• Meerkamp
  • 60m
  • 1000m
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A1

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Lars Hansman Isala `96 9,4 3:36,4 7,38 1,15 3,73 2479
    2 Mika Hofman AV Athlos 9,1 3:51,9 5,86 1,15 3,77 2363
    3 Simon van den Pol AV PEC 1910 10,2 3:31,9 6,61 1,15 3,84 2362
    4 Tomas Platje AV NOP 10,1 3:48,1 6,02 1,15 3,48 2175
    5 Jesse van Wijk Flevo Delta 10,0 4:07,6 6,70 1,10 3,75 2153
    6 Giel Scholte AV Athlos 10,2 3:57,5 5,95 1,15 3,61 2135
    7 Teine Bonnema Cialfo 9,2 4:13,0 5,10 1,10 3,58 2123
    8 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 10,6 4:29,3 6,74 1,25 3,62 2067
    9 Sam Willems Flevo Delta 10,1 4:34,2 5,68 1,15 3,76 2006
    10 Luuk Selhorst AV PEC 1910 9,7 3:56,8 4,82 0,95 3,49 1968
    11 Joshua Westerhof AV PEC 1910 10,5 4:21,4 5,13 1,10 3,40 1856
    12 Sven van der Weide AV Athlos 9,6 4:02,1 4,85 0,95 2,94 1851
    13 Bas Bergman AV PEC 1910 10,5 4:21,6 5,74 1,00 3,23 1788
    14 Mike Kelders Flevo Delta 10,1 4:12,6 4,50 1,00 3,06 1762
    15 Jasper Rischke Flevo Delta 9,8 5:03,5 4,77 1,05 3,32 1731
    16 Filip Gussenhoven Flevo Delta 10,7 4:49,3 5,27 1,05 3,02 1624
    17 Levi Koers AV Athlos 11,9 4:23,8 5,46 1,05 2,90 1567
    18 Jochem de Wilde AV Athlos 11,1 4:29,7 5,52 0,95 2,55 1494
    19 Hidde de Kroon AV PEC 1910 11,0 4:15,1 3,16 0,95 2,87 1455
    20 Jort Minnaard Flevo Delta 10,9 4:32,8 3,75 0,90 2,60 1354
    21 Seb Winters AV PEC 1910 11,9 5:20,2 4,90 1,00 2,98 1323
    22 Jelle van Loon AV PEC 1910 DNS DNS DNS DNS DNS 0
    22 Noah Sluis AV PEC 1910 DNS DNS DNS DNS DNS 0
    22 Axel Konijnenberg Cialfo DNS DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Jongens Pupil A1

    # Naam 60mOBPPunten totaal
    1 Mika Hofman AV Athlos 9,1 --- Toegelaten 587
    2 Teine Bonnema Cialfo 9,2 --- Toegelaten 569
    3 Lars Hansman Isala `96 9,4 10,00 Toegelaten 535
    4 Sven van der Weide AV Athlos 9,6 --- Toegelaten 503
    5 Luuk Selhorst AV PEC 1910 9,7 --- Toegelaten 487
    6 Jasper Rischke Flevo Delta 9,8 --- Toegelaten 472
    7 Jesse van Wijk Flevo Delta 10,0 --- Toegelaten 442
    8 Sam Willems Flevo Delta 10,1 --- Toegelaten 427
    9 Tomas Platje AV NOP 10,1 --- Toegelaten 427
    9 Mike Kelders Flevo Delta 10,1 --- Toegelaten 427
    11 Giel Scholte AV Athlos 10,2 --- Toegelaten 413
    11 Simon van den Pol AV PEC 1910 10,2 --- Toegelaten 413
    13 Bas Bergman AV PEC 1910 10,5 --- Toegelaten 372
    14 Joshua Westerhof AV PEC 1910 10,5 --- Toegelaten 372
    15 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 10,6 --- Toegelaten 359
    16 Filip Gussenhoven Flevo Delta 10,7 --- Toegelaten 346
    17 Jort Minnaard Flevo Delta 10,9 --- Toegelaten 321
    18 Hidde de Kroon AV PEC 1910 11,0 --- Toegelaten 308
    19 Jochem de Wilde AV Athlos 11,1 --- Toegelaten 296
    20 Levi Koers AV Athlos 11,9 --- Toegelaten 207
    20 Seb Winters AV PEC 1910 11,9 --- Toegelaten 207
    Noah Sluis AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0
    Jelle van Loon AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0
    Axel Konijnenberg Cialfo DNS --- Toegelaten 0

    Uitslagen Meerkamp 1000 meter Jongens Pupil A1

    # Naam 1000mOBPPunten totaal
    1 Simon van den Pol AV PEC 1910 3:31,9 --- Toegelaten 568
    2 Lars Hansman Isala `96 3:36,4 3:37,10 Toegelaten 541
    3 Tomas Platje AV NOP 3:48,1 --- Toegelaten 475
    4 Mika Hofman AV Athlos 3:51,9 --- Toegelaten 455
    5 Luuk Selhorst AV PEC 1910 3:56,8 --- Toegelaten 430
    6 Giel Scholte AV Athlos 3:57,5 --- Toegelaten 427
    7 Sven van der Weide AV Athlos 4:02,1 --- Toegelaten 405
    8 Jesse van Wijk Flevo Delta 4:07,6 --- Toegelaten 379
    9 Mike Kelders Flevo Delta 4:12,6 --- Toegelaten 357
    10 Teine Bonnema Cialfo 4:13,0 --- Toegelaten 356
    11 Hidde de Kroon AV PEC 1910 4:15,1 --- Toegelaten 347
    12 Joshua Westerhof AV PEC 1910 4:21,4 --- Toegelaten 320
    13 Bas Bergman AV PEC 1910 4:21,6 --- Toegelaten 320
    14 Levi Koers AV Athlos 4:23,8 --- Toegelaten 311
    15 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 4:29,3 --- Toegelaten 289
    16 Jochem de Wilde AV Athlos 4:29,7 --- Toegelaten 288
    17 Jort Minnaard Flevo Delta 4:32,8 --- Toegelaten 276
    18 Sam Willems Flevo Delta 4:34,2 --- Toegelaten 271
    19 Filip Gussenhoven Flevo Delta 4:49,3 --- Toegelaten 218
    20 Jasper Rischke Flevo Delta 5:03,5 --- Toegelaten 173
    21 Seb Winters AV PEC 1910 5:20,2 --- Toegelaten 126
    Noah Sluis AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0
    Jelle van Loon AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0
    Axel Konijnenberg Cialfo DNS --- Toegelaten 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Jongens Pupil A1

    # Naam KogelOBPPunten totaal
    1 Lars Hansman Isala `96 7,38 6,36 Toegelaten 487
    2 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 6,74 --- Toegelaten 451
    3 Jesse van Wijk Flevo Delta 6,70 --- Toegelaten 448
    4 Simon van den Pol AV PEC 1910 6,61 --- Toegelaten 443
    5 Tomas Platje AV NOP 6,02 --- Toegelaten 407
    6 Giel Scholte AV Athlos 5,95 --- Toegelaten 403
    7 Mika Hofman AV Athlos 5,86 --- Toegelaten 397
    8 Bas Bergman AV PEC 1910 5,74 --- Toegelaten 390
    9 Sam Willems Flevo Delta 5,68 --- Toegelaten 386
    10 Jochem de Wilde AV Athlos 5,52 --- Toegelaten 376
    11 Levi Koers AV Athlos 5,46 --- Toegelaten 372
    12 Filip Gussenhoven Flevo Delta 5,27 --- Toegelaten 359
    13 Joshua Westerhof AV PEC 1910 5,13 --- Toegelaten 350
    14 Teine Bonnema Cialfo 5,10 --- Toegelaten 348
    15 Seb Winters AV PEC 1910 4,90 --- Toegelaten 334
    16 Sven van der Weide AV Athlos 4,85 --- Toegelaten 331
    17 Luuk Selhorst AV PEC 1910 4,82 --- Toegelaten 329
    18 Jasper Rischke Flevo Delta 4,77 --- Toegelaten 325
    19 Mike Kelders Flevo Delta 4,50 --- Toegelaten 306
    20 Jort Minnaard Flevo Delta 3,75 --- Toegelaten 250
    21 Hidde de Kroon AV PEC 1910 3,16 --- Toegelaten 202
    Noah Sluis AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0
    Jelle van Loon AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0
    Axel Konijnenberg Cialfo DNS --- Toegelaten 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil A1

    # Naam HoogOBPPunten totaal
    1 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 1,25 --- Toegelaten 526
    2 Tomas Platje AV NOP 1,15 --- Toegelaten 452
    2 Giel Scholte AV Athlos 1,15 --- Toegelaten 452
    2 Mika Hofman AV Athlos 1,15 --- Toegelaten 452
    2 Sam Willems Flevo Delta 1,15 --- Toegelaten 452
    2 Simon van den Pol AV PEC 1910 1,15 --- Toegelaten 452
    2 Lars Hansman Isala `96 1,15 1,30 Toegelaten 452
    8 Jesse van Wijk Flevo Delta 1,10 --- Toegelaten 416
    8 Joshua Westerhof AV PEC 1910 1,10 --- Toegelaten 416
    8 Teine Bonnema Cialfo 1,10 --- Toegelaten 416
    11 Levi Koers AV Athlos 1,05 --- Toegelaten 379
    11 Jasper Rischke Flevo Delta 1,05 --- Toegelaten 379
    11 Filip Gussenhoven Flevo Delta 1,05 --- Toegelaten 379
    14 Mike Kelders Flevo Delta 1,00 --- Toegelaten 342
    14 Seb Winters AV PEC 1910 1,00 --- Toegelaten 342
    14 Bas Bergman AV PEC 1910 1,00 --- Toegelaten 342
    17 Jochem de Wilde AV Athlos 0,95 --- Toegelaten 306
    17 Sven van der Weide AV Athlos 0,95 --- Toegelaten 306
    17 Luuk Selhorst AV PEC 1910 0,95 --- Toegelaten 306
    17 Hidde de Kroon AV PEC 1910 0,95 --- Toegelaten 306
    21 Jort Minnaard Flevo Delta 0,90 --- Toegelaten 269
    Noah Sluis AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0
    Jelle van Loon AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0
    Axel Konijnenberg Cialfo DNS --- Toegelaten 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil A1

    # Naam Ver OBPPunten totaal
    1 Simon van den Pol AV PEC 1910 3,84 m/s--- Toegelaten 486
    2 Mika Hofman AV Athlos 3,77 m/s--- Toegelaten 472
    3 Sam Willems Flevo Delta 3,76 m/s--- Toegelaten 470
    4 Jesse van Wijk Flevo Delta 3,75 m/s--- Toegelaten 468
    5 Lars Hansman Isala `96 3,73 m/s3,85 Toegelaten 464
    6 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 3,62 m/s--- Toegelaten 442
    7 Giel Scholte AV Athlos 3,61 m/s--- Toegelaten 440
    8 Teine Bonnema Cialfo 3,58 m/s--- Toegelaten 434
    9 Luuk Selhorst AV PEC 1910 3,49 m/s--- Toegelaten 416
    10 Tomas Platje AV NOP 3,48 m/s--- Toegelaten 414
    11 Joshua Westerhof AV PEC 1910 3,40 m/s--- Toegelaten 398
    12 Jasper Rischke Flevo Delta 3,32 m/s--- Toegelaten 382
    13 Bas Bergman AV PEC 1910 3,23 m/s--- Toegelaten 364
    14 Mike Kelders Flevo Delta 3,06 m/s--- Toegelaten 330
    15 Filip Gussenhoven Flevo Delta 3,02 m/s--- Toegelaten 322
    16 Seb Winters AV PEC 1910 2,98 m/s--- Toegelaten 314
    17 Sven van der Weide AV Athlos 2,94 m/s--- Toegelaten 306
    18 Levi Koers AV Athlos 2,90 m/s--- Toegelaten 298
    19 Hidde de Kroon AV PEC 1910 2,87 m/s--- Toegelaten 292
    20 Jort Minnaard Flevo Delta 2,60 m/s--- Toegelaten 238
    21 Jochem de Wilde AV Athlos 2,55 m/s--- Toegelaten 228
    Noah Sluis AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0
    Jelle van Loon AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0
    Axel Konijnenberg Cialfo DNS --- Toegelaten 0