Competitiestand Mannen 2e divisie
# Team Leden Punten
6 Almere `81 Mannen Almere `81 - Msen
Begeleider: Denis Lensen
Jurylid: Denis Lensen
10 8352
1 Altis Mannen Altis - Msen
Begeleider: Hans Bulthuis
Jurylid: Jaap Schneider, hoog
14 8285
2 AV Athlos Mannen AV Athlos - Msen
Begeleider: Rob Stuber
Jurylid: Athlos
12 8072
3 AV PEC 1910 Mannen AV PEC 1910 - Msen
Begeleider: Jan Plat
Jurylid: Guido Ten Holder
13 8020
4 Climax Mannen Climax - Msen
Begeleider: Geoffrey van Dipten
Jurylid: Annemieke Kleinhout-van Vuuren
10 8008
5 AV Flevo Delta Mannen AV Flevo Delta - Msen
Begeleider: Jeroen ten Heuvel
Jurylid: Jaimy vd Steenoven
12 7729
7 GSAV Vitalis Mannen GSAV Vitalis - Msen
Begeleider: Silke Jonkman
Jurylid: Niels Urgert
13 7344
8 AV Phoenix Mannen AV Phoenix - Msen
Begeleider: Leon Graumans
Jurylid: Peter Spannring
10 7236
9 Isala `96 Mannen Isala `96 - Msen
Begeleider: Jeroen van Veen
Jurylid: Erjan Palland
11 7091
10 AV Impala Mannen AV Impala - Msen
Begeleider: Emiel Muskita
Jurylid: Jelmer Jepma
13 6876
11 AV De Gemzen Mannen AV De Gemzen - Msen
Begeleider: Jurian Onderdijk
Jurylid: Dirk Wigmans
11 6841
12 AV Heerenveen Mannen AV Heerenveen - Msen
Begeleider: Hugo Veenker
Jurylid: Jolanda Veenker
8 6453

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Sven Jansons Altis Altis Mannen 11,14 -2.5 m/s11,04 771
2 Sawa Bezelev AV Athlos AV Athlos Mannen 11,37 -2.5 m/s11,00 717
3 Pierre ten Holder AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,39 -2.5 m/s11,20 712
4 Thomas Reijnders Altis Altis Mannen 11,50 -2.5 m/s11,26 0
5 Stan Ritzer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 11,59 -2.5 m/s11,20 668
6 Wouter Olthof VTLS GSAV Vitalis Mannen 11,60 -2.5 m/s11,19 665
7 Sibren Reekers AV Impala AV Impala Mannen 11,61 -1.4 m/s11,50 663
8 Jarno Beuving Climax Climax Mannen 11,72 -2.5 m/s11,40 639
9 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,80 -1.4 m/s11,70 0
10 Jeroen van Veen Isala `96 Isala `96 Mannen 11,83 -2.3 m/s11,80 616
11 Nieno Schuur Almere `81 Almere `81 Mannen 11,84 -2.3 m/s11,78 614
12 Kristian Mos Heerenveen AV Heerenveen Mannen 11,93 -1.4 m/s11,46 595
13 Dennis Veenker Heerenveen AV Heerenveen Mannen 11,94 -1.4 m/s11,74 0
14 Deon Plak Almere `81 Almere `81 Mannen 12,09 -1.4 m/s11,63 0
15 Denis Jolwa De Gemzen AV De Gemzen Mannen 12,11 -2.3 m/s11,97 558
16 Marco Jansen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 12,13 -1.4 m/s11,64 554
17 Max Botschuijver Climax Climax Mannen 12,15 -1.4 m/s11,60 0
18 Stijn Tromp De Gemzen AV De Gemzen Mannen 12,17 -1.4 m/s11,52 0
19 Robert Teune Isala `96 Isala `96 Mannen 12,32 -2.3 m/s12,20 0
20 Wouter van der Spek AV Impala AV Impala Mannen 12,50 -2.5 m/s--- 0
21 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 12,60 -2.3 m/s12,40 0
22 Maurice F...ariembaks AV Phoenix AV Phoenix Mannen 12,67 -2.3 m/s12,30 0
23 Robert de Jong AV Athlos AV Athlos Mannen 12,68 -2.3 m/s12,50 0
24 Thijmen van der Loop VTLS GSAV Vitalis Mannen 13,57 -2.3 m/s12,73 0

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Team 200m OBPTeam punten
1 Sawa Bezelev AV Athlos AV Athlos Mannen 22,92 -0.2 m/s22,00 748
2 Wouter Olthof VTLS GSAV Vitalis Mannen 23,53 -0.8 m/s23,00 688
3 Sibren Reekers AV Impala AV Impala Mannen 23,60 -0.8 m/s23,10 682
4 Eric van der Meer VTLS GSAV Vitalis Mannen 23,77 -0.2 m/s22,78 0
5 Sten Stein AV Impala AV Impala Mannen 23,77 -0.2 m/s22,90 0
6 Thomas Reijnders Altis Altis Mannen 23,84 -0.8 m/s23,14 659
7 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 24,00 -0.8 m/s23,10 645
8 Jarno Beuving Climax Climax Mannen 24,01 -0.2 m/s22,98 644
9 Deon Plak Almere `81 Almere `81 Mannen 24,05 -1.4 m/s23,66 640
10 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix AV Phoenix Mannen 24,30 -1.4 m/s23,60 617
11 Arthur van Essen Altis Altis Mannen 24,38 -1.4 m/s23,67 0
12 Brent van de Blaak Climax Climax Mannen 24,54 -0.2 m/s23,00 0
13 Kristian Mos Heerenveen AV Heerenveen Mannen 24,59 -1.4 m/s23,50 592
14 Gijs van Beilen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 24,85 -0.8 m/s23,10 0
15 Robert Teune Isala `96 Isala `96 Mannen 25,01 -3.0 m/s25,10 556
16 Peter Peereboom AV Phoenix AV Phoenix Mannen 25,23 -1.4 m/s23,80 0
17 Denis Jolwa De Gemzen AV De Gemzen Mannen 25,32 -3.0 m/s24,44 530
18 Youp Brouwer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 27,08 -3.0 m/s25,50 395
Gerwin de Haan Heerenveen AV Heerenveen Mannen DNS --- 0
Stijn Tromp De Gemzen AV De Gemzen Mannen DNS 22,92 0
Robert de Jong AV Athlos AV Athlos Mannen DNS 24,60 0
Stan Ritzer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen DNS 23,40 0
Richard Meuleman Isala `96 Isala `96 Mannen DNS 23,80 0

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam Team 400mOBPTeam punten
1 Sawa Bezelev AV Athlos AV Athlos Mannen 50,01 48,50 805
2 Pierre ten Holder AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 51,51 49,50 740
3 Niels Kok Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 51,62 51,00 735
4 Stefan Gelderman VTLS GSAV Vitalis Mannen 52,24 50,73 709
5 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix AV Phoenix Mannen 52,81 51,50 686
6 Henrik Kok Altis Altis Mannen 52,91 49,36 682
7 Joep de Wit Almere `81 Almere `81 Mannen 53,34 51,12 665
8 Raimo Westerhof AV Athlos AV Athlos Mannen 53,47 51,00 0
9 Joram van ... Bospoort Climax Climax Mannen 54,11 52,50 635
10 Peter Peereboom AV Phoenix AV Phoenix Mannen 54,67 52,00 0
11 Hilbert de Haan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 54,83 53,20 608
12 Sander Klaassen De Gemzen AV De Gemzen Mannen 55,21 53,86 594
13 Tiemen Wittermans AV Impala AV Impala Mannen 55,75 53,89 574
14 Marten Prince Altis Altis Mannen 55,86 --- 0
15 Hindrik Jagersma VTLS GSAV Vitalis Mannen 56,58 55,00 0
16 Jarno Jansen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 56,67 53,00 0
17 Hedser de Boer AV Impala AV Impala Mannen 56,77 55,14 0
18 Guido Strijker Isala `96 Isala `96 Mannen 56,99 54,00 531
19 Wilco Jonker De Gemzen AV De Gemzen Mannen 59,44 56,00 0
Rik Hanswijk Climax Climax Mannen DNS 52,00 0
Richard Meuleman Isala `96 Isala `96 Mannen DNS 52,80 0

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Tom de Leeuw Almere `81 Almere `81 Mannen 1:57,95 1:56,00 783
2 Arjen van der Logt AV Phoenix AV Phoenix Mannen 1:59,36 1:57,00 759
3 Rob Stuber AV Athlos AV Athlos Mannen 2:00,20 1:57,00 744
4 Ben van Boven AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 2:00,83 2:00,00 733
5 Kjell de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 2:01,81 2:02,00 717
6 Jorick Nijenhuis VTLS GSAV Vitalis Mannen 2:02,34 1:59,84 708
7 Joppe Stokvis Altis Altis Mannen 2:03,54 1:57,00 688
8 Thijs Zoon Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 2:03,59 2:02,00 0
9 Aris van Deelen Climax Climax Mannen 2:04,62 2:02,00 671
10 Rindert Keulen VTLS GSAV Vitalis Mannen 2:04,91 2:01,12 0
11 Mitchel de Vries Altis Altis Mannen 2:06,58 2:03,46 0
12 Jurian Onderdijk De Gemzen AV De Gemzen Mannen 2:06,64 2:01,00 639
13 Jens Mathijs Tybout Isala `96 Isala `96 Mannen 2:07,08 2:05,00 632
14 Lars van Surksum AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 2:08,99 2:05,00 0
15 Ruben Talstra AV Impala AV Impala Mannen 2:09,33 2:06,11 598
16 Siem Uittenhout AV Phoenix AV Phoenix Mannen 2:11,08 2:06,00 0
17 Lex Hüther AV Athlos AV Athlos Mannen 2:11,10 2:07,00 0
18 Sil-Chris de Jong Heerenveen AV Heerenveen Mannen 2:11,49 --- 567
19 Pieter van Wissen Isala `96 Isala `96 Mannen 2:14,10 --- 0
20 Justin Lam Almere `81 Almere `81 Mannen 2:23,42 1:57,00 0
Gijs van de Wetering De Gemzen AV De Gemzen Mannen DNS 2:08,50 0

Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

# Naam Team 5000mOBPTeam punten
1 Arne Mulder AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 15:45,72 15:00,00 744
2 Arjen van der Logt AV Phoenix AV Phoenix Mannen 15:52,84 15:00,00 730
3 Fabian ten Kate VTLS GSAV Vitalis Mannen 16:00,91 14:55,39 714
4 Mathias Meijer Climax Climax Mannen 16:13,18 15:20,00 691
5 Robert Hogerwerf AV Phoenix AV Phoenix Mannen 16:25,17 16:00,00 0
6 Bas de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 16:53,12 16:22,00 0
7 Bas Mekking De Gemzen AV De Gemzen Mannen 16:54,18 15:50,00 616
8 Raymond Lozekoot Almere `81 Almere `81 Mannen 17:06,33 16:36,60 595
9 Henri Harmsen AV Impala AV Impala Mannen 17:06,70 16:42,29 595
10 Herbert Jansen AV Athlos AV Athlos Mannen 17:06,70 --- 595
11 Wouter Dijkstra VTLS GSAV Vitalis Mannen 17:20,31 17:00,00 0
12 Ruben Postma AV Athlos AV Athlos Mannen 17:25,47 --- 0
13 Co Post Altis Altis Mannen 17:34,15 17:29,00 550
14 Rik Wolswinkel Altis Altis Mannen 17:45,94 16:58,00 0
15 Folkert Visser AV Impala AV Impala Mannen 17:49,97 16:57,88 0
16 Stefan Breet Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 17:50,51 17:00,00 524
17 Henk jan Dorgelo Isala `96 Isala `96 Mannen 18:03,19 --- 504
18 Jordi Dommerholt Heerenveen AV Heerenveen Mannen 18:28,46 --- 466
19 Marcel van den Bosch De Gemzen AV De Gemzen Mannen 18:48,08 18:30,00 0
Karsten van Ommen Isala `96 Isala `96 Mannen DNS --- 0

Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

# Naam Team 110mH OBPTeam punten
1 Stefan Nieuwland Climax Climax Mannen 14,86 -2.0 m/s14,40 864
2 Jeroen van Veen Isala `96 Isala `96 Mannen 15,08 -2.0 m/s15,20 840
3 Jarno de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 15,19 -2.0 m/s14,60 829
4 Arthur van Essen Altis Altis Mannen 15,66 +0.3 m/s16,14 781
5 Nieno Schuur Almere `81 Almere `81 Mannen 15,66 +0.3 m/s16,46 781
6 Robin Vliem AV Athlos AV Athlos Mannen 16,21 -2.0 m/s15,50 729
7 Thierry Belt Altis Altis Mannen 16,45 -2.0 m/s15,99 0
8 Lars Janssen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 17,19 +0.3 m/s16,60 645
9 Jelmer Kootstra AV Impala AV Impala Mannen 17,45 -0.4 m/s18,35 624
10 Jari Kouwen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 17,53 +0.3 m/s16,90 618
11 Jarin van der Kooi AV Impala AV Impala Mannen 17,66 -0.4 m/s--- 0
12 Eric van der Meer VTLS GSAV Vitalis Mannen 17,95 -0.4 m/s20,00 586
13 Andrej Sarnatskiy VTLS GSAV Vitalis Mannen 18,60 -0.4 m/s18,18 0
14 Sander Klaassen De Gemzen AV De Gemzen Mannen 18,69 -0.4 m/s19,19 533
15 Youp Brouwer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 19,04 +0.3 m/s17,90 0

Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Senioren mannen

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Shaquille Bleecke Almere `81 Almere `81 Mannen 44,87 --- 779
2 Jeroen Poelert AV Athlos AV Athlos Mannen 37,38 --- 633
3 Ricardo Verheijen De Gemzen AV De Gemzen Mannen 34,45 --- 572
4 Wieger-Jan de Wit AV Impala AV Impala Mannen 34,14 --- 566
5 Frank Koopmans AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 32,08 --- 521
6 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 31,87 --- 516
7 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 31,16 --- 500
8 Rob Kraak Altis Altis Mannen 31,09 --- 499
9 Davey Beuving Climax Climax Mannen 29,66 --- 466
10 Sander van den Belt AV Athlos AV Athlos Mannen 29,63 --- 0
11 Matisse de Boer VTLS GSAV Vitalis Mannen 29,06 28,36 453
12 Dennis de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 28,63 --- 0
13 Loek Könning Isala `96 Isala `96 Mannen 28,59 --- 442
14 Daan Schade Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 28,52 --- 0
15 Jonas Mars AV Phoenix AV Phoenix Mannen 24,11 --- 333
16 Thijmen van der Loop VTLS GSAV Vitalis Mannen 18,89 --- 0
17 Pieter van Wissen Isala `96 Isala `96 Mannen 18,75 --- 0
Steven Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen Mannen NM --- 0
Ronald Meijer Altis Altis Mannen NM --- 0

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Shaquille Bleecke Almere `81 Almere `81 Mannen 15,67 --- 829
2 Wieger-Jan de Wit AV Impala AV Impala Mannen 14,04 --- 731
3 Daan Schade Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 12,46 --- 630
4 Wim Vonk Altis Altis Mannen 11,80 --- 586
5 Frank Koopmans AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,64 --- 576
6 Ricardo Verheijen De Gemzen AV De Gemzen Mannen 11,51 --- 567
7 Jeroen Poelert AV Athlos AV Athlos Mannen 11,26 --- 550
8 Davey Beuving Climax Climax Mannen 11,16 --- 543
9 Rob Kraak Altis Altis Mannen 10,56 --- 0
10 Mark Jonker Isala `96 Isala `96 Mannen 10,51 --- 497
11 Lars Janssen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 9,98 --- 459
12 Loek Könning Isala `96 Isala `96 Mannen 9,88 --- 0
13 Steven Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen Mannen 9,78 --- 0
14 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 9,55 --- 427
15 Dennis de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 9,38 --- 0
16 Matisse de Boer VTLS GSAV Vitalis Mannen 9,11 10,16 394
17 Jeremy Robbemond AV Athlos AV Athlos Mannen 9,08 --- 0
18 Jonas Mars AV Phoenix AV Phoenix Mannen 8,95 --- 0
19 Youp Brouwer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 8,46 --- 0
20 Joris Beintema VTLS GSAV Vitalis Mannen 8,25 --- 0
Dennis Veenker Heerenveen AV Heerenveen Mannen DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Geoffrey van Dipten Climax Climax Mannen 1,95 --- 813
2 Gerwin de Haan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 1,90 --- 769
2 Thierry Belt Altis Altis Mannen 1,90 --- 769
2 Kevin van ...assenberg AV Athlos AV Athlos Mannen 1,90 --- 769
5 Owen Beuckens AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 1,85 --- 725
6 Steyn Boersen Almere `81 Almere `81 Mannen 1,80 --- 680
7 Jeremy Robbemond AV Athlos AV Athlos Mannen 1,80 --- 0
8 Jarno de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 1,80 --- 680
8 Jarin van der Kooi AV Impala AV Impala Mannen 1,80 --- 680
10 Jari Kouwen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 1,80 --- 0
11 Arnout Mak De Gemzen AV De Gemzen Mannen 1,75 --- 634
12 Jonas Mars AV Phoenix AV Phoenix Mannen 1,70 --- 587
13 Joppe Stokvis Altis Altis Mannen 1,70 --- 0
13 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 1,70 --- 0
13 Sven Smeman AV Impala AV Impala Mannen 1,70 --- 0
16 Gert Jan Feenstra Isala `96 Isala `96 Mannen 1,70 --- 587
17 Joey Steenvoorden VTLS GSAV Vitalis Mannen 1,60 1,70 492
18 Guido Strijker Isala `96 Isala `96 Mannen 1,60 --- 0
19 Joram van ... Bospoort Climax Climax Mannen 1,40 --- 0
Jurian Onderdijk De Gemzen AV De Gemzen Mannen DNS --- 0

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam Team HSS OBPTeam punten
1 Thierry Belt Altis Altis Mannen 13,82 +4.9 m/s--- 761
2 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 13,06 +2.0 m/s--- 682
3 Ton van Mameren Altis Altis Mannen 13,00 +2.7 m/s--- 0
4 Marco Jansen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 12,77 +3.8 m/s--- 651
5 Lars Janssen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 12,66 +2.0 m/s--- 0
6 Jarin van der Kooi AV Impala AV Impala Mannen 12,62 +1.1 m/s--- 635
7 Kevin van ...assenberg AV Athlos AV Athlos Mannen 12,51 +0.8 m/s--- 623
8 Robin Vliem AV Athlos AV Athlos Mannen 12,37 +2.6 m/s--- 0
9 Mark Jonker Isala `96 Isala `96 Mannen 12,37 +1.8 m/s--- 608
10 Geoffrey van Dipten Climax Climax Mannen 12,36 -0.1 m/s--- 607
11 Jeffrey Roseboom AV Impala AV Impala Mannen 12,27 +4.0 m/s--- 0
12 Julian Sas Almere `81 Almere `81 Mannen 12,21 +1.4 m/s--- 591
13 Andrej Sarnatskiy VTLS GSAV Vitalis Mannen 12,04 +3.6 m/s12,35 572
14 Jari Kouwen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,94 +1.5 m/s--- 561
15 Arnout Mak De Gemzen AV De Gemzen Mannen 11,46 +1.3 m/s--- 508
16 Stan Ritzer Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 11,18 +4.3 m/s--- 476
17 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 10,86 +2.5 m/s--- 0
18 Wilco Jonker De Gemzen AV De Gemzen Mannen 10,57 +0.9 m/s--- 0
19 Thijmen van der Loop VTLS GSAV Vitalis Mannen 9,22 +2.0 m/s--- 0
Hoang Nguyen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen NM --- 0
Gert Jan Feenstra Isala `96 Isala `96 Mannen NM --- 0