• 200m
  • 800m
  • 7000m
  • 60mH
  • Kogel
  • Speer
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 200 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Fleur Pieters Flevo Delta 27,59 +0.2 m/s30,95
    2 Jinte Braas SAV 29,26 -0.2 m/s---
    3 Miriam Felix Flevo Delta 29,83 -0.1 m/s31,53
    4 Evi Falkena Flevo Delta 30,37 -0.1 m/s33,00
    5 Irene Doeze Jager Flevo Delta 31,68 -0.2 m/s---
    6 Mayke Ruige AV Lionitas 32,16 -0.1 m/s30,96
    7 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 32,95 -0.2 m/s---
    8 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 36,38 -0.2 m/s---
    9 Gwendolyn van Drunen Almere `81 38,91 -0.2 m/s---

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Fleur Pieters Flevo Delta 2:24,66 2:35,17
    2 Jinte Braas SAV 2:30,29 ---
    3 Iris Turksema SPLS 2:42,71 2:54,61
    4 Sarah de Vries AV Impala 2:48,69 ---
    5 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 3:02,94 ---

    Uitslagen 7000 meter Meisjes Junior D

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 9,89 +0.0 m/s9,52
    2 Fleur Pieters Flevo Delta 10,30 +0.0 m/s10,35
    3 Sarah de Vries AV Impala 11,08 +0.0 m/s11,02
    4 Lotte Slomp AAC `61 11,30 +1.3 m/s11,76
    5 Elsa Lila AV Astylos 12,47 +1.3 m/s11,77
    6 Gwendolyn van Drunen Almere `81 20,10 +1.3 m/s17,21

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Damanja Reus SAV 12,31 11,36 1,35 12,71 13,07 12,47 13,07 ---
    2 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 11,29 11,84 12,09 11,48 11,76 11,40 12,09 ---
    3 Esmée Weber Almere `81 11,24 10,86 11,28 10,89 - - 11,28 10,92
    4 Lotte Slomp AAC `61 9,82 10,27 10,73 9,96 10,42 X 10,73 11,07
    5 Irene Doeze Jager Flevo Delta 9,03 8,72 9,31 9,11 8,72 9,22 9,31 ---
    6 Mayke Ruige AV Lionitas 8,13 8,82 8,47 8,28 8,32 8,69 8,82 8,60
    7 Eline Zwagemaker SAV 6,83 7,05 6,21 7,00 6,18 6,48 7,05 ---
    8 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 5,16 4,99 5,04 5,58 5,25 5,17 5,58 ---

    Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 34,76 34,18 31,09 30,97 32,02 29,83 34,76 ---
    2 Damanja Reus SAV 24,87 X 26,30 25,88 26,66 27,09 27,09 ---
    3 Irene Doeze Jager Flevo Delta 25,84 24,16 X 24,44 X 25,90 25,90 ---
    4 Lotte Slomp AAC `61 24,24 23,39 23,09 21,25 23,32 21,18 24,24 26,87
    5 Esmée Weber Almere `81 21,53 X X 22,99 22,57 X 22,99 25,55
    6 Iris Turksema SPLS 20,84 15,75 X 20,40 X 20,45 20,84 ---
    7 Elsa Lila AV Astylos 17,15 17,33 14,48 15,05 20,20 X 20,20 19,85
    8 Eline Zwagemaker SAV 13,70 13,41 14,80 16,43 17,61 17,53 17,61 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 1,55 1,53
    2 Elsa Lila AV Astylos 1,40 1,48
    3 Miriam Felix Flevo Delta 1,35 ---
    4 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 1,05 ---
    5 Gwendolyn van Drunen Almere `81 1,00 ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 4,92 5,01 5,07 5,01 5,07 -0.3 m/s5,01
    2 Fleur Pieters Flevo Delta X X 4,96 5,03 5,03 +1.0 m/s4,80
    3 Miriam Felix Flevo Delta 4,01 4,21 4,35 4,36 4,36 -0.5 m/s---
    4 Jinte Braas SAV 4,33 4,36 4,08 4,22 4,36 -0.3 m/s4,39
    5 Iris Turksema SPLS 4,15 X 3,85 4,22 4,22 -0.4 m/s---
    6 Mayke Ruige AV Lionitas 3,81 4,11 4,12 3,16 4,12 -0.2 m/s3,93
    7 Elsa Lila AV Astylos 4,00 3,86 4,10 3,99 4,10 +0.2 m/s4,04
    8 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 2,79 X 2,80 2,57 2,80 +1.3 m/s---