• Teams
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • 4x60m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 AV Lycurgus MD Team 1 AV Lycurgus - MJD
    Begeleider: Bram of Cindy Veraart
    9 4670
    2 DEM MD Team 1 DEM - MJD
    Begeleider: Sebastian Schijffelen
    Jurylid: Adrie Krom
    8 4640
    3 AV NEA-Volharding MD Team 1 AV NEA-Volharding - MJD
    Begeleider: Jongejeugd
    Jurylid: nnb
    8 4491
    4 AV Zaanland MD Team 1 AV Zaanland - MJD
    Begeleider: Mark Scheijde
    Jurylid: wim van de poel
    6 3958
    5 AV Atos MD AV Atos - MJD
    Begeleider: Kim van Egmond
    Jurylid: Erica Poudel-Jesterhoudt (ver),Christine Houbiers
    5 3677
    6 AV Lycurgus MD Team 2 AV Lycurgus - MJD
    Jurylid: Barry de Bruin
    7 3646
    7 AV NEA-Volharding MD Team 2 AV NEA-Volharding - MJD
    Begeleider: kuller
    Jurylid: nnb
    6 3456
    8 AV NEA-Volharding MD Team 3 AV NEA-Volharding - MJD
    Begeleider: De Wit
    Jurylid: nnb
    6 2854
    9 AV Lycurgus MD Team 3 AV Lycurgus - MJD
    Jurylid: Danny Beentjes
    6 2735
    10 AV Castricum MD Team 2 AV Castricum - MJD
    Begeleider: Maria Sofan
    5 2690
    11 AV Castricum MD Team 1 AV Castricum - MJD 4 2343
    12 DEM MD Team 2 DEM - MJD
    Begeleider: Sebastian Schijffelen
    Jurylid: Adrie Krom
    5 2302
    13 AV Zaanland MD Team 2 AV Zaanland - MJD
    Begeleider: Mark Scheijde
    Jurylid: Wim van de Poel
    3 1957
    14 AC Waterland MD AC Waterland - MJD 2 1083

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Luna Meijer AV NEA-Vol...MD Team 1 8,85 -4.1 m/s8,90
    2 Annabel Stottelaar AV Atos MD 8,85 -4.1 m/s8,87
    3 Yvana Pol DEM MD Team 1 9,11 -4.1 m/s8,67
    4 Alta Herkul AV Lycurgu...MD Team 1 9,18 -4.1 m/s9,16
    5 Bibi Benkova AV NEA-Vol...MD Team 2 9,34 -5.7 m/s9,39
    6 Nena Schuijt DEM MD Team 1 9,36 -4.1 m/s9,05
    7 Lotte Kronenburg AV Castric...MD Team 2 9,45 -2.5 m/s---
    8 Nicole Splinter AV NEA-Vol...MD Team 2 9,48 -4.1 m/s9,10
    9 Noa Sonius AV Zaanlan...MD Team 1 9,53 -3.7 m/s---
    10 Eline van Beuzekom AV Zaanlan...MD Team 2 9,59 -3.7 m/s---
    11 Isa Landsaat DEM MD Team 1 9,79 -5.7 m/s9,48
    12 Isabella Kruijff AV Lycurgu...MD Team 1 9,83 -5.7 m/s9,34
    13 Jada Maij AV Lycurgu...MD Team 3 9,87 -2.5 m/s---
    14 Senna van Diest AV Lycurgu...MD Team 2 9,94 -5.7 m/s9,55
    15 Charlotte Meurs AV NEA-Vol...MD Team 1 9,99 -3.0 m/s9,85
    16 Puck Schipper AV Zaanlan...MD Team 1 10,02 -3.7 m/s---
    17 Femke Haverkort AV Lycurgu...MD Team 1 10,04 -5.7 m/s9,57
    18 Erzsi Diehl AV Lycurgu...MD Team 2 10,05 -3.0 m/s9,93
    19 Ileana Meijer AV NEA-Vol...MD Team 1 10,08 -5.7 m/s9,72
    20 Lotte Hooijer AV NEA-Vol...MD Team 3 10,13 -3.0 m/s9,97
    21 Stella Kuijs AV Atos MD 10,35 -3.0 m/s9,80
    22 Jayda Essenburg AC Waterland MD 10,39 -2.5 m/s---
    23 Lieke Hofman AV NEA-Vol...MD Team 2 10,66 -3.6 m/s10,50
    24 Daphne Beket AV Zaanlan...MD Team 2 10,71 -3.7 m/s---
    25 Eveline Krom DEM MD Team 2 10,77 -3.6 m/s10,33
    26 Pippa Kuiper AV Zaanlan...MD Team 2 11,04 -3.7 m/s---
    27 Kelsey Raa AV Lycurgu...MD Team 2 11,27 -3.6 m/s11,03
    28 Laura Babucci AV NEA-Vol...MD Team 3 11,50 -3.6 m/s10,93
    29 Fauve Oosterveld AV Lycurgu...MD Team 3 11,78 -2.5 m/s11,46
    Priscilla Rijs AV Lycurgu...MD Team 3 DNS 10,45
    Benthe Mo...zinos Mul AV Castric...MD Team 1 DNS ---
    Jamillah Bokhove AV NEA-Vol...MD Team 3 DNS 10,02
    Dominique Beentjes DEM MD Team 2 DNS 9,81
    Nikki Lagrand DEM MD Team 2 DNS 10,00

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Carmen Guellai AV Atos MD 3:33,08 3:30,91
    2 Anne Palenstijn DEM MD Team 1 3:41,38 3:32,38
    3 Brenda de Vos AV NEA-Vol...MD Team 1 3:43,30 3:41,56
    4 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 3:43,74 ---
    5 Leonie Deumers AV Lycurgu...MD Team 1 3:44,37 3:43,35
    6 Sascha Kroon AV Lycurgu...MD Team 1 3:45,52 3:39,62
    7 Nienke Mast AV NEA-Vol...MD Team 2 3:48,95 3:47,63
    8 Cynth Hui...n 't Veld AV Castric...MD Team 1 3:50,52 ---
    9 Nynke Kooij AV Lycurgu...MD Team 1 3:51,39 3:53,47
    10 Erzsi Diehl AV Lycurgu...MD Team 2 3:52,01 4:00,48
    11 Laura Babucci AV NEA-Vol...MD Team 3 3:52,03 3:49,64
    12 Ileana Meijer AV NEA-Vol...MD Team 1 3:54,36 3:50,01
    13 Jet Commandeur DEM MD Team 1 3:55,77 3:43,39
    14 Emma Leeninga AV NEA-Vol...MD Team 3 3:56,50 4:05,59
    15 Floor Scholtens AV Lycurgu...MD Team 3 3:56,92 4:20,28
    16 Nora van Gompel AV NEA-Vol...MD Team 3 3:58,31 4:07,13
    17 Isa Schram DEM MD Team 1 4:00,20 3:42,10
    18 Silver Noomen AV Zaanlan...MD Team 1 4:01,14 ---
    19 Eveline Krom DEM MD Team 2 4:03,75 3:59,13
    20 Bo de Wilde AV Castric...MD Team 2 4:03,85 ---
    21 Pleun Boon AV Lycurgu...MD Team 2 4:21,38 4:13,52
    22 Pien Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 4:21,85 ---
    23 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 2 4:23,61 ---
    24 Mara van den Dongen AV Lycurgu...MD Team 3 4:25,14 4:13,32
    25 Luna Willemse AV NEA-Vol...MD Team 1 4:27,03 4:50,00
    26 Lieke Hofman AV NEA-Vol...MD Team 2 5:25,43 ---
    Robina Blikslager AV Lycurgu...MD Team 2 DNS 4:10,08
    Iris Kleverlaan AV Castric...MD Team 2 DNS ---
    Annabel Stottelaar AV Atos MD DNS 3:40,00

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Lotte Ploeger DEM MD Team 1 11,20 -3.7 m/s10,93
    2 Sascha Kroon AV Lycurgu...MD Team 1 11,64 -4.3 m/s---
    3 Isabella Kruijff AV Lycurgu...MD Team 1 11,98 -3.0 m/s---
    4 Luna Willemse AV NEA-Vol...MD Team 1 12,15 -3.7 m/s11,24
    5 Ileana Meijer AV NEA-Vol...MD Team 1 12,53 -3.7 m/s12,55
    6 Noa Sonius AV Zaanlan...MD Team 1 12,90 -3.0 m/s---
    7 Carmen Guellai AV Atos MD 12,91 -2.9 m/s13,18
    8 Mila de Bruin AV Lycurgu...MD Team 2 12,92 -2.9 m/s14,28
    9 Pien Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 13,06 -3.0 m/s---
    10 Rianne Kooij DEM MD Team 2 13,21 -2.9 m/s13,36
    11 Cynth Hui...n 't Veld AV Castric...MD Team 1 13,42 -4.3 m/s---
    12 Stella Kuijs AV Atos MD 13,43 -2.9 m/s13,80
    13 Isa Schram DEM MD Team 1 13,61 -3.7 m/s13,18
    14 Pleun Boon AV Lycurgu...MD Team 2 13,63 -2.9 m/s13,43
    15 Eline Booms AV Castric...MD Team 2 13,75 -4.3 m/s---
    16 Nienke Mast AV NEA-Vol...MD Team 2 13,87 -3.7 m/s13,12
    17 Rachida Loukili DEM MD Team 1 13,98 -3.7 m/s12,62
    18 Lente van Dijk AV Lycurgu...MD Team 2 14,21 -4.3 m/s14,49
    19 Iris Kleverlaan AV Castric...MD Team 2 14,22 -4.3 m/s---
    20 Daphne Beket AV Zaanlan...MD Team 2 14,43 -3.0 m/s---
    21 Nynke Kooij AV Lycurgu...MD Team 1 14,55 -3.0 m/s---
    Dominique Beentjes DEM MD Team 2 DNS 13,75

    Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Suzanne Otto AV Zaanlan...MD Team 1 19,53 ---
    2 Leonie Deumers AV Lycurgu...MD Team 1 18,23 ---
    3 Babbette Ketel AV Lycurgu...MD Team 1 16,88 ---
    4 Tania Willemse DEM MD Team 2 15,75 ---
    5 Floor Scholtens AV Lycurgu...MD Team 3 14,51 ---
    6 Sophie Janssen AV Atos MD 14,42 ---
    7 Rachida Loukili DEM MD Team 1 14,34 ---
    8 Jet Commandeur DEM MD Team 1 14,29 ---
    9 Robyn Houbiers AV Atos MD 14,23 ---
    10 Keira Mulder AV NEA-Vol...MD Team 1 13,89 ---
    11 Kelsey Raa AV Lycurgu...MD Team 2 12,99 ---
    12 Jeslyn Doran AV NEA-Vol...MD Team 1 12,93 ---
    13 Joy Kuiper AC Waterland MD 12,57 ---
    14 Floor Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 11,98 ---
    15 Bo de Wilde AV Castric...MD Team 2 11,02 ---
    16 Famke Nijssen AV Castric...MD Team 1 10,94 ---
    17 Lotte Hooijer AV NEA-Vol...MD Team 3 10,72 ---
    18 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MD Team 2 9,93 ---
    19 Esmee Beentjes AV Lycurgu...MD Team 3 9,33 ---
    Robina Blikslager AV Lycurgu...MD Team 2 DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Babbette Ketel AV Lycurgu...MD Team 1 9,14 ---
    2 Yvana Pol DEM MD Team 1 9,05 ---
    3 Jeslyn Doran AV NEA-Vol...MD Team 1 7,68 ---
    4 Nicole Splinter AV NEA-Vol...MD Team 2 7,48 ---
    5 Eline van Beuzekom AV Zaanlan...MD Team 2 7,24 ---
    6 Suzanne Otto AV Zaanlan...MD Team 1 7,17 ---
    7 Nena Schuijt DEM MD Team 1 7,06 ---
    8 Tania Willemse DEM MD Team 2 7,04 ---
    9 Floor Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 6,88 ---
    10 Noelle Veraart AV Lycurgu...MD Team 1 6,85 ---
    11 Sophie Janssen AV Atos MD 6,77 ---
    12 Robyn Houbiers AV Atos MD 6,73 ---
    13 Keira Mulder AV NEA-Vol...MD Team 1 6,64 ---
    14 Bibi Benkova AV NEA-Vol...MD Team 2 6,58 ---
    15 Jada Maij AV Lycurgu...MD Team 3 6,53 ---
    16 Eline Booms AV Castric...MD Team 2 6,51 ---
    17 Lotte Hooijer AV NEA-Vol...MD Team 3 5,78 ---
    18 Pippa Kuiper AV Zaanlan...MD Team 2 5,49 ---
    19 Lente van Dijk AV Lycurgu...MD Team 2 5,46 ---
    20 Alyssa Clerx AV NEA-Vol...MD Team 3 5,11 ---
    21 Fauve Oosterveld AV Lycurgu...MD Team 3 4,18 ---
    Robina Blikslager AV Lycurgu...MD Team 2 DNS ---
    Famke Nijssen AV Castric...MD Team 1 DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Carmen Guellai AV Atos MD 1,45 ---
    2 Senna van Diest AV Lycurgu...MD Team 2 1,40 ---
    2 Charlotte Meurs AV NEA-Vol...MD Team 1 1,40 ---
    4 Babbette Ketel AV Lycurgu...MD Team 1 1,35 ---
    4 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 1,35 ---
    6 Lindsey van der Plas AV Lycurgu...MD Team 1 1,30 ---
    7 Lotte Kronenburg AV Castric...MD Team 2 1,25 ---
    7 Isa Schram DEM MD Team 1 1,25 ---
    7 Lotte Ploeger DEM MD Team 1 1,25 ---
    7 Rianne Kooij DEM MD Team 2 1,25 ---
    11 Mila de Bruin AV Lycurgu...MD Team 2 1,20 ---
    11 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MD Team 2 1,20 ---
    11 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 2 1,20 ---
    11 Alyssa Clerx AV NEA-Vol...MD Team 3 1,20 ---
    11 Emma Leeninga AV NEA-Vol...MD Team 3 1,20 ---
    11 Floor Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 1,20 ---
    11 Pien Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 1,20 ---
    11 Eveline Krom DEM MD Team 2 1,20 ---
    19 Mara van den Dongen AV Lycurgu...MD Team 3 1,15 ---
    19 Eline van Beuzekom AV Zaanlan...MD Team 2 1,15 ---
    21 Esmee Beentjes AV Lycurgu...MD Team 3 1,05 ---
    21 Caitlin Hijstee AV NEA-Vol...MD Team 1 1,05 ---
    21 Joy Kuiper AC Waterland MD 1,05 ---
    24 Bo de Wilde AV Castric...MD Team 2 1,00 ---
    Jayda Essenburg AC Waterland MD DNS ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Annabel Stottelaar AV Atos MD 5,11 5,11 +3.1 m/s---
    2 Isa Landsaat DEM MD Team 1 4,47 4,47 +3.0 m/s---
    3 Nora van Gompel AV NEA-Vol...MD Team 3 4,45 4,45 +2.2 m/s---
    4 Lotte Ploeger DEM MD Team 1 4,25 4,25 +3.6 m/s---
    5 Rianne Kooij DEM MD Team 2 4,17 4,17 +3.9 m/s---
    6 Noelle Veraart AV Lycurgu...MD Team 1 4,13 4,13 +2.1 m/s---
    6 Puck Schipper AV Zaanlan...MD Team 1 4,13 4,13 +4.2 m/s---
    8 Floor Scholtens AV Lycurgu...MD Team 3 4,06 4,06 +3.1 m/s---
    9 Brenda de Vos AV NEA-Vol...MD Team 1 4,02 4,02 +4.0 m/s---
    10 Femke Haverkort AV Lycurgu...MD Team 1 3,97 3,97 +3.8 m/s---
    11 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MD Team 2 3,89 3,89 +3.8 m/s---
    12 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 2 3,79 3,79 +1.4 m/s---
    13 Silver Noomen AV Zaanlan...MD Team 1 3,67 3,65 3,56 3,67 3,67 +1.2 m/s---
    14 Lente van Dijk AV Lycurgu...MD Team 2 3,67 3,67 +3.3 m/s---
    14 Caitlin Hijstee AV NEA-Vol...MD Team 1 3,67 3,67 +2.8 m/s---
    16 Jayda Essenburg AC Waterland MD 3,57 3,57 +5.4 m/s---
    17 Daphne Beket AV Zaanlan...MD Team 2 3,55 3,55 +3.2 m/s---
    18 Pippa Kuiper AV Zaanlan...MD Team 2 2,82 3,17 3,44 - 3,44 +3.0 m/s---
    19 Stella Kuijs AV Atos MD 3,44 3,44 +3.3 m/s---
    20 Benthe Mo...zinos Mul AV Castric...MD Team 1 3,41 3,41 +1.9 m/s---
    21 Joy Kuiper AC Waterland MD 3,32 3,32 +1.8 m/s---
    22 Kelsey Raa AV Lycurgu...MD Team 2 3,26 3,26 +4.2 m/s---
    22 Lisa Thomson AV Castric...MD Team 2 3,26 3,26 +3.5 m/s---
    Priscilla Rijs AV Lycurgu...MD Team 3 - DNS ---
    Jamillah Bokhove AV NEA-Vol...MD Team 3 - DNS ---
    Nikki Lagrand DEM MD Team 2 - DNS ---