• Teams
  • 80m
  • 800m
  • 300mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Prins Hendrik MC Prins Hendrik - MJC
    Begeleider: Joep Janssen
    Jurylid: Zie D-junioren
    9 6705
    2 AV Sprint MC Team 1 AV Sprint - MJC
    Begeleider: Bram Hommel
    8 6242
    3 AV Attila MC AV Attila - MJC
    Begeleider: Ingrid Oonincx
    Jurylid: NTB
    11 6007
    5 Scorpio MC Scorpio - MJC
    Begeleider: patrick Kuppens
    6 4870
    4 AV Spiridon MC AV Spiridon - MJC
    Begeleider: Rob Heeren
    Jurylid: n.n.b.
    7 4350
    6 DAK MC DAK - MJC
    Begeleider: Adrie Kivits Theo van Houten
    4 3660
    7 Atledo MC Atledo - MJC
    Begeleider: Glenn Pols
    Jurylid: Ard-Jan Moerdijk
    6 3132
    8 Taxandria Atletiek MC Taxandria Atletiek - MJC
    Begeleider: Gerben Mentink
    4 2737
    9 AV Sprint MC Team 2 AV Sprint - MJC
    Begeleider: Bram Hommel
    3 2157

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Daantje de Vet PH Prins Hendrik MC 10,32 +0.9 m/s10,58 738
    2 Nienke Meubermans PH Prins Hendrik MC 10,40 +0.9 m/s10,66 723
    3 Nine Fransen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 10,51 +0.9 m/s10,57 703
    4 Isabel van Bokhoven PH Prins Hendrik MC 10,69 +0.9 m/s10,94 0
    5 Barbara Karremans AV Attila AV Attila MC 10,81 +0.9 m/s10,99 650
    6 Daan de Reijdt AV Sprint AV Sprint MC Team 1 10,96 +0.9 m/s11,08 625
    7 Anne van Nierop DAK DAK MC 11,09 +4.0 m/s--- 604
    8 Veerle van Son Scorpio Scorpio MC 11,17 +0.9 m/s11,00 591
    9 Sibel de Vet AV Attila AV Attila MC 11,20 +4.0 m/s--- 586
    10 Bijou Leto AV Sprint AV Sprint MC Team 1 11,23 +1.9 m/s11,11 0
    11 Julia Brekelmans Taxandria Taxandria ...letiek MC 11,34 +4.0 m/s--- 564
    12 Sanne Tuytelaars AV Spiridon AV Spiridon MC 11,48 +1.9 m/s11,47 543
    12 Indy Ouwerling Scorpio Scorpio MC 11,48 +1.9 m/s11,60 543
    14 Silkie Graafmans AV Spiridon AV Spiridon MC 11,59 +1.9 m/s12,20 526
    15 Danique Schalk AV Spiridon AV Spiridon MC 11,73 +4.0 m/s--- 0
    16 Brandalise Isabella AV Sprint AV Sprint MC Team 2 12,06 +4.0 m/s--- 459
    17 Fanny Kieboom AV Attila AV Attila MC 12,15 +1.9 m/s12,39 0
    18 Liv Snijtsheuvel Taxandria Taxandria ...letiek MC 12,18 +1.9 m/s12,45 443
    19 Lise Aarden Atledo Atledo MC 12,37 +1.9 m/s--- 418
    20 Marjolijn Wolfs Taxandria Taxandria ...letiek MC 12,54 +4.0 m/s--- 0
    21 Jolijn Coolen Atledo Atledo MC 13,43 +1.9 m/s--- 291
    Mia Anker AV Sprint AV Sprint MC Team 2 DNS --- 0
    Vélien Keus AV Sprint AV Sprint MC Team 2 DNS --- 0
    Femke Kuppens Scorpio Scorpio MC DNS 10,65 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Marit Griep Scorpio Scorpio MC 2:23,23 2,21 627
    2 Bieke Schipperen Scorpio Scorpio MC 2:23,63 2,24 623
    3 Anne de Jong Atledo Atledo MC 2:25,01 2:20,00 609
    4 Nienke Meubermans PH Prins Hendrik MC 2:33,35 2:32,04 527
    5 Annemiek van Iersel PH Prins Hendrik MC 2:33,50 2:32,44 526
    6 Daan de Reijdt AV Sprint AV Sprint MC Team 1 2:34,60 2:23,34 516
    7 Roos de Jong Atledo Atledo MC 2:37,31 2:32,00 492
    8 Nine Fransen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 2:42,74 2:42,63 446
    9 Lotte Weevers PH Prins Hendrik MC 2:53,43 --- 0
    10 Vélien Keus AV Sprint AV Sprint MC Team 2 2:55,96 2:54,21 346
    11 Annemarie Vergeer AV Attila AV Attila MC 2:56,83 3:03,93 340
    12 Noelle Schalk AV Spiridon AV Spiridon MC 3:02,14 --- 304
    13 Janna Bergink AV Attila AV Attila MC 3:03,61 3:08,08 295
    14 Ine Smits DAK DAK MC 3:06,24 --- 278
    15 Sanne Tuytelaars AV Spiridon AV Spiridon MC 3:06,33 --- 277
    16 Bridget van Rooij AV Attila AV Attila MC 3:11,87 3:25,17 0
    17 Vera van den Burg AV Spiridon AV Spiridon MC 3:13,29 --- 0
    Britta Driessen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 DNS 2:43,02 0

    Uitslagen 300 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Daantje de Vet PH Prins Hendrik MC 48,32 49,19 592
    2 Sterre van Bragt PH Prins Hendrik MC 48,66 50,19 582
    3 Hanna van Baast AV Attila AV Attila MC 49,55 --- 556
    4 Veerle van Son Scorpio Scorpio MC 49,78 49,14 549
    5 Bijou Leto AV Sprint AV Sprint MC Team 1 50,14 51,50 539
    6 Mikki Lips AV Sprint AV Sprint MC Team 1 51,81 52,10 494
    7 Annemiek van Iersel PH Prins Hendrik MC 52,91 52,24 0
    8 Floor Alessie AV Attila AV Attila MC 52,98 --- 463
    9 Anouk van Dal DAK DAK MC 56,14 --- 388
    10 Danique Schalk AV Spiridon AV Spiridon MC 59,21 --- 323
    11 Pauline Bezems AV Sprint AV Sprint MC Team 1 1:00,55 52,30 0
    12 Sanne Tuytelaars AV Spiridon AV Spiridon MC 1:02,41 --- 261
    13 Ine Smits DAK DAK MC 1:03,36 --- 244
    14 Jolijn Coolen Atledo Atledo MC 1:10,52 --- 131
    15 Susan Lodewijks Atledo Atledo MC 1:11,76 --- 114
    Barbara Karremans AV Attila AV Attila MC DNF --- 0
    Femke Kuppens Scorpio Scorpio MC DNF --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Hanna van Baast AV Attila AV Attila MC 11,23 --- 580
    2 Joanne Schaap PH Prins Hendrik MC 10,20 11,06 532
    3 Linsy Heestermans AV Sprint AV Sprint MC Team 1 9,26 9,90 486
    4 Imke Mentink Taxandria Taxandria ...letiek MC 8,66 --- 456
    5 Indy Ouwerling Scorpio Scorpio MC 8,55 --- 450
    6 Jeanou van Hout PH Prins Hendrik MC 8,30 7,99 0
    7 Femke Dam AV Sprint AV Sprint MC Team 1 8,23 8,54 0
    8 Lieselotte Wielage AV Attila AV Attila MC 7,86 --- 0
    9 Loes van der Pennen AV Spiridon AV Spiridon MC 7,67 --- 403
    10 Brandalise Isabella AV Sprint AV Sprint MC Team 2 6,90 --- 360
    11 Liv Snijtsheuvel Taxandria Taxandria ...letiek MC 6,62 --- 0
    12 Lise Aarden Atledo Atledo MC 6,25 --- 321
    13 Karlijn van de Ven DAK DAK MC 6,04 --- 308
    14 Vera van den Burg AV Spiridon AV Spiridon MC 4,99 --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Floor Alessie AV Attila AV Attila MC 5,29 +3.5 m/s--- 677
    2 Linsy Heestermans AV Sprint AV Sprint MC Team 1 5,13 +4.6 m/s4,82 646
    3 Annemiek van Iersel PH Prins Hendrik MC 5,09 +1.8 m/s5,00 638
    4 Isabel van Bokhoven PH Prins Hendrik MC 4,71 +3.2 m/s4,56 0
    5 Anouk van Dal DAK DAK MC 4,57 +1.2 m/s--- 533
    6 Fenne Severijns AV Attila AV Attila MC 4,32 +3.8 m/s--- 0
    7 Femke Dam AV Sprint AV Sprint MC Team 1 4,25 +3.8 m/s4,07 0
    8 Liv Snijtsheuvel Taxandria Taxandria ...letiek MC 4,17 +3.0 m/s--- 452
    9 Silkie Graafmans AV Spiridon AV Spiridon MC 4,11 +3.2 m/s--- 440
    10 Lani de Boer Scorpio Scorpio MC 3,77 +2.6 m/s--- 372
    11 Mia Anker AV Sprint AV Sprint MC Team 2 3,76 +5.2 m/s--- 370
    12 Marjolijn Wolfs Taxandria Taxandria ...letiek MC 3,60 +3.5 m/s--- 0
    13 Lise Aarden Atledo Atledo MC 3,53 +2.7 m/s--- 324
    14 Sophie Janssen AV Spiridon AV Spiridon MC 2,98 +1.9 m/s--- 0