Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Lycurgus JD Team 1 AV Lycurgus - JJD
Jurylid: Pim Rot
9 5795
2 AV Zaanland JD Team 1 AV Zaanland - JJD
Begeleider: LInda Deijkers en Oscar de Gauw
Jurylid: Inge Eendebak
7 5269
3 AV Atos JD Team 1 AV Atos - JJD
Begeleider: Kim van Egmond
Jurylid: Erica Poudel-Jesterhoudt, Christine Houbiers
6 4854
4 AV Lycurgus JD Team 2 AV Lycurgus - JJD 7 4143
5 DEM JD Team 1 DEM - JJD
Begeleider: Sebastian Schijffelen
Jurylid: Adrie Krom
8 3797
6 AV NEA-Volharding JD AV NEA-Volharding - JJD
Begeleider: Petra Huybrechtse
Jurylid: nnb
5 3483
7 AV Lycurgus JD Team 3 AV Lycurgus - JJD 7 3210
8 AV Zaanland JD Team 2 AV Zaanland - JJD
Begeleider: LInda Deijkers en Oscar de Gauw
Jurylid: Inge Eendebak
4 2385
9 AV Lycurgus JD Team 4 AV Lycurgus - JJD 6 2206
10 AV Castricum JD AV Castricum - JJD
Begeleider: Maria Sofan
3 1538
11 AC Waterland JD AC Waterland - JJD
Begeleider: Tim Roos
1 865
12 DEM JD Team 2 DEM - JJD
Begeleider: Sebastian Schijffelen
Jurylid: Adrie Krom
1 733
13 AV Atos JD Team 2 AV Atos - JJD 0 0

Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Roy Deijkers AV Zaanlan...JD Team 1 11,24 -5.9 m/s---
2 Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgu...JD Team 1 11,64 -4.1 m/s11,50
3 Damian Paap AV Lycurgu...JD Team 1 11,81 -4.1 m/s11,51
4 Simon Veldhuis DEM JD Team 1 11,93 -4.1 m/s11,41
5 Christian Prins AV Atos JD Team 1 12,11 -4.1 m/s11,46
6 Sven van Gelderen AV Lycurgu...JD Team 1 12,21 -4.1 m/s11,46
7 Joey Veen AV NEA-Volharding JD 12,32 -4.1 m/s11,61
8 Timon Kalogeris AV Atos JD Team 1 12,41 -5.2 m/s11,87
9 Dante Staneke AV Zaanlan...JD Team 1 12,64 -5.9 m/s---
10 Mauro Grasso AV Lycurgu...JD Team 2 12,66 -4.4 m/s---
11 Sybrand Van Nierop AV NEA-Volharding JD 12,77 -4.4 m/s---
12 Seda Kooks AV Lycurgu...JD Team 3 12,82 -4.4 m/s13,58
13 Ilias Toutziarakis DEM JD Team 1 12,85 -5.2 m/s12,12
14 David Nieuwenhuizen AC Waterland JD 12,94 -4.4 m/s---
15 Bjorn Boll AV Lycurgu...JD Team 3 13,15 -5.2 m/s12,97
16 Ronan Molenaar DEM JD Team 1 13,31 -5.2 m/s12,68
17 Jannes Boon AV Lycurgu...JD Team 2 13,46 -5.9 m/s---
18 Bram Klepper DEM JD Team 2 13,89 -5.2 m/s13,02
19 Robin Kriek AV Lycurgu...JD Team 4 14,54 -4.4 m/s13,58
20 Matthijs Heistek AV Zaanlan...JD Team 2 14,83 -5.9 m/s---
21 Max Swagerman AV Lycurgu...JD Team 4 15,04 -4.4 m/s13,65
22 Freek van Veen AV Castricum JD 15,06 -5.9 m/s---
Jasper Blommesteijn AV Lycurgu...JD Team 3 DNS 13,25
Yoeri de Boer AV NEA-Volharding JD DNS ---

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Sil Westenbrink AV Lycurgu...JD Team 1 3:17,68 3:11,96
2 Jelmer de Gauw AV Zaanlan...JD Team 1 3:20,15 ---
3 Finn Castricum AV Lycurgu...JD Team 1 3:24,10 3:25,13
4 Leon Heijman AV Zaanlan...JD Team 1 3:26,84 ---
5 Jonne Roos AV Lycurgu...JD Team 2 3:31,03 3:22,81
6 Sybrand Van Nierop AV NEA-Volharding JD 3:34,95 ---
7 Jannes Boon AV Lycurgu...JD Team 2 3:35,49 3:36,85
8 Leroy Eisden AV Atos JD Team 1 3:37,07 3:27,00
9 Aodhan Wadey AV NEA-Volharding JD 3:37,52 3:35,71
10 Salvador ...ito Bosma AV Lycurgu...JD Team 2 3:38,67 3:22,58
11 Joris Cotterink AV Lycurgu...JD Team 1 3:42,77 3,30
12 Mattia Noom AV Atos JD Team 1 3:43,51 4:05,00
13 Thijs van Roermund AV Zaanlan...JD Team 2 3:45,88 ---
14 Elf Meerman AV Atos JD Team 1 3:46,28 3,41
15 Tjeerd Molenaar AV Lycurgu...JD Team 3 3:53,50 3:51,36
16 Tycho ten Hoorn AV Zaanlan...JD Team 2 3:55,46 ---
17 Jibbe Boonacker DEM JD Team 1 4:04,13 3:54,19
18 Bram Klepper DEM JD Team 2 4:12,24 4:10,12
19 Robin Kriek AV Lycurgu...JD Team 4 4:14,86 4:21,78
20 Max Swagerman AV Lycurgu...JD Team 4 4:51,63 4:21,64
Kevin van ...lkerwaard AV Lycurgu...JD Team 3 DNS 3:43,58
Yoeri de Boer AV NEA-Volharding JD DNS ---
Zef Kranenburg DEM JD Team 1 DNS 4:21,79

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Sven van Gelderen AV Lycurgu...JD Team 1 15,28 -3.8 m/s15,05
2 Bryan van der Putten AV Lycurgu...JD Team 1 15,49 -3.7 m/s16,66
3 Joris Cotterink AV Lycurgu...JD Team 1 15,80 -3.8 m/s15,37
4 Ilias Toutziarakis DEM JD Team 1 16,03 -3.8 m/s15,38
5 Sam van der Aar DEM JD Team 1 16,14 -3.8 m/s15,29
6 Seda Kooks AV Lycurgu...JD Team 3 16,45 -3.7 m/s16,89
7 Pim Leibbrand AV Zaanlan...JD Team 1 16,55 -3.7 m/s---
8 Jibbe Boonacker DEM JD Team 1 16,83 -3.8 m/s16,04
9 Elf Meerman AV Atos JD Team 1 16,98 -3.7 m/s16,30
10 Leroy Eisden AV Atos JD Team 1 17,34 -3.7 m/s16,30
11 Jonne Roos AV Lycurgu...JD Team 2 17,61 -3.7 m/s16,89
Joey Jonkhart AV Lycurgu...JD Team 3 DNS 20,02
Koot Bink AV Zaanlan...JD Team 1 DNS ---

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Pim Leibbrand AV Zaanlan...JD Team 1 30,48 ---
2 Joris Cotterink AV Lycurgu...JD Team 1 28,18 ---
3 Bryan van der Putten AV Lycurgu...JD Team 1 27,26 ---
4 Quinten va...Herwijnen AV Atos JD Team 1 26,24 ---
5 Timon Kalogeris AV Atos JD Team 1 24,79 ---
6 Sam van der Aar DEM JD Team 1 24,65 ---
7 Salvador ...ito Bosma AV Lycurgu...JD Team 2 21,99 ---
8 Koot Bink AV Zaanlan...JD Team 1 20,93 ---
9 Thijs van Roermund AV Zaanlan...JD Team 2 19,20 ---
10 Mauro Grasso AV Lycurgu...JD Team 2 18,79 ---
11 Shawn Dokter AV Lycurgu...JD Team 4 17,79 ---
12 Freek van Veen AV Castricum JD 17,58 ---
13 Joey Jonkhart AV Lycurgu...JD Team 3 16,52 ---
14 Lucas Koopmans AV Zaanlan...JD Team 2 15,02 ---
15 David Nieuwenhuizen AC Waterland JD 14,13 ---
16 Tijmen van der Laan AV Lycurgu...JD Team 4 12,82 ---
17 Twan Fatels DEM JD Team 1 10,34 ---

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgu...JD Team 1 20,26 ---
2 Tyrone Lak AV Lycurgu...JD Team 1 19,86 ---
3 Simon Veldhuis DEM JD Team 1 18,11 ---
4 Christian Prins AV Atos JD Team 1 17,83 ---
5 Joey van der Plas AV Lycurgu...JD Team 2 16,67 ---
6 Sybrand Van Nierop AV NEA-Volharding JD 16,41 ---
7 Shawn Dokter AV Lycurgu...JD Team 4 15,37 ---
8 Thor Hakon Koopman AV Zaanlan...JD Team 1 13,76 ---
9 Rens Denneman AV Castricum JD 13,21 ---
10 Leon Heijman AV Zaanlan...JD Team 1 13,15 ---
11 Tycho ten Hoorn AV Zaanlan...JD Team 2 11,67 ---
12 Timo Koenen AV Lycurgu...JD Team 2 11,52 ---
13 Seda Kooks AV Lycurgu...JD Team 3 11,46 ---
14 Twan Fatels DEM JD Team 1 10,88 ---
15 Aodhan Wadey AV NEA-Volharding JD 10,77 ---
Bram Knijpinga AV Lycurgu...JD Team 4 NM ---
Jermain Rothuizen AV Lycurgu...JD Team 3 DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Roy Deijkers AV Zaanlan...JD Team 1 11,94 11,94 ---
2 Christian Prins AV Atos JD Team 1 8,52 8,52 ---
3 Tyrone Lak AV Lycurgu...JD Team 1 7,90 7,90 ---
4 Jermain Rothuizen AV Lycurgu...JD Team 3 7,53 7,53 ---
5 Timo Koenen AV Lycurgu...JD Team 2 7,43 7,43 ---
6 Sam van der Aar DEM JD Team 1 7,42 7,42 ---
7 Sil Westenbrink AV Lycurgu...JD Team 1 7,32 7,32 ---
8 Jelmer de Gauw AV Zaanlan...JD Team 1 7,17 7,17 ---
9 Joey van der Plas AV Lycurgu...JD Team 2 6,94 6,94 ---
10 Bram Knijpinga AV Lycurgu...JD Team 4 6,29 6,29 ---
11 Liam Hoevers AV Castricum JD 5,57 5,57 ---
11 Matthijs Heistek AV Zaanlan...JD Team 2 5,57 5,57 ---
13 Tycho ten Hoorn AV Zaanlan...JD Team 2 5,55 5,55 ---
Zef Kranenburg DEM JD Team 1 - DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Zack Rot AV Lycurgu...JD Team 1 1,45 ---
2 Yarno Dijkman AV NEA-Volharding JD 1,40 ---
2 Pim Leibbrand AV Zaanlan...JD Team 1 1,40 ---
4 Jelmer de Gauw AV Zaanlan...JD Team 1 1,35 ---
4 Quinten va...Herwijnen AV Atos JD Team 1 1,35 ---
4 Simon Veldhuis DEM JD Team 1 1,35 ---
7 Jop Dirkson AV Lycurgu...JD Team 2 1,20 ---
7 Thijs van Roermund AV Zaanlan...JD Team 2 1,20 ---
7 Lucas Koopmans AV Zaanlan...JD Team 2 1,20 ---
7 Weslie Silfhout DEM JD Team 1 1,20 ---
11 Liam Hoevers AV Castricum JD 1,15 ---
12 Tjeerd Molenaar AV Lycurgu...JD Team 3 1,10 ---
Bryan van der Putten AV Lycurgu...JD Team 1 DNS ---
Kevin van ...lkerwaard AV Lycurgu...JD Team 3 DNS ---
Rens Denneman AV Castricum JD DNS ---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Yarno Dijkman AV NEA-Volharding JD 4,72 +2.6 m/s---
2 Damian Paap AV Lycurgu...JD Team 1 4,69 +2.2 m/s---
2 Zack Rot AV Lycurgu...JD Team 1 4,69 +3.5 m/s---
4 Quinten va...Herwijnen AV Atos JD Team 1 4,66 +3.4 m/s---
5 Joey Veen AV NEA-Volharding JD 4,56 +2.9 m/s---
6 Thor Hakon Koopman AV Zaanlan...JD Team 1 4,41 +2.5 m/s---
7 Jop Dirkson AV Lycurgu...JD Team 2 4,21 +3.6 m/s---
7 Ilias Toutziarakis DEM JD Team 1 4,21 +3.3 m/s---
9 Dante Staneke AV Zaanlan...JD Team 1 4,11 +4.1 m/s---
10 Mattia Noom AV Atos JD Team 1 3,95 +2.7 m/s---
11 Bjorn Boll AV Lycurgu...JD Team 3 3,92 +3.1 m/s---
11 Lucas Koopmans AV Zaanlan...JD Team 2 3,92 +2.9 m/s---
13 Robin Kriek AV Lycurgu...JD Team 4 3,90 +2.6 m/s---
14 Joey Jonkhart AV Lycurgu...JD Team 3 3,80 +2.6 m/s---
15 Ronan Molenaar DEM JD Team 1 3,79 +2.9 m/s---
16 Timo Koenen AV Lycurgu...JD Team 2 3,62 +3.0 m/s---
17 Freek van Veen AV Castricum JD 3,58 +2.6 m/s---
18 David Nieuwenhuizen AC Waterland JD 3,49 +3.4 m/s---
19 Matthijs Heistek AV Zaanlan...JD Team 2 3,45 +2.1 m/s---
20 Bram Klepper DEM JD Team 2 3,07 +2.0 m/s---
21 Tijmen van der Laan AV Lycurgu...JD Team 4 3,04 +2.8 m/s---