Uitslagen Baaninstuif AV Rijssen

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Felix Hasselmann Duitsland 11,37 -0.2 m/s11,50
2 Rick Mombarg AV Argo 11,49 -0.2 m/s11,21
3 Adrian Düring Duitsland 11,60 -0.2 m/s11,58
4 Yvar - Schoorlemmer MPM 12,27 -0.2 m/s11,80
5 Rick Harmsen ASV 12,51 -0.7 m/s12,60



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Felix Hasselmann Duitsland 22,70 -0.7 m/s22,80
2 Adrian Düring Duitsland 22,90 -0.7 m/s22,97
3 Rick Mombarg AV Argo 23,61 -0.3 m/s23,56
4 Yvar - Schoorlemmer MPM 24,70 -0.3 m/s23,86
5 Rick Harmsen ASV 25,56 -0.4 m/s25,55



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Timon Schöning Duitsland 1:58,88 1:57,00
2 Max Meuleman AV Archeus 2:07,72 2:09,88
3 Jesse Nijmeijer AV Archeus 2:11,14 2:09,88



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Linus Vennemann Duitsland 8:40,57 8:58,30
2 Nils Huhtakangas Duitsland 9:05,68 8:53,00
3 Mart Ruben Nijhuis MPM 9:31,42 9:50,00



Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

# Naam SpeerOBP
1 Rik Barlo Pijnenburg 45,60 ---
2 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 42,36 47,57



Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

# Naam DiscusOBP
1 Léon Mak Heerde 41,28 42,00
2 Lauri Hulleman Apeldoorn 38,18 40,00
3 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 36,17 39,41
4 Rik Barlo Pijnenburg 31,69 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Léon Mak Heerde 13,03 14,00
2 Lauri Hulleman Apeldoorn 12,89 13,00
3 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 12,71 12,35



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Pim Weghorst MPM 11,91 -0.7 m/s11,96
2 Andre Boye-Caignard Duitsland 11,93 -1.4 m/s1:59,97
3 Simon Koehler Duitsland 12,30 -0.7 m/s12,10
4 Sven van Leeuwen MPM 12,38 -0.7 m/s12,40
5 Maikel Rutgers AV Argo 12,55 -0.7 m/s12,30
6 Juan Oldehinkel Spurt `88 13,00 -0.7 m/s12,30
7 Maarten Kreijkes AV Rijssen 14,11 -1.4 m/s---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Andre Boye-Caignard Duitsland 23,62 -0.7 m/s23,47
2 Pim Weghorst MPM 23,98 -0.3 m/s23,85
3 Simon Koehler Duitsland 24,78 -0.3 m/s24,30
4 Sven van Leeuwen MPM 25,12 -0.3 m/s25,31
5 Frank Seppenwoolde ATNY 25,47 -0.4 m/s25,50
6 Juan Oldehinkel Spurt `88 25,73 -0.4 m/s26,50
7 Maikel Rutgers AV Argo 26,26 -0.2 m/s---
8 Maarten Kreijkes AV Rijssen 28,59 -0.2 m/s---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Gert Tijhuis ATNY 2:02,05 2:05,00
2 Sören Wienke Duitsland 2:03,49 2:03,00
3 Hakim Riadi AAV SISU 2:07,73 2:06,76
4 Thijmen Trouw MPM 2:17,30 2:22,00
5 Sven van Leeuwen MPM 2:29,04 2:22,13
6 Kamiel Nekkers ATNY 2:30,69 2:25,48
7 Cas Hartskeerl Doetinchem 2:30,84 2:31,00
8 Willem Boerman AV Rijssen 2:32,12 2:35,00



Jongens Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam SpeerOBP
1 Hidde Hofsté AV Rijssen 46,80 ---
2 Marnix Wilting AC TION 38,52 ---
3 Luc ter Linde AC TION 37,17 ---
4 Niels Dennekamp AV Rijssen 37,16 41,56
5 Bram Klein Poelhuis AC TION 30,88 31,33
6 Justin Klein Tank Eibergen 24,72 ---



Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam DiscusOBP
1 Marnix Wilting AC TION 35,76 ---
2 Hidde Hofsté AV Rijssen 31,80 ---
3 Luc ter Linde AC TION 30,45 ---
4 Justin Klein Tank Eibergen 23,94 ---
5 Bram Klein Poelhuis AC TION 21,39 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Marnix Wilting AC TION 12,15 ---
2 Hidde Hofsté AV Rijssen 11,01 ---
3 Luc ter Linde AC TION 10,71 ---
4 Bram Klein Poelhuis AC TION 10,03 ---
5 Justin Klein Tank Eibergen 7,74 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Andre Boye-Caignard Duitsland 1,71 1,82
2 Maikel Rutgers AV Argo 1,60 1,70
3 Willem Boerman AV Rijssen 1,55 ---
3 Simon Koehler Duitsland 1,55 1,68
5 Cas Hartskeerl Doetinchem 1,45 1,35



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Frank Seppenwoolde ATNY 5,49 m/s5,53
2 Niels Dennekamp AV Rijssen 5,21 m/s5,24
3 Maikel Rutgers AV Argo 5,05 m/s5,18
4 Cas Hartskeerl Doetinchem 4,07 m/s4,45



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Bjorn Kottink MPM 13,25 -1.4 m/s---
2 Thijmen Stam AAV SISU 14,38 -1.4 m/s---
Youri Webbink AAV SISU DNS ---



Jongens Junior C - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Wouter Seppenwoolde Rijssen 2:27,22 1:41,00
Bjorn Kottink MPM DNS ---



Jongens Junior C - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Douwe Bentsink AV Archeus 11:28,41 ---



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam SpeerOBP
1 Bjorn Kottink MPM 33,12 ---
2 Bram Blokhuis AV Iphitos 30,74 ---
3 Iwan Wever AC TION 26,67 ---
4 Wiebe Kokenberg AAV SISU 25,11 ---
5 Tim ter Linde AC TION 19,52 ---



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam DiscusOBP
1 Bram Blokhuis AV Iphitos 32,26 ---
2 Wiebe Kokenberg AAV SISU 23,40 ---
3 Tim ter Linde AC TION 22,74 ---
4 Twan Ligtenberg AV Rijssen 21,35 ---
5 Iwan Wever AC TION 20,09 ---
Bjorn Hulsebos VAV DNS ---



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Iwan Wever AC TION 10,56 ---
2 Bram Blokhuis AV Iphitos 10,29 ---
3 Twan Ligtenberg AV Rijssen 9,93 ---
4 Wiebe Kokenberg AAV SISU 9,19 ---
5 Tim ter Linde AC TION 7,00 ---
Bjorn Hulsebos VAV DNS ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Twan Ligtenberg AV Rijssen 1,50 ---
Bjorn Hulsebos VAV DNS ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Julian van den Belt AV Rijssen 4,73 m/s---
2 Wiebe Kokenberg AAV SISU 3,61 m/s---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Tjeerd de Vries MPM 12,67 -3.1 m/s---



Jongens Junior D - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam DiscusOBP
Tygo Hulsebos VAV DNS ---



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
Tygo Hulsebos VAV DNS ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Tjeerd de Vries MPM 4,11 m/s---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Categorie 100m OBP
1 Mark Hakbijl BB lopers M35 13,69 -1.4 m/s12,99
2 Herman Kreijkes AV Rijssen M50 14,46 -1.4 m/s14,00
3 Ferdinand Hemme SPWS M50 15,73 -1.4 m/s16,10



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Categorie 200m OBP
1 Mark Hakbijl BB lopers M35 27,67 -0.4 m/s26,99
2 Herman Kreijkes AV Rijssen M50 29,56 -0.4 m/s29,00
3 Maurice Nijrolder AV Archeus M35 31,85 -0.2 m/s33,20
4 Ferdinand Hemme SPWS M50 32,82 -0.2 m/s37,00



Masters Mannen - 800 meter

# Naam Categorie 800mOBP
1 Mark Hakbijl BB lopers M35 2:12,15 2:08,00
2 Erwiwn van Heiningen AV34 M35 2:15,96 2:15,00
3 Guus Beking Tonden M35 2:23,63 2:22,10
4 Sierk Spits Hanzesport M50 2:40,11 2:35,00
5 Jacob Wietsma AV Rijssen M50 2:44,05 2:40,83
6 Dirk Wigmans De Gemzen M60 2:54,12 2:46,66



Masters Mannen - 3000 meter

# Naam Categorie 3000mOBP
1 Arnold Klieverink LAAC Twente M35 9:07,86 9:15,00
2 Retse van der Berg BB lopers M35 9:53,41 10:00,00
3 Arne Wessels Markelo M35 10:26,89 10:41,42
4 Joop Vriend LAAC Twente M50 10:38,89 10:32,00
5 Johan Almekinders LAAC Twente M35 10:42,60 10:52,10
6 Robert Leussenkamp ASV M50 10:46,03 10:15,00
7 Jeroen Machielsen ATNY M50 10:56,07 10:30,00
8 Cees Weeda AV Veluwe M60 11:08,31 11:30,00
9 Hans Dat LAAC Twente M50 11:22,86 11:15,00
10 Cees Kraaijeveld AV34 M60 11:33,05 11:30,00
11 Theo Boekema BB lopers M60 11:38,38 11:00,00
12 Herman Baan AV Rijssen M35 12:35,12 12:30,00
13 Jan Tijhuis AV Rijssen M60 12:59,55 12:29,00
14 Rinus Groen AV Veluwe M60 13:16,56 13:00,00
15 Benno Braamhaar AV Rijssen M60 14:53,62 14:00,00
16 Jan van Pijkeren AV Rijssen M70 16:43,63 16:30,00
Gerard Kroes BB lopers M35 DNS 10:48,01
Stef Riemens BB lopers M50 DNS 10:40,18



Masters Mannen - Speerwerpen 400 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Speerwerpen 500 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Speerwerpen 600 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Speerwerpen 700 gram

# Naam Categorie SpeerOBPPunten totaal
1 Berthram Mak De Gemzen M50 26,51 --- 1



Masters Mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam Categorie SpeerOBP
1 Maurice Nijrolder AV Archeus M35 31,50 22,94
2 Berry Nieland ATNY M35 27,79 25,39



Masters Mannen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Categorie DiscusOBPPunten totaal
1 Dirk Wigmans De Gemzen M60 23,62 20,79 1



Masters Mannen - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam Categorie DiscusOBPPunten totaal
1 Berthram Mak De Gemzen M50 22,28 --- 1



Masters Mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam Categorie DiscusOBP
1 Berry Nieland ATNY M35 22,48 23,84
2 Maurice Nijrolder AV Archeus M35 20,59 22,86



Masters Mannen - Kogelstoten 3 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam Categorie KogelOBPPunten totaal
1 Dirk Wigmans De Gemzen M60 7,83 7,62 1



Masters Mannen - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam Categorie KogelOBPPunten totaal
1 Berthram Mak De Gemzen M50 8,62 --- 1



Masters Mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam Categorie KogelOBP
1 Maurice Nijrolder AV Archeus M35 8,53 8,19
2 Berry Nieland ATNY M35 8,49 8,11



Masters Mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Categorie 100m OBP
1 Elleke Steenbergen DVTR V35 13,33 -1.1 m/s---



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam Categorie 200m OBP
Elleke Steenbergen DVTR V35 DNS ---



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam Categorie 800mOBP
1 Linda Ooms Hanzesport V35 2:23,27 2:22,10
Nicole Ni...r-Haarman AV Archeus V35 DNS ---



Masters Vrouwen - 3000 meter

# Naam Categorie 3000mOBP
1 Lieve Tollet BB lopers V35 11:09,46 10:50,00
2 Elly Graven Fikkers AV Rijssen V60 15:42,71 ---



Masters Vrouwen - Speerwerpen 400 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Speerwerpen 500 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Speerwerpen 600 gram

# Naam Categorie SpeerOBP
1 Ilona van Dam-te Pas AV Archeus V35 17,77 ---



Masters Vrouwen - Discuswerpen 0,75 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Categorie DiscusOBP
1 Hanny Ebb...k Tukkers AC TION V50 32,85 ---
2 Ilona van Dam-te Pas AV Archeus V35 20,29 ---
3 Christel Labee AV Archeus V35 14,27 ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten 2 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Kogelstoten 3 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Categorie KogelOBP
1 Ilona van Dam-te Pas AV Archeus V35 6,61 ---
2 Christel Labee AV Archeus V35 5,73 ---



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam Categorie HoogOBP
1 Christel Labee AV Archeus V35 1,05 ---



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Categorie Ver OBP
1 Elleke Steenbergen DVTR V35 4,55 m/s---



Meisjes Junior A - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Pleun Grevers AV Archeus 27,05 +0.1 m/s---
Susan Wouda MPM DNS 29,08



Meisjes Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

# Naam SpeerOBP
1 Lichelle Scholing MPM 29,21 ---



Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam DiscusOBP
1 Lichelle Scholing MPM 36,48 34,08



Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Lichelle Scholing MPM 9,32 10,20



Meisjes Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Pleun Grevers AV Archeus 4,40 m/s---
Susan Wouda MPM DNS 4,90



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Elisanne Buunk AVA `70 14,56 -1.1 m/s14,42
2 Lisanne van Es AAV SISU 14,83 -1.1 m/s---



Meisjes Junior B - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Marlot Bruggink AV Rijssen 2:27,48 2:27,04
2 Elisanne Buunk AVA `70 3:02,59 ---
Kim Boerdam Raalte DQ ---



Meisjes Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam SpeerOBP
1 Marjolein Klaren MPM 28,85 30,00
2 Kayleigh Hammink AAV SISU 23,61 ---
3 Elisanne Buunk AVA `70 20,02 21,94
4 Eline van Dam AV Archeus 16,27 ---



Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam DiscusOBP
1 Yara Kramer AV Salland 31,28 ---
2 Eline van Dam AV Archeus 19,48 ---
3 Kayleigh Hammink AAV SISU 18,41 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Yara Kramer AV Salland 11,57 ---
2 Marjolein Klaren MPM 9,97 10,00
3 Lisanne van Es AAV SISU 9,92 ---
4 Eline van Dam AV Archeus 7,55 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Renske de Vries MPM 1,45 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Marjolein Klaren MPM 4,80 m/s4,70



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam 80m OBP
Nikita Hammink AAV SISU DNS ---



Meisjes Junior C - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Nynke van Dam AV Archeus 16,01 -1.1 m/s---
2 Levi Labee AV Archeus 16,54 -1.1 m/s---



Meisjes Junior C - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Nynke van Dam AV Archeus 3:19,10 ---
2 Jinte Kusters AV Archeus 3:21,79 ---



Meisjes Junior C - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam SpeerOBP
1 Nikita Hammink AAV SISU 23,01 ---
2 Naomi Wessels AV Rijssen 21,38 ---
3 Lotte Nijkamp AV Rijssen 18,79 ---
4 Inez van der Meulen AAV SISU 18,31 ---
5 Anne Bijpost AV Rijssen 17,77 16,91
6 Levi Labee AV Archeus 10,90 ---



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam DiscusOBP
1 Naomi Wessels AV Rijssen 25,93 ---
2 Emma Halfman AAV SISU 22,48 ---
3 Anne Bijpost AV Rijssen 18,86 15,84
4 Lotte Nijkamp AV Rijssen 17,18 19,65
5 Inez van der Meulen AAV SISU 16,93 ---
6 Nikita Hammink AAV SISU 14,48 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Naomi Wessels AV Rijssen 11,07 ---
2 Nikita Hammink AAV SISU 9,01 ---
3 Emma Halfman AAV SISU 8,82 ---
4 Anne Bijpost AV Rijssen 8,55 8,86
5 Inez van der Meulen AAV SISU 8,32 ---
6 Lotte Nijkamp AV Rijssen 8,17 ---
7 Jinte Kusters AV Archeus 6,01 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Emma Halfman AAV SISU 1,40 ---
2 Nynke van Dam AV Archeus 1,25 ---
3 Jinte Kusters AV Archeus 1,10 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Nynke van Dam AV Archeus 3,44 m/s---
2 Levi Labee AV Archeus 2,93 m/s---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Kiara Smedes MPM 9,61 -2.0 m/s---
2 Lisa Nijkamp AV Rijssen 10,09 -2.0 m/s---
3 Lize Wensink AV Archeus 10,80 -2.0 m/s---



Meisjes Junior D - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Lisa Hofste AAV SISU 35,46 +0.1 m/s---



Meisjes Junior D - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Loes Davenschot AV Rijssen 3:02,62 2:58,30
2 Lisa Hofste AAV SISU 3:10,43 ---
3 Britt Koster AV Rijssen 3:10,85 3:07,00
4 Nadia de Jong AV Archeus 3:13,67 ---
5 Saskia de Jong AV Archeus 3:14,90 ---



Meisjes Junior D - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam SpeerOBP
1 Lize Wensink AV Archeus 20,34 ---
2 Saskia de Jong AV Archeus 13,60 ---
3 Nadia de Jong AV Archeus 13,45 ---
4 Amber Koster AV Rijssen 8,62 ---



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam DiscusOBP
1 Mare Kusters AV Archeus 13,00 ---
2 Amber Koster AV Rijssen 8,93 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Amber Koster AV Rijssen 7,30 ---
2 Lize Wensink AV Archeus 7,29 ---
3 Saskia de Jong AV Archeus 6,17 ---
4 Nadia de Jong AV Archeus 6,03 ---
5 Kiara Smedes MPM 5,99 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Lisa Nijkamp AV Rijssen 1,25 ---
1 Kiara Smedes MPM 1,25 ---
3 Britt Koster AV Rijssen 1,20 ---
4 Mare Kusters AV Archeus 1,05 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Kiara Smedes MPM 3,32 m/s---
2 Lisa Hofste AAV SISU 3,11 m/s---
3 Lisa Nijkamp AV Rijssen 3,09 m/s---
4 Lize Wensink AV Archeus 2,99 m/s---
5 Mare Kusters AV Archeus 2,46 m/s---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Remco Bos DVTR 11,84 -0.2 m/s11,60
2 Julio Smid Zutphen 12,09 -0.2 m/s11,81
3 Bram Gerritsen AV Archeus 12,95 -1.4 m/s---
4 Domenique Schreurs AV Archeus 13,06 -1.4 m/s---



Senioren mannen - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Remco Bos DVTR 23,68 -0.7 m/s23,30
2 Julio Smid Zutphen 24,54 -0.7 m/s23,50



Senioren mannen - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Vincent Maalderink Hanzesport 2:08,92 2:05,00
2 Mohab Tarek Enschede 2:16,99 1:58,00
3 Emiel Winkler AU 2:17,58 2:05,00
4 Domenique Schreurs AV Archeus 2:26,28 ---
5 Bram Gerritsen AV Archeus 2:31,46 3:00,00
Harmen Hoek AC TION DNF 1:58,00



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Harmen Hoek AC TION 8:39,09 8:33,99
2 Arne Mulder AV PEC 1910 8:48,54 8:45,00
3 Maarten van Dijk HAC `63 8:50,87 9:00,00
4 Niels te Pas LAAC Twente 8:53,85 8:40,00
5 Tom Benerink MPM 9:06,75 9:10,00
6 Bert de Boer BB lopers 9:30,20 9:21,00
7 Erik Slomp BB lopers 9:56,19 10:00,00
8 Mark Kleve LAAC Twente 10:10,24 9:57,00
9 Ruben de Groot Enschede 10:10,41 ---
10 Wilco Nijkamp AV Rijssen 12:54,39 12:50,00
Wouter Doesburg LAAC Twente DNF 8:33,99
Arne te Nijenhuis MPM DNF 9:50,00



Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam SpeerOBP
1 Michiel Bibbe AV Argo 43,41 43,00
2 Domenique Schreurs AV Archeus 40,50 ---
3 Bram Gerritsen AV Archeus 39,58 36,93
4 Patrick Vondeling HAC `63 36,17 ---



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam DiscusOBP
1 Michiel Bibbe AV Argo 28,66 30,00
2 Patrick Vondeling HAC `63 24,68 ---
3 Martin Platenkamp MPM 20,85 22,14



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Patrick Vondeling HAC `63 10,16 ---
2 Bram Gerritsen AV Archeus 8,91 9,65
3 Martin Platenkamp MPM 8,71 8,93
4 Michiel Bibbe AV Argo 8,57 9,00
5 Domenique Schreurs AV Archeus 8,36 ---
6 Jasper Smits Pijnenburg 8,09 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Bo Welgraaf AV34 27,32 +0.1 m/s26,75



Senioren vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Tess Boekema BB lopers 9:53,72 10:00,00
2 Lisanne G...-Meuleman LAAC Twente 9:57,55 10:00,00
3 Lesley Smit LAAC Twente 9:59,68 9:50,00
4 Ilona Schra Groningen 11:18,56 10:53,83
5 Nardie Mulder AV PEC 1910 12:35,19 12:02,00



Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam DiscusOBP
1 Astrid Jonkers Pesse 34,32 35,02



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Milou van der Schaaf MPM 4,68 m/s---