Uitslagen Martinibokaal + NNK CD junioren

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jim Dhore AAC `61 11,31 +0.9 m/s12,00
2 Kristian Mos Heerenveen 11,47 +0.9 m/s11,45
3 Brian Pot Heredia AV Jahn II 11,73 +0.6 m/s12,05



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Kristian Mos Heerenveen 23,59 -0.1 m/s23,25
2 Chris Wever Heerenveen 24,83 -0.1 m/s24,70



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Thomas Kwint Groningen 51,77 52,98
2 Sytze Bram de Witte HRRR 52,84 54,23



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Luc Beuckens AV NOP 2:11,44 2:10,76
2 Marlo Post Invictus 2:20,33 2:12,38



Jongens Junior A - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Wouter de Does AAC `61 16,34 +0.4 m/s16,68



Jongens Junior A - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 34,14 34,15



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 13,12 13,27



Jongens Junior A - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
BM Julian Vos (BM) AV PEC 1910 49,04 49,91
1 Jarin van der Kooi AV Impala 44,00 44,15



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Wouter de Does AAC `61 1,85 1,85
2 Sven Smeman AV Impala 1,65 1,75



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sven Smeman AV Impala 2,76 2,90



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sytze Bram de Witte HRRR 6,16 +0.5 m/s6,03
2 Hoang Nguyen AV PEC 1910 5,57 +0.9 m/s5,74



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Bram Klein Poelhuis AC TION 12,58 +0.6 m/s12,43
Boas Okken Groningen DNS 12,28



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Bram Klein Poelhuis AC TION 25,73 -0.1 m/s26,00



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Sil Chris de Jong Heerenveen 54,16 54,48
2 Bram Klein Poelhuis AC TION 59,08 56,00



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Manolito Musters AAC `61 2:02,18 2:02,88
2 Hakim Riadi AAV SISU 2:08,67 2:06,76
3 Jamie Verhagen Groningen 2:15,63 2:18,07
4 Finn van Pijkeren Groningen 2:15,93 2:11,02
5 Jesse-Joram Stork AV Impala 2:19,00 2:17,00



Jongens Junior B - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Willem Jongsma AV Impala 18,28 +0.4 m/s20,72



Jongens Junior B - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Willem Jongsma AV Impala 1:08,14 1:08,97



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Daan Schade Flevo Delta 45,40 49,84
2 Willem Jongsma AV Impala 22,81 19,42



Jongens Junior B - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Piter Nijboer AV Impala 41,61 38,49



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Freek Moll AV Jahn II 43,77 43,93
2 Martijn Douwes Groningen 37,21 34,46
3 Bouwe van Leeuwen Groningen 35,40 34,82
4 Jorrit Stada Groningen 29,75 32,78



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Boas Okken Groningen 1,70 1,80



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jasper Voesten AV NOP 3,26 3,20
2 Roel van Maanen AV NOP 2,96 2,65
3 Boas Okken Groningen 2,46 2,45
4 Bram Klein Poelhuis AC TION 2,06 2,00
Bouwe van Leeuwen Groningen DNS 2,20



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sil Chris de Jong Heerenveen 5,61 +1.3 m/s5,39



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Anton Sarnatskiy Groningen 12,24 +0.5 m/s12,13
2 Florian Va...er Dussen AV Impala 12,25 +0.5 m/s12,48
3 Mejias Rosario Groningen 12,70 +0.5 m/s12,41
4 Robin van Wijk Groningen 13,25 +0.5 m/s13,35
5 Julian Vries Heerenveen 13,35 +0.5 m/s13,80
6 Ronald Mulder Groningen 13,39 +0.5 m/s13,35
Thijs Jorritsma HRRR DNS 14,19



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Mads Meijer de Sprinter 2:08,12 2:12,30
2 Sweder Visser AAC `61 2:18,92 2:17,00
3 Rutger Berends Heerenveen 2:20,09 2:18,56
4 Leroy Oostman Groningen 2:23,88 2:27,57
5 Luuk Knossen AV Aquilo 2:24,62 2:28,72
6 Julian Vries Heerenveen 2:25,64 2:28,37
7 Jacob Van der Galien Heerenveen 2:32,64 2:29,80
8 Thijs Krul Groningen 2:37,48 2:38,00
Florian Va...er Dussen AV Impala DNS 2:17,36



Jongens Junior C - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Rutger Hoekstra Heerenveen 14,96 +0.6 m/s15,02
2 Mark Scholten AV Impala 15,44 +0.6 m/s15,50
3 David Pronk AV Aquilo 20,09 +0.6 m/s21,83



Jongens Junior C - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Jacob Van der Galien Heerenveen 52,92 ---
David Pronk AV Aquilo DNF 55,50



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Piter Nijboer AV Impala 37,92 34,38
2 Rutger Hoekstra Heerenveen 37,48 38,34
3 Johan de Vries Heerenveen 31,81 36,33
4 Jos Jongsma AV Impala 28,91 29,83
5 Robin van Wijk Groningen 27,14 16,28



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Piter Nijboer AV Impala 14,09 12,82
2 Johan de Vries Heerenveen 9,88 10,55
3 Jos Jongsma AV Impala 9,27 9,01



Jongens Junior C - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Johan de Vries Heerenveen 25,49 25,00



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Piter Nijboer AV Impala 39,77 39,51
2 Robin van Wijk Groningen 35,58 34,34
3 Johan de Vries Heerenveen 33,22 31,69
4 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 32,22 30,35
5 Thijs Krul Groningen 22,24 22,15
Jos Jongsma AV Impala DNS 19,40



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Rutger Hoekstra Heerenveen 1,65 1,74
2 Finn Beugels Groningen 1,50 1,55
3 Thijs Jorritsma HRRR 1,45 1,55
4 Mark Scholten AV Impala 1,45 1,50
5 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 1,40 1,41
6 David Pronk AV Aquilo 1,35 1,35



Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Rutger Hoekstra Heerenveen 2,66 2,75



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Anton Sarnatskiy Groningen 5,62 +2.3 m/s5,76
2 Mark Scholten AV Impala 4,99 +3.4 m/s5,18
3 Ronald Mulder Groningen 4,66 -0.9 m/s4,56
4 Robin van Wijk Groningen 4,40 +1.9 m/s3,96
5 Thijs Krul Groningen 4,36 +1.0 m/s4,42
6 Florian Va...er Dussen AV Impala 4,28 +3.9 m/s5,72
7 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 4,22 +1.9 m/s4,23



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Akaash Spikman Groningen 10,28 +0.8 m/s10,33
2 Djalil Pater Groningen 10,62 +0.8 m/s11,19
3 Thijs Sturing Groningen 11,05 +0.8 m/s11,10
4 Valenciano Roffel AAC `61 11,12 +0.8 m/s10,83
5 Daan Sikkema AV Lionitas 11,22 +0.7 m/s11,52
6 Ziggy Veldman Heerenveen 11,40 +0.8 m/s11,00
7 Mike Berends AAC `61 11,55 +0.8 m/s11,45
8 Damian van Haasen AV Jahn II 11,82 +0.7 m/s12,33
9 Wout Plugge AV Aquilo 12,16 +0.7 m/s12,30
10 Chris van der Walle Start `78 12,26 +0.7 m/s12,07
Quinten Geleynse AV Lionitas DNS 12,31
Krijn Tolboom Groningen DNS 14,19



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Wu Ping Kuiper Groningen 3:04,40 2:59,96
2 Tobias Stuut Groningen 3:14,38 2:17,24
3 Jelmer Rensing AAC `61 3:16,45 3:18,53
4 Julian Keun Groningen 3:23,30 3:22,64
5 Leander van den Berg AAC `61 3:23,95 3:28,13
6 Wout Plugge AV Aquilo 3:27,39 3:28,71
7 Dilano Modderman AV Aquilo 3:27,84 3:33,50
8 Ate Clobus AAC `61 3:28,38 3:24,54
9 Jasper de Jong Groningen 3:41,80 3:45,55
10 Wesley Boers Fivelstreek 3:44,93 3:31,50
11 Aris Remmerde AAC `61 3:47,31 3:27,07
Sam Van der Werf HRRR DNS 3:02,16



Jongens Junior D - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Akaash Spikman Groningen 13,25 +0.6 m/s13,08
2 Ziggy Veldman Heerenveen 13,35 +0.6 m/s14,72
3 Damian van Haasen AV Jahn II 15,57 +0.6 m/s18,00
4 Rick Jan Wiechers AV Jahn II 16,84 +0.6 m/s17,84
Chris van der Walle Start `78 DNS 18,28



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Tim Duker AAC `61 21,18 15,89
2 Djalil Pater Groningen 19,63 24,00
3 Mike Berends AAC `61 19,55 18,12
4 Ziggy Veldman Heerenveen 19,10 24,03
5 Wesley Boers Fivelstreek 12,97 10,00



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Djalil Pater Groningen 9,16 8,80
2 Tim Duker AAC `61 7,86 8,19
3 Chris van der Walle Start `78 7,82 7,12
4 Daan Sikkema AV Lionitas 7,33 6,77
5 Rick Jan Wiechers AV Jahn II 5,96 5,72
6 Damian van Haasen AV Jahn II 5,31 6,52



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Mike Berends AAC `61 28,78 28,75
2 Chris van der Walle Start `78 23,15 22,14
3 Kai Gorter Groningen 22,43 21,20
4 Tim Duker AAC `61 21,69 15,00
5 Wesley Boers Fivelstreek 20,27 15,00
6 Jasper de Jong Groningen 17,87 18,37
7 Krijn Tolboom Groningen 13,75 14,07
Quinten Geleynse AV Lionitas DNS 16,56



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Djalil Pater Groningen 1,50 1,50
2 Mike Berends AAC `61 1,40 1,45
3 Daan Sikkema AV Lionitas 1,35 1,36
4 Jasper de Jong Groningen 1,20 1,25
Wesley Boers Fivelstreek DNS 1,35
Quinten Geleynse AV Lionitas DNS 1,21



Jongens Junior D - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Akaash Spikman Groningen 4,80 +0.2 m/s5,27
2 Kai Gorter Groningen 4,25 +0.6 m/s4,08
3 Damian van Haasen AV Jahn II 4,15 +0.3 m/s4,06
4 Krijn Tolboom Groningen 2,96 +0.3 m/s2,85



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
Sjouke Nauta M60 - AV Lionitas DNS 14,82



Masters Mannen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
Sjouke Nauta M60 - AV Lionitas DNS 1:31,80



Masters Mannen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Arjan Marchand M40 - Groningen 8:44,42 9:12,00



Masters Mannen - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Henk Jan Blom M55 - Hollandia 50,05 49,06



Masters Mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
BM Dennis de Jong (BM) M35 - AV PEC 1910 45,91 46,72



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
Sjouke Nauta M60 - AV Lionitas DNS 26,37



Masters Mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Siegbert Gnoth M75 - Duitsland 2,46 2,60
2 Sjouke Nauta M60 - AV Lionitas 1,96 2,10



Masters Mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Melina Congiu V35 - Groningen 13,92 +0.9 m/s13,87
2 Jolanda Smedinga V50 - Heerenveen 16,60 +0.9 m/s17,00



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jolanda Smedinga V50 - Heerenveen 35,07 +1.1 m/s36,00



Masters Vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Melina Congiu V35 - Groningen 17,79 +1.1 m/s18,46



Masters Vrouwen - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Hanneke Vasse V45 - Groningen 31,81 31,95



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Hanneke Vasse V45 - Groningen 10,27 10,97



Masters Vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Wendy Koolhaas V35 - Groningen 65,34 64,14
2 Femke Hollander V35 - AV PEC 1910 47,93 50,95



Masters Vrouwen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Melina Congiu V35 - Groningen 4,40 +0.4 m/s4,57



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Rianne Beuling AV NOP 12,54 +0.5 m/s12,62
2 Manon Schoop AV NOP 12,58 +0.5 m/s12,56



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Femke van den Bos VTLS 27,25 +1.1 m/s27,16
2 Anja Bekema VTLS 27,78 +1.1 m/s27,95



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Fanny Spikman Groningen 1:02,88 1:01,78
2 Benthe Tiegelaar Groningen 1:08,11 1:07,42



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Annet Fledderus SPWS 2:21,48 2:20,03
2 Ilse Rooks Invictus 2:25,83 2:30,26



Meisjes Junior A - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Rianne Beuling AV NOP 14,58 +1.1 m/s14,50
2 Manon Schoop AV NOP 14,63 +1.1 m/s14,55
3 Femke van den Bos VTLS 16,44 +1.1 m/s16,71



Meisjes Junior A - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Anneloes Wonink Groningen 39,20 40,54
2 Kirsten Kerkhof Spartacus 33,27 32,78
3 Lichelle Scholing MPM 30,91 36,48



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Anneloes Wonink Groningen 12,18 13,14
2 Kirsten Kerkhof Spartacus 8,94 9,35
3 Noa Knip Spartacus 8,69 9,08



Meisjes Junior A - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Lichelle Scholing MPM 32,03 31,73



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Manon Schoop AV NOP 31,23 33,82
2 Anja Bekema VTLS 29,89 28,78
3 Noa Knip Spartacus 22,51 26,61



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Rianne Kerkhof Spartacus 1,45 1,45



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Anja Bekema VTLS 3,16 3,10



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Ilse Steigenga AV Lionitas 12,78 +0.5 m/s12,98
2 Maureen Louws AV NOP 13,20 +0.9 m/s13,41
3 Sabrina Cruden AV Lionitas 13,44 +0.9 m/s14,01
4 Lisanne Van Es AC TION 14,39 +0.9 m/s14,37



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Brecht van der Vliet Groningen 26,67 +1.1 m/s27,30
2 Ilse Steigenga AV Lionitas 26,85 +0.1 m/s26,58
3 Maureen Louws AV NOP 27,25 +0.1 m/s26,30
4 Sara Mina Saberi Groningen 27,61 +1.1 m/s27,94
Suzanne Libbers Groningen DNS 26,57



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Wies Kesting AAC `61 1:00,86 1:01,59
2 Noortje Huitema Groningen 1:00,92 1:02,06
Suzanne Libbers Groningen DNS 56,52



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sanne Niestijl AAC `61 2:31,33 2:31,43
2 Marene Scholtens AV Lionitas 2:33,14 2:32,06
3 Sterre de Vries HLLS 2:56,79 2:46,28



Meisjes Junior B - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Ilse Steigenga AV Lionitas 14,88 +0.6 m/s15,33
2 Aukje Vellinga Groningen 15,76 +0.6 m/s15,98
3 Terri Talan Heerenveen 16,27 +0.6 m/s15,68
4 Britt Weerman Groningen 16,35 +0.6 m/s14,49



Meisjes Junior B - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Vera Derksema Groningen 1:06,14 1:04,41
2 Emy Guikema Groningen 1:06,49 1:06,40
3 Isabeau Leegwater Groningen 1:18,66 1:19,34



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Sterre de Vries HLLS 18,78 23,00



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lisanne Van Es AC TION 10,00 10,54
2 Isabeau Leegwater Groningen 9,85 9,56



Meisjes Junior B - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Lilian van Klinken AAC `61 37,76 36,64



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Terri Talan Heerenveen 32,57 34,58
2 Isabeau Leegwater Groningen 31,14 28,13
3 Sterre de Vries HLLS 26,66 22,71
4 Sanne Haagsma HRRR 24,65 25,25



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Terri Talan Heerenveen 1,55 1,55
2 Sanne Haagsma HRRR 1,45 1,40
3 Ilse Steigenga AV Lionitas 1,40 1,59



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Larissa Wubbolts HRRR 9,83 +1.6 m/s---
2 Karlijn va...er Meeren HRRR 9,41 +0.8 m/s9,36



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Nienke Voesten AV NOP 2,06 2,10



Meisjes Junior B - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Mileen Bruinewoud Start `78 10,52 +0.4 m/s10,56
2 Danara Stoppels Groningen 10,65 +0.4 m/s10,72
3 Annabel Paul AV Jahn II 10,81 +0.4 m/s10,79
4 Noortje Huitema Groningen 10,93 +0.4 m/s11,00
5 Eline Ruige AV Lionitas 11,00 +1.0 m/s11,04
6 Danique Huisjes Groningen 11,01 +0.4 m/s10,93
7 Wietske Van der Weij AV Lionitas 11,24 +1.0 m/s11,47
8 Merel de Vries AV Lionitas 11,33 +1.0 m/s11,23
9 Nina De Haes HAC `63 11,41 +1.0 m/s11,54
10 Carlijn Loer AV Aquilo 11,63 +1.0 m/s11,64
11 Leia van der Tempel Heerenveen 11,71 +1.0 m/s11,38
12 Maaike Kramer Heerenveen 12,62 +1.0 m/s12,80
Brecht van der Vliet Groningen DNS 10,69
Denise Zanferrari Groningen DNS 11,00



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Tiba Miran Groningen 2:18,50 2:20,78
2 Dione Schipper Start `78 2:25,34 2:28,21
3 Brecht Frensel Heerenveen 2:27,47 2:29,34
4 Selma Spikman Groningen 2:28,81 2:32,09
5 Eline Ruige AV Lionitas 2:33,50 2:37,80
6 Jonine Hofstra Invictus 2:34,29 2:33,74
7 Eline Vledder AV Impala 2:34,83 2:43,67
8 Ingrid Koster AV Aquilo 2:42,98 2:43,90
9 Fera Fieke de Vries Heerenveen 2:48,26 2:54,50
10 Leia van der Tempel Heerenveen 2:48,27 2:48,70
11 Elin Louise Slagt AAC `61 2:54,19 2:39,98
12 Aurore Sterrenburg Groningen 2:54,57 2:52,49
Indy de Blaauw AV Aquilo DNS 2:33,07



Meisjes Junior C - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Esmee Douma Groningen 12,40 +0.7 m/s12,32
2 Danara Stoppels Groningen 12,63 +0.7 m/s12,84
3 Annabel Paul AV Jahn II 13,02 +0.7 m/s13,13
4 Sabrina Cruden AV Lionitas 13,08 +0.7 m/s12,79
5 Fiona de Vries AV Impala 13,56 +0.7 m/s13,51
6 Merel de Vries AV Lionitas 13,87 +0.7 m/s14,01
7 Danique Huisjes Groningen 14,04 +0.7 m/s13,50



Meisjes Junior C - 300 meter horden

# Naam ResOBP
Anke Binnema Heerenveen DNS 49,08
Elin Louise Slagt AAC `61 DNS 54,00
Lisanne Haasdijk AV Lionitas DNS 52,64
Mileen Bruinewoud Start `78 DNS 56,59
Britt Weerman Groningen DNS 46,12



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Rozemarie Fokkema AAC `61 28,89 29,56
2 Nikita Nie Groningen 24,84 26,02
3 Amber Slomp AAC `61 24,78 26,65
4 Eva Martens Groningen 22,31 22,78
5 Caya van der Mei AAC `61 20,97 22,13
6 Karin Vlasblom AV Impala 20,70 20,65
7 Maaike Kramer Heerenveen 18,26 18,97
8 Noortje Huitema Groningen 17,86 22,00
Lisanne de Haan Heerenveen DNS 21,24



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Rozemarie Fokkema AAC `61 11,07 10,97
2 Nikita Nie Groningen 10,25 10,00
3 Eva Martens Groningen 9,09 9,37
4 Amber Slomp AAC `61 8,53 8,42
5 Wietske Van der Weij AV Lionitas 8,34 7,10
6 Caya van der Mei AAC `61 8,04 7,55
7 Lisanne de Haan Heerenveen 7,67 7,74
8 Carmen Uildriks Groningen 7,39 7,02
Denise Zanferrari Groningen DNS 9,88



Meisjes Junior C - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Rozemarie Fokkema AAC `61 21,34 25,00



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Rozemarie Fokkema AAC `61 29,52 27,68
2 Sabrina Cruden AV Lionitas 28,82 29,44
3 Esmee Douma Groningen 28,65 25,22
4 Eva Martens Groningen 26,50 23,27
5 Nikita Nie Groningen 24,75 20,36
6 Karin Vlasblom AV Impala 22,22 22,77
7 Carmen Uildriks Groningen 21,16 19,24
8 Caya van der Mei AAC `61 20,92 20,00
9 Amber Slomp AAC `61 19,65 20,30



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Floor Dijkstra AAC `61 1,60 1,60
2 Esmee Douma Groningen 1,55 1,55
3 Lisanne Haasdijk AV Lionitas 1,50 1,55
4 Fiona de Vries AV Impala 1,40 1,55
5 Nina De Haes HAC `63 1,40 1,40
6 Carlijn Loer AV Aquilo 1,35 1,35
7 Ellis van Leeuwen Groningen 1,15 1,25
Britt Weerman Groningen DNS 1,70



Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Maaike Kramer Heerenveen 2,26 2,15
2 Danique Huisjes Groningen 2,16 ---
3 Fera Fieke de Vries Heerenveen 1,96 1,65



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Mileen Bruinewoud Start `78 5,08 +0.7 m/s5,26
2 Danara Stoppels Groningen 5,03 -0.1 m/s5,29
3 Annabel Paul AV Jahn II 4,79 +0.5 m/s---
4 Floor Dijkstra AAC `61 4,74 +0.0 m/s4,97
5 Danique Huisjes Groningen 4,69 +0.2 m/s4,67
6 Aurore Sterrenburg Groningen 4,25 -0.1 m/s4,05
7 Wietske Van der Weij AV Lionitas 4,22 +0.3 m/s4,26
8 Leia van der Tempel Heerenveen 4,09 +0.2 m/s4,11
9 Nina De Haes HAC `63 4,08 +0.8 m/s4,25
10 Fera Fieke de Vries Heerenveen 3,79 +0.4 m/s4,17
11 Ellis van Leeuwen Groningen 3,40 -0.4 m/s2,85



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Olivia Carli AAC `61 8,23 +0.6 m/s8,45
2 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,45 +0.6 m/s8,41
3 Baudien Venema HRRR 8,46 +0.6 m/s8,38
4 Jill Uilhoorn Fivelstreek 8,61 +0.6 m/s8,52
5 Kim Otten Heerenveen 8,63 +0.6 m/s8,71
6 Hannah Moll AV Jahn II 8,80 +0.3 m/s9,12
6 Maite Stienstra AV Lionitas 8,80 +0.3 m/s8,93
8 Lotte Slomp AAC `61 8,82 +0.6 m/s8,81
9 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,84 +0.6 m/s8,73
10 Elza van d...er Meulen AV Lionitas 8,96 +0.1 m/s10,30
11 Ruth Zijlstra Heerenveen 8,99 +0.3 m/s9,00
12 Samarijn Pluijmert AAC `61 9,12 +0.3 m/s8,98
13 Alyssa Bulthuis AV Impala 9,14 +0.3 m/s9,20
14 Renske Lolkema Groningen 9,15 +0.1 m/s9,38
15 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 9,20 +0.1 m/s9,36
16 Sascha Keukenkamp Groningen 9,21 +0.1 m/s9,38
17 Mayke Ruige AV Lionitas 9,23 +0.3 m/s9,11
18 Martje ter Doest AV Impala 9,46 +0.1 m/s9,70
19 Tess Gerdes SPWS 9,53 +0.1 m/s9,61



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Tess Jaarsma HRRR 3:23,08 3:25,71
2 Ruth Zijlstra Heerenveen 3:27,89 3:28,46
3 Sarah de Vries AV Impala 3:28,58 3:36,46
4 Ilana Hofstra Invictus 3:31,80 3:59,00
5 Renske Lolkema Groningen 3:40,34 3:37,47
6 Alicia van...er Tempel Heerenveen 3:58,83 4:07,42
7 Nura Hofstra Groningen 4:08,67 4:07,43
Nina Van Halen AAC `61 DNS 3:55,64
Renske Drenten AV Lionitas DNS 3:34,10



Meisjes Junior D - 60 meter horden

# Naam Res OBP
1 Jente Leeuwangh AV Lionitas 10,29 +0.1 m/s10,25
2 Maud Visscher Groningen 10,53 +0.1 m/s10,40
3 Samarijn Pluijmert AAC `61 10,69 +0.1 m/s10,82
4 Yara de Boer AV Lionitas 10,83 +0.1 m/s10,56
5 Alyssa Bulthuis AV Impala 11,21 +0.1 m/s11,23
6 Sascha Keukenkamp Groningen 11,34 -0.1 m/s11,94
7 Annamarijn... Ginneken HRRR 11,42 -0.1 m/s11,58
8 Jildou Binnema Heerenveen 11,44 +0.1 m/s11,09
9 Noortje Sieperda HRRR 12,54 -0.1 m/s11,50
10 Marieke de Jong Groningen 12,97 -0.1 m/s13,80
11 Nura Hofstra Groningen 13,89 -0.1 m/s15,00



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 26,55 26,10
2 Maud Visscher Groningen 26,26 24,97
3 Lotte Slomp AAC `61 23,21 15,86
4 Noortje Sieperda HRRR 22,19 24,72
5 Jildou Binnema Heerenveen 21,96 19,64
6 Celine Dijkstra AAC `61 18,99 9,79
7 Jill Uilhoorn Fivelstreek 18,62 16,52
8 Hayat Askar Heerenveen 17,53 16,81
9 Nanou Hofmann Heerenveen 17,32 20,16
10 Samarijn Pluijmert AAC `61 15,71 22,48
11 Martje ter Doest AV Impala 14,00 16,12
12 Nura Hofstra Groningen 12,72 12,05
Kim Otten Heerenveen DNS 14,44



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Maud Visscher Groningen 12,87 11,65
2 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 12,72 11,89
3 Lotte Slomp AAC `61 10,43 9,51
4 Hannah Moll AV Jahn II 10,43 9,12
5 Nanou Hofmann Heerenveen 9,43 9,27
6 Hayat Askar Heerenveen 9,13 9,36
7 Celine Dijkstra AAC `61 8,65 8,61
8 Jill Uilhoorn Fivelstreek 8,35 7,45
9 Tess Jaarsma HRRR 8,27 8,82
10 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 7,96 7,13
11 Mayke Ruige AV Lionitas 7,73 7,97
12 Maite Stienstra AV Lionitas 7,30 7,55
13 Alyssa Bulthuis AV Impala 7,12 9,09



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 32,25 28,69
2 Jildou Binnema Heerenveen 29,47 27,21
3 Lotte Slomp AAC `61 26,87 24,63
4 Samarijn Pluijmert AAC `61 23,12 22,70
5 Alyssa Bulthuis AV Impala 22,28 18,43
6 Celine Dijkstra AAC `61 19,57 13,80
7 Noortje Sieperda HRRR 19,18 18,48
8 Martje ter Doest AV Impala 17,60 17,80
9 Tessa van ...aalduinen Groningen 9,13 8,34
Renske Drenten AV Lionitas DNS 21,43



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Yara de Boer AV Lionitas 1,55 1,50
2 Annamarijn... Ginneken HRRR 1,35 1,30
3 Baudien Venema HRRR 1,35 1,35
4 Martje ter Doest AV Impala 1,35 1,40
5 Alyssa Bulthuis AV Impala 1,35 1,43
6 Sascha Keukenkamp Groningen 1,35 1,30
7 Tess Gerdes SPWS 1,30 1,20
8 Tess Jaarsma HRRR 1,25 1,30
Alicia van...er Tempel Heerenveen DNS 1,20
Hayat Askar Heerenveen DNS 1,25
Renske Drenten AV Lionitas DNS 1,46
Jente Leeuwangh AV Lionitas DNS 1,51



Meisjes Junior D - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Alicia van...er Tempel Heerenveen 1,96 1,95



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Olivia Carli AAC `61 4,44 +2.6 m/s4,30
2 Ruth Zijlstra Heerenveen 4,44 +1.8 m/s4,20
3 Hannah Moll AV Jahn II 4,28 +1.9 m/s4,33
4 Maud Visscher Groningen 4,28 +2.7 m/s4,35
5 Nanou Hofmann Heerenveen 4,27 +3.4 m/s4,34
6 Sascha Keukenkamp Groningen 4,25 +1.7 m/s4,24
7 Kim Otten Heerenveen 4,07 +2.7 m/s4,21
8 Celine Dijkstra AAC `61 3,91 +3.4 m/s3,89
9 Tess Gerdes SPWS 3,87 +3.2 m/s4,02
10 Nina Van Halen AAC `61 3,86 +1.8 m/s3,91
11 Jill Uilhoorn Fivelstreek 3,81 +1.5 m/s4,00
12 Mayke Ruige AV Lionitas 3,80 +0.8 m/s3,93
13 Elza van d...er Meulen AV Lionitas 3,77 +4.1 m/s3,56
14 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 3,75 -0.8 m/s3,86
15 Marieke de Jong Groningen 3,42 -0.6 m/s2,70



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Christophe...illiamson VTLS 11,09 +0.9 m/s11,08
2 Wouter Olthof VTLS 11,28 +0.9 m/s11,30
3 Henk-Jan Schaaphok Groningen 11,37 +0.9 m/s11,48
4 Hendrik Thelken VTLS 11,82 +0.6 m/s12,06



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Henk-Jan Schaaphok Groningen 23,44 -0.1 m/s23,45
2 Hendrik Thelken VTLS 23,91 -0.1 m/s24,53
Christophe...illiamson VTLS DNS 22,77



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Wouter Olthof VTLS 52,62 51,49
2 Eric van der Meer VTLS 52,91 52,33
3 Peter Peereboom AV Phoenix 54,43 52,46
4 Jari Kouwen AV PEC 1910 55,67 55,53
Christophe...illiamson VTLS DNS 51,96



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Bram Kielman Heerenveen 1:59,78 1:57,00
2 Patrick Sinnema VTLS 1:59,86 2:02,40
3 Tsjerk Dijksma Heerenveen 2:03,02 2:08,97
4 Rindert Keulen VTLS 2:04,98 2:01,00
5 Michel van Kruchten Groningen 2:11,88 2:09,00
6 Jeroen van Dijk Heerenveen 2:14,80 2:06,87
7 Rowan Veenhuizen VTLS 2:15,61 2:12,00



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Dennis Westra VTLS 9:28,39 9:57,26
2 Wouter Dijkstra VTLS 9:46,30 9:57,66
3 Arjan Feenstra VTLS 9:47,79 9:20,50
4 Tim Grelling Groningen 9:51,44 10:05,00
5 Rowan Veenhuizen VTLS 9:52,95 10:02,00
6 Martijn van Haren VTLS 9:54,40 9:27,00
7 Thijmen van der Loop VTLS 9:57,10 9:54,90
8 Gerwin In t Veld VTLS 10:22,66 10:05,99
Tsjerk Dijksma Heerenveen DNS 9:30,00
Hindrik Jagersma VTLS DNS 9:31,32



Senioren mannen - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Rody de Wolff HRRR 14,76 +0.4 m/s14,53
2 Jari Kouwen AV PEC 1910 17,00 +0.4 m/s16,86
3 Andrej Sarnatskiy VTLS 18,05 +0.4 m/s18,18



Senioren mannen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Jeroen van Dijk Heerenveen 1:11,43 1:10,08



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
BM Ronald Kuin (BM) DVTR 23,55 25,18
Martijn Langen AAC `61 DNS 39,58



Senioren mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Hans Koops AV Jahn II 29,08 30,66



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Andrej Sarnatskiy VTLS 37,79 38,00



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Rody de Wolff HRRR 1,95 1,94
2 Víctor N...ernández VTLS 1,85 1,85
3 Hans Koops AV Jahn II 1,80 1,85
BM Ronald Kuin (BM) DVTR 1,75 1,89



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jari Kouwen AV PEC 1910 3,56 3,75
2 Andrej Sarnatskiy VTLS 3,46 3,70



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Rodney Hoogterp AV Impala 6,68 +1.2 m/s6,84
2 Hans Koops AV Jahn II 5,74 +0.6 m/s5,47
3 Niels Venema Groningen 4,89 +0.0 m/s6,25



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Lea Jurdzinski Groningen 12,49 +0.5 m/s12,19
1 Dominique Veninga Groningen 12,49 +0.5 m/s12,64
3 Noa Dhore AAC `61 12,92 +0.5 m/s12,59
4 Ilona Bosma VTLS 13,06 +0.5 m/s13,21
5 Anouk Willems VTLS 14,78 +0.9 m/s14,21
Linde van Tilburg Altis DQ 14,19
Louise Taatgen AV Impala DNS 13,33
Marit Fiechter VTLS DNS 17,05



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Dominique Veninga Groningen 25,01 +0.1 m/s25,53
2 Lea Jurdzinski Groningen 25,48 +0.1 m/s24,83
3 Tineke de Jong AV Impala 28,11 +1.1 m/s27,89



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Floortje van Kampen AV Hylas 58,14 57,42
2 Bernice Meijer Groningen 59,17 56,21
3 Ilona Bosma VTLS 59,54 59,22
4 Eva Mollema VTLS 1:00,13 1:00,03
5 Anneke Kootstra AV Impala 1:05,12 1:04,17
6 Tineke de Jong AV Impala 1:06,42 1:07,73
7 Linde van Tilburg Altis 1:08,18 1:05,25



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Susan van Weperen Invictus 2:17,67 2:15,80
2 Carlijn Wagenaar Groningen 2:17,91 2:12,32
3 Machteld Mulder Groningen 2:20,10 2:08,49
4 Erika Bremer VTLS 2:21,81 2:20,37
5 Isabel Andriessen VTLS 2:24,10 ---
6 Renske Linstra VTLS 2:27,32 2:25,00
7 Lynn van der Schaaf Groningen 2:37,24 2:24,00



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Silke Jonkman VTLS 10:22,78 10:49,35
2 Marije Hulzebos VTLS 10:33,98 10:35,00
3 Yara Stunnenberg VTLS 10:46,63 10:34,24
4 Lotte De Hosson Groningen 11:24,09 11:30,00
5 Sietske Dijkstra VTLS 11:44,90 11:42,33



Senioren vrouwen - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Lieke Muller Groningen 15,20 +1.1 m/s15,00
2 Lena Kater AV PEC 1910 15,87 +1.1 m/s15,49



Senioren vrouwen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Henderyke Wonink Groningen 1:02,51 1:01,50
2 Anke Zonderland AV Impala 1:04,28 1:03,67
3 Tamar Nijhof AV Phoenix 1:10,07 1:10,24



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Ryanne Bekius Start `78 27,96 27,12
Astrid Jonkers AAC `61 DNS 35,02



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ryanne Bekius Start `78 10,41 10,38



Senioren vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Eva Reinders Groningen 52,85 56,54
2 Emma Boeve AV PEC 1910 43,85 44,65
3 Marlou Hospes AV Impala 38,50 40,99
4 Lisanne van Manen SV Veendam 35,42 35,57



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Lieke Muller Groningen 42,43 46,29
2 Veerle De Vries Groningen 38,52 44,76
3 Robin Groen Groningen 31,94 38,23
4 Ryanne Bekius Start `78 28,48 30,65
Astrid Jonkers AAC `61 DNS 31,78



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lieke Muller Groningen 1,60 1,61
2 Aruna Rikkers Groningen 1,60 1,60
3 Lena Kater AV PEC 1910 1,55 1,60
4 Lisanne van Manen SV Veendam 1,50 1,65



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Louise Taatgen AV Impala 12,26 +1.9 m/s12,22



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lena Kater AV PEC 1910 5,22 +0.8 m/s5,50
2 Noa Dhore AAC `61 5,14 +0.3 m/s5,65
3 Lisanne van Manen SV Veendam 4,45 -0.5 m/s4,31