Competitiestand Meisjes Junioren A
# Team Leden Punten
1 PAC Meisjes Team 1 PAC - MJA
Begeleider: Carola Diederik
Jurylid: Carola Diederik
13 8501
2 Haag Atletiek Meisjes Team 1 Haag Atletiek - MJA
Begeleider: Mattie Dekkers
Jurylid: Anneke de Pater
13 8345
3 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 Leiden Atletiek - MJA
Begeleider: Marc de Haan
Jurylid: Leiden Atletiek
14 7991
4 AV De Spartaan Meisjes AV De Spartaan - MJA
Begeleider: Vincent van Stijn
Jurylid: Wim Bouma
13 7732
5 ARV Ilion Meisjes ARV Ilion - MJA
Begeleider: Alessandro Lentze & Emiel Koolstra
Jurylid: Peggy Wanders
8 6894
6 Rotterdam Atletiek Meisjes Rotterdam Atletiek - MJA
Begeleider: Maruska Eduarda
Jurylid: Steven Bouman
8 6842
7 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 Leiden Atletiek - MJA
Begeleider: Marc de Haan
Jurylid: Leiden Atletiek
12 6296
8 AV Clytoneus Meisjes AV Clytoneus - MJA
Begeleider: Mirjam van den Bremen
Jurylid: Nienke Heida
6 6089
9 AV `47 Meisjes AV `47 - MJA
Begeleider: Ton Groenendijk
6 6005
10 CAV Energie Meisjes CAV Energie - MJA
Begeleider: Aad Vink
9 4512
11 Haag Atletiek Meisjes Team 2 Haag Atletiek - MJA
Begeleider: Mattie Dekkers
Jurylid: Anneke de Pater
5 4337
12 AV Fortuna Meisjes AV Fortuna - MJA
Begeleider: Michael Ketting
Jurylid: Rob Robbemond graag werpen
5 3579
13 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes AV Spirit Oud Beijerland - MJA
Begeleider: Rob Louter
Jurylid: Ron de Lange
3 3240
14 PAC Meisjes Team 2 PAC - MJA
Begeleider: Carola Diederik
Jurylid: Carola Diederik
6 2902
15 Voorschoten `97 Meisjes Voorschoten `97 - MJA
Begeleider: Hilde Pracht
Jurylid: Rosa Brink
3 2269

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior A

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Janine Verhaar PAC PAC Meisjes Team 1 12,38 -1.0 m/s12,20 795
2 Grace - Ann Pronk Haag Haag Atlet...es Team 1 12,75 -1.0 m/s12,80 723
3 Lara Weghorst Leiden Leiden Atl...es Team 1 12,84 -1.0 m/s12,98 706
4 Nicole Etman PAC PAC Meisjes Team 1 12,87 -1.0 m/s13,10 0
5 Kyara Tjin-A-Lim Leiden Leiden Atl...es Team 1 13,13 -1.0 m/s12,65 0
6 Casey de Graaff SPOB AV Spirit ...d Meisjes 13,19 -1.0 m/s12,91 642
7 Marlous Hagemann Haag Haag Atlet...es Team 1 13,26 -1.9 m/s13,20 0
8 Jaleesa Seedorf Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 13,36 -1.0 m/s12,88 613
9 Doris van der Knaap Haag Haag Atlet...es Team 2 13,44 -1.9 m/s13,60 599
10 Juliette Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 13,64 -1.9 m/s13,13 566
11 Maaike Heida Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 13,70 -1.9 m/s13,14 556
12 Lieke Pauli Leiden Leiden Atl...es Team 2 13,76 -1.9 m/s13,49 546
13 Misha Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 13,99 -1.1 m/s--- 509
14 Mieke Brinkman ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 14,09 -1.9 m/s13,80 494
15 Jutte Vijverberg Leiden Leiden Atl...es Team 2 14,12 -1.9 m/s13,50 0
16 Daniek Dorst AV `47 AV `47 Meisjes 14,22 -1.9 m/s14,20 474
17 Elsa de Lange SPOB AV Spirit ...d Meisjes 14,22 -1.1 m/s--- 0
18 Bente Valk Haag Haag Atlet...es Team 2 14,30 -1.1 m/s--- 0
19 Amber Noordermeer CAV Energie CAV Energie Meisjes 14,76 -1.1 m/s--- 395
20 Corinda den Hartog CAV Energie CAV Energie Meisjes 14,77 -1.1 m/s--- 0
21 Lotte Kortstee AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 14,80 -1.1 m/s--- 0
22 Sterre Mulder VS97 Voorschote...7 Meisjes 14,99 -1.1 m/s--- 363
23 Katrien vd Hoeven Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 15,82 -1.1 m/s15,35 0
Andrea Bouma De Spartaan AV De Spar...n Meisjes DNF 11,87 0

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior A

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Janine Verhaar PAC PAC Meisjes Team 1 25,58 -0.6 m/s24,65 797
2 Femke Frijters PAC PAC Meisjes Team 1 25,79 -0.6 m/s25,75 0
3 Grace - Ann Pronk Haag Haag Atlet...es Team 1 25,87 -0.7 m/s26,80 773
4 Janneke Lemmerzaal Leiden Leiden Atl...es Team 1 25,98 -0.6 m/s25,88 764
5 Stella Bolderheij Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 26,35 -0.6 m/s26,00 734
6 Marlous Hagemann Haag Haag Atlet...es Team 1 26,39 -0.7 m/s26,83 0
7 Robin Hassing AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 26,48 -0.7 m/s26,49 724
8 Lotte van Stijn De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 26,94 +0.5 m/s--- 689
9 Doris van der Knaap Haag Haag Atlet...es Team 2 27,28 -0.3 m/s27,50 663
10 Carlijn Helder Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 27,36 -0.7 m/s27,20 658
11 Juliette Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 27,62 -0.7 m/s26,75 0
12 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 27,96 -0.7 m/s26,50 615
13 Lieke Pauli Leiden Leiden Atl...es Team 2 28,10 -0.3 m/s28,70 605
14 Casey de Graaff SPOB AV Spirit ...d Meisjes 28,53 -0.3 m/s27,44 575
15 Lotte Kortstee AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 30,02 +0.5 m/s--- 0
16 Amber Noordermeer CAV Energie CAV Energie Meisjes 30,19 +0.5 m/s--- 470
17 Daniek Dorst AV `47 AV `47 Meisjes 30,27 -0.3 m/s30,10 465
18 Kiira Kans PAC PAC Meisjes Team 2 30,69 +0.5 m/s30,25 440
19 Terra Jonathans Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 31,40 -0.3 m/s30,11 0
20 Maritt Dolislager CAV Energie CAV Energie Meisjes 31,52 +0.5 m/s--- 0
21 Brecht den Engelse PAC PAC Meisjes Team 2 31,78 -0.3 m/s30,00 0
22 Rosalie van Gool Leiden Leiden Atl...es Team 2 31,81 +0.5 m/s31,22 0
Kyara Tjin-A-Lim Leiden Leiden Atl...es Team 1 DNF 25,99 0

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Amina Maatoug Leiden Leiden Atl...es Team 1 2:14,20 2:15,06 866
2 Diane van Es PAC PAC Meisjes Team 1 2:15,73 2:13,50 845
3 Roos van Elk Leiden Leiden Atl...es Team 1 2:16,57 2:12,64 0
4 Jasmijn van Iersel PAC PAC Meisjes Team 1 2:19,56 2:22,00 0
5 Shurianty Mathilda CAV Energie CAV Energie Meisjes 2:19,80 2:14,93 792
6 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 2:19,84 2:20,00 792
7 Silke Brakkee PAC PAC Meisjes Team 2 2:24,00 2:22,25 741
8 Yosta de Stigter CAV Energie CAV Energie Meisjes 2:24,41 2:22,74 0
9 Bobet Kloosterman Leiden Leiden Atl...es Team 2 2:26,71 2:29,12 709
10 Lotte van Stijn De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 2:30,17 2:21,34 670
11 Sanne van Beek PAC PAC Meisjes Team 2 2:30,69 2:30,00 0
12 Amber Aarssen AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 2:32,15 2:27,25 649
13 Hieke Böhm De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 2:35,71 --- 0
14 Maaike van der Hulst ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 2:37,69 2:35,00 0
15 Sofie de Bruijn Haag Haag Atlet...es Team 1 2:38,14 2:40,00 587
16 Cecilia Balzer Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 2:40,21 2:40,00 567
17 Ilse Vester AV `47 AV `47 Meisjes 2:46,75 2:34,50 506
18 Marit Vegt Leiden Leiden Atl...es Team 2 2:50,58 2:50,00 0
19 Nine van de Stadt Haag Haag Atlet...es Team 1 2:52,90 2:45,00 0
20 Terra Jonathans Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 2:57,88 2:49,69 414

Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior A

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Marije Hijman PAC PAC Meisjes Team 1 10:07,75 10:35,00 794
2 Roos Hop Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 10:15,08 10:40,00 770
3 Pippa Hofman Leiden Leiden Atl...es Team 1 10:20,45 10:45,67 753
4 Pamela Al...e Ramirez ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 11:11,87 10:40,00 606
5 Marta Moreno Leiden Leiden Atl...es Team 2 11:17,95 --- 590
6 Julia Verhagen PAC PAC Meisjes Team 2 11:43,37 11:35,50 526
7 Carmen Oosterkamp De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 11:50,08 11:04,67 510
8 Ilvia Hederik CAV Energie CAV Energie Meisjes 11:50,66 11:58,12 508
9 Iza de Kort Haag Haag Atlet...es Team 1 12:15,88 --- 451
10 Nadine de Vries Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 12:48,27 12:05,00 382
11 Ilse Vester AV `47 AV `47 Meisjes 13:20,17 --- 320
Sylvie Heijnen Haag Haag Atlet...es Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Meisjes Junior A

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Tosca Smit Haag Haag Atlet...es Team 1 43,80 --- 824
2 Camille van de Brug PAC PAC Meisjes Team 1 38,98 --- 750
3 Suzanne Giezeman Haag Haag Atlet...es Team 1 36,04 --- 0
3 Bridget Janssen PAC PAC Meisjes Team 1 36,04 --- 0
5 Robin Hassing AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 33,70 --- 664
6 Hieke Böhm De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 33,26 --- 656
7 Anouschka de Waal AV `47 AV `47 Meisjes 32,54 --- 644
8 Britt Gerdes Leiden Leiden Atl...es Team 1 31,94 --- 633
9 Lara Owobowale De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 31,94 --- 0
10 Elsa de Lange SPOB AV Spirit ...d Meisjes 31,17 32,49 620
11 Babet Roeling ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 27,04 --- 544
12 Lysette Wanders ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 26,96 --- 0
13 Amina Maatoug Leiden Leiden Atl...es Team 1 26,92 --- 0
14 Misha Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 26,48 --- 0
15 Lisa Brink VS97 Voorschote...7 Meisjes 26,09 --- 526
16 Jacomijn Prins Leiden Leiden Atl...es Team 2 24,11 --- 487
17 Amal Maatoug Leiden Leiden Atl...es Team 2 23,37 --- 0
18 Anahera Tahapary Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 22,45 --- 453
19 Ella Pijn...r Hordijk Haag Haag Atlet...es Team 2 21,09 --- 424
20 Maritt Dolislager CAV Energie CAV Energie Meisjes 21,05 --- 423
21 Eveline Nales VS97 Voorschote...7 Meisjes 17,55 --- 0
22 Lisa Li Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 13,58 --- 245

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior A

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Alida van Daalen PAC PAC Meisjes Team 1 46,64 --- 848
2 Dara Obot Haag Haag Atlet...es Team 1 44,18 --- 807
3 Lotte Smink PAC PAC Meisjes Team 1 37,62 --- 0
4 Suzanne Giezeman Haag Haag Atlet...es Team 1 36,12 --- 0
5 Babet Roeling ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 31,66 --- 578
6 Inge de Willigen De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 30,61 --- 557
7 Amber van Mensch Leiden Leiden Atl...es Team 1 29,77 --- 540
8 Anneloes Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 28,97 --- 0
9 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atl...es Team 1 28,77 --- 0
10 Anouschka de Waal AV `47 AV `47 Meisjes 28,39 --- 511
11 Kahlan Geluk Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 28,26 --- 508
12 Sophie Kunst AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 26,73 --- 475
13 Evelijn van Hilten Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 23,62 --- 406
14 Kim de Groot AV `47 AV `47 Meisjes 23,12 --- 0
15 Madelief Nouwens Leiden Leiden Atl...es Team 2 23,07 --- 393
16 Merel Bosch SPOB AV Spirit ...d Meisjes 21,63 21,88 359
17 Lisa Brink VS97 Voorschote...7 Meisjes 19,94 --- 317
18 Lisa Li Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 19,94 --- 0
19 Jelke Scholte Haag Haag Atlet...es Team 2 19,93 --- 317
20 Eveline Nales VS97 Voorschote...7 Meisjes 19,67 --- 0
21 Lotte de Visser CAV Energie CAV Energie Meisjes 19,38 --- 303
Jacomijn Prins Leiden Leiden Atl...es Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Meisjes Junior A

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Alida van Daalen PAC PAC Meisjes Team 1 13,50 --- 809
2 Dara Obot Haag Haag Atlet...es Team 1 11,86 --- 710
3 Bridget Janssen PAC PAC Meisjes Team 1 11,33 --- 0
4 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 10,64 --- 632
5 Inge de Willigen De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 10,31 --- 610
6 Kahlan Geluk Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 10,09 --- 595
7 Kimberley Booij De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 10,06 --- 0
8 Edikan Ekpo Haag Haag Atlet...es Team 1 10,01 --- 0
9 Madelief Nouwens Leiden Leiden Atl...es Team 2 9,93 --- 585
10 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atl...es Team 1 9,61 --- 563
11 Misha Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 9,55 --- 558
12 Anouschka de Waal AV `47 AV `47 Meisjes 9,49 --- 554
13 Sophie Kunst AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 9,32 --- 0
14 Lisa Brink VS97 Voorschote...7 Meisjes 9,16 --- 531
15 Babet Roeling ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 8,77 --- 0
16 Kim de Groot AV `47 AV `47 Meisjes 8,72 --- 0
17 Evelijn van Hilten Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 8,69 --- 497
18 Amber van Mensch Leiden Leiden Atl...es Team 1 8,61 --- 0
19 Jelke Scholte Haag Haag Atlet...es Team 2 8,44 --- 479
20 Lisa Li Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 7,96 --- 0
21 Merel Bosch SPOB AV Spirit ...d Meisjes 7,06 8,32 372
22 Lotte de Visser CAV Energie CAV Energie Meisjes 6,83 --- 354
23 Amal Maatoug Leiden Leiden Atl...es Team 2 6,56 --- 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Sterre de Rooij ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 1,60 --- 832
1 Nicole Etman PAC PAC Meisjes Team 1 1,60 --- 832
1 Kahlan Geluk Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 1,60 --- 832
4 Eveline de Jong De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 1,55 --- 0
5 Kimberley Booij De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 1,55 --- 779
5 Tosca Smit Haag Haag Atlet...es Team 1 1,55 --- 779
7 Britt Gerdes Leiden Leiden Atl...es Team 1 1,50 --- 726
7 Joyce Kraaijenbrink AV `47 AV `47 Meisjes 1,50 --- 726
9 Maud Blokzijl CAV Energie CAV Energie Meisjes 1,45 --- 672
9 Jelke Scholte Haag Haag Atlet...es Team 2 1,45 --- 672
9 Casey de Graaff SPOB AV Spirit ...d Meisjes 1,45 1,55 672
12 Isa van der Meer Leiden Leiden Atl...es Team 1 1,40 --- 0
13 Jutte Vijverberg Leiden Leiden Atl...es Team 2 1,40 --- 615
14 Mieke Brinkman ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 1,40 --- 0
15 Carlijn Helder Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 1,40 --- 615
16 Noor Kuiper Haag Haag Atlet...es Team 1 1,40 --- 0
16 Amber Hermse PAC PAC Meisjes Team 1 1,40 --- 0
16 Kim de Groot AV `47 AV `47 Meisjes 1,40 --- 0
19 Annika Allijn CAV Energie CAV Energie Meisjes 1,35 --- 0
Rosalie van Gool Leiden Leiden Atl...es Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior A

# Naam Team P1P2Res OBPTeam punten
1 Edikan Ekpo Haag Haag Atlet...es Team 1 11,68 11,68 +1.4 m/s--- 833
2 Judeska Sheppard Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 11,65 11,65 -0.5 m/s--- 830
3 Eveline de Jong De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 10,08 10,08 -0.7 m/s--- 651
4 Quinty Verdoodt Leiden Leiden Atl...es Team 1 9,91 9,91 +1.7 m/s--- 631
5 Anne de Jong Leiden Leiden Atl...es Team 2 9,89 9,89 +1.5 m/s--- 628
6 Naomi van Daalen Leiden Leiden Atl...es Team 1 9,68 9,48 9,68 +3.2 m/s--- 0
7 Katrien vd Hoeven Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 9,47 9,47 +0.9 m/s--- 0
8 Rinka Kranenburg AV `47 AV `47 Meisjes 9,43 9,43 +1.0 m/s--- 573
9 Estela Kazatzidis Leiden Leiden Atl...es Team 2 9,42 9,42 +1.6 m/s--- 0
10 Rachel van der Veek De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 9,34 9,34 +1.9 m/s--- 0
11 Bente Valk Haag Haag Atlet...es Team 2 9,30 9,30 +1.7 m/s--- 557
12 Lysette Wanders ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 9,20 9,20 +1.0 m/s--- 545
13 Sterre Mulder VS97 Voorschote...7 Meisjes 9,10 8,90 9,10 +2.4 m/s--- 532
14 Pien Kuiper Haag Haag Atlet...es Team 1 8,81 8,81 +1.7 m/s--- 0
15 Janaisa Baah PAC PAC Meisjes Team 1 8,71 8,71 -1.0 m/s--- 483
16 Anahera Tahapary Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 8,63 8,63 +1.7 m/s--- 473