Uitslagen Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 3 [2018]

Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 Prins Hendrik JC Team 1 Prins Hendrik - JJC
Begeleider: Joep Janssen
Jurylid: Zie D-junioren
9 7757
2 Scorpio JC Scorpio - JJC
Begeleider: patrick Kuppens
8 7658
3 AV Sprint JC Team 1 AV Sprint - JJC
Begeleider: Bram Hommel
8 7106
4 Taxandria Atletiek JC Taxandria Atletiek - JJC
Begeleider: Vincent van den Elsen
8 6378
5 AV Attila JC AV Attila - JJC
Begeleider: Ingrid Oonincx
Jurylid: NTB
10 6216
6 AV Spiridon JC AV Spiridon - JJC
Begeleider: Debby Tonissen
Jurylid: n.n.b.
6 5822
7 DAK JC DAK - JJC
Begeleider: Adrie Kivits Theo van Houten
Jurylid: Zie D junioren van Dak
6 5647
8 AV Sprint JC Team 2 AV Sprint - JJC
Begeleider: Bram Hommel
8 4879
9 Prins Hendrik JC Team 2 Prins Hendrik - JJC
Begeleider: Joep Janssen
Jurylid: Zie D-junioren
6 3896
10 O.S.S. - VOLO JC O.S.S. - VOLO - JJC
Begeleider: Joren Suijker
Jurylid: Karel Weijkamp
6 3868
11 Gloria Atletiek JC Gloria Atletiek - JJC
Begeleider: Erwin Gulickx
Jurylid: Adriaan Timmermans
3 2560
12 AV Marvel JC AV Marvel - JJC
Begeleider: Rob van den Braak
Jurylid: Henk van de Langenberg
2 2060
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 Prins Hendrik JD Team 1 Prins Hendrik - JJD
Begeleider: Vincie Vossenaar
Jurylid: Ouder Koen Diepen (tot 13.30)/Ouder Tinke Grotenhuis (vanaf 13.30)
8 7363
2 AV Sprint JD Team 1 AV Sprint - JJD
Begeleider: Stephan Campos
6 6519
3 Scorpio JD Team 2 Scorpio - JJD
Begeleider: Leendert Brethouwer
7 5701
4 Scorpio JD Team 1 Scorpio - JJD
Begeleider: Leendert Brethouwer
9 4803
5 AV Attila JD AV Attila - JJD
Begeleider: Ingrid Oonincx
Jurylid: NTB
10 4638
6 Prins Hendrik JD Team 2 Prins Hendrik - JJD
Begeleider: Vincie Vossenaar
Jurylid: Ouder Luc/Max de Kruijf (tot 13.30) /Ouder Janne van den Berg (vanaf 13.30)
6 4399
7 DAK JD DAK - JJD
Begeleider: Ruud van Loon
Jurylid: Ruud
6 3739
8 Atledo JD Atledo - JJD
Begeleider: Tim Schellekens
Jurylid: Ard-Jan Moerdijk
7 3677
9 Taxandria Atletiek JD Taxandria Atletiek - JJD
Begeleider: Regina Schoenmakers
3 3396
10 AV Sprint JD Team 2 AV Sprint - JJD
Begeleider: Stephan Campos
6 3138
11 Prins Hendrik JD Team 3 Prins Hendrik - JJD
Begeleider: Vincie Vossenaar
Jurylid: Ouder Viggo Tijbosch (tot 13.30)
5 2864
12 AV Marvel JD AV Marvel - JJD
Begeleider: Rob van den Braak
Jurylid: Henk van de Langenberg
3 2013
13 O.S.S. - VOLO JD O.S.S. - VOLO - JJD
Begeleider: Franklin Bolder
Jurylid: Karel Weijkamp
3 1747
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 Prins Hendrik MC Prins Hendrik - MJC
Begeleider: Joep Janssen
Jurylid: Zie D-junioren
9 6705
2 AV Sprint MC Team 1 AV Sprint - MJC
Begeleider: Bram Hommel
8 6242
3 AV Attila MC AV Attila - MJC
Begeleider: Ingrid Oonincx
Jurylid: NTB
11 6007
5 Scorpio MC Scorpio - MJC
Begeleider: patrick Kuppens
6 4870
4 AV Spiridon MC AV Spiridon - MJC
Begeleider: Rob Heeren
Jurylid: n.n.b.
7 4350
6 DAK MC DAK - MJC
Begeleider: Adrie Kivits Theo van Houten
4 3660
7 Atledo MC Atledo - MJC
Begeleider: Glenn Pols
Jurylid: Ard-Jan Moerdijk
6 3132
8 Taxandria Atletiek MC Taxandria Atletiek - MJC
Begeleider: Gerben Mentink
4 2737
9 AV Sprint MC Team 2 AV Sprint - MJC
Begeleider: Bram Hommel
3 2157
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 Prins Hendrik MD Team 1 Prins Hendrik - MJD
Begeleider: Vincie Vossenaar
Jurylid: Ouder Koen Diepen (tot 13.30)/Ouder Tinke Grotenhuis (vanaf 13.30)
9 5967
2 AV Sprint MD Team 1 AV Sprint - MJD
Begeleider: David Thommassen
Jurylid: nnb
8 5377
3 Scorpio MD Scorpio - MJD
Begeleider: Leendert Brethouwer
7 4125
4 Prins Hendrik MD Team 2 Prins Hendrik - MJD
Begeleider: Vincie Vossenaar
Jurylid: Ouder Luc/Max de Kruijf (tot 13.30) /Ouder Janne van den Berg (vanaf 13.30)
5 3676
5 AV Attila MD AV Attila - MJD
Begeleider: Ingrid Oonincx
Jurylid: NTB
11 3577
6 AV Sprint MD Team 3 AV Sprint - MJD
Begeleider: David Thommassen
Jurylid: nnb
6 3012
7 Gloria Atletiek MD Gloria Atletiek - MJD
Begeleider: Koen Raeijmaekers
4 2873
8 DAK MD DAK - MJD
Begeleider: Ruud van Loon
Jurylid: Ruud
4 2840
9 AV Marvel MD AV Marvel - MJD
Begeleider: Rob van den Braak
Jurylid: Henk van de Langenberg
4 2768
10 O.S.S. - VOLO MD O.S.S. - VOLO - MJD
Begeleider: Juliette de Winter
Jurylid: Karel Weijkamp
5 2343
11 Taxandria Atletiek MD Taxandria Atletiek - MJD
Begeleider: Suus de Vaan
2 2226
12 Prins Hendrik MD Team 3 Prins Hendrik - MJD
Begeleider: Vincie Vossenaar
Jurylid: Ouder Viggo Tijbosch (tot 13.30)
3 1465
13 AV Sprint MD Team 2 AV Sprint - MJD
Begeleider: David Thommassen
Jurylid: nnb
4 1342