Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil B

# Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
1 Thijmen van Wijchen GACH 7,15 3:32,77 34,10 1,23 2082
2 Florian van Wijchen GACH 6,92 3:27,44 29,12 1,00 1941
3 Joep Deiman GACH 6,77 3:52,68 27,48 0,95 1776
4 Mika Strubbe GACH 7,50 3:54,20 23,95 1,15 1714
5 Guus Lemmens OSM `75 7,32 3:36,34 23,98 0,95 1702
6 Lars van Wijk AV Zuidwal 7,21 3:54,62 27,62 0,95 1669
7 Luuk Buwalda GACH 7,18 4:06,14 19,58 1,15 1662
8 Quint van Wengen AV Zuidwal 7,24 3:49,28 19,30 1,05 1656
9 Melle de Lange GACH 7,22 4:03,53 23,41 1,05 1645
10 Livio Blei SPLS 7,19 3:51,92 15,75 1,10 1635
11 Mika Lam GACH 7,01 4:21,29 24,11 1,05 1622
12 Thomas Quik AV Zuidwal 7,24 3:54,87 14,60 1,00 1517
13 Gavin Hulsman GACH 7,05 4:21,56 18,34 1,00 1496
14 Yuri Scholte GACH 7,43 4:27,00 21,03 1,05 1471
15 Stijn Aret OSM `75 7,46 3:41,30 25,68 DNS 1361
16 Roan Snel GACH 7,80 4:30,53 20,64 0,95 1309
17 Dano Buningh SPLS 7,72 4:19,62 13,86 0,95 1264
18 Stijn Toornman SPLS 7,71 4:26,58 14,45 0,95 1248
19 Rick van Harn GACH 8,14 4:17,96 14,88 0,95 1214
20 Thijmen Middag GACH 8,14 4:43,36 20,78 0,95 1206
21 Flint Woolfitt GACH 7,98 4:30,03 20,20 0,85 1199
22 Luke van den Berg GACH 7,46 4:07,28 21,61 NM 1177
23 Benjamin Elugamhe SPLS 7,04 DNS 18,21 1,00 1176
24 Joris Fidder SPLS 7,84 4:44,82 17,15 0,85 1126
25 Boris Hendrix GACH 7,55 4:31,68 11,18 0,80 1089
26 Tom Brekelmans GACH 8,29 4:51,84 15,32 0,90 1036
27 Victor Jan Verweij GACH 7,81 5:16,79 13,77 0,85 980
28 Bram Holsappel AV Zuidwal 8,04 5:24,10 14,75 0,90 973
29 Kevin Schwarts SPLS 8,23 4:49,14 10,93 0,85 942
30 Tibbe van Wee GACH 8,16 7:08,38 18,00 0,85 852
31 Anton Verweij GACH 8,35 5:21,86 5,81 0,85 712
32 Timo Knijff GACH DNS DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Joep Deiman GACH 6,77 --- 604
2 Florian van Wijchen GACH 6,92 --- 569
3 Mika Lam GACH 7,01 --- 549
4 Benjamin Elugamhe SPLS 7,04 --- 542
5 Gavin Hulsman GACH 7,05 --- 540
6 Thijmen van Wijchen GACH 7,15 --- 519
7 Luuk Buwalda GACH 7,18 --- 512
8 Livio Blei SPLS 7,19 --- 510
9 Lars van Wijk AV Zuidwal 7,21 --- 506
10 Melle de Lange GACH 7,22 --- 504
11 Quint van Wengen AV Zuidwal 7,24 --- 500
11 Thomas Quik AV Zuidwal 7,24 --- 500
13 Guus Lemmens OSM `75 7,32 --- 484
14 Yuri Scholte GACH 7,43 --- 462
15 Luke van den Berg GACH 7,46 --- 456
15 Stijn Aret OSM `75 7,46 --- 456
17 Mika Strubbe GACH 7,50 --- 448
18 Boris Hendrix GACH 7,55 --- 438
19 Stijn Toornman SPLS 7,71 --- 409
20 Dano Buningh SPLS 7,72 --- 407
21 Roan Snel GACH 7,80 --- 392
22 Victor Jan Verweij GACH 7,81 --- 391
23 Joris Fidder SPLS 7,84 --- 385
24 Flint Woolfitt GACH 7,98 --- 361
25 Bram Holsappel AV Zuidwal 8,04 --- 351
26 Rick van Harn GACH 8,14 --- 334
26 Thijmen Middag GACH 8,14 --- 334
28 Tibbe van Wee GACH 8,16 --- 331
29 Kevin Schwarts SPLS 8,23 --- 320
30 Tom Brekelmans GACH 8,29 --- 310
31 Anton Verweij GACH 8,35 --- 301
Timo Knijff GACH DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 1000 meter Jongens Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Florian van Wijchen GACH 3:27,44 --- 596
2 Thijmen van Wijchen GACH 3:32,77 --- 562
3 Guus Lemmens OSM `75 3:36,34 --- 541
4 Stijn Aret OSM `75 3:41,30 --- 512
5 Quint van Wengen AV Zuidwal 3:49,28 --- 469
6 Livio Blei SPLS 3:51,92 --- 455
7 Joep Deiman GACH 3:52,68 --- 451
8 Mika Strubbe GACH 3:54,20 --- 443
9 Lars van Wijk AV Zuidwal 3:54,62 --- 441
10 Thomas Quik AV Zuidwal 3:54,87 --- 440
11 Melle de Lange GACH 4:03,53 --- 398
12 Luuk Buwalda GACH 4:06,14 --- 386
13 Luke van den Berg GACH 4:07,28 --- 381
14 Rick van Harn GACH 4:17,96 --- 334
15 Dano Buningh SPLS 4:19,62 --- 328
16 Mika Lam GACH 4:21,29 --- 321
17 Gavin Hulsman GACH 4:21,56 --- 320
18 Stijn Toornman SPLS 4:26,58 --- 300
19 Yuri Scholte GACH 4:27,00 --- 298
20 Flint Woolfitt GACH 4:30,03 --- 286
21 Roan Snel GACH 4:30,53 --- 285
22 Boris Hendrix GACH 4:31,68 --- 280
23 Thijmen Middag GACH 4:43,36 --- 238
24 Joris Fidder SPLS 4:44,82 --- 233
25 Kevin Schwarts SPLS 4:49,14 --- 219
26 Tom Brekelmans GACH 4:51,84 --- 210
27 Victor Jan Verweij GACH 5:16,79 --- 135
28 Anton Verweij GACH 5:21,86 --- 121
29 Bram Holsappel AV Zuidwal 5:24,10 --- 115
30 Tibbe van Wee GACH 7:08,38 --- 0
Timo Knijff GACH DNS --- 0
Benjamin Elugamhe SPLS DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Thijmen van Wijchen GACH 34,10 --- 490
2 Florian van Wijchen GACH 29,12 --- 434
3 Lars van Wijk AV Zuidwal 27,62 --- 416
4 Joep Deiman GACH 27,48 --- 415
5 Stijn Aret OSM `75 25,68 --- 393
6 Mika Lam GACH 24,11 --- 373
7 Guus Lemmens OSM `75 23,98 --- 371
8 Mika Strubbe GACH 23,95 --- 371
9 Melle de Lange GACH 23,41 --- 364
10 Luke van den Berg GACH 21,61 --- 340
11 Yuri Scholte GACH 21,03 --- 332
12 Thijmen Middag GACH 20,78 --- 328
13 Roan Snel GACH 20,64 --- 326
14 Flint Woolfitt GACH 20,20 --- 320
15 Luuk Buwalda GACH 19,58 --- 312
16 Quint van Wengen AV Zuidwal 19,30 --- 308
17 Gavin Hulsman GACH 18,34 --- 294
18 Benjamin Elugamhe SPLS 18,21 --- 292
19 Tibbe van Wee GACH 18,00 --- 289
20 Joris Fidder SPLS 17,15 --- 276
21 Livio Blei SPLS 15,75 --- 254
22 Tom Brekelmans GACH 15,32 --- 247
23 Rick van Harn GACH 14,88 --- 240
24 Bram Holsappel AV Zuidwal 14,75 --- 238
25 Thomas Quik AV Zuidwal 14,60 --- 235
26 Stijn Toornman SPLS 14,45 --- 233
27 Dano Buningh SPLS 13,86 --- 223
28 Victor Jan Verweij GACH 13,77 --- 222
29 Boris Hendrix GACH 11,18 --- 175
30 Kevin Schwarts SPLS 10,93 --- 171
31 Anton Verweij GACH 5,81 --- 58
Timo Knijff GACH DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Thijmen van Wijchen GACH 1,23 --- 511
2 Luuk Buwalda GACH 1,15 --- 452
2 Mika Strubbe GACH 1,15 --- 452
4 Livio Blei SPLS 1,10 --- 416
5 Melle de Lange GACH 1,05 --- 379
5 Mika Lam GACH 1,05 --- 379
5 Yuri Scholte GACH 1,05 --- 379
5 Quint van Wengen AV Zuidwal 1,05 --- 379
9 Florian van Wijchen GACH 1,00 --- 342
9 Gavin Hulsman GACH 1,00 --- 342
9 Thomas Quik AV Zuidwal 1,00 --- 342
9 Benjamin Elugamhe SPLS 1,00 --- 342
13 Joep Deiman GACH 0,95 --- 306
13 Rick van Harn GACH 0,95 --- 306
13 Roan Snel GACH 0,95 --- 306
13 Thijmen Middag GACH 0,95 --- 306
13 Lars van Wijk AV Zuidwal 0,95 --- 306
13 Guus Lemmens OSM `75 0,95 --- 306
13 Dano Buningh SPLS 0,95 --- 306
13 Stijn Toornman SPLS 0,95 --- 306
21 Tom Brekelmans GACH 0,90 --- 269
21 Bram Holsappel AV Zuidwal 0,90 --- 269
23 Flint Woolfitt GACH 0,85 --- 232
23 Tibbe van Wee GACH 0,85 --- 232
23 Victor Jan Verweij GACH 0,85 --- 232
23 Anton Verweij GACH 0,85 --- 232
23 Joris Fidder SPLS 0,85 --- 232
23 Kevin Schwarts SPLS 0,85 --- 232
29 Boris Hendrix GACH 0,80 --- 196
Luke van den Berg GACH NM --- 0
Timo Knijff GACH DNS --- 0
Stijn Aret OSM `75 DNS --- 0
[+/-] alles
#Naam 40mPtn1000mPtnVortexPtnHoogPtn Punten
1 GAC Hilversum 8126 [+/-]
2 AV Zuidwal 6259 [+/-]
3 AV Spirit Lelystad 5709 [+/-]
4 OSM `75 3063 [+/-]


Uitslagen 4 x 40m Jongens Pupil B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Gac-jpb-1 GAC Hilversum - JPB 4 26,21 613
2 GAC-jpb-2 GAC Hilversum - JPB 4 27,65 531
3 Gac-jpb-3 GAC Hilversum - JPB 4 29,06 459
4 Zuidwal JPB team 1 AV Zuidwal - JPB 4 29,38 444
5 Gac-jpb-5 GAC Hilversum - JPB 4 30,32 400
6 Gac-jpb-4 GAC Hilversum - JPB 4 30,49 393
7 Spirit B Boys AV Spirit Lelystad - JPB 4 30,64 386