• 200m
  • 800m
  • 7000m
  • 100mH
  • Kogel
  • Speer
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 200 meter Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Florian Va...er Dussen AV Impala 25,24 +0.1 m/s25,00
    2 Mark Scholten AV Impala 28,47 +0.1 m/s27,30
    3 Maarten Sijbrandij Flevo Delta 34,00 -0.1 m/s33,03

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Jared Broers AV Hera 2:34,07 2:21,00
    2 Tom Bloemberg Flevo Delta 2:56,92 2:53,76
    3 Maarten Sijbrandij Flevo Delta 3:09,78 2:45,61
    Roel Wielstra AV NOP DNS 2:29,74
    Timo Hoogendoorn U-Track DNS 2:01,68

    Uitslagen 7000 meter Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Maarten Sijbrandij Flevo Delta 33:36,72 ---

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Jared Broers AV Hera 13,88 +0.0 m/s13,72
    2 Micha Groen Almere `81 15,07 +0.6 m/s---
    3 Mark Scholten AV Impala 15,53 +0.0 m/s15,30
    4 Roel Wielstra AV NOP 20,56 +0.6 m/s18,41
    5 Tom Bloemberg Flevo Delta 20,74 +0.6 m/s17,45

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior C

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Micha Groen Almere `81 13,77 13,16 12,17 13,38 12,75 12,65 13,77 ---
    2 Tim Weber Almere `81 X 11,60 11,04 10,95 10,64 10,83 11,60 11,42
    3 Perry Severijnse Almere `81 11,46 10,92 10,33 10,99 11,18 X 11,46 ---
    4 Jared Broers AV Hera 9,90 9,16 9,94 9,46 9,79 10,14 10,14 ---
    5 Ryan Honders Flevo Delta X 9,09 9,07 9,26 9,27 X 9,27 ---

    Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior C

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Erick Könst AV Haarlem 46,57 X X X X 43,94 46,57 ---
    2 Perry Severijnse Almere `81 X 43,90 X 41,21 40,46 42,23 43,90 ---
    3 Ryan Honders Flevo Delta 23,27 20,60 24,42 25,50 24,17 25,67 25,67 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Erik Bos Flevo Delta 1,65 ---
    2 Erick Könst AV Haarlem 1,55 ---
    Roel Wielstra AV NOP NM ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Florian Va...er Dussen AV Impala 5,43 5,62 5,55 X 5,62 -0.2 m/s5,72
    2 Erik Bos Flevo Delta X 5,40 X 5,53 5,53 +0.9 m/s---
    3 Micha Groen Almere `81 5,47 5,42 X 5,38 5,47 -0.6 m/s---
    4 Tim Weber Almere `81 5,34 4,83 5,08 4,49 5,34 +0.3 m/s4,83
    5 Mark Scholten AV Impala 4,98 4,98 4,90 4,90 4,98 -0.4 m/s---
    6 Erick Könst AV Haarlem X 4,68 4,93 4,84 4,93 -0.2 m/s---