Uitslagen 51e Nationale C spelen

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Damian Felter PAC 11,61Q -1.0 m/s11,31
2 Justin Labrijn Almere `81 12,06Q -1.1 m/s11,69
3 Ties van Beek AV Sprint 12,09Q -2.0 m/s11,66
4 Jonathan Pronk Haag 12,11Q -1.0 m/s11,54
5 Jamie Sesay Almere `81 12,12Q -1.1 m/s12,07
6 Dave Boamah AV Feniks 12,21Q -1.5 m/s11,74
7 Stephen Haakmat AV Hera 12,35Q -1.0 m/s12,20
7 Milo Hanssen AV Unitas 12,35Q -1.5 m/s11,95
9 Olario Kartodimedjo PAC 12,37Q -2.0 m/s12,14
10 Tigo Mesie AV34 12,39Q -1.0 m/s12,18
11 Amar Wong AV Feniks 12,43Q -2.0 m/s11,82
11 Nsikak Ekpo Haag 12,43Q -1.4 m/s11,01
13 Cedric Fini AV Wijchen 12,45q -1.0 m/s12,69
14 Timo Spiering PAC 12,47q -1.0 m/s12,68
15 Bart van Zandwijk AV Atverni 12,54Q -2.0 m/s11,89
16 Thom Kortenoever Typhoon 12,56q -2.0 m/s12,39
17 Florian Va...er Dussen AV Impala 12,62Q -1.4 m/s12,25
18 Alexander ...derikhoff Altis 12,65q -1.0 m/s12,31
19 Yannick van Dijk PH 12,69q -2.0 m/s12,47
20 Coen de Haan SPLS 12,71q -2.0 m/s13,32
21 Milko Bos Tempo AV 12,73q -1.0 m/s12,59
21 Max Munsters Eindhoven 12,73q -2.0 m/s12,53
21 Bjorn Rinsma AV Impala 12,73q -1.1 m/s12,52
24 Hidde de Wilde Cialfo 12,76q -1.1 m/s12,74
25 Karunzio Koulen DEM 12,76 -1.5 m/s12,74
26 Jim Van Esch Taxandria 12,76 -1.1 m/s12,39
27 Tyrone Richards Altis 12,80 -2.0 m/s12,79
28 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 12,88 -1.5 m/s12,51
28 Luuk Forrer SPWS 12,88 -2.0 m/s12,75
30 David van Warmerdam Eindhoven 12,94 -2.0 m/s12,69
31 Daan Pos AV 1923 13,00 -2.0 m/s12,46
31 Ruiz Lodder Typhoon 13,00 -1.4 m/s12,61
33 Justin van Dooren AV Sparta 13,09 -1.5 m/s12,44
34 Yaïr van Harmelen AV Feniks 13,12 -1.0 m/s12,33
35 Tijn Hoksbergen AV `40 13,13 -1.5 m/s12,77
36 Favour Abu Haag 13,14 -1.4 m/s13,04
37 Arend Eijk Eindhoven 13,25 -2.0 m/s12,75
38 Errolson Windster Leiden 13,27 -1.0 m/s12,54
38 Joeri Steenman HLLS 13,27 -1.0 m/s12,99
40 Michael Quirk HLLS 13,38 -1.4 m/s12,67
41 Lucas Man GACH 13,40 -1.5 m/s13,74
42 Samuel Schinagl Nijmegen 13,46 -1.4 m/s13,03
43 Daniël Berends AV Zuidwal 13,54 -1.0 m/s13,01
44 Frank Rüegg AV Gouda 13,67 -1.1 m/s13,38
45 Gijs van Lieshout HAC 13,77 -2.0 m/s13,46
46 Stan van Tilburg AV Gouda 13,98 -1.5 m/s13,45
47 Jonathan Walta AV Sparta 14,07 -2.0 m/s13,47
48 Tom Zoetelief Nijmegen 14,08 -1.0 m/s13,18
49 Thomas Fructus AV 1923 14,12 -1.1 m/s13,75
50 Kariem Kishk Olympus `70 14,21 -2.0 m/s14,32
Marien Sips AV `40 DNS 12,23
Joël Mondria AV Atos DNS 13,07
Steven Zollinger Nijmegen DNS 12,78



Jongens Junior C - 100 meter halve finale

# Naam Res Qm
1 Damian Felter PAC 11,53Q -1.3 m/s11,61
2 Jonathan Pronk Haag 11,70Q -1.5 m/s12,11
3 Nsikak Ekpo Haag 11,89Q -1.3 m/s12,43
4 Ties van Beek AV Sprint 12,01Q -1.5 m/s12,09
5 Justin Labrijn Almere `81 12,06Q -1.9 m/s12,06
6 Jamie Sesay Almere `81 12,08q -1.9 m/s12,12
6 Dave Boamah AV Feniks 12,08Q -1.9 m/s12,21
8 Bart van Zandwijk AV Atverni 12,25q -1.3 m/s12,54
9 Stephen Haakmat AV Hera 12,27 -1.5 m/s12,35
10 Cedric Fini AV Wijchen 12,32 -1.5 m/s12,45
11 Olario Kartodimedjo PAC 12,37 -1.9 m/s12,37
12 Timo Spiering PAC 12,46 -1.5 m/s12,47
12 Milo Hanssen AV Unitas 12,46 -1.5 m/s12,35
12 Tigo Mesie AV34 12,46 -1.3 m/s12,39
15 Amar Wong AV Feniks 12,48 -1.3 m/s12,43
16 Yannick van Dijk PH 12,64 -1.3 m/s12,69
17 Alexander ...derikhoff Altis 12,72 -1.3 m/s12,65
18 Milko Bos Tempo AV 12,78 -1.5 m/s12,73
18 Florian Va...er Dussen AV Impala 12,78 -1.9 m/s12,62
20 Coen de Haan SPLS 12,81 -1.9 m/s12,71
21 Thom Kortenoever Typhoon 12,83 -1.9 m/s12,56
22 Max Munsters Eindhoven 12,89 -1.9 m/s12,73
23 Bjorn Rinsma AV Impala 13,13 -1.5 m/s12,73
Hidde de Wilde Cialfo DNS 12,76



Jongens Junior C - 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Nsikak Ekpo Haag 11,35 -0.8 m/s11,89
2 Jonathan Pronk Haag 11,69 -0.8 m/s11,70
3 Ties van Beek AV Sprint 12,03 -0.8 m/s12,01
4 Damian Felter PAC 12,06 -0.8 m/s11,53
5 Justin Labrijn Almere `81 12,14 -0.8 m/s12,06
6 Dave Boamah AV Feniks 12,17 -0.8 m/s12,08
7 Jamie Sesay Almere `81 12,23 -0.8 m/s12,08
8 Bart van Zandwijk AV Atverni 12,49 -0.8 m/s12,25



Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Nsikak Ekpo Haag 17,28Q +2.9 m/s16,62
2 Justin Labrijn Almere `81 17,77Q +0.4 m/s17,67
3 Tigo Mesie AV34 17,87q +2.9 m/s18,52
4 Stan Atsma HLLS 17,92Q +1.4 m/s18,06
5 Amar Wong AV Feniks 18,09q +0.4 m/s18,29
6 Anton Sarnatskiy Groningen 18,33q +1.4 m/s18,27
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 18,34Q +1.2 m/s18,16
8 Milko Bos Tempo AV 18,42q +2.9 m/s19,08
9 Daan Kneppers ARV Ilion 18,66 +0.4 m/s18,53
10 Alexander ...derikhoff Altis 18,68 +1.2 m/s18,59
10 Bert Hermens AV Unitas 18,68 +1.4 m/s18,58
12 Thom Kortenoever Typhoon 18,70 +1.2 m/s18,77
13 David van Warmerdam Eindhoven 18,76 +1.4 m/s18,82
14 Luuk Forrer SPWS 18,79 +2.9 m/s19,56
15 Ole van Tiel AV Trias 18,84 +1.2 m/s18,27
16 Tyrone Richards Altis 18,85 +1.4 m/s19,29
17 Yaïr van Harmelen AV Feniks 18,88 +2.9 m/s20,09
18 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 19,04 +0.4 m/s19,56
19 Coen de Haan SPLS 19,14 +1.4 m/s19,45
20 Tom van Buuren Olympus `70 19,24 +1.2 m/s19,35
21 Lucas Man GACH 19,40 +0.4 m/s19,02
22 Noa Struyve DEM 19,62 +0.4 m/s19,24
23 Jonathan Walta AV Sparta 20,13 +1.4 m/s20,45
24 Frank Rüegg AV Gouda 20,16 +1.2 m/s21,59
25 Joeri Steenman HLLS 20,18 +0.4 m/s---
26 Stefan Dijkstra HLLS 20,49 +1.2 m/s20,90
27 Ronald Mulder Groningen 20,72 +0.4 m/s20,36
28 Thomas Fructus AV 1923 20,73 +1.4 m/s22,15
Tomaz I Rooth Phanos DNS 19,32
Stef de Jong SAV DNS 19,10
Goos Meuwissen Swift DNS 18,46



Jongens Junior C - 150 meter finale

# Naam Res Qm
1 Nsikak Ekpo Haag 17,16 +1.8 m/s17,28
2 Justin Labrijn Almere `81 17,73 +1.8 m/s17,77
3 Stan Atsma HLLS 17,84 +1.8 m/s17,92
4 Bart van Zandwijk AV Atverni 17,88 +1.8 m/s18,34
5 Amar Wong AV Feniks 18,34 +1.8 m/s18,09
6 Anton Sarnatskiy Groningen 18,36 +1.8 m/s18,33
7 Milko Bos Tempo AV 18,55 +1.8 m/s18,42
8 Tigo Mesie AV34 18,58 +1.8 m/s17,87



Jongens Junior C - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Jonathan Pronk Haag 37,20Q ---
2 Beer Harms Phanos 38,13q ---
3 Winjaris Windster AAC 39,01Q 38,82
4 Danièl Castro AV Unitas 40,06q 39,61
5 Yoram Vriezen GACH 40,18Q 41,48
6 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 40,19q ---
7 Max Kreeft AV Spiridon 40,66q 41,93
8 Enrique van Velzen PAC 41,12q 40,99
9 Robin van ...Boogaardt Haag 41,18 ---
10 Tom van Buuren Olympus `70 41,56 45,92
11 Jasper Kooter AAC 41,88 41,66
12 Milan Bouwer AV Hera 42,14 ---
13 Cedric Smits AV Unitas 42,16 ---
14 Matthijs Klaasboer DVTR 42,44 ---
15 Arend Eijk Eindhoven 43,19 ---
16 Stef de Jong SAV 43,40 ---
17 Milo Dekker Castricum 44,89 ---
18 Ronald Mulder Groningen 45,33 45,70



Jongens Junior C - 300 meter finale

# Naam ResQm
1 Jonathan Pronk Haag 37,62 37,20
2 Beer Harms Phanos 37,71 38,13
3 Yoram Vriezen GACH 38,15 40,18
4 Winjaris Windster AAC 38,56 39,01
5 Danièl Castro AV Unitas 39,88 40,06
6 Max Kreeft AV Spiridon 40,49 40,66
7 Enrique van Velzen PAC 41,25 41,12
8 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 41,39 40,19



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Beer Harms Phanos 2:00,49 2:07,27
2 Ids van Korven RTE 2:01,88 2:05,83
3 Jeff Tesselaar AV Hera 2:02,70 2:02,19
4 Timo Hoogendoorn U-Track 2:03,99 2:03,68
5 Thomas Reining AV PEC 1910 2:05,90 2:08,53
6 Eyoël Hiensch Phanos 2:06,31 2:10,49
7 Mads Meijer de Sprinter 2:06,87 2:08,12
8 Nelson Johnson Haag 2:06,93 2:05,72
9 Ernson van den Bos THOR 2:07,33 2:06,51
10 Rafiq el Morabit THOR 2:07,75 2:10,43
11 Ruben Oppenhuizen Leiden 2:08,83 2:12,80
12 Twan Deumers AV Lycurgus 2:09,27 2:11,83
13 Dion Eijssen AV Unitas 2:09,75 ---
14 Milan Bouwer AV Hera 2:09,88 2:10,30
15 Jonas Phijffers ATNY 2:10,37 2:13,57
16 Jamal Abdallah SCSP 2:11,17 2:13,22
17 Ruben van Groenewoud AV Unitas 2:11,33 2:17,27
18 Yohannes Hiensch Phanos 2:11,64 2:08,93
19 Bjorn Hulsebos VAV 2:12,88 2:19,62
20 Jeroen Paymans AV Cifla 2:15,15 2:19,49
21 Gijs Houtman PH 2:16,22 2:19,14
22 Rutger Berends Heerenveen 2:16,49 2:16,79
23 Hugo Habraken AV Gouda 2:16,52 2:20,05
24 Roelf de Mooij AV Hera 2:17,02 2:20,49
25 Rick van der Meer AV Zeewolde 2:17,22 2:17,02
26 Fedor Musil Phanos 2:17,51 2:19,01
27 Cedric Smits AV Unitas 2:18,09 2:17,52
28 Max Van Leeuwen AAV `36 2:18,57 2:16,01
29 Djimon de Groot Almere `81 2:20,67 2:19,27
30 Rik Spelthan PH 2:21,63 2:13,84
31 Ralph De Maat SCSP 2:22,11 2:19,19
32 Bram Verstegen AV Wijchen 2:22,52 2:25,51
33 Steven Zollinger Nijmegen 2:26,36 2:24,12
34 Milo Dekker Castricum 2:26,90 ---
35 Jorrit Wynia Phanos 2:27,64 2:24,90
36 Sjoerd Peeters AV Gouda 2:28,52 2:27,34
37 Alessio Rimedia AV Atos 2:29,98 2:27,51
38 Gerben Vaessen AV Unitas 2:30,12 2:30,81
39 Job Linssen AV Zuidwal 2:30,44 2:21,89
40 Sven Smit AV Hylas 2:34,07 2:39,02
41 Rowan Dekker Castricum 2:40,06 2:44,20
42 Witte Jaspers PAC 2:41,29 2:41,79
43 Toon Van Vuuren Castricum 2:43,27 2:48,91
44 Kariem Kishk Olympus `70 2:44,46 2:49,81
Daan Loose Castricum DNS 2:39,25
Jim Koper Castricum DNS 2:44,58
Jacob-Jan Beets AV Hylas DNS 2:31,64
Florian Va...er Dussen AV Impala DNS 2:17,96



Jongens Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ids van Korven RTE 4:11,72 4:10,22
2 Stefan Nillessen AV Cifla 4:19,29 4:23,51
3 Ernson van den Bos THOR 4:20,87 4:19,95
4 Niels Peeters VRT 4:21,09 4:23,29
5 Mads Meijer de Sprinter 4:23,44 4:28,89
6 William Webster GVAC 4:24,00 4:23,14
7 Gijs de Haan PAC 4:29,92 4:29,06
8 Twan Deumers AV Lycurgus 4:34,71 4:31,45
9 Tijmen Wisselink AV Argo 4:35,11 4:32,11
10 Mark Dullaart Haag 4:35,19 4:34,36
11 Merlijn va...er Velden Eindhoven 4:36,37 4:27,33
12 Falco Aarts Maastricht 4:37,48 4:36,53
13 Tjebbe Hemler PAC 4:38,11 4:37,24
14 Jip Janissen VRT 4:39,05 4:32,10
15 Parker Consten Ciko `66 4:40,71 4:39,20
16 Ruben Oppenhuizen Leiden 4:42,85 4:39,01
17 Max Swabedissen AV Rijssen 4:42,98 4:38,55
18 Pieter Fallaux CAV Energie 4:46,22 4:42,92
19 Martijn van der Lecq AV34 4:50,44 4:41,54
20 Jarik van de Mast Altis 4:56,76 4:43,27
21 Quint van der Riet HLLM 4:57,34 4:49,30
22 Melle Ketellapper AV Lionitas 4:58,36 4:57,10
23 Stef Kortekaas Olympus `70 5:02,11 4:59,96
24 Imme van den End Tempo AV 5:04,73 5:00,15
25 Wouter Seppenwoolde ATNY 5:10,65 4:54,09
26 Jurre Dies...lumpenaar VAV 5:13,98 5:10,13
27 Toon Van Vuuren Castricum 5:15,16 ---
28 Sven Smit AV Hylas 5:15,61 ---
29 Sjoerd Peeters AV Gouda 5:20,08 5:25,04
30 Jesper Ponstein PAC 5:21,15 5:26,37
31 Rowan Dekker Castricum 5:22,07 5:23,96
32 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 5:39,05 5:02,26
Daan Loose Castricum DNS ---
Jim Koper Castricum DNS ---
Jacob-Jan Beets AV Hylas DNS 5:12,83
Gijs Houtman PH DNS 5:07,39
Pjotr Dolfsma VRT DNS 4:26,51



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Gabriel Emmanuel Haag 13,86Q +0.0 m/s14,22
2 Jonathan Pronk Haag 14,42Q +0.7 m/s14,07
3 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 14,57Q +0.8 m/s13,90
4 Jared Broers AV Hera 14,60Q -0.5 m/s14,07
5 Chris Wieles SCSP 14,64Q -0.6 m/s14,82
6 Niels van Weesep PAC 14,92Q +0.7 m/s15,28
7 Gianni Brunken AV Sprint 14,97Q -0.5 m/s14,34
8 Stijn Hendriks Scorpio 15,08Q +0.0 m/s15,19
9 Quinten Wormer Haag 15,11Q +0.8 m/s14,91
10 Twan van Rijn AAV `36 15,13Q +0.8 m/s14,72
11 Tijn Hoksbergen AV `40 15,19Q -0.5 m/s15,25
12 Ole van Tiel AV Trias 15,21Q +0.0 m/s14,27
13 Tomaz I Rooth Phanos 15,23Q -0.3 m/s15,63
14 Justin van Dooren AV Sparta 15,27Q +0.7 m/s15,16
15 Daan Roosenschoon GVAC 15,28Q -0.3 m/s14,02
16 Rutger Hoekstra Heerenveen 15,32Q -0.3 m/s14,71
17 Amar Wong AV Feniks 15,33q +0.8 m/s15,40
18 Arend Eijk Eindhoven 15,59q +0.8 m/s15,36
19 Max Munsters Eindhoven 15,62Q -0.6 m/s14,80
20 Marien Sips AV `40 15,71q -0.3 m/s15,30
21 Jesse Lamberst AAV `36 15,74q +0.0 m/s15,24
21 Milan Mesie AV34 15,74q +0.7 m/s14,67
23 Jesper van Meer Spado 15,78Q -0.6 m/s15,38
24 Marnix Hettema De Spartaan 15,85q -0.6 m/s15,37
25 Micha Groen Almere `81 15,86 -0.5 m/s15,17
26 Djimon de Groot Almere `81 16,10 +0.0 m/s18,18
27 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 16,23 +0.0 m/s16,21
28 Joël Hoeve SPLS 16,66 +0.0 m/s16,23
29 Nathan Oerlemans Altis 16,68 -0.5 m/s16,19
30 Luuk Forrer SPWS 16,81 -0.5 m/s16,23
31 Bart Kneppers AV Suomi 16,94 +0.8 m/s17,55
32 Riks Pollen Scopias 16,97 +0.8 m/s16,88
33 Ronin van der Holst PAC 17,13 -0.6 m/s17,05
34 Rick van der Meer AV Zeewolde 17,20 +0.7 m/s16,19
35 Joeri Steenman HLLS 17,29 -0.3 m/s17,68
36 Tim Consemulder HLLS 17,35 +0.7 m/s17,71
37 Tobias Janssens AV Lycurgus 17,43 -0.6 m/s17,23
38 Frank Rüegg AV Gouda 17,72 +0.7 m/s16,51
39 Rick Stolp Spado 17,73 -0.5 m/s17,72
40 Anil Upadhaya AV 1923 18,10 +0.7 m/s---
41 Stefan Beukers Pallas `67 18,76 +0.0 m/s18,06
42 David Vroegindeweij GACH 18,82 -0.5 m/s19,13
43 Nils Reefman Pallas `67 19,42 -0.3 m/s16,86
Joas van Hellemondt Leiden DNS ---
Binne Brok Tempo AV DNS 14,99
Mark van der Linden Haag DNS 13,62



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm) halve finale

# Naam Res Qm
1 Gabriel Emmanuel Haag 13,35Q +1.6 m/s13,86
2 Jared Broers AV Hera 13,97Q +1.0 m/s14,60
3 Jonathan Pronk Haag 14,11Q +2.4 m/s14,42
4 Daan Roosenschoon GVAC 14,13Q +2.4 m/s15,28
5 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 14,36Q +1.0 m/s14,57
6 Chris Wieles SCSP 14,37q +2.4 m/s14,64
7 Gianni Brunken AV Sprint 14,57q +2.4 m/s14,97
8 Niels van Weesep PAC 14,68Q +1.6 m/s14,92
9 Stijn Hendriks Scorpio 14,69 +1.0 m/s15,08
10 Twan van Rijn AAV `36 14,71 +1.6 m/s15,13
11 Tijn Hoksbergen AV `40 14,86 +2.4 m/s15,19
12 Quinten Wormer Haag 15,05 +1.0 m/s15,11
13 Justin van Dooren AV Sparta 15,10 +1.0 m/s15,27
14 Rutger Hoekstra Heerenveen 15,14 +2.4 m/s15,32
15 Ole van Tiel AV Trias 15,17 +1.0 m/s15,21
16 Jesse Lamberst AAV `36 15,33 +1.0 m/s15,74
17 Arend Eijk Eindhoven 15,34 +2.4 m/s15,59
18 Amar Wong AV Feniks 15,44 +1.6 m/s15,33
19 Marnix Hettema De Spartaan 15,51 +1.6 m/s15,85
20 Marien Sips AV `40 15,54 +1.0 m/s15,71
21 Jesper van Meer Spado 15,62 +1.6 m/s15,78
22 Tomaz I Rooth Phanos 15,72 +1.6 m/s15,23
22 Milan Mesie AV34 15,72 +2.4 m/s15,74
Max Munsters Eindhoven DQ 15,62



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm) finale

# Naam Res Qm
1 Gabriel Emmanuel Haag 13,40 -0.3 m/s13,35
2 Daan Roosenschoon GVAC 13,94 -0.3 m/s14,13
3 Jared Broers AV Hera 14,05 -0.3 m/s13,97
4 Chris Wieles SCSP 14,42 -0.3 m/s14,37
5 Gianni Brunken AV Sprint 14,55 -0.3 m/s14,57
6 Jonathan Pronk Haag 14,86 -0.3 m/s14,11
7 Niels van Weesep PAC 15,28 -0.3 m/s14,68
Isaya Klein Ikkink Rotterdam DNF 14,36



Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 41,95Q 41,84
2 Jesper van Meer Spado 42,06Q 45,04
3 Daan Roosenschoon GVAC 42,07q 42,23
4 Chris Wieles SCSP 42,31q 44,29
5 Wouter Konijn AV Lycurgus 42,89Q 42,47
6 Binne Brok Tempo AV 42,93q 44,48
7 Daan Kneppers ARV Ilion 43,34 43,32
8 Stan Atsma HLLS 43,41Q 42,00
9 Jonas Phijffers ATNY 43,55 45,47
10 Jens De Wilde Scorpio 43,78Q 44,76
11 Hugo Jansen Clytoneus 43,82 43,62
12 Sam Steffens Ciko `66 43,97 44,93
13 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 44,34 45,56
14 Stijn Hendriks Scorpio 44,61 45,16
15 Ruben Meijer Pijnenburg 45,11 44,75
16 Tijn Hoksbergen AV `40 45,28 43,00
17 Max Kreeft AV Spiridon 45,32 45,85
18 Julian Mejame Ejong PAC 45,38 42,53
18 Matthijs Klaasboer DVTR 45,38 44,70
20 Bjorn Rinsma AV Impala 45,49 48,20
21 Niels van Weesep PAC 45,62 46,17
22 Quintin Janse Tempo AV 45,81 46,98
23 Djimon de Groot Almere `81 45,93 46,93
24 Arend Eijk Eindhoven 46,24 45,08
25 Geert van der Hulst Cialfo 46,34 45,43
26 Luuk Forrer SPWS 46,54 45,28
27 Enrique van Velzen PAC 46,73 44,71
28 Jim Van Esch Taxandria 46,79 46,67
29 Jasper Kooter AAC 46,80 49,66
30 Mark Hollestelle Triathlon 46,91 48,11
31 Milan Mesie AV34 47,13 45,80
32 Tim Weber Almere `81 47,26 48,91
33 Stefan Dijkstra HLLS 47,59 49,02
34 Ewan ter Hennepe AV Gouda 49,12 48,38
35 Thomas Fructus AV 1923 50,85 51,35
Marien Sips AV `40 DNS 43,53
Milan Bouwer AV Hera DNS 44,53



Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm) finale

# Naam ResQm
1 Jeff Tesselaar AV Hera 41,57 41,95
2 Stan Atsma HLLS 41,74 43,41
3 Daan Roosenschoon GVAC 42,33 42,07
4 Chris Wieles SCSP 42,87 42,31
5 Wouter Konijn AV Lycurgus 43,44 42,89
6 Jesper van Meer Spado 44,10 42,06
7 Binne Brok Tempo AV 44,24 42,93
8 Jens De Wilde Scorpio 45,88 43,78



Jongens Junior C - 1500 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Luca van Diepen AV Hylas 4:37,70 ---
2 Tim de Wild HLLS 4:39,69 4:51,38
3 William Webster GVAC 4:46,57 5:06,85
4 William Knol HLLS 4:57,70 5:23,92
5 Max van Liempdt Almere `81 5:02,35 ---
6 Jip Janissen VRT 5:11,85 ---
7 Thorben Segers Eindhoven 5:16,25 5:16,81
8 Robin van ...Boogaardt Haag 5:18,17 ---
9 Leroy Oostman Groningen 5:19,71 ---
10 Danick Imholz CAV Energie 5:25,75 5:33,77
11 Arend Plomp AV Lycurgus 5:37,90 5:22,18
12 Mark Hollestelle Triathlon 5:43,40 ---
Alessio Rimedia AV Atos DNS 5:47,90
Tim Schüssel Nijmegen DNS ---



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Feniks Jongens AV Feniks - JJC 4 47,46 8
2 Unitas Jongens AV Unitas - JJC 4 48,77 7
3 Altis Jongens Altis - JJC 4 48,88 6
4 Eindhoven Jongens Eindhoven Atletiek - JJC 4 49,11 5
5 Phanos Jongens Phanos - JJC 4 49,66 4
6 Spado Jongens Spado - JJC 4 DQ 0
6 Afgemelddd Haag Atletiek - JJC 3 DNS 0
6 Nijmegen Atletiek Jongens Nijmegen Atletiek - JJC 4 DNS 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Brend Baak AV PEC 1910 53,26 53,26Q 56,29
2 Gabriel Emmanuel Haag 52,04 52,04Q 64,54
3 Hugo Jansen Clytoneus 51,31 51,31Q 51,32
4 Carlo Schoonen HAC X 48,53 - 48,53Q 50,93
5 Twan van Rijn AAV `36 45,91 46,68 47,81 47,81Q 46,59
6 Goos Meuwissen Swift 46,44 47,77 - 47,77Q 48,15
7 Robbert Maas Spado 47,47 - - 47,47Q 49,01
8 Daan Roosenschoon GVAC 44,93 46,10 46,25 46,25q 48,51
9 Erick Könst AV Haarlem 39,15 40,96 45,95 45,95q 46,44
10 Pim Visser AV Unitas 42,63 45,32 42,88 45,32q 41,34
11 Jeremy van Zutven PH 39,64 43,93 39,08 43,93q 45,73
12 Marijn van Duijn ARV Ilion 41,74 38,48 38,80 41,74q 52,58
13 Max Kreeft AV Spiridon 41,08 40,57 38,17 41,08 39,57
14 Ruben Meijer Pijnenburg 40,71 37,78 38,60 40,71 39,86
15 Tygo Naafs AV Spiridon 40,46 35,10 39,79 40,46 39,33
16 Justin Sluijter Typhoon 40,40 35,48 32,50 40,40 38,16
17 Abel Stoker Tempo AV 38,75 X 36,68 38,75 41,34
18 Stan Atsma HLLS 38,01 X 34,67 38,01 43,05
19 Chuck Pols Scorpio 37,64 36,42 37,25 37,64 43,28
20 Tim Klein DJA 32,38 36,99 33,48 36,99 43,35
21 Benjamin ...bbelstein PH X X 36,32 36,32 42,91
22 Sam Bosman NEAV 32,11 35,69 26,05 35,69 38,30
23 Christiaan Molevelt Leiden 30,29 33,54 28,60 33,54 35,63
24 Daniël Berends AV Zuidwal X 29,88 31,79 31,79 30,98
25 Bram Blokhuis AV Iphitos X 27,21 30,05 30,05 34,41
26 Sjoerd Peeters AV Gouda 29,59 29,53 28,59 29,59 31,21
27 Niels Altena Hanzesport X 27,08 X 27,08 37,84
Tobias Boekeloo Tempo AV --- 30,07
Raf Baerveldt AVON --- 40,30
Mark van der Linden Haag --- 55,17
Bram van Alebeek Nijmegen --- 41,77



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram Finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Gabriel Emmanuel Haag 58,17 55,45 54,64 - - - 58,17 52,04
2 Brend Baak AV PEC 1910 55,40 52,80 51,49 54,80 X 55,82 55,82 53,26
3 Carlo Schoonen HAC 51,09 48,06 48,72 50,13 53,88 52,60 53,88 48,53
4 Hugo Jansen Clytoneus 47,40 52,81 43,81 49,52 49,01 49,14 52,81 51,31
5 Twan van Rijn AAV `36 52,15 51,98 46,28 51,67 49,94 50,53 52,15 47,81
6 Marijn van Duijn ARV Ilion 52,09 X X 38,85 X 49,88 52,09 41,74
7 Daan Roosenschoon GVAC 44,31 49,76 46,84 51,32 46,14 47,16 51,32 46,25
8 Goos Meuwissen Swift 45,39 45,08 49,29 47,79 48,46 39,08 49,29 47,77
9 Robbert Maas Spado 46,38 43,37 46,37 46,38 47,47
10 Jeremy van Zutven PH 42,60 36,50 37,93 42,60 43,93
11 Erick Könst AV Haarlem X 42,03 39,98 42,03 45,95
12 Pim Visser AV Unitas 38,48 X X 38,48 45,32



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Hera 60,02 - - 60,02Q 58,83
2 Matyas Kerekgyarto Swift 53,02 - - 53,02Q 54,18
3 Mark van der Linden Haag X 50,26 - 50,26Q 57,12
4 Micha Groen Almere `81 49,31 - - 49,31Q 42,54
5 Koen Zandvliet Scorpio 47,64 - - 47,64Q 51,76
6 Julian Mejame Ejong PAC 45,50 - - 45,50Q 49,69
7 Max Kreeft AV Spiridon 25,99 40,74 - 40,74Q 36,54
8 Johan de Vries Heerenveen 39,37 - - 39,37Q 36,33
9 Brend Baak AV PEC 1910 38,29 - - 38,29Q 36,77
10 Benjamin ...bbelstein PH 35,87 35,32 37,51 37,51Q 36,16
11 Abel Stoker Tempo AV 33,49 35,15 36,59 36,59q 38,88
12 Siebe Pals AV Feniks 33,83 X 35,46 35,46q 35,58
13 Sven Kramer AV `56 27,51 30,56 X 30,56 33,29
14 Bram Blokhuis AV Iphitos X 30,55 29,97 30,55 33,60
15 Thomas Kleijweg Olympus `70 25,95 30,41 21,77 30,41 28,70
16 Demy River Wit Phanos 27,21 29,72 23,59 29,72 36,68
17 Kristian Munning SPOB 29,20 26,50 25,31 29,20 34,37
18 Christiaan Molevelt Leiden X 28,08 27,15 28,08 34,36
19 Sjoerd Peeters AV Gouda X 23,24 25,51 25,51 26,27
20 Bart Adriaanse Voorne 23,64 X 25,11 25,11 27,34
Tygo Naafs AV Spiridon X X X NM 34,92
Joris Verhoeven PH --- 31,59
Bram van Alebeek Nijmegen --- 34,37



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram Finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Sebastiaan Bonte AV Hera 48,26 53,79 X 54,72 X 24,58 54,72 60,02
2 Matyas Kerekgyarto Swift 51,65 X 54,17 54,18 X 53,09 54,18 53,02
3 Mark van der Linden Haag X 49,54 52,97 49,72 51,95 X 52,97 50,26
4 Koen Zandvliet Scorpio 47,82 X 48,73 44,49 X X 48,73 47,64
5 Micha Groen Almere `81 44,80 45,67 X X X 47,72 47,72 49,31
6 Julian Mejame Ejong PAC 45,49 X X 38,98 X X 45,49 45,50
7 Brend Baak AV PEC 1910 X X 38,29 40,31 X X 40,31 38,29
8 Max Kreeft AV Spiridon X 38,24 35,56 X 33,81 34,42 38,24 40,74
9 Siebe Pals AV Feniks X 31,98 36,59 36,59 35,46
10 Benjamin ...bbelstein PH X 35,47 34,24 35,47 37,51
11 Abel Stoker Tempo AV 32,24 X X 32,24 36,59
Johan de Vries Heerenveen X X X NM 39,37



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Hera 15,27 - - 15,27Q 16,79
2 Matyas Kerekgyarto Swift X 14,91 - 14,91Q 16,83
3 Julian Mejame Ejong PAC 13,76 - - 13,76Q 15,90
4 Micha Groen Almere `81 13,49 - - 13,49Q 13,34
5 Piter Nijboer AV Impala 12,74 13,15 - 13,15Q 14,09
6 Chuck Pols Scorpio 12,92 12,01 11,20 12,92q 12,63
7 Tim Klein DJA X 10,75 12,80 12,80q 14,28
8 Sven Kramer AV `56 12,75 12,09 12,48 12,75q 12,38
9 Brend Baak AV PEC 1910 12,71 X 11,41 12,71q 12,02
10 Koen Zandvliet Scorpio X 11,70 12,58 12,58q 12,53
11 Milo de Langen AV Feniks 11,01 12,14 11,46 12,14q 12,30
12 Milan Beuning AAV SISU 9,72 11,62 9,61 11,62q 11,23
13 Hidde de Wilde Cialfo 10,37 10,78 11,30 11,30 11,86
14 Coen de Haan SPLS 11,29 11,19 6,04 11,29 11,25
15 Niels Altena Hanzesport 11,05 11,28 X 11,28 13,19
16 Thomas Kleijweg Olympus `70 10,69 10,44 10,22 10,69 10,48
17 Johan de Vries Heerenveen 10,47 10,63 9,81 10,63 11,08
18 Tim Weber Almere `81 10,52 10,23 10,26 10,52 10,41
19 Justin van Dooren AV Sparta 10,23 9,90 9,69 10,23 10,66
20 Max Birdja Haag 10,00 10,13 9,72 10,13 10,25
21 Michael Quirk HLLS 10,07 8,95 9,10 10,07 9,16
22 Bram Blokhuis AV Iphitos 9,52 9,91 10,06 10,06 10,53
23 Kariem Kishk Olympus `70 8,25 8,12 8,77 8,77 8,64
Joris Verhoeven PH - DNS 10,09
Gabriel Emmanuel Haag --- 17,25



Jongens Junior C - Kogelslingeren 4 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Matyas Kerekgyarto Swift X 22,67 47,12 53,01 55,25 54,39 55,25 44,30
2 Floris Smink AC TION 48,69 X 49,42 53,12 X 51,96 53,12 50,41
3 Piter Nijboer AV Impala 45,35 X 43,68 43,24 X 44,43 45,35 43,66
4 Joris Verhoeven PH X X 39,35 40,01 X 42,63 42,63 42,65
5 Kars Bebelaar Rotterdam X 32,32 39,37 32,00 39,61 X 39,61 36,81
6 Chuck Pols Scorpio 33,52 30,40 X X X X 33,52 36,61
7 Etienne Verwaal PAC 32,37 X 27,60 30,78 30,45 29,72 32,37 34,16
8 Siebe Pals AV Feniks 28,04 31,03 31,85 28,78 X 28,46 31,85 ---
9 Johan de Vries Heerenveen 22,05 28,99 X 28,99 25,49



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Sebastiaan Bonte AV Hera 15,45 16,50 15,26 14,89 16,23 16,95 16,95 15,27
2 Matyas Kerekgyarto Swift 16,14 16,16 X X X X 16,16 14,91
3 Julian Mejame Ejong PAC X 13,81 14,20 15,10 14,61 14,96 15,10 13,76
4 Piter Nijboer AV Impala 13,15 12,62 X 13,79 14,00 13,53 14,00 13,15
5 Koen Zandvliet Scorpio 11,73 12,18 13,17 13,24 13,14 13,24 13,24 12,58
6 Sven Kramer AV `56 12,23 11,68 11,51 11,67 12,74 12,85 12,85 12,75
7 Tim Klein DJA - 12,54 10,78 11,58 12,73 X 12,73 12,80
8 Chuck Pols Scorpio 12,12 X 11,60 11,87 11,31 11,31 12,12 12,92
9 Brend Baak AV PEC 1910 11,88 12,02 X 12,02 12,71
10 Milo de Langen AV Feniks 11,97 10,61 11,56 11,97 12,14
11 Micha Groen Almere `81 X 10,63 11,77 11,77 13,49
12 Milan Beuning AAV SISU 10,89 11,60 11,63 11,63 11,62



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam 1.401.451.501.551.601.651.70ResOBP
1 Jesse Lamberst AAV `36 1,70Q 1,75
1 Rutger Hoekstra Heerenveen 1,70Q 1,74
1 Gabriel Emmanuel Haag 1,70Q 1,95
1 Taron Punt PAC - - - - - O O 1,70Q 1,90
1 Tim Klein DJA - - - - - - O 1,70Q 1,85
1 Stijn Hendriks Scorpio 1,70Q 1,75
1 Jon Rijnsburger Nijmegen 1,70Q 1,80
8 Kaj de Jong AV Statina - - - - XO O O 1,70Q 1,81
8 Thijs de Wild Typhoon - - - - - XO O 1,70Q 1,80
8 Jeremy van Zutven PH - - - - O XO O 1,70Q 1,75
11 Jamie Sesay Almere `81 - - - - - - XO 1,70Q 1,85
12 Justin Sluijter Typhoon - - - - O XXO XO 1,70Q 1,70
13 Winjaris Windster AAC - - - - O O XXO 1,70Q 1,75
13 Luc de Bruin Tempo AV - - - - O O XXO 1,70Q 1,82
15 Daan Kneppers ARV Ilion 1,60 1,72
15 Jorg Bomas Altis 1,60 1,60
15 Favour Abu Haag 1,60 1,70
15 Gijs Koel AV Argo 1,60 1,65
19 Stan van Tilburg AV Gouda - O O XXO O XXX 1,60 1,60
20 Justin van Dooren AV Sparta - O O XO XXO XXX 1,60 1,64
21 Johan de Vries Heerenveen 1,55 1,60
22 Thijs Jorritsma HRRR O O XO O XXX 1,55 1,55
23 Quinten Wormer Haag - XO XO O XXX 1,55 1,70
24 Ivar Pijnenburg GACH 1,50 1,55
24 Casper Haagh Scorpio 1,50 1,70
26 Nils Reefman Pallas `67 O O XXX 1,45 1,55
27 Wesley Beentjes AV Lycurgus XO XO XXX 1,45 1,65
28 Stefan Beukers Pallas `67 O XXO XXX 1,45 1,55
Kalle Veldhuisen AV Lycurgus NM 1,65
Isaya Klein Ikkink Rotterdam NM 1,81
Amar Wong AV Feniks DNS 1,70
Ruben Meijer Pijnenburg DNS 1,65
Tobias Boekeloo Tempo AV DNS 1,55
Bram van Alebeek Nijmegen DNS 1,71



Jongens Junior C - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Anton Sarnatskiy Groningen 12,13 12,27 12,60 12,46 12,70 12,37 12,70 -0.1 m/s11,62
2 Favour Abu Haag 12,19 11,25 11,97 11,80 11,68 11,93 12,19 +1.8 m/s---
3 Rutger Hoekstra Heerenveen 11,29 11,02 11,58 11,63 11,53 12,10 12,10 +4.0 m/s11,75
4 Casper Haagh Scorpio 11,18 - 11,17 11,16 11,52 11,70 11,70 -1.6 m/s10,76
5 Wouter Konijn AV Lycurgus 10,53 10,87 11,19 11,19 11,23 11,35 11,35 +2.1 m/s10,47
6 Matthijs Klaasboer DVTR 9,80 10,83 10,73 X X 10,53 10,83 ---
7 Joël Hoeve SPLS 10,49 10,37 10,80 10,46 10,61 10,37 10,80 -1.8 m/s10,84
8 Julian van den Belt AV Rijssen 10,68 10,61 10,56 X X X 10,68 +1.8 m/s10,30
9 Gijs Koel AV Argo 10,51 10,57 10,30 10,57 +0.8 m/s10,24
10 Jonathan Walta AV Sparta 10,55 10,53 9,70 10,55 +1.8 m/s10,33
11 Rick van der Meer AV Zeewolde 10,48 10,49 10,53 10,53 +0.9 m/s10,72
12 Tim Consemulder HLLS 9,99 10,35 9,43 10,35 -2.0 m/s---
13 Douwe Schmersal AV Haarlem 10,22 10,23 9,87 10,23 +2.2 m/s10,20
14 Quintin Janse Tempo AV 9,96 9,77 10,16 10,16 +0.8 m/s9,30
15 Timon Hoeve SPLS 9,90 X 9,68 9,90 +1.8 m/s10,11
Erick Könst AV Haarlem - DNS 9,81



Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Yoram Vriezen GACH 3,80 3,92
2 Twan van Rijn AAV `36 3,40 3,01
3 Jip de Greef Altis 3,30 2,80
4 Quinten Wormer Haag 3,20 3,10
5 Wouter Konijn AV Lycurgus 3,10 3,13
6 Joep Bovee Spado 3,10 3,30
7 Lucius Bout Phanos 2,90 3,00
8 Chuck Pols Scorpio 2,80 2,62
9 Olario Kartodimedjo PAC 2,40 2,31
10 Rico Timmermans PH 2,40 2,25
Jelle Müller AV Lycurgus NM 3,00
Tobias Janssens AV Lycurgus DNS 2,65



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Tim Klein DJA 5,76 6,23 6,23Q +0.0 m/s6,47
2 Jonathan Pronk Haag 6,20 6,20Q -0.6 m/s6,69
3 Damian Felter PAC 6,16 6,16Q -0.2 m/s6,90
4 Thijs de Wild Typhoon 5,72 5,53 5,88 5,88Q -0.4 m/s5,77
5 Jermaine Kleine AAV SISU 4,53 5,70 5,88 5,88Q -1.5 m/s5,73
6 Winjaris Windster AAC 5,58 5,88 5,88Q -0.8 m/s6,12
7 Jeremy van Zutven PH 5,23 5,56 5,76 5,76q -1.5 m/s6,10
8 Jens De Wilde Scorpio 5,61 5,37 5,41 5,61q -1.1 m/s5,45
9 Enrique van Velzen PAC 5,34 5,53 5,58 5,58q -1.7 m/s5,28
10 Milan Beuning AAV SISU 5,57 5,57 X 5,57q 5,60
11 Bert Hermens AV Unitas 5,17 5,32 5,57 5,57q -0.9 m/s5,72
12 Justin Sluijter Typhoon 5,54 5,18 5,42 5,54q +0.0 m/s5,59
13 Bjorn Hulsebos VAV 5,16 5,49 5,20 5,49 -1.4 m/s5,46
14 Errolson Windster