• 100m
  • 200m
  • 800m
  • 3000m
  • Speer
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

    # Naam 100m OBP
    1 Pim Weghorst MPM 11,91 -0.7 m/s11,96
    2 Andre Boye-Caignard Duitsland 11,93 -1.4 m/s1:59,97
    3 Simon Koehler Duitsland 12,30 -0.7 m/s12,10
    4 Sven van Leeuwen MPM 12,38 -0.7 m/s12,40
    5 Maikel Rutgers AV Argo 12,55 -0.7 m/s12,30
    6 Juan Oldehinkel Spurt `88 13,00 -0.7 m/s12,30
    7 Maarten Kreijkes AV Rijssen 14,11 -1.4 m/s---

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

    # Naam 200m OBP
    1 Andre Boye-Caignard Duitsland 23,62 -0.7 m/s23,47
    2 Pim Weghorst MPM 23,98 -0.3 m/s23,85
    3 Simon Koehler Duitsland 24,78 -0.3 m/s24,30
    4 Sven van Leeuwen MPM 25,12 -0.3 m/s25,31
    5 Frank Seppenwoolde ATNY 25,47 -0.4 m/s25,50
    6 Juan Oldehinkel Spurt `88 25,73 -0.4 m/s26,50
    7 Maikel Rutgers AV Argo 26,26 -0.2 m/s---
    8 Maarten Kreijkes AV Rijssen 28,59 -0.2 m/s---

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

    # Naam 800mOBP
    1 Gert Tijhuis ATNY 2:02,05 2:05,00
    2 Sören Wienke Duitsland 2:03,49 2:03,00
    3 Hakim Riadi AAV SISU 2:07,73 2:06,76
    4 Thijmen Trouw MPM 2:17,30 2:22,00
    5 Sven van Leeuwen MPM 2:29,04 2:22,13
    6 Kamiel Nekkers ATNY 2:30,69 2:25,48
    7 Cas Hartskeerl Doetinchem 2:30,84 2:31,00
    8 Willem Boerman AV Rijssen 2:32,12 2:35,00

    Uitslagen 3000 meter Jongens Junior B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Speerwerpen 700 gram Jongens Junior B

    # Naam SpeerOBP
    1 Hidde Hofsté AV Rijssen 46,80 ---
    2 Marnix Wilting AC TION 38,52 ---
    3 Luc ter Linde AC TION 37,17 ---
    4 Niels Dennekamp AV Rijssen 37,16 41,56
    5 Bram Klein Poelhuis AC TION 30,88 31,33
    6 Justin Klein Tank Eibergen 24,72 ---

    Uitslagen Discuswerpen 1,5 kilogram Jongens Junior B

    # Naam DiscusOBP
    1 Marnix Wilting AC TION 35,76 ---
    2 Hidde Hofsté AV Rijssen 31,80 ---
    3 Luc ter Linde AC TION 30,45 ---
    4 Justin Klein Tank Eibergen 23,94 ---
    5 Bram Klein Poelhuis AC TION 21,39 ---

    Uitslagen Kogelstoten 5 kilogram Jongens Junior B

    # Naam KogelOBP
    1 Marnix Wilting AC TION 12,15 ---
    2 Hidde Hofsté AV Rijssen 11,01 ---
    3 Luc ter Linde AC TION 10,71 ---
    4 Bram Klein Poelhuis AC TION 10,03 ---
    5 Justin Klein Tank Eibergen 7,74 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

    # Naam HoogOBP
    1 Andre Boye-Caignard Duitsland 1,71 1,82
    2 Maikel Rutgers AV Argo 1,60 1,70
    3 Willem Boerman AV Rijssen 1,55 ---
    3 Simon Koehler Duitsland 1,55 1,68
    5 Cas Hartskeerl Doetinchem 1,45 1,35

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

    # Naam Ver OBP
    1 Frank Seppenwoolde ATNY 5,49 m/s5,53
    2 Niels Dennekamp AV Rijssen 5,21 m/s5,24
    3 Maikel Rutgers AV Argo 5,05 m/s5,18
    4 Cas Hartskeerl Doetinchem 4,07 m/s4,45