• Teams
  • 80m
  • 800m
  • 300mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV NEA-Volharding MC Team 1 AV NEA-Volharding - MJC
    Begeleider: Rob Zomerdijk
    10 6118
    2 DEM MC DEM - MJC
    Begeleider: Rob Boellaard
    Jurylid: Gertjan Visser - hoog (aanw. tot 14.00 uur)
    4 4459
    3 AV Lycurgus MC Team 1 AV Lycurgus - MJC
    Begeleider: Marianne Feldhuis
    7 4438
    4 AV Lycurgus MC Team 2 AV Lycurgus - MJC 8 4206
    5 AV NEA-Volharding MC Team 2 AV NEA-Volharding - MJC
    Begeleider: Rob Zomerdijk
    6 2656
    6 AV Zaanland MC AV Zaanland - MJC
    Begeleider: Annemieke Westervoort
    Jurylid: Inge Eendebak
    3 2273
    7 AV Atos MC AV Atos - MJC
    Begeleider: Jesse Lafeber
    3 2255
    8 AV Castricum MC AV Castricum - MJC
    Begeleider: Maria Sofan
    4 2041
    9 AC Waterland MC AC Waterland - MJC 2 1684

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Alyshia Kavehercy AV NEA-Vol...MC Team 1 11,08 -3.4 m/s11,00
    2 Thyra Terweij AV NEA-Vol...MC Team 1 11,40 -3.4 m/s10,61
    3 Laura Wilde AV NEA-Vol...MC Team 1 11,53 -3.4 m/s11,08
    4 Rosaly Zomerdijk AV NEA-Vol...MC Team 2 11,57 -3.4 m/s10,78
    5 Silke de Haas DEM MC 11,67 -5.4 m/s11,69
    6 Gwen Bleeker AV Lycurgu...MC Team 2 11,82 -5.4 m/s12,24
    7 Danique Schram DEM MC 11,86 -3.4 m/s11,59
    8 Laura Bookelman AC Waterland MC 12,10 -4.1 m/s---
    9 Loes Winter AV Lycurgu...MC Team 1 12,17 -5.4 m/s12,15
    10 Lakeisha Adams AV Atos MC 12,22 -5.4 m/s11,73
    11 Liv de Haas AV Zaanland MC 12,28 -4.1 m/s---
    12 Jingshi Brasser AV Lycurgu...MC Team 2 12,59 -2.1 m/s12,42
    13 Bella Bar...Solorzano AV Lycurgu...MC Team 1 12,66 -5.4 m/s12,27
    14 Elisa Babucci AV NEA-Vol...MC Team 2 12,84 -2.1 m/s12,69
    15 Romy Leenstra AV NEA-Vol...MC Team 2 13,36 -4.1 m/s---
    16 Lieke Vet AV Lycurgu...MC Team 2 15,56 -2.1 m/s16,00
    Jente Brouwer AV Lycurgu...MC Team 1 DNS 12,30
    Meinou Janssen AV Atos MC DNS ---

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Eline Mast AV NEA-Vol...MC Team 1 2:23,71 2:21,90
    2 Fee Eising AV Lycurgu...MC Team 1 2:25,63 2:26,48
    3 Lian Kuijken AV Lycurgu...MC Team 1 2:38,89 2:36,86
    4 Arwen de Wit AV NEA-Vol...MC Team 1 2:41,84 2:43,50
    5 Melissa Steenbakker AV Atos MC 2:45,44 2:37,52
    6 Pipp Pauzinga AV Castricum MC 2:46,17 ---
    7 Estella Verwiel AV Lycurgu...MC Team 1 2:52,08 2:55,38
    8 Silvia Bloemendaal AV NEA-Vol...MC Team 2 2:55,31 2:47,75
    9 Jingshi Brasser AV Lycurgu...MC Team 2 2:57,10 3:17,55
    10 Milou Jongeneel AV NEA-Vol...MC Team 1 2:58,10 2:51,80
    11 Luna Huiberts AV Zaanland MC 2:58,62 ---
    12 Nadia Lensen AV Lycurgu...MC Team 2 2:58,83 2:53,53
    13 Elisa Babucci AV NEA-Vol...MC Team 2 3:15,33 3:01,26
    14 Rosaly Zomerdijk AV NEA-Vol...MC Team 2 3:30,10 2:50,53
    Franka Holland AV Castricum MC DNS ---

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MC Team 1 29,63 29,86
    2 Milou Jongeneel AV NEA-Vol...MC Team 1 29,27 27,32
    3 Zoe Lammertink DEM MC 21,82 23,85
    4 Isabel D'Mattos AC Waterland MC 21,73 ---
    5 Samira van...ookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 2 19,96 21,24
    6 Robin Kuller AV NEA-Vol...MC Team 2 18,08 17,77
    7 Tessa van Herp AV Lycurgu...MC Team 1 17,08 18,72
    8 Lian Kuijken AV Lycurgu...MC Team 1 16,80 ---
    9 Eliene van der Veer AV Lycurgu...MC Team 2 16,32 ---
    10 Maud Bruineberg AV Lycurgu...MC Team 2 13,76 12,04
    Liv de Haas AV Zaanland MC DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Jessamy Roubos AV Zaanland MC 10,85 ---
    2 Alyshia Kavehercy AV NEA-Vol...MC Team 1 10,03 9,52
    3 Isabel D'Mattos AC Waterland MC 9,99 ---
    4 Danique Visser DEM MC 9,56 8,92
    5 Pipp Pauzinga AV Castricum MC 9,35 ---
    6 Robin Kuller AV NEA-Vol...MC Team 2 8,75 8,14
    7 Meinou Janssen AV Atos MC 7,69 ---
    8 Laura Wilde AV NEA-Vol...MC Team 1 7,23 6,68
    9 Samira van...ookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 2 7,13 7,06
    10 Bernou van Dam AV Castricum MC 6,74 ---
    11 Bella Bar...Solorzano AV Lycurgu...MC Team 1 5,91 ---
    12 Estella Verwiel AV Lycurgu...MC Team 1 5,88 5,73
    13 Lieke Vet AV Lycurgu...MC Team 2 5,53 5,19
    14 Eliene van der Veer AV Lycurgu...MC Team 2 4,97 5,40

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MC Team 1 1,60 1,55
    2 Mathilda Way AV Castricum MC 1,50 ---
    3 Tessa van Herp AV Lycurgu...MC Team 1 1,40 1,40
    3 Gwen Broek AV NEA-Vol...MC Team 1 1,40 1,45
    3 Melissa Steenbakker AV Atos MC 1,40 1,40
    3 Danique Visser DEM MC 1,40 1,45
    7 Tess Maijer AV Lycurgu...MC Team 2 1,35 1,30
    7 Lakeisha Adams AV Atos MC 1,35 ---
    9 Loes Winter AV Lycurgu...MC Team 1 1,30 1,30
    10 Luna Huiberts AV Zaanland MC 1,25 ---
    11 Eliene van der Veer AV Lycurgu...MC Team 2 1,20 1,20
    12 Laura Bookelman AC Waterland MC 1,15 ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Silke de Haas DEM MC 4,94 +3.9 m/s4,71
    2 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MC Team 1 4,85 +3.7 m/s4,84
    3 Jessamy Roubos AV Zaanland MC 4,54 +3.0 m/s---
    4 Thyra Terweij AV NEA-Vol...MC Team 1 4,34 +3.9 m/s4,73
    5 Fee Eising AV Lycurgu...MC Team 1 4,33 +2.9 m/s4,21
    6 Lakeisha Adams AV Atos MC 4,15 +2.8 m/s---
    7 Liv de Haas AV Zaanland MC 4,07 +4.7 m/s---
    8 Nadia Lensen AV Lycurgu...MC Team 2 4,03 +2.0 m/s---
    9 Robin Kuller AV NEA-Vol...MC Team 2 3,96 +3.9 m/s4,13
    10 Romy Leenstra AV NEA-Vol...MC Team 2 3,72 +4.9 m/s3,66
    11 Tess Maijer AV Lycurgu...MC Team 2 3,55 +3.2 m/s3,28
    12 Estella Verwiel AV Lycurgu...MC Team 1 3,45 +4.5 m/s3,24
    Mathilda Way AV Castricum MC DNS ---
    Franka Holland AV Castricum MC DNS ---