Uitslagen Memorial Saskia's 7

Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Niels Kok Flevo Delta 23,47 +0.4 m/s24,00
2 Joep de Wit Almere `81 23,84 +0.4 m/s23,73
3 Niels Boonstra AV Statina 24,44 +0.4 m/s24,85



Jongens Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 7000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

# Naam Res OBP
1 Jarno de Groot Flevo Delta 14,85 +0.0 m/s14,67
2 Joep de Wit Almere `81 15,62 +0.0 m/s16,67
3 Youp Brouwer Flevo Delta 18,39 +0.0 m/s17,70



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Youp Brouwer Flevo Delta 9,02 10,02 8,99 8,81 9,37 9,45 10,02 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Youp Brouwer Flevo Delta 32,03 28,82 34,20 30,13 X X 34,20 ---
2 Colin Honders Flevo Delta 23,77 23,47 X X X X 23,77 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Niels Boonstra AV Statina 1,80 ---
2 Cas Van Nifterik Flevo Delta 1,75 ---
3 Jarno de Groot Flevo Delta 1,75 ---
4 Devin van den Berg Flevo Delta 1,70 ---
5 Niels Kok Flevo Delta 1,60 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5Res OBP
1 Cas Van Nifterik Flevo Delta 5,52 5,33 5,04 5,43 5,52 +0.0 m/s---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Daan Schade Flevo Delta 24,77 +0.4 m/s24,00



Jongens Junior B - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 7000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

# Naam Res OBP
1 Lucas Van Bochoven Climax 16,66 +0.8 m/s16,48
2 Romke Wielstra AV NOP 18,52 +0.8 m/s17,40



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daan Schade Flevo Delta 14,10 X 14,11 14,82 13,66 X 14,82 ---
2 Enrico Loof AV NOP X 10,92 11,63 11,77 11,34 X 11,77 ---
3 Romke Wielstra AV NOP 10,36 10,14 10,74 10,70 10,45 X 10,74 ---
4 Robin van der Stege Flevo Delta 9,84 8,63 - X - X 9,84 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Enrico Loof AV NOP 42,18 42,17 43,53 X 36,63 36,72 43,53 ---
2 Robin van der Stege Flevo Delta X 33,57 34,58 33,31 - 33,14 34,58 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Daan Schade Flevo Delta 1,75 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Romke Wielstra AV NOP 4,95 X - - 4,95 -0.5 m/s---



Jongens Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Florian Va...er Dussen AV Impala 25,24 +0.1 m/s25,00
2 Mark Scholten AV Impala 28,47 +0.1 m/s27,30
3 Maarten Sijbrandij Flevo Delta 34,00 -0.1 m/s33,03



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jared Broers AV Hera 2:34,07 2:21,00
2 Tom Bloemberg Flevo Delta 2:56,92 2:53,76
3 Maarten Sijbrandij Flevo Delta 3:09,78 2:45,61
Roel Wielstra AV NOP DNS 2:29,74
Timo Hoogendoorn U-Track DNS 2:01,68



Jongens Junior C - 7000 meter

# Naam ResOBP
1 Maarten Sijbrandij Flevo Delta 33:36,72 ---



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Jared Broers AV Hera 13,88 +0.0 m/s13,72
2 Micha Groen Almere `81 15,07 +0.6 m/s---
3 Mark Scholten AV Impala 15,53 +0.0 m/s15,30
4 Roel Wielstra AV NOP 20,56 +0.6 m/s18,41
5 Tom Bloemberg Flevo Delta 20,74 +0.6 m/s17,45



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Micha Groen Almere `81 13,77 13,16 12,17 13,38 12,75 12,65 13,77 ---
2 Tim Weber Almere `81 X 11,60 11,04 10,95 10,64 10,83 11,60 11,42
3 Perry Severijnse Almere `81 11,46 10,92 10,33 10,99 11,18 X 11,46 ---
4 Jared Broers AV Hera 9,90 9,16 9,94 9,46 9,79 10,14 10,14 ---
5 Ryan Honders Flevo Delta X 9,09 9,07 9,26 9,27 X 9,27 ---



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Erick Könst AV Haarlem 46,57 X X X X 43,94 46,57 ---
2 Perry Severijnse Almere `81 X 43,90 X 41,21 40,46 42,23 43,90 ---
3 Ryan Honders Flevo Delta 23,27 20,60 24,42 25,50 24,17 25,67 25,67 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Erik Bos Flevo Delta 1,65 ---
2 Erick Könst AV Haarlem 1,55 ---
Roel Wielstra AV NOP NM ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Florian Va...er Dussen AV Impala 5,43 5,62 5,55 X 5,62 -0.2 m/s5,72
2 Erik Bos Flevo Delta X 5,40 X 5,53 5,53 +0.9 m/s---
3 Micha Groen Almere `81 5,47 5,42 X 5,38 5,47 -0.6 m/s---
4 Tim Weber Almere `81 5,34 4,83 5,08 4,49 5,34 +0.3 m/s4,83
5 Mark Scholten AV Impala 4,98 4,98 4,90 4,90 4,98 -0.4 m/s---
6 Erick Könst AV Haarlem X 4,68 4,93 4,84 4,93 -0.2 m/s---



Jongens Junior D - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Milan Hoogeveen Flevo Delta 26,40 -0.2 m/s---
2 Cas van der Vegt AV Salland 27,36 +0.4 m/s19,99
3 Bruce Boon Flevo Delta 28,39 +0.2 m/s28,50
4 Max de Kruijf PH 28,58 +0.2 m/s28,50
5 Luc de Kruijf PH 31,17 +0.2 m/s28,80
6 Coen Bloemberg Flevo Delta 31,28 -0.1 m/s32,65



Jongens Junior D - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Milan Hoogeveen Flevo Delta 2:20,43 ---
2 Ruben Scholte Flevo Delta 3:17,77 ---



Jongens Junior D - 7000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Bruce Boon Flevo Delta 13,37 +0.2 m/s12,75
2 Cas van der Vegt AV Salland 13,97 +0.0 m/s14,94
3 Simon Mol Almere `81 14,00 +0.0 m/s14,06
4 Mike Berends AAC `61 14,89 +0.9 m/s---
5 Max de Kruijf PH 14,99 +0.9 m/s15,86
6 Coen Bloemberg Flevo Delta 15,14 +0.0 m/s15,47
7 Daan Sikkema AV Lionitas 15,71 +0.0 m/s14,86
8 Luc de Kruijf PH 17,15 +0.9 m/s16,07



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Bas Nolsen Tempo AV 10,92 11,33 10,99 X 11,84 X 11,84 11,64
2 Rowan Tiemes Flevo Delta 8,30 7,50 8,01 8,16 7,39 8,17 8,30 8,87
3 Maarten Scholte Flevo Delta 7,37 7,01 7,76 7,72 7,49 7,44 7,76 ---
4 Quinten Geleynse AV Lionitas - 6,82 6,87 6,95 6,72 6,51 6,95 6,52
5 Matthijs v... der Leij Flevo Delta 4,91 5,23 4,99 4,58 5,20 5,08 5,23 ---



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Bas Nolsen Tempo AV 28,00 37,71 41,91 37,95 40,06 41,01 41,91 41,65
2 Milan Hoogeveen Flevo Delta 35,78 36,25 36,83 33,26 31,66 32,51 36,83 ---
3 Bruce Boon Flevo Delta 29,88 28,47 X 30,60 29,91 X 30,60 ---
4 Mike Berends AAC `61 26,55 26,49 26,29 22,90 23,07 X 26,55 ---
5 Maarten Scholte Flevo Delta 14,70 21,34 22,24 19,68 19,96 24,85 24,85 ---
6 Chris van der Walle Start `78 23,86 23,93 24,15 23,01 23,48 22,77 24,15 26,01
7 Rowan Tiemes Flevo Delta 15,24 21,97 22,79 21,53 23,47 23,65 23,65 23,57
8 Quinten Geleynse AV Lionitas X 17,72 19,51 20,03 20,14 20,82 20,82 16,56
9 Daan Sikkema AV Lionitas 19,67 X X 17,70 X 20,46 20,46 10,21
10 Matthijs v... der Leij Flevo Delta 16,07 16,54 17,79 18,95 16,63 17,16 18,95 ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Simon Mol Almere `81 1,50 1,55
2 Daan Sikkema AV Lionitas 1,50 1,45
3 Jorian Reijnders Flevo Delta 1,40 ---
4 Mike Berends AAC `61 1,40 ---
4 Cas van der Vegt AV Salland 1,40 1,55
6 Chris van der Walle Start `78 1,25 1,30
7 Quinten Geleynse AV Lionitas 1,20 1,25



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Max de Kruijf PH X 3,96 X X 3,96 -0.2 m/s4,29
2 Jorian Reijnders Flevo Delta 3,88 3,61 3,88 3,62 3,88 -0.9 m/s---
3 Luc de Kruijf PH 3,48 3,38 X 3,68 3,68 -0.7 m/s3,76



Masters Mannen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Maarten Mast M35 - Flevo Delta 2:29,60 ---



Masters Mannen - 7000 meter

# Naam ResOBP
1 Maarten Mast M35 - Flevo Delta 26:15,13 ---
2 Hans Gootjes M55 - Flevo Delta 31:48,11 ---
3 Richard Balk M45 - Nederland 32:17,67 ---
4 Anton van Gerner M45 - AV NOP 32:54,98 ---
5 Wim van der Leij M50 - Flevo Delta 33:13,53 ---
6 Erik Raterink M45 - Flevo Delta 33:20,53 ---
7 Marcel Meijer M45 - Nederland 33:31,55 ---
8 Wim Bruins M50 - Flevo Delta 34:47,10 ---
9 Henk Groen M60 - Nederland 35:09,32 ---
10 Milko Hengeveld M55 - Nederland 37:54,62 ---
11 Jaco Houweling M45 - Flevo Delta 38:12,87 ---
12 Adriaan Sparreboom M70 - Flevo Delta 39:03,28 ---
13 Anton Dekker M55 - Flevo Delta 39:53,21 ---
14 René Wiedemeijer M50 - Flevo Delta 40:02,55 ---
15 Karel Bos M55 - Nederland 41:10,90 ---
16 Klaas Lijzenga M60 - Flevo Delta 45:51,38 ---
17 Antonie Beckerman M50 - Flevo Delta 49:22,42 ---



Masters Mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jeroen ten Heuvel M45 - Flevo Delta 50,84 X 50,15 49,12 49,88 48,77 50,84 ---
2 Ronald Harderwijk M60 - AV Zuidwal 30,34 31,55 32,55 31,29 31,56 32,52 32,55 ---



Masters Mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 7000 meter

# Naam ResOBP
1 Linda de Roo V40 - Flevo Delta 33:57,50 ---
2 Ingrid TImmer V50 - Flevo Delta 35:59,16 ---
3 Sandra de Munnik V35 - Flevo Delta 37:40,62 ---
4 Marrie Sparreboom V65 - Flevo Delta 37:41,07 ---
5 Anke Kooi V35 - Nederland 40:22,31 ---
6 Marja de B...n-Schutte V55 - Flevo Delta 40:33,24 ---
7 Nienke Fischer V45 - Flevo Delta 40:33,58 ---
8 Hélène Bosboom V50 - Flevo Delta 41:08,68 ---
9 Ruchama Mast V35 - Flevo Delta 41:37,81 ---
10 Wendy van Roemburg V40 - Nederland 42:00,05 ---
11 Ingrid Kuijt V50 - Flevo Delta 43:02,66 ---
12 Lyda Leenstra V55 - Flevo Delta 44:33,64 ---
13 Lyanne Loman V45 - Flevo Delta 48:29,56 ---
14 Maaike Wobbes V55 - Flevo Delta 50:15,52 ---
15 Elly van Daele V55 - Flevo Delta 50:23,92 ---
Harriette Foppen V45 - Flevo Delta DNS ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tiny Hellendoorn V60 - Isala `96 10,48 10,44 10,83 11,01 10,71 10,87 11,01 ---



Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tiny Hellendoorn V60 - Isala `96 25,22 24,85 24,02 23,78 23,35 23,91 25,22 ---



Masters Vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Sanne van Drunen Almere `81 28,38 +0.1 m/s27,57



Meisjes Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 7000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Sanne van Drunen Almere `81 16,28 +0.0 m/s15,60



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lisanne Brouwer Flevo Delta 9,68 9,83 9,30 9,84 8,88 9,48 9,84 ---
2 Jacquelien Klaver Flevo Delta X 9,80 9,51 X 9,03 9,56 9,80 ---
3 Larissa Boomsma SPLS 5,59 5,40 4,66 5,21 5,33 5,27 5,59 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lisanne Brouwer Flevo Delta 26,16 31,87 29,66 30,59 29,73 32,20 32,20 ---
2 Myrthe Kruit DAV Kronos 28,39 24,80 24,70 24,65 28,30 26,66 28,39 ---
3 Larissa Boomsma SPLS 9,24 10,82 9,44 X 11,97 12,27 12,27 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jacquelien Klaver Flevo Delta 1,50 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Sanne van Drunen Almere `81 4,55 4,79 4,82 4,95 4,95 -0.5 m/s5,24



Meisjes Junior B - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 7000 meter

# Naam ResOBP
1 Danielle Holstege Flevo Delta 33:39,05 ---
2 Emma Meijer Flevo Delta 34:08,97 ---
3 Lana Jongstra Flevo Delta 36:31,97 ---



Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Ilse Steigenga AV Lionitas 15,62 -0.1 m/s14,88
Aukje Vellinga Groningen DNS 15,76



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ilse Steigenga AV Lionitas 9,87 X 10,46 X 9,72 10,54 10,54 ---
2 Carmen - Harleman Flevo Delta 8,83 8,44 9,13 8,37 8,21 8,59 9,13 ---
3 Carmen de Wolff AV Lionitas 9,01 8,86 9,04 8,67 8,91 8,69 9,04 ---
4 Marije Salverda Isala `96 8,55 8,37 8,07 7,48 X X 8,55 ---
5 Anna Scholte Flevo Delta 7,39 7,76 7,63 7,55 8,32 7,86 8,32 ---
6 Ruth Oostveen Flevo Delta 8,00 8,09 8,08 8,11 8,26 8,10 8,26 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Janice Zomerman Flevo Delta 29,37 X 38,97 34,52 38,23 38,57 38,97 46,26
2 Carmen de Wolff AV Lionitas 23,69 30,53 X 30,10 30,44 27,43 30,53 ---
3 Carmen - Harleman Flevo Delta 25,37 26,73 27,46 27,37 25,91 27,96 27,96 ---
4 Marije Salverda Isala `96 X X X 20,06 22,16 X 22,16 ---
Aukje Vellinga Groningen - - - - - - DNS ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Carmen de Wolff AV Lionitas DNS ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Ilse Steigenga AV Lionitas 5,25 5,42 5,20 5,43 5,43 +0.9 m/s---



Meisjes Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Annabel Paul AV Jahn II 27,00 +0.1 m/s27,00
2 Brecht van der Vliet Groningen 27,04 +0.1 m/s26,64
3 Mette van der Meer Flevo Delta 27,56 +0.4 m/s24,00
4 Ella Mosselman SAV 28,56 +0.2 m/s29,15
5 Sabrina Cruden AV Lionitas 29,73 +0.2 m/s30,64
6 Fardau Kats AV Impala 30,80 -0.1 m/s---



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Eline Vledder AV Impala 2:45,82 2:34,83



Meisjes Junior C - 7000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Mette van der Meer Flevo Delta 12,27 +0.2 m/s12,15
2 Sabrina Cruden AV Lionitas 12,91 +0.2 m/s12,52
3 Ella Mosselman SAV 13,18 +0.2 m/s12,71
4 Fiona de Vries AV Impala 13,42 +0.0 m/s13,51
5 Faith Van Dam SPLS 15,91 +0.9 m/s15,50
Annabel Paul AV Jahn II DNS 12,40



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Amber Slomp AAC `61 7,95 7,73 7,94 8,24 6,95 7,31 8,24 8,74



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mette van der Meer Flevo Delta 33,67 33,74 33,69 - - - 33,74 32,13
2 Ella Mosselman SAV 25,12 27,89 26,54 25,51 25,73 25,93 27,89 30,31
3 Lisette Steenman Almere `81 25,10 22,64 22,40 21,75 23,59 23,10 25,10 22,23
4 Faith Van Dam SPLS 18,55 17,03 20,67 21,10 22,17 X 22,17 ---
5 Amber Slomp AAC `61 21,62 20,13 19,24 20,07 18,02 17,79 21,62 22,40
Vera - Tegelaar Almere `81 - DNS ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Fiona de Vries AV Impala 1,45 ---
2 Mette van der Meer Flevo Delta 1,40 1,55
2 Sabrina Cruden AV Lionitas 1,40 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Brecht van der Vliet Groningen 4,84 4,75 4,63 5,02 5,02 -0.5 m/s---
2 Sabrina Cruden AV Lionitas X 4,52 4,89 4,72 4,89 -0.3 m/s---
3 Vera - Tegelaar Almere `81 4,46 4,21 4,18 4,21 4,46 -0.7 m/s---
4 Fiona de Vries AV Impala X 4,31 X 4,36 4,36 +0.0 m/s---
5 Faith Van Dam SPLS 3,84 3,52 X 3,36 3,84 -0.4 m/s---
6 Fardau Kats AV Impala X 3,82 3,75 3,57 3,82 +0.4 m/s---



Meisjes Junior D - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Fleur Pieters Flevo Delta 27,59 +0.2 m/s30,95
2 Jinte Braas SAV 29,26 -0.2 m/s---
3 Miriam Felix Flevo Delta 29,83 -0.1 m/s31,53
4 Evi Falkena Flevo Delta 30,37 -0.1 m/s33,00
5 Irene Doeze Jager Flevo Delta 31,68 -0.2 m/s---
6 Mayke Ruige AV Lionitas 32,16 -0.1 m/s30,96
7 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 32,95 -0.2 m/s---
8 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 36,38 -0.2 m/s---
9 Gwendolyn van Drunen Almere `81 38,91 -0.2 m/s---



Meisjes Junior D - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Fleur Pieters Flevo Delta 2:24,66 2:35,17
2 Jinte Braas SAV 2:30,29 ---
3 Iris Turksema SPLS 2:42,71 2:54,61
4 Sarah de Vries AV Impala 2:48,69 ---
5 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 3:02,94 ---



Meisjes Junior D - 7000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 9,89 +0.0 m/s9,52
2 Fleur Pieters Flevo Delta 10,30 +0.0 m/s10,35
3 Sarah de Vries AV Impala 11,08 +0.0 m/s11,02
4 Lotte Slomp AAC `61 11,30 +1.3 m/s11,76
5 Elsa Lila AV Astylos 12,47 +1.3 m/s11,77
6 Gwendolyn van Drunen Almere `81 20,10 +1.3 m/s17,21



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Damanja Reus SAV 12,31 11,36 1,35 12,71 13,07 12,47 13,07 ---
2 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 11,29 11,84 12,09 11,48 11,76 11,40 12,09 ---
3 Esmée Weber Almere `81 11,24 10,86 11,28 10,89 - - 11,28 10,92
4 Lotte Slomp AAC `61 9,82 10,27 10,73 9,96 10,42 X 10,73 11,07
5 Irene Doeze Jager Flevo Delta 9,03 8,72 9,31 9,11 8,72 9,22 9,31 ---
6 Mayke Ruige AV Lionitas 8,13 8,82 8,47 8,28 8,32 8,69 8,82 8,60
7 Eline Zwagemaker SAV 6,83 7,05 6,21 7,00 6,18 6,48 7,05 ---
8 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 5,16 4,99 5,04 5,58 5,25 5,17 5,58 ---



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 34,76 34,18 31,09 30,97 32,02 29,83 34,76 ---
2 Damanja Reus SAV 24,87 X 26,30 25,88 26,66 27,09 27,09 ---
3 Irene Doeze Jager Flevo Delta 25,84 24,16 X 24,44 X 25,90 25,90 ---
4 Lotte Slomp AAC `61 24,24 23,39 23,09 21,25 23,32 21,18 24,24 26,87
5 Esmée Weber Almere `81 21,53 X X 22,99 22,57 X 22,99 25,55
6 Iris Turksema SPLS 20,84 15,75 X 20,40 X 20,45 20,84 ---
7 Elsa Lila AV Astylos 17,15 17,33 14,48 15,05 20,20 X 20,20 19,85
8 Eline Zwagemaker SAV 13,70 13,41 14,80 16,43 17,61 17,53 17,61 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 1,55 1,53
2 Elsa Lila AV Astylos 1,40 1,48
3 Miriam Felix Flevo Delta 1,35 ---
4 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 1,05 ---
5 Gwendolyn van Drunen Almere `81 1,00 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 4,92 5,01 5,07 5,01 5,07 -0.3 m/s5,01
2 Fleur Pieters Flevo Delta X X 4,96 5,03 5,03 +1.0 m/s4,80
3 Miriam Felix Flevo Delta 4,01 4,21 4,35 4,36 4,36 -0.5 m/s---
4 Jinte Braas SAV 4,33 4,36 4,08 4,22 4,36 -0.3 m/s4,39
5 Iris Turksema SPLS 4,15 X 3,85 4,22 4,22 -0.4 m/s---
6 Mayke Ruige AV Lionitas 3,81 4,11 4,12 3,16 4,12 -0.2 m/s3,93
7 Elsa Lila AV Astylos 4,00 3,86 4,10 3,99 4,10 +0.2 m/s4,04
8 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 2,79 X 2,80 2,57 2,80 +1.3 m/s---



Senioren mannen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 7000 meter

# Naam ResOBP
1 Ingmar Groen Flevo Delta 37:21,90 ---



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daniël va...der Stege Flevo Delta 51,55 52,23 51,25 50,77 50,70 X 52,23 ---
2 Rick Winters Flevo Delta 31,77 30,57 34,89 32,01 34,58 34,35 34,89 ---
3 Stefan Breet Flevo Delta 28,97 28,49 30,88 30,78 28,72 31,04 31,04 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Martijn Koops Flevo Delta X 5,42 5,38 5,49 5,49 +0.0 m/s---



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
Mabel Korporaal AV Zeewolde DNS 25,00



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Gerber Loman Cialfo 2:42,63 2:26,85



Senioren vrouwen - 7000 meter

# Naam ResOBP
1 Moriann Bos Nederland 38:45,03 ---
2 Tessa Liefers Flevo Delta 40:38,73 ---
3 Carolien Oost Flevo Delta 41:17,90 ---
4 Carla Ploeg Flevo Delta 44:33,86 ---
5 Mariska Gach Flevo Delta 45:29,01 ---
6 Meike Prins Nederland 45:53,14 ---
7 Yvet Reijne Flevo Delta 46:05,18 ---
8 Esmeralda ...oppenberg Flevo Delta 46:05,30 ---
9 Shanice Bosboom Nederland 47:30,55 ---
10 Myrna Kleefstra Nederland 50:13,50 ---



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mariska Klaver Flevo Delta 9,60 9,67 9,02 9,34 8,91 9,98 9,98 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mariska Klaver Flevo Delta 33,74 30,65 32,25 32,44 30,17 30,73 33,74 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Mabel Korporaal AV Zeewolde DNS 1,65



Senioren vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten