Competitiestand Meisjes Junioren B
# Team Leden Punten
1 Almere `81 Meisjes Almere `81 - MJB
Begeleider: Denis Lensen
9 5639
2 Altis Meisjes Team 1 Altis - MJB
Begeleider: Paul van Dijk
Jurylid: -
10 5568
3 AAC Meisjes AAC - MJB
Begeleider: Niels Kruller
Jurylid: naam volgt
6 5453
4 Phanos Meisjes Team 1 Phanos - MJB
Begeleider: Ivo
8 5399
5 AV Triathlon Meisjes AV Triathlon - MJB
Begeleider: Eddy van der Meer
Jurylid: Tjitske Hollestelle
10 4451
6 AV 1923 Meisjes Team 1 AV 1923 - MJB
Begeleider: Sylvester Tanoh
6 4376
7 BAV Meisjes BAV - MJB
Begeleider: Bas van der Vuurst
Jurylid: Muriel van der Wouden
6 3903
8 AV Zuidwal Meisjes AV Zuidwal - MJB
Begeleider: Jeroen Hilhorst
Jurylid: Jeroen Hilhorst (geen speer)
2 3598
9 AV Aalsmeer Meisjes AV Aalsmeer - MJB
Begeleider: Richard Zethof
Jurylid: Wiebe Hoekstra
5 3543
10 Altis Meisjes Team 2 Altis - MJB
Begeleider: Paul van Dijk
Jurylid: -
7 3408
11 GAC Hilversum Meisjes GAC Hilversum - MJB
Begeleider: Marianne Boelee
Jurylid: Frans Harms
7 3337
12 AV Pijnenburg Meisjes AV Pijnenburg - MJB
Begeleider: Thijs Kollmann
Jurylid: Tanja Bracco Gartner
7 3197
13 AV Feniks Meisjes AV Feniks - MJB
Begeleider: Pieter Knotnerus
4 2887
14 AV 1923 Meisjes Team 2 AV 1923 - MJB
Begeleider: Sylvester Tanoh
5 2272
15 AV Spirit Lelystad Meisjes AV Spirit Lelystad - MJB
Begeleider: Bart van Gelder
Jurylid: Annelies Agricola
2 1899
16 Phanos Meisjes Team 2 Phanos - MJB
Begeleider: ivo Klooster
3 1332

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Megan de Ruiter Phanos Phanos Mei...es Team 1 13,35 -0.1 m/s12,91 615
2 Amara Nnadi Altis Altis Meisjes Team 1 13,39 -0.1 m/s13,46 608
3 Franca de Leeuw Altis Altis Meisjes Team 1 13,53 -0.1 m/s13,78 0
4 Isa Bijlsma Almere `81 Almere `81 Meisjes 13,70 -0.1 m/s13,46 556
5 Sarah Itiola AV Feniks AV Feniks Meisjes 13,84 -0.1 m/s12,29 533
6 Aerin Gaston AV 1923 AV 1923 Me...es Team 1 13,86 +0.6 m/s14,80 530
7 Naomi Doves AV Zuidwal AV Zuidwal Meisjes 13,87 -0.1 m/s13,71 528
8 Milou Overbeek Almere `81 Almere `81 Meisjes 14,03 -1.4 m/s--- 0
9 Angel Addae AV Feniks AV Feniks Meisjes 14,20 +1.3 m/s--- 0
10 Lara van Beusekom GACH GAC Hilver...m Meisjes 14,46 +0.6 m/s14,43 438
10 Nuriya Mets Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 14,46 -0.1 m/s14,10 438
12 Ilse Boon AAC AAC Meisjes 14,68 +0.6 m/s14,84 406
12 Dido van Veen AV 1923 AV 1923 Me...es Team 2 14,68 +1.3 m/s--- 406
14 Machteld Hammink Phanos Phanos Mei...es Team 1 14,71 +1.3 m/s--- 0
15 Isabel Cola Triathlon AV Triathlon Meisjes 14,93 -1.4 m/s--- 371
16 Faith van Dam SPLS AV Spirit ...d Meisjes 15,13 +0.6 m/s14,98 344
17 Nathalie Leushuis Triathlon AV Triathlon Meisjes 15,22 -1.4 m/s--- 0
18 Tara Ozinga AV Aalsmeer AV Aalsmeer Meisjes 15,27 -1.4 m/s--- 326
19 Marloes Kerstholt Altis Altis Meisjes Team 2 15,59 +0.6 m/s15,72 284
20 Noortje van Dijk AV 1923 AV 1923 Me...es Team 2 15,92 +1.3 m/s--- 0
21 Iris van Gisbergen BAV BAV Meisjes 16,93 +1.3 m/s--- 129
22 Kirsten Medema Altis Altis Meisjes Team 2 17,33 -1.4 m/s--- 0
Lea Kenny Phanos Phanos Mei...es Team 2 DNS --- 0
Eva van Ieperen Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes DNS 15,50 0
Amber Pieterse BAV BAV Meisjes DNS --- 0

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Sarah van Tuijl Almere `81 Almere `81 Meisjes 1:00,91 1:02,37 749
2 Megan de Ruiter Phanos Phanos Mei...es Team 1 1:02,42 1:00,00 705
3 Madeline el Aissati AAC AAC Meisjes 1:03,12 1:02,90 685
4 Amy Walraven Altis Altis Meisjes Team 1 1:03,50 1:03,00 674
5 Misha Oberski Phanos Phanos Mei...es Team 1 1:03,61 --- 0
6 Naomi Doves AV Zuidwal AV Zuidwal Meisjes 1:04,99 --- 634
7 Ellis de Vries Altis Altis Meisjes Team 1 1:07,00 1:08,95 0
8 Sabien Hilhorst BAV BAV Meisjes 1:08,82 1:08,00 538
9 Zoe Trager nieto AV Feniks AV Feniks Meisjes 1:09,74 --- 517
10 Merel Woudstra Almere `81 Almere `81 Meisjes 1:09,86 --- 0
11 Talitha Bouwman Triathlon AV Triathlon Meisjes 1:10,94 --- 490
12 Emma van de Beek BAV BAV Meisjes 1:12,09 1:07,66 0
13 Noor Schepers Altis Altis Meisjes Team 2 1:15,34 --- 398
14 Julia Hoekstra AV Aalsmeer AV Aalsmeer Meisjes 1:19,99 --- 312
Lois de la Mar AV 1923 AV 1923 Me...es Team 1 DNS 1:04,00 0
Veerle van Dijke AV 1923 AV 1923 Me...es Team 2 DNS --- 0
Mette Oosterink GACH GAC Hilver...m Meisjes DNS 1:01,00 0
Eva van Ieperen Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes DNS --- 0

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior B

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Fenna Heijbroek Phanos Phanos Mei...es Team 1 5:10,96 5:02,00 611
2 Jolente Bleijs GACH GAC Hilver...m Meisjes 5:17,83 4:45,00 572
3 Carmen Huikeshoven Altis Altis Meisjes Team 1 5:19,12 5:14,29 565
4 Tessa Beugelink AAC AAC Meisjes 5:23,38 5:15,00 542
5 Eva Kroon Altis Altis Meisjes Team 1 5:27,77 5:31,93 0
6 Gabriela Riebeek Almere `81 Almere `81 Meisjes 5:28,57 5:32,68 515
7 Lotte Zethof AV Aalsmeer AV Aalsmeer Meisjes 5:29,80 --- 508
8 Pien Scheer GACH GAC Hilver...m Meisjes 5:33,40 5:10,00 0
9 Janneke Van Hofslot Triathlon AV Triathlon Meisjes 5:36,17 --- 476
10 Marit van Wijk AAC AAC Meisjes 5:37,21 5:38,00 0
11 Noëly Baan Phanos Phanos Mei...es Team 2 5:42,88 5:20,00 444
12 Lieke ten Wolde AV 1923 AV 1923 Me...es Team 1 5:43,41 5:37,93 441
13 Nathalie Leushuis Triathlon AV Triathlon Meisjes 5:52,02 --- 0
14 Amanda Buijtenhuis Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 5:57,75 5:50,00 376
15 Noor Schepers Altis Altis Meisjes Team 2 5:58,35 6:03,00 374
Misha Oberski Phanos Phanos Mei...es Team 1 DNS 5:10,00 0

Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Franca de Leeuw Altis Altis Meisjes Team 1 16,68 -0.6 m/s17,02 583
2 Amy Walraven Altis Altis Meisjes Team 1 16,86 -0.6 m/s17,07 0
3 Lieke ten Wolde AV 1923 AV 1923 Me...es Team 1 17,97 -0.6 m/s18,12 477
3 Sabien Hilhorst BAV BAV Meisjes 17,97 -0.6 m/s17,47 477
5 Rosa Westra AAC AAC Meisjes 17,99 -0.6 m/s17,80 475
6 Isa Bijlsma Almere `81 Almere `81 Meisjes 18,59 -1.2 m/s18,89 431
7 Ilse Kooijman Altis Altis Meisjes Team 2 18,62 -1.2 m/s19,50 429
8 Maria Kuipers Phanos Phanos Mei...es Team 1 18,70 --- 423
9 Giulia Battifoglia Phanos Phanos Mei...es Team 1 19,00 --- 0
10 Milou Overbeek Almere `81 Almere `81 Meisjes 19,12 -1.2 m/s18,75 0
11 Roos Prins Triathlon AV Triathlon Meisjes 19,39 --- 376
12 Isa Koster Triathlon AV Triathlon Meisjes 19,69 --- 0
13 Faith van Dam SPLS AV Spirit ...d Meisjes 19,92 -1.2 m/s19,87 343
14 Tara Ozinga AV Aalsmeer AV Aalsmeer Meisjes 20,48 --- 309
15 Rinske den Heijer Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 20,50 -1.2 m/s20,39 308
16 Eva Boonstra Altis Altis Meisjes Team 2 20,79 -1.2 m/s20,92 0
Xanthe Buruma GACH GAC Hilver...m Meisjes DQ 17,95 0
Lea Kenny Phanos Phanos Mei...es Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Margriet Hilhorst AV Zuidwal AV Zuidwal Meisjes 34,06 39,06 X 36,51 39,06 36,66 751
2 Anouck Jansen Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 27,61 31,02 33,03 27,78 33,03 --- 652
3 Manon de Bruin Altis Altis Meisjes Team 1 27,71 28,34 31,76 X 31,76 --- 630
4 Wicky Hulselmans GACH GAC Hilver...m Meisjes 31,03 27,13 29,84 30,87 31,03 --- 617
5 Isa van Heezik Almere `81 Almere `81 Meisjes 22,51 25,20 27,00 25,80 27,00 --- 543
6 Jetske Meijer Altis Altis Meisjes Team 1 22,59 24,24 26,05 X 26,05 --- 0
7 Melana Agricola SPLS AV Spirit ...d Meisjes 25,70 21,05 21,98 23,36 25,70 --- 518
8 Catharina van Lange BAV BAV Meisjes 22,96 20,72 X 22,86 22,96 --- 463
9 Mae Liefeld AV 1923 AV 1923 Me...es Team 1 17,03 22,28 20,46 18,74 22,28 20,52 449
10 Lois de la Mar AV 1923 AV 1923 Me...es Team 1 20,69 18,83 - - 20,69 20,01 0
11 Rosa Westra AAC AAC Meisjes 20,04 16,29 15,73 X 20,04 --- 401
12 Noëly Baan Phanos Phanos Mei...es Team 2 17,35 18,99 17,54 18,33 18,99 --- 378
13 Marise Ravelli Almere `81 Almere `81 Meisjes 17,52 17,61 18,96 18,65 18,96 --- 0
14 Steffie Cyntje AV Feniks AV Feniks Meisjes 15,99 16,75 16,32 18,42 18,42 --- 365
15 Rianne de Leeuw Altis Altis Meisjes Team 2 X X 17,29 X 17,29 --- 338
16 Maria Kuipers Phanos Phanos Mei...es Team 1 15,19 X 16,47 16,75 16,75 --- 325
17 Fenna Heijbroek Phanos Phanos Mei...es Team 1 X 16,02 X X 16,02 --- 0
18 Julia Hoekstra AV Aalsmeer AV Aalsmeer Meisjes 14,58 15,48 15,19 13,96 15,48 --- 294
19 Faith van Dam SPLS AV Spirit ...d Meisjes 15,31 11,65 14,51 X 15,31 --- 0
20 Jeske Wiemans Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 11,49 15,21 X X 15,21 --- 0
21 Amber Pieterse BAV BAV Meisjes 12,82 12,93 11,98 14,49 14,49 --- 0
22 Veerle van Dijke AV 1923 AV 1923 Me...es Team 2 12,14 12,56 14,42 X 14,42 11,59 267
23 Maura Post Triathlon AV Triathlon Meisjes 13,29 10,77 12,06 12,22 13,29 --- 237
24 Isa Koster Triathlon AV Triathlon Meisjes 12,34 X X X 12,34 --- 0
25 Micky Heideman Phanos Phanos Mei...es Team 2 11,01 10,98 10,52 12,29 12,29 --- 0
26 Kirsten Medema Altis Altis Meisjes Team 2 10,20 12,22 - 11,66 12,22 --- 0
27 Fionnah Kerr AV 1923 AV 1923 Me...es Team 2 X 8,94 10,06 10,49 10,49 12,25 0
Puck Harms GACH GAC Hilver...m Meisjes - - - - DNS --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Catharina van Lange BAV BAV Meisjes 29,62 29,53 28,69 27,96 29,62 --- 536
2 Annika Klooster Phanos Phanos Mei...es Team 1 29,48 X X X 29,48 --- 534
3 Anna Jebose AAC AAC Meisjes 18,36 27,51 X 26,32 27,51 --- 492
4 Talitha Bouwman Triathlon AV Triathlon Meisjes 23,44 25,89 25,56 26,74 26,74 --- 475
5 Isa van Heezik Almere `81 Almere `81 Meisjes X 24,69 25,86 X 25,86 --- 456
6 Manon de Bruin Altis Altis Meisjes Team 1 24,67 23,95 23,93 X 24,67 --- 430
7 Wicky Hulselmans GACH GAC Hilver...m Meisjes 19,17 23,29 21,03 19,68 23,29 --- 398
8 Zoe Trager nieto AV Feniks AV Feniks Meisjes 22,59 18,01 19,11 20,21 22,59 --- 381
9 Kira Landman Altis Altis Meisjes Team 1 X X 16,84 21,69 21,69 --- 0
10 Denise Overweel AV 1923 AV 1923 Me...es Team 1 17,08 19,20 18,09 19,39 19,39 19,44 303
11 Aerin Gaston AV 1923 AV 1923 Me...es Team 1 18,61 14,94 X X 18,61 19,78 0
12 Maura Post Triathlon AV Triathlon Meisjes 14,31 15,13 17,06 15,24 17,06 --- 0
13 Dido van Veen AV 1923 AV 1923 Me...es Team 2 16,49 X 16,74 16,14 16,74 18,12 233
14 Rianne de Leeuw Altis Altis Meisjes Team 2 14,32 16,71 15,24 X 16,71 --- 232
15 Fionnah Kerr AV 1923 AV 1923 Me...es Team 2 X 16,50 X X 16,50 12,71 0
16 Eva Boonstra Altis Altis Meisjes Team 2 13,79 16,39 X 13,28 16,39 --- 0
17 Jeske Wiemans Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 11,21 12,44 13,51 12,31 13,51 --- 139
18 Lisa Kraan AV Aalsmeer AV Aalsmeer Meisjes 11,85 10,83 11,29 10,89 11,85 --- 87
19 Fenna Heijbroek Phanos Phanos Mei...es Team 1 X 11,25 X 11,79 11,79 --- 0
20 Amanda Buijtenhuis Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 10,56 11,54 11,55 10,62 11,55 --- 0
21 Amber Pieterse BAV BAV Meisjes 10,47 10,99 11,05 X 11,05 --- 0
Nadiya Moumouni Almere `81 Almere `81 Meisjes X X X X NM --- 0
Micky Heideman Phanos Phanos Mei...es Team 2 - - - - DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Melana Agricola SPLS AV Spirit ...d Meisjes 11,60 10,33 11,44 10,46 11,60 --- 694
2 Anna Jebose AAC AAC Meisjes 9,75 9,99 9,77 10,43 10,43 --- 618
3 Catharina van Lange BAV BAV Meisjes 9,45 9,93 9,99 9,52 9,99 --- 589
4 Manon de Bruin Altis Altis Meisjes Team 1 9,39 X 9,85 9,52 9,85 --- 579
5 Denise Overweel AV 1923 AV 1923 Me...es Team 1 9,70 X 9,31 9,37 9,70 9,86 569
6 Naomi Doves AV Zuidwal AV Zuidwal Meisjes X 9,14 X 9,36 9,36 --- 545
7 Kira Landman Altis Altis Meisjes Team 1 8,44 8,70 8,68 9,11 9,11 --- 0
8 Isa van Heezik Almere `81 Almere `81 Meisjes 8,68 8,80 8,87 8,26 8,87 --- 510
9 Annika Klooster Phanos Phanos Mei...es Team 1 8,42 8,65 8,57 8,80 8,80 --- 505
10 Emmelie Klooster Phanos Phanos Mei...es Team 1 8,21 8,31 X 8,27 8,31 --- 0
11 Yrsa Rademaker AV Aalsmeer AV Aalsmeer Meisjes 6,76 7,10 7,46 7,96 7,96 --- 443
12 Marloes Kerstholt Altis Altis Meisjes Team 2 7,86 6,97 6,76 7,49 7,86 --- 435
13 Mette Lacroix Almere `81 Almere `81 Meisjes 7,61 7,45 7,12 7,39 7,61 --- 0
14 Jeske Wiemans Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 6,15 6,52 6,93 6,52 6,93 --- 362
15 Rinske den Heijer Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 6,01 6,69 5,62 6,27 6,69 --- 0
16 Lisa Schuurman Triathlon AV Triathlon Meisjes 6,49 6,39 6,42 6,32 6,49 --- 325
17 Fionnah Kerr AV 1923 AV 1923 Me...es Team 2 6,36 6,10 6,40 6,12 6,40 7,02 318
18 Iris van Gisbergen BAV BAV Meisjes 5,94 5,89 6,40 5,91 6,40 --- 0
19 Kirsten Medema Altis Altis Meisjes Team 2 5,91 6,29 5,86 5,76 6,29 --- 0
20 Lisa Kraan AV Aalsmeer AV Aalsmeer Meisjes 5,26 5,42 5,44 X 5,44 --- 0
Lea Kenny Phanos Phanos Mei...es Team 2 - - - - DNS --- 0
Micky Heideman Phanos Phanos Mei...es Team 2 - - - - DNS --- 0
Puck Harms GACH GAC Hilver...m Meisjes - - - - DNS --- 0
Katelijne ...den Brink Triathlon AV Triathlon Meisjes --- ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jetske Meijer Altis Altis Meisjes Team 1 1,60 --- 832
2 Marinka Schuurman Altis Altis Meisjes Team 1 1,55 --- 0
3 Sarah van Tuijl Almere `81 Almere `81 Meisjes 1,50 --- 726
3 Mette Oosterink GACH GAC Hilver...m Meisjes 1,50 --- 726
5 Maria Kuipers Phanos Phanos Mei...es Team 1 1,45 --- 672
5 Rosa Westra AAC AAC Meisjes 1,45 --- 672
7 Marise Ravelli Almere `81 Almere `81 Meisjes 1,45 --- 0
8 Roos Prins Triathlon AV Triathlon Meisjes 1,45 --- 672
9 Denise Overweel AV 1923 AV 1923 Me...es Team 1 1,40 1,45 615
9 Margriet Hilhorst AV Zuidwal AV Zuidwal Meisjes 1,40 1,47 615
9 Sabien Hilhorst BAV BAV Meisjes 1,40 --- 615
12 Isla Schenk AV 1923 AV 1923 Me...es Team 1 1,35 1,45 0
13 Meike Hoekzema Altis Altis Meisjes Team 2 1,35 --- 550
14 Ilse Kooijman Altis Altis Meisjes Team 2 1,35 --- 0
15 Lotte Zethof AV Aalsmeer AV Aalsmeer Meisjes 1,30 --- 484
16 Emma van de Beek BAV BAV Meisjes 1,30 --- 0
17 Noortje van Dijk AV 1923 AV 1923 Me...es Team 2 1,15 --- 278
Puck Harms GACH GAC Hilver...m Meisjes DNS --- 0

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Marinka Schuurman Altis Altis Meisjes Team 1 4,95 4,96 4,92 4,84 4,96 +1.2 m/s--- 667
2 Madeline el Aissati AAC AAC Meisjes 4,89 4,63 4,76 4,77 4,89 +0.0 m/s--- 650
3 Xanthe Buruma GACH GAC Hilver...m Meisjes 4,39 4,63 4,36 4,11 4,63 +4.5 m/s--- 586
4 Franca de Leeuw Altis Altis Meisjes Team 1 3,92 4,58 4,61 4,39 4,61 -0.1 m/s--- 0
5 Nuriya Mets Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 4,53 4,54 4,09 4,39 4,54 +1.0 m/s--- 563
6 Emma van de Beek BAV BAV Meisjes 4,41 4,50 4,46 4,51 4,51 +0.0 m/s--- 556
7 Mirjam Hollestelle Triathlon AV Triathlon Meisjes 4,39 X 4,10 4,18 4,39 +0.0 m/s--- 525
8 Margriet Hilhorst AV Zuidwal AV Zuidwal Meisjes 3,84 X 4,09 4,39 4,39 +1.4 m/s4,21 525
9 Noëly Baan Phanos Phanos Mei...es Team 2 4,18 4,33 4,12 4,15 4,33 +1.4 m/s--- 510
10 Nadiya Moumouni Almere `81 Almere `81 Meisjes 4,04 4,09 4,27 4,10 4,27 +0.0 m/s--- 494
11 Machteld Hammink Phanos Phanos Mei...es Team 1 3,81 4,16 4,25 4,13 4,25 +0.0 m/s--- 489
12 Mae Liefeld AV 1923 AV 1923 Me...es Team 1 3,66 4,25 3,33 X 4,25 +0.1 m/s4,20 489
13 Steffie Cyntje AV Feniks AV Feniks Meisjes 3,61 4,21 3,75 3,83 4,21 +0.0 m/s--- 478
14 Merel Woudstra Almere `81 Almere `81 Meisjes 4,07 4,08 4,04 4,11 4,11 +0.0 m/s--- 0
15 Giulia Battifoglia Phanos Phanos Mei...es Team 1 4,04 3,94 4,03 3,76 4,04 +1.2 m/s--- 0
16 Lara van Beusekom GACH GAC Hilver...m Meisjes 3,74 4,02 3,90 3,78 4,02 +1.7 m/s--- 0
17 Yrsa Rademaker AV Aalsmeer AV Aalsmeer Meisjes 3,34 X X 3,89 3,89 +0.4 m/s--- 393
18 Lisa Kraan AV Aalsmeer AV Aalsmeer Meisjes 3,85 3,71 3,45 3,65 3,85 +0.1 m/s--- 0
19 Isadora va...er Meché AV 1923 AV 1923 Me...es Team 2 3,73 3,83 3,70 3,65 3,83 +0.1 m/s--- 376
20 Ilse Kooijman Altis Altis Meisjes Team 2 X 3,54 3,80 3,14 3,80 +0.0 m/s--- 368
21 Meike Hoekzema Altis Altis Meisjes Team 2 3,30 3,20 3,67 3,55 3,67 +2.0 m/s--- 0
22 Famke Terpstra BAV BAV Meisjes 3,46 3,51 3,61 3,58 3,61 +0.6 m/s--- 0
23 Anouck Jansen Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 3,13 3,55 X 3,33 3,55 +0.0 m/s--- 0
24 Angel Addae AV Feniks AV Feniks Meisjes 3,52 3,21 3,41 3,49 3,52 +0.0 m/s--- 0
Katelijne ...den Brink Triathlon AV Triathlon Meisjes --- ---