Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil C

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Orla White GACH 7,28 2:17,53 14,70 3,00 1402
2 Annemette Hommema GACH 7,28 2:30,55 12,87 2,97 1264
3 Caro Gardenier AV Zuidwal 7,86 2:14,41 13,49 2,64 1227
4 Tess de Boer AV Zuidwal 7,38 2:37,50 9,85 2,54 1054
5 Liv Marshall GACH 8,08 2:35,42 14,80 2,60 1042
6 Julia Wouda GACH 8,39 2:29,20 16,31 2,50 1040
7 Veerle Koot AV Zuidwal 8,06 2:36,30 13,11 2,74 1039
8 Roos Hogervorst GACH 7,74 2:30,76 9,82 2,57 1037
9 Linn Koekoek GACH 8,09 2:40,15 14,04 2,59 995
10 Franca Koutstaal GACH 8,10 2:39,96 13,80 2,55 982
11 Isabella Nieuwkoop OSM `75 7,63 2:40,32 9,14 2,53 971
12 Sara Dortmans SPLS 7,90 2:34,82 9,94 2,49 967
13 Joëlle van Wilsum GACH 8,18 2:39,70 12,45 2,61 960
14 Hanna Karsijns GACH 8,14 2:27,63 8,09 2,35 909
15 Elynn Barneveld AV Zuidwal 8,20 2:32,68 8,18 2,37 870
16 Letta Bakker AV Zuidwal 8,37 2:31,89 7,39 2,49 856
17 Carlijn Meijer GACH 7,97 2:44,87 7,77 2,47 841
18 Elena Mobach GACH 8,04 2:44,28 7,50 2,54 841
19 Amy van Gameren GACH 8,27 2:41,36 9,06 2,46 840
20 Laure Steenis SPLS 8,28 2:34,75 5,79 2,51 814
21 Britt Heutink AV Zuidwal 7,52 DNF 6,87 2,81 808
22 Aafke Oostveen GACH 8,33 2:56,44 9,85 2,65 799
23 Maud van der Meer GACH 9,04 2:35,77 10,30 2,46 788
24 Merel Wouda AV Zuidwal 8,05 2:47,52 7,14 2,34 772
25 Mathilde Heiner AV Zuidwal 8,81 2:43,69 7,82 2,48 721
26 Roos van Schijndel GACH 8,23 2:51,86 7,57 2,27 715
27 Isolde Schwencke GACH 8,42 2:57,56 8,89 2,23 676
28 Loïs Besemer SPLS 8,26 2:48,24 5,24 2,28 673
29 Lotte Vlug AV Zuidwal 8,59 2:54,31 6,52 2,37 642
30 Heleen van Popta GACH 8,68 2:51,80 5,28 2,44 624
31 Julia Wahlen GACH 8,64 2:48,62 5,72 2,07 584
32 Bo Gulitz AV Zuidwal 8,49 DNF 7,34 2,35 563
33 Julie van den Berg GACH 8,44 3:14,39 4,61 2,29 502
34 Amy Baarslag OSM `75 8,62 3:22,88 6,81 2,20 501

Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Annemette Hommema GACH 7,28 --- 492
1 Orla White GACH 7,28 --- 492
3 Tess de Boer AV Zuidwal 7,38 --- 472
4 Britt Heutink AV Zuidwal 7,52 --- 444
5 Isabella Nieuwkoop OSM `75 7,63 --- 423
6 Roos Hogervorst GACH 7,74 --- 403
7 Caro Gardenier AV Zuidwal 7,86 --- 382
8 Sara Dortmans SPLS 7,90 --- 375
9 Carlijn Meijer GACH 7,97 --- 363
10 Elena Mobach GACH 8,04 --- 351
11 Merel Wouda AV Zuidwal 8,05 --- 349
12 Veerle Koot AV Zuidwal 8,06 --- 348
13 Liv Marshall GACH 8,08 --- 344
14 Linn Koekoek GACH 8,09 --- 343
15 Franca Koutstaal GACH 8,10 --- 341
16 Hanna Karsijns GACH 8,14 --- 334
17 Joëlle van Wilsum GACH 8,18 --- 328
18 Elynn Barneveld AV Zuidwal 8,20 --- 325
19 Roos van Schijndel GACH 8,23 --- 320
20 Loïs Besemer SPLS 8,26 --- 315
21 Amy van Gameren GACH 8,27 --- 314
22 Laure Steenis SPLS 8,28 --- 312
23 Aafke Oostveen GACH 8,33 --- 304
24 Letta Bakker AV Zuidwal 8,37 --- 298
25 Julia Wouda GACH 8,39 --- 295
26 Isolde Schwencke GACH 8,42 --- 290
27 Julie van den Berg GACH 8,44 --- 287
28 Bo Gulitz AV Zuidwal 8,49 --- 280
29 Lotte Vlug AV Zuidwal 8,59 --- 265
30 Amy Baarslag OSM `75 8,62 --- 260
31 Julia Wahlen GACH 8,64 --- 257
32 Heleen van Popta GACH 8,68 --- 252
33 Mathilde Heiner AV Zuidwal 8,81 --- 233
34 Maud van der Meer GACH 9,04 --- 202

Uitslagen Meerkamp 600 meter Meisjes Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Caro Gardenier AV Zuidwal 2:14,41 --- 382
2 Orla White GACH 2:17,53 --- 355
3 Hanna Karsijns GACH 2:27,63 --- 275
4 Julia Wouda GACH 2:29,20 --- 264
5 Annemette Hommema GACH 2:30,55 --- 254
6 Roos Hogervorst GACH 2:30,76 --- 253
7 Letta Bakker AV Zuidwal 2:31,89 --- 245
8 Elynn Barneveld AV Zuidwal 2:32,68 --- 239
9 Laure Steenis SPLS 2:34,75 --- 225
10 Sara Dortmans SPLS 2:34,82 --- 225
11 Liv Marshall GACH 2:35,42 --- 221
12 Maud van der Meer GACH 2:35,77 --- 218
13 Veerle Koot AV Zuidwal 2:36,30 --- 215
14 Tess de Boer AV Zuidwal 2:37,50 --- 207
15 Joëlle van Wilsum GACH 2:39,70 --- 193
16 Franca Koutstaal GACH 2:39,96 --- 191
17 Linn Koekoek GACH 2:40,15 --- 190
18 Isabella Nieuwkoop OSM `75 2:40,32 --- 189
19 Amy van Gameren GACH 2:41,36 --- 183
20 Mathilde Heiner AV Zuidwal 2:43,69 --- 168
21 Elena Mobach GACH 2:44,28 --- 165
22 Carlijn Meijer GACH 2:44,87 --- 161
23 Merel Wouda AV Zuidwal 2:47,52 --- 146
24 Loïs Besemer SPLS 2:48,24 --- 142
25 Julia Wahlen GACH 2:48,62 --- 140
26 Heleen van Popta GACH 2:51,80 --- 122
27 Roos van Schijndel GACH 2:51,86 --- 122
28 Lotte Vlug AV Zuidwal 2:54,31 --- 109
29 Aafke Oostveen GACH 2:56,44 --- 98
30 Isolde Schwencke GACH 2:57,56 --- 92
31 Julie van den Berg GACH 3:14,39 --- 14
32 Amy Baarslag OSM `75 3:22,88 --- 0
Bo Gulitz AV Zuidwal DNF --- 0
Britt Heutink AV Zuidwal DNF --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Meisjes Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Julia Wouda GACH 16,31 --- 263
2 Liv Marshall GACH 14,80 --- 239
3 Orla White GACH 14,70 --- 237
4 Linn Koekoek GACH 14,04 --- 226
5 Franca Koutstaal GACH 13,80 --- 222
6 Caro Gardenier AV Zuidwal 13,49 --- 217
7 Veerle Koot AV Zuidwal 13,11 --- 210
8 Annemette Hommema GACH 12,87 --- 206
9 Joëlle van Wilsum GACH 12,45 --- 199
10 Maud van der Meer GACH 10,30 --- 158
11 Sara Dortmans SPLS 9,94 --- 151
12 Aafke Oostveen GACH 9,85 --- 149
12 Tess de Boer AV Zuidwal 9,85 --- 149
14 Roos Hogervorst GACH 9,82 --- 149
15 Isabella Nieuwkoop OSM `75 9,14 --- 135
16 Amy van Gameren GACH 9,06 --- 133
17 Isolde Schwencke GACH 8,89 --- 130
18 Elynn Barneveld AV Zuidwal 8,18 --- 114
19 Hanna Karsijns GACH 8,09 --- 112
20 Mathilde Heiner AV Zuidwal 7,82 --- 106
21 Carlijn Meijer GACH 7,77 --- 105
22 Roos van Schijndel GACH 7,57 --- 101
23 Elena Mobach GACH 7,50 --- 99
24 Letta Bakker AV Zuidwal 7,39 --- 97
25 Bo Gulitz AV Zuidwal 7,34 --- 95
26 Merel Wouda AV Zuidwal 7,14 --- 91
27 Britt Heutink AV Zuidwal 6,87 --- 84
28 Amy Baarslag OSM `75 6,81 --- 83
29 Lotte Vlug AV Zuidwal 6,52 --- 76
30 Laure Steenis SPLS 5,79 --- 57
31 Julia Wahlen GACH 5,72 --- 55
32 Heleen van Popta GACH 5,28 --- 44
33 Loïs Besemer SPLS 5,24 --- 42
34 Julie van den Berg GACH 4,61 --- 25

Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Orla White GACH 3,00 --- 318
2 Annemette Hommema GACH 2,97 --- 312
3 Britt Heutink AV Zuidwal 2,81 --- 280
4 Veerle Koot AV Zuidwal 2,74 --- 266
5 Aafke Oostveen GACH 2,65 --- 248
6 Caro Gardenier AV Zuidwal 2,64 --- 246
7 Joëlle van Wilsum GACH 2,61 --- 240
8 Liv Marshall GACH 2,60 --- 238
9 Linn Koekoek GACH 2,59 --- 236
10 Roos Hogervorst GACH 2,57 --- 232
11 Franca Koutstaal GACH 2,55 --- 228
12 Elena Mobach GACH 2,54 --- 226
12 Tess de Boer AV Zuidwal 2,54 --- 226
14 Isabella Nieuwkoop OSM `75 2,53 --- 224
15 Laure Steenis SPLS 2,51 --- 220
16 Julia Wouda GACH 2,50 --- 218
17 Letta Bakker AV Zuidwal 2,49 --- 216
17 Sara Dortmans SPLS 2,49 --- 216
19 Mathilde Heiner AV Zuidwal 2,48 --- 214
20 Carlijn Meijer GACH 2,47 --- 212
21 Amy van Gameren GACH 2,46 --- 210
21 Maud van der Meer GACH 2,46 --- 210
23 Heleen van Popta GACH 2,44 --- 206
24 Elynn Barneveld AV Zuidwal 2,37 --- 192
24 Lotte Vlug AV Zuidwal 2,37 --- 192
26 Hanna Karsijns GACH 2,35 --- 188
26 Bo Gulitz AV Zuidwal 2,35 --- 188
28 Merel Wouda AV Zuidwal 2,34 --- 186
29 Julie van den Berg GACH 2,29 --- 176
30 Loïs Besemer SPLS 2,28 --- 174
31 Roos van Schijndel GACH 2,27 --- 172
32 Isolde Schwencke GACH 2,23 --- 164
33 Amy Baarslag OSM `75 2,20 --- 158
34 Julia Wahlen GACH 2,07 --- 132
[+/-] alles
#Naam 40mPtn600mPtnVortexPtnVerPtn Punten
1 GAC Hilversum 5203 [+/-]
2 AV Zuidwal 4596 [+/-]
3 AV Spirit Lelystad 2774 [+/-]
4 OSM `75 1472 [+/-]


Uitslagen 4 x 40m Meisjes Pupil C

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 GAC MPC 1 GAC Hilversum - MPC 4 29,15 455
2 Zuidwal MPC team 1 AV Zuidwal - MPC 4 30,20 406
3 GAC MPC 5 Combi GAC Hilversum - MPC 4 30,49 393
4 GAC MPC 3 GAC Hilversum - MPC 4 31,84 336
5 GAC MPC 2 GAC Hilversum - MPC 4 31,86 335
6 Spirit MPC Combi AV Spirit Lelystad - MPC 4 32,24 320
7 Zuidwal MPC team 2 AV Zuidwal - MPC 4 32,28 318
8 GAC MPC 4 GAC Hilversum - MPC 4 33,06 288