21,90 0
    27 Noah Bosman SC Antilope SC Antilope JC 22,73 +0.2 m/s22,61 0
    28 Antonie Killestijn Clytoneus AV Clytoneus JC 25,73 +0.2 m/s--- 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Brennan Kamerman AAV `36 AAV `36 JC Team 1 2:11,53 2:15,27 762
    2 Tim de Wild HLLS Hellas Utr...JC Team 1 2:12,45 2:12,00 750
    3 Owyn Kamerman AAV `36 AAV `36 JC Team 1 2:15,36 2:17,72 715
    4 Marc Dullemond AAV `36 AAV `36 JC Team 1 2:15,77 2:17,57 0
    5 William Knol HLLS Hellas Utr...JC Team 1 2:19,20 2:15,00 671
    6 Max van Leeuwen AAV `36 AAV `36 JC Team 2 2:20,17 2:24,90 660
    7 Hugo Habraken AV Gouda AV Gouda JC 2:21,52 2:18,00 646
    8 Twan Hogerbrugge AV `47 AV `47 JC 2:25,16 2:52,89 607
    9 Jibbe Teeuwisse Triathlon AV Triathl...JC Team 1 2:25,77 2:33,00 601
    10 Pier van der Ploeg Triathlon AV Triathl...JC Team 1 2:27,04 2:35,00 588
    11 Anton van Triest Clytoneus AV Clytoneus JC 2:29,40 --- 565
    12 Sjoerd Peeters AV Gouda AV Gouda JC 2:30,46 2:25,00 555
    13 Jonah Broer Triathlon AV Triathl...JC Team 2 2:31,14 --- 548
    14 Stefan de Groot AV `47 AV `47 JC 2:34,65 2:37,23 516
    15 Lyam Binsbergen AAV `36 AAV `36 JC Team 2 2:37,24 2:34,00 493
    16 Joppe Bakker Clytoneus AV Clytoneus JC 2:47,62 2:47,63 407
    17 Thijs van ...hoonhoven SC Antilope SC Antilope JC 2:48,89 --- 398
    18 Jesse van der Veken HLLS Hellas Utr...JC Team 3 2:52,57 --- 370
    19 David Sterkenburg SC Antilope SC Antilope JC 2:52,76 2:49,10 369
    20 Gijs Broere Triathlon AV Triathl...JC Team 1 2:54,50 --- 0
    21 Storm Schifflers Clytoneus AV Clytoneus JC 2:57,60 3:04,42 0
    22 Thomas de Kort SC Antilope SC Antilope JC 2:59,07 --- 0

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Twan van Rijn AAV `36 AAV `36 JC Team 1 14,81 -0.1 m/s14,72 744
    2 Stan Atsma HLLS Hellas Utr...JC Team 1 14,96 -0.1 m/s15,00 730
    3 Hugo Jansen Clytoneus AV Clytoneus JC 15,08 -0.1 m/s15,18 718
    4 Heiko Rotteveel AAV `36 AAV `36 JC Team 1 16,18 +0.7 m/s16,58 620
    4 Ewan ter Hennepe AV Gouda AV Gouda JC 16,18 +0.7 m/s16,90 620
    6 Jesse Lamberst AAV `36 AAV `36 JC Team 1 16,30 -0.1 m/s15,24 0
    7 Frank Rüegg AV Gouda AV Gouda JC 16,82 +0.7 m/s16,72 569
    8 Stefan Dijkstra HLLS Hellas Utr...JC Team 1 17,21 -0.1 m/s16,00 539
    9 Mark Hollestelle Triathlon AV Triathl...JC Team 2 17,40 +0.7 m/s18,74 525
    10 Tim Consemulder HLLS Hellas Utr...JC Team 3 17,71 -0.1 m/s16,00 503
    11 Siep van Amsterdam AAV `36 AAV `36 JC Team 2 19,19 +0.7 m/s19,40 409
    12 Olaf Moons SC Antilope SC Antilope JC 19,72 +0.7 m/s18,70 378
    13 Stefan de Groot AV `47 AV `47 JC 19,93 +0.7 m/s20,00 366
    14 Max van Leeuwen AAV `36 AAV `36 JC Team 2 20,21 +0.7 m/s20,50 351
    15 Sven Breedveld AV `47 AV `47 JC 20,55 +0.2 m/s--- 333
    16 Noah Bosman SC Antilope SC Antilope JC 20,86 +0.2 m/s20,64 318
    17 Ties van Bakel Triathlon AV Triathl...JC Team 1 21,23 +0.2 m/s--- 299
    18 Tygo Versteegh HLLS Hellas Utr...JC Team 3 21,64 +0.2 m/s--- 280
    19 Storm Schifflers Clytoneus AV Clytoneus JC 22,92 +0.2 m/s--- 224
    20 Milan Esveldt SC Antilope SC Antilope JC 23,62 +0.2 m/s--- 0
    Bart Veltman AV Gouda AV Gouda JC DNS 14,00 0

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Hugo Jansen Clytoneus AV Clytoneus JC 48,89 --- 753
    2 Twan van Rijn AAV `36 AAV `36 JC Team 1 46,00 --- 718
    3 Stan Atsma HLLS Hellas Utr...JC Team 1 43,05 --- 680
    4 Wessel van...aardingen AV Gouda AV Gouda JC 33,68 --- 551
    5 Kyan Krol AAV `36 AAV `36 JC Team 2 31,09 --- 512
    6 Sjoerd Peeters AV Gouda AV Gouda JC 30,20 --- 0
    7 Job van Harten AAV `36 AAV `36 JC Team 2 29,68 --- 0
    8 Sebastiaan Keijzer AAV `36 AAV `36 JC Team 1 27,69 --- 0
    9 Stefan Francken Clytoneus AV Clytoneus JC 27,59 --- 0
    10 Douwe Konijn AV `47 AV `47 JC 26,62 --- 441
    11 Stefan de Groot AV `47 AV `47 JC 26,20 --- 0
    12 Lucas Kranenburg HLLS Hellas Utr...JC Team 3 24,82 --- 411
    13 Mark Hollestelle Triathlon AV Triathl...JC Team 2 23,54 --- 389
    14 Martijn Pos HLLS Hellas Utr...JC Team 2 22,03 --- 362
    15 Gijs Broere Triathlon AV Triathl...JC Team 1 21,00 --- 343
    16 Pier van der Ploeg Triathlon AV Triathl...JC Team 1 19,03 --- 0
    17 Hugo van Westerneng Triathlon AV Triathl...JC Team 2 18,82 --- 0
    18 Milan Esveldt SC Antilope SC Antilope JC 15,16 13,71 225
    19 Meijne Viersen HLLS Hellas Utr...JC Team 3 12,75 --- 0
    20 David Sterkenburg SC Antilope SC Antilope JC 10,66 11,55 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Bjorn van der Velden HLLS Hellas Utr...JC Team 1 10,52 --- 547
    2 Douwe Konijn AV `47 AV `47 JC 10,17 --- 531
    3 Frank Rüegg AV Gouda AV Gouda JC 9,56 --- 501
    4 Sebastiaan Keijzer AAV `36 AAV `36 JC Team 1 9,44 --- 495
    5 Brennan Kamerman AAV `36 AAV `36 JC Team 1 9,28 --- 0
    6 Ties van Bakel Triathlon AV Triathl...JC Team 1 8,75 --- 460
    7 Duuk Jaspers Faijer Clytoneus AV Clytoneus JC 8,65 8,20 455
    8 Jurre van Oosten AV Gouda AV Gouda JC 8,65 --- 0
    9 Kyan Krol AAV `36 AAV `36 JC Team 2 8,39 --- 442
    10 Jibbe Teeuwisse Triathlon AV Triathl...JC Team 1 8,14 --- 0
    11 Jonah Broer Triathlon AV Triathl...JC Team 2 7,34 --- 385
    12 Lucca Marks HLLS Hellas Utr...JC Team 2 6,48 --- 335
    13 Sven Herber HLLS Hellas Utr...JC Team 3 6,42 --- 332
    14 David Sterkenburg SC Antilope SC Antilope JC 5,69 --- 287
    15 Thijs Hijman AAV `36 AAV `36 JC Team 2 5,59 --- 0
    16 Joppe Bakker Clytoneus AV Clytoneus JC 5,48 --- 0
    17 Niek Esveldt SC Antilope SC Antilope JC 4,80 6,09 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jesse Lamberst AAV `36 AAV `36 JC Team 1 1,75 --- 817
    2 Tim de Wild HLLS Hellas Utr...JC Team 1 1,65 --- 741
    3 Julian Roedoe AAV `36 AAV `36 JC Team 1 1,60 --- 0
    4 Olaf Moons SC Antilope SC Antilope JC 1,60 1,60 702
    5 Steven van Luinen Clytoneus AV Clytoneus JC 1,55 --- 663
    6 Michael Quirk HLLS Hellas Utr...JC Team 1 1,55 --- 0
    7 Douwe Konijn AV `47 AV `47 JC 1,55 --- 663
    8 Jesse van der Veen Triathlon AV Triathl...JC Team 2 1,50 --- 623
    8 Wessel van...aardingen AV Gouda AV Gouda JC 1,50 --- 623
    10 Hugo Habraken AV Gouda AV Gouda JC 1,45 --- 0
    11 Geert Uljee Triathlon AV Triathl...JC Team 1 1,40 --- 541
    12 Thijs Hijman AAV `36 AAV `36 JC Team 2 1,35 --- 499
    13 Hugo van Westerneng Triathlon AV Triathl...JC Team 2 1,30 --- 0
    13 Anton van Triest Clytoneus AV Clytoneus JC 1,30 --- 0
    15 Meijne Viersen HLLS Hellas Utr...JC Team 3 1,30 --- 462
    16 Noah Bosman SC Antilope SC Antilope JC 1,30 1,32 0
    17 Sven Breedveld AV `47 AV `47 JC 1,20 --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Stan Atsma HLLS Hellas Utr...JC Team 1 5,57 +0.9 m/s--- 731
    2 Bart Veltman AV Gouda AV Gouda JC 5,39 +0.9 m/s--- 697
    3 Lucas Kranenburg HLLS Hellas Utr...JC Team 3 5,22 -0.3 m/s--- 664
    4 Julian Roedoe AAV `36 AAV `36 JC Team 1 5,11 +0.6 m/s--- 642
    5 Tim Consemulder HLLS Hellas Utr...JC Team 3 4,86 +0.8 m/s--- 0
    6 Wouter van Gorcom HLLS Hellas Utr...JC Team 2 4,85 +0.7 m/s--- 591
    7 Ewan ter Hennepe AV Gouda AV Gouda JC 4,69 +0.9 m/s--- 0
    8 Max van Leeuwen AAV `36 AAV `36 JC Team 2 4,68 +0.9 m/s--- 556
    9 Bjorn van der Velden HLLS Hellas Utr...JC Team 1 4,65 +0.2 m/s--- 0
    9 Martijn Pos HLLS Hellas Utr...JC Team 2 4,65 +1.1 m/s--- 0
    11 Jesse van der Veen Triathlon AV Triathl...JC Team 2 4,54 -0.1 m/s--- 527
    12 Twan Hogerbrugge AV `47 AV `47 JC 4,42 -0.1 m/s--- 502
    13 Djanou Giesbergen AAV `36 AAV `36 JC Team 2 4,24 +1.2 m/s--- 0
    14 Jonah Broer Triathlon AV Triathl...JC Team 2 4,20 +1.4 m/s--- 0
    15 Owyn Kamerman AAV `36 AAV `36 JC Team 1 4,18 +1.3 m/s--- 0
    16 Gijs Broere Triathlon AV Triathl...JC Team 1 4,09 +0.5 m/s--- 436
    17 Sven Breedveld AV `47 AV `47 JC 3,84 -0.3 m/s--- 0
    18 Thomas de Kort SC Antilope SC Antilope JC 3,67 +1.2 m/s3,74 352
    19 Antonie Killestijn Clytoneus AV Clytoneus JC 3,39 +1.9 m/s--- 296
    20 Milan Esveldt SC Antilope SC Antilope JC 3,19 +0.4 m/s--- 0