Uitslagen Baanwedstrijd

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Mark Roosien AV Hylas 11,46 +1.9 m/s11,31
2 Maurits van der Ziel VAV 12,02 +1.9 m/s---



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Mark Roosien AV Hylas 23,26 -0.3 m/s22,94



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Sam Kraaijeveld AV Passaat 52,43 52,00



Jongens Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Devi Robbemond AV Fortuna 36,45 34,77
2 Levi Verver AV Fortuna 35,64 ---
3 Pasquenel Sohilait AV Statina 32,22 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Devi Robbemond AV Fortuna 11,07 12,72
2 Pasquenel Sohilait AV Statina 10,81 ---
3 Levi Verver AV Fortuna 10,07 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Liam Paalvast AV Passaat 35,43 ---
2 Pasquenel Sohilait AV Statina 32,85 ---
3 Pim Bos CAV Energie 29,39 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Maurits van der Ziel VAV 5,99 ---
2 Mark Kuntz AV Passaat 5,40 ---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Aron Schott Delta Sport 11,95 +0.7 m/s---
2 Tobias Steevensz AV Passaat 12,22 +0.7 m/s11,54
3 Julian Erkelens AV Passaat 12,25 +0.7 m/s11,80
4 Lucas Van Bochoven Climax 13,27 +0.7 m/s13,01
5 Floris van Dijk Typhoon 13,36 +0.7 m/s12,39
Marijn de Wit SPOB DNS 11,92



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Aron Schott Delta Sport 24,31 +1.2 m/s---
2 Julian Erkelens AV Passaat 24,54 +1.2 m/s24,03
3 Tobias Steevensz AV Passaat 25,34 +1.2 m/s23,67
4 Floris van Dijk Typhoon 26,90 +1.2 m/s25,94



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Sverre Mijnster AV Passaat 59,45 ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Njord Mijnster AV Passaat 2:18,92 2:15,00



Jongens Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Thomas Knoop Typhoon 38,93 42,02
2 Juan Bouw De Spartaan 13,21 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Thomas Knoop Typhoon 11,48 11,87
2 Juan Bouw De Spartaan 5,77 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Thomas Knoop Typhoon 49,94 58,07
2 Njord Mijnster AV Passaat 34,20 36,00
3 Sverre Mijnster AV Passaat 31,83 34,12
4 Robin Stassen Spark 29,62 ---
Floris van Dijk Typhoon DNS 30,43



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sander Van Tuijl AV Passaat 1,70 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Julian Erkelens AV Passaat 6,10 6,34
2 Tobias Steevensz AV Passaat 5,74 5,62
3 Floris van Dijk Typhoon 5,30 5,52
4 Njord Mijnster AV Passaat 5,17 5,00
Marijn de Wit SPOB DNS 5,52



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100mKogelVerPunten totaal
1 Wessel de Lange Fortius 13,36 8,33 5,36 1748
2 Mike van Wouwe ATH 13,00 7,85 5,22 1745
3 Jelle Verdoes AV Passaat 13,14 9,24 4,87 1728
4 Erik Hokken AV Passaat 13,06 7,86 4,68 1630
5 Kylian Meeuwisz Pallas `67 13,00 7,38 4,66 1607
6 Jeroen Jonker AV Passaat 13,92 8,94 4,49 1531
7 Steven de Kock AV Passaat 13,78 7,16 4,43 1441
8 Fabian Korrubel AV Passaat 14,29 6,73 4,34 1334
9 Anton van Triest Clytoneus 14,66 7,42 3,85 1232
10 Max Kraal AV Passaat 15,98 6,35 3,67 997



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Anton van Triest Clytoneus 3:10,80 ---
2 Kylian Meeuwisz Pallas `67 3:13,45 ---
3 Jeroen Jonker AV Passaat 3:26,47 ---
4 Erik Hokken AV Passaat 3:39,28 ---
5 Fabian Korrubel AV Passaat 3:43,58 ---



Jongens Junior C - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Mike van Wouwe ATH 48,01 48,17
2 Steven de Kock AV Passaat 51,38 ---
3 Wessel de Lange Fortius 51,98 52,84



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80mDiscusVerPunten totaal
1 Jasper Bloks AV Statina 11,43 23,58 3,78 1295
2 Wesley Monster Voorne 11,31 14,97 4,28 1249
3 Maurits va...cheijndel Olympus `70 11,93 19,75 3,99 1195
4 Dinand Weerts ATH 12,74 22,59 3,73 1089
5 Timo Klomp ATH 11,99 10,63 4,03 998
6 Jochem St...pelenburg AV Passaat 11,55 10,87 3,61 983
7 Jochem Wiersma AV Passaat 12,15 12,61 3,65 948
8 Marijn Kieviet AV Passaat 12,56 14,94 3,61 940
9 Hans Griesheimer AV Astylos 13,28 17,87 3,31 853
10 Stijn van der Waal AV Passaat 13,53 11,29 3,48 715
11 Luc De Goeij AV Passaat 13,70 11,89 3,22 659
12 Joshua Adriaanse Olympus `70 13,17 9,51 3,10 633
13 Finn van Ek HLLS DNS 15,87 3,65 573
14 Gael Riet...ld Saloma AV Passaat 13,41 13,65 DNS 470
15 Jens Remijn AVO 1983 13,42 8,26 DNS 332



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Pablo van Hoorn Altis 3:01,05 3:01,24
2 Sven van d...eerendonk PH 3:12,38 3:09,16
3 Jochem Wiersma AV Passaat 3:20,21 ---
4 Marnix de Kunder CAV Energie 3:22,51 3:09,59
5 Timo Klomp ATH 3:25,46 3:09,05
6 Mees Schneider Fortius 3:27,80 3:17,10
7 Jasper Bloks AV Statina 3:39,44 3:24,30
8 Matthijs de Jong PAC 3:39,95 3:21,04
9 Timo Straathof AV Atverni 3:43,92 3:31,82
10 Wesley Monster Voorne 3:47,93 3:40,93
11 Luc De Goeij AV Passaat 3:51,04 ---
12 Gael Riet...ld Saloma AV Passaat 3:57,48 ---
13 Marijn Kieviet AV Passaat 3:57,85 ---
14 Jens Remijn AVO 1983 4:00,77 ---
15 Hans Griesheimer AV Astylos 4:14,25 ---
16 Joshua Adriaanse Olympus `70 4:15,61 3:36,57
17 Stijn van der Waal AV Passaat 4:17,27 ---
Dinand Weerts ATH DNS 3:30,74



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mBalVerPunten totaal
1 Jorg Klomp ATH 9,04 21,06 4,26 1543
2 Joris Mantel AV 1923 9,03 19,41 4,09 1488
3 Elihle Tersteeg Nijmegen 10,01 36,11 3,68 1441
4 Gio Kromokario ARV Ilion 9,47 24,95 3,81 1427
5 Youri van der Linden GACH 9,47 21,06 4,05 1424
6 Kealan Steba GACH 9,73 26,75 3,73 1391
7 Jop Gründmann AAV `36 9,87 32,37 3,48 1383
8 Guus Doodeman AV `40 9,81 23,64 3,90 1373
9 Kevin van Boxtel SPOB 9,51 20,16 3,86 1367
10 Simon van den Pol AV PEC 1910 10,31 23,29 3,42 1196
11 Ezra Boogaard DNMC 9,93 14,95 3,54 1156
12 Bjarne van Valen AV Passaat 9,94 17,95 3,24 1141
13 Joe van Veen Olympus `70 10,91 22,59 3,55 1131
14 Mitchel Monster Voorne 10,91 26,80 3,23 1120
15 Nick Barendse ARV Ilion 10,22 18,37 3,26 1109
16 Menno van der Waal AV `40 10,51 16,37 3,53 1091
17 Hidde Anker Spark 11,07 19,77 3,60 1081
18 Wijnand Ubbens GACH 10,78 16,74 3,22 999
19 Merijn Stuijt AV `40 11,00 16,44 3,16 953
20 Rune Veraart Fortius 11,29 21,94 2,88 940
21 Lars de Block AV `40 11,15 18,17 2,87 903
22 Jamie de Visser CAV Energie 10,66 12,83 2,78 862
23 Renzo Korevaar AV Passaat 11,56 8,16 2,58 619



Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Joris Mantel AV 1923 3:29,13 3:25,35
2 Simon van den Pol AV PEC 1910 3:37,07 ---
3 Guus Doodeman AV `40 3:39,27 ---
4 Ezra Boogaard DNMC 3:42,02 3:28,93
5 Elihle Tersteeg Nijmegen 3:43,76 3:38,25
6 Jorg Klomp ATH 3:45,44 3:34,30
7 Nick Barendse ARV Ilion 3:47,61 ---
8 Lars de Block AV `40 3:51,81 ---
9 Merijn Stuijt AV `40 3:52,97 ---
10 Kealan Steba GACH 3:53,43 ---
11 Jop Gründmann AAV `36 3:54,51 ---
12 Youri van der Linden GACH 3:55,46 3:35,28
13 Bjarne van Valen AV Passaat 3:59,17 8:43,90
14 Menno van der Waal AV `40 4:05,92 ---
15 Mitchel Monster Voorne 4:14,92 3:56,65
16 Renzo Korevaar AV Passaat 4:20,45 ---
17 Jamie de Visser CAV Energie 4:31,80 ---
18 Rune Veraart Fortius 4:38,11 ---
19 Wijnand Ubbens GACH 5:19,90 ---
Joe van Veen Olympus `70 DNS 3:55,00



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Mick van Veen Olympus `70 9,20 7,03 1,22 1583
2 Hjalmar van Valen AV Passaat 9,06 6,20 1,17 1522
3 Abel Kovacs-Borbas ATH 9,60 6,55 1,17 1448
4 William van Triest Clytoneus 9,92 6,31 1,22 1419
5 Mitchell Verkerk AV Statina 10,01 5,67 1,22 1365
6 Maxim van Dorp Fortius 10,28 7,45 1,12 1357
7 Luca de Kok AV `40 9,66 4,36 1,22 1332
8 Jesper Mol AV Passaat 9,74 5,43 1,12 1319
9 Marijn Chapel AV Passaat 10,88 7,59 1,12 1283
10 Yvo van den IJssel De Liemers 10,31 5,56 1,17 1277
11 Mick Boekestijn AV `40 10,05 4,93 0,82 1016
12 Thiemo Ritchi AV Passaat DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Yvo van den IJssel De Liemers 3:30,29 3:15,86
2 Abel Kovacs-Borbas ATH 3:32,35 3:11,97
3 Jesper Mol AV Passaat 3:33,96 ---
4 William van Triest Clytoneus 3:39,96 3:24,27
5 Thiemo Ritchi AV Passaat 3:54,21 ---
6 Mick Boekestijn AV `40 3:55,09 ---
7 Mick van Veen Olympus `70 4:03,18 3:31,00
8 Maxim van Dorp Fortius 4:05,23 ---
9 Marijn Chapel AV Passaat 4:17,47 ---
10 Hjalmar van Valen AV Passaat 4:23,63 4:09,27
11 Luca de Kok AV `40 4:47,25 ---



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 6,58 8,51 1,27 1738
2 Zeb Tesselaar AV Hera 6,76 7,35 1,22 1595
3 Boris Klaver ARV Ilion 6,82 6,87 1,27 1590
4 Luuk Boutkan Olympus `70 6,98 6,27 1,12 1409
5 Kelvin Mol AV Passaat 6,77 5,81 1,07 1392
6 Thijmen van Wijchen GACH 7,04 6,08 1,07 1347
7 Florian van Wijchen GACH 7,00 5,51 1,07 1320
8 Taygel Bolsman Phanos 7,20 6,80 1,02 1319
9 Thijs van der Vegt Delta Sport 7,10 6,56 0,97 1289
10 Koen Bouman Spark 6,98 4,75 1,07 1274
11 Levin Vestergaard Spark 7,10 5,37 0,97 1215
12 Henry Nicolaas Altis 6,82 6,37 0,72 1158
13 Joep van Casteren ATH 7,28 4,46 0,97 1115
14 Timon Voogt AAA 7,23 3,69 0,97 1067
15 Milan Tuin AV Sparta 7,84 4,20 0,92 953
16 Pepijn van den Hurk ATH 7,43 3,38 0,87 929
17 Adam Kovacs-Borbas ATH 8,21 4,65 0,87 887



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Thijmen van Wijchen GACH 3:23,39 3:31,43
2 Henry Nicolaas Altis 3:24,09 ---
3 Florian van Wijchen GACH 3:28,03 3:27,44
4 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 3:36,91 ---
5 Zeb Tesselaar AV Hera 3:41,60 3:29,41
6 Luuk Boutkan Olympus `70 3:46,86 3:38,22
7 Taygel Bolsman Phanos 3:47,32 3:45,39
8 Timon Voogt AAA 3:56,35 ---
9 Thijs van der Vegt Delta Sport 4:00,28 3:51,00
10 Levin Vestergaard Spark 4:02,27 ---
11 Kelvin Mol AV Passaat 4:02,90 ---
12 Koen Bouman Spark 4:05,94 4:15,00
13 Pepijn van den Hurk ATH 4:09,13 4:15,30
14 Joep van Casteren ATH 4:09,59 3:58,93
15 Milan Tuin AV Sparta 4:24,21 ---
16 Adam Kovacs-Borbas ATH 4:28,52 4:01,26



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Twan Gils AV Passaat 7,22 29,43 3,51 1362
2 Thierry van Diggelen AV Feniks 7,23 26,14 3,38 1294
3 Daimy van Beek AV Fortuna 7,35 32,25 3,02 1270
4 Ravaël T...Liep Shie AV Passaat 7,39 26,39 3,03 1195
5 Finn Bakker AV 1923 7,85 32,97 2,92 1163
6 Kevin Kersten ATH 7,28 18,69 3,06 1121
7 Jayden Jeras AV Passaat 7,27 18,37 2,93 1092
8 Rinze Korevaar AV Passaat 7,80 21,02 2,80 1002
9 Dyaro de Vroomen AV Passaat 7,67 18,02 2,81 985
10 Max van Beers AVO 1983 8,09 24,02 2,61 955
11 Devi Henzel AVO 1983 7,92 17,91 2,74 924
12 Bram van Beers AVO 1983 8,23 25,18 2,45 914
13 Jelmer Korteland AV Passaat 7,65 15,10 2,43 868
14 Jurre Chapel AV Passaat 8,39 13,96 2,22 682
15 Tygo van Berkel AV Passaat 8,97 8,81 2,27 511
17 Benjamin Miedema AV 1923 DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Daimy van Beek AV Fortuna 2:06,94 2:05,06
2 Thierry van Diggelen AV Feniks 2:11,47 ---
3 Twan Gils AV Passaat 2:19,35 ---
4 Jayden Jeras AV Passaat 2:25,95 ---
5 Finn Bakker AV 1923 2:28,23 ---
6 Ravaël T...Liep Shie AV Passaat 2:29,13 ---
7 Jelmer Korteland AV Passaat 2:29,70 ---
8 Dyaro de Vroomen AV Passaat 2:29,90 ---
9 Kevin Kersten ATH 2:32,50 2:29,19
10 Bram van Beers AVO 1983 2:34,29 ---
11 Devi Henzel AVO 1983 2:34,95 ---
12 Rinze Korevaar AV Passaat 2:35,19 ---
13 Jurre Chapel AV Passaat 2:40,47 ---
14 Max van Beers AVO 1983 2:44,03 ---
Benjamin Miedema AV 1923 DNS ---



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Storm Griesheimer AV Astylos 7,58 24,00 2,94 1110
2 Lieven Vreugdenhil Rotterdam 7,73 21,96 2,50 967
3 Fedde de Jong PAC 8,23 16,29 2,54 809
4 Roy van Gent AV Passaat 8,54 12,46 2,08 605
5 Boy van Veen Olympus `70 8,56 6,99 2,51 576
6 Aron Kovacs-Borbas ATH 8,69 10,00 1,92 504
7 Caed Steba GACH 9,83 5,51 1,39 156



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Storm Griesheimer AV Astylos 2:30,73 ---
2 Lieven Vreugdenhil Rotterdam 2:35,37 2:34,23
3 Fedde de Jong PAC 2:36,67 ---
4 Aron Kovacs-Borbas ATH 2:54,29 2:32,67
5 Caed Steba GACH 3:13,13 ---
Boy van Veen Olympus `70 DNS 2:29,00



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Vincent Kerssies M35 - AC TION 12,33 -0.2 m/s11,97
2 Jordi Mim...ero Palop M45 - Haag 13,00 -0.2 m/s12,37
3 Joris van Zoelen M45 - U-Track 13,55 -0.2 m/s13,06
4 Vincent Roke M35 - AV Statina 13,60 -0.2 m/s12,78
5 Chris Mettrop M70 - Spark 17,80 -0.2 m/s16,97



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jordi Mim...ero Palop M45 - Haag 25,73 +1.5 m/s25,52
2 Kees van Pelt M55 - PH 25,95 +1.5 m/s24,60
3 Joris van Zoelen M45 - U-Track 26,75 +1.5 m/s25,96
4 Vincent Roke M35 - AV Statina 27,81 +1.5 m/s25,72



Masters Mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Vincent Kerssies M35 - AC TION 53,84 52,20
2 Bas Jubels M35 - AV Phoenix 55,41 53,28
Richard van Delft M45 - GACH DNS 54,50
Chris Mettrop M70 - Spark DNS 1:24,49



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Steven Van Dievoet M40 - DJA 2:19,74 2:17,28



Masters Mannen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 300 meter horden (69cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 300 meter horden (76cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 400 meter horden (84cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 400 meter horden (91cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Speerwerpen 400 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Cor van Dam M70 - Olympus `70 31,77 31,20 1



Masters Mannen - Speerwerpen 600 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Speerwerpen 700 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBP
1 Raymond Lockhorst M40 - AV Statina 33,96 29,56



Masters Mannen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Cor van Dam M70 - Olympus `70 32,28 33,98



Masters Mannen - Discuswerpen 1,5 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Jasper Rood M40 - Nijmegen 35,09 40,46
2 Raymond Lockhorst M40 - AV Statina 21,92 16,67



Masters Mannen - Kogelstoten 3 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Cor van Dam M70 - Olympus `70 9,02 10,10 1



Masters Mannen - Kogelstoten 5 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelstoten 6 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBP
1 Jasper Rood M40 - Nijmegen 11,86 12,41
2 Raymond Lockhorst M40 - AV Statina 8,27 7,60



Masters Mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Janneke Visser V35 - Scorpio 13,68 +0.0 m/s13,49
2 Linda van Berkel V45 - AV `40 14,91 +0.0 m/s14,49
3 Marieke Berkhof V35 - Rotterdam 15,76 +0.0 m/s15,40
Joke Torb...der Koogh V60 - Fortius DNS 15,90



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Janneke Visser V35 - Scorpio 28,88 -0.3 m/s27,21
2 Monique Admiraal V45 - AV 1923 34,69 -0.3 m/s33,00
Linda van Berkel V45 - AV `40 DNS 30,15
Joke Torb...der Koogh V60 - Fortius DNS 33,00



Masters Vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Nanda Blom V35 - AV `40 1:23,31 ---



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Liesbeth Koot V40 - Rotterdam 3:01,53 2:57,05
2 Ludwina Quist V40 - AV Passaat 3:23,95 ---



Masters Vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 300 meter horden (69cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 300 meter horden (76cm)

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ingrid Smit V50 - Ciko `66 52,99 --- 1



Masters Vrouwen - 400 meter horden (76cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jenny Mar...isDikmans V70 - Scorpio 21,75 22,50 4
2 José van Appeven V60 - AAV `36 21,43 --- 3
3 Ingrid Zuijdervliet V60 - AV Zuidwal 18,55 --- 2



Masters Vrouwen - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Jeanine Bakx V45 - PAC 25,58 ---
2 Simone Veth V35 - AV Passaat 21,40 ---
3 Linda van Berkel V45 - AV `40 18,85 ---



Masters Vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Elles de Graaff V45 - PH 31,37 33,29
2 Mirjam Ab... de Groot V50 - AV Edam 31,15 ---
3 Simone Veth V35 - AV Passaat 24,76 ---
4 Jolande Brasser V70 - AV Trias 22,98 ---
5 Wil Floru...der Koogh V70 - Fortius 21,84 ---
6 Jeanine Bakx V45 - PAC 21,44 ---
7 José van Appeven V60 - AAV `36 21,21 ---
8 Ingrid Zuijdervliet V60 - AV Zuidwal 18,89 ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mirjam Ab... de Groot V50 - AV Edam 11,35 --- 5
2 Jenny Mar...isDikmans V70 - Scorpio 8,79 9,15 4
3 Ingrid Zuijdervliet V60 - AV Zuidwal 7,57 --- 3
4 José van Appeven V60 - AAV `36 6,97 --- 2



Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Simone Veth V35 - AV Passaat 9,65 ---
2 Jeanine Bakx V45 - PAC 7,24 ---
3 Marieke Berkhof V35 - Rotterdam 6,82 7,51
4 Linda van Berkel V45 - AV `40 6,52 ---



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Elles de Graaff V45 - PH 1,25 1,35
2 Monique Admiraal V45 - AV 1923 1,20 1,30



Masters Vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Daniëlle Batenburg AV Passaat 14,00 -0.2 m/s15,00
2 Saskia van der Boor Fortius 14,62 -0.2 m/s14,36



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Daniëlle Batenburg AV Passaat 29,03 +0.5 m/s30,00
2 Saskia van der Boor Fortius 31,98 +0.5 m/s31,18



Meisjes Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
Sanne van Beek PAC DNS 11:26,00



Meisjes Junior A - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Veri Gutte AV Statina 28,11 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Veri Gutte AV Statina 8,83 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Veri Gutte AV Statina 25,29 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Amber Fritse AV Passaat 29,63 +0.5 m/s29,26



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Maaike Van Tuijl AV Passaat 1:13,60 ---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Lotte van Schaik AV Atverni 2:22,59 2:18,75
2 Lotte de Visser CAV Energie 2:30,74 2:26,26



Meisjes Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Isabelle Reijman Leiden 33,36 29,75



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Isabelle Reijman Leiden 10,64 11,47



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Amber Fritse AV Passaat 28,39 ---
2 Lotte de Visser CAV Energie 25,03 ---
3 Maaike Van Tuijl AV Passaat 17,82 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Maaike Van Tuijl AV Passaat 1,30 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 80mKogelVerPunten totaal
1 Sacha Ruf AV Passaat 11,72 8,13 4,62 1479
2 Hélène Borsje AV Passaat 11,33 7,09 4,49 1454



Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Sacha Ruf AV Passaat 2:04,07 ---



Meisjes Junior C - 300 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 60mDiscusVerPunten totaal
1 Lois Doornheim GACH 8,94 18,05 4,26 1300
2 Anniek de Lange Fortius 8,82 10,81 4,48 1208
3 Meike de Graauw PH 9,47 21,78 3,76 1173
4 Livia Gutte AV Statina 9,17 16,85 3,92 1165
5 Jet Vliegen AV Statina 9,05 15,88 3,71 1125
6 Sacha Oorbeek SPOB 9,34 15,15 3,97 1109
7 Savannah Bailey Fortius 9,45 15,49 3,88 1078
8 Danjela Lockhorst AV Statina 9,39 17,93 3,49 1061
9 Nanou Hofmann Heerenveen 9,90 18,52 3,70 1031
10 Anniek Vissers Nijmegen 9,66 17,78 3,49 1012
11 Julia van Dorp Fortius 9,73 20,17 3,20 989
12 Isabel van Prehn CAV Energie 9,92 16,37 3,71 986
13 Kyra Korevaar AV Passaat 9,63 13,24 3,70 963
14 Luna Pedemonte Olympus `70 10,00 19,36 3,34 959
15 Sanne Michiels ATH 10,10 11,35 3,75 854
16 Danique de Kock AV Passaat 9,54 10,27 3,42 850
17 Claire van den Hurk ATH 9,95 13,91 3,27 841
18 Yoni Markesteijn Fortius 9,33 10,22 3,19 838
19 Roos Korevaar AV Passaat 10,39 10,12 3,15 660
20 Noah de Kok AV `40 10,75 12,30 2,58 551
21 Ilana de Visser CAV Energie 11,56 11,45 2,47 408



Meisjes Junior D - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Cristy Pieter Fortius 1:47,34 ---
2 Eva Kok LGDR 1:47,43 1:44,96
3 Anniek Vissers Nijmegen 1:49,68 ---
4 Lois Doornheim GACH 1:56,58 1:50,32
5 Claire van den Hurk ATH 2:00,35 1:55,98
6 Jet Vliegen AV Statina 2:04,34 ---
7 Anniek de Lange Fortius 2:08,99 ---
8 Luna Pedemonte Olympus `70 2:10,07 ---
9 Danjela Lockhorst AV Statina 2:12,36 ---
10 Yoni Markesteijn Fortius 2:13,83 2:06,86
11 Julia van Dorp Fortius 2:14,46 ---
12 Kyra Korevaar AV Passaat 2:15,26 ---
13 Savannah Bailey Fortius 2:17,07 ---
14 Danique de Kock AV Passaat 2:17,39 ---
15 Isabel van Prehn CAV Energie 2:17,45 2:12,04
16 Roos Korevaar AV Passaat 2:19,90 ---
17 Ilana de Visser CAV Energie 2:32,30 ---



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mBalVerPunten totaal
1 Eva Blokland AV Passaat 9,93 33,05 3,82 1449
2 Georgina Taylor Rotterdam 9,76 31,20 3,69 1430
3 Eva Bouman Spark 9,81 22,07 3,84 1340
4 Maud De Jong AV 1923 9,68 23,03 3,58 1322
5 Carmen Van Soest GACH 10,49 29,33 3,43 1246
6 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 9,84 18,21 3,43 1199
7 Denise Saly AV Passaat 9,69 16,12 3,34 1173
8 Tess van Dolder AAV `36 10,02 20,93 3,18 1159
9 Anouk Langstraat ATH 10,20 16,70 3,59 1153
10 Stella Heijnen Rotterdam 9,81 15,85 3,31 1144
11 Tessa Van Vlaanderen Rotterdam 10,39 19,36 3,40 1126
12 Marit Rood Nijmegen 10,64 18,71 3,57 1117
13 Aila Derks AV `40 10,12 15,90 3,33 1100
14 Lieke Boshuizen AAA 10,19 16,66 3,04 1043
15 Sofie van Wouwe ATH 10,63 13,53 3,24 970
16 Emma van Beers AVO 1983 10,77 12,52 2,85 856
17 Femke van der Waal AV Passaat 11,31 13,60 2,78 793
18 Maud Valks AV Passaat 11,24 8,15 2,48 636
19 Linet den Hartog AV Passaat 14,37 14,21 2,07 372
20 Anouk Spee AV `40 DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Maud De Jong AV 1923 3:35,76 3:33,00
2 Anouk Langstraat ATH 3:42,44 3:31,26
3 Georgina Taylor Rotterdam 3:45,86 3:32,23
4 Eva Blokland AV Passaat 3:52,61 3:40,00
5 Stella Heijnen Rotterdam 3:54,03 ---
6 Sofie van Wouwe ATH 3:55,75 3:50,97
7 Aila Derks AV `40 4:14,08 ---
8 Tessa Van Vlaanderen Rotterdam 4:15,00 3:54,76
9 Lieke Boshuizen AAA 4:18,49 ---
10 Marit Rood Nijmegen 4:21,81 ---
11 Carmen Van Soest GACH 4:26,24 3:52,00
12 Emma van Beers AVO 1983 4:36,59 ---
13 Denise Saly AV Passaat 4:41,12 ---
14 Femke van der Waal AV Passaat 4:53,76 ---
15 Maud Valks AV Passaat 5:00,48 ---
16 Linet den Hartog AV Passaat 6:00,50 ---
Anouk Spee AV `40 DNS ---
Eva Bouman Spark DNS 3:41,00



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Georgina Blaine Spado 9,06 7,70 1,30 1704
2 Brigitte de Geus AV `56 9,32 7,27 1,25 1597
3 Elianne Hopman ARV Ilion 9,73 7,54 1,25 1543
4 Liv-Grete Diem Typhoon 9,75 7,12 1,25 1515
5 Isabelle V...n Aardweg Clytoneus 9,79 5,96 1,35 1513
6 Karlijn Jansz Leiden 9,67 6,95 1,20 1482
7 Iris Breslau Fit 9,37 6,68 1,15 1480
8 Keysha Tujeehut Rotterdam 9,37 6,99 1,05 1425
9 Mies Vliegen AV Statina 9,96 7,13 1,15 1409
10 Jasmijn Korevaar AV Passaat 10,20 6,25 1,25 1395
11 Danine Markesteijn Fortius 9,45 4,90 1,20 1390
12 Joy Smits AV Passaat 9,81 5,64 1,15 1343
13 Doris Thomas AV 1923 10,37 5,57 1,20 1291
14 Hannah Vos Fit 9,83 5,99 1,05 1289
15 Evelien Hartkoren AV Passaat 10,40 7,34 1,05 1283
16 Charlotte Visser DNMC 10,45 5,67 1,15 1249
17 Laura van ...jngaarden AV Passaat 10,69 6,48 1,10 1230
18 Djayla Hoek AV Sprint 10,24 5,64 1,05 1204
19 Sterre van Ewijk AV 1923 10,29 5,11 1,05 1163
20 Britt van Wijk AV Passaat 10,25 3,93 1,05 1084
21 Sofie Rood Nijmegen 11,83 4,51 0,95 853
22 Indy Lammers AV `40 11,29 4,40 0,85 833
23 Mykhaila Boon AV Passaat 12,16 3,38 DNS 425



Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Danine Markesteijn Fortius 3:43,70 3:38,03
2 Iris Breslau Fit 3:51,46 ---
3 Djayla Hoek AV Sprint 3:53,59 ---
4 Joy Smits AV Passaat 4:00,10 ---
5 Georgina Blaine Spado 4:05,69 ---
6 Hannah Vos Fit 4:06,00 ---
7 Doris Thomas AV 1923 4:10,67 ---
8 Mies Vliegen AV Statina 4:11,22 3:43,77
9 Jasmijn Korevaar AV Passaat 4:19,13 ---
10 Britt van Wijk AV Passaat 4:23,99 ---
11 Karlijn Jansz Leiden 4:26,47 ---
12 Sofie Rood Nijmegen 4:30,43 ---
13 Liv-Grete Diem Typhoon 4:37,32 ---
14 Laura van ...jngaarden AV Passaat 4:37,75 ---
15 Mykhaila Boon AV Passaat 4:47,49 ---
16 Indy Lammers AV `40 4:49,16 ---
17 Evelien Hartkoren AV Passaat 5:01,59 ---
18 Charlotte Visser DNMC 5:15,62 ---
Sterre van Ewijk AV 1923 DNS 4:03,07
Keysha Tujeehut Rotterdam DNS ---



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Eva van Rijswijk CAV Energie 6,82 4,00 1,07 1255
2 Faith Tujeehut Rotterdam 6,88 5,03 0,97 1241
3 Febe Goosens AV Passaat 7,22 5,05 1,02 1206
4 Lieve Derks ATH 7,22 3,78 1,12 1187
5 Alyssah Bailey Fortius 7,23 5,51 0,92 1161
6 Livvy Lammers AV `40 7,14 4,32 0,97 1134
7 Cheyenne van den Bos GACH 7,60 4,31 0,97 1042
8 Carlijne v...er Maarel AV Passaat 7,38 3,52 0,87 951
9 Saar Trappenburg AV Statina 7,46 3,24 0,87 912
10 Regina Ubbens GACH 7,99 3,71 0,92 890
11 Sarah den Boer AV Passaat 7,85 3,61 0,82 833
12 Lina Schoonhoven AV Statina 7,87 4,20 NM 664
13 Kathelijne...er Huurne U-Track DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Carlijne v...er Maarel AV Passaat 3:57,75 ---
2 Lieve Derks ATH 4:18,01 4:22,75
3 Faith Tujeehut Rotterdam 4:23,06 4:03,08
4 Cheyenne van den Bos GACH 4:25,45 4:12,50
5 Febe Goosens AV Passaat 4:31,20 ---
6 Saar Trappenburg AV Statina 4:41,84 ---
7 Sarah den Boer AV Passaat 4:42,85 ---
8 Alyssah Bailey Fortius 4:43,56 ---
9 Livvy Lammers AV `40 4:48,26 ---
10 Regina Ubbens GACH 4:57,04 ---
11 Lina Schoonhoven AV Statina 5:00,60 ---
Kathelijne...er Huurne U-Track DNS ---



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Noa Boutkan Olympus `70 7,40 25,92 3,35 1251
2 Nina Blokland AV Passaat 7,06 23,75 3,04 1232
3 Kerlinn Grootfaam CAV Energie 7,26 13,72 2,76 987
4 Senna Van der Kruit Spark 7,63 17,42 2,79 979
5 Danira Reis AV Sparta 8,41 23,34 2,64 901
6 Yara Slingerland AV Passaat 8,11 13,60 2,71 818
7 Maureen Polder AV Passaat 8,70 9,08 2,37 575



Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Noa Boutkan Olympus `70 2:17,65 2:11,21
2 Nina Blokland AV Passaat 2:20,10 2:13,00
3 Senna Van der Kruit Spark 2:27,04 ---
4 Kerlinn Grootfaam CAV Energie 2:37,09 ---
5 Yara Slingerland AV Passaat 2:48,63 ---
6 Maureen Polder AV Passaat 2:52,67 ---
7 Danira Reis AV Sparta 2:53,43 ---



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Chiara Bernard AV 1923 7,64 13,93 2,78 920
2 Evanne Mol AV Passaat 7,90 12,15 2,23 732
3 Anna Valks AV Passaat 8,40 7,89 2,07 533
4 Quahneah van den Bos GACH 9,53 7,66 1,73 307
5 Ellah Janssens ATH DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Chiara Bernard AV 1923 2:25,59 ---
2 Anna Valks AV Passaat 2:30,57 ---
3 Evanne Mol AV Passaat 2:56,53 ---
4 Quahneah van den Bos GACH 3:25,16 3:07,61
Ellah Janssens ATH DNS ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Leslie Van...er Heyden Eindhoven 11,24 +1.9 m/s11,21
2 Germain Hoek AV Sprint 11,86 +1.9 m/s11,70



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Leslie Van...er Heyden Eindhoven 23,70 -0.3 m/s23,11
2 Germain Hoek AV Sprint 25,53 -0.3 m/s24,00
Ronald Veldman AV 1923 DNS 25,51



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Gijs van Cappelle U-Track 54,98 53,42
2 Germain Hoek AV Sprint 56,83 ---
Jasper Zuidhof AV `56 DNS ---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
Ronald Veldman AV 1923 DNS ---



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Roy Hoornweg AV Passaat 8:41,91 ---
2 Dirk Jan Misbeek Spark 11:29,64 ---



Senioren mannen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Jordi van Horssen AV Wijchen 57,97 1:00,00



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Niels Groot Spark 39,66 41,51
2 Michael Ketting AV Fortuna 34,68 ---
3 Dylan Tertoolen AV Fortuna 23,42 ---
Kamlesh Kalpoe Rotterdam DNS ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Dylan Tertoolen AV Fortuna 9,45 ---
2 Michael Ketting AV Fortuna 9,43 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Dylan Tertoolen AV Fortuna 30,56 ---
Kylian Dokter Spark DNS ---



Senioren mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Pricilla Huisman AV Passaat 13,29 -0.2 m/s12,85
2 Ruby den Besten AV Statina 14,05 -0.2 m/s13,50



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Pricilla Huisman AV Passaat 27,96 +0.5 m/s26,00
2 Ruby den Besten AV Statina 29,64 +0.5 m/s28,50



Senioren vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Charlotte ...Breukelen AV Atverni 2:27,48 2:25,79



Senioren vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Carolien de Pater Avantri 37,59 ---
2 Angela Sluimer AV Fortuna 28,70 ---
3 Amber van der Waal AV Passaat 27,10 ---
4 Hilde Siegersma Climax 25,19 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Carolien de Pater Avantri 10,91 ---
2 Amber van der Waal AV Passaat 10,59 ---
3 Angela Sluimer AV Fortuna 8,97 ---
4 Hilde Siegersma Climax 7,15 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Amber van der Waal AV Passaat 29,13 ---
2 Angela Sluimer AV Fortuna 28,64 ---
3 Hilde Siegersma Climax 21,15 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten