Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 Prins Hendrik JD Team 1 Prins Hendrik - JJD
Begeleider: Vincie Vossenaar
Jurylid: Ouder Koen Diepen (tot 13.30)/Ouder Tinke Grotenhuis (vanaf 13.30)
8 7363
2 AV Sprint JD Team 1 AV Sprint - JJD
Begeleider: Stephan Campos
6 6519
3 Scorpio JD Team 2 Scorpio - JJD
Begeleider: Leendert Brethouwer
7 5701
4 Scorpio JD Team 1 Scorpio - JJD
Begeleider: Leendert Brethouwer
9 4803
5 AV Attila JD AV Attila - JJD
Begeleider: Ingrid Oonincx
Jurylid: NTB
10 4638
6 Prins Hendrik JD Team 2 Prins Hendrik - JJD
Begeleider: Vincie Vossenaar
Jurylid: Ouder Luc/Max de Kruijf (tot 13.30) /Ouder Janne van den Berg (vanaf 13.30)
6 4399
7 DAK JD DAK - JJD
Begeleider: Ruud van Loon
Jurylid: Ruud
6 3739
8 Atledo JD Atledo - JJD
Begeleider: Tim Schellekens
Jurylid: Ard-Jan Moerdijk
7 3677
9 Taxandria Atletiek JD Taxandria Atletiek - JJD
Begeleider: Regina Schoenmakers
3 3396
10 AV Sprint JD Team 2 AV Sprint - JJD
Begeleider: Stephan Campos
6 3138
11 Prins Hendrik JD Team 3 Prins Hendrik - JJD
Begeleider: Vincie Vossenaar
Jurylid: Ouder Viggo Tijbosch (tot 13.30)
5 2864
12 AV Marvel JD AV Marvel - JJD
Begeleider: Rob van den Braak
Jurylid: Henk van de Langenberg
3 2013
13 O.S.S. - VOLO JD O.S.S. - VOLO - JJD
Begeleider: Franklin Bolder
Jurylid: Karel Weijkamp
3 1747

Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jimmy Marcera AV Sprint AV Sprint JD Team 1 10,35 +1.7 m/s10,32 732
2 Dyamo Hoek AV Sprint AV Sprint JD Team 1 10,40 +1.7 m/s10,61 723
3 Finn Verhoeff PH Prins Hend...JD Team 1 10,48 +1.7 m/s10,70 709
4 Viggo Tijbosch PH Prins Hend...JD Team 1 10,55 +1.7 m/s10,59 696
5 Gijs Schoenmakers Taxandria Taxandria ...letiek JD 11,41 +2.9 m/s11,56 553
6 Vigo Maljaars Scorpio Scorpio JD Team 2 11,43 +1.7 m/s11,40 550
7 Luuk Mettler AV Marvel AV Marvel JD 11,54 +2.9 m/s12,12 534
8 Lans Timmermans PH Prins Hend...JD Team 1 11,57 +1.7 m/s11,40 0
9 Sven van d...eerendonk PH Prins Hend...JD Team 2 11,86 +1.4 m/s--- 487
10 Bram de Graaf Scorpio Scorpio JD Team 1 11,96 +1.4 m/s--- 473
11 Moos Ligtvoet Scorpio Scorpio JD Team 1 12,07 +2.9 m/s12,41 458
12 Sam van der Burgt AV Attila AV Attila JD 12,08 +3.3 m/s12,72 457
13 Joey Soyo PH Prins Hend...JD Team 2 12,14 +2.9 m/s12,31 448
14 Jens van Oirschot AV Marvel AV Marvel JD 12,16 +1.4 m/s--- 446
15 Diego Broere Scorpio Scorpio JD Team 2 12,20 +1.7 m/s11,56 440
16 Tijl van Kasteren AV Sprint AV Sprint JD Team 2 12,23 +3.3 m/s12,68 436
17 Joran Kant Scorpio Scorpio JD Team 2 12,67 +2.9 m/s12,34 0
18 Sem van Boxtel AV Attila AV Attila JD 12,83 +3.3 m/s13,08 360
19 Simen Thijssen PH Prins Hend...JD Team 3 13,00 +3.3 m/s13,30 340
20 Frank van ...n Franken AV Sprint AV Sprint JD Team 2 13,11 +3.3 m/s14,24 327
21 Edwin Van...r Heijden DAK DAK JD 13,20 +1.4 m/s--- 317
22 Quinten Bressers Atledo Atledo JD 13,33 +3.3 m/s13,57 302
23 Luca Uitenbroek Scorpio Scorpio JD Team 1 13,35 +1.4 m/s--- 0
24 Senn den Boer AV Sprint AV Sprint JD Team 2 13,44 +3.3 m/s13,72 0
25 Beer Vergeer VOLO O.S.S. - VOLO JD 13,86 +1.4 m/s--- 245
26 Wesley Nagtzaam DAK DAK JD 14,14 +1.4 m/s--- 216
27 Milan van Rooij AV Attila AV Attila JD 14,57 +3.3 m/s15,19 0
28 Joris Baalmans Atledo Atledo JD 15,52 +1.4 m/s15,70 91
Mika van Lieshout Atledo Atledo JD DNS 12,61 0
Mats van der Linden AV Marvel AV Marvel JD DNS 11,60 0
Max de Kruijf PH Prins Hend...JD Team 2 DNS 11,44 0

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Koen Diepen PH Prins Hend...JD Team 1 3:10,24 3:05,06 617
2 Sven Grooters PH Prins Hend...JD Team 1 3:11,71 3:12,58 605
3 Lans Timmermans PH Prins Hend...JD Team 1 3:12,47 3:05,15 0
4 Sven van d...eerendonk PH Prins Hend...JD Team 2 3:16,92 3:12,99 567
5 Luuk Pelkmans AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:22,91 3:20,60 526
6 Gijs Schoenmakers Taxandria Taxandria ...letiek JD 3:24,26 3:25,25 517
7 Rick van Dongen Scorpio Scorpio JD Team 2 3:30,95 3:35,00 474
8 Daan Verschoor Taxandria Taxandria ...letiek JD 3:31,39 3:29,01 471
9 Lennart de Vries Scorpio Scorpio JD Team 1 3:34,07 3:36,00 455
10 Rick Smits DAK DAK JD 3:36,70 --- 439
11 Kamiel Watzeels AV Attila AV Attila JD 3:36,91 3:33,66 438
12 Pepijn Wijnen Atledo Atledo JD 3:39,63 3:45,43 422
13 Robbie Smulders PH Prins Hend...JD Team 2 3:42,31 --- 407
14 Luca Uitenbroek Scorpio Scorpio JD Team 1 3:44,66 --- 394
15 Stijn Maarschalk Scorpio Scorpio JD Team 2 3:44,95 3:38,00 392
16 Jesse Boomaars AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:50,27 4:02,13 364
17 Ferencz Ketelaars PH Prins Hend...JD Team 3 3:52,49 3:46,64 352
18 Sam Janssens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:52,95 3:41,52 0
19 Jonas Vos DAK DAK JD 3:53,06 --- 349
20 Roan van Vessem Scorpio Scorpio JD Team 1 3:55,49 3:42,00 0
21 Sem van Boxtel AV Attila AV Attila JD 3:57,79 3:44,16 326
22 Quinten Bressers Atledo Atledo JD 3:58,50 3:58,79 322
23 Jules van Kan AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3:59,17 3:51,58 319
24 Tim Versteijnen AV Attila AV Attila JD 3:59,57 3:50,28 0
25 Koen van Weerden DAK DAK JD 4:03,91 --- 0
26 Jens van Oirschot AV Marvel AV Marvel JD 4:16,57 3:42,78 240
27 Xander Maarse PH Prins Hend...JD Team 3 4:19,79 4:11,50 227
28 Giel Huijsmans AV Sprint AV Sprint JD Team 2 4:23,07 4:09,70 214
Mats van der Linden AV Marvel AV Marvel JD DNS 3:40,00 0
Max de Kruijf PH Prins Hend...JD Team 2 DNS 3:12,13 0
Mika van Lieshout Atledo Atledo JD DNF 3:52,90 0

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Finn Verhoeff PH Prins Hend...JD Team 1 12,44 +2.8 m/s12,55 650
2 Jimmy Marcera AV Sprint AV Sprint JD Team 1 12,93 +2.8 m/s12,94 595
3 Dyamo Hoek AV Sprint AV Sprint JD Team 1 13,20 +2.8 m/s13,17 566
4 Jens de Kock PH Prins Hend...JD Team 1 13,75 +2.8 m/s13,51 511
5 Jake Romijn PH Prins Hend...JD Team 1 13,80 +2.8 m/s13,79 0
6 Merijn Verdijk DAK DAK JD 15,07 +2.9 m/s--- 396
7 Vigo Maljaars Scorpio Scorpio JD Team 2 15,37 +2.8 m/s15,38 373
8 Joran Kant Scorpio Scorpio JD Team 2 15,51 +2.8 m/s16,27 362
9 Luc de Kruijf PH Prins Hend...JD Team 2 16,07 +2.0 m/s16,46 321
10 Ryan Marcus Atledo Atledo JD 16,13 +2.0 m/s16,37 317
11 Sam van der Burgt AV Attila AV Attila JD 16,51 +2.9 m/s19,14 291
12 Xavier van Zutven PH Prins Hend...JD Team 2 16,79 +2.2 m/s17,66 273
13 Jens van Oirschot AV Marvel AV Marvel JD 16,95 +2.2 m/s17,15 263
14 Sven van d...eerendonk PH Prins Hend...JD Team 2 17,05 +2.0 m/s16,41 0
15 Senn den Boer AV Sprint AV Sprint JD Team 2 17,07 +2.0 m/s17,10 255
16 Luuk Mettler AV Marvel AV Marvel JD 17,24 +2.0 m/s16,93 245
17 David van Laerhoven Taxandria Taxandria ...letiek JD 17,26 +2.2 m/s17,78 244
18 Midas Hezemans VOLO O.S.S. - VOLO JD 17,32 +2.9 m/s--- 240
19 Mathys Vermeulen AV Attila AV Attila JD 17,34 +2.8 m/s15,95 239
20 Thomas Hessels Scorpio Scorpio JD Team 1 17,44 +2.2 m/s18,16 233
21 Daan van der Made Scorpio Scorpio JD Team 2 17,49 +2.0 m/s16,85 0
22 Jesse Boomaars AV Sprint AV Sprint JD Team 1 17,63 +2.2 m/s17,57 0
23 Nuno van Berkom Scorpio Scorpio JD Team 1 17,66 +2.0 m/s16,81 220
24 Jonas Vos DAK DAK JD 17,74 +2.9 m/s--- 215
25 Tim van der Bruggen PH Prins Hend...JD Team 3 17,84 +2.0 m/s17,08 210
26 Tim Versteijnen AV Attila AV Attila JD 17,88 +2.2 m/s18,98 0
27 Pepijn Wijnen Atledo Atledo JD 18,53 +2.9 m/s18,99 172
28 Koen van Weerden DAK DAK JD 18,66 +2.9 m/s--- 0
29 Stijn Groeneveld Scorpio Scorpio JD Team 1 18,69 +2.2 m/s18,91 0
30 Frank van ...n Franken AV Sprint AV Sprint JD Team 2 19,68 +2.9 m/s20,35 115

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ryan Jansen Scorpio Scorpio JD Team 2 46,24 --- 721
2 Jake Romijn PH Prins Hend...JD Team 1 33,50 35,31 548
3 Tristen Strooper AV Attila AV Attila JD 32,95 --- 540
4 Luuk Pelkmans AV Sprint AV Sprint JD Team 1 30,59 --- 504
5 Bram de Graaf Scorpio Scorpio JD Team 1 30,56 --- 504
6 Robbie Smulders PH Prins Hend...JD Team 2 27,88 30,19 462
7 Casper Couwenberg PH Prins Hend...JD Team 1 26,23 22,81 0
8 Olivier van Gelder Scorpio Scorpio JD Team 1 22,45 --- 0
9 Daan Verschoor Taxandria Taxandria ...letiek JD 21,31 --- 349
10 Matthijs van Os AV Attila AV Attila JD 20,79 --- 0
11 David Geurts AV Sprint AV Sprint JD Team 2 20,20 --- 328
12 Edwin Van...r Heijden DAK DAK JD 19,83 --- 321
13 Kasper Baalmans Atledo Atledo JD 19,38 --- 312
14 Rick van Dongen Scorpio Scorpio JD Team 2 18,65 --- 0
15 Melle Walschots VOLO O.S.S. - VOLO JD 16,70 --- 258
16 Giel Huijsmans AV Sprint AV Sprint JD Team 2 13,14 --- 0
17 Rick Smits DAK DAK JD 12,85 --- 0
Tim Kuijpers Atledo Atledo JD DNS 16,66 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Sven Grooters PH Prins Hend...JD Team 1 27,00 23,14 428
2 Ryan Jansen Scorpio Scorpio JD Team 2 26,99 --- 428
3 Koen Diepen PH Prins Hend...JD Team 1 25,82 29,94 0
4 Mathys Vermeulen AV Attila AV Attila JD 23,30 --- 366
5 Merijn Coenen AV Sprint AV Sprint JD Team 1 22,22 --- 347
6 Robbie Smulders PH Prins Hend...JD Team 2 21,23 18,69 330
7 Roan van Vessem Scorpio Scorpio JD Team 1 19,34 --- 294
8 Luc de Kruijf PH Prins Hend...JD Team 2 18,94 17,78 0
9 David Geurts AV Sprint AV Sprint JD Team 2 17,43 --- 257
10 Pepijn Wijnen Atledo Atledo JD 16,13 14,74 231
11 Matthijs van Os AV Attila AV Attila JD 15,06 --- 0
12 Beer Vergeer VOLO O.S.S. - VOLO JD 14,85 --- 204
13 Midas Hezemans VOLO O.S.S. - VOLO JD 14,62 --- 0
14 Jules van Kan AV Sprint AV Sprint JD Team 2 14,59 --- 0
15 Sam Janssens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 14,33 --- 0
16 Stijn Groeneveld Scorpio Scorpio JD Team 1 14,32 --- 0
17 Jonas Vos DAK DAK JD 13,81 --- 181
18 Daan Verschoor Taxandria Taxandria ...letiek JD 13,77 --- 180
19 Rick Smits DAK DAK JD 13,65 --- 0
20 Simen Thijssen PH Prins Hend...JD Team 3 12,08 12,67 141
21 Xander Maarse PH Prins Hend...JD Team 3 11,64 10,67 0
Tim Kuijpers Atledo Atledo JD DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ryan Jansen Scorpio Scorpio JD Team 2 11,97 --- 613
2 Viggo Tijbosch PH Prins Hend...JD Team 1 11,17 11,70 577
3 Ryan Marcus Atledo Atledo JD 10,71 8,99 556
4 Nuno van Berkom Scorpio Scorpio JD Team 1 9,06 --- 476
5 Merijn Coenen AV Sprint AV Sprint JD Team 1 7,70 --- 405
6 Pepijn Kremers PH Prins Hend...JD Team 3 6,90 7,35 360
7 Stijn Groeneveld Scorpio Scorpio JD Team 1 6,74 --- 0
8 Luc de Kruijf PH Prins Hend...JD Team 2 6,71 7,12 349
9 Casper Couwenberg PH Prins Hend...JD Team 1 6,39 6,26 0
10 Edwin Van...r Heijden DAK DAK JD 6,33 --- 326
11 Frank van ...n Franken AV Sprint AV Sprint JD Team 2 6,16 --- 316
12 Sem van Boxtel AV Attila AV Attila JD 5,70 --- 0
13 Kars Goossens AV Attila AV Attila JD 5,69 --- 287
14 Luuk Mettler AV Marvel AV Marvel JD 5,66 --- 285
15 David van Laerhoven Taxandria Taxandria ...letiek JD 5,32 --- 263
16 Stijn Maarschalk Scorpio Scorpio JD Team 2 5,15 --- 0
17 Xander Maarse PH Prins Hend...JD Team 3 4,90 4,34 0
18 Joey Soyo PH Prins Hend...JD Team 2 4,90 --- 0
19 Wesley Nagtzaam DAK DAK JD 4,69 --- 0

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jake Romijn PH Prins Hend...JD Team 1 1,60 1,60 702
2 Luuk Pelkmans AV Sprint AV Sprint JD Team 1 1,50 --- 623
3 Tristen Strooper AV Attila AV Attila JD 1,40 --- 541
4 Diego Broere Scorpio Scorpio JD Team 2 1,35 --- 499
5 Melle Walschots VOLO O.S.S. - VOLO JD 1,30 --- 462
5 Olivier van Gelder Scorpio Scorpio JD Team 1 1,30 --- 462
7 Merijn Verdijk DAK DAK JD 1,30 --- 462
8 Kasper Baalmans Atledo Atledo JD 1,25 1,28 426
9 Daan van der Made Scorpio Scorpio JD Team 2 1,25 --- 0
10 Midas Hezemans VOLO O.S.S. - VOLO JD 1,25 --- 0
11 Casper Couwenberg PH Prins Hend...JD Team 1 1,20 1,30 0
12 David van Laerhoven Taxandria Taxandria ...letiek JD 1,20 --- 389
13 Tim van der Bruggen PH Prins Hend...JD Team 3 1,20 1,30 389
14 Joey Soyo PH Prins Hend...JD Team 2 1,20 1,25 0
15 Xavier van Zutven PH Prins Hend...JD Team 2 1,20 1,25 389
16 Tim Versteijnen AV Attila AV Attila JD 1,15 --- 0
Koen van Weerden DAK DAK JD NM --- 0
Nuno van Berkom Scorpio Scorpio JD Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Viggo Tijbosch PH Prins Hend...JD Team 1 5,18 +1.6 m/s5,03 656
2 Jimmy Marcera AV Sprint AV Sprint JD Team 1 4,83 +3.7 m/s--- 587
3 Merijn Verdijk DAK DAK JD 4,49 +5.1 m/s--- 517
4 Jens de Kock PH Prins Hend...JD Team 1 4,29 +3.8 m/s4,50 0
5 Vigo Maljaars Scorpio Scorpio JD Team 2 4,14 +1.2 m/s--- 446
6 Pepijn Kremers PH Prins Hend...JD Team 3 4,08 +2.4 m/s3,88 434
7 Olivier van Gelder Scorpio Scorpio JD Team 1 4,06 -0.3 m/s--- 430
7 Gijs Schoenmakers Taxandria Taxandria ...letiek JD 4,06 +0.7 m/s--- 430
9 Moos Ligtvoet Scorpio Scorpio JD Team 1 3,89 +1.3 m/s--- 0
10 Diego Broere Scorpio Scorpio JD Team 2 3,78 +0.4 m/s--- 0
11 Sam van der Burgt AV Attila AV Attila JD 3,74 +3.6 m/s--- 366
11 Xavier van Zutven PH Prins Hend...JD Team 2 3,74 +1.2 m/s3,70 366
13 Ferencz Ketelaars PH Prins Hend...JD Team 3 3,69 +1.9 m/s3,03 0
14 Melle Walschots VOLO O.S.S. - VOLO JD 3,60 +2.2 m/s--- 338
15 Tijl van Kasteren AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,55 +2.7 m/s--- 328
16 Beer Vergeer VOLO O.S.S. - VOLO JD 3,38 +2.1 m/s--- 0
17 Jayden Geerts AV Attila AV Attila JD 3,34 +2.4 m/s--- 0
18 Senn den Boer AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,12 +2.9 m/s--- 0
19 Wesley Nagtzaam DAK DAK JD 2,89 +2.3 m/s--- 0
20 Joris Baalmans Atledo Atledo JD 2,84 +1.6 m/s2,84 186
Tim Kuijpers Atledo Atledo JD DNS 3,24 0
Mats van der Linden AV Marvel AV Marvel JD DNS 4,43 0
Max de Kruijf PH Prins Hend...JD Team 2 DNS 4,29 0