Uitslagen Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2018]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Sven Jansons Altis Altis Mannen 11,14 -2.5 m/s11,04 771
2 Sawa Bezelev AV Athlos AV Athlos Mannen 11,37 -2.5 m/s11,00 717
3 Pierre ten Holder AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,39 -2.5 m/s11,20 712
4 Thomas Reijnders Altis Altis Mannen 11,50 -2.5 m/s11,26 0
5 Stan Ritzer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 11,59 -2.5 m/s11,20 668
6 Wouter Olthof VTLS GSAV Vitalis Mannen 11,60 -2.5 m/s11,19 665
7 Sibren Reekers AV Impala AV Impala Mannen 11,61 -1.4 m/s11,50 663
8 Jarno Beuving Climax Climax Mannen 11,72 -2.5 m/s11,40 639
9 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,80 -1.4 m/s11,70 0
10 Jeroen van Veen Isala `96 Isala `96 Mannen 11,83 -2.3 m/s11,80 616
11 Nieno Schuur Almere `81 Almere `81 Mannen 11,84 -2.3 m/s11,78 614
12 Kristian Mos Heerenveen AV Heerenveen Mannen 11,93 -1.4 m/s11,46 595
13 Dennis Veenker Heerenveen AV Heerenveen Mannen 11,94 -1.4 m/s11,74 0
14 Deon Plak Almere `81 Almere `81 Mannen 12,09 -1.4 m/s11,63 0
15 Denis Jolwa De Gemzen AV De Gemzen Mannen 12,11 -2.3 m/s11,97 558
16 Marco Jansen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 12,13 -1.4 m/s11,64 554
17 Max Botschuijver Climax Climax Mannen 12,15 -1.4 m/s11,60 0
18 Stijn Tromp De Gemzen AV De Gemzen Mannen 12,17 -1.4 m/s11,52 0
19 Robert Teune Isala `96 Isala `96 Mannen 12,32 -2.3 m/s12,20 0
20 Wouter van der Spek AV Impala AV Impala Mannen 12,50 -2.5 m/s--- 0
21 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 12,60 -2.3 m/s12,40 0
22 Maurice F...ariembaks AV Phoenix AV Phoenix Mannen 12,67 -2.3 m/s12,30 0
23 Robert de Jong AV Athlos AV Athlos Mannen 12,68 -2.3 m/s12,50 0
24 Thijmen van der Loop VTLS GSAV Vitalis Mannen 13,57 -2.3 m/s12,73 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Team 200m OBPTeam punten
1 Sawa Bezelev AV Athlos AV Athlos Mannen 22,92 -0.2 m/s22,00 748
2 Wouter Olthof VTLS GSAV Vitalis Mannen 23,53 -0.8 m/s23,00 688
3 Sibren Reekers AV Impala AV Impala Mannen 23,60 -0.8 m/s23,10 682
4 Eric van der Meer VTLS GSAV Vitalis Mannen 23,77 -0.2 m/s22,78 0
5 Sten Stein AV Impala AV Impala Mannen 23,77 -0.2 m/s22,90 0
6 Thomas Reijnders Altis Altis Mannen 23,84 -0.8 m/s23,14 659
7 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 24,00 -0.8 m/s23,10 645
8 Jarno Beuving Climax Climax Mannen 24,01 -0.2 m/s22,98 644
9 Deon Plak Almere `81 Almere `81 Mannen 24,05 -1.4 m/s23,66 640
10 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix AV Phoenix Mannen 24,30 -1.4 m/s23,60 617
11 Arthur van Essen Altis Altis Mannen 24,38 -1.4 m/s23,67 0
12 Brent van de Blaak Climax Climax Mannen 24,54 -0.2 m/s23,00 0
13 Kristian Mos Heerenveen AV Heerenveen Mannen 24,59 -1.4 m/s23,50 592
14 Gijs van Beilen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 24,85 -0.8 m/s23,10 0
15 Robert Teune Isala `96 Isala `96 Mannen 25,01 -3.0 m/s25,10 556
16 Peter Peereboom AV Phoenix AV Phoenix Mannen 25,23 -1.4 m/s23,80 0
17 Denis Jolwa De Gemzen AV De Gemzen Mannen 25,32 -3.0 m/s24,44 530
18 Youp Brouwer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 27,08 -3.0 m/s25,50 395
Gerwin de Haan Heerenveen AV Heerenveen Mannen DNS --- 0
Stijn Tromp De Gemzen AV De Gemzen Mannen DNS 22,92 0
Robert de Jong AV Athlos AV Athlos Mannen DNS 24,60 0
Stan Ritzer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen DNS 23,40 0
Richard Meuleman Isala `96 Isala `96 Mannen DNS 23,80 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam Team 400mOBPTeam punten
1 Sawa Bezelev AV Athlos AV Athlos Mannen 50,01 48,50 805
2 Pierre ten Holder AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 51,51 49,50 740
3 Niels Kok Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 51,62 51,00 735
4 Stefan Gelderman VTLS GSAV Vitalis Mannen 52,24 50,73 709
5 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix AV Phoenix Mannen 52,81 51,50 686
6 Henrik Kok Altis Altis Mannen 52,91 49,36 682
7 Joep de Wit Almere `81 Almere `81 Mannen 53,34 51,12 665
8 Raimo Westerhof AV Athlos AV Athlos Mannen 53,47 51,00 0
9 Joram van ... Bospoort Climax Climax Mannen 54,11 52,50 635
10 Peter Peereboom AV Phoenix AV Phoenix Mannen 54,67 52,00 0
11 Hilbert de Haan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 54,83 53,20 608
12 Sander Klaassen De Gemzen AV De Gemzen Mannen 55,21 53,86 594
13 Tiemen Wittermans AV Impala AV Impala Mannen 55,75 53,89 574
14 Marten Prince Altis Altis Mannen 55,86 --- 0
15 Hindrik Jagersma VTLS GSAV Vitalis Mannen 56,58 55,00 0
16 Jarno Jansen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 56,67 53,00 0
17 Hedser de Boer AV Impala AV Impala Mannen 56,77 55,14 0
18 Guido Strijker Isala `96 Isala `96 Mannen 56,99 54,00 531
19 Wilco Jonker De Gemzen AV De Gemzen Mannen 59,44 56,00 0
Rik Hanswijk Climax Climax Mannen DNS 52,00 0
Richard Meuleman Isala `96 Isala `96 Mannen DNS 52,80 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Tom de Leeuw Almere `81 Almere `81 Mannen 1:57,95 1:56,00 783
2 Arjen van der Logt AV Phoenix AV Phoenix Mannen 1:59,36 1:57,00 759
3 Rob Stuber AV Athlos AV Athlos Mannen 2:00,20 1:57,00 744
4 Ben van Boven AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 2:00,83 2:00,00 733
5 Kjell de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 2:01,81 2:02,00 717
6 Jorick Nijenhuis VTLS GSAV Vitalis Mannen 2:02,34 1:59,84 708
7 Joppe Stokvis Altis Altis Mannen 2:03,54 1:57,00 688
8 Thijs Zoon Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 2:03,59 2:02,00 0
9 Aris van Deelen Climax Climax Mannen 2:04,62 2:02,00 671
10 Rindert Keulen VTLS GSAV Vitalis Mannen 2:04,91 2:01,12 0
11 Mitchel de Vries Altis Altis Mannen 2:06,58 2:03,46 0
12 Jurian Onderdijk De Gemzen AV De Gemzen Mannen 2:06,64 2:01,00 639
13 Jens Mathijs Tybout Isala `96 Isala `96 Mannen 2:07,08 2:05,00 632
14 Lars van Surksum AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 2:08,99 2:05,00 0
15 Ruben Talstra AV Impala AV Impala Mannen 2:09,33 2:06,11 598
16 Siem Uittenhout AV Phoenix AV Phoenix Mannen 2:11,08 2:06,00 0
17 Lex Hüther AV Athlos AV Athlos Mannen 2:11,10 2:07,00 0
18 Sil-Chris de Jong Heerenveen AV Heerenveen Mannen 2:11,49 --- 567
19 Pieter van Wissen Isala `96 Isala `96 Mannen 2:14,10 --- 0
20 Justin Lam Almere `81 Almere `81 Mannen 2:23,42 1:57,00 0
Gijs van de Wetering De Gemzen AV De Gemzen Mannen DNS 2:08,50 0



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam Team 5000mOBPTeam punten
1 Arne Mulder AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 15:45,72 15:00,00 744
2 Arjen van der Logt AV Phoenix AV Phoenix Mannen 15:52,84 15:00,00 730
3 Fabian ten Kate VTLS GSAV Vitalis Mannen 16:00,91 14:55,39 714
4 Mathias Meijer Climax Climax Mannen 16:13,18 15:20,00 691
5 Robert Hogerwerf AV Phoenix AV Phoenix Mannen 16:25,17 16:00,00 0
6 Bas de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 16:53,12 16:22,00 0
7 Bas Mekking De Gemzen AV De Gemzen Mannen 16:54,18 15:50,00 616
8 Raymond Lozekoot Almere `81 Almere `81 Mannen 17:06,33 16:36,60 595
9 Henri Harmsen AV Impala AV Impala Mannen 17:06,70 16:42,29 595
10 Herbert Jansen AV Athlos AV Athlos Mannen 17:06,70 --- 595
11 Wouter Dijkstra VTLS GSAV Vitalis Mannen 17:20,31 17:00,00 0
12 Ruben Postma AV Athlos AV Athlos Mannen 17:25,47 --- 0
13 Co Post Altis Altis Mannen 17:34,15 17:29,00 550
14 Rik Wolswinkel Altis Altis Mannen 17:45,94 16:58,00 0
15 Folkert Visser AV Impala AV Impala Mannen 17:49,97 16:57,88 0
16 Stefan Breet Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 17:50,51 17:00,00 524
17 Henk jan Dorgelo Isala `96 Isala `96 Mannen 18:03,19 --- 504
18 Jordi Dommerholt Heerenveen AV Heerenveen Mannen 18:28,46 --- 466
19 Marcel van den Bosch De Gemzen AV De Gemzen Mannen 18:48,08 18:30,00 0
Karsten van Ommen Isala `96 Isala `96 Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Team 110mH OBPTeam punten
1 Stefan Nieuwland Climax Climax Mannen 14,86 -2.0 m/s14,40 864
2 Jeroen van Veen Isala `96 Isala `96 Mannen 15,08 -2.0 m/s15,20 840
3 Jarno de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 15,19 -2.0 m/s14,60 829
4 Arthur van Essen Altis Altis Mannen 15,66 +0.3 m/s16,14 781
5 Nieno Schuur Almere `81 Almere `81 Mannen 15,66 +0.3 m/s16,46 781
6 Robin Vliem AV Athlos AV Athlos Mannen 16,21 -2.0 m/s15,50 729
7 Thierry Belt Altis Altis Mannen 16,45 -2.0 m/s15,99 0
8 Lars Janssen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 17,19 +0.3 m/s16,60 645
9 Jelmer Kootstra AV Impala AV Impala Mannen 17,45 -0.4 m/s18,35 624
10 Jari Kouwen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 17,53 +0.3 m/s16,90 618
11 Jarin van der Kooi AV Impala AV Impala Mannen 17,66 -0.4 m/s--- 0
12 Eric van der Meer VTLS GSAV Vitalis Mannen 17,95 -0.4 m/s20,00 586
13 Andrej Sarnatskiy VTLS GSAV Vitalis Mannen 18,60 -0.4 m/s18,18 0
14 Sander Klaassen De Gemzen AV De Gemzen Mannen 18,69 -0.4 m/s19,19 533
15 Youp Brouwer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 19,04 +0.3 m/s17,90 0



Senioren mannen - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 GSAV Vitalis Mannen (4x400m) GSAV Vitalis - Msen 4 3:30,80 690
2 AV Athlos Mannen (4x400m) AV Athlos - Msen 4 3:33,77 661
3 Almere `81 Mannen (4x400m) Almere `81 - Msen 4 3:35,81 641
4 AV PEC 1910 Mannen (4x400m) AV PEC 1910 - Msen 4 3:36,07 638
5 Climax Mannen (4x400m) Climax - Msen 4 3:37,14 628
6 AV Flevo Delta Mannen (4x400m) AV Flevo Delta - Msen 4 3:38,37 617
7 Altis Mannen (4x400m) Altis - Msen 4 3:39,50 606
8 AV Phoenix Mannen (4x400m) AV Phoenix - Msen 4 3:40,29 599
9 AV De Gemzen Mannen (4x400m) AV De Gemzen - Msen 4 3:47,80 532
10 AV Heerenveen Mannen (4x400m) AV Heerenveen - Msen 4 3:47,89 531
11 Isala `96 Mannen (4x400m) Isala `96 - Msen 4 3:48,71 524
12 AV Impala Mannen (4x400m) AV Impala - Msen 4 DQ 0



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Shaquille Bleecke Almere `81 Almere `81 Mannen 44,87 --- 779
2 Jeroen Poelert AV Athlos AV Athlos Mannen 37,38 --- 633
3 Ricardo Verheijen De Gemzen AV De Gemzen Mannen 34,45 --- 572
4 Wieger-Jan de Wit AV Impala AV Impala Mannen 34,14 --- 566
5 Frank Koopmans AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 32,08 --- 521
6 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 31,87 --- 516
7 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 31,16 --- 500
8 Rob Kraak Altis Altis Mannen 31,09 --- 499
9 Davey Beuving Climax Climax Mannen 29,66 --- 466
10 Sander van den Belt AV Athlos AV Athlos Mannen 29,63 --- 0
11 Matisse de Boer VTLS GSAV Vitalis Mannen 29,06 28,36 453
12 Dennis de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 28,63 --- 0
13 Loek Könning Isala `96 Isala `96 Mannen 28,59 --- 442
14 Daan Schade Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 28,52 --- 0
15 Jonas Mars AV Phoenix AV Phoenix Mannen 24,11 --- 333
16 Thijmen van der Loop VTLS GSAV Vitalis Mannen 18,89 --- 0
17 Pieter van Wissen Isala `96 Isala `96 Mannen 18,75 --- 0
Steven Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen Mannen NM --- 0
Ronald Meijer Altis Altis Mannen NM --- 0



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Shaquille Bleecke Almere `81 Almere `81 Mannen 15,67 --- 829
2 Wieger-Jan de Wit AV Impala AV Impala Mannen 14,04 --- 731
3 Daan Schade Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 12,46 --- 630
4 Wim Vonk Altis Altis Mannen 11,80 --- 586
5 Frank Koopmans AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,64 --- 576
6 Ricardo Verheijen De Gemzen AV De Gemzen Mannen 11,51 --- 567
7 Jeroen Poelert AV Athlos AV Athlos Mannen 11,26 --- 550
8 Davey Beuving Climax Climax Mannen 11,16 --- 543
9 Rob Kraak Altis Altis Mannen 10,56 --- 0
10 Mark Jonker Isala `96 Isala `96 Mannen 10,51 --- 497
11 Lars Janssen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 9,98 --- 459
12 Loek Könning Isala `96 Isala `96 Mannen 9,88 --- 0
13 Steven Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen Mannen 9,78 --- 0
14 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 9,55 --- 427
15 Dennis de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 9,38 --- 0
16 Matisse de Boer VTLS GSAV Vitalis Mannen 9,11 10,16 394
17 Jeremy Robbemond AV Athlos AV Athlos Mannen 9,08 --- 0
18 Jonas Mars AV Phoenix AV Phoenix Mannen 8,95 --- 0
19 Youp Brouwer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 8,46 --- 0
20 Joris Beintema VTLS GSAV Vitalis Mannen 8,25 --- 0
Dennis Veenker Heerenveen AV Heerenveen Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Geoffrey van Dipten Climax Climax Mannen 1,95 --- 813
2 Gerwin de Haan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 1,90 --- 769
2 Thierry Belt Altis Altis Mannen 1,90 --- 769
2 Kevin van ...assenberg AV Athlos AV Athlos Mannen 1,90 --- 769
5 Owen Beuckens AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 1,85 --- 725
6 Steyn Boersen Almere `81 Almere `81 Mannen 1,80 --- 680
7 Jeremy Robbemond AV Athlos AV Athlos Mannen 1,80 --- 0
8 Jarno de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 1,80 --- 680
8 Jarin van der Kooi AV Impala AV Impala Mannen 1,80 --- 680
10 Jari Kouwen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 1,80 --- 0
11 Arnout Mak De Gemzen AV De Gemzen Mannen 1,75 --- 634
12 Jonas Mars AV Phoenix AV Phoenix Mannen 1,70 --- 587
13 Joppe Stokvis Altis Altis Mannen 1,70 --- 0
13 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 1,70 --- 0
13 Sven Smeman AV Impala AV Impala Mannen 1,70 --- 0
16 Gert Jan Feenstra Isala `96 Isala `96 Mannen 1,70 --- 587
17 Joey Steenvoorden VTLS GSAV Vitalis Mannen 1,60 1,70 492
18 Guido Strijker Isala `96 Isala `96 Mannen 1,60 --- 0
19 Joram van ... Bospoort Climax Climax Mannen 1,40 --- 0
Jurian Onderdijk De Gemzen AV De Gemzen Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Team HSS OBPTeam punten
1 Thierry Belt Altis Altis Mannen 13,82 +4.9 m/s--- 761
2 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 13,06 +2.0 m/s--- 682
3 Ton van Mameren Altis Altis Mannen 13,00 +2.7 m/s--- 0
4 Marco Jansen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 12,77 +3.8 m/s--- 651
5 Lars Janssen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 12,66 +2.0 m/s--- 0
6 Jarin van der Kooi AV Impala AV Impala Mannen 12,62 +1.1 m/s--- 635
7 Kevin van ...assenberg AV Athlos AV Athlos Mannen 12,51 +0.8 m/s--- 623
8 Robin Vliem AV Athlos AV Athlos Mannen 12,37 +2.6 m/s--- 0
9 Mark Jonker Isala `96 Isala `96 Mannen 12,37 +1.8 m/s--- 608
10 Geoffrey van Dipten Climax Climax Mannen 12,36 -0.1 m/s--- 607
11 Jeffrey Roseboom AV Impala AV Impala Mannen 12,27 +4.0 m/s--- 0
12 Julian Sas Almere `81 Almere `81 Mannen 12,21 +1.4 m/s--- 591
13 Andrej Sarnatskiy VTLS GSAV Vitalis Mannen 12,04 +3.6 m/s12,35 572
14 Jari Kouwen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,94 +1.5 m/s--- 561
15 Arnout Mak De Gemzen AV De Gemzen Mannen 11,46 +1.3 m/s--- 508
16 Stan Ritzer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 11,18 +4.3 m/s--- 476
17 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 10,86 +2.5 m/s--- 0
18 Wilco Jonker De Gemzen AV De Gemzen Mannen 10,57 +0.9 m/s--- 0
19 Thijmen van der Loop VTLS GSAV Vitalis Mannen 9,22 +2.0 m/s--- 0
Hoang Nguyen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen NM --- 0
Gert Jan Feenstra Isala `96 Isala `96 Mannen NM --- 0



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam Team PolshoogOBPTeam punten
1 Scott Boon Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 4,60 4,70 958
2 Ronald Meijer Altis Altis Mannen 4,50 --- 933
3 Owen Beuckens AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 4,00 --- 807
3 Geoffrey van Dipten Climax Climax Mannen 4,00 --- 807
5 Bart Steehouwer Almere `81 Almere `81 Mannen 3,80 --- 754
5 Jeroen van Veen Isala `96 Isala `96 Mannen 3,80 --- 754
7 Gerwin de Haan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 3,60 --- 700
8 Andrej Sarnatskiy VTLS GSAV Vitalis Mannen 3,50 3,70 673
9 Rogier Overkamp AV Phoenix AV Phoenix Mannen 3,30 --- 616
10 Arnout Mak De Gemzen AV De Gemzen Mannen 3,10 --- 558
11 Sven Smeman AV Impala AV Impala Mannen 3,00 --- 528
12 Ruben Postma AV Athlos AV Athlos Mannen 2,90 --- 498



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Leonie van Vliet Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 12,26 -3.5 m/s11,80 819
2 Carlijn ter Laak AC TION AC TION Vrouwen 12,43 -1.6 m/s--- 785
3 Anneloes de Roo Isala `96 Isala `96 Vrouwen 12,82 -3.5 m/s12,45 710
4 Rianne Beuling AV NOP AV NOP Vrouwen 13,03 -3.5 m/s12,54 671
5 Rozemarijn Snijders Climax Climax Vrouwen 13,11 -1.2 m/s12,91 657
6 Anouk Schoop AV NOP AV NOP Vrouwen 13,23 -1.2 m/s12,98 0
7 Eva Mollema VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 13,23 -3.5 m/s12,68 635
8 Melanie de Vries AV Athlos AV Athlos Vrouwen 13,28 -3.5 m/s12,90 627
9 Lisanne Brouwer Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 13,36 -3.5 m/s12,40 613
10 Yassine Bulthuis AV Impala AV Impala Vrouwen 13,39 -1.2 m/s13,26 608
11 Emy Guikema Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 13,49 -3.5 m/s12,76 0
12 Amy Walraven Altis Altis Vrouwen 13,52 -1.2 m/s13,33 586
13 Femke van den Bos VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 13,59 -1.2 m/s13,29 0
14 Kira Hendriks SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 13,66 -1.2 m/s13,40 562
15 Lisa Withagen SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 14,07 -1.6 m/s13,70 0
16 Anneke Kootstra AV Impala AV Impala Vrouwen 14,09 -1.6 m/s13,71 0
17 Jildou Postma Altis Altis Vrouwen 14,19 -1.6 m/s13,94 0
18 Sterre van...er Linden AV Athlos AV Athlos Vrouwen 14,23 -1.6 m/s13,70 0
19 Lisette va...Groningen Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 14,26 -1.2 m/s13,60 0
20 Lesley Buur AC TION AC TION Vrouwen 14,37 -1.6 m/s--- 0
21 Iris Timmer Climax Climax Vrouwen 15,00 -1.6 m/s13,89 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Team 200m OBPTeam punten
1 Leonie van Vliet Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 25,03 -2.9 m/s23,66 844
2 Carlijn ter Laak AC TION AC TION Vrouwen 25,69 m/s--- 788
3 Anneloes de Roo Isala `96 Isala `96 Vrouwen 25,74 -2.9 m/s24,80 783
4 Rianne Beuling AV NOP AV NOP Vrouwen 26,10 -2.9 m/s25,64 754
5 Melanie de Vries AV Athlos AV Athlos Vrouwen 26,12 -0.6 m/s26,00 752
6 Eva Mollema VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 26,36 -2.9 m/s25,61 733
7 Lea Jurdzinski Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 26,73 -2.9 m/s24,83 0
8 Rozemarijn Snijders Climax Climax Vrouwen 26,85 -0.6 m/s26,34 695
9 Nikki Boon Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 27,04 -0.6 m/s26,30 681
10 Anke Zonderland AV Impala AV Impala Vrouwen 27,10 -0.6 m/s26,29 677
11 Ilona Bosma VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 28,33 -3.7 m/s26,66 0
12 Anouk van Gangelen Altis Altis Vrouwen 28,57 -3.7 m/s27,15 573
13 Iris Geerling AV Athlos AV Athlos Vrouwen 28,93 -3.7 m/s27,50 0
14 Lisa Withagen SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 29,03 m/s28,00 542
15 Femke Reitsema Isala `96 Isala `96 Vrouwen 29,05 m/s--- 0
16 Kira Hendriks SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 29,11 -3.7 m/s27,40 0
17 Jildou Postma Altis Altis Vrouwen 29,37 m/s28,62 0
18 Yassine Bulthuis AV Impala AV Impala Vrouwen 29,50 -3.7 m/s27,75 0
19 Femke Jansen AC TION AC TION Vrouwen 30,43 m/s--- 0
Lisanne Brouwer Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen DNS 25,70 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam Team 400mOBPTeam punten
1 Christel Heuseveldt Climax Climax Vrouwen 58,13 57,90 837
2 Henderyke Wonink Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 58,39 56,58 828
3 Annemarie Slangewal Altis Altis Vrouwen 58,61 58,64 821
4 Anke Zonderland AV Impala AV Impala Vrouwen 59,65 58,00 788
5 Ilona Bosma VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 1:00,97 59,22 747
6 Danique Gimbrère Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 1:01,32 1:00,46 0
7 Tari Simonis Altis Altis Vrouwen 1:02,10 1:00,89 0
8 Dinie Ras AV NOP AV NOP Vrouwen 1:02,59 1:03,39 700
9 Erika Bremer VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 1:02,94 1:00,64 0
10 Jacquelien Klaver Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 1:04,58 1:04,00 645
11 Marleen Stoel AC TION AC TION Vrouwen 1:05,19 --- 629
12 Danielle Holstege Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 1:05,25 1:05,00 0
13 Chenne van den Berg AV Athlos AV Athlos Vrouwen 1:05,85 1:05,00 612
14 Marleen Loman AV NOP AV NOP Vrouwen 1:06,59 1:04,00 0
15 Femke Reitsema Isala `96 Isala `96 Vrouwen 1:07,66 --- 566
16 Merel de Sain SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 1:08,30 --- 551
17 Sandra Pees AV Athlos AV Athlos Vrouwen 1:09,52 1:06,00 0



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam Team 1500mOBPTeam punten
1 Lianne van de Belt VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 4:42,39 4:38,93 792
2 Marije Hulzebos VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 4:52,72 4:41,80 0
3 Jolien de Waard Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 4:55,41 4:42,86 705
4 Ellen van der Kolk AC TION AC TION Vrouwen 4:56,60 --- 697
5 Irene Bijman Isala `96 Isala `96 Vrouwen 5:01,63 4:55,00 666
6 Jacolien Ruizendaal AV NOP AV NOP Vrouwen 5:02,45 5:00,00 661
7 Brechje R...g-Kaastra AV Athlos AV Athlos Vrouwen 5:20,44 5:30,00 558
8 Jacqueline Rustidge Isala `96 Isala `96 Vrouwen 5:21,80 4:59,00 0
9 Astrid van Velden Altis Altis Vrouwen 5:28,76 5:20,00 514
10 Cato Bontekoe AV Impala AV Impala Vrouwen 5:33,92 5:08,00 487
11 Irene Gabr...e Ergün AC TION AC TION Vrouwen 5:48,04 --- 0
12 Marit de Vos AV Athlos AV Athlos Vrouwen 5:49,59 5,35 0
13 Fleur van Dijk Climax Climax Vrouwen 5:59,44 --- 369
14 Karin Hijmans Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 6:02,19 5:40,00 357
15 Emma Meijer Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 6:18,26 5:49,00 0
Annet Fledderus SPWS EAC De Sperwers Vrouwen DNS 5:00,00 0



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Team 100mH OBPTeam punten
1 Anneloes de Roo Isala `96 Isala `96 Vrouwen 14,74 -3.0 m/s14,30 778
2 Rianne Beuling AV NOP AV NOP Vrouwen 15,25 -3.0 m/s14,48 722
3 Lisanne Brouwer Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 15,71 -3.0 m/s14,90 674
4 Janneke Bruintjes AV NOP AV NOP Vrouwen 15,83 +0.0 m/s15,96 0
5 Samyre Wieles Altis Altis Vrouwen 15,89 -3.0 m/s14,85 657
6 Jessy van Ee Altis Altis Vrouwen 16,16 +0.0 m/s15,50 0
7 Femke van den Bos VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 16,31 +0.4 m/s16,30 617
8 Anke Zonderland AV Impala AV Impala Vrouwen 16,59 +0.0 m/s16,19 591
9 Jonne Siebrand Isala `96 Isala `96 Vrouwen 16,89 +0.4 m/s--- 0
10 Mariska Klaver Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 17,03 +0.0 m/s15,40 0
11 Emy Guikema Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 17,12 +0.0 m/s16,26 545
12 Maggy Kamara AV Athlos AV Athlos Vrouwen 17,41 +0.4 m/s17,50 521
13 Lieke Muller Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 17,62 -3.0 m/s15,00 0
14 Anja Bekema VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 18,05 +0.4 m/s17,94 0
15 Merel de Sain SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 18,58 +0.4 m/s--- 432
16 Jasmijn Timmer Climax Climax Vrouwen 19,02 +0.4 m/s19,42 401
17 Sandra Pees AV Athlos AV Athlos Vrouwen 19,13 +0.4 m/s18,50 0
18 Bente Scholman SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 19,14 +0.4 m/s19,00 0
19 Lotte Zwiers AC TION AC TION Vrouwen 19,36 +0.4 m/s--- 378



Senioren vrouwen - 3000 meter steeple (76cm)

# Naam Team 3000m SCOBPTeam punten
1 Silke Jonkman VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 11:26,78 11:09,37 765
2 Annemarie Slangewal Altis Altis Vrouwen 11:54,25 12:00,00 700
3 Renee van Hoof AC TION AC TION Vrouwen 12:39,43 --- 603
4 Agnes Olgers-Heiner AV NOP AV NOP Vrouwen 12:41,09 --- 600
5 Iris van Driest Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 12:51,58 12:53,00 579
6 Marieke van Hunen Climax Climax Vrouwen 12:57,47 --- 567
7 Elisa Mul AV Athlos AV Athlos Vrouwen 13:27,06 13:30,30 513
8 Vera Keidel AV Impala AV Impala Vrouwen 13:56,09 13:10,01 463
9 Kyra Sandifort SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 14:22,25 --- 420
10 Greet Vrijbloed Isala `96 Isala `96 Vrouwen 14:32,21 --- 405
11 Josefien Harmsen Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 15:38,99 --- 310



Senioren vrouwen - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Groningen Atletiek Vrouwen (4x400m) Groningen Atletiek - Vsen 4 4:06,06 731
2 GSAV Vitalis Vrouwen (4x400m) GSAV Vitalis - Vsen 4 4:09,86 703
3 Altis Vrouwen (4x400m) Altis - Vsen 4 4:10,62 698
4 AV Athlos Vrouwen (4x400m) AV Athlos - Vsen 4 4:14,74 669
5 AV NOP Vrouwen (4x400m) AV NOP - Vsen 4 4:15,57 663
6 AV Impala Vrouwen (4x400m) AV Impala - Vsen 4 4:23,83 609
7 Isala `96 Vrouwen (4x400m) Isala `96 - Vsen 4 4:28,06 582
8 Climax Vrouwen (4x400m) Climax - Vsen 4 4:30,51 567
9 AC TION Vrouwen (4x400m) AC TION - Vsen 4 4:34,11 545
10 AV Flevo Delta Vrouwen (4x400m) AV Flevo Delta - Vsen 4 4:39,85 512
11 AAC `61 Vrouwen (4x400m) AAC `61 - Vsen 0 DNS 0
11 EAC De Sperwers Vrouwen (4x400m) EAC De Sperwers - Vsen 0 DNS 0



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Corinne Nugter AV NOP AV NOP Vrouwen 15,15 --- 903
2 Charlene Okken Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 14,49 15,16 866
3 Lieke Muller Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 13,44 15,80 0
4 Louise Taatgen AV Impala AV Impala Vrouwen 13,37 --- 802
5 Diede van der Meer Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 11,45 --- 685
6 Samyre Wieles Altis Altis Vrouwen 10,97 --- 654
7 Nikki Boon Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 10,81 --- 0
8 Matilde Spitzen VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 10,57 11,12 628
9 Janneke Bruintjes AV NOP AV NOP Vrouwen 10,50 --- 0
10 Tiny Hellendoorn Isala `96 Isala `96 Vrouwen 9,90 --- 583
11 Anouk van Gangelen Altis Altis Vrouwen 9,82 --- 0
12 Esmay Meinders VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 9,49 10,63 0
13 Karin Schroder AC TION AC TION Vrouwen 8,93 --- 515
14 Lisette Wolf SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 8,73 --- 500
15 Mandy Wildschut AV Athlos AV Athlos Vrouwen 8,64 --- 494
16 Marije Salverda Isala `96 Isala `96 Vrouwen 7,58 --- 0
17 Hilde Siegersma Climax Climax Vrouwen 7,28 --- 390
18 Noortje Vos Climax Climax Vrouwen 7,17 --- 0
19 Lotte Zwiers AC TION AC TION Vrouwen 7,02 --- 0
20 Vera Hakvoort AV Athlos AV Athlos Vrouwen 6,84 --- 0
21 Eva van den Brink AV Impala AV Impala Vrouwen 6,30 --- 0



Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

# Naam Team KogelslOBPTeam punten
1 Eva Reinders Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 53,27 56,45 923
2 Maaike Westerdijk Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 35,38 34,00 675
3 Matilde Spitzen VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 32,48 35,50 630
4 Hilde Siegersma Climax Climax Vrouwen 31,87 --- 620
5 Tiny Hellendoorn Isala `96 Isala `96 Vrouwen 27,92 --- 553
6 Marije Salverda Isala `96 Isala `96 Vrouwen 27,66 --- 0
7 Karin van Groningen AV NOP AV NOP Vrouwen 26,41 --- 527
8 Anne Procee Altis Altis Vrouwen 25,76 --- 515
9 Lisette Wolf SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 22,28 --- 450
10 Anneke Kootstra AV Impala AV Impala Vrouwen 22,04 --- 445
11 Mandy Wildschut AV Athlos AV Athlos Vrouwen 18,83 --- 380
12 Vera Hakvoort AV Athlos AV Athlos Vrouwen 17,62 --- 0
13 Irene Gabr...e Ergün AC TION AC TION Vrouwen 15,12 --- 297
14 Rianne Klein Brinke AC TION AC TION Vrouwen 13,89 --- 0
Janice Zomerman Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen DNS 20,00 0



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Manon Schoop AV NOP AV NOP Vrouwen 1,70 --- 934
2 Mariska Klaver Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 1,60 --- 832
3 Diede van der Meer Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 1,60 --- 0
4 Aruna Rikkers Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 1,60 1,60 832
4 Esmay Meinders VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 1,60 1,70 832
4 Jonne Siebrand Isala `96 Isala `96 Vrouwen 1,60 --- 832
7 Jessy van Ee Altis Altis Vrouwen 1,50 --- 726
7 Yassine Bulthuis AV Impala AV Impala Vrouwen 1,50 --- 726
9 Eva Reinders Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 1,50 1,55 0
10 Amy Walraven Altis Altis Vrouwen 1,45 --- 0
11 Anna Molenberg AV Athlos AV Athlos Vrouwen 1,45 --- 672
11 Christel Heuseveldt Climax Climax Vrouwen 1,45 --- 672
11 Bente Scholman SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 1,45 --- 672
14 Karin Schroder AC TION AC TION Vrouwen 1,40 --- 615
15 Merel de Sain SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 1,40 --- 0
Renee van Hoof AC TION AC TION Vrouwen DNS --- 0
Sandra Pees AV Athlos AV Athlos Vrouwen DNS --- 0
Matilde Spitzen VTLS GSAV Vitalis Vrouwen DNS 1,50 0
Gejanne Lussenburg Isala `96 Isala `96 Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Carlijn ter Laak AC TION AC TION Vrouwen 5,83 +2.3 m/s--- 869
2 Louise Taatgen AV Impala AV Impala Vrouwen 5,41 -0.4 m/s--- 774
3 Gejanne Lussenburg Isala `96 Isala `96 Vrouwen 5,36 +2.4 m/s--- 762
4 Nikki Boon Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 5,31 +1.6 m/s--- 750
5 Anouk Schoop AV NOP AV NOP Vrouwen 5,10 +2.2 m/s--- 701
6 Maggy Kamara AV Athlos AV Athlos Vrouwen 5,02 +1.9 m/s--- 682
7 Lieke Muller Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 4,91 +4.8 m/s5,30 655
8 Anouk van Gangelen Altis Altis Vrouwen 4,90 +2.9 m/s--- 653
9 Lisa Withagen SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 4,70 +4.0 m/s--- 603
10 Isa Vochteloo Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 4,65 -0.6 m/s--- 0
11 Jessie Tijbout Isala `96 Isala `96 Vrouwen 4,61 +1.2 m/s--- 0
12 Tyka Uijting Altis Altis Vrouwen 4,58 +1.5 m/s--- 0
13 Jasmijn Timmer Climax Climax Vrouwen 4,45 +1.0 m/s--- 541
14 Anja Bekema VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 4,36 +2.0 m/s4,34 517
15 Daphne Louws Flevo Delta AV Flevo Delta Vrouwen 4,31 +3.9 m/s--- 0
16 Femke van den Bos VTLS GSAV Vitalis Vrouwen 4,29 +3.1 m/s4,45 0
17 Sterre van...er Linden AV Athlos AV Athlos Vrouwen 4,27 +0.9 m/s--- 0
18 Bente Scholman SPWS EAC De Sperwers Vrouwen 4,22 +1.6 m/s--- 0
19 Noortje Vos Climax Climax Vrouwen 3,42 -0.4 m/s--- 0