• Teams
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • 4x60m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Prins Hendrik MD Team 1 Prins Hendrik - MJD
    Begeleider: Vincie Vossenaar
    Jurylid: Ouder Koen Diepen (tot 13.30)/Ouder Tinke Grotenhuis (vanaf 13.30)
    9 5967
    2 AV Sprint MD Team 1 AV Sprint - MJD
    Begeleider: David Thommassen
    Jurylid: nnb
    8 5377
    3 Scorpio MD Scorpio - MJD
    Begeleider: Leendert Brethouwer
    7 4125
    4 Prins Hendrik MD Team 2 Prins Hendrik - MJD
    Begeleider: Vincie Vossenaar
    Jurylid: Ouder Luc/Max de Kruijf (tot 13.30) /Ouder Janne van den Berg (vanaf 13.30)
    5 3676
    5 AV Attila MD AV Attila - MJD
    Begeleider: Ingrid Oonincx
    Jurylid: NTB
    11 3577
    6 AV Sprint MD Team 3 AV Sprint - MJD
    Begeleider: David Thommassen
    Jurylid: nnb
    6 3012
    7 Gloria Atletiek MD Gloria Atletiek - MJD
    Begeleider: Koen Raeijmaekers
    4 2873
    8 DAK MD DAK - MJD
    Begeleider: Ruud van Loon
    Jurylid: Ruud
    4 2840
    9 AV Marvel MD AV Marvel - MJD
    Begeleider: Rob van den Braak
    Jurylid: Henk van de Langenberg
    4 2768
    10 O.S.S. - VOLO MD O.S.S. - VOLO - MJD
    Begeleider: Juliette de Winter
    Jurylid: Karel Weijkamp
    5 2343
    11 Taxandria Atletiek MD Taxandria Atletiek - MJD
    Begeleider: Suus de Vaan
    2 2226
    12 Prins Hendrik MD Team 3 Prins Hendrik - MJD
    Begeleider: Vincie Vossenaar
    Jurylid: Ouder Viggo Tijbosch (tot 13.30)
    3 1465
    13 AV Sprint MD Team 2 AV Sprint - MJD
    Begeleider: David Thommassen
    Jurylid: nnb
    4 1342

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jessica Sluiter PH Prins Hend...MD Team 1 8,25 +2.8 m/s8,37 704
    2 Nahila Tebonou AV Sprint AV Sprint MD Team 1 8,39 +2.8 m/s8,62 673
    3 Lise Romijn PH Prins Hend...MD Team 1 8,47 +2.8 m/s8,52 656
    4 Sam de Vaan Taxandria Taxandria ...letiek MD 8,68 +2.8 m/s8,72 612
    5 Marloes Oomen PH Prins Hend...MD Team 1 8,79 +5.0 m/s9,50 0
    6 Aurelia Davis AV Sprint AV Sprint MD Team 1 8,97 +2.8 m/s9,19 554
    7 Juul de Reijdt AV Sprint AV Sprint MD Team 1 8,98 +2.8 m/s9,09 0
    8 Renée Lebbink Taxandria Taxandria ...letiek MD 9,09 +2.8 m/s9,32 532
    9 Nynke Verweij DAK DAK MD 9,26 +1.6 m/s--- 501
    10 Maya Glaudemans PH Prins Hend...MD Team 2 9,31 +5.0 m/s9,74 492
    11 Daniek Meijer AV Marvel AV Marvel MD 9,44 +2.8 m/s9,28 469
    12 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint AV Sprint MD Team 3 9,49 +5.0 m/s9,55 461
    13 Jasmijn van Hoek PH Prins Hend...MD Team 2 9,52 +5.0 m/s9,57 455
    14 Oakley Verheijen Gloria Gloria Atletiek MD 9,53 +1.6 m/s--- 454
    15 Juul Lammers AV Sprint AV Sprint MD Team 2 9,72 +5.0 m/s9,96 422
    16 Ylva den Heijer AV Sprint AV Sprint MD Team 3 9,73 +5.0 m/s9,89 421
    16 Eva-Lin Mertens DAK DAK MD 9,73 +1.6 m/s--- 421
    18 Yvette Hendriksen AV Attila AV Attila MD 9,75 +1.6 m/s--- 417
    19 Anne van Kempen AV Attila AV Attila MD 9,86 +1.6 m/s--- 400
    20 Lara van Bommel PH Prins Hend...MD Team 3 9,88 +1.6 m/s10,76 397
    21 Tess Koenen Scorpio Scorpio MD 9,92 +5.0 m/s10,12 390
    22 Fenne van Son AV Marvel AV Marvel MD 9,97 +1.6 m/s10,30 383
    23 Fenna Dudok Scorpio Scorpio MD 10,01 +1.6 m/s10,19 376
    24 Pien van Berkel AV Attila AV Attila MD 10,09 +1.6 m/s--- 0
    25 Mare ter Wal VOLO O.S.S. - VOLO MD 10,16 +1.6 m/s--- 354
    26 Demi Veekens VOLO O.S.S. - VOLO MD 10,26 +1.6 m/s--- 339
    27 Pien Heddes AV Sprint AV Sprint MD Team 3 10,67 +1.6 m/s10,60 0
    28 Sanne Sprangers Gloria Gloria Atletiek MD 10,71 +1.6 m/s--- 276
    Fenna Jacobs AV Sprint AV Sprint MD Team 2 DNS 9,81 0
    Bente Oberman PH Prins Hend...MD Team 3 DNS 10,63 0
    Lieke Boomaars Scorpio Scorpio MD DNS 10,49 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Eline Smit PH Prins Hend...MD Team 1 3:28,84 3:23,59 487
    2 Tinke Grotenhuis PH Prins Hend...MD Team 1 3:29,25 3:20,62 484
    3 Jessica Sluiter PH Prins Hend...MD Team 1 3:30,00 3:21,32 0
    4 Nienke Blom AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3:34,72 3:31,25 451
    5 Lotte Griep Scorpio Scorpio MD 3:47,91 3:33,00 376
    6 Renée Lebbink Taxandria Taxandria ...letiek MD 3:48,65 --- 372
    7 Emma Ardon AV Attila AV Attila MD 3:48,84 --- 371
    8 Eden Brouwers PH Prins Hend...MD Team 2 3:50,85 3:40,45 361
    9 Ilse Werners VOLO O.S.S. - VOLO MD 3:54,46 --- 342
    10 Loïs Drent AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3:56,97 3:37,35 330
    11 Anne van Kempen AV Attila AV Attila MD 4:01,19 --- 309
    12 Anne Smits DAK DAK MD 4:04,56 --- 293
    12 Pleun Weijkamp VOLO O.S.S. - VOLO MD 4:04,56 --- 293
    14 Aimee Rynart AV Sprint AV Sprint MD Team 2 4:07,52 3:50,04 280
    15 Valerie Bruurmijn Gloria Gloria Atletiek MD 4:10,72 --- 265
    16 Fenna Dudok Scorpio Scorpio MD 4:12,52 4:07,00 258
    17 Femke Gijzen AV Sprint AV Sprint MD Team 3 4:16,68 3:55,57 240
    18 Lotte van Ham AV Sprint AV Sprint MD Team 1 4:19,63 4:27,44 0
    19 Eva-Lin Mertens DAK DAK MD 4:21,51 --- 220
    20 Pien Heddes AV Sprint AV Sprint MD Team 3 4:21,96 4:05,71 218
    21 Juul Lammers AV Sprint AV Sprint MD Team 2 4:22,99 4:13,41 214
    22 Amber Box AV Attila AV Attila MD 4:39,11 --- 0
    Fenna Jacobs AV Sprint AV Sprint MD Team 2 DNF 3:52,26 0
    Luna Faas AV Sprint AV Sprint MD Team 3 DNF 3:41,90 0
    Jente van Loon DAK DAK MD DNF --- 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Anouk van Jeveren Scorpio Scorpio MD 10,65 +2.6 m/s10,78 523
    2 Joss Ruedisueli AV Sprint AV Sprint MD Team 1 10,77 +2.6 m/s10,61 509
    3 Marloes Oomen PH Prins Hend...MD Team 1 10,78 +2.6 m/s11,20 507
    4 Aurelia Davis AV Sprint AV Sprint MD Team 1 11,01 +2.6 m/s11,08 480
    5 Lise Kappen PH Prins Hend...MD Team 1 11,19 +2.6 m/s11,06 460
    6 Juul de Reijdt AV Sprint AV Sprint MD Team 1 12,33 +2.6 m/s11,41 0
    7 Renske van der Steen PH Prins Hend...MD Team 1 12,42 +2.6 m/s12,21 0
    8 Fleur van ...r Meijden AV Marvel AV Marvel MD 12,61 +1.3 m/s12,49 318
    9 Amélie Béaart PH Prins Hend...MD Team 2 13,02 +1.3 m/s12,44 283
    10 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint AV Sprint MD Team 3 13,04 +1.3 m/s13,14 281
    11 Oakley Verheijen Gloria Gloria Atletiek MD 13,12 +3.7 m/s--- 275
    12 Lotte Griep Scorpio Scorpio MD 13,27 +3.7 m/s13,53 263
    13 Fenne van Son AV Marvel AV Marvel MD 13,43 +1.3 m/s13,04 250
    14 Noor Kouwenberg AV Marvel AV Marvel MD 13,65 +3.7 m/s15,19 0
    15 Cyri Brethouwer Scorpio Scorpio MD 13,76 --- 0
    16 Lara van Bommel PH Prins Hend...MD Team 3 13,89 +3.7 m/s13,80 216
    17 Emma Ardon AV Attila AV Attila MD 14,06 --- 203
    18 Anne Smits DAK DAK MD 14,18 --- 195
    19 Pien Heddes AV Sprint AV Sprint MD Team 3 14,48 +3.7 m/s14,00 174
    20 Pien van Berkel AV Attila AV Attila MD 14,76 --- 156
    Amber Box AV Attila AV Attila MD DNF --- 0
    Stella Stroober AV Sprint AV Sprint MD Team 3 DNF 13,52 0
    Manon Apeldoorn VOLO O.S.S. - VOLO MD DNF --- 0
    Renée Lebbink Taxandria Taxandria ...letiek MD DNF 13,32 0

    Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Meike de Graauw PH Prins Hend...MD Team 1 27,85 24,96 441
    2 Anouk van Jeveren Scorpio Scorpio MD 22,00 --- 343
    3 Eden Brouwers PH Prins Hend...MD Team 2 18,53 18,12 279
    4 Nienke Blom AV Sprint AV Sprint MD Team 1 16,80 15,68 245
    5 Britt de Leeuw AV Sprint AV Sprint MD Team 1 16,71 16,09 0
    6 Margit van Son Scorpio Scorpio MD 16,60 --- 0
    7 Femke Sprangers Gloria Gloria Atletiek MD 15,84 --- 225
    8 Bente Oberman PH Prins Hend...MD Team 3 15,30 --- 213
    9 Lizzy Corsten AV Attila AV Attila MD 14,87 --- 204
    10 Fenne van Son AV Marvel AV Marvel MD 14,59 11,82 198
    11 Renée Overmeijer PH Prins Hend...MD Team 1 13,89 15,21 0
    12 Jente van Loon DAK DAK MD 13,75 --- 179
    13 Pien van Eeuwijk AV Attila AV Attila MD 12,51 --- 0
    14 Noor Kouwenberg AV Marvel AV Marvel MD 11,87 --- 0
    15 Jasmijn van Geloof PH Prins Hend...MD Team 3 11,66 13,04 0
    Sarah Buijs AV Sprint AV Sprint MD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Meike de Graauw PH Prins Hend...MD Team 1 9,84 10,21 515
    2 Joss Ruedisueli AV Sprint AV Sprint MD Team 1 9,73 9,34 509
    3 Britt de Leeuw AV Sprint AV Sprint MD Team 1 8,94 9,08 0
    4 Femke Sprangers Gloria Gloria Atletiek MD 8,06 --- 424
    5 Renée Overmeijer PH Prins Hend...MD Team 1 7,97 7,45 0
    6 Janne van den Berg PH Prins Hend...MD Team 2 7,48 7,54 393
    7 Stella Stroober AV Sprint AV Sprint MD Team 3 7,40 8,56 388
    8 Amélie Béaart PH Prins Hend...MD Team 2 6,84 --- 0
    9 Cyri Brethouwer Scorpio Scorpio MD 6,79 --- 353
    10 Mare ter Wal VOLO O.S.S. - VOLO MD 6,61 --- 343
    11 Margit van Son Scorpio Scorpio MD 6,48 --- 0
    12 Jasmijn van Geloof PH Prins Hend...MD Team 3 6,48 6,02 335
    13 Pleun Weijkamp VOLO O.S.S. - VOLO MD 5,92 --- 0
    14 Bente Oberman PH Prins Hend...MD Team 3 5,84 5,88 0
    15 Nynke Verweij DAK DAK MD 5,58 --- 279
    16 Noor Kouwenberg AV Marvel AV Marvel MD 5,56 --- 278
    17 Pien van Eeuwijk AV Attila AV Attila MD 5,47 --- 272
    18 Madelief Ruijters AV Attila AV Attila MD 4,78 --- 0
    Sarah Buijs AV Sprint AV Sprint MD Team 2 DNS 8,51 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Loïs Drent AV Sprint AV Sprint MD Team 1 1,45 1,50 0
    2 Joss Ruedisueli AV Sprint AV Sprint MD Team 1 1,45 1,53 582
    3 Marloes Oomen PH Prins Hend...MD Team 1 1,35 1,45 499
    4 Danique Bergman AV Attila AV Attila MD 1,30 --- 462
    4 Anouk van Jeveren Scorpio Scorpio MD 1,30 --- 462
    6 Eden Brouwers PH Prins Hend...MD Team 2 1,30 1,25 462
    7 Fleur van ...r Meijden AV Marvel AV Marvel MD 1,30 1,25 462
    8 Daniek Meijer AV Marvel AV Marvel MD 1,25 1,30 0
    9 Aimee Rynart AV Sprint AV Sprint MD Team 2 1,25 1,30 426
    10 Lise Romijn PH Prins Hend...MD Team 1 1,25 1,25 0
    11 Valerie Bruurmijn Gloria Gloria Atletiek MD 1,20 --- 389
    12 Lieke Boomaars Scorpio Scorpio MD 1,20 --- 0
    13 Anne Smits DAK DAK MD 1,15 --- 0
    14 Jente van Loon DAK DAK MD 1,15 --- 352
    15 Jasmijn van Hoek PH Prins Hend...MD Team 2 1,15 1,20 0
    16 Ilse Werners VOLO O.S.S. - VOLO MD 1,10 --- 316
    17 Inge Kribbe AV Attila AV Attila MD 1,00 --- 0
    18 Sam de Vaan Taxandria Taxandria ...letiek MD 1,00 --- 242
    Femke Gijzen AV Sprint AV Sprint MD Team 3 NM 1,25 0
    Luna Faas AV Sprint AV Sprint MD Team 3 DNS 1,30 0
    Demi Veekens VOLO O.S.S. - VOLO MD DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Renske van der Steen PH Prins Hend...MD Team 1 4,54 +1.2 m/s4,34 527
    2 Sam de Vaan Taxandria Taxandria ...letiek MD 4,25 +1.3 m/s--- 468
    3 Loïs Drent AV Sprint AV Sprint MD Team 1 4,19 +3.2 m/s4,20 456
    4 Lise Kappen PH Prins Hend...MD Team 1 4,13 +0.9 m/s4,16 0
    5 Daniek Meijer AV Marvel AV Marvel MD 3,96 +1.7 m/s3,82 410
    6 Janne van den Berg PH Prins Hend...MD Team 2 3,94 +3.2 m/s3,84 406
    7 Nynke Verweij DAK DAK MD 3,91 +2.1 m/s--- 400
    8 Maya Glaudemans PH Prins Hend...MD Team 2 3,83 +2.5 m/s2,95 0
    9 Fleur van ...r Meijden AV Marvel AV Marvel MD 3,69 +4.4 m/s3,63 0
    10 Ilse Werners VOLO O.S.S. - VOLO MD 3,69 +3.1 m/s--- 356
    11 Lotte van Ham AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3,67 +3.1 m/s4,01 0
    12 Ylva den Heijer AV Sprint AV Sprint MD Team 3 3,66 +3.2 m/s3,70 350
    13 Cyri Brethouwer Scorpio Scorpio MD 3,55 +2.5 m/s--- 328
    14 Lizzy Corsten AV Attila AV Attila MD 3,45 +4.0 m/s--- 308
    15 Tess Koenen Scorpio Scorpio MD 3,45 +3.1 m/s--- 0
    16 Lara van Bommel PH Prins Hend...MD Team 3 3,43 +2.7 m/s3,13 304
    17 Eva-Lin Mertens DAK DAK MD 3,18 +1.6 m/s--- 0
    18 Inge Kribbe AV Attila AV Attila MD 3,13 +2.6 m/s--- 0
    19 Mare ter Wal VOLO O.S.S. - VOLO MD 3,00 +2.0 m/s--- 0
    20 Sanne Sprangers Gloria Gloria Atletiek MD 2,82 +2.8 m/s--- 182
    Luna Faas AV Sprint AV Sprint MD Team 3 DNS 3,89 0
    Sarah Buijs AV Sprint AV Sprint MD Team 2 DNS 2,95 0