• Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Scopias Atletiek JD Team 1 Scopias Atletiek - JJD
    Begeleider: Hubertine Berbers
    6 4886
    2 AV Achilles Top JD AV Achilles Top - JJD
    Begeleider: Janine Koolen/Leonie Wagelaar
    Jurylid: Emmy Boumans/hoogspringen
    9 4742
    3 AV Unitas JD Team 1 AV Unitas - JJD
    Begeleider: Herman Visser
    6 4349
    4 Atletiek Maastricht JD Atletiek Maastricht - JJD
    Begeleider: Marion Hoefkens
    Jurylid: Corrie Waiboer
    10 3931
    5 Atletiek Leudal JD Atletiek Leudal - JJD
    Begeleider: Michael Snijders
    5 3782
    6 AV Weert JD AV Weert - JJD
    Begeleider: Roel Meuwissen
    5 3656
    7 Swift Atletiek JD Swift Atletiek - JJD
    Begeleider: Remco Stribos
    Jurylid: ochtend S. Damen / middag I. Penzes
    6 3589
    8 AVON / STB JD - JJD
    Begeleider: John Kuijpers
    Jurylid: Ushe Baerveldt
    4 2906
    9 Scopias Atletiek JD Team 2 Scopias Atletiek - JJD
    Begeleider: Anja Pollen
    2 1657
    10 AV Unitas JD Team 2 AV Unitas - JJD
    Begeleider: Herman Visser
    3 1393
    11 AV Caesar JD AV Caesar - JJD
    Begeleider: Frans Pepels
    Jurylid: Raoul Kuijpers
    2 1092

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Menne Gras AV Unitas JD Team 1 10,90 +1.3 m/s---
    2 Finn van de Klundert Scopias At...JD Team 1 11,41 -0.2 m/s11,36
    3 Noah Barollo AV Weert JD 11,74 -0.2 m/s12,00
    4 Yannick Fredrix AV Unitas JD Team 1 11,75 +1.3 m/s---
    5 Keyano Slangen AV Achilles Top JD 11,87 -0.2 m/s11,55
    6 Raf Dambacher Scopias At...JD Team 1 11,94 -0.2 m/s12,01
    7 Stijn van Pol Atletiek Leudal JD 11,99 -0.2 m/s11,90
    8 Freek Regtop AV Achilles Top JD 12,10 -0.2 m/s12,05
    9 Almer Kunst Atletiek M...tricht JD 12,11 +2.3 m/s13,05
    10 Daniel van de Schoor AV Unitas JD Team 1 12,14 +1.3 m/s---
    11 Tomas Ploemen Atletiek M...tricht JD 12,37 +2.3 m/s12,08
    12 Jasper Boekhoudt Atletiek Leudal JD 12,43 +2.3 m/s12,50
    13 Thomas Verhage AVON / STB JD 12,44 +1.8 m/s---
    14 Jelle Klomp AVON / STB JD 12,49 +1.8 m/s---
    15 Mathijs Hamers Swift Atletiek JD 12,85 +1.8 m/s---
    16 Cas Rijvers Scopias At...JD Team 1 12,87 +2.3 m/s12,80
    17 Gijs Buist AV Weert JD 12,97 +2.3 m/s13,60
    18 Thijs Lambo Swift Atletiek JD 13,12 +1.8 m/s---
    19 Max Beerens AV Weert JD 13,14 +1.3 m/s---
    20 Steven Broere Swift Atletiek JD 13,38 +1.8 m/s---
    21 Jop Brouns AV Achilles Top JD 13,67 +2.3 m/s---
    22 Leroy Degger Scopias At...JD Team 2 13,70 +1.8 m/s---
    23 Jorben Eijpe AV Unitas JD Team 2 13,79 +1.3 m/s---
    24 Tijmen Spee AV Caesar JD 14,24 +1.3 m/s---
    Robin Hartmans Atletiek M...tricht JD DNS 11,28

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Robin Hartmans Atletiek M...tricht JD 3:13,89 3:18,19
    2 Milan Sleijpen AV Achilles Top JD 3:15,95 3:19,98
    3 Bodi Smeets AV Caesar JD 3:16,99 3:13,30
    4 Thomas Aerdts Scopias At...JD Team 1 3:23,86 3:26,88
    5 Jayden Zanders Scopias At...JD Team 2 3:32,67 ---
    6 Gijs Buist AV Weert JD 3:33,03 3:31,71
    7 Paul Kuijpers AVON / STB JD 3:37,90 3:38,40
    8 Tjeerd Buist AV Weert JD 3:38,46 3:50,62
    9 Brandt Kuijten Atletiek M...tricht JD 3:40,64 3:40,18
    10 Jio Classen Scopias At...JD Team 1 3:40,89 3:39,00
    11 Christiaan Dahmen Swift Atletiek JD 3:43,30 3:40,00
    12 Tomas Ploemen Atletiek M...tricht JD 3:44,98 3:53,04
    13 Jasper Boekhoudt Atletiek Leudal JD 3:45,95 ---
    14 Steven Broere Swift Atletiek JD 3:46,72 ---
    15 Luuk Bitter Atletiek Leudal JD 3:52,34 ---
    16 Cas Rijvers Scopias At...JD Team 1 3:55,38 3:41,00
    17 Senna America AV Achilles Top JD 3:55,54 4:10,01
    18 Jop Brouns AV Achilles Top JD 3:55,98 4:53,11
    19 Max Beerens AV Weert JD 3:56,82 ---
    20 Thijs Lambo Swift Atletiek JD 4:23,09 ---

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Robin Bisschops AV Unitas JD Team 1 13,53 +2.1 m/s14,36
    2 Thomas Aerdts Scopias At...JD Team 1 14,39 +2.1 m/s12,77
    3 Freek Regtop AV Achilles Top JD 15,92 +1.7 m/s17,20
    4 Seppe Swinkels Scopias At...JD Team 1 15,96 +2.1 m/s16,65
    5 Dave Damen Swift Atletiek JD 16,15 +2.1 m/s16,42
    6 Jip Keiren AV Unitas JD Team 1 16,16 +2.1 m/s16,97
    7 Yorick Snijders Atletiek Leudal JD 16,52 +2.1 m/s16,17
    8 Noah Barollo AV Weert JD 16,89 +2.1 m/s15,70
    9 Mylan Ligter AV Achilles Top JD 17,09 +2.1 m/s16,85
    10 Keyano Slangen AV Achilles Top JD 17,52 +1.7 m/s17,68
    11 Steven Broere Swift Atletiek JD 17,55 +1.7 m/s---
    12 Guy Beuken Atletiek M...tricht JD 17,90 +1.7 m/s---
    13 Tom van Rijn Atletiek M...tricht JD 18,11 +1.7 m/s18,13
    14 Luuk Janssen AV Weert JD 18,52 +1.7 m/s18,17
    15 Thijs Lambo Swift Atletiek JD 22,62 +1.7 m/s---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Luca Broers AV Achilles Top JD 25,09 27,92
    2 Tjeerd Buist AV Weert JD 17,98 14,85
    3 Jio Classen Scopias At...JD Team 1 16,35 13,52
    4 Jesse van Roy Atletiek Leudal JD 14,60 ---
    5 Gido Geuskens Atletiek M...tricht JD 14,55 ---
    6 Django Schroijen AVON / STB JD 13,79 ---
    7 Darius Keulers AV Unitas JD Team 1 13,31 ---
    8 Senna America AV Achilles Top JD 12,71 ---
    9 Leroy Degger Scopias At...JD Team 2 12,44 ---
    10 Thomas Penzes Swift Atletiek JD 11,78 ---
    11 Jorben Eijpe AV Unitas JD Team 2 11,69 ---
    12 Almer Kunst Atletiek M...tricht JD 9,78 ---
    13 Luuk Janssen AV Weert JD 8,29 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Luca Broers AV Achilles Top JD 8,84 9,65
    2 Darius Keulers AV Unitas JD Team 1 6,76 ---
    3 Jesse van Roy Atletiek Leudal JD 6,71 ---
    4 Yannick Fredrix AV Unitas JD Team 1 6,55 ---
    5 Roman Koolen AV Achilles Top JD 6,47 5,90
    6 Jayden Zanders Scopias At...JD Team 2 6,26 ---
    7 Guy Beuken Atletiek M...tricht JD 6,20 ---
    8 Jari Vootz AV Unitas JD Team 2 6,03 ---
    9 Django Schroijen AVON / STB JD 5,96 5,63
    10 Bas Emaus AV Unitas JD Team 2 5,50 ---
    11 Luuk Bitter Atletiek Leudal JD 5,02 ---
    12 Ari Bendi...e Almeida Atletiek M...tricht JD 4,79 ---
    13 Raf Dambacher Scopias At...JD Team 1 4,35 ---
    14 Thomas Penzes Swift Atletiek JD 4,16 ---
    15 Tijmen Spee AV Caesar JD 4,00 ---
    16 Luuk Janssen AV Weert JD 3,90 4,16

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Menne Gras AV Unitas JD Team 1 1,60 ---
    2 Seppe Swinkels Scopias At...JD Team 1 1,55 1,45
    3 Christiaan Dahmen Swift Atletiek JD 1,50 1,45
    4 Milan Sleijpen AV Achilles Top JD 1,45 ---
    4 Gijs Buist AV Weert JD 1,45 1,40
    6 Jip Keiren AV Unitas JD Team 1 1,40 ---
    6 Raf Dambacher Scopias At...JD Team 1 1,40 1,20
    8 Luuk Bitter Atletiek Leudal JD 1,35 ---
    9 Yorick Snijders Atletiek Leudal JD 1,30 ---
    9 Jayden Zanders Scopias At...JD Team 2 1,30 ---
    11 Tom van Rijn Atletiek M...tricht JD 1,25 ---
    11 Jari Vootz AV Unitas JD Team 2 1,25 ---
    11 Jelle Klomp AVON / STB JD 1,25 ---
    14 Miguel Corduwener Atletiek M...tricht JD 1,20 ---
    14 Bas Emaus AV Unitas JD Team 2 1,20 ---
    14 Leroy Degger Scopias At...JD Team 2 1,20 ---
    17 Mylan Ligter AV Achilles Top JD 1,15 1,15
    17 Max Beerens AV Weert JD 1,15 1,20

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Robin Bisschops AV Unitas JD Team 1 4,63 ---
    2 Finn van de Klundert Scopias At...JD Team 1 4,42 +0.0 m/s4,53
    3 Noah Barollo AV Weert JD 4,25 4,19
    4 Daniel van de Schoor AV Unitas JD Team 1 3,90 +0.0 m/s---
    5 Tjeerd Buist AV Weert JD 3,84 +0.7 m/s3,80
    6 Mylan Ligter AV Achilles Top JD 3,79 +0.9 m/s3,40
    6 Stijn van Pol Atletiek Leudal JD 3,79 ---
    8 Paul Kuijpers AVON / STB JD 3,63 +0.0 m/s4,04
    9 Tom Wolters AV Achilles Top JD 3,51 3,87
    10 Thomas Verhage AVON / STB JD 3,47 ---
    11 Brandt Kuijten Atletiek M...tricht JD 3,39 +1.2 m/s---
    12 Benjamin Mans Atletiek M...tricht JD 3,35 ---
    13 Bas Emaus AV Unitas JD Team 2 3,29 ---
    14 Mathijs Hamers Swift Atletiek JD 3,27 +0.6 m/s---
    15 Cas Rijvers Scopias At...JD Team 1 3,23 3,04
    16 Jorben Eijpe AV Unitas JD Team 2 2,82 +0.0 m/s---
    17 Tijmen Spee AV Caesar JD 2,66 +0.0 m/s---
    Dave Damen Swift Atletiek JD DNS 4,09