Uitslagen Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 3 [2018]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Rens de Graauw PH Prins Hend...JC Team 1 11,55 +2.1 m/s11,64 904
2 Ties van Beek AV Sprint AV Sprint JC Team 1 11,60 +2.1 m/s11,78 895
3 Jaco Delissen AV Attila AV Attila JC 12,31 +2.1 m/s12,20 774
4 Henk Glaudemans PH Prins Hend...JC Team 1 12,35 +4.0 m/s13,08 767
5 Jim van Esch Taxandria Taxandria ...letiek JC 12,39 +2.1 m/s12,58 761
6 Jens de Wilde Scorpio Scorpio JC 12,43 +2.1 m/s12,51 755
7 Yannick van Dijk PH Prins Hend...JC Team 1 12,47 +2.1 m/s12,49 0
8 Max Kreeft AV Spiridon AV Spiridon JC 12,52 +4.0 m/s12,95 740
9 Stijn Hendriks Scorpio Scorpio JC 12,62 +2.1 m/s12,58 725
10 Pepijn Roels AV Sprint AV Sprint JC Team 1 12,78 +2.1 m/s1,12 701
11 Marijn Leusink AV Spiridon AV Spiridon JC 12,80 +4.0 m/s13,60 698
12 Lars van Spijk DAK DAK JC 12,83 +2.1 m/s--- 693
13 Cas van Gorp Taxandria Taxandria ...letiek JC 13,14 +4.0 m/s13,44 648
14 Remo Brouwers AV Spiridon AV Spiridon JC 13,43 +4.0 m/s13,80 0
15 Bram Schutte PH Prins Hend...JC Team 2 13,44 +2.1 m/s15,19 607
16 Jordy van der Westen AV Sprint AV Sprint JC Team 2 13,57 +2.6 m/s--- 589
17 Stan van Tilburg AV Sprint AV Sprint JC Team 2 13,75 +2.1 m/s--- 566
18 Jasper van... Oetelaar AV Marvel AV Marvel JC 14,17 +2.6 m/s--- 513
19 Daan van Laerhoven Taxandria Taxandria ...letiek JC 14,23 +2.1 m/s14,95 0
20 Jules Karremans AV Attila AV Attila JC 14,24 +4.0 m/s14,56 504
20 Mathias Koch VOLO O.S.S. - VOLO JC 14,24 +2.6 m/s--- 504
22 Michon Goddijn AV Sprint AV Sprint JC Team 2 14,39 +2.6 m/s--- 0
23 Thymen van Zon DAK DAK JC 14,42 +2.1 m/s--- 483
24 Thomas Beisiegel VOLO O.S.S. - VOLO JC 14,45 +2.6 m/s--- 480
25 Rico Timmermans PH Prins Hend...JC Team 2 14,82 +2.1 m/s15,85 437
26 Lars Karremans DAK DAK JC 15,14 +2.1 m/s--- 0
27 Michiel Gulickx Gloria Gloria Atletiek JC 16,34 +2.6 m/s--- 284
Gijs Fuite AV Attila AV Attila JC DNS --- 0
Joris Verhoeven PH Prins Hend...JC Team 2 DNS 14,92 0
Niels Laros Scorpio Scorpio JC DNS 14,00 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Niels Laros Scorpio Scorpio JC 2:10,99 2:10,00 769
2 Rik Spelthan PH Prins Hend...JC Team 1 2:13,84 2:15,20 733
3 Marijn Hoondert Taxandria Taxandria ...letiek JC 2:18,99 2:18,60 673
4 Cas van Gorp Taxandria Taxandria ...letiek JC 2:19,64 2:24,55 666
5 Sem van Campen AV Sprint AV Sprint JC Team 1 2:19,84 2:21,74 664
6 Milan Watzeels AV Attila AV Attila JC 2:20,77 2:24,33 654
7 Pepijn Roels AV Sprint AV Sprint JC Team 1 2:21,97 2:24,97 641
8 Joost Winkel AV Sprint AV Sprint JC Team 2 2:25,28 2:31,31 606
9 Tijn van Aalst AV Attila AV Attila JC 2:25,91 2:24,54 600
10 Remko van den Hout AV Attila AV Attila JC 2:28,45 2:30,57 0
11 Gijs Houtman PH Prins Hend...JC Team 1 2:28,63 2:19,14 572
12 Koen Tilman AV Sprint AV Sprint JC Team 1 2:29,67 2:22,67 0
13 Yorick Brethouwer Scorpio Scorpio JC 2:31,20 2:27,00 548
14 Steven Vriends DAK DAK JC 2:32,45 --- 536
15 Timo Timmermans Gloria Gloria Atletiek JC 2:33,15 --- 529
16 Mika Moors VOLO O.S.S. - VOLO JC 2:39,10 --- 476
17 Ryan Heeren AV Spiridon AV Spiridon JC 2:39,40 --- 474
18 Maurits Kuipers AV Sprint AV Sprint JC Team 2 2:40,75 2:37,51 462
19 Daan van Laerhoven Taxandria Taxandria ...letiek JC 2:41,50 2:41,02 0
20 Stan van Tilburg AV Sprint AV Sprint JC Team 2 2:41,76 2:41,07 0
21 Rik van der Ven PH Prins Hend...JC Team 1 2:43,81 2:43,00 0
22 Lars Karremans DAK DAK JC 2:56,36 --- 343
23 Michiel Gulickx Gloria Gloria Atletiek JC 3:13,11 --- 237
Jasper van... Oetelaar AV Marvel AV Marvel JC DNF --- 0



Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Rens de Graauw PH Prins Hend...JC Team 1 43,33 40,85 761
2 Jens de Wilde Scorpio Scorpio JC 44,76 --- 709
3 Max Kreeft AV Spiridon AV Spiridon JC 45,85 --- 671
4 Stijn Hendriks Scorpio Scorpio JC 45,86 --- 671
5 Jim van Esch Taxandria Taxandria ...letiek JC 46,67 52,53 644
6 Mark Smolders AV Sprint AV Sprint JC Team 1 47,35 45,20 622
7 Jaco Delissen AV Attila AV Attila JC 50,76 --- 522
8 Olivier Pessers AV Attila AV Attila JC 51,40 50,61 504
9 Chiel Hulshof PH Prins Hend...JC Team 1 51,53 52,94 501
10 Mike van den Braak AV Marvel AV Marvel JC 52,63 --- 472
11 Duc Hendriksen AV Attila AV Attila JC 52,90 --- 0
12 Remo Brouwers AV Spiridon AV Spiridon JC 54,14 --- 435
13 Tibbe Teunissen AV Sprint AV Sprint JC Team 1 54,52 50,60 426
14 Yorick Brethouwer Scorpio Scorpio JC 55,27 --- 0
15 Bram Schutte PH Prins Hend...JC Team 2 55,45 --- 404
16 Lars van Spijk DAK DAK JC 55,52 --- 402
17 Sjoerd Oberman PH Prins Hend...JC Team 2 55,75 --- 397
18 Ryan Heeren AV Spiridon AV Spiridon JC 57,82 --- 0
19 Marijn Hoondert Taxandria Taxandria ...letiek JC 57,97 --- 348
20 Joost Winkel AV Sprint AV Sprint JC Team 2 58,16 --- 344
21 Dieter Stolzenbach PH Prins Hend...JC Team 2 58,27 58,70 0
22 Mathias Koch VOLO O.S.S. - VOLO JC 1:00,17 --- 304
23 Steven Vriends DAK DAK JC 1:00,42 --- 299
24 Guus Guikink AV Sprint AV Sprint JC Team 2 1:01,80 --- 273
25 Jort Bouman AV Sprint AV Sprint JC Team 2 1:07,13 --- 0
26 Malik Bolder VOLO O.S.S. - VOLO JC 1:10,00 --- 138
Ties van Beek AV Sprint AV Sprint JC Team 1 DNF 41,30 0
Jeremy van Zutven PH Prins Hend...JC Team 1 DNF 49,51 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 49,55 730
2 Prins Hendrik JC Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 49,97 714
3 DAK JC (4x100m) DAK - JJC 4 51,30 665
4 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 4 51,45 609
4 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 4 52,70 616
6 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 4 53,12 601
7 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 4 53,25 547
8 Prins Hendrik JC Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 55,00 540
9 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 55,81 515
10 O.S.S. - VOLO JC (4x100m) O.S.S. - VOLO - JJC 4 56,77 486
11 AV Marvel JC (4x100m) AV Marvel - JJC 0 DNS 0
11 Gloria Atletiek JC (4x100m) Gloria Atletiek - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Koen Zandvliet Scorpio Scorpio JC 46,55 --- 699
2 Rens de Graauw PH Prins Hend...JC Team 1 41,21 47,61 632
3 Chuck Pols Scorpio Scorpio JC 36,90 --- 0
4 Max Kreeft AV Spiridon AV Spiridon JC 36,54 --- 569
5 Benjamin ...bbelstein PH Prins Hend...JC Team 1 35,13 34,79 0
6 Tygo Naafs AV Spiridon AV Spiridon JC 34,92 --- 0
7 Rick Mallens AV Sprint AV Sprint JC Team 1 34,21 32,42 537
8 Joris Verhoeven PH Prins Hend...JC Team 2 31,59 28,47 498
9 Mark Smolders AV Sprint AV Sprint JC Team 1 27,30 18,20 0
10 Kevin van Loon DAK DAK JC 26,63 24,71 422
11 Jim van Esch Taxandria Taxandria ...letiek JC 25,23 --- 399
12 Finn Hultermans AV Attila AV Attila JC 20,64 --- 319
13 Rico Timmermans PH Prins Hend...JC Team 2 20,01 19,06 0
14 Timo Timmermans Gloria Gloria Atletiek JC 18,90 --- 286
15 Mike van den Braak AV Marvel AV Marvel JC 18,54 18,99 279
16 Jules Karremans AV Attila AV Attila JC 16,89 --- 0
17 Michon Goddijn AV Sprint AV Sprint JC Team 2 15,64 11,50 221
18 Joep Braakhuis VOLO O.S.S. - VOLO JC 14,33 --- 192
19 Thymen van Zon DAK DAK JC 13,92 --- 0
20 Malik Bolder VOLO O.S.S. - VOLO JC 13,83 --- 0
21 Okke Snoeren Taxandria Taxandria ...letiek JC 8,67 --- 0
Guus Guikink AV Sprint AV Sprint JC Team 2 DNS --- 0
Martijn Gulickx Gloria Gloria Atletiek JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Koen Zandvliet Scorpio Scorpio JC 12,31 --- 628
2 Chuck Pols Scorpio Scorpio JC 11,79 --- 0
3 Rick Mallens AV Sprint AV Sprint JC Team 1 11,44 11,13 589
4 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JC 10,12 --- 528
5 Benjamin ...bbelstein PH Prins Hend...JC Team 1 10,11 10,42 528
6 Joris Verhoeven PH Prins Hend...JC Team 2 10,09 9,93 527
7 Jip van den Elsen Taxandria Taxandria ...letiek JC 9,42 --- 494
8 Kevin van Loon DAK DAK JC 9,20 9,40 483
9 Finn Hultermans AV Attila AV Attila JC 9,06 --- 476
10 Thijs Baartmans AV Sprint AV Sprint JC Team 1 8,95 8,81 0
11 Jaimy Kraus AV Attila AV Attila JC 8,64 --- 0
12 Dieter Stolzenbach PH Prins Hend...JC Team 2 7,99 7,77 0
13 Mika Moors VOLO O.S.S. - VOLO JC 7,78 --- 409
14 Christian Maas Taxandria Taxandria ...letiek JC 7,77 --- 0
15 Rik Spelthan PH Prins Hend...JC Team 1 7,59 8,09 0
16 Thomas Beisiegel VOLO O.S.S. - VOLO JC 7,08 --- 0
17 Mike van den Braak AV Marvel AV Marvel JC 7,08 6,49 370
18 Jort Bouman AV Sprint AV Sprint JC Team 2 6,83 --- 356
19 Jordy van der Westen AV Sprint AV Sprint JC Team 2 6,77 6,22 0
20 Martijn Gulickx Gloria Gloria Atletiek JC 5,65 --- 284



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jeremy van Zutven PH Prins Hend...JC Team 1 1,75 1,75 817
2 Casper Haagh Scorpio Scorpio JC 1,70 --- 779
3 Thijs Baartmans AV Sprint AV Sprint JC Team 1 1,60 1,60 702
4 Raoul van Heel Taxandria Taxandria ...letiek JC 1,60 --- 702
5 Jip van den Elsen Taxandria Taxandria ...letiek JC 1,55 --- 0
6 Ouren Röttjers DAK DAK JC 1,55 --- 663
7 Jord Pluimes Scorpio Scorpio JC 1,55 --- 0
8 Chiel Hulshof PH Prins Hend...JC Team 1 1,45 1,45 0
9 Olivier Pessers AV Attila AV Attila JC 1,45 --- 582
9 Timo Timmermans Gloria Gloria Atletiek JC 1,45 --- 582
11 Duc Hendriksen AV Attila AV Attila JC 1,40 --- 0
11 Ryan Heeren AV Spiridon AV Spiridon JC 1,40 --- 0
13 Tibbe Teunissen AV Sprint AV Sprint JC Team 1 1,40 1,45 0
14 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JC 1,40 --- 541
15 Joost Winkel AV Sprint AV Sprint JC Team 2 1,35 1,35 499
16 Joris Hageman VOLO O.S.S. - VOLO JC 1,35 --- 499
17 Mika Moors VOLO O.S.S. - VOLO JC 1,30 --- 0
Job van Gelderen AV Sprint AV Sprint JC Team 2 DNS 1,30 0
Jay Béaart PH Prins Hend...JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jeremy van Zutven PH Prins Hend...JC Team 1 6,10 +2.5 m/s5,90 828
2 Casper Haagh Scorpio Scorpio JC 5,72 +1.5 m/s--- 759
3 Jens de Wilde Scorpio Scorpio JC 5,45 +2.1 m/s--- 0
4 Jaimy Kraus AV Attila AV Attila JC 5,26 +3.6 m/s--- 672
5 Ouren Röttjers DAK DAK JC 5,19 +3.9 m/s--- 658
6 Marijn Leusink AV Spiridon AV Spiridon JC 4,99 +3.1 m/s--- 619
7 Rick Mallens AV Sprint AV Sprint JC Team 1 4,89 +1.9 m/s4,73 599
8 Olivier Pessers AV Attila AV Attila JC 4,83 +1.4 m/s--- 0
9 Tygo Naafs AV Spiridon AV Spiridon JC 4,75 +1.6 m/s--- 0
10 Rik Spelthan PH Prins Hend...JC Team 1 4,74 +3.5 m/s4,98 0
11 Sjoerd Oberman PH Prins Hend...JC Team 2 4,34 +1.1 m/s3,77 486
12 Jordy van der Westen AV Sprint AV Sprint JC Team 2 4,15 +2.3 m/s4,26 448
13 Cas van Gorp Taxandria Taxandria ...letiek JC 4,12 +0.7 m/s--- 442
14 Jasper van... Oetelaar AV Marvel AV Marvel JC 4,04 +4.2 m/s4,44 426
15 Guus Guikink AV Sprint AV Sprint JC Team 2 4,01 +3.4 m/s4,22 0
16 Lars Karremans DAK DAK JC 4,00 +2.6 m/s--- 0
17 Joep Braakhuis VOLO O.S.S. - VOLO JC 3,81 +1.4 m/s--- 380
18 Michiel Gulickx Gloria Gloria Atletiek JC 3,70 +2.0 m/s--- 358
19 Malik Bolder VOLO O.S.S. - VOLO JC 3,36 +3.6 m/s--- 0
20 Okke Snoeren Taxandria Taxandria ...letiek JC 3,22 +4.4 m/s--- 0
Jay Béaart PH Prins Hend...JC Team 2 DNS 3,58 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jimmy Marcera AV Sprint AV Sprint JD Team 1 10,35 +1.7 m/s10,32 732
2 Dyamo Hoek AV Sprint AV Sprint JD Team 1 10,40 +1.7 m/s10,61 723
3 Finn Verhoeff PH Prins Hend...JD Team 1 10,48 +1.7 m/s10,70 709
4 Viggo Tijbosch PH Prins Hend...JD Team 1 10,55 +1.7 m/s10,59 696
5 Gijs Schoenmakers Taxandria Taxandria ...letiek JD 11,41 +2.9 m/s11,56 553
6 Vigo Maljaars Scorpio Scorpio JD Team 2 11,43 +1.7 m/s11,40 550
7 Luuk Mettler AV Marvel AV Marvel JD 11,54 +2.9 m/s12,12 534
8 Lans Timmermans PH Prins Hend...JD Team 1 11,57 +1.7 m/s11,40 0
9 Sven van d...eerendonk PH Prins Hend...JD Team 2 11,86 +1.4 m/s--- 487
10 Bram de Graaf Scorpio Scorpio JD Team 1 11,96 +1.4 m/s--- 473
11 Moos Ligtvoet Scorpio Scorpio JD Team 1 12,07 +2.9 m/s12,41 458
12 Sam van der Burgt AV Attila AV Attila JD 12,08 +3.3 m/s12,72 457
13 Joey Soyo PH Prins Hend...JD Team 2 12,14 +2.9 m/s12,31 448
14 Jens van Oirschot AV Marvel AV Marvel JD 12,16 +1.4 m/s--- 446
15 Diego Broere Scorpio Scorpio JD Team 2 12,20 +1.7 m/s11,56 440
16 Tijl van Kasteren AV Sprint AV Sprint JD Team 2 12,23 +3.3 m/s12,68 436
17 Joran Kant Scorpio Scorpio JD Team 2 12,67 +2.9 m/s12,34 0
18 Sem van Boxtel AV Attila AV Attila JD 12,83 +3.3 m/s13,08 360
19 Simen Thijssen PH Prins Hend...JD Team 3 13,00 +3.3 m/s13,30 340
20 Frank van ...n Franken AV Sprint AV Sprint JD Team 2 13,11 +3.3 m/s14,24 327
21 Edwin Van...r Heijden DAK DAK JD 13,20 +1.4 m/s--- 317
22 Quinten Bressers Atledo Atledo JD 13,33 +3.3 m/s13,57 302
23 Luca Uitenbroek Scorpio Scorpio JD Team 1 13,35 +1.4 m/s--- 0
24 Senn den Boer AV Sprint AV Sprint JD Team 2 13,44 +3.3 m/s13,72 0
25 Beer Vergeer VOLO O.S.S. - VOLO JD 13,86 +1.4 m/s--- 245
26 Wesley Nagtzaam DAK DAK JD 14,14 +1.4 m/s--- 216
27 Milan van Rooij AV Attila AV Attila JD 14,57 +3.3 m/s15,19 0
28 Joris Baalmans Atledo Atledo JD 15,52 +1.4 m/s15,70 91
Mika van Lieshout Atledo Atledo JD DNS 12,61 0
Mats van der Linden AV Marvel AV Marvel JD DNS 11,60 0
Max de Kruijf PH Prins Hend...JD Team 2 DNS 11,44 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Koen Diepen PH Prins Hend...JD Team 1 3:10,24 3:05,06 617
2 Sven Grooters PH Prins Hend...JD Team 1 3:11,71 3:12,58 605
3 Lans Timmermans PH Prins Hend...JD Team 1 3:12,47 3:05,15 0
4 Sven van d...eerendonk PH Prins Hend...JD Team 2 3:16,92 3:12,99 567
5 Luuk Pelkmans AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:22,91 3:20,60 526
6 Gijs Schoenmakers Taxandria Taxandria ...letiek JD 3:24,26 3:25,25 517
7 Rick van Dongen Scorpio Scorpio JD Team 2 3:30,95 3:35,00 474
8 Daan Verschoor Taxandria Taxandria ...letiek JD 3:31,39 3:29,01 471
9 Lennart de Vries Scorpio Scorpio JD Team 1 3:34,07 3:36,00 455
10 Rick Smits DAK DAK JD 3:36,70 --- 439
11 Kamiel Watzeels AV Attila AV Attila JD 3:36,91 3:33,66 438
12 Pepijn Wijnen Atledo Atledo JD 3:39,63 3:45,43 422
13 Robbie Smulders PH Prins Hend...JD Team 2 3:42,31 --- 407
14 Luca Uitenbroek Scorpio Scorpio JD Team 1 3:44,66 --- 394
15 Stijn Maarschalk Scorpio Scorpio JD Team 2 3:44,95 3:38,00 392
16 Jesse Boomaars AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:50,27 4:02,13 364
17 Ferencz Ketelaars PH Prins Hend...JD Team 3 3:52,49 3:46,64 352
18 Sam Janssens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:52,95 3:41,52 0
19 Jonas Vos DAK DAK JD 3:53,06 --- 349
20 Roan van Vessem Scorpio Scorpio JD Team 1 3:55,49 3:42,00 0
21 Sem van Boxtel AV Attila AV Attila JD 3:57,79 3:44,16 326
22 Quinten Bressers Atledo Atledo JD 3:58,50 3:58,79 322
23 Jules van Kan AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3:59,17 3:51,58 319
24 Tim Versteijnen AV Attila AV Attila JD 3:59,57 3:50,28 0
25 Koen van Weerden DAK DAK JD 4:03,91 --- 0
26 Jens van Oirschot AV Marvel AV Marvel JD 4:16,57 3:42,78 240
27 Xander Maarse PH Prins Hend...JD Team 3 4:19,79 4:11,50 227
28 Giel Huijsmans AV Sprint AV Sprint JD Team 2 4:23,07 4:09,70 214
Mats van der Linden AV Marvel AV Marvel JD DNS 3:40,00 0
Max de Kruijf PH Prins Hend...JD Team 2 DNS 3:12,13 0
Mika van Lieshout Atledo Atledo JD DNF 3:52,90 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Finn Verhoeff PH Prins Hend...JD Team 1 12,44 +2.8 m/s12,55 650
2 Jimmy Marcera AV Sprint AV Sprint JD Team 1 12,93 +2.8 m/s12,94 595
3 Dyamo Hoek AV Sprint AV Sprint JD Team 1 13,20 +2.8 m/s13,17 566
4 Jens de Kock PH Prins Hend...JD Team 1 13,75 +2.8 m/s13,51 511
5 Jake Romijn PH Prins Hend...JD Team 1 13,80 +2.8 m/s13,79 0
6 Merijn Verdijk DAK DAK JD 15,07 +2.9 m/s--- 396
7 Vigo Maljaars Scorpio Scorpio JD Team 2 15,37 +2.8 m/s15,38 373
8 Joran Kant Scorpio Scorpio JD Team 2 15,51 +2.8 m/s16,27 362
9 Luc de Kruijf PH Prins Hend...JD Team 2 16,07 +2.0 m/s16,46 321
10 Ryan Marcus Atledo Atledo JD 16,13 +2.0 m/s16,37 317
11 Sam van der Burgt AV Attila AV Attila JD 16,51 +2.9 m/s19,14 291
12 Xavier van Zutven PH Prins Hend...JD Team 2 16,79 +2.2 m/s17,66 273
13 Jens van Oirschot AV Marvel AV Marvel JD 16,95 +2.2 m/s17,15 263
14 Sven van d...eerendonk PH Prins Hend...JD Team 2 17,05 +2.0 m/s16,41 0
15 Senn den Boer AV Sprint AV Sprint JD Team 2 17,07 +2.0 m/s17,10 255
16 Luuk Mettler AV Marvel AV Marvel JD 17,24 +2.0 m/s16,93 245
17 David van Laerhoven Taxandria Taxandria ...letiek JD 17,26 +2.2 m/s17,78 244
18 Midas Hezemans VOLO O.S.S. - VOLO JD 17,32 +2.9 m/s--- 240
19 Mathys Vermeulen AV Attila AV Attila JD 17,34 +2.8 m/s15,95 239
20 Thomas Hessels Scorpio Scorpio JD Team 1 17,44 +2.2 m/s18,16 233
21 Daan van der Made Scorpio Scorpio JD Team 2 17,49 +2.0 m/s16,85 0
22 Jesse Boomaars AV Sprint AV Sprint JD Team 1 17,63 +2.2 m/s17,57 0
23 Nuno van Berkom Scorpio Scorpio JD Team 1 17,66 +2.0 m/s16,81 220
24 Jonas Vos DAK DAK JD 17,74 +2.9 m/s--- 215
25 Tim van der Bruggen PH Prins Hend...JD Team 3 17,84 +2.0 m/s17,08 210
26 Tim Versteijnen AV Attila AV Attila JD 17,88 +2.2 m/s18,98 0
27 Pepijn Wijnen Atledo Atledo JD 18,53 +2.9 m/s18,99 172
28 Koen van Weerden DAK DAK JD 18,66 +2.9 m/s--- 0
29 Stijn Groeneveld Scorpio Scorpio JD Team 1 18,69 +2.2 m/s18,91 0
30 Frank van ...n Franken AV Sprint AV Sprint JD Team 2 19,68 +2.9 m/s20,35 115



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Prins Hendrik JD Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 42,20 664
2 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,07 547
3 AV Attila JD (4x80m) AV Attila - JJD 4 48,45 427
4 Prins Hendrik JD Team 3 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 48,95 411
5 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 4 49,17 404
6 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 4 49,19 403
7 Atledo JD (4x80m) Atledo - JJD 4 51,27 340
8 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 52,90 243
9 AV Marvel JD (4x80m) AV Marvel - JJD 0 DNS 0
9 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 0 DNS 0
9 O.S.S. - VOLO JD (4x80m) O.S.S. - VOLO - JJD 0 DNS 0
9 Prins Hendrik JD Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 0 DNS 0
9 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ryan Jansen Scorpio Scorpio JD Team 2 46,24 --- 721
2 Jake Romijn PH Prins Hend...JD Team 1 33,50 35,31 548
3 Tristen Strooper AV Attila AV Attila JD 32,95 --- 540
4 Luuk Pelkmans AV Sprint AV Sprint JD Team 1 30,59 --- 504
5 Bram de Graaf Scorpio Scorpio JD Team 1 30,56 --- 504
6 Robbie Smulders PH Prins Hend...JD Team 2 27,88 30,19 462
7 Casper Couwenberg PH Prins Hend...JD Team 1 26,23 22,81 0
8 Olivier van Gelder Scorpio Scorpio JD Team 1 22,45 --- 0
9 Daan Verschoor Taxandria Taxandria ...letiek JD 21,31 --- 349
10 Matthijs van Os AV Attila AV Attila JD 20,79 --- 0
11 David Geurts AV Sprint AV Sprint JD Team 2 20,20 --- 328
12 Edwin Van...r Heijden DAK DAK JD 19,83 --- 321
13 Kasper Baalmans Atledo Atledo JD 19,38 --- 312
14 Rick van Dongen Scorpio Scorpio JD Team 2 18,65 --- 0
15 Melle Walschots VOLO O.S.S. - VOLO JD 16,70 --- 258
16 Giel Huijsmans AV Sprint AV Sprint JD Team 2 13,14 --- 0
17 Rick Smits DAK DAK JD 12,85 --- 0
Tim Kuijpers Atledo Atledo JD DNS 16,66 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Sven Grooters PH Prins Hend...JD Team 1 27,00 23,14 428
2 Ryan Jansen Scorpio Scorpio JD Team 2 26,99 --- 428
3 Koen Diepen PH Prins Hend...JD Team 1 25,82 29,94 0
4 Mathys Vermeulen AV Attila AV Attila JD 23,30 --- 366
5 Merijn Coenen AV Sprint AV Sprint JD Team 1 22,22 --- 347
6 Robbie Smulders PH Prins Hend...JD Team 2 21,23 18,69 330
7 Roan van Vessem Scorpio Scorpio JD Team 1 19,34 --- 294
8 Luc de Kruijf PH Prins Hend...JD Team 2 18,94 17,78 0
9 David Geurts AV Sprint AV Sprint JD Team 2 17,43 --- 257
10 Pepijn Wijnen Atledo Atledo JD 16,13 14,74 231
11 Matthijs van Os AV Attila AV Attila JD 15,06 --- 0
12 Beer Vergeer VOLO O.S.S. - VOLO JD 14,85 --- 204
13 Midas Hezemans VOLO O.S.S. - VOLO JD 14,62 --- 0
14 Jules van Kan AV Sprint AV Sprint JD Team 2 14,59 --- 0
15 Sam Janssens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 14,33 --- 0
16 Stijn Groeneveld Scorpio Scorpio JD Team 1 14,32 --- 0
17 Jonas Vos DAK DAK JD 13,81 --- 181
18 Daan Verschoor Taxandria Taxandria ...letiek JD 13,77 --- 180
19 Rick Smits DAK DAK JD 13,65 --- 0
20 Simen Thijssen PH Prins Hend...JD Team 3 12,08 12,67 141
21 Xander Maarse PH Prins Hend...JD Team 3 11,64 10,67 0
Tim Kuijpers Atledo Atledo JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ryan Jansen Scorpio Scorpio JD Team 2 11,97 --- 613
2 Viggo Tijbosch PH Prins Hend...JD Team 1 11,17 11,70 577
3 Ryan Marcus Atledo Atledo JD 10,71 8,99 556
4 Nuno van Berkom Scorpio Scorpio JD Team 1 9,06 --- 476
5 Merijn Coenen AV Sprint AV Sprint JD Team 1 7,70 --- 405
6 Pepijn Kremers PH Prins Hend...JD Team 3 6,90 7,35 360
7 Stijn Groeneveld Scorpio Scorpio JD Team 1 6,74 --- 0
8 Luc de Kruijf PH Prins Hend...JD Team 2 6,71 7,12 349
9 Casper Couwenberg PH Prins Hend...JD Team 1 6,39 6,26 0
10 Edwin Van...r Heijden DAK DAK JD 6,33 --- 326
11 Frank van ...n Franken AV Sprint AV Sprint JD Team 2 6,16 --- 316
12 Sem van Boxtel AV Attila AV Attila JD 5,70 --- 0
13 Kars Goossens AV Attila AV Attila JD 5,69 --- 287
14 Luuk Mettler AV Marvel AV Marvel JD 5,66 --- 285
15 David van Laerhoven Taxandria Taxandria ...letiek JD 5,32 --- 263
16 Stijn Maarschalk Scorpio Scorpio JD Team 2 5,15 --- 0
17 Xander Maarse PH Prins Hend...JD Team 3 4,90 4,34 0
18 Joey Soyo PH Prins Hend...JD Team 2 4,90 --- 0
19 Wesley Nagtzaam DAK DAK JD 4,69 --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jake Romijn PH Prins Hend...JD Team 1 1,60 1,60 702
2 Luuk Pelkmans AV Sprint AV Sprint JD Team 1 1,50 --- 623
3 Tristen Strooper AV Attila AV Attila JD 1,40 --- 541
4 Diego Broere Scorpio Scorpio JD Team 2 1,35 --- 499
5 Melle Walschots VOLO O.S.S. - VOLO JD 1,30 --- 462
5 Olivier van Gelder Scorpio Scorpio JD Team 1 1,30 --- 462
7 Merijn Verdijk DAK DAK JD 1,30 --- 462
8 Kasper Baalmans Atledo Atledo JD 1,25 1,28 426
9 Daan van der Made Scorpio Scorpio JD Team 2 1,25 --- 0
10 Midas Hezemans VOLO O.S.S. - VOLO JD 1,25 --- 0
11 Casper Couwenberg PH Prins Hend...JD Team 1 1,20 1,30 0
12 David van Laerhoven Taxandria Taxandria ...letiek JD 1,20 --- 389
13 Tim van der Bruggen PH Prins Hend...JD Team 3 1,20 1,30 389
14 Joey Soyo PH Prins Hend...JD Team 2 1,20 1,25 0
15 Xavier van Zutven PH Prins Hend...JD Team 2 1,20 1,25 389
16 Tim Versteijnen AV Attila AV Attila JD 1,15 --- 0
Koen van Weerden DAK DAK JD NM --- 0
Nuno van Berkom Scorpio Scorpio JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Viggo Tijbosch PH Prins Hend...JD Team 1 5,18 +1.6 m/s5,03 656
2 Jimmy Marcera AV Sprint AV Sprint JD Team 1 4,83 +3.7 m/s--- 587
3 Merijn Verdijk DAK DAK JD 4,49 +5.1 m/s--- 517
4 Jens de Kock PH Prins Hend...JD Team 1 4,29 +3.8 m/s4,50 0
5 Vigo Maljaars Scorpio Scorpio JD Team 2 4,14 +1.2 m/s--- 446
6 Pepijn Kremers PH Prins Hend...JD Team 3 4,08 +2.4 m/s3,88 434
7 Olivier van Gelder Scorpio Scorpio JD Team 1 4,06 -0.3 m/s--- 430
7 Gijs Schoenmakers Taxandria Taxandria ...letiek JD 4,06 +0.7 m/s--- 430
9 Moos Ligtvoet Scorpio Scorpio JD Team 1 3,89 +1.3 m/s--- 0
10 Diego Broere Scorpio Scorpio JD Team 2 3,78 +0.4 m/s--- 0
11 Sam van der Burgt AV Attila AV Attila JD 3,74 +3.6 m/s--- 366
11 Xavier van Zutven PH Prins Hend...JD Team 2 3,74 +1.2 m/s3,70 366
13 Ferencz Ketelaars PH Prins Hend...JD Team 3 3,69 +1.9 m/s3,03 0
14 Melle Walschots VOLO O.S.S. - VOLO JD 3,60 +2.2 m/s--- 338
15 Tijl van Kasteren AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,55 +2.7 m/s--- 328
16 Beer Vergeer VOLO O.S.S. - VOLO JD 3,38 +2.1 m/s--- 0
17 Jayden Geerts AV Attila AV Attila JD 3,34 +2.4 m/s--- 0
18 Senn den Boer AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,12 +2.9 m/s--- 0
19 Wesley Nagtzaam DAK DAK JD 2,89 +2.3 m/s--- 0
20 Joris Baalmans Atledo Atledo JD 2,84 +1.6 m/s2,84 186
Tim Kuijpers Atledo Atledo JD DNS 3,24 0
Mats van der Linden AV Marvel AV Marvel JD DNS 4,43 0
Max de Kruijf PH Prins Hend...JD Team 2 DNS 4,29 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Daantje de Vet PH Prins Hendrik MC 10,32 +0.9 m/s10,58 738
2 Nienke Meubermans PH Prins Hendrik MC 10,40 +0.9 m/s10,66 723
3 Nine Fransen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 10,51 +0.9 m/s10,57 703
4 Isabel van Bokhoven PH Prins Hendrik MC 10,69 +0.9 m/s10,94 0
5 Barbara Karremans AV Attila AV Attila MC 10,81 +0.9 m/s10,99 650
6 Daan de Reijdt AV Sprint AV Sprint MC Team 1 10,96 +0.9 m/s11,08 625
7 Anne van Nierop DAK DAK MC 11,09 +4.0 m/s--- 604
8 Veerle van Son Scorpio Scorpio MC 11,17 +0.9 m/s11,00 591
9 Sibel de Vet AV Attila AV Attila MC 11,20 +4.0 m/s--- 586
10 Bijou Leto AV Sprint AV Sprint MC Team 1 11,23 +1.9 m/s11,11 0
11 Julia Brekelmans Taxandria Taxandria ...letiek MC 11,34 +4.0 m/s--- 564
12 Sanne Tuytelaars AV Spiridon AV Spiridon MC 11,48 +1.9 m/s11,47 543
12 Indy Ouwerling Scorpio Scorpio MC 11,48 +1.9 m/s11,60 543
14 Silkie Graafmans AV Spiridon AV Spiridon MC 11,59 +1.9 m/s12,20 526
15 Danique Schalk AV Spiridon AV Spiridon MC 11,73 +4.0 m/s--- 0
16 Brandalise Isabella AV Sprint AV Sprint MC Team 2 12,06 +4.0 m/s--- 459
17 Fanny Kieboom AV Attila AV Attila MC 12,15 +1.9 m/s12,39 0
18 Liv Snijtsheuvel Taxandria Taxandria ...letiek MC 12,18 +1.9 m/s12,45 443
19 Lise Aarden Atledo Atledo MC 12,37 +1.9 m/s--- 418
20 Marjolijn Wolfs Taxandria Taxandria ...letiek MC 12,54 +4.0 m/s--- 0
21 Jolijn Coolen Atledo Atledo MC 13,43 +1.9 m/s--- 291
Mia Anker AV Sprint AV Sprint MC Team 2 DNS --- 0
Vélien Keus AV Sprint AV Sprint MC Team 2 DNS --- 0
Femke Kuppens Scorpio Scorpio MC DNS 10,65 0



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Marit Griep Scorpio Scorpio MC 2:23,23 2,21 627
2 Bieke Schipperen Scorpio Scorpio MC 2:23,63 2,24 623
3 Anne de Jong Atledo Atledo MC 2:25,01 2:20,00 609
4 Nienke Meubermans PH Prins Hendrik MC 2:33,35 2:32,04 527
5 Annemiek van Iersel PH Prins Hendrik MC 2:33,50 2:32,44 526
6 Daan de Reijdt AV Sprint AV Sprint MC Team 1 2:34,60 2:23,34 516
7 Roos de Jong Atledo Atledo MC 2:37,31 2:32,00 492
8 Nine Fransen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 2:42,74 2:42,63 446
9 Lotte Weevers PH Prins Hendrik MC 2:53,43 --- 0
10 Vélien Keus AV Sprint AV Sprint MC Team 2 2:55,96 2:54,21 346
11 Annemarie Vergeer AV Attila AV Attila MC 2:56,83 3:03,93 340
12 Noelle Schalk AV Spiridon AV Spiridon MC 3:02,14 --- 304
13 Janna Bergink AV Attila AV Attila MC 3:03,61 3:08,08 295
14 Ine Smits DAK DAK MC 3:06,24 --- 278
15 Sanne Tuytelaars AV Spiridon AV Spiridon MC 3:06,33 --- 277
16 Bridget van Rooij AV Attila AV Attila MC 3:11,87 3:25,17 0
17 Vera van den Burg AV Spiridon AV Spiridon MC 3:13,29 --- 0
Britta Driessen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 DNS 2:43,02 0



Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Daantje de Vet PH Prins Hendrik MC 48,32 49,19 592
2 Sterre van Bragt PH Prins Hendrik MC 48,66 50,19 582
3 Hanna van Baast AV Attila AV Attila MC 49,55 --- 556
4 Veerle van Son Scorpio Scorpio MC 49,78 49,14 549
5 Bijou Leto AV Sprint AV Sprint MC Team 1 50,14 51,50 539
6 Mikki Lips AV Sprint AV Sprint MC Team 1 51,81 52,10 494
7 Annemiek van Iersel PH Prins Hendrik MC 52,91 52,24 0
8 Floor Alessie AV Attila AV Attila MC 52,98 --- 463
9 Anouk van Dal DAK DAK MC 56,14 --- 388
10 Danique Schalk AV Spiridon AV Spiridon MC 59,21 --- 323
11 Pauline Bezems AV Sprint AV Sprint MC Team 1 1:00,55 52,30 0
12 Sanne Tuytelaars AV Spiridon AV Spiridon MC 1:02,41 --- 261
13 Ine Smits DAK DAK MC 1:03,36 --- 244
14 Jolijn Coolen Atledo Atledo MC 1:10,52 --- 131
15 Susan Lodewijks Atledo Atledo MC 1:11,76 --- 114
Barbara Karremans AV Attila AV Attila MC DNF --- 0
Femke Kuppens Scorpio Scorpio MC DNF --- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Prins Hendrik MC (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 40,09 760
2 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 41,44 697
3 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 4 44,21 581
4 DAK MC (4x80m) DAK - MJC 4 44,58 566
5 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 44,75 559
6 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 47,79 400
7 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 DNS 0
7 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 DNS 0
7 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 2 DNF 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Floor Alessie AV Attila AV Attila MC 35,45 --- 577
2 Femke Kuppens Scorpio Scorpio MC 34,00 --- 556
3 Joanne Schaap PH Prins Hendrik MC 33,35 32,50 546
4 Mikki Lips AV Sprint AV Sprint MC Team 1 28,18 24,65 467
5 Linsy Heestermans AV Sprint AV Sprint MC Team 1 26,88 28,32 0
6 Fien van Gelder PH Prins Hendrik MC 24,96 22,95 0
7 Imke Mentink Taxandria Taxandria ...letiek MC 19,97 --- 323
8 Loes van der Pennen AV Spiridon AV Spiridon MC 18,31 --- 291
9 Jill van Gurp AV Attila AV Attila MC 16,49 --- 0
10 Marjolijn Wolfs Taxandria Taxandria ...letiek MC 13,08 --- 0
11 Karlijn van de Ven DAK DAK MC 10,56 --- 116
12 Mia Anker AV Sprint AV Sprint MC Team 2 9,26 --- 81
13 Jolijn Coolen Atledo Atledo MC 7,98 --- 43
14 Sophie Janssen AV Spiridon AV Spiridon MC 7,95 --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Hanna van Baast AV Attila AV Attila MC 11,23 --- 580
2 Joanne Schaap PH Prins Hendrik MC 10,20 11,06 532
3 Linsy Heestermans AV Sprint AV Sprint MC Team 1 9,26 9,90 486
4 Imke Mentink Taxandria Taxandria ...letiek MC 8,66 --- 456
5 Indy Ouwerling Scorpio Scorpio MC 8,55 --- 450
6 Jeanou van Hout PH Prins Hendrik MC 8,30 7,99 0
7 Femke Dam AV Sprint AV Sprint MC Team 1 8,23 8,54 0
8 Lieselotte Wielage AV Attila AV Attila MC 7,86 --- 0
9 Loes van der Pennen AV Spiridon AV Spiridon MC 7,67 --- 403
10 Brandalise Isabella AV Sprint AV Sprint MC Team 2 6,90 --- 360
11 Liv Snijtsheuvel Taxandria Taxandria ...letiek MC 6,62 --- 0
12 Lise Aarden Atledo Atledo MC 6,25 --- 321
13 Karlijn van de Ven DAK DAK MC 6,04 --- 308
14 Vera van den Burg AV Spiridon AV Spiridon MC 4,99 --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Hanna van Baast AV Attila AV Attila MC 1,60 --- 702
2 Daan de Reijdt AV Sprint AV Sprint MC Team 1 1,50 1,50 623
2 Anne van Nierop DAK DAK MC 1,50 --- 623
4 Silkie Graafmans AV Spiridon AV Spiridon MC 1,45 --- 582
5 Sterre van Bragt PH Prins Hendrik MC 1,40 1,50 541
6 Vélien Keus AV Sprint AV Sprint MC Team 2 1,40 1,30 541
7 Pauline Bezems AV Sprint AV Sprint MC Team 1 1,40 1,40 0
8 Noelle Schalk AV Spiridon AV Spiridon MC 1,35 --- 0
9 Julia Brekelmans Taxandria Taxandria ...letiek MC 1,35 --- 499
10 Joanne Schaap PH Prins Hendrik MC 1,30 1,45 0
11 Susan Lodewijks Atledo Atledo MC 1,20 --- 389
Sibel de Vet AV Attila AV Attila MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Floor Alessie AV Attila AV Attila MC 5,29 +3.5 m/s--- 677
2 Linsy Heestermans AV Sprint AV Sprint MC Team 1 5,13 +4.6 m/s4,82 646
3 Annemiek van Iersel PH Prins Hendrik MC 5,09 +1.8 m/s5,00 638
4 Isabel van Bokhoven PH Prins Hendrik MC 4,71 +3.2 m/s4,56 0
5 Anouk van Dal DAK DAK MC 4,57 +1.2 m/s--- 533
6 Fenne Severijns AV Attila AV Attila MC 4,32 +3.8 m/s--- 0
7 Femke Dam AV Sprint AV Sprint MC Team 1 4,25 +3.8 m/s4,07 0
8 Liv Snijtsheuvel Taxandria Taxandria ...letiek MC 4,17 +3.0 m/s--- 452
9 Silkie Graafmans AV Spiridon AV Spiridon MC 4,11 +3.2 m/s--- 440
10 Lani de Boer Scorpio Scorpio MC 3,77 +2.6 m/s--- 372
11 Mia Anker AV Sprint AV Sprint MC Team 2 3,76 +5.2 m/s--- 370
12 Marjolijn Wolfs Taxandria Taxandria ...letiek MC 3,60 +3.5 m/s--- 0
13 Lise Aarden Atledo Atledo MC 3,53 +2.7 m/s--- 324
14 Sophie Janssen AV Spiridon AV Spiridon MC 2,98 +1.9 m/s--- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jessica Sluiter PH Prins Hend...MD Team 1 8,25 +2.8 m/s8,37 704
2 Nahila Tebonou AV Sprint AV Sprint MD Team 1 8,39 +2.8 m/s8,62 673
3 Lise Romijn PH Prins Hend...MD Team 1 8,47 +2.8 m/s8,52 656
4 Sam de Vaan Taxandria Taxandria ...letiek MD 8,68 +2.8 m/s8,72 612
5 Marloes Oomen PH Prins Hend...MD Team 1 8,79 +5.0 m/s9,50 0
6 Aurelia Davis AV Sprint AV Sprint MD Team 1 8,97 +2.8 m/s9,19 554
7 Juul de Reijdt AV Sprint AV Sprint MD Team 1 8,98 +2.8 m/s9,09 0
8 Renée Lebbink Taxandria Taxandria ...letiek MD 9,09 +2.8 m/s9,32 532
9 Nynke Verweij DAK DAK MD 9,26 +1.6 m/s--- 501
10 Maya Glaudemans PH Prins Hend...MD Team 2 9,31 +5.0 m/s9,74 492
11 Daniek Meijer AV Marvel AV Marvel MD 9,44 +2.8 m/s9,28 469
12 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint AV Sprint MD Team 3 9,49 +5.0 m/s9,55 461
13 Jasmijn van Hoek PH Prins Hend...MD Team 2 9,52 +5.0 m/s9,57 455
14 Oakley Verheijen Gloria Gloria Atletiek MD 9,53 +1.6 m/s--- 454
15 Juul Lammers AV Sprint AV Sprint MD Team 2 9,72 +5.0 m/s9,96 422
16 Ylva den Heijer AV Sprint AV Sprint MD Team 3 9,73 +5.0 m/s9,89 421
16 Eva-Lin Mertens DAK DAK MD 9,73 +1.6 m/s--- 421
18 Yvette Hendriksen AV Attila AV Attila MD 9,75 +1.6 m/s--- 417
19 Anne van Kempen AV Attila AV Attila MD 9,86 +1.6 m/s--- 400
20 Lara van Bommel PH Prins Hend...MD Team 3 9,88 +1.6 m/s10,76 397
21 Tess Koenen Scorpio Scorpio MD 9,92 +5.0 m/s10,12 390
22 Fenne van Son AV Marvel AV Marvel MD 9,97 +1.6 m/s10,30 383
23 Fenna Dudok Scorpio Scorpio MD 10,01 +1.6 m/s10,19 376
24 Pien van Berkel AV Attila AV Attila MD 10,09 +1.6 m/s--- 0
25 Mare ter Wal VOLO O.S.S. - VOLO MD 10,16 +1.6 m/s--- 354
26 Demi Veekens VOLO O.S.S. - VOLO MD 10,26 +1.6 m/s--- 339
27 Pien Heddes AV Sprint AV Sprint MD Team 3 10,67 +1.6 m/s10,60 0
28 Sanne Sprangers Gloria Gloria Atletiek MD 10,71 +1.6 m/s--- 276
Fenna Jacobs AV Sprint AV Sprint MD Team 2 DNS 9,81 0
Bente Oberman PH Prins Hend...MD Team 3 DNS 10,63 0
Lieke Boomaars Scorpio Scorpio MD DNS 10,49 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Eline Smit PH Prins Hend...MD Team 1 3:28,84 3:23,59 487
2 Tinke Grotenhuis PH Prins Hend...MD Team 1 3:29,25 3:20,62 484
3 Jessica Sluiter PH Prins Hend...MD Team 1 3:30,00 3:21,32 0
4 Nienke Blom AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3:34,72 3:31,25 451
5 Lotte Griep Scorpio Scorpio MD 3:47,91 3:33,00 376
6 Renée Lebbink Taxandria Taxandria ...letiek MD 3:48,65 --- 372
7 Emma Ardon AV Attila AV Attila MD 3:48,84 --- 371
8 Eden Brouwers PH Prins Hend...MD Team 2 3:50,85 3:40,45 361
9 Ilse Werners VOLO O.S.S. - VOLO MD 3:54,46 --- 342
10 Loïs Drent AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3:56,97 3:37,35 330
11 Anne van Kempen AV Attila AV Attila MD 4:01,19 --- 309
12 Anne Smits DAK DAK MD 4:04,56 --- 293
12 Pleun Weijkamp VOLO O.S.S. - VOLO MD 4:04,56 --- 293
14 Aimee Rynart AV Sprint AV Sprint MD Team 2 4:07,52 3:50,04 280
15 Valerie Bruurmijn Gloria Gloria Atletiek MD 4:10,72 --- 265
16 Fenna Dudok Scorpio Scorpio MD 4:12,52 4:07,00 258
17 Femke Gijzen AV Sprint AV Sprint MD Team 3 4:16,68 3:55,57 240
18 Lotte van Ham AV Sprint AV Sprint MD Team 1 4:19,63 4:27,44 0
19 Eva-Lin Mertens DAK DAK MD 4:21,51 --- 220
20 Pien Heddes AV Sprint AV Sprint MD Team 3 4:21,96 4:05,71 218
21 Juul Lammers AV Sprint AV Sprint MD Team 2 4:22,99 4:13,41 214
22 Amber Box AV Attila AV Attila MD 4:39,11 --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint AV Sprint MD Team 2 DNF 3:52,26 0
Luna Faas AV Sprint AV Sprint MD Team 3 DNF 3:41,90 0
Jente van Loon DAK DAK MD DNF --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Anouk van Jeveren Scorpio Scorpio MD 10,65 +2.6 m/s10,78 523
2 Joss Ruedisueli AV Sprint AV Sprint MD Team 1 10,77 +2.6 m/s10,61 509
3 Marloes Oomen PH Prins Hend...MD Team 1 10,78 +2.6 m/s11,20 507
4 Aurelia Davis AV Sprint AV Sprint MD Team 1 11,01 +2.6 m/s11,08 480
5 Lise Kappen PH Prins Hend...MD Team 1 11,19 +2.6 m/s11,06 460
6 Juul de Reijdt AV Sprint AV Sprint MD Team 1 12,33 +2.6 m/s11,41 0
7 Renske van der Steen PH Prins Hend...MD Team 1 12,42 +2.6 m/s12,21 0
8 Fleur van ...r Meijden AV Marvel AV Marvel MD 12,61 +1.3 m/s12,49 318
9 Amélie Béaart PH Prins Hend...MD Team 2 13,02 +1.3 m/s12,44 283
10 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint AV Sprint MD Team 3 13,04 +1.3 m/s13,14 281
11 Oakley Verheijen Gloria Gloria Atletiek MD 13,12 +3.7 m/s--- 275
12 Lotte Griep Scorpio Scorpio MD 13,27 +3.7 m/s13,53 263
13 Fenne van Son AV Marvel AV Marvel MD 13,43 +1.3 m/s13,04 250
14 Noor Kouwenberg AV Marvel AV Marvel MD 13,65 +3.7 m/s15,19 0
15 Cyri Brethouwer Scorpio Scorpio MD 13,76 --- 0
16 Lara van Bommel PH Prins Hend...MD Team 3 13,89 +3.7 m/s13,80 216
17 Emma Ardon AV Attila AV Attila MD 14,06 --- 203
18 Anne Smits DAK DAK MD 14,18 --- 195
19 Pien Heddes AV Sprint AV Sprint MD Team 3 14,48 +3.7 m/s14,00 174
20 Pien van Berkel AV Attila AV Attila MD 14,76 --- 156
Amber Box AV Attila AV Attila MD DNF --- 0
Stella Stroober AV Sprint AV Sprint MD Team 3 DNF 13,52 0
Manon Apeldoorn VOLO O.S.S. - VOLO MD DNF --- 0
Renée Lebbink Taxandria Taxandria ...letiek MD DNF 13,32 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 32,59 687
2 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 33,48 588
3 Prins Hendrik MD Team 2 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 35,35 545
4 AV Sprint MD Team 3 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 36,79 479
5 AV Attila MD (4x60m) AV Attila - MJD 4 36,88 475
6 Scorpio MD (4x60m) Scorpio - MJD 4 37,41 453
7 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 4 39,12 383
8 AV Marvel MD (4x60m) AV Marvel - MJD 0 DNS 0
8 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 DNS 0
8 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 0 DNS 0
8 Prins Hendrik MD Team 3 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 0 DNS 0
8 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNS 0
8 O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 3 DNF 0



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Meike de Graauw PH Prins Hend...MD Team 1 27,85 24,96 441
2 Anouk van Jeveren Scorpio Scorpio MD 22,00 --- 343
3 Eden Brouwers PH Prins Hend...MD Team 2 18,53 18,12 279
4 Nienke Blom AV Sprint AV Sprint MD Team 1 16,80 15,68 245
5 Britt de Leeuw AV Sprint AV Sprint MD Team 1 16,71 16,09 0
6 Margit van Son Scorpio Scorpio MD 16,60 --- 0
7 Femke Sprangers Gloria Gloria Atletiek MD 15,84 --- 225
8 Bente Oberman PH Prins Hend...MD Team 3 15,30 --- 213
9 Lizzy Corsten AV Attila AV Attila MD 14,87 --- 204
10 Fenne van Son AV Marvel AV Marvel MD 14,59 11,82 198
11 Renée Overmeijer PH Prins Hend...MD Team 1 13,89 15,21 0
12 Jente van Loon DAK DAK MD 13,75 --- 179
13 Pien van Eeuwijk AV Attila AV Attila MD 12,51 --- 0
14 Noor Kouwenberg AV Marvel AV Marvel MD 11,87 --- 0
15 Jasmijn van Geloof PH Prins Hend...MD Team 3 11,66 13,04 0
Sarah Buijs AV Sprint AV Sprint MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Meike de Graauw PH Prins Hend...MD Team 1 9,84 10,21 515
2 Joss Ruedisueli AV Sprint AV Sprint MD Team 1 9,73 9,34 509
3 Britt de Leeuw AV Sprint AV Sprint MD Team 1 8,94 9,08 0
4 Femke Sprangers Gloria Gloria Atletiek MD 8,06 --- 424
5 Renée Overmeijer PH Prins Hend...MD Team 1 7,97 7,45 0
6 Janne van den Berg PH Prins Hend...MD Team 2 7,48 7,54 393
7 Stella Stroober AV Sprint AV Sprint MD Team 3 7,40 8,56 388
8 Amélie Béaart PH Prins Hend...MD Team 2 6,84 --- 0
9 Cyri Brethouwer Scorpio Scorpio MD 6,79 --- 353
10 Mare ter Wal VOLO O.S.S. - VOLO MD 6,61 --- 343
11 Margit van Son Scorpio Scorpio MD 6,48 --- 0
12 Jasmijn van Geloof PH Prins Hend...MD Team 3 6,48 6,02 335
13 Pleun Weijkamp VOLO O.S.S. - VOLO MD 5,92 --- 0
14 Bente Oberman PH Prins Hend...MD Team 3 5,84 5,88 0
15 Nynke Verweij DAK DAK MD 5,58 --- 279
16 Noor Kouwenberg AV Marvel AV Marvel MD 5,56 --- 278
17 Pien van Eeuwijk AV Attila AV Attila MD 5,47 --- 272
18 Madelief Ruijters AV Attila AV Attila MD 4,78 --- 0
Sarah Buijs AV Sprint AV Sprint MD Team 2 DNS 8,51 0



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Loïs Drent AV Sprint AV Sprint MD Team 1 1,45 1,50 0
2 Joss Ruedisueli AV Sprint AV Sprint MD Team 1 1,45 1,53 582
3 Marloes Oomen PH Prins Hend...MD Team 1 1,35 1,45 499
4 Danique Bergman AV Attila AV Attila MD 1,30 --- 462
4 Anouk van Jeveren Scorpio Scorpio MD 1,30 --- 462
6 Eden Brouwers PH Prins Hend...MD Team 2 1,30 1,25 462
7 Fleur van ...r Meijden AV Marvel AV Marvel MD 1,30 1,25 462
8 Daniek Meijer AV Marvel AV Marvel MD 1,25 1,30 0
9 Aimee Rynart AV Sprint AV Sprint MD Team 2 1,25 1,30 426
10 Lise Romijn PH Prins Hend...MD Team 1 1,25 1,25 0
11 Valerie Bruurmijn Gloria Gloria Atletiek MD 1,20 --- 389
12 Lieke Boomaars Scorpio Scorpio MD 1,20 --- 0
13 Anne Smits DAK DAK MD 1,15 --- 0
14 Jente van Loon DAK DAK MD 1,15 --- 352
15 Jasmijn van Hoek PH Prins Hend...MD Team 2 1,15 1,20 0
16 Ilse Werners VOLO O.S.S. - VOLO MD 1,10 --- 316
17 Inge Kribbe AV Attila AV Attila MD 1,00 --- 0
18 Sam de Vaan Taxandria Taxandria ...letiek MD 1,00 --- 242
Femke Gijzen AV Sprint AV Sprint MD Team 3 NM 1,25 0
Luna Faas AV Sprint AV Sprint MD Team 3 DNS 1,30 0
Demi Veekens VOLO O.S.S. - VOLO MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Renske van der Steen PH Prins Hend...MD Team 1 4,54 +1.2 m/s4,34 527
2 Sam de Vaan Taxandria Taxandria ...letiek MD 4,25 +1.3 m/s--- 468
3 Loïs Drent AV Sprint AV Sprint MD Team 1 4,19 +3.2 m/s4,20 456
4 Lise Kappen PH Prins Hend...MD Team 1 4,13 +0.9 m/s4,16 0
5 Daniek Meijer AV Marvel AV Marvel MD 3,96 +1.7 m/s3,82 410
6 Janne van den Berg PH Prins Hend...MD Team 2 3,94 +3.2 m/s3,84 406
7 Nynke Verweij DAK DAK MD 3,91 +2.1 m/s--- 400
8 Maya Glaudemans PH Prins Hend...MD Team 2 3,83 +2.5 m/s2,95 0
9 Fleur van ...r Meijden AV Marvel AV Marvel MD 3,69 +4.4 m/s3,63 0
10 Ilse Werners VOLO O.S.S. - VOLO MD 3,69 +3.1 m/s--- 356
11 Lotte van Ham AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3,67 +3.1 m/s4,01 0
12 Ylva den Heijer AV Sprint AV Sprint MD Team 3 3,66 +3.2 m/s3,70 350
13 Cyri Brethouwer Scorpio Scorpio MD 3,55 +2.5 m/s--- 328
14 Lizzy Corsten AV Attila AV Attila MD 3,45 +4.0 m/s--- 308
15 Tess Koenen Scorpio Scorpio MD 3,45 +3.1 m/s--- 0
16 Lara van Bommel PH Prins Hend...MD Team 3 3,43 +2.7 m/s3,13 304
17 Eva-Lin Mertens DAK DAK MD 3,18 +1.6 m/s--- 0
18 Inge Kribbe AV Attila AV Attila MD 3,13 +2.6 m/s--- 0
19 Mare ter Wal VOLO O.S.S. - VOLO MD 3,00 +2.0 m/s--- 0
20 Sanne Sprangers Gloria Gloria Atletiek MD 2,82 +2.8 m/s--- 182
Luna Faas AV Sprint AV Sprint MD Team 3 DNS 3,89 0
Sarah Buijs AV Sprint AV Sprint MD Team 2 DNS 2,95 0